2011/12 > Krievija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2011/12 > Krievija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Somija
Igaunija
Latvija
Baltkrievija

Krievija
 
Amerikas savienotās valstis
Ukraina
Gruzija
Azerbaidžāna
Kazahstāna Japāna

Moscow, Bolshoi Theatre  / 

Rise and Fall of the City of Mahagonny (Weill) 6-10 sep
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 23 sep-6 maiD: Vassily Sinaisky; R: Kirill Serebrennikov
Iolanta (Tchaikovsky) 29 okt-15 aprD: Pavel Sorokin / Mikhail Granovsky; R: Georgy Ansimov
Ruslan and Lyudmila (Glinka) 2 nov-19 febD: Vladimir Jurowski; R: Dmitri Tcherniakov
Tosca (Puccini) 12 nov-14 febD: Pavel Klinichev / Vladimir Andropov; R: Boris Pokrovsky
Die Zauberflöte (Mozart) 17 nov-13 maiD: Christopher Moulds; R: Graham Vick
Nabucco (Verdi) 22 nov-29 janD: Gintaras Rinkevicius / Vladimir Andropov; R: Mikhail Kislyarov
Boris Godunov (Musorgsky) 1 dec-27 maiD: Nikolai Golovanov; R: Leonid Baratov
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 6 dec-28 aprD: Mikhail Sinkevich / Vassily Sinaisky; R: Oleg Moralev
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 15 dec-22 aprD: Vassily Sinaisky; R: Dmitri Tcherniakov
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 22-24 decD: Valery Gilmanov; R: Peter Ustinov
Carmen (Bizet) 28-30 decD: Vassily Sinaisky; R: David Pountney
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13-17 janD: Nikolai Alexeyev; R: Dmitry Belov
Turandot (Puccini) 20-25 janD: Alexander Vedernikov; R: Francesca Zambello
The Fiery Angel (Prokofiev) 2-5 febR: Francesca Zambello
Die Fledermaus (Strauss,J) 23-26 febD: Christoph-Mathias Mueller / Mikhail Granovsky; R: Vasily Barkhatov
Don Giovanni (Mozart) 8-13 mar
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 2 apr
Der Rosenkavalier (Strauss) 3-10 apr
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 11 apr
Madama Butterfly (Puccini) 13 apr
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 17-21 mai
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 29-31 mai
Moscow, Helikon-Opera  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 17-19 feb
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 1-4 mar
Kaffeekantate (Bach,JS) 14 mar-21 jūn
Boris Godunov (Musorgsky) 15-18 mar
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 mar
Concert (Gershwin) 30 mar-1 apr
Bauernkantate (Bach,JS) 18 apr-28 jūn
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 19-22 apr
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 26-28 apr
Falstaff (Verdi) 16-19 mai
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 23-26 mai
Carmen (Bizet) 6-9 jūn
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 14-15 jūn
Das Liebesverbot (Wagner) 5-8 jūl
Moscow, Novaya Opera Theatre  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 sep
Rigoletto (Verdi) 24 sep-12 okt
Pagliacci (Leoncavallo) 2 okt
La cenerentola (Rossini) 7-8 okt
Nabucco (Verdi) 20 okt
Thaïs (concert) (Massenet) 11 janD: Jan Latham-Koenig
Prince Igor (Borodin) 13 jan-20 aprD: Evgeny Samoilov; R: Yuri Alexandrov
Moscow, Stanislavsky and Nemirovich-Danchenko Academic Music Theatre  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 23 sep-5 aprD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 26 sep-10 maiD: Eugeny Brazhnik; R: Alexander Titel
La traviata (Verdi) 2 okt-31 maiD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Tosca (Puccini) 9 okt-17 maiD: Wolf Gorelik; R: Lyudmila Naletova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 15 okt-23 maiR: Adolf Shapiro
Madama Butterfly (Puccini) 16 okt-19 aprD: Ara Karapetyan; R: Lyudmila Naletova
Carmen (Bizet) 19 okt-30 maiD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 okt-24 maiD: Maria Maksimchuk; R: Lyudmila Naletova
La bohème (Puccini) 27 okt-27 maiD: Wolf Gorelik; R: Alexander Titel
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 28 okt-4 jan
Die Zauberflöte (Mozart) 28 okt-19 mai
La forza del destino (Verdi) 29 okt-26 maiD: Felix Korobov / Alevtina Loffe; R: Georgy Isaakyan
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 nov-20 mai
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 5 nov-5 feb
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 13 nov-26 feb
Così fan tutte (Mozart) 18 nov-12 mai
The Demon (Rubinstein) 20 nov-18 apr
Hamlet, Prince of Denmark (Kobekin) 2 dec-10 feb
Werther (Massenet) 4 dec-22 aprD: Felix Korobov; R: Mikhail Bychkov
May Night (Rimsky-Korsakov) 8 dec-16 mai
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 dec
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 21-22 jan
War and Peace (Prokofiev) 28-31 marD: Felix Korobov; R: Alexander Titel
Rostov, Rostov State Opera  / 
The Tsar's Bride (Rimsky-Korsakov) 7 maiD: Alexei Shakuro; R: Konstantin Balakin
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 17 maiD: Alexander Anissimov; R: Susanna Tsiryuk
Orpheus in the Underworld (Offenbach) 22 maiD: Svetlana Filippovich; R: Konstantin Balakin
Madama Butterfly (Puccini) 28 maiD: Robert Lyall; R: Yuri Alexandrov
Ball at the Savoy (Abraham) 29 maiD: Alexei Shakuro; R: Yuri Alexandrov
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 20 jūlD: Alexander Anissimov; R: Susanna Tsiryuk
St Petersburg, Mariinsky Theatre  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 19 okt-5 janD: Donato Renzetti; R: Daniele Finzi Pasca, Julie Hamelin
Pagliacci (Leoncavallo) 10 novD: Tugan Sokhiev; R: Isabelle Partiot-Pieri
Dead Souls (Shchedrin) 2 decD: Valery Gergiev; R: Vasily Barkhatov
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 6 decD: Valery Gergiev; R: Jonathan Kent
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 7 decD: Gavriel Heine / Justus Frantz; R: Alexei Stepanyuk
Turandot (Puccini) 8 decD: Mikhail Sinkevich; R: Charles Roubaud
Die Zauberflöte (Mozart) 9 dec-18 marD: Mikhail Tatarnikov / Gavriel Heine; R: Alain Maratrat
Don Giovanni (Mozart) 10 decD: Pavel Smelkov; R: Johannes Schaaf
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 dec-5 febD: Mikhail Tatarnikov / Mikhail Sinkevich; R: Yuri Alexandrov
The Snow Maiden (Rimsky-Korsakov) 13 decD: Mikhail Agrest; R: Alexander Galibin(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Eugène Onéguine (Tchaikovsky) 15 dec-14 marD: Pavel Smelkov; R: Yuri Temirkanov
Prince Igor (Borodin) 17 decD: Pavel Smelkov; R: Yevgeny Sokovnin(original), Irkin Gabitov(revival)
Aida (Verdi) 18 dec-2 febD: Tugan Sokhiev / Andrei Petrenko; R: Vyacheslav Okunev(original), Alexei Stepanyuk(revival)
Elektra (Strauss) 20 decD: Mikhail Tatarnikov; R: Jonathan Kent
A Midsummer Night's Dream (Britten) 21 dec-29 febD: Pavel Smelkov; R: Isabella Bywater
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 26 dec-23 febD: Valery Gergiev; R: Vasily Barkhatov
Il viaggio a Reims (Rossini) 28 dec-8 janD: Mikhail Tatarnikov; R: Alain Maratrat
Pelléas et Mélisande (concert) (Debussy) 2 janD: Valery Gergiev
Pagliacci (Leoncavallo) 5 janD: Mikhail Tatarnikov; R: Isabelle Partiot-Pieri
The Fiery Angel (Prokofiev) 10 janD: Mikhail Agrest; R: David Freeman
La bohème (Puccini) 12 janD: Mikhail Agrest; R: Ian Judge
Sadko (Rimsky-Korsakov) 15 jan-22 febD: Mikhail Agrest; R: Alexei Stepanyuk
Iolanta (Tchaikovsky) 16 jan-11 maiD: Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Aleko (Rachmaninov) 16 jan-11 maiD: Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saëns) 21 janD: Valery Gergiev
Ruslan and Ludmilla (Glinka) 22 janD: Boris Gruzin; R: Lotfi Mansouri
Carmina Burana (concert) (Orff) 25 janD: Andrei Petrenko
Carmen (Bizet) 26 jan-14 febD: Tugan Sokhiev; R: Alexei Stepanyuk
La forza del destino (Verdi) 28 janD: Tugan Sokhiev; R: Elijah Moshinsky
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 30 janD: Ignat Solzhenitsyn; R: Irina Molostova
La traviata (Verdi) 1 feb-17 maiD: Pavel Bubelnikov; R: Charles Roubaud
Mazepa (Tchaikovsky) 3 febD: Boris Gruzin; R: Ilya Shlepyanov(original), Yuri Laptev(revival)
Gianni Schicchi (Puccini) 7 febD: Michael Güttler; R: Walter Le Moli
Suor Angelica (Puccini) 7 febD: Michael Güttler; R: Walter Le Moli
Il Tabarro (Puccini) 7 febD: Michael Güttler; R: Walter Le Moli
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 febD: Christian Knapp, Leonid Korchmar; R: Michael Sturminger
My Fair Lady (Loewe) 18-20 febD: Gavriel Heine; R: Robert Carsen
War and Peace (concert) (Prokofiev) 19 febD: Valery Gergiev
Mavra (Stravinsky) 21 febD: Marius Stravinsky
Le Rossignol (Stravinsky) 21 febD: Marius Stravinsky
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 27 febR: Yuri Temirkanov
The Tale of Tsar Saltan (Rimsky-Korsakov) 8 aprR: Alexander Petrov
Idomeneo re di Creta (Mozart) 10 aprR: Michael Sturminger
Rusalka (Dvořák,A) 13 maiR: Alexander Maskalin
Betrothal in a Monastery (Prokofiev) 15 maiR: Vladislav Pazi
St Petersburg, Mikhailovsky Theatre  / 
La traviata (Verdi) 27 jan-2 jūnD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
La bohème (Puccini) 3 feb-9 jūnD: Peter Feranec; R: Arnaud Bernard
The Queen of Spades (Tchaikovsky) 5 feb-28 jūnD: Valentin Bogdanov; R: Stanislav Gaudasinsky
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9-10 febD: Mikhail Tatarnikov
L'elisir d'amore (Donizetti) 18 feb-3 maiR: Fabio Sparvoli
Tosca (Puccini) 9 mar-27 jūnD: Mikhail Tatarnikov; R: Stanislav Gaudasinsky
Un ballo in maschera (Verdi) 11 mar-30 jūnD: Mikhail Tatarnikov; R: Andrejs Zagars
Rusalka (Dvořák,A) 27 mar-29 maiD: Peter Feranec; R: Igor Konyaev
Iolanta (Tchaikovsky) 31 mar-13 maiD: Valentin Bogdanov; R: Sergey Shepelyov
La juive (Halévy) 10 maiR: Arnaud Bernard