2013/14 > Šveicarija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Šveicarija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Vokietija
Prancūzija
Monakas

Šveicarija
 
Lichtenšteinas
Austrija
Italija

Basel, Theater Basel  / 

Tosca (Puccini) 11 Rugs-1 SausD: Enrico Delamboye / Giuliano Betta; R: Jette Steckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 28 Rugs-26 SpalD: Rolando Garza; R: Ulrike Jühe
Lohengrin (Wagner) 20 Spal-15 BirzD: Axel Kober / Giuliano Betta; R: Vera Nemirova
Votre Faust (Pousseur) 8-9 LapkrD: Gerhardt Müller-Goldboom; R: Aliénor Dauchez
Anschlag (Wertmüller) 10 LapkrD: Titus Engel; R: Georges Delnon, Marie-Thérèse Jossen
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 18 Saus-17 GegD: Giuliano Betta / Joseph Trafton; R: Corinna von Rad
Schneewittchen (Holliger) 20 Vas-15 BalD: Heinz Holliger; R: Achim Freyer, Sebastian Hirn
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 29+ KovD: Rolando Garza; R: Barbara Horáková-Joly
The Indian Queen (Purcell) 30 Bal-27 BirzD: Andrea Marcon; R: Joachim Schloemer
La Damnation de Faust (Berlioz) 25 Geg-29 BirzD: Enrico Delamboye / Giuliano Betta; R: Arpad Schilling
Bern, Stadttheater Bern  / 
Der Freischütz (Weber) 20 Spal-18 SausD: Mario Venzago; R: Michael Simon
La traviata (Verdi) 17 Lapkr-16 VasD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Jetske Mijnssen
Das schlaue Füchslein (Janáček) 25 Saus-30 KovD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Markus Bothe
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 9 Kov-20 GegD: Kevin John Edusei; R: Mara Kurotschka
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19 Bal-25 GegD: Kevin John Edusei; R: Lydia Steier
Peter Grimes (Britten) 6-22 BirzD: Kevin John Edusei; R: Ludger Engels
Biel, Theater Biel Solothurn  / 
Il turco in Italia (Rossini) 20 Rugs-7 SausD: Marco Zambelli; R: Pierre-Emmanuel Rousseau
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 Lapkr-6 KovD: Harald Siegel; R: Paul Suter
Das Rheingold (concert) (Wagner) 23-24 LapkrD: Hans Urbanek; R: Andreas Rosar
Un ballo in maschera (Verdi) 13 Gruod-8 VasD: Franco Trinca; R: Paul-Emile Fourny
Figaro¿ (Henking) 28 Vas-12 BirzD: Jürg Henneberger; R: Andreas Zimmermann
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Bal-15 BirzD: Benjamin Pionnier; R: Georg Rootering
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 9-11 BirzD: Kaspar Zehnder
Colombier, L'Avant-Scène Opéra  / 
La vie parisienne (Offenbach) 14-16 KovD: Sylvain Jaccard; R: Christiane Georgi
La flûte enchantée (Mozart) 23-25 Geg
Fribourg, Opéra de Fribourg  / 
Le voyage dans la lune (Offenbach) 30 Gruod-12 SausD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes
Genève, Grand Théâtre de Genève  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 9-19 RugsD: Stefan Soltesz; R: Guy Joosten
Sigurd (concert) (Reyer) 6-10 SpalD: Frédéric Chaslin
Die Walküre (Wagner) 7-16 LapkrD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
La Chauve-souris (Strauss,J) 13-31 GruodD: Theodor Guschlbauer; R: Stephen Lawless
Siegfried (Wagner) 30 Saus-8 VasD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
Nabucco (Verdi) 28 Vas-10 KovD: John Fiore; R: Roland Aeschlimann
Delusion of the Fury (Partch) 28-29 KovR: Heiner Goebbels
Winterreise (Schubert) 30 Kov
Götterdämmerung (Wagner) 23 Bal-2 GegD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
Der Ring des Nibelungen (Wagner) 13-25 GegD: Ingo Metzmacher; R: Dieter Dorn, Heinz Wanitschek
La Wally (Catalani) 18-28 BirzD: Evelino Pidò; R: Cesare Lievi
Rigoletto (Verdi) 3-16 RugsD: Alexander Joel; R: Robert Carsen(original), Olivier Fredj(revival)
Eugène Onéguine (Tchaikovsky,P) 9-19 SpalD: Michail Jurowski; R: Robert Carsen(original), Paula Scozzi(revival)
Capuleti e Montecchi (concert) (Bellini) 30 LapkrD: Karel Mark Chichon
La Grande duchesse de Gerolstein (Offenbach) 15-31 GruodD: Franck Villard; R: Laurent Pelly
Le Petit Prince (Levinas) 6-10 SausD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
Iphigenie en Tauride (Gluck) 25 Saus-4 VasD: Hartmut Haenchen; R: Lukas Hemleb
Porgy and Bess (Gershwin) 13-24 VasD: William Barkhymer; R: Baayork Lee
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 8-13 KovD: Semyon Bychkov
Medea (Cherubini) 9-24 BalD: Marko Letonja; R: Christof Loy
Fidelio (Beethoven) 10-25 BirzD: Pinchas Steinberg; R: Matthias Hartmann
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
Lakmé (Delibes) 4-13 SpalD: Miquel Ortega; R: Lilo Baur
L'orfeo (concert) (Monteverdi) 27 SpalD: Gabriel Garrido
Les mousquetaires au couvent (Varney) 22-31 GruodD: Philippe Béran; R: Jérôme Deschamps
Le voyage dans la lune (Offenbach) 7-19 SausD: Laurent Gendre; R: Olivier Desbordes
Hansel et Gretel (Humperdinck) 5-12 VasD: Laurent Gay; R: Julie Beauvais
Luisa Miller (Verdi) 21-30 KovD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Giancarlo Del Monaco
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 27 Bal-7 GegD: Carlos Vieu; R: Adriano Sinivia
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 6-15 BirzD: Frank Beermann; R: David Hermann
Luzern, Luzerner Theater  / 
Pnima...ins innere (Czernowin) 29 Rugpj-8 RugsD: Howard Arman; R: David Hermann
La cenerentola (Rossini) 14 Rugs-26 GruodD: Howard Arman; R: Sam Brown
Kiss me, Kate (Porter) 31 Spal-17 GegD: Florian Pestell; R: Dominique Mentha
Alcina (Handel) 11 Saus-19 BalD: Howard Arman; R: Nadja Loschky
The Boatswain's Mate (Smyth) 15-26 VasD: Andrew Dunscombe; R: Hersilie Ewald
Carmen (Bizet) 23 Vas-14 BirzD: Howard Arman; R: Tobias Kratzer
Don Pasquale (Donizetti) 27 Bal-13 BirzD: Michael Wendeberg; R: Johannes Pölzgutter
Der satanarchäolügenialkohöllische Wunschpunsch (Naske) 5-15 BirzD: Michael Wendeberg; R: Dominique Mentha
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Don Giovanni (Mozart) 6 Rugs-30 GruodD: Otto Tausk / Attilio Tomasello; R: Guy Joosten
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 Spal-28 SausD: Modestas Pitrenas / Attilio Tomasello; R: Alexander Nerlich
Ariadne auf Naxos (Strauss) 10 Lapkr-15 GruodD: Otto Tausk; R: Aron Stiehl
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 30 Lapkr-25 SausD: Stéphane Fromageot; R: Cusch Jung
Der Messias (Handel) 20 GruodD: Paul Goodwin
La Gioconda (Ponchielli) 1 Vas-23 GegD: Pietro Rizzo / Attilio Tomasello; R: Rosetta Cucchi
Rigoletto (Verdi) 14 Vas-4 GegD: Stéphane Fromageot; R: Rosetta Cucchi
Das schlaue Füchslein (Janáček) 19 Vas-16 KovD: Attilio Tomasello; R: Nicola Raab
Die tote Stadt (Korngold) 10 Geg-7 BirzD: Otto Tausk; R: Jan Schmidt-Garre
La favorita (Donizetti) 20 Birz-4 LiepD: Attilio Tomasello; R: Guy Montavon
Winterthur, Theater am Stadtgarten  / 
Tosca (Puccini) 26 Rugs-6 SpalD: Yordan Kamdzhalov; R: Andrea Schwalbach
Die lustige Witwe (Lehár) 11-13 SpalD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Zametzer
Dido and Aeneas (Purcell) 19-22 LapkrD: Hans Huyssen; R: Heike Hanefeld
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 10-15 GruodD: Johannes Knapp; R: Tom Ryser
La cage aux folles (Herman) 31 Gruod-5 SausD: Inga Hilsberg; R: Bernd Schaarmann
Il turco in Italia (Rossini) 21-26 SausD: Mario Zambelli; R: Pierre-Emmanuel Rousseau
Das schlaue Füchslein (Janáček) 11-13 KovD: Mirga Gražinyte-Tyla; R: Markus Bothe
Kiss me, Kate (Porter) 18-20 KovD: Peter Christian Feigel; R: Holger Hauer
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 9-17 GegD: Ricardo Minasi; R: Cordula Däuper
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
Three Decembers (Heggie) 19-26 SpalD: Charl de Villiers; R: Matthias Flückiger
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Alexandre Bis (Martinů) 21 RugsD: Thomas Barthel; R: Jan Essinger
Die Soldaten (Zimmermann,B) 22 Rugs-26 SpalD: Marc Albrecht; R: Calixto Bieito
Don Giovanni (Mozart) 25 Rugs-11 SpalD: Robin Ticciati; R: Sebastian Baumgarten
Rigoletto (Verdi) 27 Rugs-21 BirzD: Fabio Luisi / Stefan Blunier; R: Tatjana Gürbaca
La straniera (Bellini) 28 Rugs-22 SpalD: Fabio Luisi; R: Christof Loy
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 5 Spal-11 GegR: Anja Horst
Otello (Verdi) 13 Spal-1 LapkrD: Friedemann Layer; R: Graham Vick
Faust (Gounod) 3 Lapkr-11 GruodD: Patrick Lange; R: Jan Philipp Gloger
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 10-24 LapkrD: Sebastian Weigle; R: Harry Kupfer
Jenůfa (Janáček) 22 Lapkr-7 GruodD: Patrick Lange; R: Dmitri Tcherniakov
Das Gespenst von Canterville (Lange) 23 Lapkr-28 BirzD: Michael Zlabinger; R: Jasmina Hadziahmetovic
Fidelio (Beethoven) 8 Gruod-11 SausD: Fabio Luisi / Thomas Rösner; R: Andreas Homoki
Sale (Handel) 14 Gruod-5 SausD: Laurence Cummings; R: Christoph Marthaler, Marie-Eve Signeyrole
La bohème (Puccini) 22 Gruod-3 SausD: Nello Santi; R: Philippe Sireuil
Les Pêcheurs de perles (Bizet) 14 Saus-1 VasD: Patrick Fournillier; R: Jens Daniel Herzog
Alcina (Handel) 26 Saus-25 VasD: Giovanni Antonini; R: Christof Loy
Così fan tutte (Mozart) 6-16 VasD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
Così fan tutte (Mozart) 6-16 VasD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
Don Carlos (Verdi) 15 Vas-1 KovD: Fabio Luisi; R: Sven-Eric Bechtolf
Aida (Verdi) 2 Kov-1 BalD: Fabio Luisi; R: Tatjana Gürbaca
Der fliegende Holländer (Wagner) 11-23 KovD: Constantin Trinks; R: Andreas Homoki
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 21 Kov-2 BalD: Fabio Luisi / Patrick Furrer; R: Grischa Asagaroff
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 6 Bal-18 GegD: Jiri Belohlavek; R: Robert Carsen
Andrea Chénier (Giordano) 12 Bal-10 GegD: Nello Santi; R: Grischa Asagaroff
Salome (Strauss) 19 Bal-4 GegD: Alain Altinoglu; R: Sven-Eric Bechtolf
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 9-17 GegD: Riccardo Minasi; R: Cordula Däuper
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 17 Geg-14 BirzD: Ivor Bolton; R: Willy Decker
Peter Grimes (Britten) 24-31 GegD: Erik Nielsen; R: David Pountney
La fanciulla del West (Puccini) 22 Birz-13 LiepD: Marco Armiliato; R: Barrie Kosky
Roberto Devereux (Donizetti) 27 Birz-13 LiepD: Andriy Yurkevych; R: Giancarlo Del Monaco
Carmen (Bizet) 29 Birz-12 LiepD: Vasily Petrenko; R: Matthias Hartmann