2011/12 > Jungtinė Karalystė 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > Jungtinė Karalystė

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Airija

Jungtinė Karalystė
 
Nyderlandai
Prancūzija Belgija

Cardiff, Welsh National Opera  / 

Don Giovanni (Mozart) 16 Rugs-5 SpalD: Lothar Koenigs / James Southall; R: John Caird
The Barber of Seville (Rossini) 22 Rugs-7 SpalD: Alexander Polianichko / Simon Phillippo; R: Giles Havergal
Katya Kabanova (Janáček) 6-8 SpalD: Lothar Koenigs / Gareth Jones; R: Katie Mitchell(original), Robin Tebbutt(revival)
La traviata (Verdi) 11 Vas-2 KovD: Julia Jones / NN; R: David McVicar(original), Marie Lambert(revival)
Beatrice and Benedict (Berlioz) 17-26 VasD: Michael Hofstetter; R: Elijah Moshinsky(original), Robin Tebbutt(revival)
The Marriage of Figaro (Mozart) 25 Vas-3 KovD: Anthony Negus; R: Lluis Pasqual(original), Caroline Chaney(revival)
Tristan and Isolde (Wagner) 19 Geg-2 BirzD: Lothar Koenigs; R: Yannis Kokkos(original), Peter Watson(revival)
La bohème (Puccini) 1-9 BirzD: Carlo Rizzi; R: Annabel Arden
La bohème (Puccini) 8 Rugs-5 SpalD: Simon Phillippo / Andrew Greenwood; R: Annabel Arden
Jephtha (Handel) 22 Rugs-4 SpalD: Paul Goodwin; R: Katie Mitchell(original)
Così fan tutte (Mozart) 3-6 SpalD: Mark Wigglesworth / NN; R: Benjamin Davis
Lulu (Berg) 8-23 VasD: Lothar Koenigs; R: David Pountney
Madam Butterfly (Puccini) 15 Vas-2 KovD: Frédéric Chaslin / Gareth Jones / Simon Phillippo; R: Joachim Herz(original)
The Cunning Little Vixen (Janáček) 24-28 VasD: Lothar Koenigs / Simon Phillippo; R: David Pountney
Lohengrin (Wagner) 23 Geg-8 BirzD: Lothar Koenigs; R: Antony McDonald
Wagner Dream (Harvey) 6-7 BirzD: Nicholas Collon; R: Pierre Audi
Glasgow, Royal Scottish Academy of Music and Drama (RSAMD)  / 
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 20-21 SausD: Timothy Dean
Glasgow, Scottish Opera  / 
The Seven Deadly Sins (Weill) 29 Rugpj-3 RugsD: Jessica Cottis; R: Kally Lloyd-Jones
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 8-11 RugsD: Derek Clark; R: Oliver Mears
The Barber of Seville (Rossini) 21-29 SpalD: Francesco Corti / James Grossmith; R: Thomas Allen
Hansel and Gretel (Humperdinck) 4-12 VasD: Emmanuel Joël-Hornak; R: Bill Bankes-Jones
The Rake's Progress (Stravinsky) 17-25 KovD: Siân Edwards; R: David McVicar
Tosca (Puccini) 4-12 GegD: Francesco Corti / Derek Clark; R: Anthony Besch(original) / Jonathan Cocker(revival)
Leeds, Opera North  / 
Madama Butterfly (Puccini) 17 Rugs-18 VasD: Daniele Rustioni; R: Tim Albery
Ruddigore (Sullivan) 30 Rugs-27 SpalD: John Wilson / Timothy Henty; R: Jo Davies
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 20-28 SpalD: Richard Farnes; R: Neil Bartlett
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 14 Saus-16 VasD: Robert Howarth; R: Tim Albery
Norma (Bellini) 28 Saus-17 VasD: Oliver von Dohnanyi; R: Christopher Alden
Die Walküre (concert) (Wagner) 16+ BirzD: Richard Farnes
London, Barbican Centre  / 
Joan of Arc at the Stake (Honegger) 4 Lapkr
Der Freischütz (Weber) 19-21 BalD: Colin Davis
The Importance of Being Earnest (concert) (Barry) 26 BalD: Thomas Adès
Renard (Stravinsky) 13 Geg
The Soldier's Tale (Stravinsky) 13 Geg
Oedipus rex (Stravinsky) 15 Geg
London, English National Opera (ENO)  / 
The Elixir of Love (Donizetti) 15 Rugs-8 SpalD: Rory Macdonald; R: Jonathan Miller(original), Elaine Tyler-Hall(revival)
The Passenger (Weinberg) 19 Rugs-25 SpalD: Richard Armstrong; R: David Pountney
The Marriage of Figaro (Mozart) 5 Spal-10 LapkrD: Paul Daniel; R: Fiona Shaw
Castor and Pollux (Rameau) 24 Spal-1 GruodD: Christian Curnyn; R: Barrie Kosky
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 12 Lapkr-3 GruodD: Edward Gardner; R: Deborah Warner
Tosca (Puccini) 26 Lapkr-29 SausD: Stephen Lord; R: Catherine Malfitano
Der Rosenkavalier (Strauss) 28 Saus-27 VasD: Edward Gardner; R: David McVicar
The Tales of Hoffmann (Offenbach) 10 Vas-10 KovD: Antony Walker; R: Richard Jones
The Death of Klinghoffer (Adams) 25 Vas-9 KovD: Baldur Brönnimann; R: Tom Morris
Jakob Lenz (Rihm) 17-27 BalR: Sam Brown
The Flying Dutchman (Wagner) 28 Bal-23 GegD: Edward Gardner; R: Jonathan Kent
Madam Butterfly (Puccini) 8 Geg-2 BirzD: Oleg Caetani / Martin Fitzpatrick; R: Anthony Minghella(original), Carolyn Choa(revival)
Caligula (Glanert) 25 Geg-14 BirzD: Ryan Wigglesworth; R: Benedict Andrews
Billy Budd (Britten) 18 Birz-8 LiepD: Edward Gardner; R: David Alden
Doctor Dee (Albarn) 25 Birz-7 LiepD: Stephen Higgins; R: Rufus Norris
London, English Touring Opera  / 
The Fairy Queen (Purcell) 6-11 SpalD: Joseph McHardy; R: Thomas Guthrie
Xerxes (Handel) 8-13 SpalD: Jonathan Peter Kenny; R: James Conway
Flavio (Handel) 14-15 SpalD: Jonathan Peter Kenny; R: James Conway
The Barber of Seville (Rossini) 8-10 Kov
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 9 Kov
London, Linbury Studio Theatre  / 
Heart of Darkness (O'Regan) 1-5 LapkrD: Oliver Gooch; R: Edward Dick
YES (Wallen) 22-26 Lapkr
London, National Opera Studio  / 
London, Royal Academy Opera  / 
Riders to the Sea (Vaughan Williams) 6-7 SpalD: Peter Robinson; R: John Ramster
Curlew River (Britten) 6-7 SpalD: Peter Robinson; R: John Ramster
London, Royal Opera  / 
Il Tabarro (Puccini) 12-27 RugsD: Antonio Pappano; R: Richard Jones
Suor Angelica (Puccini) 12-27 RugsD: Antonio Pappano; R: Richard Jones
Gianni Schicchi (Puccini) 12-27 RugsD: Antonio Pappano; R: Richard Jones
Faust (Gounod) 18 Rugs-10 SpalD: Evelino Pido; R: David McVicar(original), Lee Blakeley(revival)
La traviata (Verdi) 3 Spal-25 SausD: Jan Latham Koenig / Patrick Lange / Maurizio Benini; R: Richard Eyre
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 Spal-4 LapkrD: Jeffrey Tate; R: Tim Albery
La sonnambula (Bellini) 2-18 LapkrD: Daniel Oren; R: Marco Arturo Marelli, Andreas Leisner
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 19 Gruod-8 SausD: Antonio Pappano; R: Graham Vick
Don Giovanni (Mozart) 21 Saus-29 VasD: Constantinos Carydis; R: Francesca Zambello
Così fan tutte (Mozart) 27 Saus-13 VasD: Colin Davis; R: Jonathan Miller(original), Harry Fehr(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Vas-2 KovD: Antonio Pappano; R: David McVicar
Rusalka (Dvořák,A) 27 Vas-9 KovD: Yannick Nézet-Séguin; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Miss Fortune (Weir) 12-28 KovD: Paul Daniel; R: Shi-Zeng Chen
Rigoletto (Verdi) 30 Kov-21 BalD: John Eliot Gardiner; R: David McVicar(original), Leah Hausman(revival)
La fille du régiment (Donizetti) 19 Bal-10 GegD: Yves Abel; R: Laurent Pelly(original), Christian Rath(revival)
La bohème (Puccini) 30 Bal-23 BirzD: Semyon Bychkov / Maurizio Benini; R: John Copley
Falstaff (Verdi) 15-30 GegD: Daniele Gatti; R: Robert Carsen
Salome (Strauss) 31 Geg-16 BirzD: Andris Nelsons; R: David McVicar
Les troyens (Berlioz) 25 Birz-11 LiepD: Antonio Pappano; R: David McVicar
Otello (Verdi) 12-24 LiepD: Antonio Pappano; R: Elijah Moshinsky
Il viaggio a Reims (concert) (Rossini) 19 LiepD: Daniele Rustioni
London, Wigmore Hall  / 
Recital (Mozart) 21 RugsD: Ian Page
Dido and Aeneas (Purcell) 12 SausD: Christian Curnyn
Acteon (Charpentier,M) 12 SausD: Christian Curnyn
Recital (Mozart) 30 Saus
Manchester, Royal Northern College of Music (RNCM)  / 
Albert Herring (Britten) 11-17 GruodD: Clark Rundell; R: Stefan Janski
Xerxes (Handel) 22-31 Kov