2012/13 > Kroatija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Kroatija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Austrija
Slovėnija
Vengrija
Italija

Kroatija
 
Serbija
Bosnija ir Hercogovina

Osijek, HNK Osijek  / 

Mala Floramye (Tijardović) 18 Rugs-17 SausD: Mladen Tutavac; R: Nina Kleflin
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Rugs-25 BalD: Zoran Juranić / Peter Oschanitzky; R: Zoran Juranić
Nabucco (Verdi) 10 SpalD: Filippo Zigante / Filip Pavišić / Mladen Tutavac; R: Petar Selem
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 13 Spal-6 GegD: Mladen Tutavac; R: Krunoslav Cigoj
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 23 Lapkr-23 BirzD: Mladen Tutavac; R: Nina Kleflin
Norma (Bellini) 24 Geg-14 BirzD: Filip Pavišić; R: Dejan Miladinović
Opera anthology (concert) (Verdi) 11-14 SpalD: Mladen Tutavac
Norma (Bellini) 19-21 Spal
Nabucco (Verdi) 26 Spal
Rijeka, HNK Ivana pl Zajca Rijeka  / 
La traviata (Verdi) 16-17 SpalD: Nikša Bareza; R: Janusz Kica
Requiem (Mozart) 31 Spal-30 Saus
Manon Lescaut (Puccini) 5-7 LapkrD: Nada Matošević; R: Janusz Kica
Macbeth (Verdi) 12-14 SausD: Nikša Bareza; R: Ozren Prohić
Aida (Verdi) 21 Vas-1 KovD: Antonello Allemandi; R: Balázs Kovalik
Marco Polo (Zanettovich) 24-30 BalD: Nada Matošević Orešković; R: Ozren Prohić
Nabucco (Verdi) 22-31 GegD: Nada Matošević; R: Ozren Prohić
Pčelica Maja (Bjelinski) 3 BirzD: Igor Vlajnić; R: Ivan Leo Lemo
The Turn of the Screw (Britten) 15-17 SpalD: Nada Matošević Orešković / Aleksandar Kojić; R: Ozren Prohić
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 31 Spal
Svijetleći grad (Lhotka-Kalinski) 9-11 LapkrD: Nada Matošević Orešković; R: Saša Broz
Die Dreigroschenoper (Weill) 27-28 Lapkr
Faust (Gounod) 28+ KovD: Nikša Bareza / Nada Matošević Orešković; R: Krešimir Dolenčić
Split, HNK Split / CNT Split  / 
Spli'ski akvarel (Tijardović) 5 Spal
Spli'ski akvarel (Tijardović) 25 Spal-12 VasD: Domeniko Briški; R: Krešimir Dolenčić
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 10 Lapkr-22 VasD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Dioklecijan (Tijardović) 6 Gruod
Die Fledermaus (Strauss,J) 18-20 GruodD: Hari Zlodre / Domeniko Briški; R: Ozren Prohić
Adel i Mara (Hatze) 15-25 SausD: Loris Voltolini; R: Dora Ruždjak Podolski
Macbeth (Verdi) 15-21 KovD: Filippo Zigante; R: Petar Selem
Cavalleria rusticana (Mascagni) 12-19 BalD: Loris Voltolini; R: Goran Golovko
I vespri siciliani (concert) (Verdi) 2-4 GegD: Ivo Lipanović
Spli'ski akvarel (Tijardović) 3 SpalD: Domeniko Briški; R: Krešimir Dolenčić
La traviata (Verdi) 25 Spal-2 LapkrD: Loris Voltolini; R: Janusza Kice(original), Petar Vujačić(revival)
Zagreb, HNK Zagreb / CNT Zagreb  / 
Ero the Joker (Gotovac) 26 Rugs-19 BalD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Der Schuster von Delft (Bersa) 19 Spal-11 LapkrD: Ivan Josip Skender; R: Krešimir Dolenčić
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 Spal-10 SausD: Robert Homen / Ivan Josip Skender; R: Cesare Lievi
Hamlet (Thomas,A) 20-30 LapkrD: Hervé Niquet; R: Michiel Dijkema
Die Fledermaus (Strauss,J) 18 Gruod-5 SausD: Josip Šego; R: Krešimir Dolenčić
Aida (Verdi) 25 Saus-8 VasD: Antonello Allemandi; R: Balazs Kovalik
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 3 Vas-12 GegR: Ivan Leo Lemo
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 Vas-21 BirzD: Matteo Pais / Miran Vaupotić; R: Krešimir Dolenčić
Lohengrin (Wagner) 22 Kov-22 GegD: Nikša Bareza / Saša Britvić; R: Kurt Josef Schildknecht
Jenůfa (Janáček) 20 Bal-8 GegD: Srboljub Dinic / Josip Šego; R: Ozren Prohić
Il trovatore (Verdi) 27 Bal-8 BirzD: Nikša Bareza / Robert Homen; R: Andrejs Zagars
There and back (Hindemith) 18 Geg-15 BirzD: Josip Šego; R: Jasna Žarić
A Hand of Bridge (Barber,S) 18 Geg-15 BirzD: Josip Šego; R: Jasna Žarić
Introductions and Goodbyes (Foss) 18 Geg-15 BirzD: Josip Šego; R: Jasna Žarić
Don Giovanni (Mozart) 31 Geg-19 BirzD: Josip Šego; R: Olivier Tambosi
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 14-26 BirzD: Josip Šego; R: Krešimir Dolenčić
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-29 SpalD: Uroš Lajovic; R: Arnaud Bernard
Ero the Joker (Gotovac) 28 Rugs-13 LapkrD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 Spal-19 GruodD: Saša Britvić; R: Ivan Leo Lemo
Aida (Verdi) 21 Lapkr-13 GruodD: Robert Homen; R: Balazs Kovalik
Der Schuster von Delft (Bersa) 3 Gruod-7 SausD: Ivan Josip Skender; R: Krešimir Dolenčić