2013/14 > Horvātija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2013/14 > Horvātija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Austrija
Slovēnija
Ungārija
Itālija

Horvātija
 
Serbija
Bosnija-Hercegovina

Osijek, HNK Osijek  / 

Opera anthology (concert) (Verdi) 11-14 oktD: Mladen Tutavac
Norma (Bellini) 19-21 oktD: Filip Pavišić; R: Dejan Miladinović
Nabucco (Verdi) 26 oktD: Filippo Zigante / Filip Pavišić / Mladen Tutavac; R: Petar Selem
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 8 nov-6 marD: Mladen Tutavac; R: Nina Kleflin
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 jan-19 marD: Mladen Tutavac; R: Krunoslav Cigoj
Ero the Joker (Gotovac) 31 jan-11 aprD: Mladen Tutavac
La traviata (Verdi) 22 feb-3 marD: Loris Voltolini / Peter Oschanitzky; R: Ivan Leo Lemo
Rijeka, HNK Ivana pl Zajca Rijeka  / 
The Turn of the Screw (Britten) 15 okt-25 janD: Nada Matošević Orešković / Aleksandar Kojić; R: Ozren Prohić
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 31 okt
Svijetleći grad (Lhotka-Kalinski) 9-11 novD: Nada Matošević Orešković; R: Saša Broz
Die Dreigroschenoper (Weill) 27-28 nov
Stribor's Forest (Skender) 3-4 decD: Nada Matošević; R: Ozren Prohić
Aida (Verdi) 16-21 janD: Antonello Allemandi; R: Balázs Kovalik
Die Dreigroschenoper (Weill) 4-28 febR: Eduard Miler
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 8-13 febD: Igor Vlajnić; R: Krešimir Dolenčić
Faust (Gounod) 28 mar-5 aprD: Nikša Bareza / Nada Matošević Orešković; R: Krešimir Dolenčić
Ero s onoga svijeta (Gotovac) 5-12 maiD: Ivo Lipanović; R: Krešimir Dolenčić
Split, HNK Split / CNT Split  / 
Spli'ski akvarel (Tijardović) 3 oktD: Domeniko Briški; R: Krešimir Dolenčić
La traviata (Verdi) 25 okt-13 decD: Loris Voltolini; R: Janusza Kice(original), Petar Vujačić(revival)
Requiem (concert) (Verdi) 2 novD: Peter Tiboris
Ero s onoga svijeta (Gotovac) 15-18 febD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Povratak mornara (Suppé) 24-28 febD: Loris Voltolini; R: Leo Katunarić
Mefistofele (Boito) 15-24 marD: Nikša Bareza; R: Michał Znaniecki
Zagreb, HNK Zagreb / CNT Zagreb  / 
Falstaff (Verdi) 21 sep-29 oktD: Uroš Lajovic; R: Arnaud Bernard
Ero the Joker (Gotovac) 28 sep-27 decD: Robert Homen; R: Krešimir Dolenčić
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 25 okt-19 decD: Saša Britvić; R: Ivan Leo Lemo
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 10 nov-23 marR: Ivan Leo Lemo
Aida (Verdi) 21 nov-13 decD: Robert Homen; R: Balázs Kovalik
Der Schuster von Delft (Bersa) 4 dec-7 janD: Ivan Josip Skender; R: Krešimir Dolenčić
L'elisir d'amore (Donizetti) 10-22 janD: Ivan Josip Skender; R: Cesare Lievi
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4-22 febD: Josip Šego; R: Krešimir Dolenčić
Tosca (Puccini) 7-28 marD: Srboljub Dinic / Ivan Josip Skender; R: Lorenzo Mariani
Introductions and Goodbyes (Foss) 29 mar-5 aprD: Josip Shego; R: Jasna Zaric
A Hand of Bridge (Barber,S) 29 mar-5 aprD: Josip Shego; R: Jasna Zaric
Hin und zurück (Hindemith) 29 mar-5 aprD: Josip Shego; R: Jasna Zaric
Norma (Bellini) 9-18 aprD: Antonello Allemandi; R: Philipp Himmelmann
Lohengrin (Wagner) 26 apr-2 maiD: Nikša Bareza; R: Kurt Josef Schildknecht
Prodaná nevěsta (Smetana) 23 mai-7 jūnD: Nikša Bareza; R: Ozren Prohić
Nikola Šubić Zrinjski (Zajc) 27 jūn-3 jūlD: Josip Shego; R: Krešimir Dolenčić