2014/15 > Slovakkia 
*Avalik veebilehekülg     >Operabase Professional 
2014/15 > Slovakkia

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Tšehhi Vabariik Poola

Slovakkia
 
Ukraina
Austria Ungari Rumeenia

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Les Pecheurs de perles (Bizet) 10 Sept-16 DetsDir: Igor Bulla; Lav: Andrea Hlinková
Hrnciarsky bal (Dusik) 16 Sept-30 AprillDir: Ján Procházka; Lav: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvorak,A) 23 Sept-4 JuuniDir: Marián Vach; Lav: Jana Pletichová Andělová
Die Herzogin von Chicago (Kalman,E) 27 Sept-31 JaanLav: Jozef Krasula
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 30 Sept-16 AprillDir: Igor Bulla; Lav: Anna Osipenko
Priatel Fritz (Mascagni) 17 Okt-21 MaiDir: Marián Vach; Lav: Dana Dinková
Cosi fan tutte (Mozart) 20 NovLav: Jana Andělová Pletichová
Nabucco (Verdi) 22 Nov-7 AprillDir: Ján Procházka; Lav: Michal Babiak
The Tsarevich (Lehar) 29 Nov-9 AprillDir: Ján Procházka; Lav: Dagmar Hlúbková
Cardasova princezna (Kalman,E) 12 Dets-29 MaiDir: Ján Procházka; Lav: Imre Halasi
Macbeth (Verdi) 18 Dets-28 AprillDir: Marián Vach; Lav: Peter Gábor
Vesela vdova (Lehar) 27 Dets-23 MaiDir: Igor Bulla; Lav: Dana Dinková
Maria Stuarda (Donizetti) 20 Märts-25 AprillDir: Igor Bulla; Lav: Gianfranco de Bosio
El gato con botas (Montsalvatge) 16-18 Mai
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 3 Sept
Hrnciarsky bal (Dusik) 9 Sept
Maria Stuarda (Donizetti) 17 Sept
Zigeunerliebe (Lehar) 19 Sept
Macbeth (Verdi) 22 Sept
Rusalka (Dvorak,A) 24 Sept
Rigoletto (Verdi) 16-17 Okt
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 11-12 Dets
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Aida (Verdi) 17 Sept-17 JuuniDir: Peter Valentovic, Rastislav Stur; Lav: Miroslav Fischer
Nabucco (Verdi) 19 Sept-16 JuuniDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Zuzana Gilhuus
Rigoletto (Verdi) 24 Sept-5 JuuniDir: Friedrich Haider / Peter Valentovic; Lav: Martin Schüler
La boheme (Puccini) 26 Sept-9 JuuniDir: Friedrich Haider / Peter Valentovic; Lav: Verena Graubner
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 1 Okt-12 JuuniDir: Rastislav Stur / Pavol Tužinský; Lav: Marián Chudovský
I Puritani (Bellini) 3 Okt-28 VeebDir: Pavol Selecký / Vinicius Kattah / Philipp Pointner; Lav: Pavol Smolík
Don Giovanni (Mozart) 5 Okt-24 MärtsDir: Friedrich Haider; Lav: Jozef Bednárik
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 Okt-6 MaiDir: Rastislav Stur / Martin Leginus; Lav: Roman Polák
La clemenza di Tito (Mozart) 15 Okt-26 MaiDir: Friedrich Haider / Peter Valentovic; Lav: Jiří Nekvasil
Velka doktorska rozpravka (Dubovsky) 17 Okt-21 AprillDir: Marián Lejava / Peter Valentovic; Lav: Andrea Hlinková
Carmen (Bizet) 21 Okt-2 MaiDir: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; Lav: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 23 Okt-27 DetsDir: Rastislav Stur / Friedrich Haider / Peter Valentovic; Lav: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 Okt-15 AprillDir: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; Lav: Marián Chudovský
Salome (Strauss) 14 Nov-14 VeebDir: Friedrich Haider; Lav: Hans-Joachim Ruckhäberle
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Dets-9 JaanDir: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; Lav: Miro Grisa
Das Land des Lachelns (Lehar) 17 Jaan-14 JuuniDir: Dušan Štefánek / Peter Valentovic; Lav: Juraj Nvota
Jenufa (Janacek) 14 Veeb-2 JuuniDir: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; Lav: Martin Otava
Romeo a Julia (Gounod) 6 Märts-20 JuuniDir: Rastislav Stur; Lav: Diego de Brea
Dorian Gray (Cekovska) 10 Aprill-14 MaiDir: Peter Valentovic / Christopher Ward; Lav: Nicola Raab
I gioielli della Madonna (Wolf-Ferrari) 29 Mai-27 JuuniDir: Friedrich Haider; Lav: Manfred Schweigkofler
Il re Teodoro in Venezia (Paisiello) 24 JuuniDir: Marián Lejava; Lav: Lenka Horinková
Figaro here, Figaro there (Rossini) 12 Sept-24 Nov
Cavalleria rusticana (Mascagni) 18 Sept-10 Dets
Pagliacci (Leoncavallo) 18 Sept-10 Dets
Nabucco (Verdi) 19 Sept-29 Dets
La traviata (Verdi) 23 Sept-18 Nov
Il re Teodoro in Venezia (Paisiello) 24 Sept-12 Nov
Turandot (Puccini) 26 Sept-16 Okt
The Jewels of the Madonna (Wolf-Ferrari) 29 Sept-1 Dets
Romeo and Juliet (Gounod) 2 Okt-15 Dets
Rigoletto (Verdi) 4 Okt
Carmen (Bizet) 7 Okt-25 Nov
Das Land des Lachelns (Lehar) 15 Okt-4 Dets
Salome (Strauss) 18 Okt-18 Dets
Vec Makropulos (Janacek) 31 Okt-5 Dets
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3-31 Dets
Die Zauberflote (Mozart) 6-27 Dets
La boheme (Puccini) 17 Dets
Rigoletto (Verdi) 28 Dets
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
La traviata (Verdi) 9 Sept-4 MaiDir: Igor Dohovič; Lav: Božena Hanáková
Nabucco (Verdi) 23 Sept-21 AprillDir: Jakub Žídek; Lav: Václav Věžník
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 29 Sept-10 AprillDir: Igor Dohovič; Lav: Imre Halasi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 30 Sept-16 AprillDir: Igor Dohovič / Peter Valentovic; Lav: Michael Tarant
Pagliacci (Leoncavallo) 30 Sept-16 AprillDir: Igor Dohovič / Peter Valentovic; Lav: Michael Tarant
Grofka Marica (Kalman,E) 18 Okt-25 MaiDir: Igor Dohovič / Jan Novobilský; Lav: Dagmar Hlubková
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 29 Okt-1 AprillDir: Ondrej Olos / Maroš Potokár; Lav: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 5 Nov-20 MaiDir: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovic; Lav: Peter Gábor
Carmen (Bizet) 22 NovDir: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; Lav: Blažena Hončarivová
Cenerentola (Rossini) 23 Jaan-28 MaiDir: Igor Dohovič; Lav: Pavel Uher
Manon Lescaut (Puccini) 13 Märts-26 MaiDir: Igor Dohovič / Marián Lejava; Lav: Peter Gábor
Ariadne auf Naxos (Strauss) 26 MärtsDir: Konrad Leitner / Igor Dohovič; Lav: Linda Keprtová
Il tabarro (Puccini) 15 MaiDir: Igor Dohovič / Ondrej Olos; Lav: Ján Antonín Pitínský
Gianni Schicchi (Puccini) 15 MaiDir: Igor Dohovič / Ondrej Olos; Lav: Ján Antonín Pitínský
Madama Butterfly (Puccini) 22 MaiDir: Jiří Štrunc; Lav: Andrea Hlinková
Grofka Marica (Kalman,E) 21 Sept-8 Okt
Cenerentola (Rossini) 27 Sept-26 Okt
La traviata (Verdi) 30 Sept
Rigoletto (Verdi) 3 Okt
Trubadur (Verdi) 16-23 Okt
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 29 Okt