2012/13 > Vengrija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Vengrija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Čekija Slovakija Ukraina
Austrija

Vengrija
 
Rumunija
Slovėnija
Kroatija
Serbija

Budapest, Budapest Operetta Theatre  / 

Gypsy Love (Lehár) 14 Rugs-4 Birz
The Gypsy Princess (Kálmán) 28 Rugs-23 Kov
Wedding Dance (Jávori) 6 Spal-21 Bal
Baroness Lili () 9 Spal-10 Geg
Mike the Magnate (Szirmai) 14 Spal-25 Geg
Gräfin Mariza (Kálmán) 19 Spal-4 Geg
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 25 Saus-10 Birz
The Gypsy Princess (Kálmán) 27 Rugs
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 28 Rugs-27 Spal
Baroness Lili () 4-6 Spal
The Kissing Lady (Zerkovitz) 11-14 Spal
Budapest, Magyar Állami Operaház / Hungarian State Opera  / 
Hunyadi László (Erkel) 28 Rugs-9 BirzD: Domonkos Héja / Géza Köteles / Géza Török / Imre Kollár; R: Gábor Szűcs
Carmen (Bizet) 5-27 SpalD: István Dénes; R: Miklós Szinetár
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 19-28 SpalD: Máté Szabó Sipos; R: András Békés(original),Balázs Kovalik(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Spal-11 LapkrD: Péter Halász; R: Judit Galgóczy
Requiem (Verdi) 29-30 SpalD: János Kovács
Don Pasquale (Donizetti) 11-24 LapkrD: Géza Török; R: Kálmán Nádasdy(original), Sándor Palcsó(revival)
Otello (Verdi) 16-25 LapkrD: Domonkos Héja; R: László Vámos(original), Sándor Palcsó(revival)
Rigoletto (Verdi) 23 Lapkr-6 BalD: János Kovács; R: Miklós Szinetár / Mária Harangi
La bohème (Puccini) 1-30 GruodD: János Kovács; R: Kálmán Nádasdy(original), Sándor Palcsó(revival)
La traviata (Verdi) 6 Gruod-5 SausD: Ádám Medveczky; R: András Békés
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 GruodD: István Dénes; R: Miklós Szinetár
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 Saus-2 VasD: Axel Kober / János Kovács; R: János Szikora
Il trovatore (Verdi) 26 Saus-9 VasD: Ádám Medveczky; R: Sándor Palcsó
Don Giovanni (Mozart) 1 Vas-10 KovD: György Vashegyi; R: Gianfranco de Bosio
Xerxes (Handel) 15 Vas-2 KovD: Péter Oberfrank; R: Balázs Kovalik
Turandot (Puccini) 22 Vas-17 KovD: Domonkos Héja; R: Balázs Kovalik
The King's New Clothes (Ránki) 23 Vas-26 GegD: László Bartal; R: Attila Toronykőy
Eugen Onegin (Tchaikovsky) 8-20 KovD: Ion Marin; R: Balázs Kovalik
Bánk bán (Erkel) 13-23 KovD: Imre Kollár; R: Csaba Káel
Un ballo in maschera (Verdi) 27 KovR: Tamás Ascher
Parsifal (Wagner) 29 Kov-1 BalD: Stefan Soltész; R: András Mikó
Cavalleria rusticana (Mascagni) 31 Kov-2 BalR: Judit Galgóczy
Requiem (concert) (Leoncavallo) 31 Kov-2 Bal
Tosca (Puccini) 4 Bal-22 GegR: Viktor Nagy
János Vitéz (Kacsoh) 5-28 BalD: István Dénes; R: Sándor Palcsó
Stiffelio (Verdi) 8 Bal-1 BirzD: Domonkos Héja
Don Carlos (Verdi) 12-14 BalD: Domonkos Héja; R: András Mikó(original),Daisy Boschán(revival)
Aida (Verdi) 18-24 BalD: István Dénes; R: Viktor Nagy
Arabella (Strauss) 19 Bal-8 GegD: Stefan Soltész; R: Géza Bereményi
Madama Butterfly (Puccini) 25 Bal-16 GegD: NN; R: Miklós Gábor Kerényi
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 9-19 GegD: György Vashegyi; R: Csaba Káel
Ariadne auf Naxos (Strauss) 17-23 GegD: Domonkos Héja; R: Ferenc Anger
Macbeth (Verdi) 25-28 GegD: János Kovács; R: Miklós Szinetár
I vespri siciliani (Verdi) 26-30 GegD: Gergely Kesselyák; R: Matthias von Stegmann
Simon Boccanegra (Verdi) 29-31 GegD: György Vashegyi; R: Ivan Stefanutti
Hippolyte et Aricie (concert) (Rameau) 26-30 BirzD: György Vashegyi
The Telephone (Menotti) 21 RugsD: Géza Köteles
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-8 SpalD: Domonkos Héja; R: Arnaud Bernard
La traviata (Verdi) 22 Rugs-5 LapkrD: János Kovács; R: András Békés
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 Spal-10 BirzD: Stefan Soltesz; R: Adrejs Zagars
Háry János (Kodály) 6-19 SpalD: János Kovács
Tannhäuser (Wagner) 9-19 SpalD: NN; R: Miklós Szinetár
Concert (Verdi) 10 Spal
Die schweigsame Frau (Strauss) 10-12 SpalD: Zoltán Kocsis; R: Ferenc Anger
Madama Butterfly (Puccini) 2-29 LapkrD: Péter Halász; R: Miklós Gábor Kerényi
Otello (Verdi) 13-30 LapkrR: László Vámos
Rigoletto (Verdi) 13 Lapkr-7 GruodD: János Kovács; R: Miklós Szinetár / Mária Harangi
Carmen (Bizet) 20 Lapkr-22 GruodD: NN; R: Miklós Szinetár
Salome (Strauss) 28 Lapkr-1 BirzD: NN; R: János Szikora
Giovanna d'Arco (Verdi) 29 LapkrD: György Selmeczi
I masnadieri (Verdi) 30 LapkrD: György Selmeczi
Luisa Miller (Verdi) 1 GruodD: György Selmeczi
Norma (concert) (Bellini) 2 GruodD: Péter Halász
La bohème (Puccini) 8 Gruod-18 SausD: NN; R: Sándor Palcsó
Nabucco (Verdi) 19 Gruod-5 SausD: István Dénes; R: Sándor Palcsó
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Gruod-14 SausD: Péter Halász; R: Miklós Szinetár
Aida (Verdi) 9-19 SausD: István Dénes; R: Viktor Nagy
Don Pasquale (Donizetti) 18 Saus-2 VasD: NN; R: Kálmán Nádasdy(original), Sándor Palcsó(revival)
I spiritisti (Selmeczi) 19-28 SausD: János Kovács
Turandot (Puccini) 21-31 SausD: Domonkos Héja; R: Balázs Kovalik
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 Saus-15 VasR: Sándor Palcsó
János Vitéz (Kacsoh) 1-23 VasD: Géza Köteles; R: Sándor Palcsó
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 8 Vas-9 KovR: Csaba Káel
Mefistofele (Boito) 9-23 VasD: NN; R: Balázs Kovalik
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9-22 VasD: Péter Halász; R: András Békés, Balázs Kovalik
Tosca (Puccini) 18 Vas-24 GegD: NN; R: Viktor Nagy
Bánk bán (Erkel) 4-16 KovD: Gergely Kesselyák; R: Csaba Káel
The King's New Clothes (Ránki) 8 Kov-27 BalD: László Bartal; R: Attila Toronykőy
Jenůfa (Janáček) 22 Kov-4 BalD: Domonkos Héja; R: Attila Vidnyánszky
Der fliegende Holländer (Wagner) 26 Kov-5 BalD: János Kovács; R: János Szikora
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 Bal-4 GegD: János Kovács; R: Judit Galgóczy
Parsifal (Wagner) 16-21 BalD: NN; R: András Mikó
Il trovatore (Verdi) 30 Bal-11 GegD: Máté Szabó Sipos; R: László Vámos(original), Sándor Palcsó(revival)
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 25 Geg-4 BirzD: Péter Halász; R: János Szikora
Arabella (Strauss) 27-30 GegD: Günter Neumann; R: Géza Bereményi
Ariadne auf Naxos (Strauss) 3-7 BirzD: Domonkos Héja; R: Ferenc Anger
Elektra (Strauss) 8-11 BirzD: Stefan Soltesz; R: Balázs Kovalik
Hunyadi László (Erkel) 19-28 BirzD: Ádám Medveczky; R: Gábor Szűcs
Iphigenie en Tauride (Gluck) 22-27 BirzD: György Vashegyi; R: Róbert Alföldi
Debrecen, Csokonai Theatre  / 
János Vitéz (Kacsoh) 21 Rugs-27 GegR: Zalán Zakariás
Madama Butterfly (Puccini) 7 Gruod-31 SausD: Tamás Pál; R: Tamás Ferkay
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 Kov-4 GegD: Dániel Somogyi-Tóth; R: Miklós Szinetár
Don Giovanni (Mozart) 31 Geg-3 BirzD: Máté Nagy; R: Attila Mispál
Don Perlimplin (Vajda) 22+ LapkrR: László Keszég
Don Cristobal (Vajda) 22+ LapkrR: László Keszég
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 27+ SausR: Patrícia Horváth
Nabucco (Verdi) 28+ VasR: Gergely Kesselyák
Györ, Győr National Theatre  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 27 Vas-13 Kov
János Vitéz (Kacsoh) 9 Kov-29 Geg
Miskolc, Miskolc National Theatre  / 
Don Giovanni (Mozart) 14 Lapkr-23 SausD: Ádám Cser; R: Attila Béres
Nabucco (Verdi) 21 Vas-26 GegD: Philippe de Chalendar / Ádám Cser; R: Gergely Kesselyák
Bánk bán (Erkel) 16-20 BalD: Ádám Cser; R: Máté Szabó
Lili bárónő (Huszka) 6-9 BirzD: Philippe de Chalendar / Ádám Cser; R: Artur Szőcs
Lili bárónő (Huszka) 20 Rugs-27 SpalD: Ádám Cser / Philippe de Chalendar; R: Artur Szőcs
My Fair Lady (Loewe) 18+ SpalR: Attila Béres
Don Giovanni (Mozart) 18+ SausR: Máté Szabó
Pécs, Pécsi Nemzeti Színház / National Theatre of Pécs  / 
János Vitéz (Kacsoh) 21 Rugs-29 BalD: Zoltán Bókai
The Impresario (Mozart) 21 Spal-9 BalD: Zoltán Bókai
Csárdáskirálynő (Kálmán) 12 Lapkr-25 GegD: Zoltán Bókai
Roméo et Juliette (concert) (Gounod) 9 Vas-28 BalD: János Kovács / András Vass
Mickey Magnate (Szirmai) 27 Rugs-29 SpalD: Zoltán Bókai; R: László Méhes
Szeged, Armel Festival and Competition  / 
A Death in the Family (Mayer,W) 8 SpalD: Sara Jobin; R: Róbert Alföldi
In the Penal Colony (Glass) 10 SpalD: Petr Kofroň; R: Viktorie Čermáková
Mileva (Vrebalov) 12 SpalD: Aleksandar Kojić; R: Ozren Prohić
Maria Theresia (Baumgartner) 14 SpalD: Marián Lejava; R: Ladislav Adamík
Oedipus rex (Stravinsky) 5 SpalD: Grzegorz Wierus; R: Jacek Przybyłowicz
The Last Flower of Summer (Juranić) 7 SpalD: Zoran Juranić; R: Zoran Juranić
Simon Boccanegra (Verdi) 10 Spal
The Turn of the Screw (Britten) 12 SpalD: Leonhard Garms; R: Aytaç Manizade
Laika the Spacedog (Hepplewhite) 14 SpalD: Russell Hepplewhite; R: Tim Yealland
Szeged, Szegedi Nemzeti Színház / Szeged National Theatre  / 
André Chénier (Giordano) 6 Spal-2 GruodD: Tamás Pál; R: Bodolay Géza
Pomáde király új ruhája (Ránki) 18 Saus-17 Bal
Mária főhadnagy (Huszka) 8 Vas-24 Geg
Rigoletto (Verdi) 22 Kov-16 Geg
Madama Butterfly (Puccini) 28 Bal-11 Geg
Simon Boccanegra (Verdi) 18-26 Spal