2011/12 > Vokietija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Vokietija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija Švedija
Nyderlandai
Belgija
Liuksemburgas

Vokietija
 
Lenkija
Čekija
Prancūzija Šveicarija Austrija

Aachen, Theater Aachen  / 

Woyzeck (Waits) 19 Rugs-24 KovD: Andreas Debatin; R: Bernadette Sonnenbichler
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Rugs-16 KovD: Volker Hiemeyer; R: Ewa Teilmans
La cenerentola (Rossini) 26 Spal-6 GruodD: Péter Halász; R: Joan Anton Rechi
Il combattimento di Tancredi e Clorinda (Monteverdi) 6 Lapkr-29 SausD: Péter Halász; R: Alexander von Pfeil
La voix humaine (Poulenc) 6 Lapkr-29 SausD: Péter Halász; R: Alexander von Pfeil
Le nozze di Figaro (Mozart) 4 Gruod-12 BalD: Marcus R Bosch; R: Michael Helle
Un ballo in maschera (Verdi) 5 Vas-15 BirzD: Péter Halász; R: Michael Schmitz-Aufterbeck
King Arthur (Purcell) 1 Bal-11 LiepD: Volker Hiemeyer; R: Albrecht Hirche
Tristan und Isolde (Wagner) 20 Geg-7 LiepD: Marcus R Bosch; R: Ludger Engels
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 16 Birz-3 LiepD: Herbert Görtz; R: Sebastian Jacobs
Altenburg, Landestheater Altenburg  / 
Frau Luna (Lincke) 9 Spal-11 GegD: Thomas Wicklein; R: Steffen Piontek
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 Spal-20 BirzD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 3 LapkrD: Jens Troester; R: Oliver Kloeter
Die Zauberflöte (Mozart) 4 Gruod-3 LiepD: Jens Troester; R: Ansgar Weigner
Ulenspiegel (Braunfels) 22 Bal-19 BirzD: Jens Troester; R: Matthias Oldag
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 10 Birz-1 LiepD: Jens Troester; R: Ansgar Weigner
Annaberg-Buchholz, Eduard-von-Winterstein-Theater Annaberg  / 
Don Giovanni (Mozart) 18 Rugs-26 LapkrD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Im weißen Rößl (Benatzky) 2 Spal-16 KovD: Dieter Klug; R: Reinhard Schwalbe
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 7 Spal-9 KovD: Kajsa Boström; R: Birgit Eckenweber
The Sound of Music (Rodgers) 16 Spal-27 SausD: Dieter Klug; R: Friederike Barthel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 Lapkr-14 SausD: Dieter Klug; R: Hans-Hermann Krug
La bohème (Puccini) 22 Saus-21 Bal
Die Fledermaus (Strauss,J) 11 Kov-6 Geg
Götz von Berlichingen (Goldmark) 29 Bal-13 Geg
Augsburg, Theater Augsburg  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 25 Rugs-2 BirzD: Carolin Nordmeyer; R: Jan Philipp Gloger
Carmen (Bizet) 22 Spal-6 SausD: Dirk Kaftan / Eberhard Fritsche; R: Lorenzo Fioroni
Lulu (Berg) 4 Gruod-14 VasD: Dirk Kaftan / Carolin Nordmeyer; R: Monique Wagemakers
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Saus-18 BalD: Rune Bergmann; R: Thorleifur Örn Arnarsson
King Arthur (Purcell) 18 Vas-29 BalD: Carolin Nordmeyer; R: Sigrid Herzog
La traviata (Verdi) 10 Kov-27 BalD: Carolin Nordmeyer; R: Markus Trabusch
Satyricon (Maderna) 23 Bal-7 Geg
Dido and Aeneas (Purcell) 23 Bal-7 GegD: Eberhard Fritsche; R: Jörg Behr
Ritter Blaubart (Reznicek) 4-10 GegD: Dirk Kaftan; R: Manfred Weiß
Der fliegende Holländer (Wagner) 23 Birz-28 LiepD: Rune Bergmann; R: Christian Sedelmayer
Berlin, Deutsche Oper Berlin  / 
Das Rheingold (Wagner) 10-20 RugsD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Die Walküre (Wagner) 11-21 RugsD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Siegfried (Wagner) 14-22 RugsD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Götterdämmerung (Wagner) 18-24 RugsD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Tosca (Puccini) 30 Rugs-16 BirzD: Alexander Joel / Matthias Foremny; R: Boleslaw Barlog
Messa da Requiem (Verdi) 1-22 SpalD: William Spaulding; R: Achim Freyer
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 Spal-11 GruodD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Don Carlos (Verdi) 23 Spal-29 BalD: Donald Runnicles; R: Marco Arturo Marelli
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Spal-1 BalD: Guillermo García Calvo / Enrique Mazzola; R: Katharina Thalbach
Tannhäuser (Wagner) 30 Spal-21 GruodD: Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Die Zauberflöte (Mozart) 1 Lapkr-10 BirzD: Matthias Foremny / Evan Rogister; R: Günter Krämer
Carmen (Bizet) 3 Lapkr-15 GegD: Guillermo García Calvo / Evan Rogister; R: Peter Beauvais(original), Søren Schuhmacher(revival)
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 23 Lapkr-14 BirzD: Guillermo García Calvo / Roberto Rizzi Brignoli; R: Filippo Sanjust
Falstaff (Verdi) 24 Lapkr-1 GruodD: Enrique Mazzola; R: Götz Friedrich
Don Giovanni (Mozart) 30 Lapkr-8 GruodD: Evan Rogister; R: Roland Schwab
La bohème (Puccini) 5 Gruod-3 SausD: Patrick Summers; R: Götz Friedrich
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23-27 GruodD: Evan Rogister; R: Andreas Homoki
Turandot (Puccini) 7 Saus-7 KovD: John Fiore / Jesus Lopez Cobos; R: Lorenzo Fioroni
Tancredi (Rossini) 22 Saus-4 VasD: Alberto Zedda; R: Pier Luigi Pizzi
La traviata (Verdi) 29 Saus-7 BirzD: Evan Rogister / Erik Nielsen; R: Götz Friedrich
Un ballo in maschera (Verdi) 18-24 VasD: Jacques Lacombe; R: Götz Friedrich
Tristan und Isolde (Wagner) 19-25 VasD: Donald Runnicles; R: Graham Vick
Jenůfa (Janáček) 4 Kov-24 BalD: Donald Runnicles; R: Christof Loy
Luisa Miller (Verdi) 14-20 KovD: Paolo Arrivabeni; R: Götz Friedrich
Candide (concert) (Bernstein) 15-18 KovD: Donald Runnicles
Macbeth (Verdi) 19-25 KovD: Ivan Repusic; R: Robert Carsen
Lohengrin (Wagner) 15 Bal-1 GegD: Donald Runnicles; R: Kasper Bech Holten
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 20-30 BalD: Sebastian Lang-Lessing; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
I due Foscari (concert) (Verdi) 9-11 GegD: Roberto Rizzi Brignoli
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 10 Geg-1 BirzD: Friedemann Layer; R: Götz Friedrich
Gisei Das Opfer (Orff) 19 GegD: Jacques Lacombe
Die Dorfschule (Weingartner) 19 GegD: Jacques Lacombe
Die Walküre (Wagner) 25-28 GegD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Il trovatore (concert) (Verdi) 6-9 BirzD: Andrea Battistoni
Berlin, Komische Oper Berlin  / 
Im weißen Rößl (Benatzky) 25 Rugs-15 SausD: Koen Schoots / Peter Christian Feigel; R: Sebastian Baumgarten
Rigoletto (Verdi) 30 Rugs-3 GruodD: Ivan Repusic; R: Barrie Kosky
Das schlaue Füchslein (Janáček) 2 Spal-7 LiepD: Alexander Vedernikov; R: Andreas Homoki
Gespräche der Karmeliterinnen (Poulenc) 8 Spal-3 LapkrD: Stefan Blunier; R: Calixto Bieito
Die verkaufte Braut (Smetana) 9 Spal-1 LapkrD: Alexander Vedernikov
Mikropolis (Jost) 30 Spal-18 VasD: Christian Jost; R: Nadja Loschky
Rusalka (Dvořák,A) 2 Lapkr-3 SausD: Patrick Lange; R: Barrie Kosky
Carmen (Bizet) 27 Lapkr-4 LiepD: Yordan Kamdzhalov / Yordan Kamdzhalov / Josep Caballé-Domenech; R: Sebastian Baumgarten
Orlando (Handel) 1-27 GruodD: Alessandro De Marchi; R: Alexander Mørk-Eidem
Lear (Reimann) 10 Gruod-8 SausD: Friedemann Layer; R: Hans Neuenfels, Henry Arnold
Die Schneekoenigin (Valtinoni) 5 Saus-26 VasD: Carlos Spierer; R: Anisha Bondy
La traviata (Verdi) 14 Saus-14 VasD: Patrick Lange / Kristiina Poska; R: Hans Neuenfels
Der Freischütz (Weber) 29 Saus-6 LiepD: Patrick Lange; R: Calixto Bieito
La bohème (Puccini) 8 Vas-17 KovD: Łukasz Borowicz; R: NN
Die sieben Todsünden (Weill) 12 Vas-2 LiepD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 15 Vas-26 GegD: Dirk Kaftan
Das bronzene Pferd (Auber) 11 Kov-3 LiepD: Maurizio Barbacini; R: Frank Hilbrich
Kiss me, Kate (Porter) 14 Kov-21 BalD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Der Rosenkavalier (Strauss) 25 Kov-15 BalD: Patrick Lange / Friedemann Layer; R: Andreas Homoki
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Bal-16 GegD: Patrick Lange; R: Calixto Bieito
Salome (Strauss) 22 Bal-25 GegD: Alexander Vedernikov; R: Thilo Reinhardt
Xerxes (Handel) 13 Geg-5 LiepD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 2-30 BirzD: Martin Hoff; R: Andreas Homoki
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 10 Birz-8 LiepD: Patrick Lange
Idomeneo re di Creta (Mozart) 16 Birz-1 LiepD: Patrick Lange; R: Benedikt von Peter
Berlin, Staatsoper Unter den Linden im Schiller Theater  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2-16 SpalD: Daniel Barenboim; R: Ruth Berghaus
Aus einem Totenhaus (Janáček) 3-17 SpalD: Simon Rattle; R: Patrice Chéreau
Last Desire (Ronchetti) 5-23 Spal
Wozzeck (Berg) 26-30 SpalD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Norma (concert) (Bellini) 29 Spal-3 LapkrD: Andriy Yurkevych
Candide (Bernstein) 1-15 LapkrD: Wayne Marshall; R: Vincent Boussard
Aschenputtel (Wolf-Ferrari) 5 Lapkr-29 GruodD: Vinzenz Weissenburger / Tobias Walenciak / Roqelio Riojas; R: Eva-Maria Weiß
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Lapkr-8 SausD: Julien Salemkour; R: August Everding
Die verkaufte Braut (Smetana) 19 Lapkr-23 BirzD: Karl-Heinz Steffens; R: Balázs Kovalik
La traviata (Verdi) 27 Lapkr-1 LiepD: Omer Meir Wellber; R: Peter Mussbach
L'étoile (Chabrier) 4-22 GruodD: Simon Rattle; R: Dale Duesing
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 16 Gruod-19 SausD: Christoph Israel; R: Philipp Stölzl
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 2 Saus-20 GegD: Christopher Moulds; R: Michael Thalheimer
Der gestiefelte Kater (Cui) 7-29 SausD: Vinzenz Weissenburger; R: Isabel Ostermann
Montezuma (concert) (Graun) 26-28 SausD: Michael Hofstetter
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 4-18 VasD: Pietari Inkinen; R: Achim Freyer
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-26 VasD: Daniel Barenboim; R: Thomas Langhoff
Al gran sole carico d'amore (Nono) 1-11 KovD: Ingo Metzmacher; R: Katie Mitchell
L'elisir d'amore (Donizetti) 2-15 KovD: Antonello Allemandi; R: Percy Adlon
Tristan und Isolde (Wagner) 10-25 KovD: Daniel Barenboim; R: Harry Kupfer
Wahnsinn, das ist die Seele der Handlung (Stahnke) 20 Kov-15 BalD: Harry Lyth; R: Eva-Maria Höckmayr
Das Rheingold (Wagner) 30 KovD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Lulu (Berg) 31 Kov-14 BalD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Die Walküre (Wagner) 1 BalD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Tosca (Puccini) 23-28 BalD: Leo Hussain; R: Carl Riha
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 2-17 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 6-13 GegD: Andris Nelsons; R: Eike Grams
Simon Boccanegra (Verdi) 26-31 GegD: Daniel Barenboim; R: Federico Tiezzi
Dido and Aeneas (Purcell) 3-9 BirzD: Christopher Moulds; R: Sasha Waltz
Lehrstück (Hindemith) 9-24 BirzD: David Coleman; R: Michael von zur Mühlen
Don Giovanni (Mozart) 24 Birz-6 LiepD: Daniel Barenboim; R: Robert Carsen
Dionysos (Rihm) 8-15 LiepD: Ingo Metzmacher; R: Pierre Audi
The Rake's Progress (Stravinsky) 11-14 LiepD: Johannes Debus; R: Krzysztof Warlikowski
Bielefeld, Theater Bielefeld  / 
Cavalleria rusticana (Mascagni) 13 Rugs-16 LapkrD: Alexander Kalajdzic; R: Ansgar Weigner
Pagliacci (Leoncavallo) 13 Rugs-16 LapkrD: Alexander Kalajdzic; R: Ansgar Weigner
Don Giovanni (Mozart) 15 Spal-28 SausD: Alexander Kalajdzic; R: Helen Malkowsky
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5-17 LapkrD: Witolf Werner; R: Johannes Weigand
Die schöne Helena (Offenbach) 11 Gruod-27 SausD: Laurent Wagner; R: Bruno Klimek
Peter Grimes (Britten) 11 Vas-27 KovD: Alexander Kalajdzic; R: Helen Malkowsky
Dido und Aeneas (Purcell) 15 Bal-19 GegR: Holger Pototzki
Where the Wild Things Are (Knussen) 15 Bal-19 GegR: Holger Pototzki
Company (Sondheim) 5 Geg-16 Birz
Rigoletto (Verdi) 26 Geg-17 Birz
Bonn, Oper der Stadt Bonn  / 
Manon Lescaut (Puccini) 25 Rugs-14 BalD: Stefan Blunier; R: Christine Mielitz
Bluthaus (Haas,Georg) 27+ RugsD: Garrett Keast; R: Klaus Weise
La sonnambula (Bellini) 16 Spal-3 GruodD: Robin Engelen; R: Roland Schwab
Robert S (Various) 29 Spal-2 GruodD: Wolfgang Lischke; R: Michael von zur Mühlen
La finta giardiniera (Mozart) 6 Lapkr-8 BirzD: Daniel Jakobi; R: Philipp Himmelmann
Turandot (Puccini) 12 Lapkr-12 GruodD: Stefan Blunier / Christopher Sprenger; R: Silviu Purcarete
Der ferne Klang (Schreker) 11 Gruod-17 KovD: Will Humburg; R: Klaus Weise
Rusalka (Dvořák,A) 21 Gruod-11 KovD: Christopher Sprenger; R: Mark Daniel Hirsch
Lakmé (Delibes) 29 Saus-1 BirzD: Stefan Blunier / Robin Engelen; R: Paul-Emile Fourny
Il trovatore (Verdi) 25 Kov-5 LiepD: Robin Engelen; R: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 6 Geg-4 LiepD: Robin Engelen; R: Tom Ryser
Braunschweig, Staatstheater Braunschweig  / 
Turandot (Puccini) 20 Rugpj-5 RugsD: Alexander Joel; R: Robert Lehmeier
Falstaff (Verdi) 17-30 RugsD: Alexander Joel; R: Wolfgang Engel
Der Vogelhändler (Zeller,C) 24+ RugsD: Georg Menskes
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Spal-14 SausD: György Mézáros; R: Aniara Amos
Tristan und Isolde (Wagner) 15+ SpalD: Alexander Joel; R: Yona Kim
Don Giovanni (Mozart) 21+ SpalD: Sebastian Beckedorf; R: Johannes Erath
Luisa Miller (Verdi) 26+ LapkrD: Alexander Joel; R: Walter Sutcliffe
Die Fledermaus (Strauss,J) 10+ GruodD: Georg Menskes; R: Thomas Enzinger
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4+ VasD: Sebastian Beckedorf; R: Michael Talke
Orpheus und Eurydike (Gluck) 5+ VasD: Christopher Hein; R: Dorian Dreher
Sarka (Fibich) 22+ KovD: Sebastian Beckedorf; R: Konstanze Lauterbach
Le nozze di Figaro (Mozart) 12+ GegD: Alexander Joel; R: Balázs Kovalik
Mama Dolorosa (Kim) 13+ BirzD: Sebastian Beckedorf; R: Yona Kim
Die verkaufte Braut (Smetana) 30+ BirzD: Georg Menskes; R: Jean-Claude Berutti
Bremen, Theater Bremen  / 
Tannhäuser (Wagner) 14 Rugs-19 VasD: Markus Poschner; R: Tobias Kratzer
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 22 Rugs-29 SpalD: Florian Ziemen; R: Frank Hilbrich
Idoménée (Mozart) 7 Spal-11 LiepD: Markus Poschner; R: Kay Kuntze
The Turn of the Screw (Britten) 28 Spal-4 KovD: Daniel Montané; R: Frank Hilbrich
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Lapkr-27 GegD: Daniel Mayr; R: Chris Alexander
Das Land des Lächelns (Lehár) 3 Gruod-13 GegD: Florian Ziemen
Drei alte Männer wollten nicht sterben (Ponsioen) 15 Saus-13 VasD: Tero Valtonen; R: Patric Seibert
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 10-28 VasR: Patric Seibert
Blaubart (Hummel,F) 25 Vas-13 BirzD: Markus Poschner; R: Rosamund Gilmore
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 25 Vas-13 BirzD: Markus Poschner; R: Rosamund Gilmore
Der Rosenkavalier (Strauss) 11 Kov-17 GegD: Markus Poschner; R: Tobias Kratzer
Westzeitstory (Klein) 26+ BalR: Anja Nicklich
All diese Tage (Eggert) 28 Bal-12 LiepD: Florian Ziemen; R: Michael Talke
Tosca (Puccini) 26 Geg-10 LiepD: Daniel Montané; R: Vera Nemirova
Bremerhaven, Stadttheater Bremerhaven  / 
The Fairy Queen (Purcell) 17 Rugs-13 LapkrD: Stephan Tetzlaff; R: Ulrich Mokrusch
Crazy For You (Gershwin) 29 Spal-8 SausD: Stephan Tetzlaff; R: Roland Hüve
La traviata (Verdi) 25 Gruod-26 VasD: Stefan Veselka; R: Kirsten Uttendorf
Im weißen Rößl (Benatzky) 28 Saus-30 KovD: Hartmut Brüsch; R: Ralf Nürnberger
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 10 Kov-13 GegD: Stephan Tetzlaff; R: Andrej Woron
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 21 Bal-28 BirzD: Stefan Veselka
Violanta (Korngold) 2-27 BirzD: Stephan Tetzlaff; R: Petra Luisa Meyer
Chemnitz, Städtische Theater Chemnitz  / 
Aida (John,E) 10 Rugs-22 BirzD: Heiko Lippmann / Tom Bitterlich; R: Matthias Winter
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Spal-4 KovD: Frank Beermann; R: Dominik Wilgenbus
Rigoletto (Verdi) 22 Spal-8 GruodD: Anja Bihlmaier; R: Michael Heinicke
Gräfin Mariza (Kálmán) 19 Lapkr-3 GegD: Anja Bihlmaier; R: John Dew
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Lapkr-26 GruodD: Anja Bihlmaier / Reinhard Petersen; R: Steffen Piontek
My Fair Lady (Loewe) 2 Gruod-4 GegD: Heinz Meißner; R: Michael Heinicke
Swanhunter (Dove) 3 Gruod-21 SausD: Domonkos Héja; R: Jürgen R Weber
Ganz oder gar nicht (Yazbek) 5 Saus-25 KovD: Michael Fuchs; R: Matthias Winter
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 14 Saus-13 KovD: Domonkos Héja; R: Michael Heinicke
Tosca (Puccini) 4 Vas-3 BirzD: Frank Beermann; R: Jakob Peters-Messer
Der Liebestrank (Donizetti) 10 Kov-28 GegD: Anja Bihlmaier; R: Guy Montavon
Die schweigsame Frau (Strauss) 28 Bal-8 BirzD: Frank Beermann; R: Gerd Heinz
Nabucco (Verdi) 2-10 BirzD: Domonkos Héja; R: Michael Heinicke
Coburg, Landestheater Coburg  / 
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 25 Rugs-10 LapkrD: Roland Kluttig; R: Carlos Wagner
La traviata (Verdi) 15 Spal-20 GegD: Moritz Gnann; R: Aron Stiehl
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 3 Gruod-16 KovD: Peter Tilling / Moritz Gnann / Daxi Pan; R: Volker Vogel
Katja Kabanova (Janáček) 21 Saus-28 KovD: Roland Kluttig; R: Alessandro Talevi
Evita (Lloyd Webber) 29 Saus-11 KovD: Roland Fister; R: Pascale-Sabine Chevroton
I Capuleti e i Montecchi (concert) (Bellini) 18 Vas-28 BalD: Francesco Angelico
West Side Story (Bernstein) 10-23 KovD: Roland Fister; R: Pascale-Sabine Chevroton
Der Freischütz (Weber) 21+ BalD: Roland Kluttig; R: Tobias Theorell
Madame Pompadour (Fall) 26+ GegD: Hans Stähli; R: François De Carpentries
Rinaldo (Handel) 16+ BirzD: Roland Kluttig; R: Jakob Peters-Messer
Cottbus, Staatstheater Cottbus  / 
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 9 Rugs-30 GruodD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Aida (Verdi) 11 Rugs-21 KovD: Evan Christ; R: Ralf Nürnberger
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 24 Rugs-1 SausD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 1 Spal-26 LapkrR: Hauke Tesch
Così fan tutte (Mozart) 20 Spal-26 SausD: Evan Christ; R: Hauke Tesch
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 25 Gruod-12 GegD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 1-5 VasD: Christian Georgi; R: Hauke Tesch
Genoveva (Schumann) 17 Vas-2 BirzD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Bal-24 BirzD: Evan Christ; R: Hauke Tesch
Siegfried (Wagner) 29 Bal-16 BirzD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Rusalka (Dvořák,A) 7+ LiepD: Evan Christ
Darmstadt, Staatstheater Darmstadt  / 
Aida (John,E) 10 Rugs-19 SpalD: Vladislav Karklin; R: Johannes Reitmeier
Siegfried (Wagner) 2 Spal-8 BalD: Constantin Trinks; R: John Dew
Götterdämmerung (Wagner) 16 Spal-9 BalD: Constantin Trinks; R: John Dew
Nabucco (Verdi) 22+ SpalR: Lothar Krause
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 5 Lapkr-22 KovD: Martin Lukas Meister; R: Lothar Krause
Das Rheingold (Wagner) 12 Lapkr-5 BalD: Constantin Trinks; R: John Dew
Die Walküre (Wagner) 13 Lapkr-6 BalD: Constantin Trinks; R: John Dew
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Lapkr-21 GruodD: Martin Lukas Meister; R: Bettina Geyer
Die lustige Witwe (Lehár) 23 Gruod-29 BalD: Witolf Werner; R: Chas Rader-Shieber
Orpheus und Eurydike (Gluck) 28 Saus-13 GegD: Martin Lukas Meister; R: Mei Hong Lin
Der Mond (Orff) 3 Kov-25 GegD: Lukas Beikircher; R: John Dew
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 28 Bal-30 GegD: Elias Grandy; R: John Dew
Madame Butterfly (Puccini) 16 BirzD: Constantin Trinks; R: John Dew
Dessau, Anhaltisches Theater Dessau  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 16 Rugs-19 VasD: Wolfgang Kluge; R: Hinrich Horstkotte
Chowanschtschina (Musorgsky) 18 Rugs-27 LapkrD: Antony Hermus; R: Andrea Moses
Così fan tutte (Mozart) 24 Rugs-29 GruodD: Daniel Carlberg; R: Florian Lutz
West Side Story (Bernstein) 30 Rugs-27 GegD: Daniel Carlberg; R: Christian von Götz
Schaf (Kassies) 11-16 SpalD: Stefan Neubert; R: Dirk Schmeding
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 27 Spal-11 KovD: Stefan Neubert; R: André Bücker
La bohème (Puccini) 12 Lapkr-17 GegD: Antony Hermus; R: Roman Hovenbitzer
Der Bajazzo (Leoncavallo) 13 Saus-22 KovD: Antony Hermus; R: André Bücker
Der Protagonist (Weill) 13 Saus-22 KovD: Antony Hermus; R: André Bücker
Bastien und Bastienne (Mozart) 2 Vas-3 BalD: Stefan Neubert; R: Jana Eimer
Oskar und die Groschenbande (Reuter) 10 KovD: Stefan Neubert; R: Silke Wallstein
Faust (Gounod) 17 Kov-9 BirzD: Daniel Carlberg; R: Hinrich Horstkotte
Götterdämmerung (Wagner) 12 Geg-30 BirzD: Antony Hermus; R: André Bücker
Peer Gynt (Grieg) 22 Birz-6 LiepD: Antony Hermus
Detmold, Landestheater Detmold  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 31 Rugpj-19 VasD: Erich Wächter; R: Hinrich Horstkotte
Oklahoma! (Rodgers) 7 Rugs-26 VasD: Jörg Pitschmann / Emiliano Greizerstein; R: Richard Lowe
Madama Butterfly (Puccini) 23 Rugs-23 KovD: Erich Wächter; R: Ute M Engelhardt
Die lustige Witwe (Lehár) 4 Lapkr-2 BirzD: Matthias Wegele; R: Holger Pototzki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Lapkr-25 GruodD: Erich Wächter; R: Thomas Mittmann
Samson und Dalila (Saint-Saëns) 16 Gruod-21 BirzD: Erich Wächter; R: Roland Velte
La traviata (Verdi) 10-14 SausD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Parsifal (Wagner) 10 Kov-6 BalD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Irma la Douce (Monnot) 30 Kov-20 GegD: Thomas Wolter; R: Tatjana Rese
Das Rheingold (Wagner) 12 GegD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Die Walküre (Wagner) 13 GegD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Siegfried (Wagner) 17 GegD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Götterdämmerung (Wagner) 20 GegD: Erich Wächter; R: Kay Metzger
Der Wildschütz (Lortzing) 15-16 BirzD: Matthias Wegele; R: Christian Jérôme Timme
Dortmund, Theater Dortmund-Opernhaus  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 2 Spal-23 GruodD: Jac van Steen / Lancelot Fuhry; R: Jens-Daniel Herzog
Eliogabalo (Cavalli) 9 Spal-15 GruodD: Fausto Nardi; R: Katharina Thoma
Ganz oder gar nicht (Yazbek) 22 Spal-18 GegD: Jürgen Grimm; R: Gil Mehmert
Ganz oder gar nicht (Yazbek) 5 Lapkr-7 KovD: Jürgen Grimm; R: Gil Mehmert
Norma (Bellini) 3 Gruod-18 KovD: Lancelot Fuhry; R: Enrico Lübbe
Die lustige Witwe (Lehár) 31 Gruod-21 BalD: Philipp Armbruster; R: Matthias Davids
Così fan tutte (Mozart) 21 Saus-3 GegD: Motonori Kobayashi; R: Jens-Daniel Herzog
Eisberg nach Sizilien (Schwertsik) 4 Vas-26 KovD: Michael Hönes; R: Marcelo Diaz
Elias (Mendelssohn) 3 Kov-17 GegD: Jac van Steen; R: Jens-Daniel Herzog
La bohème (Puccini) 25 Kov-30 GegD: Lancelot Fuhry; R: Katharina Thoma
Beatrice Cenci (Goldschmidt) 26+ GegD: Jac van Steen; R: Regula Gerber
Cinderella (Maxwell Davies) 3+ LiepR: Svenja Tiedt
Dresden, Staatsoperette Dresden  / 
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 6 Rugs-1 BirzD: Christian Garbosnik; R: Matthias Oldag
Gräfin Mariza (Kálmán) 8 Rugs-11 KovD: Christian Garbosnik; R: Axel Köhler
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 10 Rugs-20 BalD: Wolfram Tetzner; R: Rita Schaller
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 14 Rugs-18 GegD: Ernst Theis / Peter Christian Feigel; R: Rita Schaller
Prinz Methusalem (Strauss,J) 22 Rugs-6 LiepD: Ernst Theis; R: Adriana Altaras
Hello, Dolly! (Herman) 28 Rugs-1 BalD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Die Grossherzogin von Gerolstein (Offenbach) 8 Spal-24 GegD: Ernst Theis; R: Michiel Dijkema
Cabaret (Kander) 21 Spal-29 GegD: Christian Garbosnik; R: Robert Lehmeier
Passion (Sondheim) 15 Lapkr-4 BalD: Peter Christian Feigel; R: Holger Hauer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Lapkr-23 GruodD: Peter Christian Feigel / Christian Garbosnik / Ernst Theis; R: Jasmin Solfaghari
Die Fledermaus (Strauss,J) 12 Saus-31 GegD: Ernst Theis / Christian Garbosnik; R: Peter Kube
Pariser Leben (Offenbach) 27 Saus-17 BirzD: Ernst Theis; R: Jasmin Solfaghari
My Fair Lady (Loewe) 8 Vas-10 BirzD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Georg Immelmann, Jürgen Mai, Winfried Schneider
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Kov-6 GegD: Ernst Theis / Christian Garbosnik; R: Axel Köhler
Im weißen Rößl (Benatzky) 27 Kov-3 BirzD: Ernst Theis / Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Der Frauenminister (Mautner) 27 Bal-8 BirzD: Ernst Theis; R: Holger Hauer
Der Carneval in Rom (concert) (Strauss,J) 15 GegD: Ernst Theis
Das Spitzentuch der Königin (concert) (Strauss,J) 19 GegD: Ernst Theis
Dresden, Sächsische Staatsoper  / 
Rusalka (Dvořák,A) 1 Rugs-20 LapkrD: Tomáš Netopil
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2 Rugs-2 SpalD: Carlo Montanaro; R: Grischa Asagaroff
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 Rugs-14 BirzD: Josep Caballé-Domenech; R: David Mouchtar-Samorai
La traviata (Verdi) 21 Rugs-16 BirzR: Andreas Homoki
Street Scene (Weill) 23 Rugs-3 BirzD: Jonathan Darlington; R: Bettina Bruinier
Un ballo in maschera (Verdi) 30 Rugs-16 VasD: Carlo Montanaro; R: Elisabeth Stöppler
Rigoletto (Verdi) 4 Spal-30 BalD: Alexander Joel; R: Nikolaus Lehnhoff
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 15-30 SpalD: Rubén Dubrovsky; R: Florentine Klepper
Simplicius Simplicissimus (Hartmann) 21 Spal-11 LapkrD: Erik Nielsen
Alcina (Handel) 29 Spal-7 LiepD: Rainer Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger
Lohengrin (Wagner) 6-16 LapkrD: Ádám Fischer; R: Christine Mielitz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 30 Lapkr-12 GruodD: Constantin Trinks; R: Katharina Thalbach
Capriccio (Strauss) 4 Gruod-5 SausD: Constantin Trinks; R: Marco Arturo Marelli
Tosca (Puccini) 10 Gruod-13 SausD: Julian Kovatchev; R: Johannes Schaaf
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Gruod-28 SausD: Dirk Kaftan; R: Jérôme Savary
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Saus-1 LiepD: Sebastian Weigle; R: Achim Freyer
Il trovatore (Verdi) 9 Saus-21 VasD: Fabio Luisi; R: Michael Hampe
Lulu (Berg) 4 Vas-22 BirzD: Cornelius Meister; R: Stefan Herheim
Cardillac (Hindemith) 17 Vas-6 BalD: Kevin John Edusei; R: Philipp Himmelmann
Dead Man Walking (Heggie) 1-23 KovD: Stefan Lano; R: Nikolaus Lehnhoff
La Dirindina (Martini,G) 4 Kov-24 BirzD: Felice Venanzoni
Svanda Dudák (Weinberger) 24 Kov-17 GegD: Constantin Trinks; R: Axel Köhler
Don Giovanni (Mozart) 25 Bal-28 GegD: Mihkel Kütson; R: Willy Decker
L'elisir d'amore (Donizetti) 28 Bal-9 BirzD: Riccardo Frizza; R: Michael Schulz
Salome (Strauss) 3-31 GegD: Tomáš Netopil; R: Peter Mussbach
La clemenza di Tito (Mozart) 26 Geg-25 BirzD: Tomáš Netopil; R: Bettina Bruinier
Fidelio (Beethoven) 17 Birz-5 LiepD: John Fiore; R: Christine Mielitz
Duisburg, Deutsche Oper am Rhein  / 
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 30 Rugs-22 SpalD: Axel Kober / Ralf Lange; R: Guy Joosten
Carmen (Bizet) 15 Spal-3 BirzD: Axel Kober / Christoph Altstaedt; R: Carlos Wagner
Madama Butterfly (Puccini) 11 Lapkr-10 GruodD: Enrico Dovico / NN; R: Robert Carsen
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Lapkr-18 GruodD: Wolfram Koloseus; R: Christof Loy
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 21 Lapkr-8 GruodD: Patrick Francis Chestnut; R: Svenja Tiedt
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3 Gruod-29 SausD: Christoph Altstaedt; R: Andreas Meyer-Hanno
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Gruod-26 VasD: Wolfram Koloseus; R: András Fricsay Kali Son
Tosca (Puccini) 21 Gruod-21 BirzD: Enrico Dovico / NN; R: Dietrich Hilsdorf
Così fan tutte (Mozart) 13 Saus-4 VasD: Christoph Altstaedt / Axel Kober; R: Nicolas Brieger
Die Nachtigall (Stravinsky) 3 Vas-27 BalD: Wen-Pin Chien / Ralf Lange; R: Svenja Tiedt
La bohème (Puccini) 10 Vas-18 GegD: Giordano Bellincampi / Christoph Altstaedt; R: Robert Carsen
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 15 Vas-1 KovD: Christoph Stöcker; R: Barbara Klimo
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Kov-19 GegD: Axel Kober / Giuliano Betta; R: Claus Guth
The Turn of the Screw (Britten) 4 Geg-10 BirzD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Phaedra (Henze) 17 Geg-7 BirzD: Wen-Pin Chien; R: Sabine Hartmannshenn
The Rake's Progress (Stravinsky) 23 Geg-1 LiepD: Axel Kober; R: Sabine Hartmannshenn
Salome (Strauss) 9 Birz-7 LiepD: Stefan Klingele; R: Tatjana Gürbaca
Don Giovanni (Mozart) 22 Birz-8 LiepD: Friedemann Layer; R: Karoline Gruber
Dusseldorf, Deutsche Oper am Rhein  / 
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 18 Rugs-20 LapkrD: Christoph Stöcker; R: Barbara Klimo
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2 Gruod-7 LiepD: Axel Kober / Giuliano Betta; R: Claus Guth
Carmen (Bizet) 4 Gruod-4 LiepD: Axel Kober / Christoph Altstaedt / Ralf Lange; R: Carlos Wagner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10 Gruod-27 SausD: Christoph Altstaedt / Ralf Lange; R: Andreas Meyer-Hanno
Die lustige Witwe (Lehár) 23 Gruod-16 VasD: Ralf Lange; R: Christian Brey, Harald Schmidt
La bohème (Puccini) 6-21 SausD: Giordano Bellincampi / Christoph Altstaedt; R: Robert Carsen
Castor et Pollux (Rameau) 28 Saus-26 VasD: Axel Kober; R: Martin Schläpfer
Pagliacci (Leoncavallo) 9 Vas-8 KovD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9 Vas-8 KovD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 10 Vas-30 KovD: Patrick Francis Chestnut; R: Svenja Tiedt
Das Testament der Tante Karoline (Roussel) 24 Vas-7 KovD: Christoph Stöcker; R: Mechthild Hoersch
Die Walküre (Wagner) 24 Vas-1 BalD: Axel Kober; R: Kurt Horres
Così fan tutte (Mozart) 4 Kov-27 BalD: Christoph Altstaedt / Axel Kober / Ralf Lange; R: Nicolas Brieger
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 9 Kov-24 BalD: Axel Kober / Ralf Lange; R: Guy Joosten
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 7 Bal-17 BirzD: Axel Kober; R: Guy Joosten
Madama Butterfly (Puccini) 14 Bal-6 LiepD: Enrico Dovico / NN; R: Robert Carsen
The Turn of the Screw (Britten) 4 Geg-10 BirzD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Tosca (Puccini) 17-24 GegD: Enrico Dovico / NN; R: Dietrich Hilsdorf
Mörder Kaspar Brand (Schreier) 14 Birz-1 LiepD: Wen-Pin Chien; R: Philipp J Neumann
Die Nachtigall (Stravinsky) 21 Birz-8 LiepD: Wen-Pin Chien / Ralf Lange; R: Svenja Tiedt
Eisenach, Landestheater Eisenach  / 
Tannhäuser (Wagner) 3 Rugs-26 GegD: Hans Urbanek; R: Ansgar Haag
Der Wildschütz (Lortzing) 24 Rugs-17 LapkrD: Alexander Steinitz / Sierd Quarré; R: Dominik Wilgenbus
Cabaret (Kander) 30 Rugs-26 LapkrD: Elisa Gogou; R: Lars Wernecke
Der Vogelhändler (Zeller,C) 1 Spal-15 SausD: Sierd Quarré; R: Klaus Rak
20.000 Meilen unter dem Meer (Dvořák,J) 3 Gruod-22 SausD: Carlos Domínguez-Nieto / Roberto Fabbroni; R: Thomas Fiedler
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 18 Vas-28 BirzD: Carlos Domínguez-Nieto / Alexander Steinitz; R: Georg Blüml
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 28 Bal-12 LiepD: Elisa Gogou; R: Rudolf Frey
Erfurt, Theater Erfurt  / 
Robert le diable (Meyerbeer) 16 Rugs-22 SausD: Samuel Bächli; R: Jean-Louis Grinda
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Rugs-24 BirzD: Samuel Bächli; R: Katharina Thalbach
La petite messe solennelle (Rossini) 2-3 SpalD: Nicholas Jenkins; R: Nicola Hümpel
Der Triumph der Liebe (Bach,JS) 8 Spal-20 LapkrD: Samuel Bächli; R: Bettina Lell
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 22 Spal-18 GegD: Johannes Pell; R: Bernd Mottl
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6 Lapkr-26 SausD: Walter E Gugerbauer; R: Lutz Schwarz
Nabucco (Verdi) 26 Lapkr-15 BalD: Walter E Gugerbauer; R: Michael Heinicke
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 3 Gruod-20 KovD: Samuel Bächli; R: Eva-Maria Abelein
La clemenza di Tito (Mozart) 23 Gruod-15 BirzD: Samuel Bächli; R: Christiane Küppers
Der Freischütz (Weber) 14 Saus-20 GegD: Walter E Gugerbauer; R: Dominique Horwitz
Lady Magnesia (Weinberg) 2 Vas-16 GegD: Samuel Bächli; R: Barbara Schöne
König Arthur (Purcell) 28 Vas-12 GegD: Michael Zehetner; R: Christian Georg Fuchs
My Fair Lady (Loewe) 2 Kov-13 BirzD: Johannes Pell; R: Hermann Keckeis
Die Nürnberger Puppe (Adam,A) 1 BalD: Ralph Neubert
Der Trank der Unsterblichkeit (Hoffmann,ETA) 28 Bal-23 BirzD: Samuel Bächli; R: Peter P Pachl
Die Zauberin (Tchaikovsky) 2-22 BirzD: Johannes Pell; R: Tatjana Gürbaca
Essen, Aalto Theater  / 
Der Liebestrank (Donizetti) 14 Rugs-11 VasD: Volker Perplies; R: Andreas Baesler
Madama Butterfly (Puccini) 17 Rugs-27 SausD: Stefan Soltesz; R: Tilman Knabe
Hercules (Handel) 25 Rugs-26 LapkrD: Alexander Eberle; R: Dietrich W Hilsdorf
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 Spal-20 LapkrD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 22 Spal-20 BirzD: Stefan Soltesz; R: Dietrich Hilsdorf
Der Rosenkavalier (Strauss) 12 Lapkr-8 SausD: Stefan Soltesz; R: Anselm Weber
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Gruod-2 BirzD: Stefan Soltesz; R: Gil Mehmert
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Gruod-7 SausD: Stefan Soltesz / Volker Perplies; R: Ezio Toffolutti
Tannhäuser (Wagner) 23 Gruod-15 SausD: Stefan Soltesz; R: Hans Neuenfels
Tristan und Isolde (Wagner) 29 Saus-12 VasD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 25 Vas-25 KovD: Stefan Soltesz; R: Michael Sturminger
Götterdämmerung (Wagner) 3 Kov-1 LiepD: Stefan Soltesz; R: Barrie Kosky
Figaros Hochzeit (Mozart) 16 Kov-22 BalD: Wolfram-Maria Märtig; R: Johannes Schaaf
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 18 Kov-12 BalD: Volker Perplies; R: Michael Sturminger
Die Walküre (Wagner) 24 Kov-28 BirzD: Stefan Soltesz; R: Anselm Weber
Siegfried (Wagner) 7 Bal-30 BirzD: Stefan Soltesz; R: Anselm Weber
La traviata (Verdi) 5 Geg-22 BirzD: Stefan Soltesz; R: Josef Ernst Köpplinger
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 10-27 BirzD: NN; R: Jetske Mijnssen
Das Rheingold (Wagner) 26 BirzD: Stefan Soltesz; R: Tilman Knabe
Flensburg, Schleswig-Holsteinische Landestheater  / 
Der Freischütz (Weber) 10 Rugs-29 GruodD: Mihkel Kütson; R: Markus Hertel
Zar und Zimmermann (Lortzing) 22 Rugs-11 LapkrD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Mignon (concert) (Thomas,A) 19 LapkrD: Mihkel Kütson
Evita (Lloyd Webber) 17 Gruod-27 BalD: Tjaard Kirsch; R: Peter Grisebach
Der Zarewitsch (Lehár) 25 Vas-17 BirzD: Mihkel Kütson; R: Markus Hertel
Preußisches Marchen (Blacher) 21 Bal-8 BirzD: Peter Sommerer; R: Henning Bock
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 2-5 BirzD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Frankfurt, Oper Frankfurt  / 
Così fan tutte (Mozart) 3 Rugs-19 GegD: Hartmut Keil / Karsten Januschke; R: Christof Loy
Penthesilea (Schoeck) 4 Rugs-1 SpalD: Alexander Liebreich; R: Hans Neuenfels
Die tote Stadt (Korngold) 10 Rugs-9 SpalD: Erik Nielsen; R: Anselm Weber
L'étoile (Chabrier) 2 Spal-12 LapkrD: Henrik Nánási / Karsten Januschke; R: David Alden
La traviata (Verdi) 8 Spal-13 LapkrD: Yuval Zorn; R: Axel Corti
Siegfried (Wagner) 30 Spal-28 BirzD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 2 Lapkr-18 GruodD: Christian Arming / Yuval Zorn; R: Dale Duesing
Otello (Verdi) 4 Gruod-29 BirzD: Sebastian Weigle / Erik Nielsen; R: Johannes Erath
Tosca (Puccini) 9 Gruod-27 SausD: Hartmut Keil; R: Andreas Kriegenburg
Die Fledermaus (Strauss,J) 17 Gruod-30 BirzD: Marc Soustrot / Hartmut Keil / Eugene Tzigane; R: Christof Loy
La Calisto (Cavalli) 23 Gruod-7 SausD: Christian Curnyn; R: Jan Bosse
Don Giovanni (Mozart) 30 Gruod-21 SausD: Carlo Franci; R: Peter Mussbach
Götterdämmerung (Wagner) 29 Saus-1 LiepD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Arabella (Strauss) 4-25 VasD: Gabriel Feltz; R: Christof Loy
Ariane et Barbe-bleue (Dukas) 11 Vas-2 KovD: Erik Nielsen; R: Sandra Leupold
Adriana Lecouvreur (Cilea) 4-30 KovD: Carlo Montanaro; R: Vincent Boussard
Lear (Reimann) 10 Kov-9 BalD: Friedemann Layer; R: Keith Warner
L'amico Fritz (concert) (Mascagni) 11-13 KovD: Carlo Montanaro
Die Sache Makropulos (Janáček) 8-29 BalD: Friedemann Layer; R: Richard Jones
Il prigioniero (Dallapiccola) 27 Bal-17 GegD: Lothar Zagrosek; R: Keith Warner
Volo di notte (Dallapiccola) 27 Bal-17 GegD: Lothar Zagrosek; R: Keith Warner
Das Liebesverbot (concert) (Wagner) 2-4 GegD: Sebastian Weigle
The Rake's Progress (Stravinsky) 20 Geg-9 BirzD: Constantinos Carydis; R: Axel Weidauer
Das Rheingold (Wagner) 2-22 BirzD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Die Walküre (Wagner) 7-24 BirzD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Wasser (Herrmann,A) 16-24 BirzD: Hartmut Keil; R: Florentine Klepper
Freiberg, Theater Freiberg  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 26 Rugpj-3 RugsD: Jan Michael Horstmann; R: Klaus Kühl
Der Liebestrank (Donizetti) 16 Spal-16 KovD: Jan Michael Horstmann; R: Judica Semler
Rusalka (Dvořák,A) 19 Spal-22 GruodD: Jan Roloef Wolthuis; R: Judica Semler
Das Feuerwerk (Burkhard) 21 Spal-31 GruodD: Peter Kubisch; R: Manuel Schöbel
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 29 SpalD: Jan Michael Horstmann; R: Klaus Kühl
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 10-22 LapkrD: Ido Arad; R: Susanne Knapp
Hexen (Lund) 10-20 GruodD: Joseph Bousso; R: Birgit Eckenweber
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 10-21 SausD: Jan Michael Horstmann; R: Holger Pototzki
Sturmhöhe (Floyd) 11 Vas-19 GegD: Jan Michael Horstmann; R: Judica Semler
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 14 Bal-17 Geg
Werther (Massenet) 9-19 Birz
Freiburg, Theater Freiburg  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Spal-28 BalD: Fabrice Bollon; R: Jarg Pataki
Das grosse Welttheater (Santos) 10 Lapkr-28 BirzD: Clemens Flick; R: Calixto Bieito
Manon Lescaut (Puccini) 26 Lapkr-11 GegD: Gerhard Markson; R: Yona Kim
Otello (Verdi) 2 Gruod-29 VasD: Johannes Knapp; R: Eva-Maria Höckmayr
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3 Gruod-6 SausD: Norbert Kleinschmidt; R: Thalia Schuster
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 31 Gruod-25 VasD: Norbert Kleinschmidt; R: Tom Ryser
Lohengrin (Wagner) 26 Saus-10 KovD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
Das Kind und die Zauberdinge (Ravel) 26 Vas-22 BirzD: Fabrice Bollon; R: Leandra Overmann
Rigoletto (Verdi) 17 Kov-7 LiepD: Fabrice Bollon; R: Thomas Krupa
Das Rheingold (Wagner) 2 Bal-25 GegD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
Die Walküre (Wagner) 3 Bal-26 GegD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
Siegfried (Wagner) 5 Bal-28 GegD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
Götterdämmerung (Wagner) 7 Bal-30 GegD: Fabrice Bollon; R: Frank Hilbrich
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 12-15 GegD: Norbert Kleinschmidt; R: Tim Jentzen
Rinaldo (Handel) 16 Birz-18 LiepD: Julia Jones; R: Tom Ryser
Esclarmonde (concert) (Massenet) 14-17 LiepD: Fabrice Bollon
Gelsenkirchen, Musiktheater im Revier  / 
Merlin (Albéniz) 8 Spal-22 GruodD: Heiko Mathias Förster; R: Roland Schwab
Im weißen Rößl (Benatzky) 12 Lapkr-24 VasD: Bernhard Stengel; R: Peter Hailer
La traviata (Verdi) 17 Gruod-21 BalD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Die Comedian Harmonists (Wittenbrink) 13 Saus-22 BalD: Askan Geisler; R: Sandra Wissmann
Leben in dieser Zeit (Nick) 14 Saus-1 KovD: Clemens Jüngling; R: Bridget Breiner
Mahagonny Songspiel (Weill) 14 Saus-1 KovD: Clemens Jüngling; R: Bridget Breiner
Zeus und Elida (Wolpe) 14 Saus-1 KovD: Clemens Jüngling; R: Bridget Breiner
La bohème (Puccini) 11 Vas-18 KovD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
La Grande Magia (Trojahn) 24 Kov-15 BalD: Lutz Rademacher; R: Gabriele Rech
Ubu (Corbett) 14-28 BalD: Clemens Jüngling; R: Alexander von Pfeil
Rusalka (Dvořák,A) 29+ BalD: Rasmus Baumann; R: Elisabeth Stöppler
Salome (Strauss) 20+ GegD: Rasmus Baumann
Gera, Bühnen der Stadt Gera  / 
Die Dreigroschenoper (Weill) 7 Spal-3 BirzD: Olav Kröger; R: Amina Gusner
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 Spal-20 BirzD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Carmen (Bizet) 25 Lapkr-27 BirzD: Jens Troester; R: Kay Kuntze
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-12 GruodD: Thomas Wicklein; R: Carin Marquardt
Anatevka (Bock) 3 Vas-6 BirzD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Kov-24 GegD: Jens Troester; R: Thomas Enzinger
Brundibár (Krása) 24-29 KovD: Ueli Häsler; R: Cornelia Poppe
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 30 Kov-15 LiepD: Jens Troester; R: Oliver Kloeter
Frau Luna (Lincke) 11 Geg-30 BirzD: Thomas Wicklein; R: Steffen Piontek
Giessen, Stadttheater Giessen  / 
La bohème (Puccini) 3 Rugs-18 KovD: Herbert Gietzen; R: Helmut Polixa
Trouble in Tahiti (Bernstein) 9 Rugs-29 SpalD: Herbert Gietzen; R: Stephanie Kuhlmann
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 24 Rugs-21 SausD: Carlos Spierer; R: Thomas Goritzki
Acis und Galatea (Handel) 5 Lapkr-18 GruodD: Jan Hoffmann; R: Stephanie Kuhlmann
Alessandro Stradella (Flotow) 28 Saus-9 BirzD: Jan Hoffmann; R: Roman Hovenbitzer
Maria, regina d'Inghilterra (Pacini) 17 Kov-17 BirzD: Eraldo Salmieri; R: Joachim Rathke
Lulu (Berg) 12 Geg-30 BirzR: Thomas Oliver Niehaus
Guglielmo Tell (concert) (Rossini) 2-16 BirzD: Herbert Gietzen
Goerlitz, Theater Goerlitz  / 
My Fair Lady (Loewe) 9-25 RugsD: Manuel Pujol; R: Egon Baumgarten
Der Vogelhändler (Zeller,C) 8 Spal-20 GegD: Manuel Pujol; R: Sebastian Ritschel
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 18-29 SpalD: Tobias Kruse; R: Peter Hanslik
Hexe Hillary und der beleidigte Kontrabass (Lund) 19 Lapkr-1 BirzR: Moritz Manuel Michel
Schwanda der Dudelsackpfeifer (Weinberger) 26 Lapkr-7 BalD: Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 19 Saus-10 KovD: Olga Dribas; R: Claus Kiesewetter
Der Besuch der alten Dame (Einem) 4 GegD: Eckehard Stier; R: Klaus Arauner
Du sollst nicht lieben (Kreisler,G) 25 Geg-23 BirzD: Manuel Pujol; R: Frieder Venus
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 2-24 BirzD: Eckehard Stier; R: Sebastian Ritschel
Im weißen Rößl (Benatzky) 29+ BirzD: Manuel Pujol; R: Sabine Sterken
Hagen, Theater Hagen  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 3 Rugs-8 KovD: Bernhard Steiner; R: Thomas Weber-Schallauer
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 9 Rugs-17 LapkrD: Bernhard Steiner / Steffen Müller-Gabriel; R: Annette Wolf
La bohème (Puccini) 24 Rugs-10 KovD: Florian Ludwig; R: Bruno Berger-Gorski
Der Ring an einem Abend (Wagner) 8 Spal-12 VasD: Florian Ludwig
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Lapkr-20 GegD: Florian Ludwig; R: Thilo Borowczak
Susannah (Floyd) 17 Kov-24 Birz
Don Giovanni (Mozart) 5 Geg-21 Birz
Halle, Oper Halle  / 
Macbeth (Verdi) 2-4 RugsD: Karl-Heinz Steffens; R: Axel Köhler
Dracula (Svoboda,K) 3 Rugs-28 GruodD: Michael Fuchs; R: Matthias Brenner
Die Walküre (Wagner) 23-25 RugsD: Karl-Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 27 Rugs-26 SpalD: Katrin Wittrisch / Tino Fiebig; R: Heike Hanefeld
Anatevka (Bock) 30 Rugs-23 SpalD: Marie-Luise Häuser; R: Matthias Hüstebeck
Ottone (Handel) 3 Spal-6 BirzD: Marcus Creed; R: Franziska Severin
Gräfin Mariza (Kálmán) 8 Spal-26 VasD: Kay Stromberg; R: Axel Koehler
My Fair Lady (Loewe) 30-31 SpalD: Kay Stromberg; R: Karl Absenger
Das Rheingold (Wagner) 4 LapkrD: Karl Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme
Lucrezia Borgia (Donizetti) 9 Gruod-15 BirzD: Andreas Henning; R: Saskia Zschoch
Des Kaisers neue Kleider (Lofer) 17 Gruod-1 KovD: Andreas Henning / Tobias Horschke; R: Christian Schuller
Riemannoper (Johnson) 7 Saus-4 BirzD: Tino Fiebig; R: Axel Köhler
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 Vas-17 BirzD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
Sid, die Schlange, die singen wollte (Fox) 22+ VasD: Tino Fiebig; R: Matthias Hüstebeck
Siegfried (Wagner) 28 Bal-1 GegD: Karl-Heinz Steffens; R: Hansgünther Heyme
Martha (Flotow) 12+ GegD: Kevin John Edusei; R: Michael McCaffery
Spuk im Händelhaus (Streul) 28+ GegD: Kay Stromberg / Katrin Wittrisch; R: Marco Misgaiski
Alcina (Handel) 1+ BirzD: Bernhard Forck; R: Andrej Woron
Hamburg, Hochschule für Musik und Theater Hamburg  / 
Les Enfants Terribles (Glass) 8-18 GruodD: Leon Gurvitch; R: Kerstin Steeb
Così fan tutte (Mozart) 9 Vas-1 KovD: Anna Skryleva; R: Marcos Darbyshire
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 2-24 BirzD: Siegfried Schwab; R: Florian-Malte Leibrecht
Hamburg, Hamburger Kammeroper  / 
Carmen (Bizet) 16 Rugs-9 SpalD: Fabian Dobler; R: Jan-Richard Kehl
Der Vampyr (Marschner) 26 Spal-31 GruodD: Fabian Dobler; R: Oswald Lipfert
Hamburg, Staatsoper Hamburg  / 
Faust (Gounod) 3 Rugs-24 VasD: Simone Young / Alfred Eschwé; R: Andreas Homoki
Tosca (Puccini) 4-14 RugsD: Stefan Soltesz; R: Robert Carsen
Rigoletto (Verdi) 6 Rugs-10 SausD: Alexander Soddy; R: Andreas Homoki
Don Giovanni (Mozart) 18 Rugs-11 BalD: Simone Young; R: Doris Dörrie
La cenerentola (Rossini) 20 Rugs-31 GruodD: Alessandro De Marchi; R: Renaud Doucet
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Rugs-3 KovD: Jonas Alber / Florian Csizmadia; R: Achim Freyer
Palestrina (Pfitzner) 2-16 SpalD: Simone Young; R: Christian Stückl
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8 Spal-26 VasD: Julia Jones; R: Sandra Leupold
Flavius Bertaridus (Telemann) 23 Spal-16 LapkrD: Alessandro De Marchi; R: Jens-Daniel Herzog
Der fliegende Holländer (Wagner) 25 Spal-13 BirzD: Stefan Soltesz; R: Marco Arturo Marelli
Aida (Verdi) 8 Lapkr-7 VasD: Carlo Montanaro / Stefan Soltesz; R: Guy Joosten
Bliss (Dean) 17-29 LapkrD: Alexander Soddy; R: Ramin Gray
Salome (Strauss) 19-27 LapkrD: Simone Young; R: Willy Decker
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-21 GruodD: Johannes Fritzsch; R: Peter Beauvais
Don Carlos (Verdi) 18 Gruod-29 SausD: Alexander Joel; R: Peter Konwitschny
Lear (Reimann) 15 Saus-3 VasD: Simone Young; R: Karoline Gruber
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Saus-17 BalD: Nicholas Carter; R: Gilbert Deflo(original)
La fille du régiment (Donizetti) 19 Saus-8 BirzD: Alfred Eschwé; R: Alexander von Pfeil
Das Rheingold (Wagner) 28 Saus-1 KovD: Simone Young; R: Claus Guth
La traviata (Verdi) 2-18 VasD: Alexander Soddy; R: Folke Abenius
Die Walküre (Wagner) 5 Vas-4 KovD: Simone Young; R: Claus Guth
Der Rauber Hotzenplotz (Tarkmann) 5-26 VasD: Benjamin Gordon; R: Nicola Panzer
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 Vas-2 KovD: Alexander Soddy; R: Jean-Pierre Ponnelle(original)
Siegfried (Wagner) 12 Vas-7 KovD: Simone Young; R: Claus Guth
Götterdämmerung (Wagner) 19 Vas-11 KovD: Simone Young; R: Claus Guth
Pique Dame (Tchaikovsky) 8-24 KovD: Lawrence Foster; R: Willy Decker
La bohème (Puccini) 27 Kov-3 BalD: Alexander Soddy; R: Guy Joosten
Manon Lescaut (Puccini) 1-29 BalD: Marco Armiliato; R: Philipp Himmelmann
Parsifal (Wagner) 6 Bal-6 GegD: Simone Young; R: Robert Wilson
Turandot (Puccini) 26 Bal-8 GegD: Carlo Montanaro; R: Giancarlo Del Monaco
Ariadne auf Naxos (Strauss) 13 Geg-6 BirzD: Simone Young; R: Christian Stückl
Tristan und Isolde (Wagner) 28 Geg-3 BirzD: Simone Young; R: Ruth Berghaus
Macbeth (Verdi) 2-14 BirzD: Carlo Montanaro; R: Steven Pimlott
Die unglückselige Cleopatra (Mattheson) 23-30 BirzD: Nicholas Carter; R: Holger Liebig
Hannover, Niedersächsische Staatstheater  / 
La traviata (Verdi) 17 Rugs-17 GegD: Gregor Bühl; R: Benedikt von Peter
Otello (Verdi) 18 Rugs-9 SpalD: Lutz de Veer
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 24 Rugs-26 LapkrD: Toshiaki Murakami / Andrea Sanguineti / Benjamin Reiners; R: Ingo Kerkhof
Lady in the Dark (Weill) 15 Spal-8 BalD: Mark Rohde; R: Matthias Davids
Die Reise nach Reims (Rossini) 19 Spal-23 GruodD: Benjamin Reiners; R: Matthias Davids
King Arthur (Purcell) 29 Spal-6 Geg
Intolleranza 1960 (Nono) 6 Lapkr-7 GruodD: Stefan Klingele; R: Benedikt von Peter
Madame Butterfly (Puccini) 17 Lapkr-15 GruodD: Ivan Repusic; R: Peter Brenner(original), Charles Ebert(revival)
Ariadne auf Naxos (Strauss) 3 Gruod-14 VasD: Karen Kamensek; R: Ingo Kerkhof
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6 Gruod-6 SausD: Siegmund Weinmeister; R: Steffen Tiggeler
La bohème (Puccini) 22 Gruod-11 SausD: Benjamin Reiners; R: Charles Ebert(original), Chris Alexander(revival)
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 19 Saus-29 BirzD: Ivan Repusic; R: Alexander Charim
Tannhäuser (Wagner) 27+ SausD: Ivan Repusic; R: Philipp Himmelmann
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 3 Vas-16 KovD: Ivan Repusic; R: Ingo Kerkhof
Falstaff (Verdi) 1 Kov-20 BalD: Ivan Repusic; R: Olivier Tambosi
La voix humaine (Poulenc) 14 Kov-18 BalD: Mzia Jajanidze; R: Tobias Ribitzki
Die Teufel von Loudun (Penderecki) 24 Kov-4 GegD: Stefan Klingele; R: Balázs Kovalik
My Fair Lady (Loewe) 31 Kov-3 BirzD: Siegmund Weinmeister; R: Bernd Mottl
Faust (concert) (Gounod) 5 Geg-22 BirzD: Ivan Repusic
Die Walküre (Wagner) 12 Geg-17 BirzD: Karen Kamensek; R: Barrie Kosky
Götterdämmerung (Wagner) 26 Geg-26 BirzD: Wolfgang Bozic; R: Barrie Kosky
Il Tabarro (Puccini) 2-16 BirzD: Karen Kamensek; R: Sebastian Baumgarten
Suor Angelica (Puccini) 2-16 BirzD: Karen Kamensek; R: Sebastian Baumgarten
Gianni Schicchi (Puccini) 2-16 BirzD: Karen Kamensek; R: Sebastian Baumgarten
Das Rheingold (Wagner) 14-26 BirzD: Karen Kamensek; R: Barrie Kosky
Siegfried (Wagner) 21 BirzD: Wolfgang Bozic; R: Barrie Kosky
Heidelberg, Theater der Stadt Heidelberg  / 
Aida (Verdi) 9 Spal-12 SausD: Cornelius Meister; R: Lydia Steier
Las cartas de Frida (Rodriguez) 26 Spal-13 SausD: Mirga Gražinytė; R: Johanna Wehner
Marco Attilio Regolo (Scarlatti,A) 25 Lapkr-10 VasD: Rubén Dubrovsky; R: Eva-Maria Höckmayr
Carmen (Bizet) 29 Saus-1 BirzD: Dietger Holm / Mirga Gražinytė / Ivo Hentschel; R: Nadja Loschky
Der tausenjährige Posten (Schubert) 10 Kov-10 GegD: Dietger Holm; R: Andrea Schwalbach
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 Geg-6 BirzD: Cornelius Meister; R: Lorenzo Fioroni
Heilbronn, Theater Heilbronn  / 
Turandot (Puccini) 5 Lapkr-15 SausD: Toshiyuki Kamioka; R: Dominik Neuner
Gräfin Mariza (Kálmán) 2-5 VasD: Christian Garbosnik; R: Axel Köhler
Winterreise (Schubert) 17 Vas-5 BalD: Ruben Gazarian; R: Christian Marten-Molnár
La cage aux folles (Herman) 10 Kov-1 BirzR: Jens Schmidl
Le nozze di Figaro (Mozart) 30 Kov-2 BirzD: Rune Bergmann; R: Jan Philipp Gloger
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 6-22 LiepD: Andreas Kowalewitz / Jörn Hinnerk Andresen; R: Johanna Schall
Hellerau, KunstForumHellerau  / 
Les Fleurs du mal (Klaus Schedl) 2 Spal
Ferne Nähe (Smutny) 6-7 SpalD: Titus Engel; R: Sommer Ulrickson
The Cave (Reich) 12 SpalD: Jonathan Stockhammer
Hof, Theater Hof  / 
Tosca (Puccini) 23 Rugs-25 GruodD: Arn Goerke; R: Kay Metzger
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 28 Spal-22 SausD: Lorenz C Aichner; R: Karsten Barthold
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 Gruod-19 VasD: Roland Vieweg; R: Uwe Drechsel
Lola Blau (Kreisler,G) 24 Saus-14 VasD: Lorenz C Aichner; R: Karsten Jesgarz
Boris Godunow (Musorgsky) 9 Kov-29 Bal
The King and I (Rodgers) 27 Bal-6 Liep
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 9 Birz-19 Liep
Kaiserslautern, Pfalztheater Kaiserslautern  / 
Madama Butterfly (Puccini) 17 Rugs-20 BalD: Till Hass; R: Ernö Weil
Hello, Dolly! (Herman) 29 Spal-25 BalD: Rodrigo Tomillo; R: Stefan Tilch
Ein Maskenball (Verdi) 5 Lapkr-11 GruodD: Till Hass; R: Holger Pototzki
Anton (Fritsch) 10-27 Lapkr
Carmina Burana (Orff) 17 Gruod-25 GegD: Roger Boggasch; R: Stefano Giannetti
Parsifal (Wagner) 25 Vas-22 BalD: Uwe Sandner; R: Johannes Reitmeier
Die Dreigroschenoper (Weill) 17 Kov-30 BirzD: Rodrigo Tomillo; R: Michael Lerchenberg
Verkundigung (Braunfels) 28 Bal-4 LiepD: Uwe Sandner; R: Urs Häberli
The Sound of a Voice (Glass) 24 GegD: Silvia Canali; R: Andreas Bronkalla
Boris Godunow (Musorgsky) 2+ BirzD: Till Hass; R: Kurt Josef Schildknecht
Karlsruhe, Badisches Staatstheater  / 
La traviata (Verdi) 18 Rugs-30 SpalD: Justin Brown; R: Achim Thorwald
Eine Strasse, Lucile (Rihm) 25 Rugs-3 SpalD: Markus Bieringer; R: Alexander Schulin
Dantons Tod (Einem) 25 Rugs-3 SpalD: Markus Bieringer; R: Alexander Schulin
Katja Kabanowa (Janáček) 30 Rugs-20 SpalD: Christoph Gedschold; R: Georg Köhl
Les troyens (Berlioz) 15 Spal-12 VasD: Justin Brown; R: David Hermann
Rigoletto (Verdi) 6 Lapkr-21 SausD: Johannes Willig; R: Jim Lucassen
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 13 Lapkr-4 GruodD: Ulrich Wagner; R: Achim Thorwald
Tosca (Puccini) 27 Lapkr-26 GruodD: Christoph Gedschold; R: John Dew
Ritter Blaubart (Offenbach) 17 Gruod-14 SausD: Markus Bieringer; R: Aron Stiehl
Romeo und Julia auf dem Dorfe (Delius) 28 Saus-28 VasD: Justin Brown; R: Arila Siegert
Alessandro (Handel) 17-26 VasD: Michael Form; R: Alexander Fahima
Dino und die Arche (Leininger) 19-25 VasD: Markus Bieringer; R: Daniel Pfluger
Giove in Argo (concert) (Handel) 25 VasD: Holger Speck
Lohengrin (Wagner) 1 Bal-23 BirzD: Justin Brown; R: Reinhild Hoffmann
Don Giovanni (Mozart) 28 Bal-4 LiepD: Jochem Hochstenbach; R: Robert Tannenbaum
Robin Hood (Schwemmer) 20 Geg-18 LiepD: Christoph Gedschold; R: Nelly Danker
Der Rosenkavalier (Strauss) 17 Birz-20 LiepD: Justin Brown; R: Dominique Mentha
Wallenberg (Tüür) 7-18 LiepD: Johannes Willig; R: Tobias Kratzer
Kassel, Staatstheater Kassel  / 
La bohème (Puccini) 10 Rugs-22 BirzD: Marco Comin; R: Philipp Kochheim
Don Pasquale (Donizetti) 17 Rugs-23 BirzD: Marco Comin; R: Lisa Marie Küssner
Julius Cäsar in Ägypten (Handel) 23 Rugs-9 LapkrD: Alexander Hannemann; R: Dominique Mentha
Cabaret (Kander) 24 Rugs-15 SpalD: Wolfgang Siuda; R: Patrick Schlösser
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 29 Spal-2 KovD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz
Die Zauberflöte (Mozart) 10 Gruod-14 BalD: Patrik Ringborg / Alexander Hannemann; R: Katharina Thoma
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15 Gruod-5 VasD: Patrik Ringborg / Thomas Rimes; R: Elmar Gehlen
Die lustige Witwe (Lehár) 28 Saus-16 BirzD: Alexander Hannemann / Thomas Rimes / Xin Tan; R: Volker Schmalöer
Griselda (Scarlatti,A) 18 Vas-1 BalD: Jörg Halubek; R: Stephan Müller
Parsifal (Wagner) 6 Bal-12 GegD: Patrik Ringborg; R: Helen Malkowsky
La clemenza di Tito (Mozart) 28 Bal-3 BirzD: Alexander Hannemann / Marco Comin; R: Johannes Schütz
A Midsummer Night's Dream (Britten) 2-30 BirzD: Marco Comin; R: Nadja Loschky
Kiel, Theater Kiel  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 1 Rugs-13 BalD: Johannes Willig; R: Daniel Karasek
La bohème (Puccini) 10 Rugs-30 GruodD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Die Lombarden (Verdi) 24 Rugs-4 BalD: Leo Siberski; R: Uwe Schwarz
Sekretärinnen (Wittenbrink) 25 Rugs-21 BirzD: Michael Nündel; R: Jörg Diekneite, Daniel Karasek
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 15 Spal-14 BirzD: Johannes Willig; R: Thomas Wünsch
Hello, Dolly! (Herman) 5 Lapkr-13 BirzD: Michael Nündel; R: Olaf Strieb
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 10 Gruod-24 GegD: Mariano Rivas; R: Daniel Karasek
Lohengrin (Wagner) 28 Saus-9 BirzD: Georg Fritzsch; R: Georg Köhl
Radamisto (Handel) 10 Kov-15 BirzD: Rubén Dubrovsky; R: Nele Tippelmann
Kalif Storch (Meijering,C) 14 Bal-31 GegD: Bettina Rohrbeck; R: Friederike Karig
Manon (Massenet) 5 Geg-24 BirzD: NN; R: Silvana Schröder
Tosca (Puccini) 18+ RugpjD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Koblenz, Theater der Stadt Koblenz  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 17 Rugs-25 GruodD: Bernhard Ott; R: Gabriele Wiesmüller
Les Boulingrin (Aperghis) 29 Spal-12 VasD: Enrico Delamboye; R: Matthias Schönfeldt
La Navarraise (Massenet) 29 Spal-12 VasD: Karsten Huschke; R: Matthias Schönfeldt, Beate Baron
Die Zauberflöte (Mozart) 10 Gruod-15 BalD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper
Cabaret (Kander) 17 Gruod-2 BalD: Christopher Wasmuth; R: Markus Dietze
Fra Diavolo (Auber) 4 Vas-20 GegD: Karsten Huschke; R: Gabriele Wiesmüller
Lohengrin (Wagner) 21 Bal-12 BirzD: Enrico Delamboye; R: Markus Dietze
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 22+ Rugs
The Rake's Progress (Stravinsky) 10 Lapkr
Evita (Lloyd Webber) 29 Gruod
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Vas
Die Dreigroschenoper (Weill) 13+ Bal
Rigoletto (Verdi) 27+ Bal
Köln, Oper Köln  / 
Krieg und Frieden (Prokofjew) 16 Rugs-8 SpalD: Michael Sanderling; R: Nicolas Brieger
La clemenza di Tito (Mozart) 9 Spal-20 LapkrD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
La traviata (Verdi) 16 Spal-9 LapkrD: Markus Poschner / Daniel Klajner; R: Dietrich Hilsdorf
Messa da Requiem (Verdi) 30 Spal-19 LapkrD: Fabrice Bollon; R: Clemens Bechtel
Die Feuerrote Friederike (Naske) 10-27 LapkrD: Siro Battaglin; R: Elena Tzavara
Ariadne auf Naxos (Strauss) 26 Lapkr-26 GruodD: Markus Stenz / Gerrit Prießnitz; R: Uwe Eric Laufenberg
Pinocchio (Fontanelli) 6-22 GruodR: Thalia Schuster
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 30 Gruod-29 SausD: Gerrit Prießnitz; R: Bernd Mottl
Schneewittchen (Lange) 14 Saus-17 KovD: Raimund Laufen; R: Elena Tzavara
Norma (concert) (Bellini) 18-23 SausD: Andriy Yurkevich
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 25 Vas-24 KovD: Konrad Junghänel; R: Bernd Mottl
Rigoletto (Verdi) 15 Kov-12 BalD: Alain Altinoglu; R: Katharina Thalbach
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 1 Bal-7 BirzD: Markus Stenz; R: Uwe Eric Laufenberg
Border (Vollmer) 13 Bal-18 BirzD: Fuad Ibrahimov; R: Elena Tzavara
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 14-28 BalD: Konrad Junghänel; R: Dietrich Hilsdorf
Der fliegende Holländer (Wagner) 4-28 GegD: Markus Poschner / Andreas Schüller; R: Dietrich Hilsdorf
Tosca (Puccini) 17 Geg-17 BirzD: Markus Stenz; R: Thilo Reinhardt
Aschenputtel (Wolf-Ferrari) 24 Geg-30 BirzR: Brigitta Gillessen
Alcina (Handel) 16 Birz-7 LiepD: Peter Neumann; R: Ingo Kerkhof
Vom Fischer und seiner Frau (Hoffmann,I) 23 Birz-7 LiepR: Elena Tzavara
Krefeld, Theater Krefeld  / 
Me and My Girl (Gay) 15 Spal-30 BirzD: Kenneth Duryea; R: Georg Köhl
Joseph Süß (Glanert) 29 Spal-16 GruodD: Kenneth Duryea; R: Jan-Richard Kehl
Die kleine Seejungfrau Rusalka (Dvořák,A) 13 Lapkr-26 GruodD: Karsten Seefing; R: Ansgar Weigner
Norma (Bellini) 3+ GruodD: Andreas Fellner; R: Thomas Wünsch
Die Comedian Harmonists (Wittenbrink) 31 GruodD: Karsten Seefing; R: Reinhardt Friese
Der kleine Barbier (Rossini) 19+ BalD: Karsten Seefing; R: Ulrich Proschka
Der Ring an 1 Abend (Wagner) 1 Geg-21 BirzD: Graham Jackson
Maskarade (Nielsen,C) 12 Geg-29 BirzD: Graham Jackson; R: Aron Stiehl
Leipzig, Oper Leipzig  / 
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 9 Rugs-15 BalD: Matthias Foremny; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 11 Rugs-30 BirzD: William Lacey; R: Andreas Homoki
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 18 Rugs-16 GruodD: Friedrich Suckel / William Lacey / Robin Engelen; R: Lotte de Beer
Der Rosenkavalier (Strauss) 24 Rugs-19 VasD: Ulf Schirmer; R: Alfred Kirchner
Der Türke in Italien (Rossini) 28 Rugs-16 BirzD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Tosca (Puccini) 15 Spal-23 BirzD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Deutsches Miserere (Dessau) 22-31 SpalD: Alejo Pérez; R: Dietrich W Hilsdorf
Siegfried (concert) (Wagner) 16-19 LapkrD: Ulf Schirmer
La bohème (Puccini) 26 Lapkr-25 GruodD: Matthias Foremny / William Lacey; R: Peter Konwitschny
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-30 GruodD: Ulf Schirmer / William Lacey; R: Birgit Eckenweber
Macbeth (Verdi) 10 Gruod-27 BalD: Ulf Schirmer / William Lacey; R: Peter Konwitschny
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Gruod-20 GegD: Matthias Foremny / Karl-Heinz Müller / William Lacey; R: Ralf Nürnberger
Così fan tutte (Mozart) 22 Gruod-6 LiepD: Anthony Bramall; R: Peter Konwitschny
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 8 Saus-9 BalD: Ulf Schirmer; R: Jochen Biganzoli
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 14 Saus-7 BalD: William Lacey; R: Claus Guth
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 29 Saus-3 BirzD: Roland Kluttig; R: Wolfgang Engel
Das schlaue Füchslein (Janáček) 25 Vas-29 BirzD: Matthias Foremny / William Lacey; R: Lotte de Beer
Iphigenie in Aulis (Gluck) 16 Kov-9 BirzD: Matthias Foremny; R: Peter Konwitschny
Alkestis (Gluck) 17 Kov-8 BirzR: Peter Konwitschny
Parsifal (Wagner) 24 Kov-6 BalD: Ulf Schirmer; R: Roland Aeschlimann
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 28 Bal-19 GegD: Ulf Schirmer / William Lacey; R: Tobias Kratzer
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 14-15 GegD: Friedrich Suckel; R: Gundula Nowack
Der Schauspieldirektor (Mozart) 2-17 Birz
Prima la musica, poi le parole (=) 2-17 Birz
Leverkusen, Bayer Kultur  / 
La finta giardiniera (Anfossi) 4 LapkrD: Werner Ehrhardt
Lubeck, Theater Lübeck  / 
La traviata (Verdi) 9 Spal-6 GegD: Gianluca Martinenghi; R: Gregor Lütje
Der Rosenkavalier (Strauss) 4 Rugs-11 VasD: Roman Brogli-Sacher; R: Anthony Pilavachi
Die lustige Witwe (Lehár) 14 Spal-14 BirzD: Ludwig Pflanz; R: Michael Wallner
Der Vampyr (Marschner) 16 Spal-22 LapkrD: Carl Augustin; R: Sascha Mink
Carmen (Bizet) 20 Spal-10 KovD: Roman Brogli-Sacher; R: Alberto Triola
My Fair Lady (Loewe) 18 Lapkr-2 BirzD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10 Gruod-8 SausD: Philippe Bach; R: Herbert Adler
Cavalleria rusticana (Mascagni) 13 Saus-15 BirzD: Roman Brogli-Sacher; R: Rosetta Cucchi
La vida breve (Falla) 13 Saus-15 BirzD: Roman Brogli-Sacher; R: Rosetta Cucchi
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 28 Saus-25 KovR: Carl Augustin
Anatevka (Bock) 8 Vas-16 GegD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Das Geheime Konigreich (Krenek) 2 Kov-15 BirzD: Anton Marik; R: Franco Ripa di Meana
Der Ring des Polykrates (Korngold) 2 Kov-15 BirzD: Anton Marik; R: Franco Ripa di Meana
Madama Butterfly (Puccini) 23 Kov-25 GegD: NN; R: Jürgen Pöckel
Turandot (Puccini) 24 Kov-26 GegD: Philippe Bach; R: Wolfgang Quetes
Tosca (Puccini) 25 Kov-27 GegD: Roman Brogli-Sacher; R: Jakob Peters-Messer
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 Bal-14 BirzD: NN; R: Wolf Widder
Salome (Strauss) 19-23 GegD: Roman Brogli-Sacher; R: Roman Brogli-Sacher
Luneburg, Theater Lüneburg  / 
Tosca (Puccini) 24 Rugs-25 GruodD: Urs-Michael Theus; R: Hajo Fouquet
Orpheus und Eurydike (Gluck) 1 Spal-25 LapkrD: Kathy Nierenz / Daniel Stickan; R: Friedrich von Mansberg
My Fair Lady (Loewe) 13 Spal-17 VasD: Nezih Seckin; R: Hajo Fouquet
Ein Käfig voller Narren (Herman) 19 Lapkr-20 BirzD: Nezih Seckin; R: Klaus Seiffert
Die Comedian Harmonists (Wittenbrink) 15 Gruod-7 BalD: Deborah Coombe; R: Hajo Fouquet / Oliver Hennes
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 16 Gruod-26 SausD: Nezih Seckin; R: Friedrich von Mansberg
Don Giovanni (Mozart) 3 Kov-30 GegD: Urs-Michael Theus; R: Hajo Fouquet
Die Fledermaus (Strauss,J) 16-24 BirzD: Nezih Seckin; R: Iris Gerath
Magdeburg, Theater Magdeburg  / 
Aschenputtel (Rossini) 17 Rugs-22 SausD: Michael Balke / Pawel Poplawski; R: Anette Leistenschneider
My Fair Lady (Loewe) 18 Rugs-23 SpalD: Martin Wagner; R: Nico Rabenald
Der Freischütz (Weber) 2 Spal-18 GruodD: Kimbo Ishii-Eto; R: Aniara Amos
Jenůfa (Janáček) 22 Spal-25 LapkrD: Kimbo Ishii-Eto / Pawel Poplawski; R: Cornelia Crombholz
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 13 Lapkr-21 BalD: Rainer Roos; R: Stefan Huber
Die Fledermaus (Strauss,J) 3 Gruod-17 VasD: Johannes Stert; R: Aron Stiehl
Hello, Dolly! (Herman) 12 Lapkr-26 GegD: Kimbo Ishii-Eto / Pawel Poplawski; R: Leonard Prinsloo
Madame Butterfly (Puccini) 21 Saus-28 GegD: Kimbo Ishii-Eto; R: Olivia Fuchs
Die Dreigroschenoper (Weill) 10 Vas-11 GegD: Maria Hinze; R: Jan Jochymski
La traviata (Verdi) 25 Vas-25 GegD: Michael Balke; R: Stephen Lawless
Miriways (Telemann) 10-17 KovD: Michi Gaigg; R: Jakob Peters-Messer
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 18 Kov-10 BirzD: Kimbo Ishii-Eto; R: Christian von Götz
The Io Passion (Birtwistle) 7+ BalD: NN; R: Oliver Klöter
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12 Geg-20 BirzD: Michael Balke; R: Karen Stone
Mainz, Staatstheater Mainz  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 17 Rugs-22 SpalD: Hermann Bäumer; R: Tilman Knabe
Idomeneo re di Creta (Mozart) 21 Rugs-30 SpalD: Andreas Hotz; R: Vera Nemirova
The Rape of Lucretia (Britten) 15 Spal-4 KovD: Clemens Heil; R: Freo Majer
Eva (Lehár) 10 Lapkr-12 BirzD: Sebastian Hernandez-Laverny; R: Cordula Däuper
My Fair Lady (Loewe) 11+ GruodD: Sebastian Hernandez-Laverny; R: Søren Schuhmacher
Un ballo in maschera (Verdi) 14 Saus-29 BalD: Andreas Hotz; R: Tatjana Gürbaca
Le grand macabre (Ligeti) 17 Kov-13 GegD: Hermann Bäumer; R: Lorenzo Fioroni
Il primo omicidio (Scarlatti,A) 4 Geg-19 BirzD: Ralf Otto; R: Tatjana Gürbaca
Così fan tutte (Mozart) 2-28 BirzD: NN; R: Johannes Schütz
Mannheim, Nationaltheater Mannheim  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Rugs-21 SausD: Dan Ettinger; R: Joachim Schlömer
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 23 Rugs-26 SausD: Dan Ettinger; R: Regula Gerber
My Fair Lady (Loewe) 27 Rugs-31 GruodD: Joseph Trafton; R: Helmut Baumann / Jürg Burth
La Gioconda (concert) (Ponchielli) 9 Spal-10 KovD: Joseph Trafton
Das Rheingold (Wagner) 28 Spal-6 SausD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Come together on Abbey Road (Gerlitz) 3 Lapkr-5 SausD: Christiaan Crans; R: Carsten Gerlitz
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saëns) 6 Lapkr-14 BalD: Alois Seidlmeier
Die Fledermaus (Strauss,J) 11 Lapkr-3 GruodD: Alois Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel
Turandot (Puccini) 24 Lapkr-13 SausD: Dan Ettinger; R: Regula Gerber
La bohème (Puccini) 27 Lapkr-27 GruodR: Friedrich Meyer-Oertel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4-29 GruodD: Alois Seidlmeier; R: Wolfgang Blum
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 9 Gruod-21 LiepD: Joseph Trafton; R: Christian Pade
Pagliacci (Leoncavallo) 22 Gruod-26 VasD: Joseph Trafton; R: Roland Velte
Cavalleria rusticana (Mascagni) 22 Gruod-26 VasD: Joseph Trafton; R: Roland Velte
Amadis de Gaule (Bach,JC) 3-28 SausD: Joseph Trafton; R: Nicolas Brieger
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8-22 SausD: Alois Seidlmeier; R: Monique Wagemakers
Montezuma, Fallender Adler (Lang,B) 12-20 SausD: Joseph Trafton; R: Peter Missotten
Die Walküre (Wagner) 25 Kov-24 BirzD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Parsifal (Wagner) 6-7 BalD: Erich Wächter; R: Hans Schüler
L'elisir d'amore (Donizetti) 4 Geg-3 BirzR: Andrea Schwalbach
The Outcast (Neuwirth) 25 Geg-16 LiepD: Johannes Kalitzke; R: Michael Simon
Temistocle (Bach,JC) 6-20 LiepD: Reinhard Goebel; R: Günter Krämer
Meiningen, Das Meininger Theater  / 
Der Wildschütz (Lortzing) 5 RugpjD: Sierd Quarré; R: Dominik Wilgenbus
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 6-20 RugpjD: Philippe Bach; R: Wolfgang Gratschmaier
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 9 Rugs-13 LapkrD: Alexander Steinitz; R: Georg Blüml
Das Liebesverbot (Wagner) 10 Gruod-6 LiepD: Philippe Bach / Alexander Steinitz / Elisa Gogou; R: Ansgar Haag
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 27 Saus-14 BalD: Elisa Gogou; R: Rudolf Frey
Tannhäuser (Wagner) 4 Kov-1 LiepD: Philippe Bach / Hans Urbanek; R: Ansgar Haag
Ein Maskenball (Verdi) 20 Bal-8 LiepD: Alexander Steinitz / Elisa Gogou; R: Ansgar Haag
The Rape of Lucretia (Britten) 7+ BirzD: Philippe Bach / Alexander Steinitz; R: Ansgar Haag
Mönchengladbach, Theater Mönchengladbach  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Spal-13 BalD: Graham Jackson; R: Kobie van Rensburg
Der Ring an 1 Abend (Wagner) 8 SpalD: Graham Jackson
Die Comedian Harmonists (Wittenbrink) 21+ LapkrD: Karsten Seefing; R: Reinhardt Friese
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 27+ LapkrD: Karsten Seefing; R: Jürgen Pöckel
Don Carlos (Verdi) 21+ SausD: Graham Jackson / Hsiao-Lin Liao; R: François De Carpentries
Die Fledermaus (Strauss,J) 25+ VasD: Andreas Fellner; R: Reinhardt Friese
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 17+ KovD: Graham Jackson; R: Ansgar Weigner
München, Bayerische Staatsoper  / 
Roberto Devereux (Donizetti) 23 Rugs-13 VasD: Friedrich Haider; R: Christof Loy
Lohengrin (Wagner) 25 Rugs-2 SpalD: Kent Nagano; R: Richard Jones
Ariadne auf Naxos (Strauss) 5-10 SpalD: Kent Nagano; R: Robert Carsen
Carmen (Bizet) 9-21 SpalD: Dan Ettinger; R: Lina Wertmüller(original)
Der Rosenkavalier (Strauss) 23 Spal-1 LapkrD: Leif Segerstam; R: Otto Schenk(original)
Tosca (Puccini) 30 Spal-8 LapkrD: Asher Fisch / Marco Armiliato; R: Luc Bondy
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 31 Spal-25 LapkrD: Constantinos Carydis; R: Richard Jones
Der Zwerg (Zemlinsky) 6-20 LapkrD: Kent Nagano; R: Grzegorz Jarzyna
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 6-20 LapkrD: Kent Nagano; R: Grzegorz Jarzyna
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 11-18 LapkrR: Grzegorz Jarzyna
Così fan tutte (Mozart) 15 Lapkr-24 BirzD: Mark Wigglesworth; R: Dieter Dorn
Fidelio (Beethoven) 27 Lapkr-8 GruodD: Zubin Mehta; R: Calixto Bieito
Turandot (Puccini) 3 Gruod-21 BalD: Zubin Mehta; R: Carlus Padrissa, La Fura dels Baus
La bohème (Puccini) 18-26 GruodD: Dan Ettinger; R: Otto Schenk
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25-26 GruodD: Asher Fisch; R: Herbert List
Die Zauberflöte (Mozart) 27 Gruod-1 SausD: Asher Fisch; R: August Everding
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Gruod-7 SausD: Dan Ettinger; R: David Bösch
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 GruodD: Paolo Carignani; R: Leander Haußmann(original), Helmut Lehberger(revival)
Der fliegende Holländer (Wagner) 5-11 SausD: Kazushi Ono; R: Peter Konwitschny
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 14-21 SausD: Ivor Bolton; R: Martin Duncan
Don Carlos (Verdi) 15-29 SausD: Asher Fisch; R: Jürgen Rose
Das Rheingold (Wagner) 4-12 VasD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
La traviata (Verdi) 14-26 VasD: Henrik Nánási; R: Günter Krämer
Madama Butterfly (Puccini) 18 Vas-1 KovD: Stefano Ranzani; R: Wolf Busse
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4-13 KovD: Karel Mark Chichon; R: Ferruccio Soleri
Die Walküre (Wagner) 11 Kov-24 BalD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Macbeth (Verdi) 14-23 KovD: Teodor Currentzis; R: Martin Kušej
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 21-28 KovD: Pietari Inkinen; R: Krzysztof Warlikowski
Otello (Verdi) 31 Kov-10 BalD: Karel Mark Chichon; R: Francesca Zambello
Parsifal (Wagner) 5-8 BalD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Luisa Miller (Verdi) 15 Bal-5 GegD: Paolo Carignani; R: Claus Guth
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-13 GegR: Dieter Dorn
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 12-26 GegD: Yves Abel; R: Vincent Boussard
Siegfried (Wagner) 27 Geg-3 BirzD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
La cenerentola (Rossini) 29 Geg-10 BirzD: Antonello Allemandi; R: Grischa Asagaroff
Wozzeck (Berg) 1-9 BirzD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Götterdämmerung (Wagner) 30 BirzD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Tannhäuser (Wagner) 23 Rugs-2 SpalD: Kent Nagano; R: David Alden(original), Natascha Ursuliak(revival)
Fidelio (Beethoven) 30 Rugs-30 SpalD: Eivind Gullberg Jensen; R: Calixto Bieito
Tosca (Puccini) 7-25 SpalD: Carlo Montanaro; R: Luc Bondy
Babylon (Widmann) 27 Spal-10 LapkrD: Kent Nagano; R: Carlus Padrissa
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 28 Spal-4 LapkrD: Kent Nagano; R: Dmitri Tcherniakov
Rusalka (Dvořák,A) 5-16 LapkrD: Mikhail Tatarnikov; R: Martin Kušej
Lohengrin (Wagner) 11-18 LapkrD: Lothar Koenigs; R: Richard Jones
Turandot (Puccini) 22 Lapkr-1 GruodD: Marco Armiliato; R: Carlus Padrissa
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Lapkr-8 GruodD: Asher Fisch; R: August Everding(original), Helmut Lehberger(revival)
La bohème (Puccini) 6-14 GruodD: Paolo Carignani; R: Otto Schenk
Rigoletto (Verdi) 15-30 GruodD: Marco Armiliato; R: Árpád Schilling
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 16-22 GruodD: Kazushi Ono; R: Herbert List
Aida (Verdi) 23 Gruod-4 SausD: Paolo Carignani; R: Christof Nel
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 GruodD: Paolo Carignani; R: Leander Haußmann(original), Helmut Lehberger(revival)
Das Rheingold (Wagner) 5-23 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Die Walküre (Wagner) 6-24 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Siegfried (Wagner) 9-25 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Lucrezia Borgia (Donizetti) 10-20 SausD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Götterdämmerung (Wagner) 13-27 SausD: Kent Nagano; R: Andreas Kriegenburg
Madama Butterfly (Puccini) 14-19 SausD: Manlio Benzi; R: Wolf Busse
Carmen (Bizet) 29 Saus-6 VasD: Asher Fisch; R: Lina Wertmüller
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9-16 VasD: Riccardo Frizza; R: Ferruccio Soleri
Boris Godunow (Musorgsky) 13 Vas-2 KovD: Kent Nagano; R: Calixto Bieito
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 18-24 VasD: Yves Abel; R: Vincent Boussard
Tristan und Isolde (Wagner) 3-10 KovD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Jenůfa (Janáček) 6-16 KovD: Tomáš Hanus; R: Barbara Frey
Ariadne auf Naxos (Strauss) 17-25 KovD: Lothar Koenigs; R: Robert Carsen
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 Kov-4 BalD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones
Parsifal (Wagner) 28-31 KovD: Kent Nagano; R: Peter Konwitschny
Otello (Verdi) 6-13 BalD: Paolo Carignani; R: Francesca Zambello
Der fliegende Holländer (Wagner) 14-20 BalD: Asher Fisch; R: Peter Konwitschny
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Bal-4 GegD: Leo Hussain; R: David Bösch
Don Giovanni (Mozart) 3-12 GegD: Adam Fischer; R: Stephan Kimmig
Elegie für junge Liebende (Henze) 3-9 GegR: Christiane Pohle
Macbeth (Verdi) 5-17 GegD: Massimo Zanetti; R: Martin Kušej
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Geg-8 BirzD: Emmanuel Villaume; R: Richard Jones
La traviata (Verdi) 20-30 GegD: Dan Ettinger; R: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 3-15 BirzD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
München, Staatstheater am Gärtnerplatz  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 18 Rugs-8 BirzD: Benjamin Reiners; R: Rosamund Gilmore
Die Fledermaus (Strauss,J) 22 Rugs-21 BalD: Benjamin Reiners; R: Ulrich Peters
Der geduldige Sokrates (Telemann) 24 Rugs-29 SpalD: Jörn Hinnerk Andresen; R: Axel Köhler
Die verkaufte Braut (Smetana) 1 Spal-8 VasD: Lukas Beikircher; R: Peter Baumgardt
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 16 Spal-10 GruodD: Oleg Ptashnikov; R: Immo Karaman
Die Omama im Apfelbaum (Naske) 6 Lapkr-7 BalD: Benjamin Reiners; R: Holger Seitz
Der Mikado (Sullivan) 19 Lapkr-2 BalD: Benjamin Reiners; R: Holger Seitz
La traviata (Verdi) 23 Lapkr-27 SausD: Lukas Beikircher; R: Ana Haffter(original)
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 30 Lapkr-2 SausD: Lukas Beikircher; R: Peter Kertz(original)
Der Freischütz (Weber) 4 Gruod-19 VasD: Andreas Kowalewitz; R: Beverly Blankenship
Der Untergang des Hauses Usher (Glass) 15 Gruod-25 KovD: Oleg Ptashnikov; R: Carlos Wagner
La cage aux folles (Herman) 22 Gruod-20 BalD: Henning Kussel; R: Helmut Baumann
L'italiana in Algeri (Rossini) 19 Saus-9 BalD: Lukas Beikircher; R: Thomas Enzinger
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 28 Saus-24 KovD: Andreas Kowalewitz; R: Thomas Schulte-Michels
Joseph Süß (Glanert) 3 Kov-19 BalD: Roger Epple; R: Guy Montavon
Heimatlos (Kverndokk) 18-27 KovD: Liviu Petcu; R: Holger Seitz
Falstaff (Verdi) 18 Geg-4 BirzD: Lukas Beikircher; R: Ulrich Peters
Das schlaue Füchslein (Janáček) 19-30 BirzD: Andreas Kowalewitz; R: Rosamund Gilmore
Münster, Städtische Bühnen Münster  / 
Die Heimkehr des Odysseus (Monteverdi) 25 Rugs-23 SpalD: Christoph Spering; R: Andreas Baesler
La traviata (Verdi) 30 Spal-7 BalD: Fabrizio Ventura; R: Axel Kresin
Die Fledermaus (Strauss,J) 17+ GruodD: Hendrik Vestmann; R: Wolfgang Quetes
Die Banditen (Offenbach) 29 Saus-22 GegD: Thorsten Schmid-Kapfenburg; R: Wolfgang Quetes
Peter Grimes (Britten) 25 Kov-2 BirzD: Fabrizio Ventura; R: Andreas Baesler
Romeo und Julia (Gounod) 29 Bal-6 LiepD: Hendrik Vestmann; R: Igor Folwill
Nabucco (Verdi) 9 Bal-28 GegD: Hendrik Vestmann; R: Ansgar Haag
Oberon (Weber) 17+ BirzD: Hendrik Vestmann; R: Wolfgang Quetes
Neustrelitz, Landestheater Mecklenburg  / 
Ein Käfig voller Narren (Herman) 17 Rugs-17 GruodD: Frank Obermair; R: Reinhardt Friese
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 1 Spal-22 GruodD: Romely Pfund; R: Manfred Straube
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 7 Spal-4 LapkrD: Romely Pfund; R: Susanne Knapp
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 30 Spal-20 GruodD: Frank Obermair; R: Jürgen Pöckel
Cinderella passt was nicht (Zaufke) 10 Lapkr-22 GruodD: Frank Obermair; R: Stefan Haufe
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 25 Lapkr-26 GruodD: Frank Obermair; R: Wolfgang Dosch
La bohème (Puccini) 16 Gruod-8 SausD: Romely Pfund; R: Igor Folwill
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 21 Saus-19 BalD: Romely Pfund; R: Ansgar Weigner
Rigoletto (Verdi) 24 Kov-21 BalD: Romely Pfund; R: Igor Folwill
Evita (Lloyd Webber) 5 Geg-1 BirzD: Frank Obermair; R: Reinhardt Friese
Der Bettelstudent (Millocker) 22 Birz-15 Liep
Nürnberg, Staatstheater Nürnberg  / 
Carmen (Bizet) 2 Spal-22 LapkrD: Marc Tardue; R: Laurent Laffargue
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 15 Spal-7 SausD: Marcus Bosch; R: David Mouchtar-Samorai
Tosca (Puccini) 21 Spal-2 GruodD: Christof Prick; R: Jens-Daniel Herzog
My Fair Lady (Loewe) 12 Lapkr-14 LiepD: Gábor Káli; R: Thomas Enzinger
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Lapkr-12 SausD: Christof Prick / Andreas Paetzold; R: Laura Scozzi
Il corsaro (Verdi) 16 Gruod-19 VasD: Guido Johannes Rumstadt
La traviata (Verdi) 28 Saus-13 LiepD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
Der fliegende Holländer (Wagner) 8 Vas-16 BalD: Marcus Bosch; R: Helen Malkowsky
Armide (Gluck) 26+ VasD: Christian Hutter; R: Ulrich Proschka
Guillaume Tell (Rossini) 3 Kov-26 BirzD: Guido Johannes Rumstadt; R: Elisabeth Stöppler
Elektra (Strauss) 31 Kov-25 LiepD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
Il viaggio a Reims (Rossini) 5 Geg-9 BirzD: Philipp Pointner / Sebastian Kennerknecht; R: Laura Scozzi
Vec Makropulos (Janáček) 26 Geg-16 LiepD: Philipp Pointner; R: Robert Carsen
La fille du régiment (Donizetti) 16 Birz-15 LiepD: Gábor Káli; R: Andreas Baesler
Oldenburg, Oldenburgische Staatstheater  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 1-27 SpalD: Thomas Dorsch; R: Niklaus Helbling
Aida (Verdi) 12+ SpalD: Roger Epple; R: Nina Gühlstorff
Fräulein Julie (Bibalo) 17+ LapkrD: Johannes Stert; R: William Robertson
Geisterritter (Reynolds) 27+ LapkrD: NN; R: K D Schmidt
La bohème (Puccini) 22+ SausD: Johannes Stert; R: Lorenzo Fioroni
Katja Kabanova (Janáček) 10 KovD: Thomas Dorsch; R: Lydia Steier
Faust (Gounod) 18+ KovD: Thomas Dorsch; R: Elisabeth Stöppler
Die Versuchung des Heiligen Antonius (Kreppein) 8+ GegD: Yordan Kamdzhalov / Barbara Kler; R: Anisha Bondy, Reyna Bruns, Alexander Fahima
Saul (Handel) 3+ BirzD: Andreas Spering; R: Lydia Steier
OPERation X (Kampe) 5+ LiepD: NN; R: Alexander Müller-Elmau
Osnabruck, Stadttheater Osnabrück  / 
Anything Goes (Porter) 20 Rugs-14 GruodD: Till Drömann; R: Holger Hauer
Don Giovanni (Mozart) 8 Spal-6 BalD: Hermann Bäumer; R: Walter Sutcliffe
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15 Spal-2 VasD: Daniel Inbal; R: Nadja Loschky
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 26 Lapkr-13 BalD: Daniel Inbal; R: Marcel Keller
Simplicius Simplicissimus (Hartmann) 14 Saus-5 GegD: Hermann Bäumer; R: Jochen Biganzoli
Aida (Verdi) 3 Kov-26 BirzD: Daniel Inbal; R: Yona Kim
Anatevka (Bock) 28 Bal-4 LiepD: Till Drömann; R: Adriana Altaras
Sieg der Schönheit (Telemann) 9 Birz-1 LiepD: NN; R: Markus Bothe
Pforzheim, Theater Pforzheim  / 
La traviata (Verdi) 24 Rugs-2 VasD: Markus Huber; R: Bettina Lell
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12 Lapkr-11 KovR: Wolf Widder
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-18 GegD: Markus Huber; R: Wolf Widder
Carmen (Bizet) 3 Kov-20 BirzD: Martin Hannus; R: Bettina Lell
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 20 Bal-7 LiepD: Tobias Leppert; R: Bettina Lell
Wozzeck (Berg) 2 Birz-4 LiepD: Markus Huber; R: Wolf Widder
Plauen, Theater Plauen-Zwickau  / 
Sweet Charity (Coleman) 17 Rugs-17 KovD: Tobias Engeli; R: Frank Alva Buecheler
Die Dreigroschenoper (Weill) 9-16 SpalD: André Cipowicz; R: Axel Stöcker
Tosca (Puccini) 7 Saus-5 GegD: Lutz de Veer; R: Roland May
Radebeul, Landesbühnen Sachsen  / 
Fidelio (Beethoven) 3-25 RugsD: Michele Carulli/ Hee-Chuhn Choi / Hans-Peter Preu; R: Horst Otto Kupich
La bohème (Puccini) 8 Spal-11 KovD: Michele Carulli; R: Horst Otto Kupich
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 21 Spal-27 BalD: Michele Carulli; R: Therese Schmidt
Faust (Spohr) 4-17 LapkrD: Michele Carulli; R: Horst Otto Kupich
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 18 Kov-18 Geg
Regensburg, Theater Regensburg  / 
Turandot (Puccini) 24 Rugs-28 GruodD: Tetsuro Ban; R: Wolfgang Quetes
Die lustige Witwe (Lehár) 15 Spal-19 BirzD: Arne Willimczik; R: Olaf Schmidt
La traviata (Verdi) 5 Lapkr-17 KovD: Philip van Buren; R: Arila Siegert
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 13 Lapkr-16 BalR: Doris Buske
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 16 Gruod-22 GegD: Philip van Buren; R: Christina Schmidt
Carmina Burana (Orff) 6 Saus-25 GegR: Olaf Schmidt
Elektra (Strauss) 5 Vas-27 BirzD: Tetsuro Ban; R: Kay Metzger
Evita (Lloyd Webber) 26 Vas-21 GegD: Philip van Buren; R: Philipp Kochheim
Falstaff (Verdi) 18 Geg-19 LiepD: Tetsuro Ban; R: Ernö Weil
Rostock, Volkstheater Rostock  / 
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11 Lapkr-8 SausD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
The Fairy Queen (Purcell) 24 Lapkr-2 VasD: Manfred Hermann Lehner; R: Alexander Herrmann
La bohème (Puccini) 11 Gruod-8 KovD: Florian Krumpöck; R: Babette Bartz
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Gruod-14 BalD: Manfred Hermann Lehner; R: Babette Bartz
La fille du régiment (Donizetti) 14 Saus-12 BalD: Peter Leonard; R: Mirko Bott
Die lustige Witwe (Lehár) 24 Vas-18 KovD: Peter Leonard; R: Mirko Bott
Rigoletto (Verdi) 14+ BalD: Niklas Willén; R: Babette Bartz
My Fair Lady (Loewe) 9-11 GegD: Manfred Hermann Lehner; R: Babette Bartz
Europeras (Cage) 18+ GegD: Michael Weiger
Saarbrucken, Saarländisches Staatstheater  / 
Madama Butterfly (Puccini) 10 Rugs-29 SausD: Toshiyuki Kamioka; R: Dagmar Schlingmann
Turandot (Puccini) 17 Rugs-16 SpalD: Andreas Wolf; R: Dominik Neuner
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Spal-9 GruodD: Toshiyuki Kamioka; R: Andreas Gergen
Ariadne auf Naxos (Strauss) 3 Gruod-28 KovD: Andreas Wolf; R: Michael Talke
Romeo und Julia (concert) (Bellini) 20 Saus-21 BirzD: Thomas Peuschel
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 10 Vas-15 KovD: Thomas Peuschel; R: Dagmar Schlingmann
Parsifal (Wagner) 10 Kov-6 BirzD: Toshiyuki Kamioka; R: Olivier Tambosi
Die Eroberung von Mexico (Rihm) 21 Bal-22 GegD: Thomas Peuschel; R: Inga Levant
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 2 Birz-1 LiepD: Andreas Wolf; R: Immo Karaman
Schwerin, Mecklenburgisches Staatstheater  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 10 Rugs-18 BalD: Matthias Foremny / Martin Schelhaas; R: Arturo Gama
Der blonde Eckbert (Weir) 16 Rugs-14 SausD: Paolo Bressan; R: Anke Techentin
Der fliegende Holländer (Wagner) 1 Spal-24 LapkrD: Matthias Foremny; R: Arturo Gama
Der Bettelstudent (Millocker) 16 Spal-13 SausD: Daniel Huppert; R: Andreas Baesler
Così fan tutte (Mozart) 19 Spal-24 KovD: Judith Kubitz / Martin Schelhaas; R: Arturo Gama
Das Traumfresserchen (Hiller,W) 26 Spal-7 KovD: Martin Schelhaas; R: Sibylle Krantz
Madama Butterfly (Puccini) 18 Lapkr-28 BalD: Daniel Huppert; R: Arturo Gama
Tannhäuser (Wagner) 20 Saus-22 BalD: Matthias Foremny; R: Arturo Gama
Anatevka (Bock) 30 Kov-29 BalD: Daniel Huppert; R: Stefan Haufe
Martha (Flotow) 27 Bal-17 GegD: Paolo Bressan; R: Robert Lehmeier
Der Bajazzo (Leoncavallo) 15 Birz-22 LiepD: Matthias Foremny; R: Peter Lotschak, Bernhard Paul
Stralsund, Theater Vorpommern (Greifswald/ Stralsund/ Putbus)  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 1+ SpalD: Egbert Funk; R: Wolfgang Lachnitt
Eugen Onegin (concert) (Tchaikovsky) 7 SausD: Karl Prokopetz
The Rake's Progress (Stravinsky) 3+ KovD: Karl Prokopetz; R: Georg Blüml
Der Wildschütz (Lortzing) 14+ BalD: Egbert Funk
Idomeneo re di Creta (Mozart) 29+ BirzD: Karl Prokopetz
Stuttgart, Staatstheater Stuttgart  / 
La traviata (Verdi) 18 Rugs-23 SpalD: Andrés Orozco-Estrada; R: Ruth Berghaus
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-16 LapkrD: Simon Hewett / José Luís Gómez Ríos / Timo Handschuh / Titus Engel; R: Calixto Bieito
Alcina (Handel) 5 Spal-2 GruodD: Sébastien Rouland; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Fausts Verdammnis (Berlioz) 30 Spal-24 SausD: Kwamé Ryan; R: Andrea Moses
Der Freischütz (Weber) 1 Lapkr-23 BalD: Timo Handschuh / Willem Wentzel; R: Achim Freyer
Orpheus und Eurydike (Gluck) 9 Lapkr-12 VasD: Nicholas Kok; R: Christian Spuck
Pinocchios Abenteuer (Dove) 14 Lapkr-13 GruodD: Willem Wentzel; R: Markus Bothe
Norma (Bellini) 9 Gruod-9 BalD: Ivan Anguélov; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Figaros Hochzeit (Mozart) 20 Gruod-6 VasD: Uwe Sandner; R: Nigel Lowery
Der Triumph von Zeit und Enttauschung (Handel) 27 Gruod-14 KovD: Sébastien Rouland; R: Calixto Bieito
Die Nachtwandlerin (Bellini) 22 Saus-18 KovD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Fremd (Thomalla) 17 Vas-9 KovD: Johannes Kalitzke; R: Anna Viebrock, Ludivine Petit
Osud (Janáček) 11 Kov-23 BirzD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Die glückliche Hand (Schoenberg,A) 11 Kov-23 BirzD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Luisa Miller (Verdi) 21 Kov-8 BirzD: Giuliano Carella; R: Markus Dietz
Die Judin (Halevy) 1 Bal-6 GegD: Sébastien Rouland; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 7 Bal-7 GegD: Marc Soustrot; R: Thomas Bischoff
Wozzeck (Berg) 12 Geg-15 BirzD: Michael Schønwandt; R: Andrea Moses
Elektra (Strauss) 25 Geg-14 BirzD: Georg Fritzsch; R: Peter Konwitschny
Die Fledermaus (Strauss,J) 5 Birz-5 LiepD: Thomas Rösner; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Katja Kabanowa (Janáček) 13 Birz-8 LiepD: Robert Reimer; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Platée (Rameau) 1-13 LiepD: Christian Curnyn; R: Calixto Bieito, Lydia Steier
Don Giovanni (Mozart) 25+ LiepD: Antony Hermus; R: Andrea Moses
Trier, Theater Trier  / 
West Side Story (Bernstein) 27 Rugpj-11 SpalD: Victor Puhl; R: Sven Grützmacher
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 16 Spal-6 SausD: Victor Puhl; R: Nils Cooper
The King and I (Rodgers) 29 Spal-26 VasD: Christoph Jung; R: Dale Albright
La bohème (Puccini) 28 Saus-27 BalD: Victor Puhl; R: Benedikt Borrmann
Peter Grimes (Britten) 24 Kov-5 GegD: Victor Puhl; R: Matthias Kaiser
Don Giovanni (Mozart) 20 Geg-7 LiepD: Valtteri Rauhalammi; R: Thomas Münstermann
Evita (Lloyd Webber) 31+ RugpjD: Valtteri Rauhalammi; R: Sven Grützmacher
La traviata (Verdi) 13+ SpalD: Victor Puhl; R: Birgit Scherzer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1+ GruodD: Christoph Jung
Gräfin Mariza (Kálmán) 26+ SausD: Valtteri Rauhalammi; R: Klaus-Dieter Köhler
Die spanische Stunde (Ravel) 30+ KovD: Victor Puhl; R: Sven Grützmacher
Die Kluge (Orff) 30+ KovD: Victor Puhl; R: Sven Grützmacher
Die verkaufte Braut (Smetana) 1+ BirzD: Valtteri Rauhalammi
Ulm, Ulmer Theater  / 
Madama Butterfly (Puccini) 22 Rugs-8 GruodD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Die Försterchristl (Jarno) 25 Rugs-23 Spal
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 3 Lapkr-18 KovD: Nils Schweckendiek; R: Andreas Von Studnitz
Carmen (Bizet) 22 Gruod-13 GegD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Ariodante (Handel) 16 Vas-8 LiepD: Nils Schweckendiek; R: Igor Folwill
Sugar (Styne) 22 Kov-22 LiepD: Hendrik Haas; R: Benjamin Künzel
Die Sache Makropulos (Janáček) 19 Bal-14 LiepD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Erlöst Albert E. (Stäbler) 14 Birz-20 LiepD: Michael Weiger; R: Andreas von Studnitz
Weimar, Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar  / 
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 4 Rugs-17 BirzD: Felix Bender; R: Cordula Däuper
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 23 Rugs-13 GegD: Stefan Solyom / Felix Bender; R: Susanne Gauchel
Der Wildschütz (Lortzing) 7 Spal-21 KovD: Martin Hoff; R: Anthony Pilavachi
Faust (Gounod) 15 Spal-11 GegD: Felix Bender; R: Karsten Wiegand
Rigoletto (Verdi) 5-19 LapkrD: Stefan Solyom; R: Karsten Wiegand
Pettersson und Findus (Ramdohr) 18 Lapkr-24 KovD: Mathias Mönius / André Kassel; R: Gabriele Wiesmüller
La traviata (Verdi) 10 Gruod-18 GegD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Karsten Wiegand
Die lustige Witwe (Lehár) 15 Gruod-1 BirzD: Martin Hoff; R: Lydia Steier
Carmen in einem Akt! (Bizet) 28 Saus-10 BirzR: Valentin Schwarz
Alcina (Handel) 18 Vas-2 BirzR: Corinna von Rad
Arabella (Strauss) 21 Bal-8 BirzD: Stefan Solyom
Chowanschtschina (Musorgsky) 16 Birz-8 LiepD: Martin Hoff; R: Andrea Moses
Wiesbaden, Hessiches Staatstheater  / 
Fidelio (Beethoven) 10 Rugs-26 VasD: Marc Piollet; R: Hans Hollmann
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 15 Rugs-23 KovD: Marc Piollet / Christoph Stiller; R: Michiel Dijkema
Tosca (Puccini) 25 Rugs-28 SpalD: Wolfgang Ott; R: Sandra Leupold
Der Vogelhändler (Zeller,C) 8 Spal-21 KovD: Wolfgang Wengenroth; R: Ansgar Weigner
Die Zauberflöte (Mozart) 16 Spal-18 LapkrD: Wolfgang Wengenroth; R: Cesare Lievi
La bohème (Puccini) 23 Spal-6 LapkrD: Wolfgang Ott; R: Wolfgang Quetes
Turandot (Puccini) 26 Lapkr-16 KovD: Wolfgang Ott; R: Cesare Lievi
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6-23 GruodD: NN; R: Heinz Peters
My Fair Lady (Loewe) 17 Gruod-31 KovD: NN; R: Iris Gerath-Prein
Simon Boccanegra (Verdi) 28 Saus-20 KovD: Marc Piollet; R: Dietrich Hilsdorf
Der Rosenkavalier (Strauss) 5 Vas-18 KovD: Marc Piollet; R: Renate Ackermann
Don Pasquale (Donizetti) 10 Kov-27 BalD: Christoph Stiller; R: Markus Bothe
Die Fledermaus (Strauss,J) 25 Kov-8 BalD: Christoph Stiller / Wolfgang Wengenroth; R: Friedrich Meyer-Oertel
Anatevka (Bock) 31 Kov-21 BalD: Joachim Enders; R: John Dew
Lohengrin (Wagner) 28+ BalD: Marc Piollet; R: Kirsten Harms
Wuppertal, Wuppertaler Bühnen  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 Rugs-26 GruodD: Hilary Griffiths; R: Jakob Peters-Messer
Die lustige Witwe (Lehár) 15 Spal-22 KovD: Florian Frannek; R: Pascale-Sabine Chevroton
Falstaff (Verdi) 2 Lapkr-19 VasD: Peter Kuhn / Hilary Griffiths; R: Johannes Weigand
Emil und die Detektive (Schubring) 19-26 LapkrD: Jens Bingert; R: Lauren Schubbe
La fabbrica illuminata (Nono) 10-18 GruodR: Markus Höller
Die Gärtnerin aus Liebe (Mozart) 14 Saus-13 BalD: Florian Frannek; R: Tilman Hecker
Aufstand (Özdiker) 4 Kov-8 BirzD: Oliver Stapel; R: Christian von Treskow
Ali Baba und die 40 Räuber (Ada) 25 Kov-29 BalD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Nazim (Say) 1+ BalD: Ibrahim Yazıcı
Das schlaue Füchslein (Janáček) 12 Geg-8 LiepD: Hilary Griffiths
Würzburg, Mainfrankentheater Würzburg  / 
L'Africaine (Meyerbeer) 25 Rugs-22 GruodD: Enrico Calesso / Andrea Sanguineti; R: Gregor Horres
Die lustige Witwe (Lehár) 12 Lapkr-5 VasD: Andrea Sanguineti; R: Jürgen Weber
Friederike (Lehár) 14 Saus
Der Wildschütz (Lortzing) 11 Vas-21 BirzD: Andrea Sanguineti; R: Deborah Epstein
Venus (Febel) 22 Vas-18 KovD: Alexis Agrafiotis; R: Reinhard Febel
Gespensterhaus (Febel) 22 Vas-18 KovD: Alexis Agrafiotis; R: Reinhard Febel
Frida (Febel) 22 Vas-18 KovD: Alexis Agrafiotis; R: Reinhard Febel
Tristan und Isolde (Wagner) 31 Kov-3 BirzD: Enrico Calesso; R: Hermann Schneider
Orfeo ed Euridice (Gluck) 16 Birz-18 LiepD: Enrico Calesso; R: Bernhard Stengele
Zwickau, Theater Plauen-Zwickau  / 
Tosca (Puccini) 14 Spal-27 BalD: Lutz de Veer; R: Roland May
Sweet Charity (Coleman) 26 Spal-11 KovD: Tobias Engeli; R: Frank Alva Buecheler
Die Dreigroschenoper (Weill) 29 Spal-8 SausD: André Cipowicz; R: Axel Stöcker
Ball im Savoy (Abraham) 23 Kov-21 BalD: Tobias Engeli; R: Wolfgang Dosch