2014/15 > Belgia 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2014/15 > Belgia

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Suurbritannia Holland

Belgia
 
Saksamaa
Prantsusmaa Luxemburg

Antwerpen, Muziektheater Transparant  / 

Arthur (Purcell) 12 SeptDir: George Petrou; Lav: Paul Koek
Antwerpen, Opera Vlaanderen  / 
Elektra (Strauss) 12-19 SeptDir: Dmitri Jurowski; Lav: David Bösch
Khovanchtchina (Musorgsky) 31 Okt-8 NovDir: Dmitri Jurowski; Lav: David Alden
Cosi fan tutte (Mozart) 14-31 DetsDir: Umberto Benedetti Michelangeli / Jan Schweiger; Lav: Guy Joosten
Akhnaten (Glass) 13-22 VeebDir: Titus Engel; Lav: Nigel Lowery
Don Giovanni (Mozart) 17 Märts-2 AprillDir: Alexander Joel / Yannis Pouspourikas; Lav: Guy Joosten
La juive (Halevy) 14-21 AprillDir: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; Lav: Peter Konwitschny
Private View (Van Parys) 13-15 MaiDir: Etienne Siebens; Lav: Tom Creed
Bruxelles, Théâtre Royal de la Monnaie / De Munt  / 
Daphne (Strauss) 9-30 SeptDir: Lothar Koenigs; Lav: Guy Joosten
Die Entfuhrung aus dem Serail (concert) (Mozart) 22 SeptDir: René Jacobs
Schwanengesang (Schubert) 4-5 OktLav: Romeo Castellucci
Shell Shock (Lens) 24 Okt-2 NovDir: Koen Kessels; Lav: Sidi Larbi Cherkaoui
Don Giovanni (Mozart) 2-30 DetsDir: Ludovic Morlot; Lav: Krzysztof Warlikowski
L'enfance du Christ (concert) (Berlioz) 19-21 DetsDir: Ludovic Morlot
Die schone Mullerin (Schubert) 12 Jaan
Fierrabras (concert) (Schubert) 21-24 JaanDir: Ádám Fischer
Tamerlano (Handel) 27 Jaan-28 VeebDir: Christophe Rousset; Lav: Pierre Audi
Alcina (Handel) 28 Jaan-1 MärtsDir: Christophe Rousset; Lav: Pierre Audi
Medulla (Bjork) 4-8 VeebDir: Bassem Akiki; Lav: Sjaron Minailo
Winterreise (Schubert) 9 Veeb
Schwanengesang (Schubert) 17 Veeb
Jakob Lenz (Rihm) 27 Veeb-7 MärtsDir: Franck Ollu; Lav: Andrea Breth
Il barbiere di Siviglia (concert) (Paisiello) 6 MärtsDir: René Jacobs
Le vin herbe (concert) (Martin,F) 10 MärtsDir: Hans-Christoph Rademann
Penthesilea (Dusapin) 31 Märts-18 AprillDir: Ludovic Morlot; Lav: Katie Mitchell
Un ballo in maschera (Verdi) 12-27 MaiDir: Carlo Rizzi; Lav: Alex Ollé
Dichterliebe (Schumann) 18 Mai
Aleko (Rakhmaninov) 16-30 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Kirsten Dehlholm
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 16-30 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Kirsten Dehlholm
The Miserly Knight (Rakhmaninov) 16-30 JuuniDir: Mikhail Tatarnikov; Lav: Kirsten Dehlholm
L'elisir d'amore (Donizetti) 8-18 SeptDir: Thomas Rösner; Lav: Damiano Michieletto
Powder her face (Ades) 22 Sept-3 OktDir: Alejo Pérez; Lav: Mariusz Treliński
La vestale (Spontini) 13-25 OktDir: Alessandro De Marchi; Lav: Eric Lacascade
Requiem (Berlioz) 6-7 NovDir: Alain Altinoglu
Medulla (Bjork) 15-21 NovDir: Bassem Akiki; Lav: Sjaron Minailo
The Messiah (Handel) 3 DetsDir: Hervé Niquet
Hansel und Gretel (Humperdinck) 15-22 DetsDir: Lothar Koenigs
To Be Sung (Dusapin) 6-9 JaanDir: Bassem Akiki; Lav: Sjaron Minailo
Demon (concert) (Rubinstein) 21-24 JaanDir: Mikhail Tatarnikov
L'opera seria (concert) (Gassmann) 9-16 VeebDir: René Jacobs
Adriana Lecouvreur (Cilea) 17-21 VeebDir: Evelino Pidò
Beatrice et Benedict (Berlioz) 24 Märts-6 AprillDir: Jérémie Rhorer / Samuel Jean; Lav: Richard Brunel
Mitridate, re di ponto (Mozart) 5-19 MaiDir: Christophe Rousset; Lav: Robert Carsen
Frankenstein (Grey) 14-30 JuuniDir: Leo Hussain / Bassem Akiki; Lav: Alex Ollé
Gent, Opera Vlaanderen  / 
Elektra (Strauss) 27 Sept-3 OktDir: Dmitri Jurowski; Lav: David Bösch
Khovanchtchina (Musorgsky) 26 Nov-2 DetsDir: Dmitri Jurowski; Lav: David Alden
Cosi fan tutte (Mozart) 9-20 JaanDir: Umberto Benedetti Michelangeli / Jan Schweiger; Lav: Guy Joosten
Akhnaten (Glass) 4-10 MärtsDir: Titus Engel; Lav: Nigel Lowery
La juive (Halevy) 29 Aprill-6 MaiDir: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; Lav: Peter Konwitschny
Le nozze di Figaro (Mozart) 16-30 JuuniDir: Paul McCreesh; Lav: Guy Joosten
Liège, Opéra Royal de Wallonie  / 
La cenerentola (Rossini) 19-30 SeptDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Cécile Roussat, Julien Lubek
Manon (Massenet) 16-25 OktDir: Patrick Davin; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Luisa Miller (Verdi) 26 Nov-7 DetsDir: Massimo Zanetti; Lav: Jean-Claude Fall
Tosca (Puccini) 20 Dets-2 JaanDir: Paolo Arrivabeni / Cyril Englebert; Lav: Claire Servais
Les Joyeuses commeres de Windsor (Nicolai) 30 Jaan-7 VeebDir: Christian Zacharias; Lav: David Hermann
L'Auberge du Cheval Blanc (Benatzky) 20-22 VeebDir: Jean-Pierre Haeck; Lav: Dominique Serron
Rigoletto (Verdi) 15-31 MärtsDir: Renato Palumbo; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Les Pecheurs de perles (Bizet) 17-25 AprillDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Yoshi Oïda
L'elisir d'amore (Donizetti) 19-27 JuuniDir: Bruno Campanella; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera