2011/12 > JAV 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2011/12 > JAV

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  

Albuquerque, Opera Southwest  / 

The Barber of Seville (Rossini) 9-16 Spal
Gianni Schicchi (Puccini) 24 Kov-1 Bal
Suor Angelica (Puccini) 24 Kov-1 Bal
Anchorage, Anchorage Opera  / 
The Grapes of Wrath (concert) (Gordon) 5 Lapkr
Macbeth (Verdi) 18-26 Vas
The Sound of Music (Rodgers) 30 Kov-7 Bal
Atlanta, Atlanta Opera  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 12-20 LapkrD: Arthur Fagen; R: Tomer Zvulun
The Golden Ticket (Ash) 3-11 KovD: Peter Ash; R: James Robinson
Don Giovanni (Mozart) 28 Bal-6 GegD: Arthur Fagen; R: Richard Kagey
Austin, Austin Lyric Opera  / 
The Magic Flute (Mozart) 5-13 Lapkr
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 28 Saus-5 Vas
Turandot (Puccini) 14-22 Bal
Baltimore, Opera Vivente  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 11-19 LapkrD: Jed Gaylin; R: John Bowen
Ariodante (Handel) 2-10 KovD: Joseph Gascho; R: John Bowen
The Bartered Bride (Smetana) 11-19 GegD: JoAnn Kulesza; R: John Bowen
Binghamton, Tri-cities Opera  / 
Madame Butterfly (Puccini) 21-23 Spal
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 10-12 VasR: Laura Alley
The Magic Flute (Mozart) 27-29 Bal
Birmingham AL, Opera Birmingham  / 
Carmen (Bizet) 16-18 Kov
Boston, Boston Lyric Opera  / 
Macbeth (Verdi) 4-13 LapkrD: David Angus; R: David Schweizer
The Lighthouse (Maxwell Davies) 8-12 VasD: David Angus; R: Tim Albery
The Barber of Seville (Rossini) 9-18 KovD: Jari Hämäläinen; R: Christopher Mattiliano(original), Doug Varone(revival)
The Inspector (Musto) 20-29 BalD: David Angus; R: Leon Major
Boston, Opera Boston  / 
Cardillac (Hindemith) 25 Vas-1 KovD: Gil Rose
Maria Padilla (Donizetti) 6-10 GegD: Gil Rose; R: Julia Pevzner
Béatrice et Bénédict (Berlioz) 21-25 SpalD: Gil Rose; R: David Kneuss
Bremerton, Kitsap Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 23-25 Rugs
Charlotte, Opera Carolina  / 
Il trovatore (Verdi) 15-23 SpalD: James Meena; R: Jay Lesenger
Madama Butterfly (Puccini) 21-29 SausD: James Meena; R: Leslie Swackhamer
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 17-25 KovD: James Meena; R: Brian Deedrick
Chicago, Lyric Opera of Chicago  / 
The Tales of Hoffmann (Offenbach) 1-29 SpalD: Emmanuel Villaume; R: Nicolas Joël(original), Stéphane Roche(revival)
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 10 Spal-5 LapkrD: Massimo Zanetti
Boris Godunov (Musorgsky) 7-29 LapkrD: Andrew Davis; R: Stein Winge(original), Julia Pevzner(revival)
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 Lapkr-11 GruodD: Andrew Davis
The Magic Flute (Mozart) 6 Gruod-22 SausD: Andrew Davis; R: August Everding(original), Matthew Lata(revival)
Aida (Verdi) 21 Saus-25 KovD: Renato Palumbo; R: Nicolas Joël(original), Matthew Lata(revival)
Show Boat (Kern) 12 Vas-17 KovD: John DeMain
Rinaldo (Handel) 29 Vas-24 KovD: Harry Bicket; R: Francisco Negrín
Elektra (Strauss) 6-30 SpalD: Andrew Davis; R: David McVicar
Simon Boccanegra (Verdi) 15 Spal-9 LapkrD: Andrew Davis; R: Elijah Moshinsky
Werther (Massenet) 11-26 LapkrD: Andrew Davis; R: Francisco Negrin
Don Pasquale (Donizetti) 25 Lapkr-15 GruodD: Stephen Lord; R: Thomas Allen
Hansel and Gretel (Humperdinck) 7 Gruod-19 SausD: Ward Stare; R: Richard Jones(original), Eric Einhorn(revival)
La bohème (Puccini) 21 Saus-28 KovD: Emmanuel Villaume
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 8 Vas-3 KovD: Andrew Davis; R: David McVicar(original), Marie Lambert(revival)
Rigoletto (Verdi) 25 Vas-30 KovD: Evan Rogister
A Streetcar named Desire (Previn) 26 Kov-6 BalD: Evan Rogister; R: Brad Dalton
Dallas, The Dallas Opera  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Spal-6 LapkrD: Graeme Jenkins; R: Garnett Bruce
Tristan und Isolde (Wagner) 16-25 VasD: Graeme Jenkins; R: Christian Räth
The Lighthouse (Maxwell Davies) 16-18 KovD: Nicole Paiement; R: Kevin Moriarty
La traviata (Verdi) 13-29 BalD: Marco Guidarini; R: Bliss Hebert
Die Zauberflöte (Mozart) 20 Bal-6 GegD: Graeme Jenkins; R: Matthew Lata
Aida (Verdi) 26 Spal-11 LapkrD: Graeme Jenkins; R: John Copley
Turandot (Puccini) 5-21 BalD: Marco Zambelli
The Aspern Papers (Argento) 12-28 BalD: Graeme Jenkins; R: Tim Albery
Denver, Opera Colorado  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 11-19 VasD: John Baril; R: David Gately
Florencia en el Amazonas (Catán) 24 Kov-1 BalD: Ramón Tebar; R: Jose Maria Condemi
Il trovatore (Verdi) 28 Bal-6 GegD: Alexander Polianichko; R: Tara Faircloth
Detroit, Michigan Opera Theatre  / 
The Medium (Menotti) 15-23 SpalD: Suzanne Acton; R: Robert Swedberg
Carmina Burana (Orff) 15-23 SpalD: Suzanne Acton; R: Robert Swedberg
The Marriage of Figaro (Mozart) 12-20 LapkrD: Kazem Abdullah; R: Mario Corradi
The Pearl Fishers (Bizet) 14-22 BalD: Mark Flint; R: Andrew Sinclair
Pagliacci (Leoncavallo) 12-20 GegD: Steven Mercurio; R: Bernard Uzan
Eugene, Eugene Opera  / 
Carmen (Bizet) 28-31 Gruod
Nixon in China (Adams) 16-18 Kov
Fargo, Fargo-Moorhead Opera  / 
Cinderella (Rossini) 28-30 Spal
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 10-11 Gruod
Fidelio (Beethoven) 13-15 Bal
Fort Lee, New Jersey Association of Verismo Opera  / 
Tosca (Puccini) 23 SpalD: Anthony Morss; R: Evelyn la Quaif
Gold Coast, Gold Coast Opera  / 
La bohème (Puccini) 23 Saus
La traviata (Verdi) 20 Vas
Rigoletto (Verdi) 5 Kov
Grand Rapids, Opera Grand Rapids  / 
Il trovatore (Verdi) 28-29 Spal
The Magic Flute (Mozart) 3-4 Vas
La bohème (Puccini) 4-5 Geg
Honolulu, Hawaii Opera Theatre  / 
Aida (Verdi) 27-31 SausD: Ivan Törzs; R: Henry G Akina
Don Pasquale (Donizetti) 10-14 VasD: Ivan Törzs; R: Brian Deedrick
The Pearl Fishers (Bizet) 24-28 VasD: Julian Wachner; R: Karen Tiller
Houston, Opera in the Heights  / 
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 22 Rugs-2 Spal
Così fan tutte (Mozart) 10-20 Lapkr
Anna Bolena (Donizetti) 26 Saus-5 Vas
Il trovatore (Verdi) 15-25 Kov
Otello (Rossini) 27 Rugs-7 Spal
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 8-18 Lapkr
Macbeth (Verdi) 1-10 Vas
Falstaff (Verdi) 25 Bal-5 Geg
Houston, Houston Grand Opera  / 
The Barber of Seville (Rossini) 21 Spal-12 LapkrD: Leonardo Vordoni; R: Joan Font
Fidelio (Beethoven) 28 Spal-13 LapkrD: Michael Hofstetter; R: Jürgen Flimm
La traviata (Verdi) 27 Saus-12 VasD: Patrick Summers; R: Daniel Slater
The Rape of Lucretia (Britten) 3-11 VasD: Rory Macdonald; R: Arin Arbus
Don Carlos (Verdi) 13-28 BalD: Patrick Summers; R: John Caird
Mary Stuart (Donizetti) 21 Bal-4 GegD: Patrick Summers; R: Kevin Newbury
La bohème (Puccini) 19 Spal-10 LapkrD: Evan Rogister; R: John Caird
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 26 Spal-11 LapkrD: Carlo Rizzi; R: Joan Font
Show Boat (Kern) 18 Saus-9 VasD: Patrick Summers; R: Francesca Zambello
Don Giovanni (Mozart) 25 Saus-10 VasD: Trevor Pinnock; R: Harry Silverstein
Tristan and Isolde (Wagner) 18 Bal-5 GegD: Patrick Summers; R: Christof Loy
Il trovatore (Verdi) 26 Bal-11 GegD: Patrick Summers; R: Stephen Lawless
Indianapolis, Indianapolis Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 23-25 Rugs
Faust (Gounod) 4-6 Geg
Kansas City, Lyric Opera of Kansas City  / 
Turandot (Puccini) 1-9 SpalD: Ward Holmquist
Così fan tutte (Mozart) 5-13 LapkrD: Ward Holmquist; R: Kristine McIntyre
Nixon in China (Adams) 10-18 KovD: Ward Holmquist; R: Michael Cavanagh
The Barber of Seville (Rossini) 21-29 Bal
Knoxville, Knoxville Opera  / 
La traviata (Verdi) 28-30 SpalR: Keturah Stickann
Roméo et Juliette (Gounod) 10-12 VasR: Candace Evans
Otello (Verdi) 27-29 Bal
Long Beach, Long Beach Opera  / 
María de Buenos Aires (Piazzolla) 29 Saus-4 VasD: Andreas Mitisek; R: Andreas Mitisek
The Tears of the Knife (Martinů) 11-17 KovD: Andreas Mitisek; R: Ken Roht
The Breasts of Tiresias (Poulenc) 11-17 KovD: Andreas Mitisek; R: Ken Roht
Ainadamar (Golijov) 19-26 Geg
The Man who Mistook his Wife for a Hat (Nyman) 16-24 Birz
Los Angeles, LA Opera  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 17 Rugs-9 SpalD: James Conlon; R: Steven Pimlott
Così fan tutte (Mozart) 18 Rugs-8 SpalD: James Conlon; R: Nicholas Hytner(original), Ashley Dean(revival)
Roméo et Juliette (Gounod) 6-26 LapkrD: Plácido Domingo
Simon Boccanegra (Verdi) 11 Vas-4 KovD: James Conlon; R: Elijah Moshinsky(original)
Albert Herring (Britten) 25 Vas-17 KovD: James Conlon; R: Paul Curran
La bohème (Puccini) 12 Geg-2 BirzD: Patrick Summers; R: Herbert Ross(original), Gregory A Fortner(revival)
The Two Foscari (Verdi) 15 Rugs-9 SpalD: James Conlon; R: Thaddeus Strassberger
Don Giovanni (Mozart) 22 Rugs-14 SpalD: James Conlon / Plácido Domingo; R: Gregory A Fortner
Madama Butterfly (Puccini) 17 Lapkr-9 GruodD: Grant Gershon; R: Ron Daniels
The Flying Dutchman (Wagner) 9-30 KovD: James Conlon; R: Nikolaus Lehnhoff
Cinderella (Rossini) 23 Kov-13 BalD: James Conlon; R: Joan Font
Tosca (Puccini) 18 Geg-8 BirzD: Plácido Domingo; R: John Caird
Los Angeles, LA Phil  / 
Orango (Shostakovich) 2-4 GruodD: Esa-Pekka Salonen; R: Peter Sellars
Anaïs Nin (Andriessen) 28 VasD: Reinbert de Leeuw
Missa Solemnis (Beethoven) 13-15 BalD: Herbert Blomstedt
Die schöne Müllerin (Schubert) 16 Bal
Winterreise (Schubert) 18 Bal
Don Giovanni (Mozart) 18-26 GegD: Gustavo Dudamel; R: Paul Curran
The Gospel According to the Other Mary (Adams) 31 Geg-3 BirzD: Gustavo Dudamel
Louisville, Kentucky Opera  / 
Carmen (Bizet) 23-30 RugsD: Joe Mechavich
The Marriage of Figaro (Mozart) 18-20 LapkrD: Joseph Mechavich
The Merry Widow (Lehár) 17-19 Vas
Madison, Madison Opera  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 4-6 LapkrD: John DeMain; R: Candace Evans
Galileo Galilei (Glass) 26-29 SausD: Kelly Kuo; R: A Scott Parry
Cinderella (Rossini) 27-29 BalD: John DeMain; R: Garnett Bruce
Memphis, Opera Memphis  / 
Tosca (Puccini) 29 Spal-1 LapkrD: Willie Waters; R: Matthew Lata
Die Fledermaus (Strauss,J) 21-24 SausD: Steven Osgood; R: Ned Canty
Don Pasquale (Donizetti) 31 Kov-3 BalD: Ari Pelto; R: Garnett Bruce
Miami, Florida Grand Opera  / 
Luisa Fernanda (Torroba) 12-26 LapkrD: Pablo Mielgo; R: Emilio Sagi
La rondine (Puccini) 21 Saus-4 VasD: Ramon Tebar; R: Nicola Bowie
Rigoletto (Verdi) 28 Saus-11 VasD: Andrew Bisantz; R: Jeff Buchman
Roméo et Juliette (Gounod) 21 Bal-5 GegD: Joseph Mechavich; R: David Lefkowich
Milwaukee, Florentine Opera  / 
Turandot (Puccini) 4-6 LapkrD: Joseph Rescigno; R: Eric Einhorn
Susannah (Floyd) 16-18 KovD: Joseph Mechavich; R: William Florescu
Idomeneo re di Creta (Mozart) 18-20 GegD: Joseph Rescigno; R: John La Bouchardiere
Milwaukee, Skylight Opera Theatre  / 
The Rivals (Mechem) 16 Rugs-2 SpalD: Richard Carsey; R: Dorothy Danner
Minneapolis, Minnesota Opera  / 
Così fan tutte (Mozart) 24 Rugs-2 SpalD: Christopher Franklin; R: Peter Rothstein
Silent Night (Puts) 12-20 LapkrD: Michael Christie; R: Eric Simonson
Werther (Massenet) 28 Saus-5 Vas
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 3-11 KovD: Leonardo Vordoni; R: James Robinson
Madame Butterfly (Puccini) 14-22 BalD: Michael Christie; R: Colin Graham
Nashville, Nashville Opera  / 
La traviata (Verdi) 13-15 SpalD: Christopher Larkin; R: John Hoomes
Pagliacci (Leoncavallo) 2-4 GruodD: William Boggs; R: John Hoomes
The Girl of the Golden West (Puccini) 12-14 BalD: Dean Williamson; R: John Hoomes
New Orleans, New Orleans Opera  / 
Turandot (Puccini) 15 SpalD: Robert Lyall; R: Robert Lyall
Un ballo in maschera (Verdi) 18-20 LapkrD: Robert Lyall; R: Matthew Lata
Salome (Strauss) 2-4 KovD: Robert Lyall; R: Katrin Hilbe
Carmina Burana (Orff) 27-29 BalD: Robert Lyall; R: Robert Lyall
Pagliacci (Leoncavallo) 27-29 BalD: Robert Lyall; R: Robert Lyall
New York, Center for Contemporary Opera  / 
The Secret Agent (Dellaira) 17 SpalD: Sara Jobin; R: Sam Helfrich
New York, Chelsea Opera  / 
The Medium (Menotti) 10-12 Lapkr
New York, Dicapo Opera Theatre  / 
Tosca (Puccini) 6-16 SpalD: Pacien Mazzagatti; R: Michael Capasso
Iolanta (Tchaikovsky) 8-18 GruodD: Pacien Mazzagatti; R: Michael Capasso
The Consul (Menotti) 26 Saus-5 VasD: Pacien Mazzagatti; R: Michael Capasso
The Most Happy Fella (Loesser) 8-11 KovD: Pacien Mazzagatti; R: Michael Capasso
La traviata (Verdi) 12-22 BalD: Pacien Mazzagatti; R: Michael Capasso
New York, Gotham Chamber Opera  / 
Dark Sisters (Muhly) 9-19 LapkrD: Neal Goren; R: Rebecca Taichman
Il sogno di Scipione (Mozart) 11-21 BalD: Neal Goren; R: Christopher Alden
New York, The Juilliard School  / 
Kommilitonen! (Maxwell Davies) 16-20 LapkrD: Anne Manson; R: David Pountney
La cambiale di matrimonio (Rossini) 3-9 VasD: Vlad Iftinca; R: David Paul
La scala di seta (Rossini) 3-9 VasD: Vlad Iftinca; R: David Paul
Armide (Gluck) 11 VasD: Jane Glover; R: Fabrizio Melano
Don Giovanni (Mozart) 25-29 BalD: Gary Thor Wedow; R: Stephen Wadsworth
New York, The Metropolitan Opera  / 
Anna Bolena (Donizetti) 26 Rugs-4 VasD: Marco Armiliato; R: David McVicar
Nabucco (Verdi) 27 Rugs-17 LapkrD: Paolo Carignani; R: Elijah Moshinsky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1 Spal-18 VasD: Maurizio Benini; R: Bartlett Sher
Don Giovanni (Mozart) 13 Spal-17 KovD: James Levine / Andrew Davis; R: Michael Grandage
Siegfried (Wagner) 27 Spal-9 GegD: James Levine; R: Robert Lepage
Satyagraha (Glass) 4 Lapkr-1 GruodD: Dante Anzolini; R: Phelim McDermott
Rodelinda (Handel) 14 Lapkr-10 GruodD: Harry Bicket; R: Stephen Wadsworth
La bohème (Puccini) 18 Lapkr-8 GruodD: Louis Langrée; R: Franco Zeffirelli
Faust (Gounod) 29 Lapkr-19 SausD: Yannick Nézet-Séguin / Alain Altinoglu; R: Des McAnuff
Madama Butterfly (Puccini) 5 Gruod-8 KovD: Plácido Domingo / Yves Abel/ Marco Armiliato; R: Anthony Minghella
La fille du régiment (Donizetti) 12 Gruod-6 SausD: Yves Abel; R: Laurent Pelly
Hansel and Gretel (Humperdinck) 16 Gruod-7 SausD: Robin Ticciati; R: Richard Jones
The Enchanted Island (Various) 31 Gruod-30 SausD: William Christie; R: Phelim McDermott
Tosca (Puccini) 10-28 SausD: Mikko Franck; R: Luc Bondy(original), Tomer Zvulun(revival)
Götterdämmerung (Wagner) 27 Saus-12 GegD: James Levine; R: Robert Lepage
Ernani (Verdi) 2-25 VasD: Marco Armiliato; R: Pier Luigi Samaritani(original), Peter McClintock(revival)
Aida (Verdi) 9 Vas-3 KovD: Marco Armiliato; R: Sonja Frisell
Khovanshchina (Musorgsky) 27 Vas-17 KovD: Kirill Petrenko; R: August Everding
L'elisir d'amore (Donizetti) 5-31 KovD: Donato Renzetti; R: John Copley
Macbeth (Verdi) 15 Kov-9 BalD: Gianandrea Noseda; R: Adrian Noble
Manon (Massenet) 26 Kov-23 BalD: Fabio Luisi; R: Laurent Pelly
Das Rheingold (Wagner) 4 Bal-5 GegD: James Levine; R: Robert Lepage
La traviata (Verdi) 6 Bal-2 GegD: Fabio Luisi; R: Willy Decker
Die Walküre (Wagner) 13 Bal-7 GegD: James Levine; R: Robert Lepage
The Makropulos Case (Janáček) 27 Bal-11 GegD: Jiří Bělohlávek; R: Elijah Moshinsky
Billy Budd (Britten) 4-12 GegD: David Robertson; R: John Dexter
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 Rugs-9 VasD: Maurizio Benini; R: Bartlett Sher
Turandot (Puccini) 26 Rugs-10 SausD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Carmen (Bizet) 28 Rugs-1 KovD: Michele Mariotti; R: Richard Eyre
Il trovatore (Verdi) 29 Rugs-24 SausD: Daniele Callegari; R: David McVicar
Otello (Verdi) 9 Spal-30 KovD: Semyon Bychkov / Plácido Domingo; R: Elijah Moshinsky
The Tempest (Adès) 23 Spal-17 LapkrD: Thomas Adès; R: Robert Lepage
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Spal-17 LapkrD: David Robertson; R: Jonathan Miller
Un ballo in maschera (Verdi) 8 Lapkr-14 GruodD: Fabio Luisi; R: David Alder
La clemenza di Tito (Mozart) 16 Lapkr-10 GruodD: Harry Bicket; R: Jean-Pierre Ponnelle
Aida (Verdi) 23 Lapkr-28 GruodD: Fabio Luisi; R: Sonja Frisell
Don Giovanni (Mozart) 28 Lapkr-20 GruodD: Edward Gardner; R: Michael Grandage
Les troyens (Berlioz) 13 Gruod-5 SausD: Fabio Luisi; R: Francesca Zambello
The Barber of Seville (Rossini) 18 Gruod-5 SausD: Yves Abel
Maria Stuarda (Donizetti) 31 Gruod-26 SausD: Maurizio Benini; R: David McVicar
La rondine (Puccini) 11-26 SausD: Ion Marin; R: Nicolas Joël
Le comte Ory (Rossini) 17 Saus-5 VasD: Maurizio Benini; R: Bartlett Sher
Rigoletto (Verdi) 28 Saus-1 GegD: Michele Mariotti / Marco Armiliato; R: Michael Mayer
Parsifal (Wagner) 15 Vas-8 KovD: Daniele Gatti / Asher Fisch; R: François Girard
Don Carlos (Verdi) 22 Vas-16 KovD: Lorin Maazel; R: Nicholas Hytner
Francesca da Rimini (Zandonai) 4-22 KovD: Marco Armiliato; R: Piero Faggioni
La traviata (Verdi) 14 Kov-6 BalD: Yannick Nézet-Séguin; R: Willy Decker
Faust (Gounod) 21 Kov-5 BalD: Alain Altinoglu; R: Des McAnuff
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 4 Bal-10 GegD: Harry Bicket; R: David McVicar
Das Rheingold (Wagner) 6 Bal-4 GegD: Fabio Luisi; R: Robert Lepage, Neilson Vignola
Die Walküre (Wagner) 13 Bal-6 GegD: Fabio Luisi; R: Robert Lepage, Neilson Vignola
Siegfried (Wagner) 20 Bal-8 GegD: Fabio Luisi; R: Robert Lepage, Neilson Vignola
Götterdämmerung (Wagner) 23 Bal-11 GegD: Fabio Luisi; R: Robert Lepage, Neilson Vignola
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 4-11 GegD: Louis Langrée; R: John Dexter
New York, Manhattan School of Music  / 
Die Verschworenen (Schubert) 29 Kov-1 BalD: Jorge Parodi; R: Dona D Vaughn
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 7-8 BalD: Thomas Muraco
New York, New York City Opera  / 
La traviata (Verdi) 12-18 VasD: Steven White; R: Jonathan Miller
Prima Donna (Wainwright) 19-25 VasR: Tim Albery
Così fan tutte (Mozart) 18-24 KovD: Christian Curnyn; R: Christopher Alden
Orpheus (Telemann) 12-20 GegD: Gary Thor Wedow; R: Rebecca Taichman
New York, Opera Orchestra of New York  / 
Adriana Lecouvreur (concert) (Cilea) 8 LapkrD: Alberto Veronesi
Rienzi, der letzte der Tribunen (concert) (Wagner) 29 SausD: Eve Queler
New York, Taconic Opera  / 
Nabucco (Verdi) 21-23 Spal
Don Pasquale (Donizetti) 23-25 Kov
La petite messe solennelle (Rossini) 2-3 Birz
Norfolk, Virginia Opera  / 
Aida (Verdi) 1-9 SpalD: John DeMain; R: Lillian Groag
Hansel and Gretel (Humperdinck) 12-20 LapkrD: Gerald Steichen; R: Kevin Newbury
Orphée (Glass) 28 Saus-5 VasD: Steven Jarvi
The Mikado (Sullivan) 10-18 KovD: Steven White; R: Dorothy Danner
Omaha, Opera Omaha  / 
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11-13 LapkrD: J Gawf; R: Henry MacCarthy
The Marriage Contract (Rossini) 17-19 VasD: J Gawf; R: Garnett Bruce
The Mikado (Sullivan) 13-15 BalD: Stewart Robertson; R: Dorothy Danner
Pensacola, Pensacola Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 20-22 Saus
Rigoletto (Verdi) 9-11 Kov
Philadelphia, Academy of Vocal Arts Opera Theatre  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22 GruodD: Christofer Macatsoris; R: David Gately
Oberto (concert) (Verdi) 26-31 SausD: Christofer Macatsoris
Pelléas et Mélisande (Debussy) 25 Vas-3 Kov
L'elisir d'amore (Donizetti) 28 Bal-13 GegD: Christofer Macatsoris; R: Nic Muni
Philadelphia, Curtis Institute of Music  / 
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 3-6 GegD: David Hayes; R: Emma Griffin
Philadelphia, Opera Company of Philadelphia  / 
Carmen (Bizet) 30 Rugs-14 SpalD: Corrado Rovaris; R: David Gately
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 17-26 VasD: Corrado Rovaris; R: Robert B. Driver
Elegy for Young Lovers (Henze) 14-18 KovD: George Manahan; R: Chas Rader-Shieber
Manon Lescaut (Puccini) 20-29 BalD: Corrado Rovaris; R: Michael Cavanagh
Dark Sisters (Muhly) 8-13 BirzD: Neal Goren; R: Rebecca Taichman
La bohème (Puccini) 28 Rugs-7 SpalD: Corrado Rovaris; R: Davide Livermore
Silent Night (Puts) 8-17 VasD: Michael Christie; R: Eric Simonson
Owen Wingrave (Britten) 13-17 Kov
The Magic Flute (Mozart) 19-28 BalD: Corrado Rovaris; R: Robert B Driver
Powder her face (Adès) 7-12 Birz
Phoenix, Arizona Opera  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 7-9 Spal
Cavalleria rusticana (Mascagni) 7-9 Spal
Faust (Gounod) 11-12 LapkrD: Joel Revzen; R: Bernard Uzan
Madama Butterfly (Puccini) 27-29 Saus
Aida (Verdi) 9-11 Kov
Orfeo ed Euridice (Gluck) 13-15 Bal
Pittsburgh, Pittsburgh Opera  / 
La traviata (Verdi) 15-23 SpalD: Antony Walker
The Pearl Fishers (Bizet) 12-20 LapkrD: Antony Walker; R: Andrew Sinclair
Hansel and Gretel (Humperdinck) 28 Saus-5 VasD: Glenn Lewis
Tosca (Puccini) 24 Kov-1 BalD: Antony Walker; R: Kristine McIntyre
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 28 Bal-6 GegD: Antony Walker; R: James Robinson
Portland OR, Portland Opera  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 4-12 LapkrD: Ari Pelto; R: Stephen Lawless
Madame Butterfly (Puccini) 3-11 VasD: George Manahan; R: Christian Smith
Galileo Galilei (Glass) 30 Kov-7 BalD: Anne Manson; R: Kevin Newbury
Candide (Bernstein) 11-19 GegD: Carl Stewart Kellogg; R: Christopher Mattaliano
Don Giovanni (Mozart) 2-10 LapkrD: George Manahan; R: Christopher Alden
Tosca (Puccini) 1-9 VasD: Joseph Colaneri; R: David Kneuss
Rinaldo (Handel) 15-23 KovD: Gary Wedow; R: Chas Rader-Schieber
Falstaff (Verdi) 10-18 GegD: George Manahan; R: Christopher Mattaliano
Raleigh, North Carolina Opera  / 
Carmen (Bizet) 14-16 SpalD: Timothy Myers; R: Candace Evans
Les Enfants Terribles (Glass) 19-22 SausD: Wilson Southerland; R: Robert Weiss
Il trovatore (Verdi) 27 BalD: Timothy Myers; R: David Paul
Roanoke, Opera Roanoke  / 
Il trovatore (Verdi) 14-16 Spal
Sacramento, Sacramento Opera  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 19-20 LapkrD: Michael Morgan; R: David Bartholomew
Rigoletto (Verdi) 24-26 VasD: Timm Rolek; R: Chuck Hudson
Salt Lake City, Utah Opera  / 
Fidelio (Beethoven) 8-16 Spal
Rigoletto (Verdi) 21-29 Saus
The Elixir of Love (Donizetti) 10-18 Kov
Of Mice and Men (Floyd) 5-13 Geg
San Antonio, San Antonio Opera  / 
Romeo and Juliet (Gounod) 30 Rugs-2 SpalD: Enrique Patron de Rueda
Don Giovanni (Mozart) 17-19 Vas
The Barber of Seville (Rossini) 29 Birz-1 Liep
San Diego, San Diego Lyric Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 10-19 Vas
The Mikado (Sullivan) 30 Kov-15 Bal
San Diego, San Diego Opera  / 
Salome (Strauss) 28 Saus-5 VasD: Steuart Bedford; R: Sean Curran
Moby Dick (Heggie) 18-26 VasD: Joseph Mechavich; R: Leonard Foglia
Don Pasquale (Donizetti) 10-18 KovD: Marco Guidarini; R: David Gatley
The Barber of Seville (Rossini) 21-29 BalD: Antonello Allemandi; R: John Copley
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 26 Saus-3 VasD: Yves Abel; R: Emilio Sagi
Samson and Delilah (Saint-Saëns) 16-24 VasD: Karen Keltner; R: John Copley
Cruzar la Cara de la Luna (Martinez) 16 KovR: Leonard Foglia
Murder in the Cathedral (Pizzetti) 30 Kov-7 BalD: Donato Renzetti; R: Ian Campbell
Aida (Verdi) 20-28 BalD: Daniele Callegari; R: Andrew Sinclair
San Francisco, Pocket Opera  / 
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 4-11 KovR: Nicolas Aliaga
Count Ory (Rossini) 15-22 BalR: Philip Lowery
Teseo (concert) (Handel) 3 Birz
Norma (Bellini) 24 Birz-1 LiepR: Andrew Morgan
The Tales of Hoffmann (Offenbach) 22-29 Liep
San Francisco, San Francisco Opera  / 
Turandot (Puccini) 9 Rugs-25 LapkrD: Nicola Luisotti / Giuseppe Finzi
Heart of a Soldier (Theofanidis) 10-30 RugsD: Patrick Summers; R: Francesca Zambello
Lucrezia Borgia (Donizetti) 23 Rugs-11 SpalD: Riccardo Frizza
Don Giovanni (Mozart) 15 Spal-10 LapkrD: Nicola Luisotti
Xerxes (Handel) 30 Spal-19 LapkrD: Patrick Summers; R: Nicholas Hytner(original), Michael Walling(revival)
Carmen (Bizet) 6 Lapkr-4 GruodD: Nicola Luisotti / Giuseppe Finzi
Carmen for Families (Bizet) 27 Lapkr-4 GruodD: Giuseppe Finzi
Nixon in China (Adams) 8 Birz-3 LiepD: Lawrence Renes; R: Michael Cavanagh
Attila (Verdi) 12 Birz-1 LiepD: Nicola Luisotti; R: Gabriele Lavia
The Magic Flute (Mozart) 13 Birz-8 LiepD: Rory Macdonald; R: Harry Silverstein
Rigoletto (Verdi) 7-30 RugsD: Nicola Luisotti / Giuseppe Finzi; R: Harry Silverstein
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 29 Rugs-19 SpalD: Riccardo Frizza; R: Vincent Boussard
Moby-Dick (Heggie) 10 Spal-2 LapkrD: Patrick Summers; R: Leonard Foglia
Lohengrin (Wagner) 20 Spal-9 LapkrD: Nicola Luisotti; R: Daniel Slater
Tosca (Puccini) 15 Lapkr-2 GruodD: Nicola Luisotti / Giuseppe Finzi; R: Jose Maria Condemi
The Secret Garden (Gasser) 1-10 KovR: Jose Maria Condemi
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 5 Birz-6 LiepD: Patrick Fournillier; R: Laurent Pelly
Così fan tutte (Mozart) 9 Birz-1 LiepD: Nicola Luisotti; R: Jose Maria Condemi
The Gospel of Mary Magdalene (Adamo) 19 Birz-7 LiepD: Michael Christie; R: Kevin Newbury
San Jose, Opera San Jose  / 
Idomeneo re di Creta (Mozart) 10-25 RugsD: George Cleve
Pagliacci (Leoncavallo) 12-27 LapkrD: Bryan Nies
La voix humaine (Poulenc) 12-27 LapkrD: Bryan Nies
La traviata (Verdi) 11-26 VasD: Bryan Nies
Faust (Gounod) 21 Bal-6 GegD: David Rohrbaugh
Seattle, Seattle Opera  / 
Carmen (Bizet) 15-29 SpalD: Pier Giorgio Morandi; R: Bernard Uzan
Attila (Verdi) 14-28 SausD: Carlo Montanaro; R: Bernard Uzan
Orpheus and Eurydice (Gluck) 25 Vas-10 KovD: Gary Thor Wedow; R: José Maria Condemi
Madama Butterfly (Puccini) 5-19 GegD: Julian Kovatchev; R: Peter Kazaras
Turandot (Puccini) 4-18 RugpjD: Asher Fisch
Fidelio (Beethoven) 13-27 SpalD: Asher Fisch
La cenerentola (Rossini) 12-26 SausD: Giacomo Sagripanti
La bohème (Puccini) 23 Vas-9 KovD: Carlo Montanaro
La voix humaine (Poulenc) 4-18 GegD: Patrick Fournillier
Suor Angelica (Puccini) 4-18 GegD: Patrick Fournillier
Syracuse, Syracuse Opera  / 
La traviata (Verdi) 21-23 Spal
Carmina Burana (Orff) 10-12 Vas
Madama Butterfly (Puccini) 20-22 Bal
Tucson, Arizona Opera  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 1-2 Spal
Cavalleria rusticana (Mascagni) 1-2 Spal
Faust (Gounod) 19-20 LapkrD: Joel Revzen; R: Bernard Uzan
Madama Butterfly (Puccini) 4-5 Vas
Aida (Verdi) 3-4 Kov
Orfeo ed Euridice (Gluck) 21-22 Bal
Tulsa, Tulsa Opera  / 
The Barber of Seville (Rossini) 8-16 SpalD: Kostis Protopapas; R: Tara Faircloth
Dead Man Walking (Heggie) 25 Vas-4 KovD: Jerome Shannon; R: Johnathon Pape
Madama Butterfly (Puccini) 21-29 BalD: Kostis Protopapas; R: David Roth
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 13-21 SpalR: Tara Faircloth
The Most Happy Fella (Loesser) 23 Vas-3 KovR: Dorothy Danner
Aida (Verdi) 20-28 Bal
Washington, Washington National Opera  / 
Tosca (Puccini) 10-24 RugsD: Plácido Domingo / Israel Gursky; R: Giulio Chazalettes(original),David Kneuss(revival)
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 10-19 LapkrD: Philippe Auguin; R: David Alden
Così fan tutte (Mozart) 25 Vas-15 KovD: Philippe Auguin; R: Jonathan Miller
Nabucco (Verdi) 28 Bal-21 GegD: Philippe Auguin; R: Thaddeus Strassberger, Mark McCullough
Werther (Massenet) 12-27 GegD: Emmanuel Villaume; R: Chris Alexander
Anna Bolena (Donizetti) 15 Rugs-6 SpalD: Antonello Allemandi; R: Stephen Lawless
Don Giovanni (Mozart) 20 Rugs-13 SpalD: Philippe Auguin; R: John Pascoe
Hansel and Gretel (Humperdinck) 21-23 GruodR: David Gately
Manon Lescaut (Puccini) 2-23 KovD: Philippe Auguin; R: John Pascoe
Norma (Bellini) 9-24 KovD: Daniele Rustioni; R: Anne Bogart
Show Boat (Kern) 4-26 GegD: John DeMain; R: Francesca Zambello
West Palm Beach, Palm Beach Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 16-19 GruodD: Bruno Aprea; R: Ron Daniels
Romeo and Juliet (Gounod) 24-27 VasD: Peter Feranec; R: Kevin Newbury
Florencia en el Amazonas (Catán) 2-3 Kov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 23-26 KovD: Bruno Aprea; R: Massimo Gasparon
Wilmington, OperaDelaware  / 
The Magic Flute (Mozart) 30 Spal-5 LapkrR: Joe Banno
Porgy and Bess (Gershwin) 6-12 GegD: Stuart Malina
Winston Salem, Piedmont Opera  / 
Don Giovanni (Mozart) 28 Spal-1 Lapkr
The Crucible (Ward) 16-20 Kov