2012/13 > Čekija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Čekija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lenkija
Vokietija

Čekija
 
Austrija Slovakija
Vengrija

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 7 Rugs-7 SpalD: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway
La Périchole (Offenbach) 9 Rugs-17 VasD: Caspar Richter / Pavel Šnajdr; R: Tomáš Studený
Turandot (Puccini) 11 Rugs-25 GegD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 15 Rugs-3 GegD: Jaroslav Kyzlink / Jan Zbavitel / Ondrej Olos; R: Ladislav Štros
La Dafne (Hanzlík) 16 Rugs-27 BalD: Ondrej Olos; R: Rocc
Nabucco (Verdi) 19 Rugs-30 GegD: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; R: György Selmeczi
Das Wunder der Heliane (Korngold) 27 Rugs-20 LapkrD: Peter Feranec / Pavel Šnajdr; R: Heinz Lukas-Kindermann
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 2-13 SpalR: Tomáš Pilař
Rusalka (Dvořák,A) 5 Spal-4 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
La traviata (Verdi) 16 Spal-7 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 Spal-12 BirzD: Petr Vronský / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 30 Spal-11 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
Osud (Janáček) 16 Lapkr-20 SausD: Jakub Klecker; R: Ansgar Haag
Kát'a Kabanová (Janáček) 25 LapkrD: Stefan Veselka; R: Harry Kupfer
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 1 Gruod-13 KovD: Jaroslav Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč
I vespri siciliani (Verdi) 11 Saus-5 GegD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Ladislav Adamík
Die Schöpfung (Haydn) 17 Saus-12 KovD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz
Madama Butterfly (Puccini) 25 Saus-21 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Její pastorkyňa (Janáček) 1 Vas-16 KovD: Jaroslav Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč
Lo speziale (Haydn) 12-16 VasD: Ondrej Olos; R: Tomáš Studený
A Midsummer Night's Dream (Britten) 8 Kov-1 BirzD: Jakub Klecker; R: Roman Meluzín
Netopýr (Strauss,J) 22 Kov-6 BirzD: Kaspar Zehnder / Ondrej Olos; R: Ondřej Havelka
Don Giovanni (Mozart) 17 Geg-18 BirzD: Peter Feranec; R: Bruno Berger-Gorski
Carmen (Bizet) 13 Rugs-19 VasD: Jan Zbavitel; R: Ladislav Stros
Don Giovanni (Mozart) 21 Rugs-31 GegD: Peter Feranec; R: Bruno Berger-Gorski
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 Rugs-2 GegD: Peter Feranec; R: Roman Polák
A Midsummer Night's Dream (Britten) 3 Spal-15 VasD: Jakub Klecker; R: Roman Meluzín
Sen nocy letniej (Britten) 3 Spal-15 VasD: Jakub Klecker; R: Roman Meluzín
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 5 Spal-14 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Zdeněk Kaloč
Sicilské nešpory (Verdi) 7 Spal-16 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik
Rusalka (Dvořák,A) 11 Spal-5 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
Nabucco (Verdi) 22 Spal-21 KovD: Gergely Kesselyák / Jakub Klecker; R: György Selmeczi
La Dafne (Hanzlík) 25 Spal-16 KovD: Ondrej Olos; R: Rocc
Prodaná nevěsta (Smetana) 6 Lapkr-18 BirzD: Petr Vronský / Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 9 Lapkr-20 GegD: Jaroslav Kyzlink / Peter Feranec; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 12 Lapkr-19 KovD: Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Netopýr (Strauss,J) 22 Gruod-15 KovD: Ondrej Olos / Kaspar Zehnder; R: Ondřej Havelka
Maria di Rohan (Donizetti) 31 Saus-3 GegD: Ondrej Olos; R: Barbara Klimo
Madama Butterfly (Puccini) 7 Vas-30 BalD: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Turandot (Puccini) 8 Kov-15 BirzD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil
Polish Blood (Nedbal) 28 Kov-20 BirzD: Jakub Klecker; R: Tomáš Pilař
Die Schöpfung (Haydn) 11-26 BalD: Caspar Richter / Ondrej Olos; R: Uwe Scholz
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 22 Geg-3 BirzD: Tomáš Hanus / Jakub Klecker; R: James Conway
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
Rigoletto (Verdi) 27 Rugs-29 BalD: Mario De Rose; R: Jana Kališová
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 14 Gruod-7 KovD: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; R: Oldřich Kříž
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 15 Vas-30 BalD: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; R: Dagmar Hlubková
Mam'zelle Nitouche (Hervé) 25 Kov-28 BalR: Jana Kališová
Pagliacci (Leoncavallo) 28 Kov-13 BalR: Josef Průdek
Don Pasquale (Donizetti) 8 BalR: Miloslav Veselý
Rigoletto (Verdi) 25-31 LiepD: Mario De Rose; R: Jana Kališová
Tosca (Puccini) 27 Rugs-2 SpalD: Martin Peschík; R: Jan Burian
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 9 SpalD: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; R: Dagmar Hlubková
Hello Dolly! (Herman) 25 Spal
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 26 SpalD: Martin Peschík / Petr Jiříkovský; R: Oldřich Kříž
Liberec, Divadlo F X Šaldy  / 
Robinson Crusoe (Offenbach) 21 Rugs-7 GegD: František Babický; R: Martin Otava
La traviata (Verdi) 7 Spal-28 BalD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 9 Spal-27 GegD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč
Madama Butterfly (Puccini) 13 SpalD: František Babický; R: Václav Věžník
Der Freischütz (Weber) 18 Spal-18 GegD: František Babický; R: Werner Pichler
The Merry Widow (Lehár) 20 Spal-5 BalD: František Babický; R: Jan Ježek
Carmen (Bizet) 30 SpalD: František Babický; R: Václav Věžník
The Demon (Rubinstein) 31 SpalD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
Don Quichotte (Massenet) 23 Lapkr-30 GegD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Vas-10 GegD: František Babický; R: Martin Otava
The Bartered Bride (Smetana) 17 Vas-12 Geg
La forza del destino (Verdi) 24 GegD: Martin Doubravský; R: Tomáš Pilař
La forza del destino (Verdi) 18 Rugs-30 SpalD: Martin Doubravský; R: Tomáš Pilař
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-29 SpalD: František Babický; R: Martin Otava
La traviata (Verdi) 29 RugsD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
The Merry Widow (Lehár) 1 SpalD: František Babický; R: Jan Ježek
Carmen (Bizet) 9 SpalD: František Babický; R: Václav Věžník
Rusalka (Dvořák,A) 25 SpalD: František Babický; R: Josef Průdek
Olomouc, Moravian Theatre Olomouc  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Gruod-21 GegD: Miloslav Oswald; R: Martin Otava
Netopýr (Strauss,J) 22 Vas-24 GegD: Tomáš Hanák; R: Zbyněk Brabec
My Fair Lady (Loewe) 6 Bal
Carmen (Bizet) 21 Bal-5 Geg
Prodaná nevěsta (Smetana) 27 Bal
Polska krev (Nedbal) 4 Geg-23 Birz
Turandot (Puccini) 7+ Birz
Netopýr (Strauss,J) 17 Rugs-7 Spal
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 Rugs
My Fair Lady (Loewe) 21 Rugs
Carmen (Bizet) 28 Rugs
Falstaff (Verdi) 4-22 Spal
Concert (Wagner) 9-14 Spal
Prodaná nevěsta (Smetana) 11 Spal
Cert a Kaca (Dvorak,A) 20 Spal
Polska krev (Nedbal) 27 Spal
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
La traviata (Verdi) 7 Rugs-30 Lapkr
Uličnice (Beneš) 8 Rugs-10 KovD: Karel Mládek; R: Gustav Skála
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14 Rugs-25 Kov
Paganini (Lehár) 6 Spal-29 Saus
Nabucco (Verdi) 14 Spal-13 GegD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 19 Lapkr-27 Bal
Netopýr (Strauss,J) 16 Gruod-11 GegD: Petr Chromčák; R: Rudolf Tesáček
The Devil and Kate (Dvořák,A) 24 Vas-7 GegD: Petr Šumník; R: Lubor Cukr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 Bal-17 Geg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Rugs-17 Spal
Perly panny Serafínky (Piskáček) 7 Rugs-29 Spal
Cert a Kaca (Dvorak,A) 29 Rugs
Madama Butterfly (Puccini) 12-15 Spal
Nabucco (Verdi) 25 Spal
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Let's Make an Opera! (Britten) 12 Rugs-17 BirzD: Jan Šrubař; R: Lubor Cukr
La Wally (Catalani) 20 Rugs-24 VasD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Václav Klemens
The Bartered Bride (Smetana) 28 Rugs-8 GegD: Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Nabucco (Verdi) 29 Rugs-9 GegD: Tomáš Brauner; R: Michael Tarant
Armida (Dvořák,A) 4 Spal-14 SausD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Jiří Nekvasil
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 12 Spal-9 BirzD: Karol Kevický / Jan Šrubař; R: Pavel Mikuláštík
Katya Kabanova (Janáček) 15 Lapkr-24 GegD: Robert Jindra / Jakub Žídek; R: Jiří Nekvasil
La bohème (Puccini) 6 Gruod-23 BalD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Tomáš Studený
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 20 Gruod-16 BirzD: Jan Šrubař / Marek Prášil; R: Pavel Mikuláštík
The Makropulos Case (Janáček) 9-22 SausD: Robert Jindra
Fedora (Giordano) 17 Saus-10 VasD: Zbyněk Müller; R: Peter Gábor
Roméo et Juliette (Gounod) 27 Saus-19 BalD: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; R: Peter Gábor
La traviata (Verdi) 13-26 VasD: Jan Chalupecký; R: Carmen Or
Lohengrin (Wagner) 7 Kov-12 BirzD: Robert Jindra; R: ROCC
Anna Bolena (Donizetti) 6-19 BirzD: Oliver Dohnányi / Jan Šrubař; R: Ivan Krejčí
Anna Bolena (Donizetti) 17 Rugs-30 KovD: Oliver Dohnányi / Jakub Žídek; R: Ivan Krejčí
Katya Kabanova (Janáček) 20-25 RugsD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
La belle Hélène (Offenbach) 26 Rugs-20 Geg
Ernani (Verdi) 10 Spal-6 GegD: Tomáš Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský
La Wally (Catalani) 26 Spal-23 LapkrD: Robert Jindra / Jan Srubař; R: Václav Klemens
The Gypsy Princess (Kálmán) 31 Spal-3 Geg
Lohengrin (Wagner) 1 Lapkr-18 GruodD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: ROCC
The Bartered Bride (Smetana) 16 Lapkr-29 GruodD: Jan Šrubař; R: Ilja Racek
Mirandolina (Martinů) 5 Gruod-1 BirzD: Marko Ivanovič; R: Jiří Nekvasil
A Night in Venice (Strauss,J) 28 Gruod-2 GegD: Jan Šrubař / Marek Prášil; R: Pavel Mikuláštík
Nabucco (Verdi) 24 Saus-4 BirzD: Tomáš Brauner; R: Michael Tarant
Genoveva (Schumann) 27 Vas-20 GegD: Charles Olivieri Munroe; R: Martin Glaser
La traviata (Verdi) 5 Bal-24 GegD: Jan Chalupecký; R: Carmen Or
Jenůfa (Janáček) 11-14 GegD: Robert Jindra; R: Michael Tarant
The Devil's Wall (Smetana) 12-17 BirzD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
La Gioconda (Ponchielli) 5 Rugs-26 BalD: Tomáš Brauner; R: Oldřich Kříž
Rigoletto (Verdi) 9 Rugs-21 LapkrD: Ivan Pařík / Tomáš Brauner / Jiří Štrunc; R: Róbert Alföldi
Don Giovanni (Mozart) 21 Rugs-17 Kov
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Rugs-20 BalD: Ivan Pařík / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová
Turandot (Puccini) 29 Rugs-23 KovD: Jiří Štrunc; R: Václav Málek
In the Penal Colony (Glass) 30 RugsD: Petr Kofroň; R: Viktorie Čermáková
Netopýr (Strauss,J) 6 Spal-30 BalD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Petr Novotný
Ruze z Argentiny (Beneš) 14 Spal-15 GegD: Jan Rezek; R: Martin Pacek
Tajemství (Smetana) 27 Spal-23 GegD: Jiří Štrunc; R: Dominik Beneš
Kníže Igor (Borodin) 11 GruodD: Petr Kofroň; R: Michael Tarant
Die Zauberflöte (Mozart) 22 Gruod-9 BalD: Ivan Pařík; R: Jana Kališová
Faust (Gounod) 19 Saus-21 GegD: Tomáš Brauner; R: Jiří Heřman
Polska krev (Nedbal) 23 Vas-31 GegD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Jan Ježek
La Voix humaine (Poulenc) 16 Kov-31 Geg
Tosca (Puccini) 6 Bal-28 GegD: Petr Kofroň; R: Jan Burian
Faust (Gounod) 5 Rugs-30 Spal
La Gioconda (Ponchielli) 8 RugsD: Tomáš Brauner; R: Oldřich Kříž
Tajemství (Smetana) 22-27 RugsD: Jiří Štrunc; R: Dominik Beneš
Polska krev (Nedbal) 24 Rugs-4 SpalD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Jan Ježek
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 SpalD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Petr Novotný
La traviata (Verdi) 19-20 SpalD: Jiří Štrunc; R: Linda Keprtová
Ruze z Argentiny (Beneš) 19 SpalD: Jan Rezek; R: Martin Pacek
Tosca (Puccini) 23-29 SpalD: Petr Kofroň; R: Jan Burian
Voják a tanečnice (Martinů) 25+ SausD: Petr Kofroň; R: Tomáš Pilař
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 5+ BalD: Tomáš Brauner; R: Dominik Beneš
Prodaná nevěsta (Smetana) 7+ BirzD: Jiří Štrunc; R: Jana Kališová
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 24 Rugpj-11 BirzD: Jan Chalupecký / David Švec; R: David Radok
Don Giovanni (Mozart) 25 Rugpj-23 BirzD: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 31 Rugpj-27 BalD: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; R: Joël Lauwers
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 Rugs-18 BirzD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek
Così fan tutte (Mozart) 22 Rugs-20 BalD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Martin Čičvák
Orfeo ed Euridice (Gluck) 2 Vas-16 GegD: Jan Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer
L'olimpiade (Mysliveček) 2-6 GegD: Václav Luks; R: Ursel Herrmann
Don Giovanni (Mozart) 23 Rugpj-7 BirzD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Le nozze di Figaro (Mozart) 24 Rugpj-29 GegD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek
Orfeo ed Euridice (Gluck) 3 Rugs-17 GegD: Jan Latham-Koenig / Zbyněk Müller; R: Hartmut Schörghofer
The Magic Flute (Mozart) 7 Rugs-3 BirzD: Jan Chalupecký / David Švec; R: David Radok
Così fan tutte (Mozart) 19 Rugs-5 BirzD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Martin Čičvák
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 29 Lapkr-23 KovD: Tomáš Netopil / David Švec / Jan Chalupecký; R: Joël Lauwers
Praha, Divadlo Kolowrat / Kolowrat Theatre  / 
Tomorrow there will be... (Březina) 25 Rugs-19 Kov
Toufar (Březina) 18 Rugs-6 GruodD: Jiří Štrunc; R: Petr Zelenka
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3 Rugs-29 GegD: Zbyněk Müller; R: Ondřej Havelka
The Jacobin (Dvořák,A) 4 Rugs-1 BirzD: Zbyněk Müller / Tomáš Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman
Čarokraj (Ivanovič) 8 Rugs-15 BirzD: Marko Ivanovič / David Švec; R: Petr Forman
La traviata (Verdi) 14 Rugs-6 BirzD: Jan Chalupecký / Jaroslav Kyzlink; R: Jana Kališová
Rusalka (Dvořák,A) 18 Rugs-5 BirzD: Jakub Hrůša / Zbyněk Müller / Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Heřman
Carmen (Bizet) 20 Rugs-20 GegD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik
Pelléas et Mélisande (Debussy) 30 Rugs-17 BirzD: Jean-Luc Tingaud / David Švec; R: Rocc
L'elisir d'amore (Donizetti) 5 Spal-28 BalD: David Švec / Jan Chalupecký; R: Simone Sandroni
Kát'a Kabanová (Janáček) 16-20 SpalD: Tomáš Netopil / Robert Jindra; R: Robert Wilson, Jean Yves Courregelongue
Libuse (Smetana) 28 Spal-8 GegD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký; R: Petr Novotný
The Bartered Bride (Smetana) 30 Spal-22 BirzD: Ondrej Lenárd / David Švec / Jan Chalupecký; R: Magdalena Švecová
The Devil and Kate (Dvořák,A) 4 Lapkr-22 BirzD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Jenůfa (Janáček) 31 Saus-22 GegD: Ondrej Lenárd; R: Jiří Nekvasil
The Miracles of Mary (Martinů) 17-22 BalD: Jiří Bělohlávek / David Švec; R: Jiří Heřman
The Two Widows (Smetana) 30 Geg-21 BirzD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Čarokraj (Ivanovič) 27 Rugpj-23 BirzD: Marko Ivanovič / David Švec; R: Petr Forman
Aida (Verdi) 5 Rugs-16 BirzD: Zbyněk Müller / Jaroslav Kyzlink; R: Steffen Piontek
The Two Widows (Smetana) 11 Rugs-30 GegD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Carmen (Bizet) 13 Rugs-5 GegD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik
The Devil and Kate (Dvořák,A) 15 Rugs-3 GegD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
The Bartered Bride (Smetana) 15 Rugs-4 BirzD: Ondrej Lenárd / David Švec / Jan Chalupecký; R: Magdalena Švecová
The Jacobin (Dvořák,A) 20 Rugs-21 GegD: Zbyněk Müller / Tomáš Netopil / David Švec; R: Jiří Heřman
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Rugs-7 VasD: David Švec / Jan Chalupecký; R: Simone Sandroni
Libuse (Smetana) 27 Rugs-8 GegD: Tomáš Netopil / Jan Chalupecký; R: Petr Novotný
Simon Boccanegra (Verdi) 25 Spal-4 BalD: Jaroslav Kyzlink; R: David Pountney
Rusalka (Dvořák,A) 31 Spal-28 GegD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
Jenůfa (Janáček) 31 Saus-22 GegD: Ondrej Lenárd; R: Jiří Nekvasil
Gloriana (Britten) 11-16 VasD: Zbyněk Müller / Jan Chalupecký; R: Jiří Heřman
The Cunning Little Vixen (Janáček) 20 Kov-1 BirzD: Jan Latham-Koenig; R: Ondřej Havelka
Praha, Státní Opera / State Opera  / 
La traviata (Verdi) 24-31 RugpjD: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; R: Arnaud Bernard
Rigoletto (Verdi) 25 Rugpj-5 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; R: Karel Jernek
Otello (Verdi) 26 Rugpj-16 BalD: Tomáš Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Dominik Neuner, Lubor Cukr
Trubadúr (Verdi) 29 Rugpj-11 BalD: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; R: Lubor Cukr
Nabucco (Verdi) 30 Rugpj-30 BirzD: Tomáš Brauner / Hilary Griffiths / Richard Hein / Enrico Dovico / Rastislav Štúr; R: Karel Němec
Aida (Verdi) 1 Rugs-28 BirzD: Enrico Dovico / Richard Hein / Jiří Mikula / Jiří Kyzlink; R: Petar Selem
Madama Butterfly (Puccini) 4 Rugs-18 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; R: Karel Jernek
La bohème (Puccini) 6 Rugs-23 BirzD: Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc; R: Ondřej Havelka
Turandot (Puccini) 9 Rugs-21 BirzD: Enrico Dovico / Richard Hein / Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
Tosca (Puccini) 12 Rugs-19 BirzD: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jaroslav Kyzlink; R: Martin Otava
Rusalka (Dvořák,A) 13 Rugs-20 BirzD: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jan Chalupecký; R: Zdeněk Troška
Carmen (Bizet) 15 Rugs-29 BirzD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška
Pagliacci (Leoncavallo) 16 Rugs-7 GegD: Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; R: Inga Levant
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 Rugs-7 GegD: Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; R: Inga Levant
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Spal-22 BirzD: Heiko Mathias Förster / Richard Hein; R: Ladislav Štros
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6 Lapkr-12 BirzD: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; R: Martin Otava
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 Lapkr-16 KovD: Richard Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Martin Otava
Valka s mloky (Franz) 10 Saus-3 KovD: Marko Ivanović / František Drs; R: David Drábek
Don Carlos (Verdi) 28 Kov-26 BirzD: Jaroslav Kyzlink / Richard Hein; R: Manfred Schweigkofler
Persephone (concert) (Stravinsky) 23-28 GegD: Jiří Štrunc
La traviata (Verdi) 30 Rugpj-14 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; R: Arnaud Bernard
Nabucco (Verdi) 31 Rugpj-22 BirzD: Tomáš Brauner / Hilary Griffiths / Richard Hein / Enrico Dovico / Rastislav Štúr; R: Karel Němec
Madama Butterfly (Puccini) 3 Rugs-7 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Hilary Griffiths / Jiří Štrunc; R: Karel Jernek
Don Carlos (Verdi) 7 Rugs-28 GruodD: Jaroslav Kyzlink / Richard Hein; R: Manfred Schweigkofler
Turandot (Puccini) 12 Rugs-1 GegD: Enrico Dovico / Richard Hein / Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
La bohème (Puccini) 14 Rugs-19 BirzD: Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc; R: Ondřej Havelka
Il trovatore (Verdi) 19 Rugs-6 GegD: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; R: Lubor Cukr
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-19 VasD: Richard Hein / František Drs / Rudolf Krečmer; R: Martin Otava
Carmen (Bizet) 30 Rugs-27 BirzD: František Drs / Jiří Mikula; R: Zdeněk Troška
Rusalka (Dvořák,A) 3 Spal-12 BirzD: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jan Chalupecký; R: Zdeněk Troška
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 Spal-11 GegD: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; R: Martin Otava
Rigoletto (Verdi) 19 Spal-5 BirzD: Enrico Dovico / František Drs / Richard Hein; R: Karel Jernek
Tosca (Puccini) 29 Lapkr-26 BirzD: František Drs / Ondrej Lenárd / Jiří Štrunc / Jaroslav Kyzlink; R: Martin Otava
Tannhäuser (Wagner) 11 Saus-25 GegD: Hilary Griffiths / Richard Hein; R: Andrejs Žagars
Otello (Verdi) 26 Saus-30 GegD: Tomáš Brauner / Heiko Mathias Förster; R: Dominik Neuner, Lubor Cukr
La rondine (concert) (Puccini) 14-16 GegD: Martin Leginus
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Geg-24 BirzD: Heiko Mathias Förster / Richard Hein; R: Ladislav Štros
Valka s mloky (Franz) 4-25 BirzD: Marko Ivanović, František Drs; R: David Drábek
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
Komedianti (Leoncavallo) 31 Rugpj-11 BalD: Norbert Baxa
Na tý louce zelený (Beneš) 5 Rugs-31 GruodD: Norbert Baxa
Nabucco (Verdi) 5 Spal-5 GegD: Milan Kaňák; R: Martin Dubovic
Rusalka (Dvořák,A) 20 Spal-23 Kov
V studni (Blodek) 4 Lapkr
Vinobraní (Nedbal) 7 Lapkr-8 Vas
Così fan tutte (Mozart) 30 Lapkr-6 Vas
Requiem (Mozart) 4 Gruod
Aida (Verdi) 23 GegD: Norbert Baxa
La traviata (Verdi) 7-11 BirzD: Miloš Formáček; R: Martina Dubovice
La traviata (Verdi) 11 Rugs-15 SpalD: Miloš Formáček; R: Martin Dubovic
Nabucco (Verdi) 18 Rugs-5 SpalD: Milan Kaňák; R: Martin Dubovic
Hraběnka Marica () 13+ Gruod