2012/13 > Nyderlandai 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Nyderlandai

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija
Jungtinė Karalystė

Nyderlandai
 
Vokietija
Belgija Liuksemburgas

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

Les Pêcheurs de perles (Bizet) 8 RugsD: Michel Plasson
Requiem (Brahms) 20-21 RugsD: Mariss Jansons
Das Lied von der Erde (Mahler) 22 Rugs
Andreas weent (Wagemans) 20 SpalD: Michael Schønwandt
Iolanta (Tchaikovsky) 8 LapkrD: Emmanuel Villaume
Die Zauberflöte (Mozart) 17 LapkrD: René Jacobs
Simplicius Simplicissimus (Hartmann) 24 LapkrD: Markus Stenz
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 16 VasD: Vladimir Jurowski
Acis and Galatea (Handel) 2 KovD: Leonardo García Alarcón
La scala di seta (Rossini) 23 KovD: Alessandro de Marchi
Dido and Aeneas (Purcell) 24 BalD: Robert King
La bohème (Puccini) 27 BalD: Edo de Waart
Der fliegende Holländer (Wagner) 24-26 GegD: Andris Nelsons
The Gospel According to the Other Mary (Adams) 8 BirzD: Markus Stenz
Il trovatore (concert) (Verdi) 14 RugsD: Giancarlo Andretta
Alessandro (concert) (Handel) 21 RugsD: George Petrou
Requiem (Verdi) 27-29 RugsD: Mariss Jansons
Carmina Burana (concert) (Orff) 28 SpalD: Tsutomu Matsumura
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 10 LapkrD: Ago Verdonschot
The Messiah (Handel) 16 LapkrD: Frank Hameleers
Rinaldo (concert) (Handel) 28 LapkrD: Wolfgang Katschner
Caligula (Glanert) 14 GruodD: Markus Stenz
Stabat Mater (Pergolesi) 19 SausD: Diego Fasolis
Fidelio (concert) (Beethoven) 29 KovD: Gerrit Prießnitz
Rusalka (Dvořák,A) 17 GegD: James Gaffigan
Amsterdam, De Nederlandse Opera  / 
Der Schatzgräber (Schreker) 1-23 RugsD: Marc Albrecht; R: Ivo van Hove
Written on Skin (Benjamin) 6-23 SpalD: George Benjamin / Franck Ollu; R: Katie Mitchell
Ringetje (Wagner) 7 Spal
Das Rheingold (Wagner) 15-30 LapkrD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 5-30 GruodD: Marc Albrecht; R: Simon McBurney
Einstein on the Beach (Glass) 5-12 SausD: Michael Riesman; R: Robert Wilson
Guillaume Tell (Rossini) 28 Saus-18 VasD: Paolo Carignani; R: Pierre Audi
L'Amour des trois oranges (Prokofiev) 1-21 KovD: Tomáš Netopil; R: Laurent Pelly
Die Walküre (Wagner) 20 Bal-12 GegD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
La traviata (Verdi) 6-31 GegD: Giuliano Carella; R: Willy Decker
Sunken Garden (van der Aa) 3-6 BirzD: André de Ridder; R: Michel van der Aa
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 4-23 BirzD: Marc Albrecht; R: David Alden
Death in Venice (Britten) 3-7 LiepD: Edward Gardner; R: Deborah Warner
Siegfried (Wagner) 31 Rugpj-21 RugsD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Armide (Gluck) 6-27 SpalD: Ivor Bolton; R: Barrie Kosky
Götterdämmerung (Wagner) 14-30 LapkrD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
De speler (Prokofiev) 7-29 GruodD: Marc Albrecht; R: Andrea Breth
Das Rheingold (Wagner) 29 Saus-7 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Die Walküre (Wagner) 31 Saus-9 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Siegfried (Wagner) 2-11 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Götterdämmerung (Wagner) 5-14 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Kov-6 BalD: Carlo Rizzi; R: Monique Wagemakers
Arabella (Strauss) 11 Bal-2 GegD: Marc Albrecht; R: Christof Loy
Faust (Gounod) 10-27 GegD: Marc Minkowski; R: Alex Ollé
Laika (Padding) 3-8 BirzD: Etienne Siebens; R: Aernout Mik
Falstaff (Verdi) 7-30 BirzD: Daniele Gatti; R: Robert Carsen
Enschede, Nationale Reisopera  / 
Götterdämmerung (Wagner) 30 Rugs-16 SpalD: Ed Spanjaard; R: Antony McDonald
La bohème (Puccini) 5 SausD: Christian Carsten / Hans Schellevis; R: Christian Carsten
Il segreto di Susanna (Wolf-Ferrari) 26 KovD: Hans Schellevis; R: Xander Straat
Tristan und Isolde (Wagner) 22 Rugs-1 SpalD: Antony Hermus; R: Jakob Peters-Messer
La Tragedie de Carmen (Bizet) 1 LapkrD: Bas Wiegers; R: Gable Roelofsen,Romy Roelofsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22-24 LapkrD: Antonino Fogliani; R: Laurence Dale
The Fairy Queen (Purcell) 14-16 VasD: Arnaud Oosterbaan; R: Paul Koek
Johannes Passion (Bach,JS) 21-23 KovR: Dale Duesing
Heemstede, Opera Trionfo  / 
Owen Wingrave (Britten) 11 SausD: Ed Spanjaard; R: Floris Visser
Owen Wingrave (Britten) 11 SausD: Ed Spanjaard; R: Floris Visser
Maastricht, Opera Zuid  / 
Manon (Massenet) 16-18 LapkrD: Ivan Meylemans; R: Lotte de Beer
Pagliacci (Leoncavallo) 22-24 VasD: Per-Otto Johansson; R: Miranda van Kralingen,Nynke van den Bergh
Tosca (Puccini) 25 GegD: Stefan Veselka; R: Nicola Glück
Carmen (Bizet) 15-17 LapkrD: Ivan Meylemans; R: Leopold Witte, Geert Lageveen
La traviata (Verdi) 24 GegD: Per-Otto Johansson; R: Frank Van Laecke