2013/14 > Nyderlandai 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Nyderlandai

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Danija
Jungtinė Karalystė

Nyderlandai
 
Vokietija
Belgija Liuksemburgas

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

Il trovatore (concert) (Verdi) 14 RugsD: Giancarlo Andretta
Alessandro (concert) (Handel) 21 RugsD: George Petrou
Requiem (Verdi) 27-29 RugsD: Mariss Jansons
Carmina Burana (concert) (Orff) 28 SpalD: Tsutomu Matsumura
I lombardi alla prima crociata (Verdi) 10 LapkrD: Ago Verdonschot
The Messiah (Handel) 16 LapkrD: Frank Hameleers
Rinaldo (concert) (Handel) 28 LapkrD: Wolfgang Katschner
Caligula (Glanert) 14 GruodD: Markus Stenz
Stabat Mater (Pergolesi) 19 SausD: Diego Fasolis
Concert (Wagner) 22 VasD: Edo de Waart
Fidelio (concert) (Beethoven) 29 KovD: Gerrit Prießnitz
L'Artaserse (concert) (Vinci) 10 GegD: Diego Fasolis
Rusalka (Dvořák,A) 17 GegD: James Gaffigan
Amsterdam, Dutch National Opera Academy  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-10 RugpjD: Richard Egarr; R: Alexander Oliver
Amsterdam, De Nationale Opera (was De Nederlandse Opera)  / 
Siegfried (Wagner) 31 Rugpj-21 RugsD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Armide (Gluck) 6-27 SpalD: Ivor Bolton; R: Barrie Kosky
Götterdämmerung (Wagner) 14-30 LapkrD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
De speler (Prokofiev) 7-29 GruodD: Marc Albrecht; R: Andrea Breth
Das Rheingold (Wagner) 29 Saus-7 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Die Walküre (Wagner) 31 Saus-9 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Siegfried (Wagner) 2-11 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Götterdämmerung (Wagner) 5-14 VasD: Hartmut Haenchen; R: Pierre Audi
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 Kov-6 BalD: Carlo Rizzi; R: Monique Wagemakers
Arabella (Strauss) 11 Bal-2 GegD: Marc Albrecht; R: Christof Loy
Faust (Gounod) 10-27 GegD: Marc Minkowski; R: Alex Ollé
Laika (Padding) 3-8 BirzD: Etienne Siebens; R: Aernout Mik
Falstaff (Verdi) 7-30 BirzD: Daniele Gatti; R: Robert Carsen
L'orfeo (Monteverdi) 3-6 RugsD: Pablo Heras-Casado; R: Sasha Waltz
Gurre-lieder (Schoenberg,A) 7-23 RugsD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
L'étoile (Chabrier) 4-26 SpalD: Patrick Fournillier; R: Laurent Pelly
Lohengrin (Wagner) 10-29 LapkrD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
La bohème (Puccini) 4-30 GruodD: Renato Palumbo; R: Benedict Andrews
Il viaggio a Reims (Rossini) 20 Saus-8 VasD: Stefano Montanari; R: Damiano Michieletto
Reimsreisje (Rossini) 30 Saus-1 VasD: Aldert Vermeulen; R: Marcel Sijm
Tamerlano (Handel) 24-28 VasD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Alcina (Handel) 25 Vas-1 KovD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Die Zauberflöte (Mozart) 4-27 KovD: Marc Albrecht / Gergely Madaras; R: Simon McBurney
Macbeth (Verdi) 3-28 BalD: Marc Albrecht; R: Andrea Breth
Benvenuto Cellini (Berlioz) 9-31 GegD: Mark Elder; R: Terry Gilliam, Leah Hausman
Lulu (Berg) 1-28 BirzD: Fabio Luisi; R: William Kentridge, Luc de Wit
Den Haag, Opera2day  / 
Médée (Cherubini) 25 Lapkr-6 GruodD: Hernán Schvartzman; R: Serge van Veggel
Enschede, Nationale Reisopera  / 
Tristan und Isolde (Wagner) 22 Rugs-1 SpalD: Antony Hermus; R: Jakob Peters-Messer
La Tragedie de Carmen (Bizet) 1 LapkrD: Bas Wiegers; R: Gable Roelofsen, Romy Roelofsen
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22-24 LapkrD: Antonino Fogliani; R: Laurence Dale
The Fairy Queen (Purcell) 14-16 VasD: Arnaud Oosterbaan; R: Paul Koek
Johannes Passion (Bach,JS) 21-23 KovR: Dale Duesing
Heemstede, Opera Trionfo  / 
Owen Wingrave (Britten) 11 SausD: Ed Spanjaard; R: Floris Visser
Maastricht, Opera Zuid  / 
Carmen (Bizet) 15-17 LapkrD: Ivan Meylemans; R: Leopold Witte, Geert Lageveen
La traviata (Verdi) 24 GegD: Per-Otto Johansson; R: Frank Van Laecke