2017/18 > Baltarusija 
*Puslapis visuomenei   >Operabase Professional 
2017/18 > Baltarusija

 Pasaulinė premjera
 Retai atliekamas kūrinys
 Premjera
 Naujas teatro pastatymas

  
Lietuva Latvija
Lenkija

Baltarusija
 
Rusija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

La traviata (Verdi) 8 Rugs-23 BirzD: Andrey Galanov / Aleg Lessoun; R: Andrejs Žagars
Carmen (Bizet) 12 Rugs-21 BirzD: Andrey Galanov / Ivan Kostyakhin; R: Galina Galkovskaya
Die Zauberflöte (Mozart) 14 Rugs-5 BirzD: Manfred Mayrhofer / Ivan Kostyakhin / Aleg Lessoun; R: Hans-Joachim Frey
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 Rugs-26 BirzD: Aleg Lessoun / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Kislyarov
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 19 Rugs-19 BirzD: Alexander Mikhailovich Anissimov / Nikolai Koliadko / Andrey Galanov / Aleg Lessoun / Andrei Ivanou; R: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Der fliegende Holländer (Wagner) 21 Rugs-17 KovD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Hans-Joachim Frey
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 24 Rugs-2 GegD: Nikolai Koliadko / Andrey Galanov / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 26 Rugs-24 BirzD: Vyacheslav Volich / Viktor Ploskina / Ivan Kostyakhin / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Cavalleria rusticana (Mascagni) 28 Rugs-7 BalD: Viktor Ploskina / Andrey Galanov / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Viva la Mamma (Donizetti) 4 Spal-4 BirzD: Ivan Kostyakhin; R: Elena Medyakova
Un ballo in maschera (Verdi) 12 Spal-12 BalD: Nikolai Koliadko / Viktor Ploskina; R: Semen Stein
Rigoletto (Verdi) 14 Spal-12 BirzD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Neeme Kuningas
Turandot (Puccini) 19 Spal-10 GegD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 21 Spal-14 BalD: Tatyana Kolomiyceva / Viktor Ploskina / Andrey Galanov / Andrei Ivanou; R: Oleg Moralev
Pagliacci (Leoncavallo) 26 Spal-3 VasD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Pandzhavidze
Iolanta (Tchaikovsky,P) 1 Lapkr-7 BirzD: Andrey Galanov / Andrei Ivanou / Aleg Lessoun; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 5 Lapkr-16 KovD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 10 Lapkr-10 BirzD: Andrey Galanov / Ivan Kostyakhin; R: Plamen Kartaloff
Der fliegende Holländer (Wagner) 16 Lapkr-17 KovD: Manfred Mayrhofer / Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Hans-Joachim Frey
Macbeth (Verdi) 25 Lapkr-28 GegD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov / Ivan Kostyakhin; R: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 20 Saus-14 BalD: Tatyana Kolomiytseva / Andrey Galanov / Viktor Ploskina; R: Oleg Moralev
Tosca (Puccini) 24 Vas-17 BirzD: Gianluca Marcianò / Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 16 KovD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
La bohème (Puccini) 25 Bal-27 BirzD: Viktor Ploskina; R: Alexander Titel
Salome (Strauss) 9 Rugs-20 GruodD: Viktor Ploskina / Andrei Ivanou; R: Mikhail Pandzhavidze
Tosca (Puccini) 12 Rugs-16 GruodR: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 16 Rugs-24 LapkrR: Mikhail Pandzhavidze
La bohème (Puccini) 18 Rugs-17 GruodR: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 20 Rugs-13 LapkrR: Andrejs Žagars
Carmen (Bizet) 24 Rugs-27 LapkrR: Galina Galkovskaya
Tsarskaya nevesta (Rimsky-Korsakov) 26 Rugs-22 LapkrR: Mikhail Pandzhavidze
Macbeth (Verdi) 28 Rugs-7 GruodR: Mikhail Pandzhavidze
Turandot (Puccini) 3 SpalR: Mikhail Pandzhavidze
Le nozze di Figaro (Mozart) 5 Spal-10 LapkrR: Mikhail Kislyarov
Die Zauberflöte (Mozart) 7 Spal-17 LapkrR: Hans-Joachim Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 7 SpalR: Mikhail Pandzhavidze
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 9 Spal-3 LapkrR: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Die Zauberflöte (Mozart) 9 Spal-16 LapkrR: Hans-Joachim Frey
Der fliegende Holländer (Wagner) 11 Spal-2 GruodR: Hans-Joachim Frey
Pagliacci (Leoncavallo) 14 SpalR: Mikhail Pandzhavidze
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 16 SpalR: Plamen Kartaloff
Yevgeny Onyegin (Tchaikovsky,P) 18 Spal-3 LapkrR: Alexander Prokhorenko, Valery Shishov (original)
Cavalleria rusticana (Mascagni) 20 SpalR: Mikhail Pandzhavidze
Iolanta (Tchaikovsky,P) 24 SpalR: Margarita Izvorska-Elizarieva
Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 25 SpalR: Plamen Kartaloff
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27 SpalR: Mikhail Pandzhavidze
Madama Butterfly (Puccini) 1 LapkrR: Oleg Moralev
Rigoletto (Verdi) 29 LapkrR: Neeme Kuningas
Don Pasquale (Donizetti) 13 GruodD: Viktor Ploskina; R: Mikhail Pandzhavidze