2014/15 > Valgevene 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2014/15 > Valgevene

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Leedu Läti
Poola

Valgevene
 
Venemaa
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 7 Sept-13 DetsDir: Ivan Kostiakhin; Lav: Plamen Kartaloff
Carmen (Bizet) 11 Sept-15 NovDir: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov / Oleg Lesun; Lav: Galina Galkovskaya
Rigoletto (Verdi) 14 Sept-16 DetsDir: Andrew Ivanov / Oleg Lesun; Lav: Neeme Kuningas
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Sept-23 NovDir: Alexander Anisimov.cond / Vyacheslav Volich; Lav: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Turandot (Puccini) 18 Sept-30 NovDir: Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Nabucco (Verdi) 21 Sept-11 NovDir: Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Prince Igor (Borodin) 23 Sept-6 NovDir: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; Lav: Uriy Aleksandrov
Madama Butterfly (Puccini) 25 Sept-28 NovDir: Victor Ploskina / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; Lav: Galina Galkovskaya
The Grey Legend (Smolsky) 28 Sept-14 OktDir: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; Lav: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 30 Sept-13 NovDir: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Oleg Lesun; Lav: Susanna Ciryuk
Iolanta (Tchaikovsky,P) 2 Okt-5 DetsDir: Andrey Ivanov / Andrey Galanov / Oleg Lesun; Lav: Oleg Melnikov
Un ballo in maschera (Verdi) 11 OktDir: Vyacheslav Volich; Lav: Semen Stein
Winnie-the-Pooh (Petrova) 12 OktDir: Ivan Kostiakhin; Lav: Olga Buravlyova
Aleko (Rakhmaninov) 12 OktLav: Valeriy Anisenko
Die Zauberflote (Mozart) 16 Okt-2 DetsDir: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov / Oleg Lesun; Lav: Margarita Izvorska-Elizarieva
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 Okt-23 DetsDir: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; Lav: Hans-Joachim Frey
The Little Tower Chamber (Polskiy) 19 Okt-23 NovDir: Andrey Ivanov; Lav: Natalia Kuzmenkova
Aida (Verdi) 25 Okt-18 NovDir: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 NovDir: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; Lav: Mikhail Pandzhavidze
The Impresario (Mozart) 5 NovLav: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 5 NovLav: Natalia Kuzmenkova
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 8 NovDir: Ivan Kostyakhin / Oleg Lesun; Lav: Galina Galkovskaya
The Magic Music (Minkov) 9 Nov-28 DetsDir: Ivan Kostyakhin, Andrey Ivanov; Lav: Galina Galkovskaya
La serva padrona (Pergolesi) 16 NovDir: Ivan Kostyakhin; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Il maestro di cappella (Cimarosa) 16 NovDir: Ivan Kostyakhin; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Khovanshchina (Musorgsky) 22 NovDir: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; Lav: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Tosca (Puccini) 25 NovDir: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; Lav: Mikhail Pandzhavidze
Pagliacci (Leoncavallo) 12-13 DetsDir: Viktor Ploskina; Lav: Mikhail Pandzhavidze