2013/14 > Vokietija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Vokietija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija Švedija
Nyderlandai
Belgija
Liuksemburgas

Vokietija
 
Lenkija
Čekija
Prancūzija Šveicarija Austrija

Aachen, Theater Aachen  / 

Fidelio (Beethoven) 15 Rugs-26 VasD: Kazem Abdullah; R: Alexander Charim
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 Rugs-1 KovD: Volker Hiemeyer; R: Joan Anton Rechi
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 4 Spal-19 KovD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Rusalka (Dvořák,A) 3 Lapkr-20 VasD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Prinzessin im Eis (Schreier) 8 Gruod-22 VasD: Kazem Abdullah; R: Anna Malunat
Don Carlos (Verdi) 9 Vas-18 GegD: Kazem Abdullah; R: Michael Helle
Alcina (Handel) 6 Bal-10 LiepD: Péter Halász; R: Jarg Pataki
Die Banditen (Offenbach) 8 Birz-9 LiepD: Péter Halász; R: Ludger Engels
La finta giardiniera (Mozart) 28 Birz-11 LiepD: Herbert Görtz; R: Lilly Lee
Altenburg, Landestheater Altenburg  / 
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Rugs-26 KovD: Thomas Wicklein; R: Roland Schwab
Du bist ich (Simons) 1 LapkrD: Jens Troester; R: Götz Hellriegel
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 28 Saus-27 VasD: Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
Werther (Massenet) 9 Vas-16 KovD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab
Anatevka (Bock) 13 Vas-8 GegD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 13-18 BalD: Reter Aderhold; R: Kay Kuntze
Die Feuersbrunst (Haydn) 26 Bal-24 GegD: Jens Troester; R: Sabine Schramm
Ball im Savoy (Abraham) 27 Bal-15 BirzD: Tobias Engeli; R: Wolfgang Dosch
Iphigenie auf Tauris (Gluck) 1 Birz-11 LiepD: Laurent Wagner; R: Nicolas Brieger
Annaberg-Buchholz, Eduard-von-Winterstein-Theater Annaberg  / 
Gasparone (Millöcker) 11 Rugpj-1 RugsD: Dieter Klug; R: Hans-Hermann Krug
Tell Me on a Sunday (Lloyd Webber) 30 Rugpj-13 SpalD: Florian Kießling; R: Urs Alexander Schleiff
Der Studentenprinz (Romberg) 26 Rugs-29 GruodR: Ingolf Huhn
Der Freischütz (Weber) 12 Spal-11 LapkrD: Naoshi Takahashi / Fabian Enders; R: Ingolf Huhn
My Fair Lady (Loewe) 27 Spal-16 KovD: Dieter Klug; R: Dietrich Kunze
Die Fledermaus (Strauss,J) 16 Lapkr-28 KovD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Amahl und die Heiligen Drei Könige (Menotti) 1-28 GruodD: Dieter Klug; R: Birgit Eckenweber
Figaros Hochzeit (Mozart) 26 Saus-11 GegD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Die Blume von Hawaii (Abraham) 9 Kov-5 BalD: Dieter Klug; R: Tamara Korber
Hexe Hillary und der beleidigte Kontrabass (Lund) 9 Bal-6 Geg
Tanhäuser (Mangold) 27 Bal-18 Geg
Augsburg, Theater Augsburg  / 
Intolleranza 1960 (Nono) 27 Rugs-12 SpalD: Dirk Kaftan; R: Ludger Engels
Rigoletto (Verdi) 26 Spal-10 BalD: Lancelot Fuhry; R: Patrick Kinmonth
Simon Boccanegra (concert) (Verdi) 7 Gruod-2 KovD: Lancelot Fuhry
Don Giovanni (Mozart) 14 Gruod-22 KovD: Roland Techet; R: Patrick Kinmonth
La bohème (Puccini) 6 Saus-4 BalD: Dirk Kaftan; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Pelléas et Mélisande (Debussy) 15 Kov-5 BirzD: Roland Techet; R: Yona Kim
Lohengrin (Wagner) 3-29 GegD: Dirk Kaftan; R: Thorleifur Örn Arnarsson
My Fair Lady (Loewe) 21 Birz-24 LiepD: Eberhard Fritsche; R: Thilo Reinhardt
Baden-Baden, Festspielhaus Baden-Baden  / 
Gräfin Mariza (Kálmán) 18-20 SpalD: László Makláry; R: Agnes Gyarmathy
Stabat Mater (Pergolesi) 17 SausD: Diego Fasolis
Manon Lescaut (Puccini) 12-21 BalD: Simon Rattle; R: Richard Eyre
Johannespassion (Bach,JS) 13-18 BalD: Simon Rattle; R: Peter Sellars
Faust (Gounod) 6-12 BirzD: Thomas Hengelbrock; R: Bartlett Sher
Don Carlos (Verdi) 3-5 LiepD: Valery Gergiev; R: Giorgio Barberio Corsetti
Requiem (Verdi) 4 LiepD: Valery Gergiev
Die Entführung aus dem Serail (concert) (Mozart) 21-27 LiepD: Yannick Nézet-Séguin
Capuleti e Montecchi (concert) (Bellini) 27 LapkrD: Karel Mark Chichon
Der Rosenkavalier (Strauss) 27 Kov-6 BalD: Simon Rattle; R: Brigitte Fassbaender
Der kleine Rosenkavalier (Strauss) 2-6 Bal
La traviata (Verdi) 22-29 GegD: Pablo Heras-Casado; R: Rolando Villazón
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9-11 LiepD: Valery Gergiev
Die Hochzeit des Figaro (concert) (Mozart) 16-19 LiepD: Yannick Nézet-Séguin
Die Trojaner (Berlioz) 22 LiepD: Valery Gergiev
Bautzen, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen  / 
Carmina Burana (Orff) 18 Spal-30 KovR: Reiner Feistel
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 Saus-2 VasD: Andrea Sanguineti
Tannhäuser (Wagner) 29 Kov-31 GegD: Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Berlin, Deutsche Oper Berlin  / 
Himmelsmechanik (Kagel) 22-26 RugpjR: Sven Sören Beyer
Nabucco (Verdi) 8 Rugs-22 GruodD: Andrea Battistoni / William Spaulding; R: Keith Warner
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 18 Rugs-16 BalR: Jakop Ahlbom
Das Rheingold (Wagner) 21 Rugs-8 SausD: Simon Rattle / Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Die Walküre (Wagner) 22 Rugs-9 SausD: Simon Rattle; R: Götz Friedrich
Siegfried (Wagner) 27 Rugs-10 SausD: Simon Rattle; R: Götz Friedrich
Götterdämmerung (Wagner) 29 Rugs-12 SausD: Simon Rattle / Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Macbeth (Verdi) 6 Spal-26 LapkrD: Paolo Arrivabeni; R: Robert Carsen
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Spal-2 GegD: Ivan Repušić / Moritz Gnann; R: Günter Krämer
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 11 Spal-22 VasD: Guillermo García Calvo / Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
La traviata (Verdi) 20 Spal-27 BalD: Gérard Korsten / Ivan Repušić; R: Götz Friedrich
Così fan tutte (Mozart) 25-27 SpalR: Michael von zur Mühlen / Margo Zālīte / Clara Hinterberger
Don Carlos (Verdi) 31 Spal-24 LapkrD: Donald Runnicles; R: Marco Arturo Marelli
Otello (Verdi) 9-28 LapkrD: Donald Runnicles; R: Andreas Kriegenburg
Falstaff (Verdi) 17 Lapkr-4 SausD: Donald Runnicles; R: Christof Loy
Rigoletto (Verdi) 23 Lapkr-26 BalD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Jan Bosse
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 30 Lapkr-11 GruodR: Annechien Koerselman
Carmen (Bizet) 8 Gruod-4 GegD: Giuseppe Finzi; R: Peter Beauvais(original), Søren Schuhmacher(revival)
La bohème (Puccini) 12-31 GruodD: Karel Mark Chichon / Ivan Repušić; R: Götz Friedrich
Tosca (Puccini) 13 Gruod-21 GegD: Ivan Repušić / Matthias Foremny; R: Boleslaw Barlog
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23-29 GruodD: Moritz Gnann; R: Andreas Homoki
La Gioconda (Ponchielli) 19 Saus-6 VasD: Jesús López-Cobos; R: Filippo Sanjust
Jenůfa (Janáček) 9-18 VasD: Donald Runnicles; R: Christof Loy
Fausts Verdammnis (Berlioz) 23 Vas-1 BirzD: Donald Runnicles; R: Christian Spuck
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Vas-7 KovD: Matthias Foremny; R: Götz Friedrich
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14-26 KovD: Cornelius Meister; R: David Pountney
Der Bajazzo (Leoncavallo) 14-26 KovD: Cornelius Meister; R: David Pountney
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 Kov-16 GegD: Guillermo García Calvo / Ivan Repušić; R: Filippo Sanjust
Don Giovanni (Mozart) 20 Kov-8 BirzD: Friedemann Layer; R: Roland Schwab
Das Marchen von der Zauberflote (Mozart) 21-22 KovD: Kevin McCutcheon; R: Gerlinde Pelkowski
Die Trojaner (Berlioz) 30 Kov-6 BalD: Paul Daniel; R: David Pountney
Parsifal (Wagner) 5-21 BalD: Axel Kober; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Der Liebestrank (Donizetti) 25 Bal-10 GegD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Irina Brook
Tristan und Isolde (Wagner) 14-25 GegD: Donald Runnicles; R: Graham Vick
Billy Budd (Britten) 22 Geg-6 BirzD: Donald Runnicles; R: David Alden
Maria Stuarda (concert) (Donizetti) 4-7 BirzD: Paolo Arrivabeni
Werther (concert) (Massenet) 16-19 BirzD: Donald Runnicles
Oresteïa (Xenakis) 9-16 RugsD: Moritz Gnann; R: David Hermann
Dinorah (concert) (Meyerbeer) 1 SpalD: Enrique Mazzola
Ariadne auf Naxos (concert) (Strauss) 14 SpalD: Ulf Schirmer
Roberto Devereux (concert) (Donizetti) 5-11 LapkrD: Pietro Rizzo
Die Schändung der Lucretia (Britten) 15-16 LapkrD: Nicholas Carter; R: Fiona Shaw
Carmen (Bizet) 28 Lapkr-21 GegD: Jacques Lacombe / Nicholas Carter / Alain Altinoglu; R: Peter Beauvais, Søren Schuhmacher
Falstaff (Verdi) 29 Lapkr-11 GruodD: Stefan Solyom; R: Christof Loy
Die Zauberflöte (Mozart) 6 Gruod-14 BirzD: Moritz Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer
Tannhäuser (Wagner) 7 Gruod-15 VasD: Axel Kober / Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Turandot (Puccini) 12 Gruod-11 BalD: Ivan Repusic; R: Lorenzo Fioroni
Der Rosenkavalier (Strauss) 14-20 GruodD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 16-28 GruodD: Donald Runnicles / Moritz Gnann; R: Andreas Homoki
Lohengrin (Wagner) 21 Gruod-25 BalD: Donald Runnicles; R: Kasper Holten
Der Liebestrank (Donizetti) 22 Gruod-25 GegD: Nicholas Carter; R: Irina Brook
La traviata (Verdi) 4 Saus-4 LiepD: Ivan Repusic; R: Götz Friedrich
Tosca (Puccini) 15 Saus-25 KovD: Donald Runnicles; R: Boleslaw Barlog
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16-28 SausD: Moritz Gnann / Nicholas Carter; R: Götz Friedrich
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 25 Saus-14 VasD: Donald Runnicles; R: Ole Anders Tandberg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 Saus-22 GegD: William Spaulding / Enrique Mazzola; R: Katharina Thalbach
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-6 VasD: Ivan Repusic; R: Filippo Sanjust
Elektra (Strauss) 4-7 VasD: Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Samson und Dalila (Saint-Saëns) 21 Vas-1 KovD: Jacques Lacombe; R: Patrick Kinmonth
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7-24 KovD: Alain Altinoglu; R: Götz Friedrich
La rondine (Puccini) 8 Kov-3 LiepD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Rolando Villazón
Das Mädchen aus dem Goldenen Westen (Puccini) 13-28 KovD: Carlo Rizzi; R: Vera Nemirova
La bohème (Puccini) 20-30 KovD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Madama Butterfly (Puccini) 26 Kov-31 GegD: Yves Abel; R: Pier Luigi Samaritani
Roméo et Juliette (Berlioz) 18 Bal-2 GegD: Donald Runnicles; R: Sasha Waltz
Don Carlos (Verdi) 23 Bal-3 GegD: Donald Runnicles; R: Marco Arturo Marelli
Valentina (Maskats) 19 GegD: Modestas Pitrenas; R: Viestur Kairish
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 29 Geg-12 BirzD: Steven Sloane; R: Robert Carsen
Nabucco (Verdi) 6-20 BirzD: Paolo Arrivabeni; R: Keith Warner
Faust (Gounod) 19 Birz-5 LiepD: Marco Armiliato; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Berlin, Komische Oper Berlin  / 
Ein Sommernachtstraum (Britten) 15 Rugs-8 LiepD: Kristiina Poska; R: Viestur Kairish
Orpheus (Monteverdi) 19 Rugs-23 LapkrD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
Ball im Savoy (Abraham) 28 Rugs-10 LapkrD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Des Kaisers neue Kleider (Vacek) 13 Spal-21 VasD: Uwe Sandner; R: Lydia Steier
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 19 Spal-23 VasD: Kristiina Poska; R: Reinhard von der Thannen
Die sieben Todsünden (Weill) 1 Lapkr-2 GruodD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky
Così fan tutte (Mozart) 3 Lapkr-28 BirzD: Henrik Nanasi; R: Alvis Hermanis
West Side Story (Bernstein) 24 Lapkr-13 LiepD: Koen Schoots; R: Barrie Kosky
Rusalka (Dvořák,A) 29 Lapkr-11 SausD: Henrik Nanasi; R: Barrie Kosky
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-26 SausD: Stefan Soltesz; R: Andreas Homoki
Die Herzogin von Chicago (concert) (Kálmán) 22-30 GruodD: János Kovács
Der feurige Engel (Prokofiev) 19 Saus-10 LiepD: Henrik Nanasi; R: Benedict Andrews
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 22 Saus-19 VasD: Mihkel Kütson; R: Andreas Homoki
Xerxes (Handel) 1 Vas-11 BalD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Vas-10 GegD: Henrik Nanasi / Kristiina Poska; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Ali Baba und die 40 Räuber (Akyol) 21 Vas-2 BalD: Kristiina Poska; R: Matthias Davids
Clivia (Dostal) 8 Kov-7 LiepD: Kai Tietje; R: Stefan Huber
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 29 Kov-30 BalD: Nicholas Milton; R: Thilo Reinhardt
Carmen (Bizet) 9 Bal-9 BirzD: Henrik Nanasi; R: Sebastian Baumgarten
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 2 Geg-13 BirzD: Henrik Nanasi; R: Barrie Kosky
Castor et Pollux (Rameau) 11 Geg-12 LiepD: Christian Curnyn; R: Barrie Kosky
La traviata (Verdi) 23 Geg-4 LiepD: NN; R: Hans Neuenfels
Die Soldaten (Zimmermann,B) 15 Birz-9 LiepD: Gabriel Feltz; R: Calixto Bieito
Die schöne Helena (Offenbach) 11 Spal-1 VasD: Henrik Nánási; R: Barrie Kosky
Das Gespenst von Canterville (Lange) 2 Lapkr-26 GruodD: Kristiina Poska; R: Jasmina Hadziahmetovic
Don Giovanni (Mozart) 30 Lapkr-11 LiepD: Henrik Nánási; R: Herbert Fritsch
Arizona Lady (concert) (Kálmán) 21-30 GruodD: Kai Tietje
Eine Frau, die weiss, was sie will! (Straus) 30 Saus-10 BalD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky, Adam Benzwi, Pavel B Jiracek
Gianni Schicchi (Puccini) 1 Kov-8 LiepD: Henrik Nánási; R: Calixto Bieito
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 1 Kov-8 LiepD: Henrik Nánási; R: Calixto Bieito
María de Buenos Aires (concert) (Piazzolla) 20-22 KovD: Per Arne Glorvigen
Moses und Aron (Schoenberg,A) 19 Bal-7 LiepD: Vladimir Jurowski; R: Barrie Kosky
Lucio Silla (concert) (Mozart) 9-13 GegD: Kristiina Poska
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 31 Geg-9 LiepD: Konrad Junghänel; R: Lydia Steier
Berlin, Konzerthaus Berlin  / 
I masnadieri (concert) (Verdi) 26 VasD: Felix Krieger
Berlin, Staatsoper im Schiller Theater  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 14 Rugs-10 SpalD: Massimo Zanetti; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Vertrauenssache (Krenek) 21 Rugs-6 SpalD: Günther Albers; R: Neco Çelik
Die Zarenbraut (Rimsky-Korsakov) 3 Spal-1 LapkrD: Daniel Barenboim / Alexander Vitlin; R: Dmitri Tcherniakov
Wozzeck (Berg) 4-12 SpalD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Don Giovanni (Mozart) 18 Spal-3 LapkrD: Daniel Barenboim; R: Claus Guth
Aschenputtel (Wolf-Ferrari) 25 Spal-17 LapkrD: Vinzenz Weissenburger; R: Eva-Maria Weiss
La traviata (Verdi) 6 Lapkr-4 KovD: Domingo Hindoyan; R: Peter Mussbach
Die Zauberflöte (Mozart) 8 Lapkr-8 KovD: Wolfram-Maria Märtig; R: August Everding
La finta giardiniera (Mozart) 28 Lapkr-5 GruodD: Christopher Moulds; R: Hans Neuenfels
Il trovatore (Verdi) 29 Lapkr-22 GruodD: Daniel Barenboim; R: Philipp Stölzl
Rotkäppchen (Aperghis) 30 Lapkr-22 GruodR: Annika Haller
Der fliegende Holländer (Wagner) 12-29 GruodD: Daniel Harding; R: Philipp Stölzl(original), Mara Kurotschka(revival)
La bohème (Puccini) 20 Gruod-19 SausD: Josep Caballé-Domenech; R: Lindy Hume
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 21 Gruod-12 SausD: Günther Albers; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Saus-7 VasD: Michele Rovetta; R: Ruth Berghaus
Katja Kabanowa (Janáček) 25 Saus-16 VasD: Simon Rattle; R: Andrea Breth
Lezioni di tenebra (Ronchetti) 30 Saus-29 BirzD: Max Renne; R: Reyna Bruns
Salome (Strauss) 2-13 VasD: Zubin Mehta; R: Harry Kupfer
Aida (Verdi) 15-22 VasD: Zubin Mehta; R: Pet Halmen
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 21 Vas-8 KovD: Ursula Stigloher; R: Neco Çelik
Tosca (Puccini) 28 Vas-1 BirzD: Stefano Ranzani; R: Carl Riha
Rein Gold (Stemann) 9-29 KovD: Markus Poschner; R: Nicolas Stemann
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 Kov-6 BalD: Christopher Moulds; R: Thomas Langhoff
Die Blinden (Dittrich) 30 Kov-11 BalD: Diego Martín Etxebarría; R: Thomas Goerge
Die Verwandlung (Dittrich) 30 Kov-11 BalD: Diego Martín Etxebarría; R: Thomas Goerge
Tannhäuser (Wagner) 12-27 BalD: Daniel Barenboim; R: Sasha Waltz
Simon Boccanegra (Verdi) 13-17 BalD: Daniel Barenboim; R: Federico Tiezzi
Le vin herbé (Martin,F) 22-26 BalD: Franck Ollu; R: Katie Mitchell, Joseph W Alford
Rappresentazione di anima e di corpo (Cavalieri) 4-11 GegD: René Jacobs; R: Achim Freyer, Tilman Hecker
Dido and Aeneas (Purcell) 6-17 GegD: Christopher Moulds; R: Sasha Waltz
Punch and Judy (Birtwistle) 16-31 GegD: Christopher Moulds; R: Derek Gimpel
Don Carlos (Verdi) 18-30 GegD: Massimo Zanetti; R: Philipp Himmelmann
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 6-25 BirzD: Wayne Marshall; R: Vincent Boussard
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 7-11 BirzD: Marc Minkowski; R: Jürgen Flimm, Gudrun Hartmann
Lohengrin (Sciarrino) 14-21 BirzD: Michele Rovetta; R: Ingo Kerkhof
Neither (Feldman) 22-29 BirzD: François-Xavier Roth; R: Katie Mitchell
Aschemond oder The Fairy Queen (Oehring) 23-28 BirzD: Michael Boder / Benjamin Bayl; R: Claus Guth
Bielefeld, Theater Bielefeld  / 
Die Hexen von Eastwick (Rowe) 20 Rugs-29 BirzD: William Ward Murta; R: Jens Göbel
Giovanna d'Arco (Verdi) 12 Spal-29 SausD: Alexander Kalajdzic; R: Sabine Hartmannshenn
The Last Five Years (Brown) 22 Spal-12 GegD: William Ward Murta; R: Thomas Winter
Così fan tutte (Mozart) 7 Gruod-27 BalD: Alexander Kalajdzic; R: Julia Hölscher
Symphony 9 (concert) (Beethoven) 24-26 SausD: Alexander Kalajdzic
Tosca (Puccini) 22 Vas-27 BirzD: Alexander Kalajdzic; R: Sebastian Bauer
Ringetje (Wagner) 15 Kov-29 BirzD: Merijn van Driesten; R: Lotte de Beer
Medea (Cherubini) 4 Geg-20 BirzD: Elisa Gogou; R: Florian Lutz
The Rape of Lucretia (Britten) 24 Geg-2 LiepD: Elisa Gogou; R: Andrea Schwalbach
A Midsummer Night's Dream (concert) (Mendelssohn) 5-7 RugsD: Alexander Kalajdzic
Bonnie und Clyde (Wildhorn) 7+ Rugs
Madama Butterfly (Puccini) 27+ Rugs
La cenerentola (Rossini) 8+ Lapkr
Culinaria (Various) 21+ Lapkr
Romeo und Julia auf dem Dorfe (Delius) 17+ Saus
Hamlet (Thomas,A) 28+ Vas
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 20+ Kov
Dächer. Plätze. Wege. Leute. (Kampe) 29+ BalR: Ivan Bazak
Xerxes (Handel) 3+ Geg
Tannhäuser (Wagner) 31+ Geg
Bonn, Oper der Stadt Bonn  / 
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 28 Rugs-6 SpalD: Ekaterina Klewitz; R: Jens Kerbel
Written on Skin (Benjamin) 29 Rugs-5 GruodD: Hendrik Vestmann / Thomas Wise; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemerédy
Dido and Aeneas (Purcell) 1 LapkrD: Thomas Wise; R: Mark Daniel Hirsch
Tosca (Puccini) 3 Lapkr-27 KovD: Hendrik Vestmann / Stefan Blunier / Johannes Pell; R: Philipp Kochheim
Pinocchios Abenteuer (Dove) 1 Gruod-29 KovD: Johannes Pell; R: Martin Duncan
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6-20 GruodD: Johannes Pell; R: Franziska Severin(original), Mark Daniel Hirsch(revival)
Aida (Verdi) 16 Vas-29 BirzD: Will Humburg / Stefan Blunier; R: Dietrich W Hilsdorf
Die Bremer Stadtmusikanten (Gladkov) 8 Kov-6 BalD: Ekaterina Klewitz; R: Bärbel Stenzenberger
Der Traum ein Leben (Braunfels) 30 Kov-30 GegD: Will Humburg; R: Jürgen Weber
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Bal-8 BirzD: Hendrik Vestmann; R: Jürgen Rose
Thaïs (Massenet) 18 Geg-27 BirzD: Stefan Blunier / Thomas Wise; R: Francisco Negrín
Das Kind und der Zauberspuk (Ravel) 24 GegD: Ekaterina Klewitz; R: Jens Kerbel
Brandenburg, Brandenburger Theater  / 
Frauen am Rande des Nervenzusammenbruchs (Yazbek) 8-9 VasD: Ferdinand von Seebach; R: Stefan Huber
Carmen (Bizet) 11-13 BalD: Marc Niemann; R: Matthias Oldag
Braunschweig, Staatstheater Braunschweig  / 
La traviata (Verdi) 10-25 RugpjD: Alexander Joël; R: Walter Sutcliffe
Parsifal (Wagner) 5 Spal-25 GegD: Alexander Joel; R: Yona Kim
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 12 Spal-21 LapkrD: Georg Menskes; R: Detlef Soelter
Salome (Strauss) 20 Spal-16 LapkrD: Alexander Joel; R: Michael Simon
Die Reise des Edgar Allan Poe (Argento) 30 Lapkr-21 KovD: Sebastian Beckedorf; R: Thaddeus Strassberger
Aida (Verdi) 8 Gruod-18 SausD: Alexander Joel; R: Konstanze Lauterbach
Così fan tutte (Mozart) 13 Gruod-12 KovD: Alexander Joel / Sebastian Beckedorf; R: Lotte de Beer
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Gruod-25 BirzD: Ann-Katrin Stöcker; R: Aniara Amos
Anna Karenina (Hubay) 15 Vas-28 GegD: Sebastian Beckedorf; R: Philipp Kochheim
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 Kov-5 BirzD: Christopher Hein; R: Alfonso Romero Mora
Vivier (Nikodijević) 15 Geg-4 BirzD: Sebastian Beckedorf; R: Lotte de Beer
Farnace (Vivaldi) 16-31 GegD: Rudolf Schneider; R: Roland Schwab
West Side Story (Bernstein) 6-23 LiepD: Georg Menskes; R: Philipp Kochheim
Bremen, Theater Bremen  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 15 Rugs-14 KovD: Markus Poschner / Clemens Heil; R: Sebastian Baumgarten
Der Freischütz (Weber) 21 Rugs-20 GruodD: Daniel Mayr; R: Sebastian Baumgarten
Orlando furioso (Vivaldi) 12 Spal-25 GruodD: Olof Boman; R: Anna-Sophie Mahler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 18 Spal-9 BalD: Daniel Mayr; R: Benedikt von Peter
La traviata (Verdi) 24 Lapkr-21 BirzD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
Woyzeck (Waits) 16 Gruod-4 VasD: Tobias Vethake; R: Klaus Schumacher
La bohème (Puccini) 26 Saus-8 LiepD: Markus Poschner; R: Benedikt von Peter
Tosca (Puccini) 8 Kov-8 BirzD: Clemens Heil; R: Vera Nemirova
Juliette (Martinů) 29 Kov-24 GegD: Clemens Heil; R: John Fulljames
Così fan tutte (Mozart) 6 Birz-12 LiepD: Clemens Heil; R: Laurent Chétouane
Bremerhaven, Stadttheater Bremerhaven  / 
Der Mann, der seine Frau mit einem Hut verwechselte (Nyman) 17 Rugs-27 SpalD: Hartmut Brüsch; R: Martin Philipp
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 2 Lapkr-9 VasD: Stefan Veselka; R: Christian von Götz
Otello (Verdi) 25 Gruod-5 KovD: Stephan Tetzlaff; R: Bruno Berger-Gorski
Gräfin Mariza (Kálmán) 15 Vas-15 BirzD: Hartmut Brüsch; R: Ansgar Weigner
Kommilitonen! (Davies,PM) 29 Kov-19 GegD: Stephan Tetzlaff; R: Ulrich Mokrusch
Der Freischütz (Weber) 10 Geg-29 BirzD: Stefan Veselka; R: Andrej Woron
Der gewaltige Hahnrei (Goldschmidt) 21 Birz-13 LiepD: Stephan Tetzlaff; R: Hinrich Horstkotte
Chemnitz, Städtische Theater Chemnitz  / 
Le grand macabre (Ligeti) 28 Rugs-18 SausD: Frank Beermann; R: Walter Sutcliffe
Aida (John,E) 3 Spal-12 GruodD: Heiko Lippmann / Tom Bitterlich; R: Matthias Winter
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 13-15 SpalD: Tom Bitterlich; R: Sabine Sterken
My Fair Lady (Loewe) 25 Spal-7 KovD: Heinz Meißner; R: Michael Heinicke
Das Feuerwerk (Burkhard) 2 Lapkr-4 LiepD: Tom Bitterlich / Thomas-Michael Gribow; R: Karl Absenger
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Lapkr-30 KovD: Frank Beermann; R: Dominik Wilgenbus
Don Giovanni (Mozart) 30 Lapkr-24 GegD: Felix Bender; R: Michael Heinicke
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-22 GruodD: Felix Bender / Arnaud Arbet; R: Steffen Piontek
Die schweigsame Frau (Strauss) 13 Gruod-21 BalD: Frank Beermann; R: Gerd Heinz
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 5-7 SausD: Tom Bitterlich; R: Sabine Sterken
Don Carlos (Verdi) 1 Vas-4 GegD: Frank Beermann; R: Helen Malkowsky
Norma (Bellini) 8 Kov-3 BirzD: Felix Bender; R: Christopher Alden
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 1 Bal-24 GegD: Felix Bender; R: Michael Heinicke
Tannhäuser (Wagner) 18 BalD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Tristan und Isolde (Wagner) 19 BalD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Funny Girl (Styne) 3 Geg-13 BirzD: Tom Bitterlich; R: Stefan Huber
Der Mond (Orff) 7 Birz-12 LiepD: Arnaud Arbet; R: Holger Pototzki
Coburg, Landestheater Coburg  / 
Der Liebestrank (Donizetti) 21 Rugs-11 VasD: Anna-Sophie Brüning / Lorenzo Da Rio; R: Jean Renshaw
Dorian Gray (Fister) 29 Rugs-14 LapkrD: Roland Fister; R: Bodo Busse
Ein Maskenball (Verdi) 26 Spal-29 SausD: Roland Kluttig; R: Volker Vogel
Madama Butterfly (Puccini) 10-16 LapkrD: Roland Kluttig; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemeredy
Die lustige Witwe (Lehár) 7 Gruod-6 BalD: Roland Fister; R: François De Carpentries
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 10-26 SausD: Roland Kluttig; R: Konstanze Lauterbach
Lohengrin (Wagner) 23 Vas-16 LiepD: Roland Kluttig; R: Carlos Wagner
Lohengrin (Sciarrino) 15-22 KovD: Roland Kluttig; R: Bodo Busse
Im weißen Rößl (Benatzky) 29 Kov-26 BirzD: Lorenzo Da Rio; R: Tobias Materna
Pelleas und Melisande (Debussy) 19 Bal-1 LiepD: Roland Kluttig; R: Jakob Peters-Messer
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 10 Geg-15 LiepD: Roland Fister; R: Pascale-Sabine Chevroton
Orpheus und Eurydike (Gluck) 22 Birz-17 LiepD: Anna-Sophie Brüning; R: Magdolna Parditka / Alexandra Szemerédy
Savîtrî (Holst) 22 Birz-17 LiepD: Anna-Sophie Brüning; R: Magdolna Parditka / Alexandra Szemerédy
Cottbus, Staatstheater Cottbus  / 
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 17 Rugs-22 GruodD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Rusalka (Dvořák,A) 28 Rugs-20 GruodD: Evan Christ; R: Ralf Nürnberger
Carmen (Bizet) 11 Spal-19 SausD: Marc Niemann; R: Matthias Oldag
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 20 Spal-12 GruodD: Evan Christ; R: Hauke Tesch
Voss (Meale) 22 SpalD: Bo-Kyoung Kim; R: Martin Schüler
Der Fall des Hauses Usher (Glass) 22 Lapkr-16 VasD: Marc Niemann; R: Jo Fabian
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-26 GruodD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Madame Pompadour (Fall) 31 Gruod-15 VasD: Marc Niemann; R: Bernd Mottl
Peer Gynt (Egk) 25 Saus-3 GegD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Götterdämmerung (Wagner) 2 Vas-16 KovD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Wie einst im Mai (Kollo) 21-27 KovD: Frank Bernard; R: Matthias Winter
La traviata (Verdi) 29 Kov-22 BirzD: Evan Christ; R: Manfred Schweigkofler
Orfeo ed Euridice (Gluck) 17 Bal-20 GegD: Marc Niemann; R: Martin Schüler
Darmstadt, Staatstheater Darmstadt  / 
La sonnambula (Bellini) 21 Rugs-30 LapkrD: Elias Grandy; R: John Dew
Der Liebestrank (Donizetti) 28 Rugs-23 SausD: Elias Grandy; R: Michael Schulz
Wozzeck (Berg) 27 Spal-18 SausD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Wozzeck (Gurlitt) 27 Spal-18 SausD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
La traviata (Verdi) 7 Gruod-16 GegD: Elias Grandy / Anna Skryleva; R: John Dew
La bohème (Puccini) 14 Gruod-11 SausD: Elias Grandy; R: John Dew
Tristan und Isolde (Wagner) 25 Saus-8 GegD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
The Turn of the Screw (Britten) 15-19 VasD: Michael Cook; R: Lothar Krause
Otello (Verdi) 15 Kov-3 LiepD: Anna Skryleva; R: Gerhard Hess
Parsifal (Wagner) 13-18 BalD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Der Mantel (Puccini) 1 Birz-11 LiepD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Gianni Schicchi (Puccini) 1 Birz-11 LiepD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Schwester Angelica (Puccini) 1 Birz-11 LiepD: Martin Lukas Meister; R: John Dew
Dessau, Anhaltisches Theater Dessau  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 14 Rugs-11 GegD: Daniel Carlberg / Wolfgang Kluge; R: Jana Eimer
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Rugs-3 LapkrD: Wolfgang Kluge; R: Johannes Zametzer
Norma (Bellini) 4 Spal-18 BalD: Daniel Carlberg; R: André Bücker
Esclarmonde (Massenet) 1 Gruod-1 BirzD: Daniel Carlberg / Wolfgang Kluge; R: Roman Hovenbitzer
Les Pêcheurs de perles (concert) (Bizet) 7 Gruod-14 KovD: Antony Hermus
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 18 Saus-9 GegD: Wolfgang Kluge; R: Wolfgang Dosch
Lady Macbeth von Mtsensk (Shostakovich) 23 Kov-15 BirzD: Antony Hermus; R: Hinrich Horstkotte
Tosca (Puccini) 17 Geg-28 BirzD: Antony Hermus; R: Hans Peter Cloos
Casanova (Kanyar) 4-6 LiepD: Daniel Carlberg; R: Christian von Götz
Die Walküre (Wagner) 27+ Rugs
Das Rheingold (Wagner) 30+ Saus
Das Rheingold (Wagner) 13 Geg
Die Walküre (Wagner) 14 Geg
Siegfried (Wagner) 15 Geg
Götterdämmerung (Wagner) 17 Geg
Detmold, Landestheater Detmold  / 
Il trovatore (Verdi) 28 Rugpj-28 RugsD: Matthias Wegele; R: Dirk Schmeding
Carmen (Bizet) 4 Rugs-16 LapkrD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
West Side Story (Bernstein) 13 Rugs-19 GegD: Matthias Wegele; R: Kay Metzger
Tristan und Isolde (Wagner) 5 Spal-1 LapkrD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Gianni Schicchi (Puccini) 18 Spal-28 KovD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Il tabarro (Puccini) 18 Spal-28 KovD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Suor Angelica (Puccini) 18 Spal-28 KovD: Lutz Rademacher; R: Ernö Weil
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8 Lapkr-25 GruodD: Lutz Rademacher; R: Thomas Mittmann
Wiener Blut (Strauss,J) 6 Gruod-30 GegD: Matthias Wegele; R: Holger Pototzki
Jenůfa (Janáček) 21 Vas-18 BirzD: Lutz Rademacher; R: Dirk Schmeding
Written on Skin (Benjamin) 11 Bal-24 GegD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
L'elisir d'amore (Donizetti) 6-11 BirzD: Matthias Wegele; R: Christian Poewe
Dortmund, Theater Dortmund-Opernhaus  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 Rugs-26 GruodD: Jac van Steen / Motonori Kobayashi; R: Mariame Clément
Don Carlos (Verdi) 29 Rugs-8 GruodD: Gabriel Feltz; R: Jens Daniel Herzog
Anatevka (Bock) 19 Spal-24 SausD: Philipp Armbruster; R: Johannes Schmid
Der unglaubliche Spotz (Svoboda,M) 27 Spal-22 GruodD: Michael Hönes; R: Ronny Jakubaschk
Tannhäuser (Wagner) 1 Gruod-11 GegD: Gabriel Feltz; R: Kay Voges
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 11 Saus-4 GegD: Motonori Kobayashi; R: Thomas Enzinger
Carmen (Bizet) 1 Vas-5 LiepD: Gabriel Feltz / Philipp Armbruster; R: Katharina Thoma
Der kleine Barbier (Rossini) 23 Vas-6 BalD: Michael Hönes; R: Ronny Jakubaschk
Aschenputtel (Rossini) 22 Kov-3 LiepD: Motonori Kobayashi / Philipp Armbruster; R: Erik Petersen
Die Jahreszeiten (Haydn) 27 Bal-21 BirzD: Motonori Kobayashi; R: Jens Daniel Herzog
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 17 Geg-4 LiepD: Motonori Kobayashi / Philipp Armbruster; R: Jens Daniel Herzog
Das Geheimnis der schwarzen Spinne (Weir) 2-3 LiepD: Michael Hönes; R: Alexander Becker
Dresden, Staatsoperette Dresden  / 
Giuditta (Lehár) 14 Rugs-28 GegD: Christian Garbosnik; R: Robert Lehmeier
Pariser Leben (Offenbach) 19 Rugs-29 LapkrD: Ernst Theis / Christoph Lichdi; R: Jasmin Solfaghari
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 21 Rugs-22 BirzD: Andreas Schüller / Christoph Lichdi; R: Jasmin Solfaghari
Gasparone (Millöcker) 25 Rugs-20 BirzD: Christoph Lichdi / Christian Garbosnik; R: Matthias Oldag
Hello, Dolly! (Herman) 28 Rugs-8 LapkrD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Die Zauberflöte (Mozart) 5 Spal-20 BalD: Peter Christian Feigel / Ernst Theis / Christian Garbosnik; R: Axel Koehler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6-22 GruodD: Peter Christian Feigel / Christian Garbosnik / Ernst Theis; R: Jasmin Solfaghari
Kiss me, Kate (Porter) 1 Kov-1 BirzD: Peter Christian Feigel; R: Holger Hauer
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 Kov-13 BirzD: Peter Christian Feigel / Ernst Theis; R: Peter Kube
My Fair Lady (Loewe) 5 Bal-8 BirzD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel
Die verkaufte Braut (Smetana) 2 Geg-6 BirzD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Evita (Lloyd Webber) 27 Birz-12 LiepD: Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Dresden, Sächsische Staatsoper  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Rugpj-13 SpalD: Josep Caballé-Domenech; R: David Mouchtar-Samorai
Der fliegende Holländer (Wagner) 28 Rugpj-2 LiepD: Constantin Trinks; R: Florentine Klepper
La cenerentola (Rossini) 29 Rugpj-20 SpalD: Giacomo Sagripanti; R: Steffen Piontek
Die Zauberflöte (Mozart) 3 Rugs-21 BalD: Henrik Nanasi; R: Achim Freyer
King Arthur (Purcell) 13 Rugs-3 GruodD: Felice Venanzoni; R: Tilmann Köhler
Macbeth (Verdi) 14 Rugs-4 SpalD: Paolo Arrivabeni; R: Philipp Himmelmann
La juive (Halévy) 15-29 RugsD: Tomáš Netopil; R: Jossi Wieler
Carmen (Bizet) 28 Rugs-25 BalD: Josep Caballé-Domenech; R: Axel Koehler
Der Rosenkavalier (Strauss) 3-10 SpalD: Christian Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg
Tannhäuser (Wagner) 31 Spal-17 LapkrD: Constantin Trinks; R: Peter Konwitschny
La bohème (Puccini) 2 Lapkr-1 LiepD: Julian Kovatchev; R: Christine Mielitz
Rigoletto (Verdi) 6 Lapkr-1 GruodD: Pier Giorgio Morandi; R: Nikolaus Lehnhoff
Tristan und Isolde (Wagner) 16 Lapkr-14 GruodD: Asher Fisch; R: Marco Arturo Marelli
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7-20 GruodD: Constantin Trinks; R: Katharina Thalbach
Madama Butterfly (Puccini) 16 Gruod-2 SausD: Pier Giorgio Morandi; R: Annette Jahns
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Gruod-16 SausD: Alexander Joel; R: Jérôme Savary
La traviata (Verdi) 4-21 SausD: Pier Giorgio Morandi; R: Andreas Homoki
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 Saus-4 LiepD: Josep Caballé-Domenech / Matteo Beltrami; R: Grischa Asagaroff
Elektra (Strauss) 19 Saus-29 BirzD: Christian Thielemann; R: Barbara Frey
Svanda Dudák (Weinberger) 24 Saus-2 VasD: Constantin Trinks; R: Axel Koehler
Moskau, Tscherjomuschki (Shostakovich) 21 Vas-2 BalD: Mikhail Agrest; R: Christine Mielitz
Guntram (concert) (Strauss) 23 Vas-2 KovD: Omer Meir Wellber
Idomeneo re di Creta (Mozart) 27 Vas-14 KovD: Julia Jones; R: Michael Schulz
Ariadne auf Naxos (Strauss) 9 Kov-18 BalD: Omer Meir Wellber; R: Marco Arturo Marelli
Salome (Strauss) 21-27 KovD: Cornelius Meister; R: Peter Mussbach
Così fan tutte (Mozart) 22 Kov-12 BirzD: Omer Meir Wellber; R: Andreas Kriegenburg
L'impresario delle Canarie (Martini,G) 6 Bal-1 BirzD: Felice Venanzoni; R: Axel Koehler
Alcina (Handel) 28 Bal-7 BirzD: Rainer Mühlbach; R: Jan Philipp Gloger
Jakub Flugelbunt (Srnka) 4-14 GegD: Tomáš Hanus; R: Heike Maria Jenor
Prinz Bussel (Wulff-Woesten) 23 Geg-3 BirzD: Johannes Wulff-Woesten; R: Valentina Simeonova
Simon Boccanegra (Verdi) 30 Geg-15 BirzD: Christian Thielemann / Paolo Arrivabeni; R: Jan Philipp Gloger
Feuersnot (Strauss) 7-10 BirzD: Stefan Klingele
Turandot (Puccini) 16 Birz-6 LiepD: Pier Giorgio Morandi; R: Andreas Homoki
Karl May (Tsangaris) 20 Birz-5 LiepD: Erik Nielsen; R: Manfred Weiß
Duisburg, Deutsche Oper am Rhein  / 
Don Giovanni (Mozart) 20 Rugs-21 BirzD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber
Arche Noah (Britten) 21 Rugs-6 SpalD: Karoline Philippi; R: Volker Böhm
La traviata (Verdi) 8 Spal-8 GruodD: Lukas Beikircher; R: Andreas Homoki
Peter Grimes (Britten) 26 Spal-1 LapkrD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 27 Lapkr-25 BirzD: Ville Enckelmann / Christoph Stöcker; R: Barbara Klimo
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11-23 GruodD: Christoph Altstaedt; R: Andreas Meyer-Hanno
Die Zauberflöte (Mozart) 13 Gruod-12 BirzD: Axel Kober / Wen-Pin Chien; R: Barrie Kosky
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 4-24 SausD: Wen-Pin Chien; R: András Fricsay
Vom Mädchen, das nicht schlafen wollte (Lange) 14 Vas-31 GegD: Lukas Beikircher; R: Johannes Schmid
Tosca (Puccini) 8 Kov-27 GegD: Enrico Dovico; R: Dietrich Hilsdorf
Der Ring an einem Abend (Wagner) 26 Kov-9 BalD: Axel Kober
Norma (Bellini) 10-21 BalD: Giordano Bellincampi; R: Werner Schroeter
Die Walküre (Wagner) 19 Bal-4 GegD: Lukas Beikircher; R: Kurt Horres
Pagliacci (Leoncavallo) 25 Bal-17 GegD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 Bal-17 GegD: Enrico Dovico; R: Christof Loy
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 8 Geg-19 BirzD: Patrick Francis Chestnut; R: Joan Anton Rechi
Lohengrin (Wagner) 24 Geg-15 BirzD: Axel Kober; R: Sabine Hartmannshenn
Gegen die Wand (Vollmer) 20-29 BirzD: Wen-Pin Chien; R: Gregor Horres
Death in Venice (Britten) 3-6 LiepD: Lukas Beikircher; R: Immo Karaman
Dusseldorf, Deutsche Oper am Rhein  / 
Elektra (Strauss) 11-15 RugsD: Axel Kober; R: Christof Nel
Die Zauberflöte für Kinder (Mozart) 14-29 RugsD: Ville Enckelmann / Christoph Stöcker; R: Barbara Klimo
Luisa Miller (Verdi) 28 Rugs-2 LapkrD: Giordano Bellincampi; R: Carlos Wagner
Carmen (Bizet) 1 Spal-20 GruodD: Wen-Pin Chien; R: Carlos Wagner
Tosca (Puccini) 20 Spal-28 GruodD: Enrico Dovico; R: Dietrich Hilsdorf
Billy Budd (Britten) 8-21 LapkrD: Peter Hirsch; R: Immo Karaman
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 Lapkr-19 VasD: Christoph Altstaedt; R: Andreas Meyer-Hanno
The Turn of the Screw (Britten) 22 Lapkr-8 GruodD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Peter Grimes (Britten) 24-29 LapkrD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 7 Gruod-26 BalD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut; R: Joan Anton Rechi
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 10 Gruod-18 GegD: Christoph Stöcker; R: Svenja Tiedt
Don Giovanni (Mozart) 5-31 SausD: Lukas Beikircher; R: Karoline Gruber
Lohengrin (Wagner) 18 Saus-16 VasD: Axel Kober; R: Sabine Hartmannshenn
Le nozze di Figaro (Mozart) 1 Vas-2 LiepD: Christoph Altstaedt; R: Michael Hampe
La traviata (Verdi) 22 Vas-4 LiepD: Lukas Beikircher; R: Andreas Homoki
Der Rosenkavalier (Strauss) 1-16 KovD: Axel Kober; R: Otto Schenk
Der Ring an einem Abend (Wagner) 29 KovD: Axel Kober
Werther (Massenet) 25 Bal-5 LiepD: Christoph Altstaedt; R: Joan Anton Rechi
Norma (Bellini) 2 Geg-8 BirzD: Giordano Bellincampi; R: Werner Schroeter
Death in Venice (Britten) 14-29 BirzD: Lukas Beikircher; R: Immo Karaman
Vom Mädchen, das nicht schlafen wollte (Lange) 27 Birz-6 LiepD: Lukas Beikircher; R: Johannes Schmid
Eisenach, Landestheater Eisenach  / 
Im weißen Rößl (Benatzky) 5 Spal-29 KovD: Carlos Domínguez-Nieto; R: Tobias Rott
Der Bettelstudent (Millöcker) 7 Gruod-27 VasD: Carlos Domínguez-Nieto; R: Wolfgang Quetes
I puritani (Bellini) 15 Vas-4 GegD: Leo McFall; R: Bernd-Dieter Müller
Rigoletto (Verdi) 10 Geg-13 BirzD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Erfurt, Theater Erfurt  / 
Don Carlos (Verdi) 21 RugsD: Manlio Benzi; R: Stefano Poda
Gräfin Mariza (Kálmán) 25 Rugs-1 VasD: Johannes Pell; R: Guy Montavon
Die Krönung der Poppea (Monteverdi) 10 Spal-8 VasD: Samuel Bächli; R: Bettina Lell
Die Schatzinsel (Schwemmer) 16 SpalD: Johannes Pell; R: Eva-Maria Abelein
Der Ring an einem Abend (Wagner) 22 Spal-1 LapkrD: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs
Anatevka (Bock) 2 Lapkr-9 KovD: Francesco Bottigliero; R: Michael Heinicke
Evita (Lloyd Webber) 9 Lapkr-17 KovD: Francesco Bottigliero; R: Nicole Claudia Weber
Der Triumph der Liebe (Bach,JS) 20 LapkrD: Samuel Bächli; R: Bettina Lell
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 22 Lapkr-28 GruodD: Francesco Bottigliero; R: Lutz Schwarz
Carmen (Bizet) 30 Lapkr-19 SausD: Joel Revzen / Johannes Pell; R: Bernard Uzan
La cenerentola (Rossini) 21 Gruod-7 VasD: Samuel Bächli; R: Lynne Hockney
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 14 Vas-20 BirzD: Peter Feranec; R: Hermann Schneider
Joseph Süß (Glanert) 22 Kov-21 BirzD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Boris Godunow (Musorgsky) 13 Bal-18 GegD: Samuel Bächli / Francesco Bottigliero; R: Hank Irwin Kittel
Rufen Sie Herrn Plim! (Spoliansky) 8 Geg-12 BirzD: Ralph Neubert; R: Hank Irwin Kittel
Otello (Verdi) 24 Geg-22 BirzD: Tyrone Paterson; R: Guy Montavon
Essen, Aalto Theater  / 
Macbeth (Verdi) 19 Spal-4 GruodD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: David Hermann
Tristan und Isolde (Wagner) 10-23 LapkrD: Peter Schneider.cond; R: Barrie Kosky
Werther (Massenet) 30 Lapkr-5 BalD: Sébastien Rouland, Yannis Pouspourikas; R: Carlos Wagner
La bohème (Puccini) 6-29 GruodD: Yannis Pouspourikas; R: Silviu Purcarete
Die Zauberflöte (Mozart) 8-27 GruodD: Yannis Pouspourikas; R: Ezio Toffolutti
Fidelio (Beethoven) 26 Gruod-17 SausD: Stefan Klingele; R: Dietrich W Hilsdorf
La traviata (Verdi) 5-31 SausD: Giacomo Sagripanti; R: Josef Ernst Köpplinger
L'elisir d'amore (Donizetti) 16 Saus-8 VasD: Matteo Beltrami; R: Andreas Baesler
Der fliegende Holländer (Wagner) 24 Saus-21 VasD: Tomáš Netopil; R: Barrie Kosky
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 Saus-20 KovD: Srboljub Dinic; R: Michael Sturminger
Ariadne auf Naxos (Strauss) 13-23 VasD: Wolfram-Maria Märtig; R: Michael Sturminger
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 19 Vas-23 KovD: Yannis Pouspourikas; R: Johannes Schaaf
La straniera (Bellini) 2 Kov-13 BalD: Josep Caballé-Domenech; R: Christof Loy
Ariodante (Handel) 19 Bal-18 BirzD: Matthew Halls; R: Jim Lucassen
Jenůfa (Janáček) 24 Geg-19 BirzD: Tomáš Netopil; R: Robert Carsen
Carmen (Bizet) 30 Geg-5 LiepD: Yannis Pouspourikas; R: Dietrich W Hilsdorf
Don Giovanni (Mozart) 15-28 BirzD: Tomáš Netopil; R: Stefan Herheim
Madama Butterfly (Puccini) 27 Birz-6 LiepD: Antony Hermus; R: Tilman Knabe
Flensburg, Schleswig-Holsteinische Landestheater  / 
Sigurd der Drachentöter (Pape) 15 Rugs-11 LapkrD: Peter Geilich; R: Markus Hertel
Madama Butterfly (Puccini) 28 Rugs-7 VasD: Peter Sommerer; R: Matthias Schönfeldt
Don Quichotte (Massenet) 26 Spal-19 GruodD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Ein Sommernachtstraum (Britten) 22 Vas-29 GegD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Das Land des Lächelns (Lehár) 12 Bal-10 LiepD: Mark Rohde; R: Peter Grisebach
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 14 Birz-8 LiepD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Frankfurt, Oper Frankfurt  / 
Les Vêpres siciliennes (Verdi) 1 Rugs-11 SpalD: Giuliano Carella; R: Jens Daniel Herzog
Rusalka (Dvořák,A) 12 Rugs-28 BirzD: Sebastian Weigle / Johannes Debus; R: Jim Lucassen
Idomeneo re di Creta (Mozart) 20 Rugs-6 SpalD: Roland Böer; R: Jan Philipp Gloger
Ariadne auf Naxos (Strauss) 5 Spal-4 SausD: Sebastian Weigle / Hartmut Keil; R: Brigitte Fassbaender
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Spal-29 GruodD: Sebastian Zierer / Hartmut Keil / Sebastian Weigle / Karsten Januschke; R: Alfred Kirchner
Tannhäuser (Wagner) 19 Spal-9 LapkrD: Constantin Trinks; R: Vera Nemirova
Ezio (Gluck) 10 Lapkr-7 GruodD: Christian Curnyn; R: Vincent Boussard
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 16 Lapkr-15 GruodD: Constantinos Carydis; R: Barrie Kosky
Dido and Aeneas (Purcell) 16 Lapkr-15 GruodD: Constantinos Carydis; R: Barrie Kosky
Oedipe (Enescu) 8 Gruod-5 SausD: Alexander Liebreich; R: Hans Neuenfels
Tosca (Puccini) 11 Gruod-26 SausD: Leo Hussain / Mark Shanahan; R: Andreas Kriegenburg
The Tempest (Adès) 11 Saus-7 VasD: Sian Edwards; R: Keith Warner
Werther (Massenet) 15 Saus-8 VasD: Maurizio Barbacini; R: Willy Decker
Die Gespenstersonate (Reimann) 29 Saus-8 VasD: Karsten Januschke; R: Walter Sutcliffe
Falstaff (Verdi) 9 Vas-30 GegD: Bertrand de Billy / Carlo Franci; R: Keith Warner
Orlando furioso (Vivaldi) 12 Vas-14 KovD: Felice Venanzoni; R: David Bösch
Edgar (concert) (Puccini) 18 VasD: Marc Soustrot
Daphne (Strauss) 28 Vas-22 KovD: Stefan Blunier; R: Claus Guth
Così fan tutte (Mozart) 7 Kov-10 BirzD: Hartmut Keil / Sebastian Zierer; R: Christof Loy
La gazza ladra (Rossini) 30 Kov-4 GegD: Henrik Nanasi; R: David Alden
La fanciulla del West (Puccini) 5 Bal-18 GegD: Pier Giorgio Morandi; R: Christof Loy
Tristan und Isolde (Wagner) 18 Bal-10 GegD: Constantinos Carydis; R: Christof Nel
Don Giovanni (Mozart) 11 Geg-27 BirzD: Sebastian Weigle / Karsten Januschke / Sebastian Zierer; R: Christof Loy
Orpheus (Telemann) 25 Geg-8 BirzD: Titus Engel; R: Florentine Klepper
Tiefland (d'Albert) 31 Geg-14 BirzD: Sebastian Weigle; R: Anselm Weber
Die Liebe der Danae (concert) (Strauss) 15-19 BirzD: Sebastian Weigle
Romeo und Julia auf dem Dorfe (Delius) 22 Birz-12 LiepD: Paul Daniel; R: Eva-Maria Höckmayr
Der goldene Drache (Eötvös) 29 Birz-11 LiepD: Péter Eötvös / Hartmut Keil; R: Elisabeth Stöppler
Die Ausflüge des Herrn Broucek (Janáček) 5-13 LiepD: Johannes Debus; R: Axel Weidauer
Freiberg, Theater Freiberg  / 
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 27 Rugs-24 LapkrD: Raoul Grüneis; R: Arila Siegert
My Fair Lady (Loewe) 6 Spal-31 GruodD: Jürgen Pöckel; R: Hans Ellerfeld
Tannhäuser (Wagner) 15-27 SpalD: Jan Michael Horstmann; R: Ralf-Peter Schulze
Gräfin Mariza (Kálmán) 2 Lapkr-28 SausD: Raoul Grüneis; R: Manfred Straube
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7 Gruod-28 VasD: Raoul Grüneis; R: Ralf-Peter Schulze
Der Rosenkavalier (Strauss) 15 Kov-27 BalD: Raoul Grüneis; R: Sebastian Ritschel
Don Pasquale (Donizetti) 10-13 Geg
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 7-21 BirzD: Raoul Grüneis; R: Manfred Straube
Im weißen Rößl (Benatzky) 23-26 Rugpj
Freiburg, Theater Freiburg  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 5 Spal-7 VasD: Gerhard Markson; R: Frank Hilbrich
Nabucco (Verdi) 10 Spal-12 SausD: Johannes Knapp / Fabrice Bollon; R: Michael Sturm
I vespri siciliani (Verdi) 2 Lapkr-16 VasD: Fabrice Bollon; R: Michael Sturm
Oscar und die Dame in Rosa (Bollon) 5 Saus-21 KovD: David Parry; R: Clemens Bechtel
Tannhäuser (Wagner) 22 Vas-23 KovD: Fabrice Bollon; R: Eva-Maria Höckmayr
Gegen die Wand (Vollmer) 29 Kov-12 LiepD: Bernhard Epstein; R: Michael Sturm
Der Mantel (Puccini) 26 Bal-19 BirzD: Fabrice Bollon; R: Jörg Behr
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 26 Bal-19 BirzD: Fabrice Bollon; R: Jörg Behr
Das geopferte Leben (Parra) 27-31 GegD: Peter Tilling; R: Vera Nemirova
Gelsenkirchen, Musiktheater im Revier  / 
Cabaret (Kander) 15 Rugs-2 GegD: Wolfgang Wilger; R: Sandra Wissmann
L'italiana in Algeri (Rossini) 28 Rugs-25 GruodD: Valtteri Rauhalammi; R: David Hermann
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 Spal-29 LapkrD: Rasmus Baumann; R: Philipp Harnoncourt
Don Quichotte (Massenet) 7 Gruod-15 VasD: Valtteri Rauhalammi; R: Elisabeth Stöppler
La bohème (Puccini) 11-18 SausD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Stadt der 1000 Feuer (Augst) 21-28 VasR: Oliver Augst, John Birke
Jenůfa (Janáček) 22 Kov-14 BirzD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Das Land des Lächelns (concert) (Lehár) 30 Kov-15 BirzD: Bernhard Stengel
Simon das Findelkind (Zebeljan) 26 Bal-7 BirzD: Valtteri Rauhalammi; R: NN
Albert Herring (Britten) 4 Geg-5 LiepD: Valtteri Rauhalammi; R: Thomas Weber-Schallauer
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 22 BirzD: Rasmus Baumann; R: Dietrich Hilsdorf
Gera, Bühnen der Stadt Gera  / 
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 13 SpalD: Takahiro Nagasaki / Miao Liu; R: Cornelia Poppe
Carmen (Bizet) 23 Spal-15 LapkrD: Jens Troester; R: Kay Kuntze
Die Feuersbrunst (Haydn) 26 SpalD: Jens Troester; R: Sabine Schramm
Du bist ich (Simons) 8 Lapkr-29 GruodD: Jens Troester; R: Götz Hellriegel
Messa da Requiem (Verdi) 13-14 LapkrD: Laurent Wagner
Babytalk (Zaufke) 30 Lapkr-17 BalD: Thomas Wicklein / Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
La bohème (Puccini) 7 Gruod-30 KovD: Laurent Wagner; R: Anthony Pilavachi
Werther (Massenet) 25 SausD: Laurent Wagner; R: Roland Schwab
Anatevka (Bock) 19 Vas-14 KovD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Peter Grimes (Britten) 21 Kov-9 GegD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Die lustige Witwe (Lehár) 25 Kov-6 LiepD: Thomas Wicklein; R: Roland Schwab
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 28 Kov-27 BirzD: Peter Aderhold; R: Kay Kuntze
Ball im Savoy (Abraham) 15 BirzD: Tobias Engeli; R: Wolfgang Dosch
Nuit des hommes (Nørgård) 28 Birz-19 LiepD: Thomas Wicklein; R: Kay Kuntze
Giessen, Stadttheater Giessen  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-16 VasD: Florian Ziemen; R: Helmut Polixa
Die oberen Zehntausend (Kerker) 30 Lapkr-30 GegD: Florian Ziemen; R: Roman Hovenbitzer
Idomeneo re di Creta (Mozart) 18 Saus-27 BalD: Michael Hofstetter; R: Nigel Lowery
Cabaret (Kander) 8 Vas-4 LiepD: Andreas Kowalewitz / Wolfgang Wels; R: Cathérine Miville
Mirandolina (Martinů) 30 Kov-6 LiepD: Michael Hofstetter; R: Andriy Zholdak
Die Eroberung von Granada (Arrieta) 24 Geg-11 LiepD: Jan Hoffmann; R: Cathérine Miville
Requiem (Mozart) 20-22 BirzD: Michael Hofstetter; R: Christof Nel
Goerlitz, Theater Goerlitz  / 
My Fair Lady (Loewe) 1 Rugs-3 BalD: Manuel Pujol; R: Egon Baumgarten
Anatevka (Bock) 11 Spal-18 BalD: Manuel Pujol; R: Sebastian Ritschel
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 12 Spal-9 BirzD: Ulrich Kern; R: Rebekka Stanzel
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 22 Lapkr-21 SausD: Olga Dribas; R: Claus Kiesewetter
Tannhäuser (Binder) 23 Lapkr-15 BirzD: Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 Gruod-13 LiepD: Andrea Sanguineti; R: Sebastian Ritschel
Salon Pitzelberger (Offenbach) 13 Vas-8 BirzD: Manuel Pujol; R: Rita Schaller
Jenůfa (Janáček) 2 Geg-1 BirzD: Andrea Sanguineti; R: Klaus Arauner
Sweeney Todd (Sondheim) 10-29 BirzD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Orpheus und Euridike (Gluck) 3-19 LiepD: Steffan Claußner; R: Sebastian Ritschel
Hagen, Theater Hagen  / 
Carmen (Bizet) 13 Rugs-3 LapkrD: Florian Ludwig; R: Anthony Pilavachi
Das Feuerwerk (Burkhard) 28 Rugs-28 VasD: Steffen Müller-Gabriel; R: Nicola Glück
Don Pasquale (Donizetti) 16 Lapkr-2 KovD: David Marlow; R: Annette Wolf
Lola rennt (Vollmer) 8 Kov-3 LiepD: David Marlow; R: Norbert Hilchenbach
Don Quichotte (Massenet) 26 Bal-22 BirzD: Florian Ludwig; R: Gregor Horres
Otello (Verdi) 7 Birz-2 LiepD: Florian Ludwig; R: NN
Halle, Oper Halle  / 
Martha (Flotow) 15 Rugs-5 SpalD: Kay Stromberg; R: Michael McCaffery
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 28 Rugs-27 SpalD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Fred Bernd
Sky Disc (Humet) 2 Spal-24 LapkrD: Andreas Henning; R: G H Seebach
Nabucco (Verdi) 9 Spal-5 BalD: Andreas Henning; R: Christian Schuller
Macbeth (Verdi) 11 SpalD: Andreas Henning; R: Axel Koehler
Almira (Handel) 17 Lapkr-12 BalD: Andreas Spering; R: Axel Koehler
My Fair Lady (Loewe) 22 Lapkr-2 KovD: Ingo Martin Stadtmüller / Kay Stromberg; R: Karl Absenger
Schahrazade (Sekles) 30 Lapkr-29 BirzD: Josep Caballé Domenech; R: Axel Koehler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12-23 GruodD: Robbert van Steijn; R: Matthias Hüstebeck
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Saus-3 GegD: Andreas Henning; R: Axel Koehler
Die kleine Zauberflöte (Mozart) 31 Saus-11 BalD: Katrin Wittrisch / Tino Fiebig; R: Heike Hanefeld
Das Rheingold (Wagner) 14 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Die Walküre (Wagner) 16 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Siegfried (Wagner) 21 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Götterdämmerung (Wagner) 23 VasD: Andreas Henning; R: Hansgünther Heyme
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9 Geg-20 BirzD: Robbert van Steijn / Christian Schuller; R: Christian Schuller
Der Vampyr (Marschner) 3-12 LiepD: Josep Caballé Domenech; R: Wolf Widder
Hamburg, Hamburger Kammeroper  / 
Die Italienerin in Algier (Rossini) 30 Spal-28 VasD: Fabian Dobler; R: Andreas Franz
Der scharlachrote Buchstabe (Kroll) 9 Bal-8 BirzD: Fabian Dobler; R: Michael Bogdanov
Hamburg, Opernloft  / 
Tolomeo (Handel) 9 Rugpj-17 SausD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
Figaros Hochzeit (Mozart) 10 Rugpj-11 BalD: Markus Bruker; R: Inken Rahardt
La traviata (Verdi) 23 Rugpj-25 BalD: Markus Bruker; R: Rainer Holzapfel
Tosca (Puccini) 30 Rugpj-12 Bal
Tristan und Isolde (Wagner) 30 Rugpj-5 BalD: Markus Bruker; R: Sebastian Ritschel
Manon (Massenet) 21 Rugs
Carmen (Bizet) 30 Gruod-24 Bal
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 Saus-29 Kov
Der Freischütz (Weber) 13 Vas-27 Kov
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 28 Vas-3 Bal
Così fan tutte (Mozart) 23 Bal
Hamburg, Staatsoper Hamburg  / 
Der Meister und Margarita (Höller) 14 Rugs-4 SpalD: Marcus Bosch; R: Jochen Biganzoli
La traviata (Verdi) 20 Rugs-10 BalD: Alexander Joel; R: Johannes Erath
Otello (Verdi) 29 Rugs-5 SpalD: Henrik Nanasi; R: August Everding
La battaglia di Legnano (Verdi) 20 Spal-20 LapkrD: Simone Young; R: David Alden
I due Foscari (Verdi) 27 Spal-21 LapkrD: Simone Young; R: David Alden
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 10-28 LapkrD: Simone Young; R: David Alden
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-19 LapkrD: Axel Kober; R: Christian Stückl
Die Zauberflöte (Mozart) 23 Lapkr-25 GruodD: Constantin Trinks; R: Achim Freyer
Peter Grimes (Britten) 24 Lapkr-5 GruodD: Simone Young; R: Sabine Hartmannshenn
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 25 Lapkr-4 GruodD: Nicholas Carter; R: Sandra Leupold
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 12-21 GruodD: Nicholas Carter; R: Peter Beauvais
Die Fledermaus (Strauss,J) 20-31 GruodD: Alexander Soddy; R: Hans Hollmann
Lohengrin (Wagner) 22 Gruod-12 SausD: Simone Young; R: Peter Konwitschny
Madama Butterfly (Puccini) 3 Saus-19 BalD: Carlo Montanaro; R: Vincent Boussard
Carmen (Bizet) 19 Saus-12 VasD: Alexander Soddy; R: Jens Daniel Herzog
Rigoletto (Verdi) 21 Saus-1 BirzD: Ivan Repušić; R: Andreas Homoki
Manon Lescaut (Puccini) 1-14 VasD: Matthias Foremny; R: Philipp Himmelmann
Zwerg Nase (Hogarth) 2-23 VasD: Benjamin Gordon; R: Nicola Panzer
Fidelio (Beethoven) 8-22 VasD: Jun Märkl; R: Hans Neuenfels
Don Giovanni (Mozart) 11 Vas-26 BirzD: Stefan Soltesz; R: Doris Dörrie
Il turco in Italia (Rossini) 20 Vas-4 KovD: Alfred Eschwé; R: Christof Loy
Das schlaue Füchslein (Janáček) 9 Kov-5 BalD: Lawrence Foster; R: Johannes Erath
Così fan tutte (Mozart) 11 Kov-25 BirzD: Nicholas Carter; R: Marco Arturo Marelli
Lucrezia Borgia (concert) (Donizetti) 26 Kov-3 BalD: Pietro Rizzo
La bohème (Puccini) 2-12 BalD: Matthias Foremny; R: Guy Joosten
Salome (Strauss) 11-25 BalD: Sebastian Weigle; R: Willy Decker
Fürst Igor (Borodin) 21-30 BalD: Christian Arming; R: David Pountney
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-8 GegD: Alfred Eschwé; R: Gilbert Deflo
Lear (Reimann) 4-17 GegD: Simone Young; R: Karoline Gruber
Almira (Handel) 25 Geg-19 BirzD: Alessandro de Marchi; R: Jetske Mijnssen
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 Geg-9 BirzD: Joana Mallwitz; R: Jean-Pierre Ponnelle
Arabella (Strauss) 30 Geg-13 BirzD: Stefan Soltesz; R: Sven-Eric Bechtolf
Katja Kabanova (Janáček) 5-24 BirzD: Lothar Zagrosek; R: Willy Decker
Orontea (Cesti) 5-13 LiepD: Nicholas Carter; R: Anja Krietsch
Hannover, Niedersächsische Staatstheater  / 
L'opera seria (Gassmann) 24 Rugpj-8 RugsD: Mark Rohde; R: Michiel Dijkema
Ein Maskenball (Verdi) 14 Rugs-13 BirzD: Mark Rohde; R: Olivier Tambosi
Rigoletto (Verdi) 17 Rugs-8 LapkrD: Benjamin Reiners; R: Karsten Wiegand
Carmen (Bizet) 29 Rugs-14 GruodD: Anja Bihlmaier; R: Monique Wagemakers
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 13 Spal-19 LiepD: Karen Kamensek; R: Olivier Tambosi
Street Scene (Weill) 30 Spal-5 VasD: Benjamin Reiners; R: Bernd Mottl
La bohème (Puccini) 17 Lapkr-5 SausD: Benjamin Reiners; R: Chris Alexander
Kiss me, Kate (Porter) 27 Lapkr-25 SausD: Benjamin Reiners; R: Bernd Mottl
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 3-28 GruodD: Anja Bihlmaier; R: Steffen Tiggele(original), Charles Ebert(revival)
Pagliacci (Leoncavallo) 10 Saus-5 BalD: Karen Kamensek; R: Philipp Himmelmann
Cavalleria rusticana (Mascagni) 10 Saus-5 BalD: Karen Kamensek; R: Philipp Himmelmann
Così fan tutte (Mozart) 15 Saus-6 BalD: Siegmund Weinmeister; R: Alexander Charim
Don Carlos (Verdi) 24 Saus-9 VasD: Mark Rohde; R: Christof Nel
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Vas-10 BalD: Anja Bihlmaier; R: Elisabeth Stöppler
La traviata (Verdi) 2 Kov-8 BalD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Die Schöne und das Tier (Grétry) 13 Kov-19 BirzD: Anja Bihlmaier; R: Zuzana Masaryk
Ein Sommernachtstraum (Britten) 29 Kov-3 LiepD: Karen Kamensek; R: Michiel Dijkema
My Fair Lady (Loewe) 24 Bal-18 GegD: Siegmund Weinmeister; R: Bernd Mottl
Kannst du pfeifen, Johanna? (Kampe) 14 Geg-2 LiepD: Kaling Khouw; R: Markus Michael Tschubert
Don Giovanni (Mozart) 17 Geg-25 LiepD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 Geg-13 LiepD: Anja Bihlmaier; R: Ingo Kerkhof
Castor et Pollux (Rameau) 28 Birz-22 LiepD: Howard Arman; R: Alexander Charim
Madama Butterfly (Puccini) 6-23 LiepD: Mark Rohde; R: Peter Brenner
Heidelberg, Theater der Stadt Heidelberg  / 
Tosca (Puccini) 14 Rugs-16 VasD: Yordan Kamdzhalov / Dietger Holm / Gad Kadosh; R: Andrea Schwalbach
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 24 Rugs-13 SpalD: Róbert Farkas; R: Nadja Loschky
Die Fledermaus (Strauss,J) 22 Spal-25 SausD: Gad Kadosh; R: Antoine Uitdehaag
Iphigenie auf Tauris (Traetta) 15 Gruod-13 VasD: Wolfgang Katschner; R: Rudolf Frey
Un ballo in maschera (Verdi) 23 Saus-13 LiepD: Dietger Holm / Gad Kadosh; R: Yona Kim
Rumor (Jost) 21 Kov-18 GegD: Yordan Kamdzhalov; R: Lorenzo Fioroni
Così fan tutte (Mozart) 10 Geg-2 LiepD: Yordan Kamdzhalov; R: Nadja Loschky
Akhnaten (Glass) 6 Birz-6 LiepD: Dietger Holm / Róbert Farkas; R: Nanine Linning
My Fair Lady (Loewe) 5 Liep-1 RugpjD: Dietger Holm; R: Andrea Schwalbach
Heilbronn, Theater Heilbronn  / 
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 6 Spal-10 LapkrD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Hello, Dolly! (Herman) 19 Lapkr-6 VasD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Otello (Verdi) 3 Bal-12 LiepD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Hellerau, KunstForumHellerau  / 
Weiße Rose (concert) (Zimmermann,U) 5 SpalD: Dominik Beykirch
Hildesheim, Theater für Niedersachsen  / 
Falstaff (Verdi) 21 Rugs-14 KovD: Werner Seitzer; R: Ansgar Weigner
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 1 Spal-31 GruodD: Achim Falkenhausen; R: Wolfgang Quetes
Der fliegende Holländer (Wagner) 3 Spal-29 SausD: Werner Seitzer; R: Karsten Barthold
Noah und die Flut (Britten) 19 Spal-23 LapkrD: Achim Falkenhausen; R: Sascha Mink
Peter Grimes (Britten) 9 Lapkr-19 BalD: Leif Klinkhardt; R: Frank Van Laecke
Iphigenia in Aulis (concert) (Gluck) 25-26 SausD: Werner Seitzer
La cage aux folles (Herman) 15 Vas-20 LiepD: Leif Klinkhardt; R: Katja Buhl
Der Zarewitsch (Lehár) 22 Kov-11 LiepD: Daniel Stratievsky; R: Klaus-Dieter Köhler
Fidelio (Beethoven) 17 Geg-13 LiepD: Werner Seitzer
Hof, Theater Hof  / 
Aida (Verdi) 20 Rugs-25 GruodD: Arn Goerke; R: Klaus Kusenberg
La cage aux folles (Herman) 25 Spal-16 KovD: Ivo Hentschel; R: Reinhardt Friese
Frau Luna (Lincke) 20 Gruod-25 GegD: Roland Vieweg; R: Karsten Jesgarz
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 14 Kov-16 LiepD: Ivo Hentschel; R: Peter Kupke
Fräulein Julie (Bibalo) 27 Bal-21 BirzD: Roland Vieweg; R: Uwe Drechsel
Le nozze di Figaro (Mozart) 13 Birz-19 LiepD: Arn Goerke; R: François De Carpentries
Kaiserslautern, Pfalztheater Kaiserslautern  / 
Regina (Lortzing) 21 Rugs-27 GruodD: Uwe Sandner; R: Hansgünther Heyme
Aida (John,E) 29 Rugs-19 BalD: Markus Bieringer; R: Johannes Reitmeier
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 26 Spal-25 GegD: Rodrigo Tomillo; R: Reto Lang
Da kommt noch wer (Vaage) 2 Lapkr-25 SausD: Markus Bieringer; R: Bruno Berger-Gorski
Ein Mond aus kochender Milch (Kerger) 2 Lapkr-25 SausD: Markus Bieringer; R: Bruno Berger-Gorski
Viva la Mamma (Donizetti) 21 Gruod-13 BirzD: Rodrigo Tomillo; R: Anatol Preissler
Iphigenia in Aulis (Gluck) 22 Vas-3 GegD: Markus Bieringer; R: Benjamin Schad
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 6 Bal-4 LiepD: Uwe Sandner; R: Urs Häberli
Manon Lescaut (Puccini) 17 Geg-10 LiepD: Uwe Sandner; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
West Side Story (Bernstein) 14 Birz-13 LiepD: Markus Bieringer; R: Cusch Jung
Karlsruhe, Badisches Staatstheater  / 
Peter Grimes (Britten) 15 Rugs-30 LapkrD: Justin Brown; R: Christopher Alden
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 21 Rugs-17 SausD: Johannes Willig; R: Pavel Fieber
Die Regimentstochter (Donizetti) 3 Spal-27 LapkrD: Justus Thorau; R: Aurelia Eggers
Ein Maskenball (Verdi) 12 Spal-27 BirzD: Johannes Willig / Christoph Gedschold; R: Aron Stiehl
Der fliegende Holländer (Wagner) 27 Spal-10 SausD: Christoph Gedschold; R: Achim Thorwald
Rigoletto (Verdi) 3 Lapkr-9 KovD: Johannes Willig; R: Jim Lucassen
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-28 GruodD: Ulrich Wagner; R: Achim Thorwald
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-5 LiepD: Justin Brown; R: Lorenzo Fioroni
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Saus-28 BirzD: Christoph Gedschold; R: Ulrich Peters
Doctor Atomic (Adams) 25 Saus-25 GegD: Johannes Willig; R: Yuval Sharon
Tannhäuser (Wagner) 9 Vas-20 BalD: Justin Brown; R: Aron Stiehl
Riccardo Primo (Handel) 21-27 VasD: Michael Hofstetter; R: Benjamin Lazar
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 23 Vas-23 BalD: Christoph Gedschold; R: Annette Weber
Rinaldo (Handel) 1 KovD: Wolfgang Katschner
Die Passagierin (Weinberg) 21 Kov-16 GegD: Christoph Gedschold; R: Holger Müller-Brandes
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 27 Bal-12 LiepD: Justin Brown; R: Tobias Kratzer
Das Kind und die Zauberdinge (Ravel) 14 Birz-22 LiepD: Christoph Gedschold; R: Tobias Heyder
Die Nachtigall (Stravinsky) 14 Birz-22 LiepD: Christoph Gedschold; R: Tim Plegge
Boris Godunow (Musorgsky) 19-26 LiepD: Justin Brown; R: David Hermann
Kassel, Staatstheater Kassel  / 
Tosca (Puccini) 21 Rugs-19 BalD: Yoel Gamzou / Patrik Ringborg; R: Adriana Altaras
La bohème (Puccini) 27 Rugs-31 SausD: Alexander Hannemann / Thomas Rimes; R: Philipp Kochheim
The Turn of the Screw (Britten) 4-27 SpalD: Alexander Hannemann; R: Paul Esterházy
Samson und Dalila (concert) (Saint-Saëns) 12 Spal-17 LapkrD: Yoel Gamzou
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 Lapkr-11 LiepD: Patrik Ringborg / Yoel Gamzou / Alexander Hannemann; R: Volker Schmalöer
Saul (Handel) 14 Gruod-27 KovD: Jörg Halubek; R: Katharina Thoma
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 Gruod-4 SausD: Patrik Ringborg; R: Elmar Gehlen
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 1 Vas-13 LiepD: Marco Zeiser Celesti; R: Patrick Schlösser
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Vas-4 GegD: Alexander Hannemann / Xin Tan; R: Katharina Thoma
Herzog Blaubarts Burg (Bartók) 1 Kov-5 BirzD: Alexander Hannemann; R: Stephan Müller
La Voix humaine (Poulenc) 1 Kov-5 BirzD: Alexander Hannemann; R: Stephan Müller
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 24 Geg-28 BirzD: Patrik Ringborg; R: Michael Schulz
Rigoletto (Verdi) 5-12 LiepD: Yoel Gamzou; R: Sonja Trebes
Genevieve de Brabant (Satie) 11 LiepD: Alexander Hannemann; R: Lisa Marie Küssner
Der Diktator (Krenek) 11-24 LiepD: Alexander Hannemann; R: Lisa Marie Küssner
Kiel, Theater Kiel  / 
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 6 Rugs-29 GruodD: Michael Nündel; R: Jörg Diekneite
La traviata (Verdi) 14 Rugs-27 GruodD: Leo Siberski; R: Uwe Schwarz
Jenůfa (Janáček) 28 Rugs-3 GegD: Leo Siberski; R: Arila Siegert
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 9 Lapkr-15 GegD: Michael Nündel / Moritz Caffier; R: Michiel Dijkema
Madama Butterfly (Puccini) 14 Gruod-18 GegD: Leo Siberski; R: Matthias von Stegmann
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Gruod-26 SausD: Michael Nündel; R: Daniel Karasek
Tristan und Isolde (Wagner) 25 Saus-13 BirzD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 15 Kov-29 BirzD: Leo Siberski; R: Adriana Altaras
Ariadne auf Naxos (Strauss) 10 Geg-28 BirzD: Georg Fritzsch; R: Roman Hovenbitzer
Koblenz, Theater der Stadt Koblenz  / 
Der Freischütz (Weber) 21 Rugs-20 VasD: Enrico Delamboye; R: Philipp Kochheim
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 Lapkr-27 BirzD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper
Die Zauberflöte (Mozart) 5-29 GruodD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper(original), Inga Schulte(revival)
Die verkaufte Braut (Smetana) 18 Saus-26 GegD: Joseph Bousso; R: Thomas Münstermann
Abu Hassan (Weber) 8 Kov-10 GegD: Karsten Huschke; R: Doris Schumacher
Salome (Strauss) 22 Kov-29 BirzD: Enrico Delamboye; R: Markus Dietze
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 24 Geg-6 LiepD: Leslie Suganandarajah; R: Beate Baron
Köln, Oper Köln  / 
Der Rauber Hotzenplotz (Tarkmann) 14 Rugs-26 LapkrD: Rainer Mühlbach; R: Eike Ecker
Tosca (Puccini) 15-28 RugsD: Markus Stenz; R: Thilo Reinhardt
Wozzeck (Berg) 29 Rugs-12 SpalD: Markus Stenz; R: Ingo Kerkhof
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 20 Spal-3 LapkrD: Marc Piollet; R: Dietrich W Hilsdorf
Alcina (Handel) 26 Spal-31 LapkrD: Konrad Junghänel; R: Ingo Kerkhof
Rigoletto (Verdi) 24 Lapkr-1 GruodD: Gerrit Prießnitz; R: Katharina Thalbach
Musik (Langemann) 7-22 GruodD: Walter Kobéra; R: Helene Hegemann
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15-26 GruodD: Markus Stenz; R: Jürgen Rose
Die Fledermaus (concert) (Strauss,J) 29 Gruod-4 SausD: Gerrit Prießnitz
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 17-31 SausD: Rainer Mühlbach; R: Elena Tzavara
La forza del destino (Verdi) 18-26 SausD: Will Humburg; R: Olivier Py
L'Artaserse (concert) (Vinci) 9 KovD: Diego Fasolis
Schneewittchen (Lange) 13-27 KovD: Rainer Mühlbach; R: Elena Tzavara
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 16-23 KovD: Claude Schnitzler; R: Tilman Knabe
Jakob Lenz (Rihm) 22 Kov-13 BalD: Alejo Perez; R: Beatrice Lachaussée
Winterreise (Schubert) 4 Bal
Der Freischütz (Weber) 12-27 BalD: Markus Stenz; R: Viesturs Kairišs
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 26 Bal-11 BirzD: Rainer Mühlbach
Tamerlano (concert) (Handel) 4 GegD: Maxim Emelyanichev
Otello (Verdi) 18 Geg-1 BirzD: Will Humburg; R: Johannes Schaaf
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 Birz-6 LiepD: Andreas Schüller; R: Bernd Mottl
Les Enfants Terribles (Glass) 25 BirzD: Rainer Mühlbach; R: Anna Horn
Madama Butterfly (Puccini) 4-14 Rugs
Così fan tutte (Mozart) 28 Rugs-12 Spal
Leucippo (Hasse) 2-11 Spal
Jolanthe (concert) (Tchaikovsky,P) 17-19 Spal
Solaris (Glanert) 2-16 Lapkr
Die Zauberflöte (Mozart) 6-26 Gruod
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 7-13 Gruod
Die lustige Witwe (concert) (Lehár) 31 Gruod-4 Saus
Der Freischütz (Weber) 27 Vas-8 Kov
The Turn of the Screw (Britten) 22 Kov-5 Bal
Ich wandte mich (Zimmermann,B) 27 Kov-6 Bal
Il prigioniero (Dallapiccola) 27 Kov-6 Bal
Arabella (Strauss) 25 Bal-10 Geg
La clemenza di Tito (Mozart) 9-24 Geg
Carmen (Bizet) 23 Geg-3 Birz
Tagebuch eines Verschollenen (Janáček) 30 Geg-16 Birz
Otello (Verdi) 14-27 Birz
Krefeld, Theater Krefeld  / 
Das Land des Lächelns (Lehár) 4 Spal-29 GruodD: Alexander Steinitz; R: Jakob Peters-Messer
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 13 Spal-11 KovD: Alexander Steinitz; R: Andreas Baesler
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Lapkr-18 SausD: Andreas Fellner; R: Reinhardt Friese
Manon (Massenet) 1 Kov-3 LiepD: Mihkel Kütson; R: François De Carpentries
Don Giovanni (Mozart) 10 Geg-5 LiepD: Alexander Steinitz; R: Kobie van Rensburg
Leipzig, Oper Leipzig  / 
Das Rheingold (Wagner) 22 Rugs-10 LapkrD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Das Liebesverbot (Wagner) 29 Rugs-28 GegD: Matthias Foremny / Jeremy Carnall; R: Aron Stiehl
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 5 Spal-20 VasD: Roland Seiffarth; R: Franziska Severin
Die Zauberflöte (Mozart) 6 Spal-15 KovD: Jeremy Carnall; R: Ralf Nürnberger
Rigoletto (Verdi) 10 Spal-21 KovD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Nabucco (Verdi) 18 Spal-22 KovD: Anthony Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf
Tosca (Puccini) 19 Spal-3 GegD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Dornröschen (Humperdinck) 26 Spal-28 VasD: Anthony Bramall
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 29 Spal-16 GegD: Margherita Colombo; R: Gundula Nowack
Frau Luna (Lincke) 31 Spal-31 GruodD: Stefan Diederich / Christoph-Johannes Eichhorn; R: Dominik Wilgenbus
La traviata (Verdi) 2 Lapkr-29 GegD: NN; R: Andreas Homoki
Der Wildschütz (Lortzing) 9 Lapkr-2 VasD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 14 Lapkr-18 SausD: Stefan Diederich; R: Cusch Jung
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 Lapkr-4 BalD: Roland Seiffarth; R: Volker Vogel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5-27 GruodD: Ulf Schirmer; R: Birgit Eckenweber
Die Walküre (Wagner) 7 Gruod-11 SausD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Pinocchio (Valtinoni) 11 Gruod-8 GegR: Gundula Nowack
La bohème (Puccini) 20 Gruod-1 SausD: Matthias Foremny; R: Peter Konwitschny
Elektra (Strauss) 12 Saus-31 GegD: Ulf Schirmer; R: Peter Konwitschny
Der Ring für Kinder (Wagner) 8 Vas-22 BirzD: Stefan Diederich; R: Jasmin Solfaghari
Don Pasquale (Donizetti) 8 Vas-11 GegD: Anthony Bramall; R: Lindy Hume
Der Rosenkavalier (Strauss) 15 Vas-8 BirzD: Ulf Schirmer; R: Alfred Kirchner(original), Gundula Nowack(revival)
My Fair Lady (Loewe) 19 Vas-17 BirzD: Stefan Diederich / Frank-Michael Erben; R: Karl Zugowski
Manon Lescaut (Puccini) 22 Vas-10 GegD: Anthony Bramall; R: Giancarlo Del Monaco
Der Graf von Monte Christo (Wildhorn) 27 Vas-29 GegD: Stefan Diederich; R: Cusch Jung
Requiem (Mozart) 8 Kov-22 BirzD: Jeremy Carnall
Die lustige Witwe (Lehár) 22 Kov-13 LiepD: Stefan Diederich / Georg Fritzsch; R: Volker Vogel
Parsifal (Wagner) 30 Kov-18 BalD: Ulf Schirmer / Anthony Bramall; R: Roland Aeschlimann
The Rake's Progress (Stravinsky) 6 Bal-18 GegD: Anthony Bramall; R: Damiano Michieletto
Die Feen (Wagner) 20 Bal-27 BirzD: Matthias Foremny; R: Renaud Doucet
Der Opernball (Heuberger) 10 Geg-8 LiepD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Der Waffenschmied (Lortzing) 24 Geg-15 BirzD: Stefan Diederich; R: Stefan Petraschewsky
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 14-28 BirzD: Ulf Schirmer; R: Balázs Kovalik
Messa da Requiem (Verdi) 29 BirzD: Anthony Bramall
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 14 RugsD: Margherita Colombo; R: Gundula Nowack
Nabucco (Verdi) 21 Rugs-5 BalD: Anthony Bramall; R: Dietrich W Hilsdorf
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 Rugs-28 GruodD: NN; R: Volker Vogel
Die lustige Witwe (Lehár) 27 Rugs-22 VasD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 3 Spal-23 LapkrD: Ulf Schirmer; R: Balázs Kovalik
Tosca (Puccini) 4 Spal-3 GegD: Anthony Bramall / Matthias Foremny; R: Michiel Dijkema
Faust (Gounod) 11 Spal-4 BirzD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Die Zauberflöte (Mozart) 12 Spal-19 BalD: Ulf Schirmer / Jeremy Carnall; R: Ralf Nürnberger
Im weißen Rößl (Benatzky) 25 Spal-5 BalD: NN; R: Volker Vogel
Der Ring für Kinder (Wagner) 31 Spal-13 KovD: Stefan Diederich; R: Jasmin Solfaghari
Don Pasquale (Donizetti) 1 Lapkr-10 GegD: Anthony Bramall; R: Lindy Hume
My Fair Lady (Loewe) 7 Lapkr-10 LiepD: NN; R: Karl Zugowski
Aladdin und die Wunderlampe (Rota) 8 Lapkr-1 VasD: Johannes Pell; R: Jasmin Solfaghari
The Rake's Progress (Stravinsky) 14 Lapkr-8 GegD: Anthony Bramall / Jeremy Carnall; R: Damiano Michieletto
Rigoletto (Verdi) 22 Lapkr-31 SausD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
La traviata (Verdi) 5 Gruod-4 BalD: Jeremy Carnall; R: Andreas Homoki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 10-17 GruodD: Ulf Schirmer; R: Birgit Eckenweber
La bohème (Puccini) 19 Gruod-27 VasD: Ulf Schirmer / Jeremy Carnall; R: Peter Konwitschny
Das Rheingold (Wagner) 11 Saus-28 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Walküre (Wagner) 18 Saus-29 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Manon Lescaut (Puccini) 24 Saus-24 BalD: Anthony Bramall; R: Giancarlo Del Monaco
Das Liebesverbot (Wagner) 28 Vas-23 GegD: Jeremy Carnall; R: Aron Stiehl
Madama Butterfly (Puccini) 14 Kov-23 BirzD: Anthony Bramall; R: Aron Stiehl
Parsifal (Wagner) 3 Bal-22 GegD: Ulf Schirmer; R: Roland Aeschlimann
Siegfried (Wagner) 12 Bal-30 GegD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 18 Bal-8 LiepD: Stefan Diederich; R: Franziska Severin
The Canterville Ghost (Getty) 9 Geg-26 BirzD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Pagliacci (Leoncavallo) 9 Geg-26 BirzD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Zar und Zimmermann (Lortzing) 29 Geg-3 LiepD: Stefan Diederich; R: Dominik Wilgenbus
Tannhäuser (Wagner) 31 Geg-7 BirzD: Matthias Foremny
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 13 Birz-12 LiepD: NN; R: Günter Lohse
Leverkusen, Bayer Kultur  / 
Serse (Handel) 21 RugsD: Wolfgang Katschner; R: André Bücker
La clemenza di Tito (concert) (Gluck) 3 LapkrD: Werner Ehrhardt
La Dirindina (Scarlatti,D) 25-26 BalD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
La serva padrona (Pergolesi) 25-26 BalD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 24 GegR: Jakop Ahlbom
Lubeck, Theater Lübeck  / 
Der Mann von La Mancha (Leigh) 23 Rugpj-19 BalD: Ludwig Pflanz; R: Pascale-Sabine Chevroton
Idomeneo re di Creta (Mozart) 13 Rugs-21 LapkrD: Andreas Wolf; R: Rosetta Cucchi
Siegfried für Kinder (Wagner) 22 Rugs-25 VasD: Carl Augustin; R: Sascha Mink
Tristan und Isolde (Wagner) 6 Spal-11 GegD: Roman Brogli-Sacher; R: Anthony Pilavachi
Thaïs (Massenet) 18 Spal-9 VasD: Andreas Wolf; R: Marc Adam
Don Carlos (Verdi) 8 Lapkr-22 KovD: Ryusuke Numajiri; R: Sandra Leupold
Rigoletto für Jugendliche (Verdi) 9 Lapkr-18 VasD: Carl Augustin; R: Sascha Mink
Das Land des Lächelns (Lehár) 13 Gruod-6 VasD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 Gruod-5 SausD: Ludwig Pflanz; R: Herbert Adler
Der Wildschütz (Lortzing) 17 Saus-22 BirzD: Andreas Wolf; R: Anthony Pilavachi
Armide (Gluck) 28 Vas-26 BirzD: Christoph Spering; R: Michael Wallner
My Fair Lady (Loewe) 7 Kov-27 BirzD: Ludwig Pflanz; R: Jürgen Pöckel
Madama Butterfly (Puccini) 21 Kov-13 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Jürgen Pöckel
Der Zwerg (Zemlinsky) 18 Bal-14 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Bernd Reiner Krieger
Eine florentinische Tragödie (Zemlinsky) 18 Bal-14 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Bernd Reiner Krieger
La cenerentola (Rossini) 30 Geg-28 BirzD: Ryusuke Numajiri; R: Cordula Däuper
Venus in Africa (Antheil) 5-19 BirzD: Andreas Wolf; R: Susanne Frey
The Brothers (Antheil) 5-19 BirzD: Andreas Wolf; R: Susanne Frey
Luneburg, Theater Lüneburg  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 Rugs-25 GruodD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Zar und Zimmermann (Lortzing) 3 Spal-1 KovD: Nezih Seckin; R: Iris Ini Gerath
Werther (Massenet) 12 Gruod-22 VasD: Thomas Dorsch; R: Friedrich von Mansberg
Max und Moritz (Hilsberg) 19 Saus-25 VasD: Deborah Coombe; R: Nilufar K Münzing
Carmina Burana (Orff) 8 Kov-11 BirzD: Thomas Dorsch / Joachim Vogelsänger / Henning Voss; R: Hajo Fouquet
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Birz-6 LiepD: Thomas Dorsch; R: Iris Ini Gerath
Magdeburg, Theater Magdeburg  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 14 Rugs-12 SausD: Michael Balke; R: Karen Stone
Kiss me, Kate (Porter) 20 Rugs-26 SausD: Kimbo Ishii / Martin Wagner; R: Walter Sutcliffe
Don Giovanni (Mozart) 22 Rugs-20 SpalD: Pawel Poplawski / Michael Balke; R: Oliver Knopik
Der fliegende Holländer (Wagner) 10 SpalD: Hermann Dukek; R: Lucas Simon
Macbeth (Verdi) 2 Lapkr-27 BalD: Kimbo Ishii; R: Volker Lösch
Der Vetter aus Dingsda (Künneke) 16 Lapkr-2 KovD: Michael Balke; R: Therese Schmidt
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Lapkr-14 GruodD: Michael Balke; R: Holger Pototzki
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 8-30 GruodD: Michael Balke; R: Karen Stone
Sweeney Todd (Sondheim) 18 Gruod-30 GegD: David Levi / Hermann Dukek; R: Leonard Prinsloo
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 25 Saus-31 GegD: Michael Balke / Pawel Poplawski; R: Christian von Götz
Der Rosenkavalier (Strauss) 22 Vas-10 GegD: Kimbo Ishii / Michael Balke; R: Olivia Fuchs
Otto (Handel) 15-22 KovD: Stephan Schultz; R: Arila Siegert
Die Geschichte vom Soldaten (Igor Strawinsky) 22 Kov-25 BalD: Kimbo Ishii / Hermann Dukek; R: Ulrich Schulz
Der Bettelstudent (Millöcker) 3-23 GegD: Pawel Poplawski / Martin Wagner; R: Nico Rabenald
Mainz, Staatstheater Mainz  / 
Mefistofele (Boito) 6 Rugs-20 VasD: Hermann Bäumer; R: Lorenzo Fioroni
Macbeth (Verdi) 19 Rugs-29 SausD: Hermann Bäumer; R: Tatjana Gürbaca
Rinaldo (Handel) 31 Spal-8 BalD: Hermann Bäumer; R: Tatjana Gürbaca
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 10 Lapkr-26 GruodD: Florian Csizmadia; R: Johannes Erath
La traviata (Verdi) 11 Saus-21 BalD: Florian Csizmadia; R: Vera Nemirova
Don Giovanni (Mozart) 22 Kov-28 BalD: Hermann Bäumer; R: Tilman Knabe
Mannheim, Nationaltheater Mannheim  / 
The Turn of the Screw (Britten) 20 Rugs-24 SausD: Joseph Trafton; R: Frank Hilbrich
Simon Boccanegra (Verdi) 25 Rugs-13 SausD: Alois Seidlmeier; R: David Mouchtar-Samorai
Madama Butterfly (Puccini) 2 Spal-15 VasD: Joseph Trafton; R: Wolfgang Blum
Der Freischütz (Weber) 25 Spal-27 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Armin Holz
My Fair Lady (Loewe) 26 Spal-11 LiepD: Christiaan Crans; R: Helmut Baumann, Jürg Burth
La scala di seta (Rossini) 7 Lapkr-28 LiepD: Alois Seidlmeier; R: Lukas Hemleb
Carmina Burana (Orff) 22 Lapkr-6 BirzD: Dan Ettinger
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 Lapkr-6 SausD: Alois Seidlmeier; R: Wolfgang Blum
La bohème (Puccini) 24 Lapkr-23 SausD: Dan Ettinger / Joseph Trafton; R: Friedrich Meyer-Oertel
Falstaff (Verdi) 14 Gruod-4 BirzD: Dan Ettinger; R: Christof Nel
Don Carlos (Verdi) 29 Gruod-29 BirzD: Joseph Trafton; R: Jens Daniel Herzog
Der Idiot (Weinberg) 12 Saus-20 BalD: Thomas Sanderling; R: Regula Gerber
Der Sturm (Purcell) 18+ SausR: Calixto Bieito
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Vas-2 LiepD: Joseph Trafton; R: Joachim Schloemer
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 14 Vas-30 LiepD: Dan Ettinger; R: Cordula Däuper
Elektra (Strauss) 14-27 KovD: Dan Ettinger; R: Ruth Berghaus
Tosca (Puccini) 28 Kov-17 BirzD: Dan Ettinger; R: Renate Ackermann
Stiffelio (Verdi) 29 Kov-24 LiepD: Alois Seidlmeier; R: Regula Gerber
La fanciulla del West (Puccini) 12 Bal-6 LiepD: Alois Seidlmeier; R: Tilman Knabe
Parsifal (Wagner) 18 Bal-19 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Hans Schüler
Der Rosenkavalier (Strauss) 7 Geg-22 BirzD: Alois Seidlmeier; R: Oliver Tambosi
Böse Geister (Hölszky) 31 Geg-29 LiepR: Joachim Schlömer
La traviata (Verdi) 18 Birz-21 LiepD: Joseph Trafton; R: Achim Freyer
Opera anthology (Mozart) 13 Liep
Mitridate, re di Ponto (Mozart) 13+ LiepD: Dennis Russell Davies; R: Nicolas Brieger
Carmen (Bizet) 26-31 LiepD: Dan Ettinger / Joseph Trafton; R: Gabriele Rech
Meiningen, Das Meininger Theater  / 
I puritani (Bellini) 15 Rugs-9 GegD: Leo McFall; R: Bernd-Dieter Müller
Der Bettelstudent (Millöcker) 28 Rugs-6 LiepD: Gregor Rot; R: Wolfgang Quetes
Rigoletto (Verdi) 18 Spal-29 BirzD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Requiem (Verdi) 26 SpalD: Leo McFall
Tristan und Isolde (Wagner) 1 Lapkr-9 SausD: Philippe Bach; R: Gerd Heinz
Anya 17 (Gorb) 28 Lapkr-8 VasD: Leo McFall; R: Mareike Zimmermann
Der Zarewitsch (Lehár) 24 Saus-7 BirzD: Gregor Rot; R: Lars Wernecke
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Vas-17 LiepD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Der Rosenkavalier (Strauss) 4 Bal-16 LiepD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Der Bajazzo (Leoncavallo) 20 Birz-5 LiepD: Leo McFall; R: Gerd Heinz
Gianni Schicchi (Puccini) 20 Birz-5 LiepD: Leo McFall; R: Gerd Heinz
Mönchengladbach, Theater Mönchengladbach  / 
Stiffelio (Verdi) 28 Rugs-7 KovD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 20 Spal-28 GruodD: Mihkel Kütson; R: Matthias Oldag
My Fair Lady (Loewe) 17 Lapkr-30 KovD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Mazeppa (Tchaikovsky,P) 13 Saus-24 BalD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
Das Land des Lächelns (Lehár) 13 Bal-6 LiepD: Alexander Steinitz; R: Jakob Peters-Messer
München, Bayerische Staatsoper  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 Rugs-24 GegD: Carlo Montanaro; R: David Bösch
Don Giovanni (Mozart) 22-29 RugsD: Louis Langrée; R: Stephan Kimmig
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 Rugs-11 SpalD: Ivor Bolton / Dan Ettinger; R: Dieter Dorn
Wozzeck (Berg) 3-9 SpalD: Lothar Koenigs; R: Andreas Kriegenburg
Rigoletto (Verdi) 12 Spal-9 GegD: Stefano Ranzani; R: Árpád Schilling
Der Zwerg (Zemlinsky) 20-27 SpalD: Martyn Brabbins; R: Grzegorz Jarzyna
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 20-27 SpalD: Martyn Brabbins; R: Grzegorz Jarzyna
Così fan tutte (Mozart) 28 Spal-3 LapkrD: Mark Wigglesworth; R: Dieter Dorn
Rusalka (Dvořák,A) 29 Spal-8 LapkrD: Tomáš Hanus; R: Martin Kušej
Il trovatore (Verdi) 9-20 LapkrD: Paolo Carignani; R: Olivier Py
Die Zauberflöte (Mozart) 14-27 LapkrD: Ivor Bolton; R: August Everding(original), Helmut Lehberger(revival)
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 21 Lapkr-7 GruodD: Kirill Petrenko; R: Krzysztof Warlikowski
Tosca (Puccini) 6-13 GruodD: Kirill Petrenko; R: Luc Bondy
La bohème (Puccini) 15 Gruod-10 GegD: Asher Fisch / Marco Armiliato; R: Otto Schenk
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 21-29 GruodD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones(original), Benjamin Davis(revival)
La forza del destino (Verdi) 22 Gruod-11 SausD: Asher Fisch; R: Martin Kušej
La traviata (Verdi) 31 Gruod-25 BalD: Dan Ettinger / Paolo Carignani / Pietro Rizzo; R: Günter Krämer
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 4-10 SausD: Kirill Petrenko; R: Krzysztof Warlikowski
La Calisto (Cavalli) 12-21 SausD: Ivor Bolton; R: David Alden
Der fliegende Holländer (Wagner) 17-23 SausD: Gabriel Feltz; R: Peter Konwitschny
Babylon (Widmann) 25-31 SausD: Kent Nagano; R: Carlus Padrissa
Turandot (Puccini) 30 Saus-5 VasD: Asher Fisch; R: Carlus Padrissa
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 8-14 VasD: Constantin Trinks; R: Richard Jones
La clemenza di Tito (Mozart) 10-26 VasD: Kirill Petrenko; R: Jan Bosse
Il turco in Italia (Rossini) 13-24 VasD: Maurizio Benini; R: Christof Loy
Der Rosenkavalier (Strauss) 2-18 KovD: Kirill Petrenko / NN; R: Jürgen Rose, Otto Schenk
La cenerentola (Rossini) 4-12 KovD: Riccardo Frizza; R: Jean-Pierre Ponnelle
Madama Butterfly (Puccini) 11-19 KovD: Keri-Lynn Wilson; R: Wolf Busse
Boris Godunow (Musorgsky) 16-31 KovD: Kirill Petrenko; R: Calixto Bieito
Salome (Strauss) 22 Kov-2 BalD: Asher Fisch; R: William Friedkin
Carmen (Bizet) 27 Kov-3 BalD: Carlo Montanaro; R: Lina Wertmüller
Simon Boccanegra (Verdi) 14-24 BalD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
Parsifal (Wagner) 16-20 BalD: Asher Fisch; R: Peter Konwitschny
Ariadne auf Naxos (Strauss) 16-22 GegD: Asher Fisch; R: Robert Carsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 Geg-7 BirzD: Antonello Allemandi; R: Ferruccio Soleri
Die Soldaten (Zimmermann,B) 25 Geg-6 BirzD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Capuleti e Montecchi (Bellini) 11-18 BirzD: Riccardo Frizza; R: Vincent Boussard
Tosca (Puccini) 20-27 RugsD: Asher Fisch; R: Luc Bondy
Simon Boccanegra (Verdi) 3-10 SpalD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
La clemenza di Tito (Mozart) 14-23 SpalD: Oksana Lyniv; R: Jan Bosse
Die Sache Makropulos (Janáček) 19+ SpalD: Tomas Hanus; R: Arpad Schilling
Rigoletto (Verdi) 8-14 LapkrD: Stefano Ranzani; R: Árpád Schilling
Manon Lescaut (Puccini) 15+ LapkrD: Alain Altinoglu; R: Hans Neuenfels
Le nozze di Figaro (Mozart) 8-17 GruodD: Ivor Bolton; R: Dieter Dorn
Carmen (Bizet) 19-26 GruodD: Omer Meir Wellber; R: Lina Wertmüller
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 20-27 GruodD: Kirill Petrenko; R: Krzysztof Warlikowski
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 Gruod-15 BalD: Asher Fisch; R: David Bösch
Guillaume Tell (Rossini) 18-25 SausD: Dan Ettinger; R: Antú Romero Nunes, Johannes Hofmann
La bohème (Puccini) 23-31 SausD: Dan Ettinger; R: Otto Schenk
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 26 SausD: Kirill Petrenko; R: Barbara Wysocka
Madama Butterfly (Puccini) 21-26 VasD: Stefano Ranzani; R: Wolf Busse
La cenerentola (Rossini) 1 Kov-26 BalD: Antonello Allemandi; R: Jean-Pierre Ponnelle
Le comte Ory (Rossini) 12 Bal
La forza del destino (Verdi) 4-10 GegD: Asher Fisch; R: Martin Kušej
La traviata (Verdi) 24 Geg-4 BirzD: Oksana Lyniv; R: Günter Krämer
Lulu (Berg) 25 GegD: Kirill Petrenko; R: Dmitri Tcherniakov
Pinocchio (Valtinoni) 5 BirzD: Stellario Fagone; R: Axel Ranisch
Pelléas et Mélisande (Debussy) 28+ BirzD: Constantinos Carydis; R: Christiane Pohle
Arabella (Strauss) 6+ LiepD: Philippe Jordan; R: Andreas Dresen
München, Staatstheater am Gärtnerplatz  / 
Der Mann von La Mancha (Leigh) 2-19 SpalD: Andreas Kowalewitz; R: Josef E Köpplinger, Nicole Claudia Weber
Semele (Handel) 24 Spal-7 LapkrD: Marco Comin; R: Karoline Gruber
Brundibár (Krása) 27-28 LapkrD: Andreas Kowalewitz; R: Magdalena Schnitzler
Der Flaschengeist (Hiller,W) 23 Saus-28 VasD: Michael Brandstätter; R: Nicole Claudia Weber
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 30 Saus-5 KovD: Marco Comin; R: Stephanie Mohr
Yolanta (concert) (Tchaikovsky,P) 15-20 VasD: Marco Comin
Don Pasquale (Donizetti) 29 Kov-12 BalD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Aida (Verdi) 18-29 BirzD: Marco Comin; R: Torsten Fischer
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 19-30 LiepD: Michael Brandstätter; R: Josef E Köpplinger
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 17-23 Rugs
Peter Grimes (Britten) 21 Spal-2 LapkrD: Marco Comin; R: Balázs Kovalik
Aida (Verdi) 8-12 Lapkr
Wiener Blut (Strauss,J) 26 Lapkr-18 GruodD: Michael Brandstätter; R: Nicole Claudia Weber
Le Petit Faust (Hervé) 16-23 GegD: Michael Brandstätter; R: Rudolf Frey
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 30 Geg-7 Birz
Così fan tutte (Mozart) 13-27 BirzD: Michael Brandstätter; R: Olivier Tambosi
Münster, Theater Münster  / 
Der Troubadour (Verdi) 5 Spal-20 BalD: Fabrizio Ventura; R: Georg Rootering
Die Zauberflöte (Mozart) 30 Lapkr-13 BirzD: Fabrizio Ventura; R: Kobie van Rensburg
Benvenuto Cellini (Berlioz) 15 Vas-4 BirzD: Stefan Veselka; R: Aron Stiehl
The Black Rider (Waits) 1 Kov-24 BirzD: Michael Barfuß; R: Frank Behnke
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 29 Kov-29 BirzD: Stefan Veselka; R: Holger Seitz
The Rake's Progress (Stravinsky) 10 Geg-4 LiepD: Fabrizio Ventura; R: Ulrich Peters
Carmen (Bizet) 6+ RugsD: Fabrizio Ventura; R: Georg Köhl
Die Zauberflöte (Mozart) 12+ Spal
Die verkaufte Braut (Smetana) 1+ LapkrD: Stefan Veselka; R: Yona Kim
Joseph Süß (Glanert) 7+ VasD: Thorsten Schmid-Kapfenburg; R: Guy Montavon
Anything Goes (Porter) 28+ VasD: Stefan Veselka; R: Ulrich Peters
Ariodante (Handel) 28+ KovR: Kobie van Rensburg
La bohème (Puccini) 16+ GegD: Fabrizio Ventura; R: Pavel Fieber
Neustrelitz, Landestheater Mecklenburg  / 
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Rugs-26 GruodD: Romely Pfund; R: Markus Kopf
Die Dame von Monte-Carlo (Poulenc) 18 Spal-28 KovD: Emiliano Greizerstein; R: Fabian von Matt
Die menschliche Stimme (Poulenc) 18 Spal-28 KovD: Emiliano Greizerstein; R: Fabian von Matt
Die verkaufte Braut (Smetana) 19 Spal-27 KovD: Romely Pfund / Jörg Pitschmann; R: Benedikt Borrmann
Madame Pompadour (Fall) 30 Spal-23 GruodD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Die Sternstunde des Josef Bieder (Streul) 9 Lapkr-11 BalR: Wolfgang Lachnitt
Evita (Lloyd Webber) 27 Lapkr-30 SausD: Jörg Pitschmann; R: Reinhardt Friese
Stabat Mater (concert) (Rossini) 12 GruodD: Stefan Malzew
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 Gruod-21 BalD: Jörg Pitschmann
My Fair Lady (Loewe) 25 Saus-6 BirzD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
La cenerentola (Rossini) 22 Kov-26 BalD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Madame Butterfly (Puccini) 10 Geg-1 BirzD: Jörg Pitschmann; R: Jürgen Pöckel
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 4-27 LiepD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Nordhausen, Theater Nordhausen  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 20 Rugs-1 GruodD: Markus L Frank; R: Kay Link
Aida (John,E) 18 Spal-28 GruodD: Michael Ellis Ingram; R: Iris Limbarth
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 26 Spal-13 GruodD: Michael Ellis Ingram; R: Wolfgang Dosch
Der Vogelhändler (Zeller,C) 15 Lapkr-8 KovD: Michael Ellis Ingram; R: Achim Lenz
Tiefland (d'Albert) 17 Saus-22 KovD: Markus L Frank; R: Toni Burkhardt
Rigoletto (Verdi) 16 Geg-7 BirzD: Markus L Frank; R: Katharina Thoma
My Fair Lady (Loewe) 27 Birz-19 Liep
Nürnberg, Staatstheater Nürnberg  / 
Otello (Verdi) 30 Rugs-31 SausD: Guido Johannes Rumstadt; R: Gabriele Rech
Im weißen Rößl (Benatzky) 6 Spal-6 GruodD: Gábor Káli; R: Thomas Enzinger
Platée (Rameau) 12 Spal-3 LapkrD: Hervé Niquet / Gábor Káli; R: Mariame Clément
Funny Girl (Styne) 2 Lapkr-3 KovD: Jürgen Grimm / Gábor Káli; R: Stefan Huber
Nabucco (Verdi) 10 Lapkr-7 GruodD: Peter Tilling; R: Immo Karaman
Das Rheingold (Wagner) 30 Lapkr-2 KovD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
Cherubino mischt sich ein (Mozart) 11 Saus-3 BirzD: Andreas Paetzold / Matteo Pirola; R: Lutz Schwarz
Arabella (Strauss) 1 Vas-7 GegD: Marcus Bosch; R: Andreas Baesler
Judas Maccabaeus (Handel) 23 Vas-8 BalD: Peter Tilling; R: Stefan Otteni
And The Trains Kept Coming... (Navok) 23 Vas-8 BalD: Peter Tilling; R: Stefan Otteni
La traviata (Verdi) 8-30 KovD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
Die Walküre (Wagner) 5 Bal-6 LiepD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
My Fair Lady (Loewe) 2 Geg-13 LiepD: Gábor Káli; R: Thomas Enzinger
Tosca (Puccini) 17 Geg-19 LiepD: Marcus Bosch; R: Jens Daniel Herzog
Les Huguenots (Meyerbeer) 15 Birz-20 LiepD: Guido Johannes Rumstadt; R: Tobias Kratzer
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 Birz-17 LiepD: Peter Tilling; R: Andreas Baesler
Oldenburg, Oldenburgische Staatstheater  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 5 Spal-29 GruodD: Roger Epple; R: Alexander Müller-Elmau
Carmina Burana (Orff) 12 Spal-16 VasD: Thomas Bönisch; R: Sebastian Ukena
La bohème (Puccini) 13 Spal-26 GruodD: Roger Epple; R: Marco Fiorini
Die Zauberflöte (Mozart) 19 Spal-31 GegD: Thomas Bönisch; R: Niklaus Helbling
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 Lapkr-22 LiepD: Paul-Johannes Kirschner; R: K D Schmidt
The Rake's Progress (Stravinsky) 7 Gruod-18 SausD: NN; R: Markus Bothe
Otello (Verdi) 17 Saus-12 KovD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Lohengrin (Sciarrino) 25 Saus-15 VasD: Yuval Zorn; R: Thomas Fiedler
Così fan tutte (Mozart) 31 Saus-24 LiepD: Roger Epple; R: Niklaus Helbling
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 15 Vas-18 GegD: Thomas Bönisch; R: Ronny Jakubaschk
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 28 Kov-29 GegD: Thomas Bönisch; R: Julia Hölscher
Albert Herring (Britten) 6+ BirzD: Robin Davis; R: Lydia Steier
Osnabruck, Stadttheater Osnabrück  / 
Evita (Lloyd Webber) 24 Rugpj-12 SausD: An-Hoon Song; R: Marcel Keller
Das Nusch-Nuschi (Hindemith) 14 Rugs-17 SpalD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Mörder, Hoffnung der Frauen (Hindemith) 14 Rugs-17 SpalD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
Sancta Susanna (Hindemith) 14 Rugs-17 SpalD: Andreas Hotz; R: Jochen Biganzoli
La bohème (Puccini) 28 Rugs-5 KovD: Andreas Hotz; R: Floris Visser
Anatevka (Bock) 16 Spal-2 LapkrR: Adriana Altaras
Der Vogelhändler (Zeller,C) 23 Lapkr-10 LiepD: An-Hoon Song; R: Marcel Keller
Johannes-Passion (Bach,JS) 18 Saus-18 BalD: Andreas Hotz; R: Andrej Woron
Vanda (Dvořák,A) 15 Kov-22 GegD: Daniel Inbal; R: Robert Lehmeier
Der Liebestrank (Donizetti) 5-19 BalD: Daniel Inbal / An-Hoon Song / Mino Marani; R: Guillermo Amaya
Die Prinzessin auf der Erbse (Toch) 4 Geg-6 LiepD: An-Hoon Song; R: Guillermo Amaya, Elmar Supp
Die Comedian Harmonists (Wittenbrink) 5 Geg-9 LiepD: Florian Appel; R: Alexander May
Die Vögel (Braunfels) 21 Birz-11 LiepD: Andreas Hotz; R: Yona Kim
Passau, Landestheater Niederbayern (Landshut, Passau, Straubing)  / 
Gräfin Mariza (Kálmán) 5 Spal-9 BirzD: Kai Röhrig; R: Sebastian Kerssenbrock
Rigoletto (Verdi) 18 Spal-14 VasD: Basil H E Coleman; R: Nilufar K Münzing
Il pirata (Bellini) 30 Lapkr-24 SausD: Basil H E Coleman; R: Alberto Jona, Jenaro Meléndrez Chas
Carousel (Rodgers) 23 Vas-18 GegD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Die schöne und getreue Ariadne (Conradi) 12 Bal-30 GegD: Kai Röhrig; R: Jonathan Lunn
La traviata (Verdi) 14-29 BirzD: Basil H E Coleman; R: Amir Hosseinpour
Pforzheim, Theater Pforzheim  / 
Ein Maskenball (Verdi) 21 Rugs-11 KovD: Markus Huber; R: Wolf Widder
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 27 Rugs-4 VasD: Tobias Leppert; R: Kai Hüsgen
Così fan tutte (Mozart) 9 Lapkr-14 KovD: Martin Hannus; R: Toni Burkhardt
Gräfin Mariza (Kálmán) 31 Gruod-19 BirzD: Martin Hannus; R: Wolf Widder
Hoffmanns Erzählungen (Offenbach) 1 Kov-13 LiepD: Markus Huber; R: Bettina Lell
Frau Luna (Lincke) 23 Geg-17 LiepD: Tobias Leppert; R: Bettina Lell
Plauen, Theater Plauen-Zwickau  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 21 Rugs-23 KovD: Tobias Engeli; R: Tim Heilmann
Ball im Savoy (Abraham) 11 Spal-5 SausD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Wolfgang Dosch
Tannhäuser (Wagner) 30 Lapkr-3 GegD: Lutz de Veer; R: Roland May
Così fan tutte (Mozart) 17 Gruod-19 SausD: Lutz de Veer; R: Søren Schuhmacher
Carmen (Bizet) 12 Bal-23 GegD: Tobias Engeli; R: Søren Schuhmacher
Anatevka (Bock) 29 BalD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Joseph Süß (Glanert) 10 Geg-10 BirzD: Lutz de Veer; R: Thilo Reinhardt
Novecento (Kálmán) 22 GegD: Maxim Böckelmann; R: Wolfgang Dosch
Sugar (Styne) 28 Birz-6 LiepD: Maxim Böckelmann; R: Tim Heilmann
Radebeul, Landesbühnen Sachsen  / 
Das Liebesverbot (Wagner) 15 Rugs-14 LapkrD: Jan Michael Horstmann / Christian Voß; R: Hinrich Horstkotte
Frau Luna (Lincke) 19 Rugs-5 SausD: Hans-Peter Preu; R: Susanne Knapp
Die Fledermaus (Strauss,J) 6 LapkrD: Hans-Peter Preu / Florian Merz; R: Wolfgang Dosch
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 17 Lapkr-11 GegD: Jan Michael Horstmann; R: Anja Sündermann
L'orfeo (Monteverdi) 22 Lapkr-7 VasD: Jan Michael Horstmann; R: Jan Michael Horstmann
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 11-22 GruodD: Matthias Mücksch; R: Helen Malkowsky
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 18 GruodD: Michele Carulli / Hans-Peter Preu; R: Annette Jahns
Im weißen Rößl (Benatzky) 1 Saus-1 KovD: Hans-Peter Preu / Thomas Gläser; R: Manuel Schöbel
Ariadne auf Naxos (Strauss) 30 Kov-4 GegD: Jan Michael Horstmann / Hans-Peter Preu; R: Annette Jahns
Der Graf von Luxemburg (Lehár) 4 Bal-9 GegD: Hans-Peter Preu; R: Horst Otto Kupich
Médée (Charpentier,M) 17 Geg-13 BirzD: Jan Michael Horstmann; R: Jan Michael Horstmann
Der Schauspieldirektor (Mozart) 22 Geg-20 Birz
Regensburg, Theater Regensburg  / 
The Rake's Progress (Stravinsky) 21 Rugs-17 GruodD: Tetsuro Ban; R: Elias Perrig
The Fairy Queen (Purcell) 28 Rugs-26 GruodD: Jörn Hinnerk Andresen; R: Lydia Steier
West Side Story (Bernstein) 12 Spal-5 VasD: Alistair Lilley; R: Andrea Schwalbach
Frau Luna (Lincke) 26 Spal-24 BirzD: György Mészáros / Alistair Lilley; R: Thomas Enzinger
La bohème (Puccini) 7 Gruod-29 GegD: Tetsuro Ban; R: Johannes Pölzgutter
Die Feen (Wagner) 25 Saus-19 BirzD: Tetsuro Ban; R: Florian Lutz
Anatevka (Bock) 22 Kov-8 BirzD: Alistair Lilley; R: Andrea Schwalbach
Die Kaffeekantate (Bach,JS) 12 Bal-3 LiepD: Thomas Engel; R: Christina Schmidt
Il combattimento di Tancredi e Clorinda (Monteverdi) 12 Bal-3 LiepD: Thomas Engel; R: Christina Schmidt
Nichtung (Moussa) 17 Geg-18 LiepD: Samy Moussa; R: Christine Mielitz
Die Zauberflöte (Mozart) 15 Birz-20 LiepD: Tetsuro Ban; R: Matthias Reichwald
Remscheid, Theater der Stadt Remscheid  / 
My Fair Lady (Loewe) 6 LapkrD: Inga Hilsberg; R: Lajos Wenzel
La bohème (Puccini) 20 LapkrD: Tamas Bolberitz
Die Zirkusprinzessin (Kálmán) 24 SausD: Heinz Helberg
Tosca (Puccini) 16 VasD: Silvano Frontalini
La traviata (Verdi) 24-25 GegD: Peter Kuhn; R: Igor Folwill
West Side Story (Bernstein) 8 BirzR: Kay Metzger
Rostock, Volkstheater Rostock  / 
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 7 Rugpj-30 RugsR: Babette Bartz
Anatevka (Bock) 1 Rugs-29 KovD: Manfred Hermann Lehner; R: Jürgen Pöckel
Nabucco (Verdi) 14 Rugs-20 BalD: Florian Krumpöck; R: Babette Bartz
Madama Butterfly (Puccini) 6 Spal-28 KovD: Manfred Hermann Lehner / Peter Leonard; R: Jay Lesenger
Die Fledermaus (Strauss,J) 3 Lapkr-15 VasD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14-26 GruodD: Manfred Hermann Lehner; R: Rainer Wenke
Così fan tutte (Mozart) 9 Vas-24 BalD: Florian Krumpöck; R: Babette Bartz
Die Zauberflöte (Mozart) 21 Kov-9 BalD: Manfred Hermann Lehner; R: Babette Bartz
My Fair Lady (Loewe) 15+ BirzD: Manfred Hermann Lehner; R: Babette Bartz
Saarbrucken, Saarländisches Staatstheater  / 
Die Dreigroschenoper (Weill) 15 Rugs-25 SpalD: Thomas Peuschel; R: Dagmar Schlingmann
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 22 Rugs-10 LapkrD: Gregor Bühl; R: Immo Karaman
Tosca (Puccini) 24 Lapkr-26 KovD: Will Humburg; R: Dagmar Schlingmann
Die Zauberflöte (Mozart) 1 Gruod-5 SausD: Toshiyuki Kamioka; R: Andreas Gergen
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Gruod-5 BalD: Thomas Peuschel; R: Ralf Nürnberger
Stabat Mater (Rossini) 9-10 VasD: Asher Fisch
Werther (Massenet) 22 Vas-31 GegD: Thomas Peuschel; R: Jetske Mijnssen
Macbeth (Verdi) 12 Bal-20 LiepD: Marzio Conti; R: Sebastian Welker
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 20 Bal-28 BirzD: Thomas Peuschel; R: Dagmar Schlingmann
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 7 Birz-26 LiepD: Toshiyuki Kamioka; R: Dominik Neuner
La finta giardiniera (Mozart) 5-24 LiepD: Ulrich Cornelius Maier; R: Tom Ryser
Schwerin, Mecklenburgisches Staatstheater  / 
Sigurd der Drachentöter (Pape) 20 Rugs-10 SausD: Friedemann Braun; R: Markus Wünsch
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 25 Rugs-11 SausD: Daniel Huppert; R: Peter Dehler
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 6 Spal-23 SausD: Manfred Mayrhofer; R: Hendrik Müller
La bohème (Puccini) 22 Lapkr-23 GegD: Daniel Huppert; R: Gregor Horres
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 15 Gruod-4 GegD: Daniel Huppert; R: Georg Rootering
Dead Man Walking (Heggie) 24 Saus-7 GegD: Gregor Rot; R: David Freeman
Die Opernprobe (Lortzing) 23 Kov-15 BirzD: Ewald Donhoffer; R: Anke Rauthmann
Der Musikfeind (Genée) 23 Kov-15 BirzD: Ewald Donhoffer; R: Anke Rauthmann
Die verkaufte Braut (Smetana) 16-30 GegD: Gregor Rot; R: Frank-Bernd Gottschalk
Nabucco (Verdi) 27 Birz-3 RugpjD: Daniel Huppert; R: Georg Rootering
Stralsund, Theater Vorpommern (Greifswald/ Stralsund/ Putbus)  / 
Rigoletto (Verdi) 22 Rugs-2 LapkrD: Golo Berg; R: Dirk Löschner
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 19 Spal-10 GruodD: Egbert Funk; R: Wolfgang Dosch
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 24 Lapkr-9 GruodD: Egbert Funk; R: Horst Kupich
Lohengrin (Wagner) 7-28 GruodD: Golo Berg; R: Dirk Löschner
Die verkaufte Braut (Smetana) 12 BalD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 10 GegD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Stuttgart, Staatstheater Stuttgart  / 
La cenerentola (Rossini) 20 Rugs-17 GruodD: José Luis Gomez Ríos; R: Andrea Moses
Don Giovanni (Mozart) 21 Rugs-16 LapkrD: Andrés Orozco-Estrada; R: Andrea Moses
L'Écume des jours (Denisov) 22 Rugs-11 SpalD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Falstaff (Verdi) 20 Spal-2 SausD: Sylvain Cambreling; R: Andrea Moses
Nabucco (Verdi) 24 Spal-22 SausD: Simon Hewett / Giuliano Carella; R: Rudolf Frey
La Damnation de Faust (Berlioz) 17 Lapkr-6 SausD: Kwamé Ryan; R: Andrea Moses
Peter Pan (Ayres) 19 Gruod-10 BalD: Roland Kluttig / Willem Wentzel; R: Frank Hilbrich
Die Zauberflöte (Mozart) 25 Gruod-1 VasD: Uwe Sandner; R: Peter Konwitschny
La traviata (Verdi) 25 Saus-28 VasD: Giuliano Carella; R: Ruth Berghaus
Ariadne auf Naxos (Strauss) 29 Saus-8 KovD: Michael Schønwandt; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7 Vas-21 GegD: Simon Hewett; R: Waltraud Lehner
Wunderzaichen (Andre,M) 2-25 KovD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Siegfried (Wagner) 23 Kov-27 BalD: Marc Soustrot; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
La sonnambula (Bellini) 29 Kov-11 BirzD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Actus tragicus (Bach,JS) 29 Bal-5 BirzD: Michael Hofstetter; R: Herbert Wernicke
Orpheus und Eurydike (Gluck) 4 Geg-26 LiepD: Nicholas Kok; R: Christian Spuck
Tosca (Puccini) 18 Geg-8 LiepD: Simon Hewett; R: Willy Decker
La bohème (Puccini) 30 Geg-22 LiepD: Simon Hewett / Till Drömann; R: Andrea Moses
Tristan und Isolde (Wagner) 20-27 LiepD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Iphigenie en Aulide (Gluck) 25-30 LiepD: Willem Wentzel; R: Andrea Moses
Trier, Theater Trier  / 
Rigoletto (Verdi) 14 Rugs-21 VasD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Bruno Berger-Gorski
Die Fledermaus (Strauss,J) 2 Lapkr-9 KovD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Klaus-Dieter Köhler
The Fly (Shore) 18 Saus-8 KovD: Joongbae Jee; R: Sebastian Welker
Der Wildschütz (Lortzing) 15 Kov-18 GegD: Joongbae Jee; R: Matthias Kaiser
Orfeo ed Euridice (Gluck) 24 Geg-19 LiepD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Birgit Scherzer
Ulm, Theater Ulm  / 
Otello (Verdi) 26 Rugs-2 VasD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Ghetto (Lackerschmid) 29 RugsD: Hendrik Haas; R: Andreas von Studnitz
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 7 Lapkr-25 SausD: Daniel Montané; R: Benjamin Künzel
Cabaret (Kander) 5 Gruod-23 KovD: Hendrik Haas / Michael Weiger; R: Harald Fuhrmann
Der Rosenkavalier (Strauss) 23 Saus-11 GegD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Friederike (Lehár) 8 Vas-20 GegR: Benjamin Künzel
Iphigenie en Tauride (Gluck) 6 Kov-31 GegD: Daniel Montané; R: Igor Folwill
Serse (Handel) 8 Geg-20 LiepD: Daniel Montané; R: Matthias Kaiser
Erlöst Albert E. (Stäbler) 26 Birz-18 LiepD: Michael Weiger; R: Philipp Jescheck
Weimar, Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar  / 
Pettersson und Findus (Ramdohr) 5 Rugs-8 KovD: André Kassel; R: Gabriele Wiesmüller
Lohengrin (Wagner) 7 Rugs-18 BalD: Stefan Solyom; R: Tobias Kratzer
Madama Butterfly (Puccini) 20 Rugs-13 BalD: Martin Hoff; R: Eva-Maria Höckmayr
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 11 Spal-29 SausD: Stefan Klingele / Martin Virin; R: Elisabeth Stöppler
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 1 Lapkr-5 SausD: Martin Hoff; R: Karsten Wiegand, Valentin Schwarz
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 22 Lapkr-19 BalD: Martin Virin; R: Nina Gühlstorff
Werther (Massenet) 18 Saus-15 GegD: Martin Hoff; R: Michael Talke
La traviata (Verdi) 25 Saus-9 GegD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Karsten Wiegand
Vom Lärm der Welt (Helbig) 28 Kov-31 GegD: Stefan Solyom / Martin Virin; R: Hasko Weber
Wüstenwind (Dogru) 2 Bal-27 GegD: Dirk Sobe; R: Sebastian Gühne
Jonny spielt auf (Krenek) 29 Geg-5 LiepD: Martin Hoff; R: Frank Hilbrich
La bohème (Puccini) 6+ RugsD: Massimo Zanetti / Martin Hoff; R: Bettina Bruinier
Der Rosenkavalier (Strauss) 31+ SpalD: Stefan Solyom; R: Vera Nemirova
I masnadieri (Verdi) 31+ SausD: Martin Hoff; R: Volker Lösch
Die Zauberflöte (Mozart) 26+ BalD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Nina Gühlstorff
Lola rennt (Vollmer) 13+ BirzD: Martin Hoff; R: Michael Dissmeier, Christian Wiehle
Wiesbaden, Hessiches Staatstheater  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 7 Rugs-1 LiepD: Zsolt Hamar; R: Michiel Dijkema
Die verkaufte Braut (Smetana) 14 Rugs-9 VasD: Wolfgang Ott / Wolfgang Wengenroth; R: Michiel Dijkema
Die Zauberflöte (Mozart) 28 Rugs-10 GruodD: Wolfgang Wengenroth; R: Cesare Lievi
Evita (Lloyd Webber) 5 Spal-25 BalD: Wolfgang Wengenroth; R: Pascale-Sabine Chevroton
Die lustige Witwe (Lehár) 20 Spal-20 GruodD: Benjamin Schneider / Wolfgang Wengenroth; R: Iris Ini Gerath
La bohème (Puccini) 3 Lapkr-19 SausD: Wolfgang Ott; R: Wolfgang Quetes
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 30 Lapkr-24 BalD: Zsolt Hamar; R: Ansgar Weigner
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 15 Gruod-24 SausD: Wolfgang Ott / Wolfgang Wengenroth; R: Heinz Peters
La forza del destino (Verdi) 25 Saus-27 BalD: Wolfgang Ott; R: Immo Karaman
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 31 Saus-10 BalD: Zsolt Hamar; R: Manfred Beilharz
La Calisto (Cavalli) 8 Kov-19 BalD: Sébastien Rouland; R: Teresa Reiber
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 16-28 KovD: Christoph Stiller; R: Michiel Dijkema
Madama Butterfly (Puccini) 6-16 BalD: Martin Lukas Meister / Elias Grandy; R: John Dew
Elegie für junge Liebende (Henze) 1-21 GegD: Zsolt Hamar; R: Dietrich W Hilsdorf
Rusalka (Dvořák,A) 7 GegD: Henrik Nanasi; R: Barrie Kosky
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 GegD: Andrea Battistoni; R: Fabio Sparvoli
Falstaff (Verdi) 9+ BirzD: Zsolt Hamar; R: Christian Spuck
Wuppertal, Wuppertaler Bühnen  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 Rugs-5 BalD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Evita (Lloyd Webber) 5 Spal-2 KovD: Tobias Deutschmann; R: Aurelia Eggers
Die Irrfahrten des Odysseus (Terzakis) 13 SpalD: Eva Caspari; R: Benjamin Prins
Maria egiziaca (Respighi) 2-16 LapkrD: Florian Frannek; R: Johannes Blum
Le Toreador (Adam,A) 19 SausD: Tobias Deutschmann; R: Björn Reinke
Alcina (Handel) 23 Kov-13 BalD: Boris Brinkmann; R: Johannes Weigand
König Roger (Szymanowski) 14-28 BirzD: Florian Frannek; R: Jakob Peters-Messer
Tosca (Puccini) 5 Rugs-12 SpalD: Toshiyuki Kamioka; R: Stefano Poda
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 24 Spal-1 KovD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Don Giovanni (Mozart) 8 Lapkr-7 BirzD: Andreas Kowalewitz; R: Thomas Schulte-Michels
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 5 Gruod-8 VasD: Toshiyuki Kamioka; R: Johannes Weigand
Parsifal (Wagner) 13 Kov-18 BalD: Toshiyuki Kamioka; R: Thilo Reinhardt
Salome (Strauss) 17 Bal-30 GegD: Toshiyuki Kamioka; R: Michiel Dijkema
Johannes-Passion (Bach,JS) 22-25 GegD: Jörg Halubek; R: Philipp Harnoncourt
Würzburg, Mainfranken Theater Würzburg  / 
Lohengrin (Wagner) 29 Rugs-31 SausD: Enrico Calesso; R: Kurt Josef Schildknecht
Don Giovanni (Mozart) 18 Spal-26 SausD: Gerd Müller-Lorenz; R: François De Carpentries
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 8 Lapkr-20 BalD: Frank Obermair; R: Ivan Alboresi
Die diebische Elster (Rossini) 15 Vas-25 BalD: Giovanni Battista Rigon / Alexis Agrafotis; R: Andreas Beuermann
Salome (Strauss) 5 Bal-20 BirzD: Enrico Calesso; R: Alexander Von Pfeil
La sonnambula (Bellini) 19-21 BalD: Enrico Calesso
The Rake's Progress (Stravinsky) 28 Birz-23 LiepD: Enrico Calesso; R: Stephan Suschke
Zwickau, Theater Plauen-Zwickau  / 
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 28 Rugs-21 BalD: Tobias Engeli; R: Tim Heilmann
Ball im Savoy (Abraham) 19 Spal-10 SausD: Tobias Engeli / André Cipowicz; R: Wolfgang Dosch
Joseph Süß (Glanert) 1 Lapkr-20 BirzD: Lutz de Veer; R: Thilo Reinhardt
Così fan tutte (Mozart) 4 Gruod-14 KovD: Lutz de Veer; R: Søren Schuhmacher
Madame Pompadour (Fall) 17 Saus-6 BalD: Lutz de Veer; R: Valentina Simeonova
Tannhäuser (Wagner) 22 Saus-25 BalD: Lutz de Veer; R: Roland May
Carmen (Bizet) 1-8 BirzD: Tobias Engeli; R: Søren Schuhmacher