2011/12 > Šveicarija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Šveicarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija
Prancūzija
Monakas

Šveicarija
 
Lichtenšteinas
Austrija
Italija

Basel, Theater Basel  / 

Wozzeck (Berg) 17 Rugs-3 SausD: Dennis Russell Davies / Gabriel Feltz; R: Elmar Goerden
Rusalka (Dvořák,A) 22 Spal-11 VasD: Giuliano Betta; R: Jurate Vansk
My Fair Lady (Loewe) 29 Spal-28 GegD: David Cowan; R: Tom Ryser
Lo stimolatore cardiaco (Marthaler) 25 Lapkr-9 BalD: Bendix Dethleffsen / Giuliano Betta; R: Christoph Marthaler
Carmen (Bizet) 18 Gruod-17 BirzD: Gabriel Feltz / Giuliano Betta; R: Calixto Bieito
La vida breve (Falla) 17 Vas-30 KovD: Rolando Garza; R: Ulrike Jühe
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 Kov-27 BalD: Gabriel Feltz; R: Elmar Goerden
Ariodante (Handel) 13+ GegD: Andrea Marcon; R: Stefan Pucher
Bern, Stadttheater Bern  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 4 Rugs-28 GruodD: Srboljub Dinic / Dorian Keilhack; R: Dieter Kaegi
Der Wunsch, Indianer zu werden (Dick) 10-15 RugsD: Titus Engel; R: Leo Dick, Tassilo Tesche
Semele (Handel) 1 Spal-3 GruodD: George Petrou; R: Jakob Peters-Messer
The Rake's Progress (Stravinsky) 15 Spal-18 SausD: Srboljub Dinic; R: Marc Adam
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 29 Gruod-22 BalD: Dorian Keilhack / Johannes Pell / Enrico Delamboye / Srboljub Dinic; R: Laura Scozzi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 28 Saus-16 GegD: Srboljub Dinic / Kevin John Edusei / Walter E Gugerbauer; R: Kay Kuntze
Così fan tutte (Mozart) 11 Kov-20 BirzD: Judith Kubitz; R: Daniel Karasek
Biel, Theater Biel Solothurn  / 
Antigona (Myslivecek) 10 Rugs-14 BalD: Moritz Caffier; R: Andreas Rosar
Don Giovanni (Mozart) 28 Spal-29 BalD: Franco Trinca; R: Gerd Heinz
La belle Hélène (Offenbach) 16 Gruod-18 KovD: Harald Siegel; R: Vincent Tavernier
I puritani (Bellini) 2 Kov-3 BalD: Franco Trinca; R: Georg Rootering
Zar und Zimmermann (Lortzing) 20 Bal-8 BirzD: Harald Siegel; R: Beat Wyrsch
Fribourg, Opéra de Fribourg  / 
Madame Butterfly (Puccini) 26 Saus-7 VasD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes, Patrice Gouron
Genève, Grand Théâtre  / 
Andrea Chénier (Giordano) 7-22 RugsD: John Fiore; R: John Dew
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 16-27 LapkrD: Jonathan Darlington; R: Mira Bartov
Le comte Ory (Rossini) 18-31 GruodD: Paolo Arrivabeni; R: Giancarlo Del Monaco
Richard III (Battistelli) 22 Saus-1 VasD: Zoltan Pesko; R: Robert Carsen
Le Devin du village (Rousseau) 27-31 SausD: Jean-Marie Curti; R: Ivo Guerra
La serva padrona (Pergolesi) 27-31 SausD: Jean-Marie Curti; R: Ivo Guerra
Juliette (Martinů) 24 Vas-5 KovD: Jirí Belohlávek; R: Richard Jones
Der Rosenkavalier (Strauss) 29 Kov-12 BalD: Jiri Kout; R: Otto Schenk
Mignon (Thomas,A) 9-20 GegD: Frédéric Chaslin; R: Jean-Louis Benoît
Macbeth (Verdi) 13-26 BirzD: Ingo Metzmacher; R: Christof Loy
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
Norma (Bellini) 28 Spal-2 LapkrD: Roberto Rizzi Brignoli; R: Massimo Gasparon
Farnace (Vivaldi) 11 GruodD: Diego Fasolis
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 26 Gruod-2 SausD: Cyril Diederich; R: Omar Porras
Alcina (Handel) 19-26 VasD: Ottavio Dantone; R: Marco Santi
Falstaff (Verdi) 23-28 KovD: Nir Kabaretti; R: Arnaud Bernard
Croquefer (Offenbach) 15-17 BirzD: Philippe Béran; R: Eric Vigié
M Choufleuri (Offenbach) 15-17 BirzD: Philippe Béran; R: Eric Vigié
Luzern, Luzerner Theater  / 
La Périchole (Offenbach) 3 Rugs-15 SpalD: Mark Foster; R: Andreas Herrmann
A Midsummer Night's Dream (Britten) 9 Rugs-15 SpalD: Howard Arman / Michael Wendeberg; R: Alexander Schulin
West Side Story (Bernstein) 14 Rugs-27 GegD: Rick Stengårds; R: Tatjana Gürbaca
Im weißen Rößl (Benatzky) 30 Spal-12 GegD: Howard Arman / Michael Wendeberg / Lev Vernik; R: Dominique Mentha
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 18 Gruod-25 KovD: James Gaffigan; R: Susanne Øglænd
The Stolen Smells (Wills) 29 Saus-18 KovD: Simon Wills; R: Dominique Mentha
The Beggar's Opera (Britten) 15+ VasD: Andrew Dunscombe; R: Christine Cyris
Le Toreador (Adam,A) 31 Kov-19 GegD: Florian Pestell; R: Johannes Pölzgutter
Noahs Flut (Britten) 25 Bal-5 GegD: Howard Arman; R: Dominique Mentha
Orlando (Handel) 25 Geg-17 BirzD: Michael Wendeberg; R: Eva-Maria Höckmayr
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Manon (Massenet) 7 Rugs-11 GruodD: David Stern / Jeremy Carnall; R: Jan Schmidt-Garre
Der Tod und das Madchen (Zwicker) 17 Rugs-2 LapkrD: Jonathan Stockhammer; R: Nicola Raab
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Rugs-15 KovD: Stefan Klieme / Jeremy Carnall / Stéphane Fromageot; R: Aron Stiehl
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Lapkr-30 GruodD: Jeremy Carnall; R: Hansjörg Hack
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Gruod-2 BirzD: Jeremy Carnall; R: Bernd Mottl
Un ballo in maschera (Verdi) 28 Saus-12 BalD: Henrik Nánási; R: Jim Lucassen
The Fairy Queen (Purcell) 10 Kov-6 BirzD: Robert Howarth; R: Johannes Schmid
Das Herz bebt im Stillen (Schubert) 20 KovD: Michael Vogel; R: Serge Honegger
Salome (Strauss) 5 Geg-6 BirzD: Modestas Pitrenas; R: Vincent Boussard
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
The Bear (Walton) 19-23 SpalD: Charl de Villiers; R: Matthias Flückiger
O mon bel inconnu (Hahn) 19-27 Spal
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Les pêcheurs de perles (Bizet) 4-9 RugsD: Carlo Rizzi; R: Jens-Daniel Herzog
La scala di seta (Rossini) 7-17 RugsD: Zsolt Hamar; R: Damiano Michieletto
Rigoletto (Verdi) 11 Rugs-1 GegD: Nello Santi; R: Gilbert Deflo
Die Nase (Shostakovich) 17 Rugs-8 SpalD: Ingo Metzmacher; R: Peter Stein
Parsifal (Wagner) 2 SpalD: Daniele Gatti; R: Claus Guth
La fanciulla del West (Puccini) 7-21 SpalD: Carlo Rizzi; R: David Pountney
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16 Spal-10 LapkrD: Nello Santi; R: Cesare Lievi
Otello (Verdi) 20 Spal-24 BirzD: Daniele Gatti; R: Graham Vick
Don Pasquale (Donizetti) 28 Spal-5 LapkrD: Nello Santi; R: Grischa Asagaroff
Die Stadt der Blinden (Schreier) 12 Lapkr-4 GruodD: Zsolt Hamar; R: Stephan Müller
Turandot (Puccini) 18 Lapkr-1 VasD: Massimo Zanetti; R: Giancarlo del Monaco
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3-16 GruodD: David Zinman; R: Grischa Asagaroff
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 4 Gruod-24 BirzD: Thomas Barthel; R: Ulrich Peter
Palestrina (Pfitzner) 10 Gruod-12 SausD: Ingo Metzmacher; R: Jens-Daniel Herzog
L'elisir d'amore (Donizetti) 11-17 GruodD: Nello Santi; R: Grischa Asagaroff
I pazzi per progetto (Donizetti) 27 Gruod-3 BirzD: Paolo Carignani; R: Martin Kusej
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 27 Gruod-3 BirzD: Paolo Carignani; R: Martin Kusej
Le comte Ory (Rossini) 31 Gruod-15 SausD: Muhai Tang; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 22 Saus-18 VasD: Daniele Gatti; R: Harry Kupfer
Otello (Rossini) 10 Vas-6 KovD: Muhai Tang; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-23 VasD: Peter Schneider.cond; R: Claus Guth
Don Carlos (Verdi) 4 Kov-9 BalD: Zubin Mehta; R: Sven-Eric Bechtolf
Simon Boccanegra (Verdi) 7 Kov-3 LiepD: Carlo Rizzi; R: Giancarlo del Monaco
Così fan tutte (Mozart) 9-23 KovD: Theodor Guschlbauer; R: Sven-Eric Bechtolf
Carmen (Bizet) 14 Kov-4 LiepD: Zsolt Hamar / Placido Domingo; R: Matthias Hartmann
Ein Sommernachtstraum (Britten) 31 Kov-15 BalD: Thomas Barthel; R: Gudrun Hartmann
Guillaume Tell (Rossini) 1-20 BalD: Gianluigi Gelmetti; R: Adrian Marthaler
Prince Igor (Borodin) 15-29 BalD: Vladimir Fedoseyev; R: David Pountney
Der Rosenkavalier (Strauss) 18-24 BalD: Peter Schneider.cond; R: Sven-Eric Bechtolf
Il re pastore (Mozart) 5-17 GegD: William Christie; R: Grischa Asagaroff
Poliuto (Donizetti) 6 Geg-9 BirzD: Nello Santi; R: Damiano Michieletto
Un ballo in maschera (Verdi) 17-31 GegD: Nello Santi; R: David Pountney
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 26 Geg-7 LiepD: Adam Fischer; R: Thomas Langhoff
Mathis der Maler (Hindemith) 16 Birz-5 LiepD: Daniele Gatti; R: Matthias Hartmann
Salome (Strauss) 17-22 BirzD: Christoph von Dohnányi; R: Sven-Eric Bechtolf
Falstaff (Verdi) 30 Birz-8 LiepD: Daniele Gatti; R: Sven-Eric Bechtolf