2011/12 > Čekija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Čekija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lenkija
Vokietija

Čekija
 
Austrija Slovakija
Vengrija

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Figarova Svatba (Mozart) 14-18 Rugs
Lazebník Sevillský (Rossini) 17-23 Rugs
Aida (Verdi) 23 Lapkr-14 KovD: Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
Netopýr (Strauss,J) 30 Lapkr-20 KovD: Kaspar Zehnder / Ondrej Olos; R: Ondřej Havelka
Nabucco (Verdi) 1 Gruod-22 KovD: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; R: György Selmeczi
Madama Butterfly (Puccini) 14 Gruod-11 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 Gruod-12 GegD: Petr Vronský / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
La traviata (Verdi) 11 Saus-7 BirzD: Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Macbeth (Verdi) 20 Saus-5 GegD: Damian Iorio / Ondrej Olos; R: Bruno Berger-Gorski
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 9 Kov-5 BalD: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway
Lékárník (Haydn) 20-22 BalD: Ondrej Olos; R: Tomáš Studený
Ženitba (Martinů) 22-24 BirzD: Jakub Klecker; R: Pamela Howard
Olomouc, Moravian Theatre Olomouc  / 
My Fair Lady (Loewe) 2 Rugs-23 SpalD: Miloslav Oswald
Ples v opeře (Heuberger) 4 Rugs-22 SpalD: Tomáš Hanák; R: Dagmar Hlubková
Evzen Onegin (Tchaikovsky) 6 Rugs-11 SpalD: Miloslav Oswald / Pavel Šnajdr; R: Andrea Hlinková
Carmen (Bizet) 10 Rugs-27 SpalD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Sugar (Styne) 13 Rugs-25 SpalD: Petr Šumník; R: Dagmar Hlubková
Prodaná nevěsta (Smetana) 16 Rugs-3 SpalD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
La traviata (Verdi) 17 Rugs-30 SpalD: Miloslav Oswald; R: Martin Otava
Nápoj lásky (Donizetti) 30 Rugs-6 Spal
Nabucco (Verdi) 8 SpalD: Miloslav Oswald / Tomáš Hanák; R: Michael Tarant
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Jenůfa (Janáček) 6 Rugs-17 VasD: Robert Jindra; R: Michael Tarant
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 11 Rugs-23 KovD: Karol Kevický / Jan Šrubař; R: Pavel Mikuláštík
Let's Make an Opera (Britten) 18 Rugs-22 BirzD: Jan Šrubař; R: Lubor Cukr
La bohème (Puccini) 13 Spal-14 BirzD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Tomáš Studený
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 Spal-17 LapkrD: Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Romeo a Julie (Gounod) 15 Gruod-9 GegD: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; R: Peter Gábor
La traviata (Verdi) 11 Vas-25 BalD: Jan Chalupecký; R: Carmen Or
The Rake's Progress (Stravinsky) 1 Kov-6 BirzD: Jakub Klecker / Jan Srubar; R: Jiří Nekvasil
Fedora (Giordano) 14 Bal-22 BirzD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor
Armida (Dvořák,A) 3-16 GegD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 17+ BirzD: Oliver Dohnányi / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
The Servant (Tutino) 11 RugsD: Jiří Petrdlík; R: Luděk Golat
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Così fan tutte (Mozart) 20 Rugpj-20 GegD: Robert Jindra; R: Martin Čičvák
Don Giovanni (Mozart) 19 Rugpj-31 GruodD: Zbyněk Müller / Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Václav Kašlík / Jiří Nekvasil
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 Rugpj-4 GegD: Tomáš Netopil / David Švec; R: Joël Lauwers
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Rugs-27 GegD: David Švec / Jan Chalupecký; R: David Radok
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 Spal-27 GegD: Jan Chalupecký / Tomáš Netopil; R: Josef Průdek
Rinaldo (Handel) 12 Saus-5 GegD: Václav Luks; R: Louise Moaty
Don Giovanni (Mozart) 9-30 BirzD: Tomáš Netopil / David Švec; R: Skutr
Praha, Divadlo Kolowrat / Kolowrat Theatre  / 
Tomorrow there will be... (Brezina) 8 Rugs-25 VasD: Marko Ivanović; R: Jiří Nekvasil
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 9 Rugs-17 BirzD: David Švec / Jan Chalupecký; R: Simone Sandroni, Lenka Flory
Aida (Verdi) 15 Rugs-6 GruodD: Zbyněk Müller; R: Steffen Piontek
The Devil and Kate (Dvořák,A) 17 Rugs-13 LapkrD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Carmen (Bizet) 17 Rugs-7 GegD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jozef Bednárik
Rusalka (Dvořák,A) 18 Rugs-15 BirzD: Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
La traviata (Verdi) 24 Rugs-21 GegD: Ondrej Lenárd; R: Jana Kališová
The Bartered Bride (Smetana) 28 Rugs-19 GegD: Ondrej Lenárd / David Švec; R: Magdalena Švecová
The Jacobin (Dvořák,A) 8 Spal-2 BirzD: Tomáš Netopil / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
Libuse (Smetana) 28 Spal-8 GegD: Tomáš Netopil; R: Petr Novotný
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 12 Lapkr-21 KovD: Zbyněk Müller; R: Ondřej Havelka
The Miracles of Mary (Martinů) 4 Gruod-1 SausD: David Švec; R: Jiří Heřman
Gloriana (Britten) 3 Kov-25 GegD: Zbyněk Müller / Robert Jindra; R: Jiří Heřman
Parsifal (Wagner) 4 Bal-18 GegD: John Fiore; R: Jiří Heřman
Tosca (Puccini) 17 Bal-29 GegD: Rastislav Štúr; R: Vladimír Morávek
Kát'a Kabanová (Janáček) 28 Bal-14 BirzD: Robert Jindra; R: Robert Wilson
Praha, Státní Opera Praha / State Opera Prague  / 
Il trovatore (Verdi) 18 Rugpj-31 Geg
Rigoletto (Verdi) 19 Rugpj-3 Geg
Nabucco (Verdi) 20 Rugpj-12 Geg
Otello (Verdi) 24 Rugpj-6 Kov
La traviata (Verdi) 26 Rugpj-30 Birz
Aida (Verdi) 28 Rugpj-16 Birz
Madama Butterfly (Puccini) 1 Rugs-2 Birz
Rusalka (Dvořák,A) 2 Rugs-26 Birz
Carmen (Bizet) 4 Rugs-29 Birz
La bohème (Puccini) 10 Rugs-24 Birz
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Rugs-7 Gruod
The Barber of Seville (Rossini) 4 Spal-8 Birz
The Magic Flute (Mozart) 8 Spal-5 Birz
Die drei Pintos (Weber) 22 Gruod-1 Vas
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-22 Saus
Tosca (Puccini) 23 Vas-21 Birz
Turandot (Puccini) 15 Bal-15 Birz
Pagliacci (Leoncavallo) 14-28 Birz
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14-28 Birz