2016/17 > Poola 
*Avalik veebilehekülg   >Operabase Professional 
2016/17 > Poola

 Maailma esietendus
 Rariteet
 Uuslavastus
 Ooperikompanii uuslavastus

  
Rootsi Leedu
Saksamaa

Poola
 
Valgevene
Tšehhi Vabariik Slovakkia Ukraina

Bialystok, Opera i Filharmonia Podlaska  / 

Die Zauberflöte (Mozart) 16 Sept-16 OktDir: Michał Klauza; Lav: Jarosław Marszewski
Carmen (Bizet) 21 Okt-11 JuuniDir: Grzegorz Berniak; Lav: Beata Redo-Dobber
Die Fledermaus (Strauss,J) 9 Dets-26 VeebDir: Grzegorz Berniak; Lav: Andrzej Bubień
La bohème (Puccini) 24 Märts-30 AprillDir: Paweł Kotla; Lav: Maria Sartova
Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 7-11 SeptDir: Piotr Wajrak; Lav: Janina Niesobska
Carmen (Bizet) 16-20 SeptDir: Maciej Figas; Lav: Bodo Igesz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Sept-30 OktDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Sławomir Żerdzicki
L'elisir d'amore (Donizetti) 7 Okt-4 AprillDir: Piotr Wajrak; Lav: Krzysztof Nazar
Manru (Paderewski) 5-6 NovDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 25-29 NovDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Don Carlos (Verdi) 9-11 DetsDir: Piotr Wajrak; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 Jaan-28 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Grzegorz Boniecki
Pagliacci (Leoncavallo) 28-31 JaanDir: Wojciech Rajski; Lav: Andrzej Bubie
Cavalleria rusticana (Mascagni) 28-31 JaanDir: Wojciech Rajski; Lav: Andrzej Bubień
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 4 Veeb-30 MaiDir: Piotr Wajrak; Lav: Wojciech Adamczyk
Halka (Moniuszko) 11-14 VeebDir: Piotr Wajrak; Lav: Natalia Babińska
Rigoletto (Verdi) 4-8 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Natalia Babińska
Die Zauberflöte (Mozart) 17-19 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Matthias Remus
Rusalka (Dvořák,A) 25-28 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Kristina Wuss
Le nozze di Figaro (Mozart) 29 Aprill-11 JuuniDir: Marcin Sompoliński; Lav: Wojciech Adamczyk
Boris Godunov (Musorgsky) 2 Mai
La traviata (Verdi) 19-21 MaiDir: Maciej Figas; Lav: Bodo Igesz
Die Fledermaus (Strauss,J) 6-10 SeptDir: Maciej Figas; Lav: Grzegorz Boniecki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21-24 SeptDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Cezary Domagała
Rigoletto (Verdi) 6-8 OktDir: Maciej Figas; Lav: Natalia Babińska
Falstaff (Verdi) 21-24 OktDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Prus
Halka (Moniuszko) 28 Okt-5 NovDir: Piotr Wajrak; Lav: Natalia Babińska
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 23-28 NovDir: Maciej Figas; Lav: Janina Niesobska
La Damnation de Faust (Berlioz) 9-11 DetsDir: Michał Klauza; Lav: Maciej Prus
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 12-15 JaanDir: Piotr Wajrak; Lav: Wojciech Adamczyk
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27-30 JaanDir: Piotr Wajrak; Lav: Andrzej Bubień
Pagliacci (Leoncavallo) 27-30 JaanDir: Piotr Wajrak; Lav: Andrzej Bubień
La traviata (Verdi) 3-4 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Bodo Igesz
My Fair Lady (Loewe) 8-11 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Maciej Korwin
Rusalka (Dvořák,A) 17-20 VeebDir: Maciej Figas; Lav: Kristina Wuss
Manru (Paderewski) 3-4 MärtsDir: Maciej Figas; Lav: Laco Adamik
Falstaff (Verdi) 9-11 MärtsDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Prus
The Magic Flute (Mozart) 17-20 MärtsLav: Matthias Rebus
La bohème (Puccini) 24-27 MärtsLav: Maciej Prus
The Marriage of Figaro (Mozart) 6-8 AprillLav: Wojciech Adamczyk
Bytom, Opera Śląska / Silesian Opera Bytom  / 
Wesoła wdówka (Lehár) 2 Sept-21 MaiDir: Tadeusz Serafin; Lav: Henryk Konwiński
Madama Butterfly (Puccini) 10 Sept-18 JaanDir: Piotr Warzecha / Francesco Bottigliero; Lav: Henryk Konwiński
Nabucco (Verdi) 24 Sept-19 VeebDir: Tadeusz Serafin; Lav: Laco Adamik
Carmen (Bizet) 26 Sept-26 MaiDir: Tadeusz Serafin; Lav: Wiesław Ochman
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 14 OktDir: Tadeusz Serafin; Lav: Henryk Konwiński
La bohème (Puccini) 12 Dets-22 MärtsDir: Francesco Bottigliero
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 14 Jaan-28 MaiDir: Krzysztof Dziewięcki; Lav: Henryk Konwiński
La traviata (Verdi) 5 VeebDir: Tadeusz Serafin; Lav: Wiesław Ochman
La forza del destino (Verdi) 17 Aprill-14 MaiDir: Jakub Kontz; Lav: Tomasz Konina
Aida (Verdi) 9-11 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Carmen (concert) (Bizet) 2 SeptDir: Bassem Akiki; Lav: Wiesław Ochman
Nabucco (Verdi) 17 Sept-25 NovDir: Bassem Akiki; Lav: Laco Adamik
La forza del destino (Verdi) 23 Sept-9 DetsDir: Jakub Kontz; Lav: Tomasz Konina
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 24 SeptDir: Krzysztof Dziewięcki; Lav: Henryk Konwiński
Aida (Verdi) 6-8 OktDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Roméo et Juliette (Gounod) 21 Okt-25 VeebDir: Bassem Akiki; Lav: Michał Znaniecki
Madama Butterfly (Puccini) 3 NovDir: Bassem Akiki
The Little Sweep (Britten) 7 Nov-27 VeebDir: Grzegorz Brajner; Lav: Zofia Dowjat
Straszny dwór (Moniuszko) 11 NovDir: Tadeusz Kozłowski
Cyganeria (Puccini) 24 Nov-16 DetsDir: Bassem Akiki
Nabucco (Verdi) 25 Nov-24 VeebDir: Bassem Akiki; Lav: Laco Adamik
Die Csárdásfürstin (Kálmán,E) 29 Dets-20 JaanDir: Rafał Kłoczko; Lav: Pia Partum
My Fair Lady (Loewe) 12 Jaan-19 Veeb
Baron cygański (Strauss,J) 2-11 Veeb
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Cavalleria rusticana (concert) (Mascagni) 7-8 OktDir: Andrzej Knap
Requiem (concert) (Verdi) 30 Okt-13 AprillDir: Warcisława Kunca
La traviata (Verdi) 12 Nov-4 VeebDir: Wojciech Michniewski; Lav: Karolina Sofulak
La bohème (Puccini) 1 Dets-23 AprillDir: Warcisław Kunc; Lav: Karen Stone
Madama Butterfly (Puccini) 20 Jaan-25 MärtsDir: Peter Deptuch; Lav: Thomas Podsiadly
Straszny dwór (Moniuszko) 27-28 JaanDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss
Rigoletto (Verdi) 4 Märts-29 Aprill
Nabucco (Verdi) 25 Mai-11 JuuniDir: Warcisław Kunc; Lav: Krzysztof Babicki
Krakow, Opera Krakowska  / 
La bohème (Puccini) 23 Sept-7 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Orfeusz i Eurydyka (Gluck) 1 Okt-29 AprillDir: Marek Toporowski; Lav: Giorgio Madia
Madama Butterfly (Puccini) 7-9 OktDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
L'elisir d'amore (Donizetti) 14-16 OktDir: Evgeny Volynskiy; Lav: Henryk Baranowski
Tannhäuser (Wagner) 21 Okt-19 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Carmen (Bizet) 21 Okt-27 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 11 Nov-28 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Krzysztof Nazar
Don Pasquale (Donizetti) 3 Dets-2 JuuliDir: Tomasz Tokarczyk / Piotr Sułkowski; Lav: Jerzy Stuhr
Straszny dwór (Moniuszko) 9 Dets-23 JuuniDir: Bartosz Żurakowski / Piotr Sułkowski; Lav: Laco Adamik
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Jaan-5 VeebDir: Uwe Theimer; Lav: Janusz Józefowicz
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 27-29 JaanDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Il turco in Italia (Rossini) 10-12 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Włodzimierz Nurkowski
Countess Maritza (Kálmán,E) 24 Veeb-14 MaiDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Paweł Piotrowski-Aigner
Tosca (Puccini) 10-12 MärtsDir: Andrzej Straszyński; Lav: Laco Adamik
Le nozze di Figaro (Mozart) 7-11 AprillDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Laco Adamik
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 9-13 JuuniDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Michał Znaniecki
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 SeptDir: Evgeny Volynskiy
Gräfin Mariza (Kálmán,E) 24 Sept-28 Jaan
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Sept-1 Okt
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-10 Okt
Norma (Bellini) 27-31 Okt
Tannhäuser (Wagner) 17-19 Nov
La bohème (Puccini) 1-3 Dets
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 Dets
Die Fledermaus (Strauss,J) 11-14 Jaan
La traviata (Verdi) 2-4 Veeb
Madama Butterfly (Puccini) 16-18 Veeb
Il turco in Italia (Rossini) 23-25 Veeb
Lodz, Teatr Wielki Łódź  / 
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 23-25 SeptDir: Bassem Akiki; Lav: Tomasz Konina
Turandot (Puccini) 30 Sept-18 NovDir: Antoni Wit; Lav: Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 29 Okt-7 VeebDir: Wojciech Rodek; Lav: Paweł Szkotak
Straszny dwór (Moniuszko) 11-13 NovDir: Piotr Wajrak; Lav: Krystyna Janda
Nabucco (Verdi) 24 Nov-23 AprillDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Okopiński
La Toison d'or (Tansman) 2-3 DetsDir: Lukasz Borowicz; Lav: Maria Sartova
Halka (Moniuszko) 24-29 JaanDir: Wojciech Rodek; Lav: Jarosław Kilian
A Night in Venice (Strauss,J) 4 Veeb-2 JuuliDir: Wojciech Rodek; Lav: Artur Hofman
My Fair Lady (Loewe) 17-18 VeebDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Korwin
Carmen (Bizet) 25-26 VeebDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
Holender tułacz (Wagner) 3-5 MärtsDir: Wojciech Rodek; Lav: Herbert Adler
Don Giovanni (Mozart) 6-7 AprillDir: Wojciech Rodek; Lav: Maria Sartova
Semele (Handel) 21-22 AprillDir: Marcin Wolniewski; Lav: Eva Buchmann
Madama Butterfly (Puccini) 24-25 MaiDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska
Turandot (Puccini) 30 Sept-1 OktDir: Antoni Wit; Lav: Adolf Weltschek, Małgorzata Zwolińska
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 4 Okt-29 DetsDir: Wojciech Rodek; Lav: Artur Hofman
Nabucco (Verdi) 10 Okt-7 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Okopiński
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 14-15 OktDir: Wojciech Rodek; Lav: Paweł Szkotak
Madama Butterfly (Puccini) 21-22 OktDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Janina Niesobska
Halka (Moniuszko) 10-28 NovDir: Wojciech Rodek; Lav: Jarosław Kilian
Don Giovanni (Mozart) 12 Nov-3 DetsDir: Wojciech Rodek; Lav: Maria Sartova
Carmen (Bizet) 23-26 NovDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Laco Adamik
My Fair Lady (Loewe) 14-17 DetsDir: Piotr Wajrak; Lav: Maciej Korwin
Die Fledermaus (Strauss,J) 14-30 Jaan
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 20 Jaan
Poznan, Teatr Wielki Poznań  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Dets-28 Veeb
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 Okt-13 NovDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Halka (Moniuszko) 7 Okt-26 MärtsDir: Grzegorz Wierus; Lav: Paweł Passini
Macbeth (Verdi) 21 Okt-26 NovDir: Gabriel Chmura; Lav: Olivier Fredj
Boris Godunov (Musorgsky) 27 Okt-11 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Iwan Wyrypajew
Yevgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 18-20 NovDir: Sebastian Perłowski; Lav: Michał Znaniecki
Carmen (Bizet) 1 Dets-27 AprillDir: Bassem Akiki; Lav: Denis Krief
La traviata (Verdi) 4 Dets-19 MärtsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Dets-24 JuuniDir: Michał Klauza; Lav: Krzysztof Szaniecki
Jenůfa (Janáček) 13 JaanDir: Gabriel Chmura; Lav: Alvis Hermanis
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 Jaan-24 VeebDir: Massimiliano Caldi; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Fiddler on the Roof (Bock) 28 Jaan-23 MaiDir: Aleksander Gref; Lav: Emil Wesołowski
Nabucco (Verdi) 3 Veeb-7 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Figaro Gets a Divorce (Langer) 17-26 VeebDir: Katarzyna Tomala; Lav: David Pountney(original), Robin Don(revival)
The Angel of the Odd (Coli) 10-12 Märts
Aida (Verdi) 31 Märts-28 MaiDir: Gabriel Chmura; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Parsifal (Wagner) 9 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Kirsten Dehlholm
Dido and Aeneas (Purcell) 5 MaiDir: Paul Esswood; Lav: Daniel Stachuła
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 18-19 MaiDir: Grzegorz Wierus; Lav: Monika Dobrowlańska
Czarodziejski flet (Mozart) 10-13 JuuniDir: Gabriel Chmura; Lav: Sjaron Minailo
Rigoletto (Verdi) 14 Okt-20 VeebDir: Gabriel Chmura; Lav: Marcin Bortkiewicz
Carmen (concert) (Bizet) 27 Okt-29 MaiDir: Walter E Gugerbauer; Lav: Denis Krief
Macbeth (Verdi) 5 Nov-25 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Olivier Fredj
Halka (Moniuszko) 11 Nov-11 JaanDir: Grzegorz Wierus; Lav: Paweł Passini
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 NovDir: Massimiliano Caldi; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 NovDir: Zbigniew Graca; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Figaro Gets a Divorce (Langer) 24-26 NovDir: Katarzyna Tomala; Lav: David Pountney, Robin Tebbutt
The Angel of the Odd (Coli) 30 Nov-14 AprillDir: Grzegorz Wierus; Lav: Krzysztof Cicheński
Peter and the Wolf (Prokofiev) 7 Dets-1 JuuniDir: Aleksander Gref; Lav: Iwona Pasińska
Legenda Bałtyku (Nowowiejski) 8-12 DetsDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Robert Bondara
Boris Godunov (Musorgsky) 14 Jaan-24 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Iwan Wyrypajew
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Jaan-19 MaiDir: Gabriel Chmura; Lav: Sjaron Minailo
Die Fledermaus (Strauss,J) 26 Jaan-5 JuuniDir: Katarzyna Tomala; Lav: Krzysztof Cicheński, Krzysztof Szaniecki
Nabucco (Verdi) 4-6 VeebDir: Tomasz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Fiddler on the Roof (Bock) 10 Veeb-6 MaiDir: Aleksander Gref; Lav: Emil Wesołowski
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 4-10 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Michael Sturm
Parsifal (Wagner) 16-18 MärtsDir: Gabriel Chmura; Lav: Kirsten Dehlholm, Jon Skulberg
Aida (Verdi) 6-8 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
Jenůfa (Janáček) 15-17 AprillDir: Gabriel Chmura; Lav: Alvis Hermanis
La traviata (Verdi) 8-10 JuuniDir: Tadeusz Kozłowski; Lav: Marek Weiss-Grzesiński
L'elisir d'amore (Donizetti) 17-23 JuuniDir: Katarzyna Tomala; Lav: Andriy Zholdak
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Carmen (Bizet) 7 Okt-8 JaanDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Ewelina Pietrowiak
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 28-30 OktDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Jitka Stokalska
The Turn of the Screw (Britten) 5 Nov-6 MaiDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Natalia Babińska
Bal maskowy (Verdi) 17 Dets-25 MärtsDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (Puccini) 20-22 JaanDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Pia Partum
Hrabina Marica (Kálmán,E) 3-5 VeebDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Natalia Babińska
La traviata (Verdi) 11 Veeb-21 MaiDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Michał Znaniecki
Tannhäuser (Wagner) 31 Märts-8 AprillDir: Golo Berg; Lav: Hoerst Kupich
Carmen (Bizet) 17-25 NovDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Ewelina Pietrowiak
The Turn of the Screw (Britten) 25-26 NovDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Natalia Babińska
Bal maskowy (Verdi) 16-17 DetsDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (Puccini) 20-21 JaanDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Pia Partum
Così fan tutte (Mozart) 10-22 VeebDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Jacek Papis
Hrabina Marica (Kálmán,E) 23-25 VeebDir: Jerzy Wołosiuk; Lav: Natalia Babińska
La traviata (Verdi) 13-15 AprillDir: Vladimir Kiradjiev; Lav: Michał Znaniecki
Warszawa, Polish National Opera  / 
The Passenger (Weinberg) 18-19 SeptDir: Gabriel Chmura; Lav: David Pountney
Goplana (Zeleński) 21 Okt-5 NovDir: Grzegorz Nowak; Lav: Janusz Wiśniewski
The Haunted Manor (Moniuszko) 12-15 NovDir: Ewa Strusińska / Marta Kluczyńska; Lav: David Pountney
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Dets-29 AprillDir: Andriy Yurkevych / Piotr Staniszewski; Lav: Susanne Andrade, Barrie Kosky
Onegin (Tchaikovsky,P) 11-22 JaanDir: Andriy Yurkevych; Lav: Mariusz Treliński
Nabucco (Verdi) 2 Veeb-26 MärtsDir: Piotr Staniszewski; Lav: Marek Weiss
Norma (concert) (Bellini) 5 VeebDir: Andriy Yurkevych
Guillaume Tell (Rossini) 19-25 VeebDir: Andriy Yurkevych; Lav: David Pountney
Il turco in Italia (Rossini) 17-25 MärtsDir: Andriy Yurkevych; Lav: Christopher Alden
La traviata (Verdi) 7-13 AprillDir: Andriy Yurkevych; Lav: Mariusz Treliński
Cud mniemany (Stefani) 9-13 AprillDir: Władysław Kłosiewicz; Lav: Jarosław Kilian
Matsukaze (Hosokawa) 21-23 AprillDir: Bassem Akiki; Lav: Sasha Waltz
Moby Dick (Knapik) 7-9 MaiDir: Gabriel Chmura; Lav: Barbara Wysocka
Die tote Stadt (Korngold) 10-18 JuuniDir: Lothar Koenigs; Lav: Mariusz Treliński
Madama Butterfly (Puccini) 23-30 JuuniDir: Piotr Staniszewski; Lav: Mariusz Treliński
About the Kingdom of Day and Night (Mozart) 26-27 JuuniLav: Bożena Bujnicka
Eros i Psyche (Różycki) 13-19 OktDir: Grzegorz Nowak; Lav: Barbara Wysocka
Rigoletto (Verdi) 27-31 OktDir: Grzegorz Nowak; Lav: Gilbert Deflo
About the Kingdom of Day and Night (Mozart) 3-9 NovLav: Bożena Bujnicka
La Voix humaine (Poulenc) 22 Nov-24 JuuniLav: Maja Kleczewska
Czarodziejski flet (Mozart) 1 Dets-2 JaanDir: Piotr Staniszewski; Lav: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Peleas i Melizanda (Debussy) 21-30 JaanDir: Patrick Fournillier; Lav: Katie Mitchell
Straszny dwór (Moniuszko) 9-10 VeebDir: Ewa Strusińska; Lav: David Pountney
Aida (Verdi) 14-17 VeebDir: Patrick Fournillier; Lav: Roberto Laganà Manoli
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 22-23 VeebDir: Andriy Yurkevych; Lav: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 2-4 MärtsDir: José Maria Florêncio; Lav: Natalia Korczakowska
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 MärtsDir: Benjamin Bayl; Lav: Ivo van Hove
Szalony muezin (Szymanowski) 13 Märts-28 JuuniDir: Bassem Akiki; Lav: Natalia Korczakowska
Goplana (Zeleński) 22 Märts-7 AprillDir: Grzegorz Nowak; Lav: Janusz Wiśniewski
Turandot (Puccini) 5-10 AprillDir: Grzegorz Nowak; Lav: Mariusz Treliński
The Fiery Angel (Prokofiev) 13-22 MaiDir: Kazushi Ono / Bassem Akiki; Lav: Mariusz Treliński
Madame Butterfly (Puccini) 18 Mai-19 JuuniDir: Piotr Staniszewski; Lav: Mariusz Treliński
Carmen (Bizet) 7-17 JuuniDir: Keri-Lynn Wilson; Lav: Andrzej Chyra
Warszawa, Warsaw Chamber Opera  / 
Semiramide (Vinci) 9-13 SeptDir: Marco Vitale; Lav: Ewelina Pietrowiak
L'italiana in Algeri (Rossini) 17-18 SeptDir: Ruben Silva; Lav: Jitka Stokalska
Il turco in Italia (Rossini) 15-16 OktDir: Ruben Silva; Lav: Jitka Stokalska
Ariodante (Handel) 22-24 NovDir: Władysław Kłosiewicz; Lav: Krzysztof Cicheński
La serva padrona (Pergolesi) 14 Jaan-13 MaiDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Lesław Piecka
Così fan tutte (Mozart) 21-22 JaanDir: Friedrich Haider; Lav: Marek Weiss
La finta semplice (Mozart) 12 Veeb-15 MaiDir: Benjamin Bayl; Lav: Ryszard Peryt
La finta giardiniera (Mozart) 2-3 MärtsDir: Bartosz Żurakowski; Lav: Ryszard Peryt
Ascanio in Alba (concert) (Mozart) 19 MärtsDir: Wojciech Semerau-Siemianowski
Don Giovanni (Mozart) 1-2 AprillDir: Rafał Janiak; Lav: Ryszard Cieśla
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-12 MaiDir: José Maria Florêncio; Lav: Ryszard Peryt
Die Zauberflöte (Mozart) 25-26 Mai
La Cenerentola (Rossini) 5-8 OktDir: José Maria Florêncio; Lav: Jitka Stokalska
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12-15 OktDir: José Maria Florêncio; Lav: Jitka Stokalska
Armide (Lully) 5-14 NovDir: Benjamin Bayl; Lav: Deda Cristina Colonna
The Rape of Lucretia (Britten) 17 NovDir: Maksim Walkow; Lav: Jurij Aleksandrow
Tango (Dobrzyński) 8 Dets-13 AprillDir: José Maria Florêncio; Lav: Maciej Wojtyszko
Il turco in Italia (Rossini) 10-15 Jaan
Don Giovanni (Mozart) 25 Jaan-10 Märts
Imeneo (Handel) 24-25 Märts
Così fan tutte (Mozart) 6-7 Aprill
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20-24 Aprill
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Madama Butterfly (Puccini) 22 Okt-28 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Giancarlo Del Monaco
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 28 Okt-24 Jaan
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 29 Okt-3 MärtsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Yuri Alexandrov
Cyganeria (Puccini) 5 Nov-9 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
Halka (Moniuszko) 11-20 NovLav: Laco Adamik
Carmen (Bizet) 16 Nov-4 JuuniLav: Adam Frontczak
La traviata (Verdi) 19 Nov-5 VeebLav: Adam Frontczak
Łucja z Lammermooru (Donizetti) 25 Nov-4 Dets
Cyrulik sewilski (Rossini) 29 Nov-4 MärtsLav: Igor Przegrodzki
Poławiacze pereł (Bizet) 2 Dets-20 MaiLav: Waldemar Zawodziński
Trubadúr (Verdi) 16 Dets-17 JuuniDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Andrejs Žagars
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 5-29 JaanDir: Jacek Boniecki; Lav: Helena Kaut-Howson
Skrzypek na dachu (Bock) 10-15 JaanDir: Piotr Borkowski; Lav: Marek Weiss
Wesele Figara (Mozart) 18-21 JaanDir: Jakub Klecker; Lav: Marek Weiss
W krainie czarodziejskiego fletu (Mozart) 10 VeebDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Beata Redo-Dobber
Nabucco (Verdi) 15 Veeb-14 MaiLav: Marek Weiss
Così fan tutte (Mozart) 22 Veeb-8 AprillLav: Michał Znaniecki
Rigoletto (Verdi) 31 Märts-5 AprillLav: Michał Znaniecki
L'elisir d'amore (Donizetti) 21-23 AprillLav: Michał Znaniecki
La Cenerentola (Rossini) 28 Aprill-18 JuuniDir: Matteo Pagliari / Marta Kluczyńska; Lav: Irina Brook
Król Roger (Szymanowski) 19 Mai-7 JuuliDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Mariusz Treliński
Boris Godunov (Musorgsky) 8-10 JuuniLav: Waldemar Zawodziński
Faust (Gounod) 23 Juuni-2 JuuliLav: Beata Redo-Dobber
Boris Godunov (Musorgsky) 22-24 SeptDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Waldemar Zawodziński
In the Land of the Magic Flute (Mozart) 26 Sept-6 JuuniDir: Przemysław Fiugajski; Lav: Beata Redo-Dobber
La Cenerentola (Rossini) 5 Okt-1 JuuniDir: Marta Kluczyńska; Lav: Irina Brook
Fidelio (Beethoven) 14 Okt-16 MärtsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Rocc
Carmen (Bizet) 18 Okt-4 MaiDir: Tomasz Szreder; Lav: Adam Frontczak
Madama Butterfly (Puccini) 25 Okt-3 JuuniDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Giancarlo Del Monaco
La bohème (Puccini) 3 Nov-17 MärtsDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Waldemar Zawodziński
Der Rosenkavalier (Strauss) 17 Nov-28 AprillDir: Bassem Akiki; Lav: Georg Rootering
Eugene Oniegin (Tchaikovsky,P) 6-8 DetsDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Yuri Alexandrov
Orpheus and Eurydice (Gluck) 15 Dets-8 JuuniDir: Jarosław Thiel; Lav: Mariusz Treliński
Candide (Bernstein) 30 Dets-7 JaanDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Hanna Marasz
Fiddler on the Roof (Bock) 10-14 Jaan
Die Fledermaus (Strauss,J) 24-28 JaanDir: Jakub Chrenowicz; Lav: Helena Kaut-Howson
Oberto (concert) (Verdi) 2-23 Veeb
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 9-11 VeebDir: Paweł Przytocki; Lav: Waldemar Zawodziński
La traviata (Verdi) 15-17 VeebDir: Tomasz Tokarczyk; Lav: Adam Frontczak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22 Veeb-19 MaiDir: Wojciech Rodek; Lav: Waldemar Zawodziński
Il trovatore (Verdi) 9 Märts-6 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Andrejs Žagars
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 24 Märts-5 MaiDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski
Król Roger (Szymanowski) 12-14 AprillDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Mariusz Treliński
Das Liebesverbot (Wagner) 27-29 MaiLav: Aron Stiehl
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15-17 JuuniDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 15-17 JuuniDir: Marcin Nałęcz-Niesiołowski; Lav: Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 23-24 Juuni