2011/12 > Lenkija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Lenkija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Švedija Lietuva
Vokietija

Lenkija
 
Baltarusija
Čekija Slovakija Ukraina

Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 

Hänsel und Gretel (Humperdinck) 17-18 RugsD: Jerzy Wołosiuk
La bohème (Puccini) 22-25 RugsD: Andrzej Knap; R: Maciej Prus
My Fair Lady (Loewe) 29 Rugs-3 SpalD: Maciej Figas
Nabucco (Verdi) 8-9 Spal
Manru (Paderewski) 15-18 Spal
Carmen (Bizet) 27-29 Spal
Il trovatore (Verdi) 5-6 Lapkr
Manru (Paderewski) 3-6 KovD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 10-11 KovD: Andrzej Knap; R: Maciej Prus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-18 KovD: Włodzimierz Szymański; R: Sławomir Żerdzicki
Tosca (Puccini) 31 Kov-3 BalD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
Il trovatore (Verdi) 11-13 BalD: Lukas Beikircher; R: Maciej Korwin
Rusalka (Dvořák,A) 28-29 BalD: Maciej Figas; R: Kristina Wuss
Madame Curie (Sikora) 1 GegD: Wojciech Michniewski; R: Marek Weiss
Eugene Oniegin (Tchaikovsky) 6 Geg
Wonderful Town (Bernstein) 8 GegD: Lesław Sałacki; R: Zbigniew Macias
Prince Igor (Borodin) 13 GegD: Evgeny Samoilov, Vasily Valitov; R: Yuri Alexandrov
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Salome (Strauss) 7 Spal-17 GegD: Dariusz Tabisz; R: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 22 Spal-27 SausD: Tadeusz Kozłowski; R: Karolina Sofulak
Madame Curie (Sikora) 23 Lapkr-7 KovD: Wojciech Michniewski; R: Marek Weiss
Halka (Moniuszko) 17-20 GruodD: Andrzej Straszyński; R: Ewelina Pietrowiak
Macbeth (Verdi) 4-8 VasD: José Maria Florêncio; R: Marek Weiss
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 25-29 KovD: José Maria Florêncio; R: Marek Weiss
Carmen (Bizet) 22-29 BalD: Diego Garcia Rodriguez; R: Marek Weiss
The Magic Flute (Mozart) 5-8 GegD: José Maria Florêncio; R: Marek Weiss
Krakow, Opera Krakowska  / 
Carmen (Bizet) 23 Rugs-11 KovD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Madama Butterfly (Puccini) 30 Rugs-17 KovD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Requiem (Verdi) 1 SpalD: Warcisław Kunc
La traviata (Verdi) 14 Spal-22 SausD: Tomasz Tokarczyk; R: Krzysztof Nazar
Don Giovanni (Mozart) 21-23 SpalD: Łukasz Borowicz; R: Michał Znaniecki
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29-30 SpalD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 8 Lapkr-17 SausD: Tomasz Tokarczyk
The Haunted Manor () 12-15 LapkrD: Piotr Sułkowski; R: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 16 Gruod-22 GegD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 Gruod-29 SausD: Tomasz Tokarczyk
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky) 10-12 VasD: Evgeny Volynskiy; R: Michał Znaniecki
Carmen (Bizet) 10-11 KovD: Tadeusz Kozłowski / Maciej Figas; R: Waldemar Zawodziński
Ariadne auf Naxos (Strauss) 24-27 KovD: Tomasz Tokarczyk
Rigoletto (Verdi) 31 KovD: Tomasz Tokarczyk
Lodz, Teatr Wielki  / 
My Fair Lady (Loewe) 21 Rugs-20 Gruod
La traviata (Verdi) 25 Rugs-8 Lapkr
Carmen (Bizet) 2 Spal-25 Lapkr
Maria Stuarda (Donizetti) 15 Spal-20 LapkrD: Ruben Silva; R: Dieter Kaegi
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 Spal-29 Gruod
Gräfin Mariza (Kálmán) 25 Spal
Nabucco (Verdi) 27 Spal
La bohème (Puccini) 6 Lapkr
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 27 Lapkr
The Magic Flute (Mozart) 1 Gruod
Aida (Verdi) 6 Gruod
Madama Butterfly (concert) (Puccini) 10-13 Kov
Poznan, Teatr Wielki  / 
Comedy of the Dumb Wife (Kassern) 15-16 SpalD: Krzysztof Slowinski; R: Piotr Kruszczyński
Genoveva (Schumann) 22-23 Spal
La bohème (concert) (Puccini) 5-6 Lapkr
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 10-13 Lapkr
Tosca (Puccini) 16 Lapkr
The Fairy Queen (Purcell) 18 Lapkr
La traviata (Verdi) 22 Lapkr
La forza del destino (Verdi) 24 Lapkr
Requiem (Verdi) 26 Lapkr
Aida (Verdi) 27 Lapkr
Ophelia (Prasqual) 29 Lapkr
Warszawa, Teatr Wielki - Opera Narodowa / Polish National Opera  / 
Turandot (Puccini) 8 Spal-13 LapkrD: Patrick Fournillier; R: Mariusz Treliński
Oresteïa (Xenakis) 15-18 SpalD: Franck Ollu; R: Michał Zadara
Łucja z Lammermooru (Donizetti) 21-25 SpalD: Keri-Lynn Wilson; R: Michał Znaniecki
Don Giovanni (Mozart) 2-8 GruodD: Friedrich Haider; R: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 23 Gruod-25 SausD: Marc Minkowski / Łukasz Borowicz; R: Natalia Korczakowska
Nabucco (Verdi) 6-8 SausD: Miguel Gomez-Martinez; R: Marek Weiss
Wesele Figara (Mozart) 14-22 SausD: Roland Bőer; R: Keith Warner
Madame Butterfly (Puccini) 2-8 VasD: Jan Latham-Koenig; R: Mariusz Treliński
Senso (Tutino) 26 Vas-1 KovD: Gerd Schaller; R: Hugo De Ana
Jakob Lenz (Rihm) 11-18 KovD: Wojciech Michniewski; R: Natalia Korczakowska
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Kov-29 BalD: Rani Calderon; R: Mariusz Treliński
Medeamaterial (Dusapin) 4-6 GegD: Franck Ollu; R: Barbara Wysocka
Pasażerka (Weinberg) 11-15 GegD: Gabriel Chmura; R: David Pountney
Sen nocy letniej (Britten) 25 Geg-12 BirzD: Marta Kluczyńska; R: Beata Redo-Dobber
Le Rossignol (Stravinsky) 1-2 BirzD: Modestas Pitrenas; R: Alexander Petrov
Dama pikowa (Tchaikovsky) 14-17 BirzD: Andriy Yurkevych; R: Mariusz Treliński
La traviata (Verdi) 22-30 BirzD: Miguel Gomez-Martinez; R: Mariusz Treliński
Zagłada domu Usherów (Glass) 23-29 BirzD: Wojciech Michniewski; R: Barbara Wysocka
Warszawa, Warszawska Opera Kameralna / Warsaw Chamber Opera  / 
La voix humaine (Poulenc) 12-16 RugsD: Kai Bumann; R: Krzysztof Zanussi
Quo Vadis (Matuszczak) 26-30 RugsD: Tadeusz Strugała; R: Jitka Stokalska
The Burning Fiery Furnace (Britten) 10-14 SpalD: Kai Bumann; R: Maciej Prus
Prometeusz (Matuszczak) 24-28 SpalD: Tadeusz Strugała; R: Jitka Stokalska
Jenůfa (Janáček) 21-25 LapkrD: Ruben Silva; R: Jitka Stokalska
Ja, Kain (Pałłasz) 7-11 SausD: Tadeusz Karolak; R: Jitka Stokalska
The Rake's Progress (Stravinsky) 23-27 SausD: Charles Olivieri-Munroe / Przemysław Fiugajski; R: Marek Weiss
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 6-10 VasD: Kai Bumann; R: Tomasz Konina
Matrimonio con variazioni (Koffler) 20-24 VasD: Przemysław Fiugajski; R: Romana Agnel
Polieukt (Krauze) 5-9 KovD: Ruben Silva; R: Jorge Lavelli
Zbrodnia i kara (Matuszczak) 15-17 Kov
Balthazar (Krauze) 26-28 Kov
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Don Giovanni (Mozart) 8 Rugs-25 Geg
The Tales of Hoffmann (Offenbach) 9 Rugs-18 Geg
King Roger (Szymanowski) 10 Rugs-30 Geg
Boris Godunov (Mussorgsky) 11 Rugs-6 Birz
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 13 Rugs-17 Geg
La traviata (Verdi) 14 Rugs-27 Geg
Little Red Riding Hood (Pauer) 15 Rugs-29 Geg
Halka (Moniuszko) 16 Rugs-22 Geg
The Marriage of Figaro (Mozart) 17 Rugs-28 Kov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 18 Rugs-5 Geg
Nabucco (Verdi) 20 Rugs-22 Kov
Parsifal (Wagner) 24 Rugs-2 Birz
Chopin (Orefice) 25 Rugs-25 Bal
The Mother of Black-Winged Dreams (Kulenty) 27 Rugs-17 Bal
La bohème (Puccini) 28 Rugs-19 GegD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodzinski
The Miracles of Mary (Martinů) 29 Rugs-31 Geg
Giovanna d'Arco (Verdi) 30 Rugs-20 Geg
The Magic Flute (Mozart) 5 Spal-17 Geg
L'elisir d'amore (Donizetti) 6 Spal-13 Geg
Falstaff (Verdi) 8 Spal-31 Kov
Così fan tutte (Mozart) 9 Spal-12 Geg
Carmen (Bizet) 15 Spal-29 GegD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
The Haunted Manor () 20 Spal-6 Geg
Rigoletto (Verdi) 21 Spal-10 Geg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Spal-15 Geg
Prince Igor (Borodin) 11-20 Lapkr
Alice in Wonderland (Chauls) 25 Lapkr-24 Bal
La libertà chiama la libertà (Knapik) 30 Lapkr-16 Geg
Puss in Boots (Pawłowski) 6 Gruod-3 Birz
Marta's Garden (Duchnowski) 7 Gruod
The Trap (Krauze) 17 Gruod-27 KovD: Tomasz Szreder; R: Ewelina Pietrowiak
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Gruod-8 Saus
Paradise Lost (Penderecki) 22 Saus-4 Geg
Hagith (Szymanowski) 12 Vas
Samson and Delilah (Saint-Saëns) 18 Vas-5 BirzD: Chikara Imamura / Tadeusz Zathey; R: Michał Znaniecki
Otello (Verdi) 14 Bal-11 GegD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Un ballo in maschera (Verdi) 15-17 Birz