2013/14 > Slovakija 
*Puslapis visuomenei     >Operabase Professional 
2013/14 > Slovakija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Čekija Lenkija

Slovakija
 
Ukraina
Austrija Vengrija Rumunija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Macbeth (Verdi) 14 Rugs-20 VasD: Marián Vach; R: Peter Gábor
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 17 Rugs-20 KovD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Die lustige Witwe (Lehár) 21 Rugs-25 SausD: Igor Bulla, Marián Vach; R: Dana Dinková
Coriolanus (Cikker) 26 RugsD: Marián Vach; R: Roman Polák
Der Tsarevich (Lehar) 28 Rugs-18 VasD: Marián Vach; R: Dagmar Hlúbková
Nabucco (Verdi) 1 Spal-1 KovD: Marián Vach; R: Michal Babiak
Fedora (Giordano) 3 Spal-27 VasD: Marián Vach; R: Michal Tarant
Così fan tutte (Mozart) 29 Spal-27 KovD: Igor Bulla; R: Jana Andělová Pletichová
Zigeunerliebe (Lehár) 9 Lapkr-5 BalD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 12 Lapkr-25 VasR: Jozef Krasula
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14 Lapkr
Madama Butterfly (Puccini) 19 Lapkr-11 VasD: Marián Vach; R: Barbara Klimo
Hrnčiarsky bál (Dusík) 13 Gruod-1 BalD: Ján Procházka; R: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvořák,A) 14 Kov-7 BalD: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Krútňava (Suchon) 3 BalD: Marián Vach, Ján Procházka; R: Roman Polák
Messa di Gloria (concert) (Puccini) 20 Bal
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Svätopluk (Suchon) 7 Rugs-28 LapkrD: Dušan Štefánek; R: Juraj Jakubisko
Manon Lescaut (Puccini) 10 Rugs-4 BalD: Martin Leginus / Rastislav Stur; R: Jiří Nekvasil
La traviata (Verdi) 12 Rugs-16 GegD: Rastislav Stur / Pavol Selecký / Paolo Gatto / Michailo Dutčak / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Lohengrin (Wagner) 13 Rugs-5 GruodD: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Andrejs Žagars
Veľká doktorská rozprávka (Dubovský) 20 Rugs-19 GegD: Peter Valentovič; R: Andrea Hlinková
Nabucco (Verdi) 21 Rugs-2 GegD: Rastislav Stur / Pavol Selecký / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 Rugs-9 GegD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
Carmen (Bizet) 25 Rugs-12 GegD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 26 Rugs-28 KovD: Jaroslav Kyzlink / Peter Valentovič; R: Peter Konwitschny
Rigoletto (Verdi) 4 Spal-10 BirzD: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Martin Schüler
Macbeth (Verdi) 16 Spal-15 BalD: Martin Leginus / Sebastiano Rolli / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Aida (Verdi) 26 Spal-27 GegD: Rastislav Stur / Jaroslav Kyzlink; R: Miroslav Fischer
Otello (Verdi) 29 Spal-7 VasD: Martin Leginus / Ondrej Lenárd / Friedrich Haider; R: Josef Průdek
Dorian Gray (Čekovská) 8 Lapkr-5 BirzD: Peter Valentovič / Christopher Ward; R: Nicola Raab
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 Lapkr-27 KovD: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Miro Grisa
Die Zauberflöte (Mozart) 11 Gruod-10 GegD: Dušan Štefánek / Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Svetozár Sprušanský
The Bartered Bride (Smetana) 9 Saus-13 GegD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Pavel Mikuláštík
La bohème (Puccini) 31 Saus-12 BirzD: Martin Leginus / Friedrich Haider; R: Peter Konwitschny, Verena Graubner
Turandot (Puccini) 21 Vas-15 GegD: Paolo Gatto / Rastislav Stur / Ondrej Lenárd; R: Jozef Bednárik
L'elisir d'amore (Donizetti) 26 Vas-14 GegD: Dušan Štefánek; R: Pavol Smolík
La clemenza di Tito (Mozart) 21 Kov-6 BirzD: Friedrich Haider; R: Jiří Nekvasil
Don Giovanni (Mozart) 2 Bal-21 GegD: Dušan Štefánek; R: Jozef Bednárik
Pagliacci (Leoncavallo) 17 Bal-29 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
Cavalleria rusticana (Mascagni) 17 Bal-29 GegD: Jaroslav Kyzlink; R: Marián Chudovský
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 23 Geg-20 BirzD: Rastislav Stur / Pavol Tužinský; R: Marián Chudovský
Kosice, Štátne Divadlo Košice  / 
Rigoletto (Verdi) 10 Rugs-7 BalD: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovič; R: Peter Gábor
Nabucco (Verdi) 18 Rugs-29 GegD: Jakub Žídek; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 24 Rugs-20 GegD: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 2 Spal-29 BalD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
La sonnambula (Bellini) 18 Spal-23 KovD: Marek Prášil; R: Václav Málek
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 29 Spal-16 BalD: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Le nozze di Figaro (Mozart) 5-6 LapkrD: Jakub Žídek; R: Gustáv Herényi
Carmen (Bizet) 9 Lapkr-8 VasD: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová
Jenůfa (Janáček) 10 GruodD: Igor Dohovič / Robert Jindra; R: Michael Tarant
Orfeus v Podsvětí (Offenbach) 28 GruodD: Igor Dohovič; R: Lumír Olšovský
Il tabarro (Puccini) 18 SausD: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Gianni Schicchi (Puccini) 18 SausD: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Madama Butterfly (Puccini) 28 Saus-27 GegD: Jiří Štrunc; R: Andrea Hlinková
Ariadne auf Naxos (Strauss) 14 Kov-9 BalD: Konrad Leitner / Igor Dohovič; R: Linda Keprtová
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16-23 GegD: Igor Dohovič; R: Michael Tarant
Pagliacci (Leoncavallo) 16-23 GegD: Igor Dohovič; R: Michael Tarant