2013/14 > Belgija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Belgija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Jungtinė Karalystė Nyderlandai

Belgija
 
Vokietija
Prancūzija Liuksemburgas

Antwerpen, Muziektheater Transparant  / 

Concert (Monteverdi) 31 Rugpj-1 RugsD: Nicolas Achten; R: Wouter Van Looy
Antwerpen, De Vlaamse Opera  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 21 Rugs-5 SpalD: Dmitri Jurowski; R: Stef Lernous
Tosca (Puccini) 5-13 LapkrD: Maurizio Barbacini; R: Frans Willem de Haas
Der Rosenkavalier (Strauss) 15-28 GruodD: Dmitri Jurowski / Philipp Pointner; R: Christoph Waltz
Otello (Rossini) 7-18 VasD: Alberto Zedda / Ryuichiro Sonoda; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Lady Macbeth of the Mtsensk District (Shostakovich) 21 Kov-6 BalD: Dmitri Jurowski; R: Calixto Bieito
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 30 Bal-10 GegD: Martyn Brabbins; R: Kornél Mundruczó
Winterreise (concert) (Schubert) 30 Bal-10 Geg
Bruxelles, Théâtre Royal de la Monnaie / De Munt  / 
La clemenza di Tito (Mozart) 10-26 SpalD: Ludovic Morlot; R: Ivo van Hove
War Requiem (Britten) 2-3 LapkrD: Ludovic Morlot
Hamlet (Thomas,A) 3-22 GruodD: Marc Minkowski; R: Olivier Py
Les mamelles de Tirésias (Poulenc) 16-19 SausD: Roger Vignoles; R: Ted Huffman
Jenůfa (Janáček) 21 Saus-7 VasD: Ludovic Morlot; R: Alvis Hermanis
Sindbad (Moody) 14-18 VasD: Howard Moody; R: Thierry Thieû Niang
Les Fêtes de l'hymen et de l'amour (concert) (Rameau) 14 VasD: Hervé Niquet
Guillaume Tell (concert) (Rossini) 3-11 KovD: Evelino Pidò
King Arthur (Purcell) 19-21 KovD: George Petrou; R: Paul Koek
La resurrezione (concert) (Handel) 29 KovD: René Jacobs
Au monde (Boesmans) 30 Kov-12 BalD: Patrick Davin; R: Joël Pommerat
Rigoletto (Verdi) 8-23 GegD: Carlo Rizzi / Samuel Jean; R: Robert Carsen
Fidelio (concert) (Beethoven) 11-12 BirzD: Jérémie Rhorer
Orphée et Eurydice (Gluck) 17 Birz-2 LiepD: Hervé Niquet; R: Romeo Castellucci
Gent, De Vlaamse Opera  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 17-26 SpalD: Dmitri Jurowski; R: Stef Lernous
Tosca (Puccini) 20-26 LapkrD: Maurizio Barbacini; R: Frans Willem de Haas
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-19 SausD: Dmitri Jurowski; R: Christoph Waltz
Otello (Rossini) 28 Vas-9 KovD: Alberto Zedda / Ryuichiro Sonoda; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Duke Bluebeard's Castle (Bartók) 11-19 BalD: Martyn Brabbins; R: Kornél Mundruczó
Winterreise (concert) (Schubert) 11-19 Bal
Don Giovanni (Mozart) 11-29 BirzD: Alexander Joel; R: Guy Joosten
Liège, Opéra Royal de Wallonie  / 
Attila (Verdi) 20-28 RugsD: Renato Palumbo; R: Ruggero Raimondi
Grétry (concert) (Vito-Delvaux) 6 SpalD: Cyril Englebert
La Caravane du Caire (concert) (Grétry) 20 SpalD: Guy Van Waas
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 25 Spal-2 LapkrD: Christophe Rousset; R: Alfredo Arias
Roméo et Juliette (Gounod) 17-26 LapkrD: Patrick Davin; R: Arnaud Bernard
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 20-31 GruodD: Cyril Englebert; R: Stefano Mazzonis di Pralafera
Fidelio (Beethoven) 31 Saus-11 VasD: Paolo Arrivabeni; R: Mario Martone
L'Enlèvement au sérail (Mozart) 18-23 VasD: Massimo Donadello; R: Yann Dacosta
Aida (Verdi) 25-30 KovD: Paolo Arrivabeni; R: Ivo Guerra(original), Johannes Haider(revival)
Zémire et Azor (Grétry) 22-27 BalD: Guy Van Waas; R: Bernard Pisani
Maria Stuarda (Donizetti) 16-24 GegD: Aldo Sisillo; R: Francesco Esposito
La gazzetta (Rossini) 20-28 BirzD: Jan Schultsz; R: Stefano Mazzonis di Pralafera