2016/17 > Belgia 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2016/17 > Belgia

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Suurbritannia Holland

Belgia
 
Saksamaa
Prantsusmaa Luxemburg

Antwerpen, Muziektheater Transparant  / 

The Diary of One Who Disappeared (Janacek) 11-12 MärtsLav: Ivo van Hove
Tagebuch (Van Parys) 11-12 MärtsLav: Ivo van Hove
Antwerpen, Opera Vlaanderen  / 
De zaak Makropoulos (Janáček) 14-22 SeptDir: Tomáš Netopil; Lav: Kornél Mundruczó
Der fliegende Holländer (Wagner) 20 Okt-4 NovDir: Cornelius Meister / Philipp Pointner; Lav: Tatjana Gürbaca
Die Zauberflöte (Mozart) 14-31 DetsDir: Jan Schweiger; Lav: David Hermann
Simon Boccanegra (Verdi) 5-21 VeebDir: Alexander Joel; Lav: David Hermann
Agrippina (Handel) 23 Märts-4 AprillDir: Stefano Montanari; Lav: Mariame Clément
Infinite Now (Czernowin) 18-23 AprillDir: Titus Engel; Lav: Luk Perceval
Sadko (Rimsky-Korsakov) 20 Juuni-2 JuuliDir: Dmitri Jurowski; Lav: Daniel Kramer
Das Wunder der Heliane (Korngold) 15-23 SeptDir: Alexander Joel; Lav: David Bösch
Le Duc d'Albe (Donizetti) 17 Nov-6 DetsDir: Andriy Yurkevych; Lav: Carlos Wagner
Falstaff (Verdi) 13-31 DetsDir: Tomáš Netopil; Lav: Christoph Waltz
Pelléas et Mélisande (Debussy) 2-13 VeebDir: Alejo Pérez; Lav: Sidi Larbi Cherkaoui, Damien Jalet
Parsifal (Wagner) 18 Märts-4 AprillDir: Cornelius Meister; Lav: Tatjana Gürbaca
La clemenza di Tito (Mozart) 6-13 MaiDir: Stefano Montanari; Lav: Michael Hampe
The Gambler (Prokofiev) 13-19 MaiDir: Dmitri Jurowski; Lav: Karin Henkel
Bruxelles, La Monnaie/De Munt  / 
Macbeth (Verdi) 13-29 SeptDir: Paolo Carignani; Lav: Olivier Fredj
Capriccio (Strauss) 3-16 NovDir: Lothar Koenigs; Lav: David Marton
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 13-30 DetsDir: Alain Altinoglu; Lav: Laurent Pelly
Daral Shaga (Defoort) 11-15 JaanLav: Fabrice Murgia
Madama Butterfly (Puccini) 31 Jaan-14 VeebDir: Kazushi Ono / Bassem Akiki; Lav: Kirsten Dehlholm, Jon R Skulberg
Pénélope (concert) (Fauré) 25-28 VeebDir: Michel Plasson
Il ritorno d'Ulisse in patria (concert) (Monteverdi) 14-16 MärtsDir: René Jacobs
The Cunning Little Vixen (Janáček) 17 Märts-2 AprillDir: Antonello Manacorda; Lav: Christophe Coppens
Matsukaze (Hosokawa) 6-9 AprillDir: Bassem Akiki; Lav: Sasha Waltz
Orpheus (Telemann) 16 MaiDir: Korneel Bernolet; Lav: Guy Joosten
Aida (Verdi) 16 Mai-4 JuuniDir: Alain Altinoglu / Samuel Jean; Lav: Stathis Livathinos
Pinocchio (Boesmans) 5-16 SeptDir: Patrick Davin; Lav: Joël Pommerat
Tancredi (concert) (Rossini) 11-14 OktDir: Giuliano Carella
Leonore (concert) (Beethoven) 26 OktDir: René Jacobs
Lucio Silla (Mozart) 29 Okt-15 NovDir: Antonello Manacorda; Lav: Tobias Kratzer
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 8-23 DetsDir: Alain Altinoglu; Lav: Olivier Py
Il prigioniero (Dallapiccola) 16-27 JaanDir: Franck Ollu; Lav: Andrea Breth
Das Gehege (Rihm) 16-27 JaanDir: Franck Ollu; Lav: Andrea Breth
Cavalleria rusticana (Mascagni) 6-22 MärtsDir: Evelino Pidò; Lav: Damiano Michieletto
Pagliacci (Leoncavallo) 6-22 MärtsDir: Evelino Pidò; Lav: Damiano Michieletto
Lohengrin (Wagner) 19 Aprill-6 MaiDir: Alain Altinoglu; Lav: Olivier Py
Le Château de Barbe-Bleue (Bartók) 8-24 JuuniDir: Alain Altinoglu; Lav: Johan Simons
Liège, Opéra Royal de Wallonie  / 
Turandot (Puccini) 23 Sept-4 OktDir: Paolo Arrivabeni; Lav: José Cura
Nabuccolo (Verdi) 15-22 Okt
Nabucco (Verdi) 18-29 OktDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Don Giovanni (Mozart) 20-29 NovDir: Rinaldo Alessandrini / Antoine Glatard; Lav: Jaco Van Dormael
Orphée aux enfers (Offenbach) 20-31 DetsDir: Cyril Englebert; Lav: Claire Servais
La Damnation de Faust (Berlioz) 25 Jaan-5 VeebDir: Patrick Davin; Lav: Ruggero Raimondi
La flûte enchantée (Mozart) 29 Jaan-19 AprillDir: Ayrton Desimpelaere; Lav: Claire Servais
Jérusalem (Verdi) 17-25 MärtsDir: Speranza Scappucci; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Dido and Aeneas (Purcell) 9-14 MaiDir: Guy Van Waas; Lav: Cécile Roussat, Julien Lubek
Otello (Verdi) 16-29 JuuniDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Manon Lescaut (Puccini) 19-30 SeptDir: Speranza Scappucci; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Norma (Bellini) 19 Okt-4 NovDir: Massimo Zanetti; Lav: Davide Garattini Raimondi
La favorite (Donizetti) 16-28 NovDir: Luciano Acocella; Lav: Rosetta Cucchi
Rigoletto (Verdi) 21 Dets-6 JaanDir: Giampaolo Bisanti; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera
Carmen (Bizet) 26 Jaan-9 VeebDir: Speranza Scappucci; Lav: Henning Brockhaus
Le domino noir (Auber) 23 Veeb-3 MärtsDir: Patrick Davin; Lav: Christian Hecq, Valérie Lesort
Le nozze di Figaro (Mozart) 6-14 AprillDir: Christophe Rousset; Lav: Emilio Sagi
La donna del lago (Rossini) 5-15 MaiDir: Michele Mariotti; Lav: Damiano Michieletto
Macbeth (Verdi) 12-26 JuuniDir: Paolo Arrivabeni; Lav: Stefano Mazzonis di Pralafera