2013/14 > Austrija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Austrija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija Čekija Slovakija
Lichtenšteinas
Šveicarija

Austrija
 
Vengrija
Italija Slovėnija Kroatija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 Spal-29 LapkrD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Aschenputtel (Singer) 16 Lapkr-22 GruodD: Oliver Ostermann; R: Manfred Waba
Das Feuerwerk (Burkhard) 14 Gruod-31 SausD: Michael Zehetner; R: Karina Fibich
Der Mann von La Mancha (Leigh) 18 Saus-8 KovD: Franz Josef Breznik; R: Robert Herzl
Zwei Herzen im Dreivierteltakt (Stolz) 15 Vas-29 KovD: Oliver Ostermann; R: Alexandra Frankmann
Giuditta (Lehár) 20-29 BirzD: Franz Josef Breznik; R: Dominik Wilgenbus
Giuditta (Lehár) 6 Rugpj-4 RugsD: Franz Josef Breznik; R: Dominik Wilgenbus
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Rigoletto (Verdi) 5-28 VasD: Alexander Drčar; R: Alexander Kubelka
Erl, Tiroler Festspiele Erl  / 
Weihnachtsoratorium (Bach,JS) 26 Gruod-6 SausD: Gustav Kuhn
Don Giovanni (Mozart) 27 Gruod-3 SausD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Tosca (Puccini) 28 Gruod-5 SausD: Gustav Kuhn; R: Angelica Ladurner
Winterreise (Schubert) 2 Saus
Das Rheingold (Wagner) 18 Liep-1 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Die Walküre (Wagner) 19 Liep-2 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Siegfried (Wagner) 25 Liep-2 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Götterdämmerung (Wagner) 26 Liep-3 RugpjD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Los niños perdidos (Kolonovits) 9-15 RugpjD: David Giménez Carreras; R: Emilio Sagi
Graz, Oper Graz  / 
Lohengrin (Wagner) 28 Rugs-30 GegD: Julien Salemkour / Marius Burkert / Dirk Kaftan; R: Johannes Erath
La bohème (Puccini) 6 Spal-4 GruodD: José Miguel Esandi; R: Dietmar Pflegerl
Im weißen Rößl (Benatzky) 19 Spal-8 GegD: Florian Erdl; R: Josef E Köpplinger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Lapkr-14 GegD: Dirk Kaftan; R: Mariame Clément
Carousel (Rodgers) 7 Gruod-5 BirzD: Marius Burkert; R: Matthias Davids
Turandot (Puccini) 18 Saus-25 GegD: Domingo Hindoyan; R: Marco Arturo Marelli
Jenůfa (Janáček) 29 Kov-15 BirzD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
La favorita (Donizetti) 26 Bal-14 BirzD: Giacomo Sagripanti; R: Sam Brown
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
La forza del destino (Verdi) 21 Rugs-6 VasD: Francesco Angelico; R: Kay Kuntze
Anatevka (Bock) 5 Spal-28 GruodD: Hansjörg Sofka; R: Dale Albright
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 11 Spal-17 LapkrD: Vito Cristofaro; R: Urs Häberli
Don Pasquale (Donizetti) 9 Lapkr-27 BalD: Vito Cristofaro; R: Stefan Tilch
Mara (Netzer) 7 Gruod-19 KovD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Parsifal (Wagner) 16 Vas-3 GegD: Alexander Rumpf; R: Johannes Reitmeier
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 22 Kov-2 LiepD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier, Roger E Boggasch
Tiefland (d'Albert) 10 Geg-3 LiepD: Francesco Angelico; R: Kurt Josef Schildknecht
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 21 Birz-6 LiepD: Alexander Rumpf; R: Ulrich Peters
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 19 Rugs-19 SpalD: Alexander Soddy; R: Marco Storman
Macbeth (Verdi) 31 Spal-5 GruodD: Alexander Soddy; R: Cesare Lievi
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 19 Gruod-18 VasD: Günter Wallner; R: Tobias Kratzer
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 6 Vas-22 KovD: Attilio Cremonesi; R: Michael Sturminger
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 20 Kov-10 GegD: Alexander Soddy; R: Immo Karaman
Linz, Landestheater Linz  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Rugs-1 BirzD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Amon Miyamoto
Dido und Aeneas (Purcell) 25 Spal-20 GruodD: Takeshi Moriuchi / Daniel Spaw; R: Daniela Kurz
Das Rheingold (Wagner) 26 Spal-1 VasD: Dennis Russell Davies / Marc Reibel; R: Uwe Eric Laufenberg
Spuren der Verirrten (Glass) 9 Lapkr-3 VasD: Dennis Russell Davies / Ingo Ingensand; R: David Pountney
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-4 LiepD: Marc Reibel / Ingo Ingensand / Daniel Spaw; R: Adriana Altaras
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 Saus-1 BalD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Anthony Pilavachi
Fadinger (Leitner) 8 Vas-26 BirzD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: André Turnheim
Die Walküre (Wagner) 22 Kov-14 BirzD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Uwe Eric Laufenberg
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 2 Geg-26 BirzD: Borys Sitarski; R: John F Kutil
Carmen (Bizet) 24 Geg-2 LiepD: Daniel Linton-France; R: Olivier Tambosi
Salzburg, Landestheater  / 
La cage aux folles (Herman) 21 Rugs-8 KovD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 28 Rugs-26 GegD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen / Christian Struppeck
Die Pilger von Mekka (Gluck) 27 Spal-12 GruodD: Adrian Kelly; R: Jacopo Spirei
Jonny spielt auf (Krenek) 7 Gruod-14 SausD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 6 Vas-27 GegD: Leo Hussain; R: André Heller-Lopes
Die Dreigroschenoper (Weill) 4 Bal-15 BirzD: Christian Frank; R: Stephanie Mohr
La clemenza di Tito (Mozart) 4 Geg-12 BirzD: Leo Hussain; R: Amélie Niermeyer
Emilie (Saariaho) 24 Geg-10 BirzD: Leo Hussain; R: Agnessa Nefjodov
Die Zauberflöte (Mozart) 20+ RugsD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Carl Philip von Maldeghem
La cage aux folles (Herman) 7-12 SpalD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
Rigoletto (Verdi) 25+ SpalD: Adrian Kelly; R: Amélie Niermeyer
Im weißen Rößl (Benatzky) 7+ GruodD: Peter Ewaldt; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 10+ SausD: Peter Ewaldt; R: Andreas Gergen, Christian Struppeck
La sonnambula (Bellini) 22+ VasD: Speranza Scappucci; R: Agnessa Nefjodov
Fidelio (Beethoven) 18+ BalD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Tahrir (Mahmoud) 17+ GegD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Yekta Kara
Dafne (Caldara) 7+ BirzD: Peter Ewaldt; R: Marco Dott
Wien, Wiener Kammeroper  / 
Semiramide (Vinci) 27 Rugs-15 SpalD: Alan Curtis; R: Francesco Micheli
La cenerentola (Rossini) 25 Lapkr-21 GruodD: Konstantin Chudovsky; R: Jasmin Solfaghari
Mare Nostrum (Kagel) 11-24 VasD: Gelsomino Rocco; R: Christoph Zauner
La clemenza di Tito (Mozart) 13 Bal-10 GegD: Rubén Dubrovsky; R: Alberto Triola
Punch and Judy (Birtwistle) 22 Geg-5 BirzD: Walter Kobéra; R: Leonard Prinsloo
Wien, Wiener Staatsoper  / 
La traviata (Verdi) 3 Rugs-25 GegD: Marco Armiliato; R: Jean-François Sivadier
Carmen (Bizet) 4-16 RugsD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Tosca (Puccini) 5 Rugs-27 BirzD: Marco Armiliato / Paolo Carignani / Stefan Soltesz / Philippe Auguin; R: Margarethe Wallmann
Otello (Verdi) 14-23 RugsD: Dan Ettinger; R: Christine Mielitz
Tristan und Isolde (Wagner) 21 Rugs-21 GruodD: Franz Welser-Möst / Myung Whun Chung; R: David McVicar
Nabucco (Verdi) 22 Rugs-7 GegD: Paolo Carignani / Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Simon Boccanegra (Verdi) 27 Rugs-4 SpalD: Alain Altinoglu; R: Peter Stein
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 Rugs-31 KovD: Michael Güttler / Guillermo Garcia Calvo / Stefan Soltesz; R: Richard Bletschacher, Günther Rennert
La fanciulla del West (Puccini) 5-17 SpalD: Franz Welser-Möst; R: Marco Arturo Marelli
Aida (Verdi) 9-18 SpalD: Dan Ettinger; R: Nicolas Joël
Don Carlos (Verdi) 13-19 SpalD: Franz Welser-Möst; R: Daniele Abbado
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Spal-30 BalD: Adam Fischer / Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Anna Bolena (Donizetti) 25 Spal-3 LapkrD: Evelino Pidò; R: Eric Génovèse
La Fille du régiment (Donizetti) 26 Spal-4 LapkrD: Bruno Campanella; R: Laurent Pelly(original), Christian Rath(revival)
Un ballo in maschera (Verdi) 7-16 LapkrD: Jesús López-Cobos; R: Gianfranco de Bosio
L'elisir d'amore (Donizetti) 8 Lapkr-14 BirzD: Guillermo Garcia Calvo; R: Otto Schenk
Madama Butterfly (Puccini) 11 Lapkr-14 BalD: Plácido Domingo / Jonathan Darlington; R: Josef Gielen
Die Zauberflöte (Mozart) 17 Lapkr-17 BirzD: Christoph Eschenbach / Constantin Trin; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Peter Grimes (Britten) 23 Lapkr-1 GruodD: Graeme Jenkins; R: Christine Mielitz
La bohème (Puccini) 4 Gruod-29 KovD: Philippe Auguin / Franz Welser-Möst; R: Franco Zeffirelli
Pollicino (Henze) 18 Gruod-8 GegD: Gerrit Prießnitz; R: René Zisterer
Fidelio (Beethoven) 19-29 GruodD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 23 Gruod-2 BirzD: Michael Güttler / Jesús López-Cobos; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-5 SausD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-15 SausD: Jérémie Rhorer; R: Jean-Louis Martinoty
Don Giovanni (Mozart) 11-21 SausD: Alain Altinoglu; R: Jean-Louis Martinoty
Così fan tutte (Mozart) 13-20 SausD: Patrick Lange; R: Roberto De Simone
Boris Godunow (Musorgsky) 23-31 SausD: Michael Güttler; R: Yannis Kokkos
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Saus-2 VasD: Paolo Carignani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 Saus-2 VasD: Paolo Carignani; R: Jean-Pierre Ponnelle
Rusalka (Dvořák,A) 26 Saus-9 VasD: Jiri Belohlavek; R: Sven-Eric Bechtolf
Salome (Strauss) 7-13 VasD: Andris Nelson; R: Boleslaw Barlog
Manon (Massenet) 12-21 VasD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Adriana Lecouvreur (Cilea) 16 Vas-12 KovD: Evelino Pidò; R: David McVicar, Justin Way
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 28 VasD: Patrick Lange
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7-14 KovD: Patrick Lange; R: Falk Richter
Wozzeck (Berg) 27-30 KovD: Daniele Gatti; R: Adolf Dresen
Rigoletto (Verdi) 1-10 BalD: Jesús López-Cobos; R: Sandro Sequi
Lohengrin (Wagner) 12-28 BalD: Bertrand de Billy; R: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 Bal-20 BirzD: Michael Boder / Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Parsifal (Wagner) 17-24 BalD: Franz Welser-Möst; R: Christine Mielitz
Faust (Gounod) 2-10 GegD: Bertrand de Billy; R: Stéphane Roche
Andrea Chénier (Giordano) 3-9 GegD: Paolo Carignani; R: Otto Schenk
Norma (concert) (Bellini) 8-21 GegD: Andriy Yurkevych
La clemenza di Tito (Mozart) 11-18 GegD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 Geg-4 BirzD: Marko Letonja; R: Andrei Serban
Die Walküre (Wagner) 31 Geg-22 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 5-25 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 8-29 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 18-30 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Das Rheingold (Wagner) 19 BirzD: Jeffrey Tate; R: Sven-Eric Bechtolf
Der fliegende Holländer (Wagner) 3-12 RugsD: Yannick Nézet-Séguin; R: Christine Mielitz
Tosca (Puccini) 4 Rugs-27 KovD: Paolo Carignani / Marco Armiliato; R: Margarethe Wallmann
Rusalka (Dvořák,A) 5-13 RugsD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
La fanciulla del West (Puccini) 11-18 RugsD: Paolo Carignani; R: Marco Arturo Marelli
Manon (Massenet) 17-24 RugsD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
L'elisir d'amore (Donizetti) 19 Rugs-6 GegD: Guillermo García Calvo; R: Otto Schenk
Don Carlos (Verdi) 21 Rugs-1 KovD: Alain Altinoglu / Marco Armiliato; R: Daniele Abbado
Salome (Strauss) 4 Spal-8 BirzD: Alain Altinoglu / Simone Young / Peter Schneider; R: Boleslaw Barlog
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 5-16 SpalD: Christoph Eschenbach; R: Kasper Holten
Roberto Devereux (Donizetti) 9-17 SpalD: Andriy Yurkevych; R: Silviu Purcarete
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-23 SpalD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Tannhäuser (Wagner) 22 Spal-2 LapkrD: Myung-Whun Chung; R: Claus Guth
La bohème (Puccini) 29 Spal-7 LapkrD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 Lapkr-12 GegD: Michael Güttler / Jean-Christophe Spinosi; R: Richard Bletschacher(original), Günther Rennert(revival)
Přihody Lišky Bystroušky (Janáček) 8-17 LapkrD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Chowanschtschina (Musorgsky) 15-30 LapkrD: Semyon Bychkov; R: Lev Dodin
Le nozze di Figaro (Mozart) 16-25 LapkrD: Sascha Goetzel; R: Jean-Louis Martinoty
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Lapkr-12 BalD: Kirill Petrenko; R: Otto Schenk
La traviata (Verdi) 5 Gruod-21 KovD: Franz Welser-Möst / Dan Ettinger; R: Jean-François Sivadier
La cenerentola (Rossini) 6 Gruod-26 GegD: Jesús López Cobos / Evelino Pidò; R: Sven-Eric Bechtolf
Arabella (Strauss) 9-21 GruodD: Ulf Schirmer; R: Sven-Eric Bechtolf
Rigoletto (Verdi) 20 Gruod-30 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Gruod-11 SausD: Adam Fischer; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 Gruod-5 SausD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Tristan und Isolde (Wagner) 10-18 SausD: Peter Schneider; R: David McVicar
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 16-28 SausD: Marko Letonja; R: Vera Nemirova
Simon Boccanegra (Verdi) 21 Saus-1 VasD: Philippe Auguin; R: Peter Stein
Madama Butterfly (Puccini) 26 Saus-24 BalD: Philippe Auguin; R: Josef Gielen
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 13 VasD: Franz Welser-Möst
Andrea Chénier (Giordano) 18-24 VasD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
La juive (Halévy) 23 Vas-7 KovD: Frédéric Chaslin; R: Günter Krämer
I puritani (Bellini) 28 Vas-10 KovD: Marco Armiliato; R: John Dew
Werther (Massenet) 5-13 KovD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 8-17 KovD: Ingo Metzmacher; R: Matthias Hartmann
Aida (Verdi) 22-28 KovD: Philippe Auguin; R: Nicolas Joël
Elektra (Strauss) 29 Kov-16 BalD: Franz Welser-Möst; R: Uwe Eric Laufenberg
Parsifal (Wagner) 2-8 BalD: Peter Schneider; R: Christine Mielitz
Anna Bolena (Donizetti) 10-20 BalD: Andriy Yurkevych; R: Eric Génovèse
L'italiana in Algeri (Rossini) 18-30 BalD: Jesús López-Cobos; R: Jean-Pierre Ponnelle
Don Pasquale (Donizetti) 26 Bal-11 GegD: Jesús López-Cobos; R: Irina Brook
Nabucco (Verdi) 10-22 GegD: Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Das Rheingold (Wagner) 16-30 GegD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walküre (Wagner) 17-31 GegD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 20 Geg-4 BirzD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Götterdämmerung (Wagner) 25 Geg-7 BirzD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Fidelio (Beethoven) 3-9 BirzD: Adam Fischer; R: Otto Schenk
Don Giovanni (Mozart) 11-19 BirzD: Cornelius Meister; R: Jean-Louis Martinoty
The Tempest (Adès) 14-27 BirzD: Thomas Adès; R: Robert Lepage
Cardillac (Hindemith) 22-29 BirzD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Wien, Theater an der Wien  / 
The Rake's Progress (Stravinsky) 16-26 RugsD: Michael Boder; R: Martin Kušej
Alessandro (concert) (Handel) 25 RugsD: George Petrou
A Harlot's Progress (Bell) 13-27 SpalD: Donald Runnicles; R: Jens Daniel Herzog
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13-24 LapkrD: René Jacobs; R: Damiano Micheletto
Lazarus (Schubert) 11-23 GruodD: Michael Boder; R: Claus Guth
Rinaldo (concert) (Handel) 14 GruodD: Riccardo Minasi
I due Foscari (Verdi) 15-27 SausD: James Conlon; R: Thaddeus Strassberger
Platée (Rameau) 17-28 VasD: William Christie; R: Robert Carsen
Le nozze di Figaro (concert) (Mozart) 6-8 KovD: Nikolaus Harnoncourt
Don Giovanni (concert) (Mozart) 17-19 KovD: Nikolaus Harnoncourt
Così fan tutte (concert) (Mozart) 27-29 KovD: Nikolaus Harnoncourt
The Messiah (Handel) 14-26 BalD: Christophe Rousset; R: Claus Guth
Missa Solemnis (concert) (Beethoven) 16 BalD: Martin Haselböck
La traviata (Verdi) 1-11 LiepD: Sian Edwards; R: Peter Konwitschny
Charodeyka (Tchaikovsky,P) 14-26 RugsD: Mikhail Tatarnikov; R: Christof Loy
Iphigenie en Aulide et Tauride (Gluck) 16-29 SpalD: Leo Hussain; R: Torsten Fischer
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 16-30 LapkrD: Jean-Christophe Spinosi; R: Lotte de Beer
American Lulu (Neuwirth) 14 GruodD: Johannes Kalitzke; R: Kirill Serebrennikov
La straniera (Bellini) 14-28 SausD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-27 VasD: René Jacobs; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Geschichten aus dem Wiener Wald (Gruber) 14-23 KovD: HK Gruber; R: Michael Sturminger
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-22 BalD: Marc Minkowski; R: Felix Breisach
La mere coupable (Milhaud) 8-17 GegD: Leo Hussain; R: Herbert Föttinger
Wien, Volksoper Wien  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Rugs-2 BalD: Alfred Eschwé / Gerrit Prießnitz / Philipp Pointner; R: Helmuth Lohner
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 Rugs-27 BirzD: Rudolf Bibl; R: Heinz Zednik
Frau Luna (Lincke) 8-22 RugsD: Lorenz C Aichner; R: Peter Lund
Sweeney Todd (Sondheim) 11 Rugs-18 SpalD: Joseph Olefirowicz; R: Matthias Davids
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16 Rugs-9 LapkrD: Alfred Eschwé; R: Marco Arturo Marelli
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 20 Rugs-23 LapkrD: Rudolf Bibl; R: Robert Herzl
Salome (Strauss) 24 Rugs-17 SpalD: Alfred Eschwé; R: Marguerite Borie
Der Wildschütz (Lortzing) 28 Rugs-15 SpalD: Alfred Eschwé; R: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Ein Walzertraum (Straus) 3 Spal-18 LapkrD: Guido Mancusi; R: Robert Meyer
Il trovatore (Verdi) 16 Lapkr-30 BirzD: Enrico Dovico; R: Dietrich W Hilsdorf
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Lapkr-10 BirzD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 26 Lapkr-25 GruodD: Nicholas Milton; R: Karl Dönch
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 14 Gruod-21 SausD: Alfred Eschwé; R: Hinrich Horstkotte
Antonia und der Reißteufel (Kolonovits) 20 Gruod-16 BirzD: Christian Kolonovits; R: Robert Meyer
My Fair Lady (Loewe) 29 Gruod-14 VasD: Michael Tomaschek; R: Robert Herzl
Kiss me, Kate (Porter) 11 Saus-28 BirzD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl
Carmen (Bizet) 19 Saus-7 GegD: Enrico Dovico; R: Guy Joosten
Guys and Dolls (Loesser) 25 Saus-21 VasD: Joseph R Olefirowicz; R: Heinz Marecek
Albert Herring (Britten) 15 Vas-20 KovD: Gerrit Prießnitz; R: Brigitte Fassbaender
Turandot (Puccini) 28 Vas-23 KovD: Enrico Dovico; R: Renaud Doucet
Gräfin Mariza (Kálmán) 22 Kov-21 GegD: Alexander Rumpf; R: Thomas Enzinger
La traviata (Verdi) 29 Kov-8 GegD: Eun Sun Kim; R: Hans Gratzer
Die spinnen, die Römer! (Sondheim) 5 Bal-10 GegD: David Levi; R: Werner Sobotka
Die verkaufte Braut (Smetana) 11 Bal-27 GegD: Alfred Eschwé; R: Helmut Baumann
Fidelio (Beethoven) 25 Geg-11 BirzD: Julia Jones; R: Markus Bothe
Feuersnot (concert) (Strauss) 14-22 Birz
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Rugs-22 BirzR: Heinz Zednik
Die Zauberflöte (Mozart) 2 Rugs-30 BirzR: Helmuth Lohner
Il trovatore (Verdi) 3 Rugs-12 SpalR: Dietrich W Hilsdorf, Ralf Budde
Guys and Dolls (Loesser) 6 Rugs-13 SpalR: Heinz Marecek
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 11 Rugs-7 SpalR: Hinrich Horstkotte
Kiss me, Kate (Porter) 14 Rugs-13 LapkrR: Bernd Mottl
Onkel Präsident (Cerha) 11-27 SpalD: Alfred Eschwé; R: Josef Ernst Köpplinger
Turandot (Puccini) 18 Spal-8 LapkrR: Renaud Doucet
Frau Luna (Lincke) 21 Spal-9 GruodR: Peter Lund
La traviata (Verdi) 25 Spal-4 BirzR: Hans Gratzer
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 Gruod-6 SausR: Karl Dönch
My Fair Lady (Loewe) 27 Gruod-11 BalR: Robert Herzl
Die lustige Witwe (Lehár) 2-27 SausR: Marco Arturo Marelli
Viva la Mamma (Donizetti) 17 Saus-4 KovD: Kristiina Poska; R: Rolando Villazón
Carmen (Bizet) 24 Saus-2 GegR: Guy Joosten(original)
Sweeney Todd (Sondheim) 30 Saus-23 BirzR: Matthias Davids
Pariser Leben (Offenbach) 21 Vas-19 BalD: Sébastien Rouland; R: Michiel Dijkema
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 28 Vas-21 KovR: Marco Arturo Marelli
Erwin, das Naturtalent (Svoboda,M) 7-18 KovR: Susanne Sommer
Albert Herring (Britten) 8-17 KovR: Brigitte Fassbaender
Hello, Dolly! (Herman) 19 Kov-16 GegR: Josef Ernst Köpplinger
Fidelio (Beethoven) 22 Kov-7 BalR: Markus Bothe
La bohème (Puccini) 23 Bal-22 GegR: Harry Kupfer
Così fan tutte (Mozart) 15 Geg-29 BirzR: Bruno Klimek
Gräfin Mariza (Kálmán) 23 Geg-28 BirzR: Thomas Enzinger