2012/13 > Baltkrievija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2012/13 > Baltkrievija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Lietuva Latvija
Polija

Baltkrievija
 
Krievija
Ukraina

Minsk, National Academic Bolshoy Theatre Opera and Ballet  / 

Rita (Donizetti) 5 sep-17 janR: Natalia Kuzmenkova
The Grey Legend (Smolsky) 9 sep-2 aprD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 13 sep-18 jūnD: Nikolai Koliadko / Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Il trovatore (Verdi) 17 sepD: Andrey Ivanov; R: Galina Galkovskaya
La traviata (Verdi) 20 sep-6 jūnD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin; R: Susanna Ciryuk
Nabucco (Verdi) 23 sep-16 jūnD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Prince Igor (Borodin) 25 sep-20 jūnD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Uriy Aleksandrov
Un ballo in maschera (Verdi) 27 sepD: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
Iolanta (Tchaikovsky) 30 sep-7 aprD: Andrey Ivanov; R: Oleg Melnikov
The Magic Flute (Mozart) 11 okt-7 maiD: Lev Liakh / Ivan Kostiakhin; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Madama Butterfly (Puccini) 13 okt-30 maiD: Victor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Galina Galkovskaya
The Marriage of Figaro (Mozart) 20 okt-1 marD: Lev Lyakh / Oleg Lesun; R: Victor Skorobogatov
The Little Tower Chamber (Polskiy) 4 nov-19 maiD: Andrey Ivanov; R: Natalia Kuzmenkova
Aida (Verdi) 13 nov-12 maiD: Ivan Kostyakhin / Victor Ploskina; R: Mikhail Pandzhavidze
La bohème (Puccini) 15 nov-10 janD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich; R: Galina Galkovskaya
Carmen (Bizet) 16 nov-25 jūnD: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
The Barber of Seville (Rossini) 20 nov-13 jūnD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Khovanchtchina (Musorgsky) 27 novD: Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Oleg Melnikov
Tosca (Puccini) 4 dec-9 jūn
Siegfried (Wagner) 18 dec
Kashchey the Deathless (Rimsky-Korsakov) 3 jan-10 mar
Manon Lescaut (Puccini) 8-10 jan
Winnie-the-Pooh (Petrova) 3 marD: Ivan Kostiakhin; R: Olga Buravlyova
Turandot (Puccini) 29 apr-4 jūnD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
The Impresario (Mozart) 7-10 jūnD: Ivan Kostyakhin; R: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 7-10 jūnD: Ivan Kostyakhin; R: Natalia Kuzmenkova
The Grey Legend (Smolsky) 22 jūn
Rita (Donizetti) 23 jūnD: Ivan Kostiakhin; R: Natalia Kuzmenkova
Turandot (Puccini) 8 sep-14 decD: Vyacheslav Volich; R: Mikhail Pandzhavidze
Eugene Onegin (Tchaikovsky) 11 sep-28 novD: Vyacheslav Volich; R: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Tosca (Puccini) 15 sep-26 novD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; R: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 17 sep-26 decD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Susanna Ciryuk
Madama Butterfly (Puccini) 19 sep-8 novD: Victor Ploskina, / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; R: Oleg Moralev (original), Galina Galkovskaya(revival)
Carmen (Bizet) 23 sep-19 decD: Ivan Kostyahin; R: Galina Galkovskaya
Prince Igor (Borodin) 25 sepD: Nikolay Koliadko / Viktor Ploskina / Vyacheslav Volich; R: Yury Aleksandrov
Iolanta (Tchaikovsky) 27 sepD: Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva (original), Oleg Melnikov(revival)
The Impresario (Mozart) 28 sep-27 novR: Natalia Kuzmenkova
Prima la musica, poi le parole (=) 28 sep-27 novR: Natalia Kuzmenkova
The Marriage of Figaro (Mozart) 29 sep-30 novD: Ivan Kostyakhin / Andrey Ivanov; R: Enar Stenberg(original), Victor Skorobogatov(revival)
The Grey Legend (Smolsky) 1 oktD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; R: Alexander Kostiuchenko
The Magic Flute (Mozart) 3 okt-2 novD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva
Nabucco (Verdi) 10 oktR: Mikhail Pandzhavidze
Aida (Verdi) 15 oktD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Aleko (Rakhmaninov) 19 okt-6 novD: Viktor Ploskina; R: Valeriy Anisenko
Un ballo in maschera (Verdi) 22 oktD: Vyacheslav Volich; R: Semen Stein
La bohème (Puccini) 24 oktD: Victor Ploskina / Viatcheslav Volich / Andrey Ivanov; R: George Isaakian (original), Galina Galkovskaya(revival)
Khovanshchina (Musorgsky) 26 oktD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; R: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 2-3 novD: Andrey Galanov; R: Galina Galkovskaya
Der fliegende Holländer (Wagner) 10-11 dec
Un ballo in maschera (Verdi) 13 dec
Snegurotchka (Rimsky-Korsakov) 22 dec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 dec