2014/15 > Tšehhi Vabariik 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2014/15 > Tšehhi Vabariik

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Poola
Saksamaa

Tšehhi Vabariik
 
Austria Slovakkia
Ungari

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Polish Blood (Nedbal) 10 Sept-31 DetsDir: Jakub Klecker / Ondrej Olos; Lav: Tomáš Pilař
Rusalka (Dvořák,A) 12 Sept-30 DetsDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Vladimír Morávek
The Bartered Bride (Smetana) 13 Sept-19 DetsDir: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; Lav: Ondřej Havelka
Osud (Janáček) 21 Sept-5 NovDir: Jakub Klecker; Lav: Ansgar Haag
Maria di Rohan (Donizetti) 30 Sept-4 NovDir: Ondrej Olos; Lav: Barbara Klimo
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 Okt-11 DetsDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos / David Švec; Lav: Sandro Santillo
Carmen (Bizet) 15 Okt-29 DetsDir: Jaroslav Kyzlink / Jakub Klecker; Lav: Ladislav Štros
Aida (Verdi) 29 Okt-4 DetsDir: Jaroslav Kyzlink / Peter Feranec; Lav: Václav Věžník
Requiem (Dvořák,A) 30 Okt
Nabucco (Verdi) 8 Nov-27 DetsDir: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; Lav: György Selmeczi
Alice in Bed (Medek) 14-23 NovLav: Rocc
Vec Makropulos (Janáček) 21 Nov-20 DetsDir: Marko Ivanović; Lav: David Radok
The Cunning Little Vixen (Janáček) 22-27 Nov
Jenůfa (Janáček) 23 Nov
The Excursions of Mr Broucek (Janáček) 25 Nov
The Cunning Little Vixen (Janáček) 26 Nov
La Dafne (Hanzlík) 2-10 Dets
Don Giovanni (Mozart) 3 Dets
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 Dets
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 12-26 Dets
I vespri siciliani (Verdi) 16+ DetsDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Laco Adamik
Turandot (Puccini) 18 Dets
Čarokraj (Ivanovič) 6+ Veeb
Hry o Marii (Martinů) 27+ Märts
Tosca (Puccini) 15+ Mai
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Robinson Crusoe (Offenbach) 10 SeptDir: František Babický; Lav: Martin Otava
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 SeptDir: Martin Doubravský; Lav: Martin Otava
Eva (Foerster,J) 26 SeptDir: Martin Doubravský; Lav: Linda Keprtová
Olomouc, Moravské divadlo Olomouc / Moravian Theatre Olomouc  / 
Paganini (Lehár) 3 Sept-11 OktDir: Tomáš Hanák; Lav: Jana Andělová-Pletichová
Falstaff (Verdi) 7 Sept-5 OktDir: Miloslav Oswald; Lav: Andrea Hlinková
Turandot (Puccini) 8 Sept-29 OktDir: Petr Šumník; Lav: Václav Málek
Operetta anthology (Offenbach) 9 Sept-10 OktDir: Miloslav Oswald; Lav: Miro Grisa
Netopýr (Strauss,J) 10 SeptDir: Tomáš Hanák; Lav: Zbyněk Brabec
Carmen (Bizet) 11 SeptDir: Petr Šumník; Lav: Michael Tarant
Noc plná světla (Pololáník) 13 SeptDir: Petr Šumník; Lav: Michael Tarant
Polska krev (Nedbal) 3 Okt
Pád Antikrista (Ullmann) 18-31 OktDir: Miloslav Oswald / Petr Šumník; Lav: Jan Antonín Pitínský
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 OktDir: Petr Šumník; Lav: Michael Tarant
Hubička (Smetana) 13+ Veeb
Hraběnka Marica () 17+ Aprill
Lazebník Sevillský (Rossini) 5+ Juuni
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Její pastorkyňa (Janáček) 12+ Okt
Macbeth (Verdi) 1+ Märts
Veselá Vdova (Lehár) 26+ Aprill
L'elisir d'amore (Donizetti) 21+ Juuni
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 16 Okt-31 MaiDir: Robert Jindra / Jakub Žídek; Lav: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Marie Stuartovna (Donizetti) 18 Dets-11 JuuniDir: Tomáš Brauner / Marek Prášil; Lav: Linda Keprtová
Ohnivý anděl (Prokofiev) 26 Veeb-10 JuuniDir: Robert Jindra; Lav: Jiří Nekvasil
Filoktétés (Klusák) 14-21 MaiDir: Marko Ivanović; Lav: Jiří Nekvasil
Andrea Chénier (Giordano) 18-23 JuuniDir: Zbyněk Müller / Sander Teepen; Lav: Ivan Krejčí
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Prodaná nevěsta (Smetana) 1-2 SeptDir: Oliver von Dohnányi; Lav: Jana Kališová
Polska krev (Nedbal) 4-28 SeptDir: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; Lav: Jan Ježek
Tosca (Puccini) 20 SeptDir: Petr Kofroň; Lav: Jan Burian
Voják a tanečnice (Martinů) 21 SeptDir: Petr Kofroň; Lav: Tomáš Pilař
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 30 SeptDir: Tomáš Brauner; Lav: Dominik Beneš
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 Aug-30 AprillDir: Jan Chalupecký / David Švec; Lav: Joël Lauwers
Così fan tutte (Mozart) 28 Aug-25 JuuniDir: Robert Jindra / Jan Chalupecký; Lav: Martin Čičvák
Le nozze di Figaro (Mozart) 30 Aug-6 JuuniDir: Jakub Klecker / Jan Chalupecký / Robert Jindra; Lav: Josef Průdek
Don Giovanni (Mozart) 31 Aug-27 JuuniDir: Jan Chalupecký / David Švec; Lav: Martin Kukučka(original), Lukáš Trpišovský
L'olimpiade (Mysliveček) 3-16 OktDir: Václav Luks; Lav: Ursel Herrmann
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Veeb-16 JuuniDir: Zbyněk Müller; Lav: Vladimír Morávek
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
Rusalka (Dvořák,A) 2 Sept-22 AprillDir: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; Lav: Jiří Heřman
The Jacobin (Dvořák,A) 4 Sept-13 JuuniDir: Zbyněk Müller / David Švec; Lav: Jiří Heřman
The Bartered Bride (Smetana) 12 Sept-14 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / David Švec; Lav: Magdalena Švecová
Pad Arkuna (Fibich) 9 Okt-18 AprillDir: John Fiore; Lav: Jiří Heřman
Simon Boccanegra (Verdi) 17 Okt-12 NovDir: Jaroslav Kyzlink; Lav: David Pountney
Carmen (Bizet) 22 Okt-29 MaiLav: Jozef Bednárik
Libuse (Smetana) 28 Okt-1 MaiDir: Robert Jindra; Lav: Petr Novotný
The Devil and Kate (Dvořák,A) 8 Nov-14 JuuniDir: Jan Chalupecký; Lav: Marián Chudovský
The Two Widows (Smetana) 10 Nov-24 JuuniLav: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janáček) 15 Nov-12 MärtsDir: Robert Jindra; Lav: Ondřej Havelka
Jenůfa (Janáček) 21 Nov-17 AprillDir: Robert Jindra; Lav: Jiří Nekvasil
Nová země (Hába) 12 DetsDir: Petr Kofroň; Lav: Miroslav Bambušek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Dets-11 JaanDir: David Švec; Lav: Simone Sandroni
La traviata (Verdi) 17 Veeb-23 JuuniLav: Jana Kališová
Boris Godunov (Mussorgsky) 26 Märts-31 MaiDir: Petr Kofroň; Lav: Linda Keprtová
From the House of the Dead (Janáček) 14 Mai-12 JuuniDir: Robert Jindra; Lav: Daniel Špinar
Praha, Státní Opera / State Opera  / 
La bohème (Puccini) 29 Aug-5 MaiLav: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 30 AugDir: Martin Leginus; Lav: Petar Selem
Rigoletto (Verdi) 31 Aug-5 JuuniLav: Karel Jernek
Nabucco (Verdi) 3 Sept-6 JuuniDir: Hilary Griffiths / Richard Hein; Lav: Karel Němec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 Sept-14 MärtsDir: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; Lav: Martin Otava
La traviata (Verdi) 5 Sept-18 JuuniDir: Martin Leginus / Richard Hein; Lav: Arnaud Bernard
Turandot (Puccini) 6 Sept-16 JuuniDir: Enrico Dovico / Richard Hein; Lav: Václav Věžník
Il trovatore (Verdi) 7 Sept-9 JuuniLav: Lubor Cukr
Rusalka (Dvořák,A) 10 Sept-24 JuuniDir: Jan Chalupecký / Jiří Štrunc; Lav: Zdeněk Troška
Tosca (Puccini) 11 Sept-25 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Tomáš Brauner; Lav: Martin Otava
Carmen (Bizet) 13 Sept-27 JuuniDir: Tomáš Brauner; Lav: Zdeněk Troška
Madama Butterfly (Puccini) 17 Sept-7 MaiDir: Jiří Štrunc / Hilary Griffiths; Lav: Karel Jernek
Salome (Strauss) 23 Okt-17 JuuniDir: Heiko Mathias Förster / Jiří Štrunc; Lav: Mariusz Trelinski
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Dets-31 JaanDir: Enrico Dovico; Lav: Martin Otava
Mefistofele (Boito) 22 Jaan-6 JuuniDir: Marco Guidarini / Richard Hein; Lav: Ivan Krejčí
Otello (Verdi) 29 Jaan-27 MaiDir: Martin Leginus; Lav: Dominik Neuner, Lubor Cukr
Tannhäuser (Wagner) 15 Märts-28 AprillDir: Hilary Griffiths / Richard Hein; Lav: Andrejs Žagars
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Aprill-21 JuuniDir: Martin Leginus; Lav: Matěj Forman
Macbeth (Verdi) 11-26 JuuniDir: Jiří Štrunc; Lav: Martin Čičvák