2012/13 > Lenkija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2012/13 > Lenkija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Švedija Lietuva
Vokietija

Lenkija
 
Baltarusija
Čekija Slovakija Ukraina

Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 

My Fair Lady (Loewe) 7 Rugs-23 BirzD: Maciej Figas; R: Maciej Korwin
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15-16 RugsD: Jerzy Wołosiuk; R: Cezary Domagała
Rusalka (Dvořák,A) 22-26 RugsD: Maciej Figas; R: Kristina Wuss
La traviata (Verdi) 17-20 SpalD: Maciej Figas; R: Bodo Igesz
La bohème (Puccini) 8 Lapkr-19 GegD: Andrzej Knap; R: Maciej Prus
Hrabina Marica (Kálmán) 15 Lapkr-7 BalD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
L'elisir d'amore (Donizetti) 14 Gruod-14 BalD: Jerzy Wołosiuk; R: Krzysztof Nazar
La Gioconda (Ponchielli) 11-12 SausD: Ruben Silva; R: Krzysztof Nazar
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 16 Saus-9 BirzD: Jerzy Wołosiuk / Maciej Figas; R: Janina Niesobska
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 27 Saus-27 VasD: Maciej Figas; R: Grzegorz Boniecki
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 6-7 VasD: Włodzimierz Szymański; R: Sławomir Żerdzicki
Madama Butterfly (Puccini) 15-17 VasD: Maciej Figas; R: Marianne Berglof
Die Zauberflöte (Mozart) 22-24 VasD: Dirk Vermeulen; R: Matthias Remus
Carmen (Bizet) 14-17 KovD: Maciej Figas; R: Bodo Igesz
Il trovatore (Verdi) 22-23 KovD: Lukas Beikircher; R: Maciej Korwin
Halka (Moniuszko) 27 Bal-16 BirzD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Don Giovanni (Mozart) 1 GegR: Andrejs Žagars
Khovanschina (Musorgsky) 9 Geg
Nabucco (Verdi) 23-26 GegD: Maciej Figas; R: Ryszard Peryt
Halka (Moniuszko) 20-23 RugsD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Rusalka (Dvořák,A) 28-29 RugsD: Maciej Figas; R: Kristina Wuss
Manru (Paderewski) 10-13 SpalD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Carmen (Bizet) 13 Spal-4 BirzD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
Salome (Strauss) 7-13 LapkrD: Michał Klauza; R: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 24-27 LapkrD: Tadeusz Kozłowski / Jakub Kontz; R: Karolina Sofulak
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Gruod-19 GegD: Michał Klauza; R: Marek Weiss
Rothschild's Violin (Fleyshman) 26 Saus-14 BalD: Michał Klauza; R: Marek Weiss
The Gamblers (Shostakovich) 26 Saus-14 BalD: Michał Klauza; R: Andrzej Chyra
Macbeth (Verdi) 9-13 Vas
Madame Curie (Sikora) 8-9 KovD: Wojciech Michniewski; R: Marek Weiss
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 23-26 Kov
Maria (Statkowski) 25-29 RugpjD: Łukasz Borowicz; R: Michael Gieleta
Carmen (Bizet) 6-8 RugsD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
Ubu Rex (Penderecki) 27 Rugs-13 SpalD: Wojciech Michniewski; R: Janusz Wiśniewski
Maria (Statkowski) 15-17 LapkrD: Łukasz Borowicz; R: Michael Gieleta
La traviata (Verdi) 7-11 GruodR: Karolina Sofulak
Krakow, Opera Krakowska  / 
Carmen (Bizet) 19 Rugs-29 SausD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
The Gypsy Baron (Strauss,J) 27 Rugs-22 SausD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Rigoletto (Verdi) 3 Spal-5 LiepD: Tomasz Tokarczyk; R: Henryk Baranowski
Le nozze di Figaro (Mozart) 6 Spal-21 BalD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
La cenerentola (Rossini) 12 Spal-19 GegD: Damiano Binetti; R: Giorgio Madia
La traviata (Verdi) 19 Spal-14 BirzD: Tomasz Tokarczyk; R: Krzysztof Nazar
Madama Butterfly (Puccini) 26 Spal-12 GegD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Tosca (Puccini) 3 Lapkr-5 GegD: Vladimir Kiradjiev; R: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 9 Lapkr-7 BalD: Piotr Wajrak; R: Waldemar Zawodziński
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16 Lapkr-3 GegD: Tomasz Tokarczyk; R: Włodzimierz Nurkowski
L'elisir d'amore (Donizetti) 2 Gruod-17 KovD: Evgeny Volynskiy; R: Henryk Baranowski
Little Lord (Markwick) 14 Gruod-26 GegD: Sebastian Perłowski; R: Janusz Szydłowski
The Haunted Manor () 20-22 GruodD: Piotr Wajrak; R: Laco Adamik
Die Fledermaus (Strauss,J) 4-8 SausD: Uwe Theimer; R: Janusz Józefowicz
Winterreise (Schubert) 24 Saus-19 KovD: Konrad Mastyło; R: Józef Opalski
Don Giovanni (Mozart) 22-24 VasD: Tomasz Tokarczyk; R: Michał Znaniecki
The Emperor of Atlantis (Ullmann) 8-10 KovD: Grzegorz Berniak; R: Beata Redo-Dobber
Orpheus and Eurydice (Gluck) 27 Bal-18 BirzD: Marek Toporowski; R: Giorgio Madia
Il trovatore (Verdi) 8-12 Birz
Rodelinda (concert) (Handel) 13 BirzD: Jan Tomasz Adamus
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 21-23 BirzD: Łukasz Borowicz; R: Michał Znaniecki
Carmina Burana (Orff) 28-30 Birz
The Gypsy Baron (Strauss,J) 14-15 RugsD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Rigoletto (Verdi) 22 RugsD: Tomasz Tokarczyk; R: Henryk Baranowski
The Devils of Loudun (Penderecki) 27-29 RugsD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 4 Spal-3 LapkrD: Tomasz Tokarczyk
Madama Butterfly (Puccini) 11-13 SpalD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Orpheus and Eurydice (Gluck) 19-20 SpalD: NN; R: Giorgio Madia
The Marriage of Figaro (Mozart) 25-27 SpalD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 8-10 LapkrD: Łukasz Borowicz
The Troubadour (Verdi) 22-24 LapkrD: Tomasz Tokarczyk
La traviata (Verdi) 29 LapkrD: Tomasz Tokarczyk
Lodz, Teatr Wielki  / 
Tosca (Puccini) 27 Spal-21 GegD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Madama Butterfly (concert) (Puccini) 28 Gruod-23 BirzD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska
Anna Bolena (Donizetti) 23 Kov-26 GegD: Eraldo Salmieri; R: Janina Niesobska
La traviata (Verdi) 27 Bal-12 GegD: Tadeusz Kozłowski; R: Guy Coutance
Maria Stuarda (Donizetti) 29 GegD: Eraldo Salmieri; R: Dieter Kaegi
Carmen (Bizet) 9 BirzD: Bassem Akiki / Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Madama Butterfly (Puccini) 22 Rugs-12 LapkrD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska
Tosca (Puccini) 27 Rugs-26 LapkrD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 2 Spal-27 LapkrR: Marek Okopiński
Cyganeria (Puccini) 4 Spal-29 GruodR: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 6 SpalR: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Carmen (Bizet) 9 Spal-1 GruodR: Laco Adamik
Anna Bolena (Donizetti) 13 Spal-8 GruodR: Janina Niesobska
My Fair Lady (Loewe) 16-17 Spal
Aida (Verdi) 3 Lapkr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14-17 Gruod
Poznan, Teatr Wielki  / 
Wesele Figara (Mozart) 6 Spal-21 BalD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Straszny dwór (Moniuszko) 10 Spal-16 GegD: Maciej Wieloch; R: Emil Wesołowski
La traviata (Verdi) 19 Spal-28 VasD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Cyganeria (Puccini) 27 Spal-4 LapkrD: Gabriel Chmura; R: Ran Arthur Braun
Aida (Verdi) 6 Lapkr-5 VasD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
La serva padrona (Pergolesi) 16 Lapkr-17 BalD: Francesco Bottigliero; R: Natalia Babińska
Hamlet (Thomas,A) 17-18 LapkrD: Tadeusz Kozłowski; R: Ignacio Garcia
Lady Macbeth of Mtsensk District (Shostakovich) 30 Lapkr-14 VasD: Gabriel Chmura; R: Marcelo Lombardero(original), Pablo Maritano(revival)
The Marriage (Musorgsky) 4 Gruod-21 Vas
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 7 Gruod-13 Saus
Anatevka (Bock) 12 Gruod-8 Vas
Der Freischütz (Weber) 25 Saus-17 Vas
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Vas-1 Birz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10 Kov-6 BalD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Nabucco (Verdi) 17-21 Kov
Comedy of the Dumb Wife (Kassern) 7-17 Bal
Werther (Massenet) 12-14 BalD: Gabriel Chmura; R: Ignacio Garcia
Krol Edyp (Stravinsky) 27 Bal-6 BirzD: Gabriel Chmura; R: Jacek Przybyłowicz
Tosca (Puccini) 9 Geg-11 BirzD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Cyberiada (Meyer,K) 25-28 GegD: Krzysztof Słowiński; R: Ran Arthur Braun
Falstaff (Verdi) 21-25 Birz
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-9 VasD: Gabriel Chmura; R: Tomasz Konina
Cyberiada (Meyer,K) 28-29 RugsD: Krzysztof Słowiński; R: Ran Arthur Braun
Parsifal (Wagner) 18 Spal-13 BalD: Gabriel Chmura; R: Kirsten Dehlholm
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Spal-6 VasD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Jaś i Małgosia (Humperdinck) 7 Lapkr-31 GegD: Agnieszka Nagórka; R: Monika Dobrowlańska
Messa da Requiem (Verdi) 17 LapkrD: Gabriel Chmura
Nabucco (Verdi) 22 Lapkr-6 BalD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss-Grzesiński
The Portrait (Weinberg) 6 Gruod-19 SausD: Tadeusz Kozłowski; R: David Pountney(original), Anelia Kadieva(revival)
La traviata (Verdi) 15 Gruod-4 VasD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8 Saus-6 GegD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Aida (Verdi) 12 Saus-9 KovD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Straszny dwór (Moniuszko) 22 Saus-2 BalD: Maciej Wieloch; R: Emil Wesołowski
Tosca (Puccini) 23 Vas-30 KovD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Don Giovanni (Mozart) 22-25 KovD: Gabriel Chmura; R: Pippo Delbono
La bohème (Puccini) 24 Bal-13 GegD: Gabriel Chmura; R: Ran Arthur Braun
Carmen (Bizet) 24-28 GegD: Kees Bakels; R: Denis Krief
The Angel of the Odd (Coli) 7-14 BirzD: Grzegorz Wierus; R: Krzysztof Cicheński
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Madama Butterfly (Puccini) 14-23 RugsD: Wojciech Semerau-Siemianowski; R: Pia Partum
Wiener Blut (Strauss,J) 26 Spal-19 BalD: Piotr Deptuch; R: Daniel Kustosik
Fidelio (Beethoven) 17-18 LapkrD: Piotr Deptuch; R: Werner Pichler
Nabucco (Verdi) 23-25 LapkrD: Vladimir Kiradjiev; R: Olga Iwanowna
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 4-18 SausD: Wojciech Semerau-Siemianowski / Norbert Twórczyński; R: Jitka Stokalska
Kraina uśmiechu (Lehár) 1-2 VasD: Frank Zacher; R: Wiesław Ochmann
Księżniczka czardasza (Kálmán) 22-23 VasD: Jerzy Kosek; R: Maria Sartowa
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 22 Kov-14 BalD: Frank Zacher; R: Dmitry Bertman
Robinson Crusoe (Offenbach) 22 BirzD: Piotr Deptuch; R: Martin Otava
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 28 Rugs-6 BalD: Frank Zacher / Jerzy Wołosiuk; R: Dmitry Bertman
Madama Butterfly (Puccini) 26-27 SpalD: Vladimir Kiradjiev; R: Pia Partum
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 23-24 LapkrD: Jerzy Wołosiuk; R: Jitka Stokalska
Lohengrin (Wagner) 13 Gruod-11 SausD: Golo Berg
Robinson Crusoe (Offenbach) 31 Gruod-19 SausD: Jerzy Wołosiuk / Piotr Deptuch; R: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 22-23 KovD: Vladimir Kiradjiev; R: Olga Iwanowna
Warszawa, Teatr Wielki - Opera Narodowa / Polish National Opera  / 
Nabucco (Verdi) 19 Rugs-29 SausD: Andrzej Straszyński; R: Marek Weiss
Manon Lescaut (Puccini) 23 Spal-2 LapkrD: Patrick Fournillier; R: Mariusz Treliński
Madama Butterfly (Puccini) 29 Lapkr-4 GruodD: Tadeusz Kozłowski; R: Mariusz Treliński
Pygmalion (concert) (Rameau) 7 GruodD: Paul Agnew
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 8-12 GruodD: Keri-Lynn Wilson; R: Mariusz Treliński
Don Carlos (Verdi) 13-22 SausD: Carlo Montanaro; R: Willy Decker
The Makropulos Affair (Janáček) 17-23 VasD: Gerd Schaller; R: Christoph Marthaler
La traviata (Verdi) 1-3 KovD: Miguel A Gomez-Martinez; R: Mariusz Treliński
Medeamaterial (Dusapin) 8-10 KovD: NN; R: Barbara Wysocka
Turandot (Puccini) 24-28 KovD: Carlo Montanaro; R: Mariusz Treliński
Halka (Moniuszko) 4 Bal-14 GegD: Łukasz Borowicz; R: Natalia Korczakowska
Lady Sarashina (Eötvös) 7-14 BalD: Christian Schumann; R: Ushio Amagatsu
Qudsja Zaher (Szymański) 20-24 BalD: Wojciech Michiewski; R: Eimuntas Nekrošius
Le Rossignol (Stravinsky) 5-8 GegD: Modestas Pitrenas; R: Alexander Petrov
Transcryptum (Blecharz) 23-28 GegD: Marta Kluczynska; R: Wojtek Blecharz
Der fliegende Holländer (Wagner) 24-31 GegD: Andriy Yurkevych; R: Mariusz Treliński
Rigoletto (Verdi) 13-16 BirzD: Andriy Yurkevych; R: Gilbert Deflo
The Devils of Loudun (Penderecki) 2-8 SpalD: Lionel Friend; R: Keith Warner
Don Carlos (Verdi) 27 Spal-2 LapkrD: Carlo Montanaro; R: Willy Decker
Nabucco (Verdi) 19 Lapkr-25 VasD: Bassem Akiki; R: Marek Weiss
Jolanta (Tchaikovsky) 12-19 GruodD: Valery Gergiev; R: Mariusz Trelinski
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 13-19 GruodD: Valery Gergiev; R: Mariusz Trelinski
Orfeo ed Euridice (Gluck) 10 Saus-21 VasD: Łukasz Borowicz; R: Mariusz Treliński
Straszny dwór (Moniuszko) 24 Saus-5 BirzD: Jakub Chrenowicz; R: Mikołaj Grabowski
Qudsja Zaher (Szymański) 2-4 VasD: Wojciech Michiewski; R: Eimuntas Nekrošius
Le Rossignol (Stravinsky) 15-18 VasD: Modestas Pitrenas; R: Alexander Petrov
Madame Butterfly (Puccini) 14 Kov-10 GegD: Andriy Yurkevych, Piotr Staniszewski; R: Mariusz Treliński
Attila (concert) (Verdi) 15 KovD: Carlo Montanaro
Lohengrin (Wagner) 11-17 BalD: Stefan Soltesz; R: Antony McDonald
Zwycięstwo nad słońcem (Wojciechowski) 26-29 BalR: Krzysztof Garbaczewski
Solarize (Stańczyk) 26-29 BalR: Krzysztof Garbaczewski
Elektra (Strauss) 4-6 GegD: NN; R: Willy Decker
Moby Dick (Knapik) 25-29 BirzD: Gabriel Chmura; R: Barbara Wysocka
Warszawa, Warszawska Opera Kameralna / Warsaw Chamber Opera  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 25-28 SpalD: Ruben Silva
The Barber of Seville (Paisiello) 4-6 SausD: Tadeusz Karolak; R: Jitka Stokalska
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Saus-7 LiepD: Ruben Silva; R: Ryszard Peryt
The Rake's Progress (Stravinsky) 1-4 KovD: Charles Olivieri-Munroe; R: Marek Weiss
Orfeusz i Eurydyka (concert) (Gluck) 4 BalD: Kai Bumann
L'elisir d'amore (Donizetti) 1-2 Geg
Così fan tutte (Mozart) 20-23 BirzD: Ruben Silva; R: Marek Weiss
Don Giovanni (Mozart) 25 Birz
Le nozze di Figaro (Mozart) 27-30 Birz
La finta giardiniera (Mozart) 2 Liep
La finta semplice (Mozart) 4 Liep
Zaïde (Mozart) 9 Liep
Lo sposo deluso (Mozart) 11 Liep
Der Schauspieldirektor (Mozart) 11 Liep
L'oca del Cairo (Mozart) 11 Liep
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 13-14 Liep
Bastien und Bastienne (Mozart) 18 Liep
Imeneo (Handel) 13-14 RugsD: Władysław Kłosiewicz; R: Ryszard Peryt
The Telephone (Menotti) 27-28 Rugs
Così fan tutte (Mozart) 18 Spal-30 Lapkr
Suor Angelica (Puccini) 25-26 Spal
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Straszny dwór (Moniuszko) 8 Rugs-16 GegD: Tomasz Szreder; R: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 9 Rugs-19 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Rigoletto (Verdi) 13 Rugs-15 KovD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Czarodziejski flet (Mozart) 14 Rugs-18 GegD: Tadeusz Zathey; R: Anna Długołęcka
Król Roger (Szymanowski) 15 Rugs-12 BalD: Ewa Michnik; R: Mariusz Treliński
L'elisir d'amore (Donizetti) 16 Rugs-20 BalD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Alice in Wonderland (Chauls) 19 Rugs-7 GegD: Bassem Akiki; R: Adam Frontczak
Otello (Verdi) 21 Rugs-29 GegD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Sid, wąż, który chciał śpiewać (Fox) 25 Rugs-18 GegD: Bassem Akiki; R: Adam Frontczak
Carmen (Bizet) 26 Rugs-1 BirzD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
Falstaff (Verdi) 27 Rugs-17 KovD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Pułapka (Krauze) 28 RugsD: Tomasz Szreder; R: Ewelina Pietrowiak
Angels in America (Eötvös) 29 RugsD: Bassem Akiki
La libertà chiama la libertà (Knapik) 30 RugsD: Jacek Kaspszyk; R: Michał Zadara
Ogrod Marty (Duchnowski) 3 SpalD: Cezary Duchnowski
Zítra se bude... (Březina) 5 SpalD: Marko Ivanović; R: Jiří Nekvasil
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 9 Spal-30 BalD: Tadeusz Zathey; R: Igor Przegrodzki
Don Giovanni (Mozart) 11 Spal-3 BalD: Jari Hämäläinen / Bassem Akiki; R: Mariusz Treliński
The Mother of Black-Winged Dreams (Kulenty) 24 SpalD: Bassem Akiki; R: Ewelina Pietrowiak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 25 Spal-13 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Spal-5 GegD: Francesco Bottigliero; R: Marek Weiss
Boris Godunow (Musorgsky) 28 Spal-17 GegD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Giovanna d'Arco (Verdi) 30 Spal-16 KovD: Ewa Michnik; R: Natascha Ursuliak
Halka (Moniuszko) 4 Lapkr-2 BirzD: Tomasz Szreder; R: Laco Adamik
Raj utracony (Penderecki) 7 Lapkr-9 GegD: Tomasz Szreder; R: Waldemar Zawodziński
Chopin (Orefice) 15 Lapkr-8 GegD: Ewa Michnik; R: Laco Adamik
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 18 Lapkr-19 GegD: Ewa Michnik; R: Hans-Peter Lehmann
Parsifal (Wagner) 21 Lapkr-9 KovD: Tomasz Szreder; R: Georg Rootering
Samson i Dalila (Saint-Saëns) 27 Lapkr-15 GegD: Tadeusz Zathey; R: Michał Znaniecki
Così fan tutte (Mozart) 28 Lapkr-11 BalD: Bassem Akiki; R: Michał Znaniecki
Little Red Riding Hood (Pauer) 30 Lapkr-2 BirzD: Bassem Akiki; R: Adam Frontczak
Cavalleria rusticana (Mascagni) 15 Gruod-5 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 15 Gruod-5 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Fiddler on the Roof (Bock) 29 Gruod-25 GegD: Ewa Michnik; R: Marek Weiss
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-7 SausD: Ewa Michnik; R: Helena Kaut-Howson
Nabucco (Verdi) 24 Vas-18 BalD: Ewa Michnik; R: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 27 Bal-28 GegD: Bassem Akiki; R: Adam Frontczak
Aida (Verdi) 8 BirzD: Ewa Michnik; R: Adam Frontczak
Tosca (Puccini) 14-30 BirzD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
Little Red Riding Hood (Pauer) 10 Rugs-1 BalD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 Rugs-8 GegD: Tadeusz Zathey; R: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 12 Rugs-10 GegD: Ewa Michnik; R: Adam Frontczak
Chopin (Orefice) 13 Rugs-6 GegD: Ewa Michnik
Rigoletto (Verdi) 14 Rugs-5 BalD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Król Roger (Szymanowski) 15 Rugs-24 BalD: Ewa Michnik; R: Mariusz Treliński
Nabucco (Verdi) 18 Rugs-11 BalD: Ewa Michnik; R: Marek Weiss
Cavalleria rusticana (Mascagni) 19 Rugs-10 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Pagliacci (Leoncavallo) 19 Rugs-10 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Così fan tutte (Mozart) 20 Rugs-15 BalD: Tomasz Szreder; R: Michał Znaniecki
Carmen (Bizet) 22 Rugs-4 GegD: Tomasz Szreder; R: Adam Frontczak
L'elisir d'amore (Donizetti) 24 Rugs-22 GegD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Halka (Moniuszko) 25 Rugs-30 GegD: Ewa Michnik; R: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 26 Rugs-6 BalD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Paradise Lost (Penderecki) 27 Rugs-31 GegD: Andrzej Straszyński; R: Waldemar Zawodziński
Boris Godunov (Musorgsky) 28 Rugs-29 GegD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Die Zauberflöte (Mozart) 29 Rugs-9 BalD: Tadeusz Zathey; R: Anna Długołęcka
Otello (Verdi) 9 Spal-24 GegD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
The Trap (Krauze) 10 Spal-27 GegD: Tomasz Szreder; R: Ewelina Pietrowiak
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 11 Spal-9 GegD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Falstaff (Verdi) 12 Spal-7 GegD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Giovanna d'Arco (Verdi) 23 Spal-2 BalD: Ewa Michnik; R: Natascha Ursuliak
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Spal-13 BalD: Tadeusz Zathey; R: Igor Przegrodzki
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 29 Spal-21 GegD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 8-17 LapkrD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 26 Lapkr-30 BalD: Tadeusz Zathey; R: Michał Znaniecki
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 1 Gruod-26 Bal
The Haunted Manor () 5 Gruod-23 GegD: Tomasz Szreder; R: Lado Adamic
Alice in Wonderland (Chauls) 17 Gruod-8 BalD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Anatevka (Bock) 4-19 SausD: Ewa Michnik; R: Marek Weiss, Adam Frontczak
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Saus-2 VasD: Ewa Michnik; R: Helena Kaut-Howson
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 Kov-11 GegD: Tomasz Szreder; R: Anette Leistenschneider
Parsifal (Wagner) 17 BalD: Walter E Gugerbauer / Tomasz Szreder; R: Georg Rootering
Macbeth (Verdi) 13-22 BirzD: Ewa Michnik; R: Bruno Berger-Gorski