2014/15 > Austrija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Austrija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija Čehija Slovākija
Lihtenšteina
Šveice

Austrija
 
Ungārija
Itālija Slovēnija Horvātija

Baden bei Wien, Stadttheater Baden  / 

Ein Walzertraum (Straus) 18 okt-29 novD: Michael Zehetner; R: Daniel Pascal
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 13 dec-17 febD: Franz Josef Breznik; R: Sebastian Reinthaller
Paganini (Lehar) 24 jan-15 marD: Oliver Ostermann; R: Isabella Gregor
Die schone Mullerin (Schubert) 25 apr
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 jūn-3 sepD: Franz Josef Breznik; R: Alexandra Liedtke
Der fidele Bauer (Fall) 10 jūl-4 sepD: Oliver Ostermann; R: Christa Ertl
Bregenz, Vorarlberger Landestheater  / 
Carmen (Bizet) 27 jan-3 marD: Alexander Drcar; R: Alexander Kubelka
Erl, Tiroler Festspiele Erl  / 
Cosi fan tutte (Mozart) 26 dec-2 janD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Fidelio (Beethoven) 27 dec-3 janD: Gustav Kuhn; R: Alexander Polzin
Tristan und Isolde (Wagner) 1-18 jūlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 11-19 jūlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Das Rheingold (Wagner) 23-30 jūlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Die Walkure (Wagner) 24-31 jūlD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Siegfried (Wagner) 25 jūl-1 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Gotterdammerung (Wagner) 26 jūl-2 augD: Gustav Kuhn; R: Gustav Kuhn
Graz, Oper Graz  / 
Wilhelm Tell (Rossini) 27 sep-13 novD: Antonino Fogliani; R: Stephen Lawless
Evita (Lloyd Webber) 2 okt-5 jūnD: Jeff Frohner; R: Marcel Keller
Tosca (Puccini) 18 okt-19 jūnD: Dirk Kaftan / Marius Burkert; R: Alexander Schulin
Die lustige Witwe (Lehar) 8 nov-19 marD: Marius Burkert; R: Olivier Tambosi
Xerxes (Handel) 29 nov-15 marR: Stefan Herheim
Die tote Stadt (Korngold) 18 jan-13 maiD: Dirk Kaftan; R: Johannes Erath
Otello (Verdi) 12 feb-21 maiD: Dirk Kaftan; R: Stephen Lawless
Die Zauberflote (Mozart) 21 mar-6 maiD: José Miguel Esandi; R: Mariame Clément
Manon (Massenet) 25 apr-20 jūnD: Dirk Kaftan; R: Elmar Goerden
Innsbruck, Tiroler Landestheater  / 
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 28 sep-21 novD: Alexander Rumpf; R: Ulrich Peters
Hansel und Gretel (Humperdinck) 4 okt-26 decD: Alexander Rumpf; R: Anette Leistenschneider
War Requiem (concert) (Britten) 26 oktD: Claudio Büchler
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 nov-22 febD: Alexander Rumpf; R: Heinz Zednik
Der Mann von La Mancha (Leigh) 6 dec-7 marD: Hansjörg Sofka; R: Johannes Reitmeier
Adriana Lecouvreur (Cilea) 7 feb-6 maiD: Francesco Angelico; R: Bruno Klimek
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 28 mar-22 maiD: Alexander Rumpf; R: Mareike Zimmermann
Erwartung (Schoenberg,A) 28 mar-22 maiD: Alexander Rumpf; R: Sebastian Juen
Faust (Gounod) 9 mai-3 jūlD: Clemens Schuldt; R: Urs Häberli
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 6 jūn-5 jūlD: Francesco Angelico; R: Thaddeus Strassberger
Klagenfurt, Stadttheater Klagenfurt  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 18 sep-3 janD: Alexander Soddy; R: Olivier Tambosi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 okt-6 decD: Alexander Soddy; R: Marco Štorman
Pagliacci (Leoncavallo) 25 okt-6 decD: Alexander Soddy; R: Marco Štorman
Die Zauberflote (Mozart) 18 dec-7 febD: Thomas Rösner / Karsten Januschke / Moritz Gnann / Kristiina Poska; R: Patrick Schlösser
Im weissen Rossl (Benatzky) 15 jan-22 febD: Mitsugu Hoshino; R: Aron Stiehl
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 26 jan-6 marD: Alexander Soddy; R: Richard Brunel
Linz, Landestheater Linz  / 
Tosca (Puccini) 12 sep-29 marD: Dante Anzolini / Daniel Linton-France / Borys Sitarski; R: Rainer Mennicken
The Turn of the Screw (Britten) 19 sep-24 oktD: Ingo Ingensand; R: Marianna Andreev
Siegfried (Wagner) 1 nov-14 maiD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Uwe Eric Laufenberg
Carmen (Bizet) 5 nov-4 janD: Marc Reibel / Daniel Linton-France; R: Elmar Goerden
Die Zauberflote (Mozart) 14 nov-15 janD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Amon Miyamoto
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 13 dec-30 jūnD: Daniel Linton-France / Borys Sitarski / Daniel Spaw; R: Karoline Gruber, Roy Spahn
Gotterdammerung (Wagner) 7 feb-17 maiD: Dennis Russell Davies / Ingo Ingensand; R: Uwe Eric Laufenberg
Das Rheingold (Wagner) 13 feb-8 maiD: Dennis Russell Davies / Marc Reibel; R: Uwe Eric Laufenberg
Die Walkure (Wagner) 21 feb-10 maiD: Dennis Russell Davies / Daniel Linton-France; R: Uwe Eric Laufenberg
L'amour de loin (Saariaho) 28 mar-29 jūnD: Kaspar de Roo; R: Daniela Kurz
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 30 apr-9 maiD: Martin Braun; R: André Turnheim
Der Rosenkavalier (Strauss) 1 mai-25 jūnD: Dennis Russell Davies / Takeshi Moriuchi; R: Anthony Pilavachi
Salzburg, Landestheater  / 
Die Zauberflote (Mozart) 20 sep-28 janD: Mirga Gražinytė-Tyla; R: Carl Philip von Maldeghem
La cage aux folles (Herman) 7-12 oktD: Peter Ewaldt / Stefan Müller; R: Andreas Gergen
Rigoletto (Verdi) 25 okt-12 novD: Adrian Kelly; R: Amélie Niermeyer
Im weissen Rossl (Benatzky) 7 dec-9 aprD: Peter Ewaldt; R: Andreas Gergen
The Sound of Music (Rodgers) 10 jan-2 maiD: Peter Ewaldt; R: Andreas Gergen, Christian Struppeck
La sonnambula (Bellini) 22 feb-2 aprD: Lorenzo Coladonato; R: Agnessa Nefjodov
Fidelio (Beethoven) 18 apr-21 maiD: Adrian Kelly; R: Andreas Gergen
Tahrir (Mahmoud) 17 mai-4 jūnD: Mirga Gražinytė-Tyla; R: Yekta Kara
Dafne (Caldara) 7-14 jūnD: Peter Ewaldt; R: Marco Dott
Wien, Wiener Kammeroper  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 2-28 oktD: Peter Valentovic; R: Ted Huffman
Rinaldo (Handel) 4-30 decD: Rubén Dubrovsky; R: Christiane Lutz
The Blind (Auerbach) 17-29 janD: Erwin Ortner / Jordi Casals
Gli uccellatori (Gassmann) 22 mar-14 aprD: Stefan Gottfried; R: Jean Renshaw
L'Heure espagnole (Ravel) 28 mai-23 jūnD: Gelsomino Rocco; R: Philipp Krenn
Les mamelles de Tiresias (Poulenc) 28 mai-23 jūnD: Gelsomino Rocco; R: Philipp Krenn
Die Nase (Shostakovich) 22-30 sepD: Walter Kobéra; R: Matthias Oldag
Orlando paladino (Haydn) 6-10 oktD: Michael Fendre; R: Vincent van den Elshout
Antigona (Traetta) 30 nov-21 decD: Attilio Cremonesi; R: Vasily Barkhatov
Carmen (adaptation) (Bizet) 2 mar-9 apr
Hansel und Gretel (Humperdinck) 12 mai-16 jūnD: Vinzenz Praxmarer; R: Christiane Lutz
Wien, Wiener Staatsoper  / 
Der fliegende Hollander (Wagner) 3-12 sepD: Yannick Nézet-Séguin; R: Christine Mielitz
Tosca (Puccini) 4 sep-27 marD: Paolo Carignani / Marco Armiliato; R: Margarethe Wallmann
Rusalka (Dvorak,A) 5-13 sepD: Tomas Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
La fanciulla del West (Puccini) 11-18 sepD: Paolo Carignani; R: Marco Arturo Marelli
Manon (Massenet) 17-24 sepD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
L'elisir d'amore (Donizetti) 19 sep-6 maiD: Guillermo García Calvo; R: Otto Schenk
Don Carlo (Verdi) 21 sep-1 marD: Alain Altinoglu / Marco Armiliato; R: Daniele Abbado
Salome (Strauss) 4 okt-8 jūnD: Alain Altinoglu / Simone Young / Peter Schneider.cond; R: Boleslaw Barlog
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 5-16 oktD: Christoph Eschenbach; R: Kasper Holten
Roberto Devereux (Donizetti) 9-17 oktD: Andriy Yurkevych; R: Silviu Purcărete
Ariadne auf Naxos (Strauss) 12-23 oktD: Christian Thielemann; R: Sven-Eric Bechtolf
Tannhauser (Wagner) 22 okt-2 novD: Myung-Whun Chung; R: Claus Guth
La boheme (Puccini) 29 okt-7 novD: Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 5 nov-12 maiD: Michael Güttler / Jean-Christophe Spinosi; R: Richard Bletschacher(original), Günther Rennert(revival)
Prihody Lisky Bystrousky (Janacek) 8-17 novD: Franz Welser-Möst; R: Otto Schenk
Chowanschtschina (Musorgsky) 15-30 novD: Semyon Bychkov; R: Lev Dodin
Le nozze di Figaro (Mozart) 16-25 novD: Sascha Goetzel; R: Jean-Louis Martinoty
Der Rosenkavalier (Strauss) 20 nov-12 aprD: Kirill Petrenko; R: Otto Schenk
La traviata (Verdi) 5 dec-21 marD: Franz Welser-Möst / Dan Ettinger; R: Jean-François Sivadier
La cenerentola (Rossini) 6 dec-26 maiD: Jesús López-Cobos / Evelino Pidò; R: Sven-Eric Bechtolf
Arabella (Strauss) 9-21 decD: Ulf Schirmer; R: Sven-Eric Bechtolf
Rigoletto (Verdi) 20 dec-30 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Pierre Audi
Die Zauberflote (Mozart) 25 dec-11 janD: Adam Fischer; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-5 janD: Bertrand de Billy; R: Otto Schenk
Tristan und Isolde (Wagner) 10-18 janD: Peter Schneider.cond; R: David McVicar
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 16-28 janD: Marko Letonja; R: Vera Nemirova
Simon Boccanegra (Verdi) 21 jan-1 febD: Philippe Auguin; R: Peter Stein
Madama Butterfly (Puccini) 26 jan-24 aprD: Philippe Auguin; R: Josef Gielen
Die Zauberflote fur Kinder (Mozart) 13 febD: Patrick Lange
Andrea Chenier (Giordano) 18-24 febD: Marco Armiliato; R: Otto Schenk
La juive (Halevy) 23 feb-7 marD: Frédéric Chaslin; R: Günter Krämer
I puritani (Bellini) 28 feb-10 marD: Marco Armiliato; R: John Dew
Werther (Massenet) 5-13 marD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 8-17 marD: Ingo Metzmacher; R: Matthias Hartmann
Aida (Verdi) 22-28 marD: Philippe Auguin; R: Nicolas Joël
Elektra (Strauss) 29 mar-16 aprD: Franz Welser-Möst; R: Uwe Eric Laufenberg
Parsifal (Wagner) 2-8 aprD: Peter Schneider.cond; R: Christine Mielitz
Anna Bolena (Donizetti) 10-20 aprD: Andriy Yurkevych; R: Eric Génovèse
L'italiana in Algeri (Rossini) 18-30 aprD: Jesús López-Cobos; R: Jean-Pierre Ponnelle
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 25 apr-1 maiD: Louis Langrée; R: Falk Richter
Don Pasquale (Donizetti) 26 apr-11 maiD: Jesús López-Cobos; R: Irina Brook
Nabucco (Verdi) 10-22 maiD: Jesús López-Cobos; R: Günter Krämer
Das Rheingold (Wagner) 16-30 maiD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Walkure (Wagner) 17-31 maiD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Siegfried (Wagner) 20 mai-4 jūnD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Gotterdammerung (Wagner) 25 mai-7 jūnD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Fidelio (Beethoven) 3-9 jūnD: Adam Fischer; R: Otto Schenk
Don Giovanni (Mozart) 11-19 jūnD: Cornelius Meister; R: Jean-Louis Martinoty
The Tempest (Ades) 14-27 jūnD: Thomas Adès; R: Robert Lepage
Cardillac (Hindemith) 22-29 jūnD: Franz Welser-Möst; R: Sven-Eric Bechtolf
Rigoletto (Verdi) 4 sep-31 janD: Evelino Pidò; R: Pierre Audi
Der fliegende Hollander (Wagner) 5-11 sepD: Peter Schneider.cond; R: Christine Mielitz
La traviata (Verdi) 9 sep-23 maiD: Michael Schønwandt; R: Jean-François Sivadier
La cenerentola (Rossini) 16 sep-29 decD: Michael Güttler; R: Sven-Eric Bechtolf
Chowanschtschina (Musorgsky) 20-30 sepD: James Conlon; R: Lev Dodin
L'elisir d'amore (Donizetti) 25 sep-13 jūnD: Guillermo García Calvo; R: Otto Schenk
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 29 sep-3 marD: Guillermo García Calvo; R: Richard Bletschacher
Macbeth (Verdi) 4 okt-18 jūnD: Alain Altinoglu; R: Christian Rath
Madama Butterfly (Puccini) 5-11 oktD: Philippe Auguin; R: Josef Gielen
Anna Bolena (Donizetti) 9-23 oktD: Andriy Yurkevych; R: Eric Génovèse
The Tempest (Ades) 12-18 oktD: Thomas Adès; R: Robert Lepage
Don Giovanni (Mozart) 22 okt-30 aprD: Cornelius Meister; R: Jean-Louis Martinoty
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 25 okt-5 novD: Patrick Lange; R: Falk Richter
La boheme (Puccini) 7 nov-26 marD: Marco Armiliato; R: Franco Zeffirelli
Werther (Massenet) 11-20 novD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Elektra (Strauss) 13-25 novD: Peter Schneider.cond; R: Uwe Eric Laufenberg
Hansel und Gretel (Humperdinck) 19 nov-4 decD: Christian Thielemann; R: Adrian Noble
Der Rosenkavalier (Strauss) 6 dec-9 jūnD: Adam Fischer; R: Otto Schenk
Salome (Strauss) 7 dec-21 janD: Dennis Russell Davies / Mikko Franck; R: Boleslaw Barlog
Vec Makropulos (Janacek) 13-23 decD: Jakub Hrůša; R: Peter Stein
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-3 janD: Stefan Soltesz; R: Otto Schenk
Fidelio (Beethoven) 7 jan-11 maiD: Peter Schneider cond; R: Otto Schenk
Siegfried (Wagner) 7 janD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Das Rheingold (Wagner) 10 janD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Un ballo in maschera (Verdi) 12 jan-29 aprD: Jesús López-Cobos; R: Gianfranco de Bosio
Die Walkure (Wagner) 13 janD: Simon Rattle; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Zauberflote (Mozart) 23-30 janD: Cornelius Meister; R: Patrice Caurier
Gotterdammerung (Wagner) 24 janD: Adam Fischer; R: Sven-Eric Bechtolf
Arabella (Strauss) 26 jan-1 febD: Cornelius Meister; R: Sven-Eric Bechtolf
Die Zauberflote fur Kinder (Mozart) 5 febD: Sascha Goetzel
Rusalka (Dvorak,A) 9-21 febD: Tomáš Netopil; R: Sven-Eric Bechtolf
Cosi fan tutte (Mozart) 12-24 febD: Tomáš Netopil; R: Roberto De Simone
Manon (Massenet) 14-28 febD: Frédéric Chaslin; R: Andrei Serban
Romeo et Juliette (Gounod) 23 feb-1 marD: Marco Armiliato; R: Jürgen Flimm
Ariadne auf Naxos (Strauss) 4-15 marD: Cornelius Meister; R: Sven-Eric Bechtolf
Tri Sestri (Eotvos) 6-18 marD: Peter Eötvös / Jonathan Stockhammer; R: Yuval Sharon
Aida (Verdi) 8-17 marD: Simone Young; R: Nicolas Joël
Parsifal (Wagner) 24-30 marD: Adam Fischer; R: Christine Mielitz
La clemenza di Tito (Mozart) 29 mar-7 aprD: Adam Fischer; R: Jürgen Flimm
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 3-11 aprD: Tomáš Netopil; R: Otto Schenk
Jenufa (Janacek) 6-20 aprD: Ingo Metzmacher; R: David Pountney
Don Pasquale (Donizetti) 15 apr-29 jūnD: Jesús López-Cobos; R: Irina Brook
Turandot (Puccini) 28 apr-12 maiD: Gustavo Dudamel; R: Marco Arturo Marelli
Boris Godunow (Musorgsky) 6-16 maiD: Marko Letonja; R: Yannis Kokkos, Stephan Grögler
Lohengrin (Wagner) 10-21 maiD: Jaap van Zweden; R: Andreas Homoki
Don Carlo (Verdi) 22 mai-2 jūnD: Myung-Whun Chung; R: Daniele Abbado
Simon Boccanegra (Verdi) 24 mai-4 jūnD: Marco Armiliato; R: Peter Stein
Alceste (Gluck) 14-21 jūnD: Christophe Rousset; R: Christof Loy
Manon Lescaut (Puccini) 20-30 jūnD: Marco Armiliato; R: Robert Carsen
Wien, Theater an der Wien  / 
Charodeyka (Tchaikovsky,P) 14-26 sepD: Mikhail Tatarnikov; R: Christof Loy
Tamerlano (concert) (Handel) 25 sepD: Maxim Emelyanychev
Iphigenie en Aulide et Tauride (Gluck) 16-29 oktD: Leo Hussain; R: Torsten Fischer
Alcina (concert) (Handel) 17 oktD: Harry Bicket
La stellidaura vendicante (concert) (Provenzale) 23 oktD: Alessandro De Marchi
Les Pecheurs de perles (Bizet) 16-30 novD: Jean-Christophe Spinosi; R: Lotte de Beer
Demofonte (concert) (Gluck) 23 novD: Alan Curtis
King Arthur (concert) (Purcell) 29 novD: Robert King
American Lulu (Neuwirth) 14 decD: Johannes Kalitzke; R: Kirill Serebrennikov
La straniera (Bellini) 14-28 janD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Cinq-Mars (concert) (Gounod) 27 janD: Ulf Schirmer
Il barbiere di Siviglia (Paisiello) 16-27 febD: René Jacobs; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Hercules (concert) (Handel) 26 febD: Harry Bicket
Geschichten aus dem Wiener Wald (Gruber) 14-23 marD: HK Gruber; R: Michael Sturminger
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-22 aprD: Marc Minkowski; R: Felix Breisach
Zais (concert) (Rameau) 17 aprD: Christophe Rousset
Siroe (concert) (Hasse) 21 aprD: George Petrou
La mere coupable (Milhaud) 8-17 maiD: Leo Hussain; R: Herbert Föttinger
La clemenza di Tito (concert) (Gluck) 11 maiD: Werner Ehrhardt
Das Tagebuch der Anne Frank (concert) (Frid) 10 sepD: Leo Hussain; R: Reto Nickler
Hans Heiling (Marschner) 13-25 sepD: Constantin Trinks; R: Roland Geyer
Catone in Utica (concert) (Vinci) 24 sepD: Riccardo Minasi
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 12-23 oktD: Jean-Christophe Spinosi; R: Claus Guth
Xerse (concert) (Cavalli) 18 oktD: Emmanuelle Haïm
Der fliegende Hollander (Wagner) 12-24 novD: Marc Minkowski; R: Olivier Py
Don Chisciotte in Sierra Morena (concert) (Conti) 15 novD: René Jacobs
Peter Grimes (Britten) 12-22 decD: Cornelius Meister; R: Christof Loy
Armide (concert) (Lully) 18 decD: Christophe Rousset
Die Dreigroschenoper (Weill) 13-30 janD: Johannes Kalitzke; R: Keith Warner
Fidelio (concert) (Beethoven) 18 janD: Nikolaus Harnoncourt
Idomeneo, re di Creta (concert) (Mozart) 22 janD: René Jacobs
Otello (Rossini) 19 feb-1 marD: Antonello Manacorda; R: Damiano Michieletto
Orlando (concert) (Handel) 24 febD: Harry Bicket
Agrippina (Handel) 18 mar-2 aprD: Thomas Hengelbrock; R: Robert Carsen
Il primo omicidio (concert) (Scarlatti,A) 23 marD: Rinaldo Alessandrini
Capriccio (Strauss) 18 apr-2 maiD: Bertrand de Billy; R: Tajana Gürbaca
Arminio (concert) (Handel) 20 aprD: George Petrou
Lucio Silla (concert) (Mozart) 27 aprD: Laurence Equilbey
Wien, Volksoper Wien  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 sep-22 jūnD: Rudolf Bibl / Gerrit Prießnitz; R: Heinz Zednik
Die Zauberflote (Mozart) 2 sep-30 jūnD: Wolfram-Maria Märtig; R: Helmuth Lohner
Il trovatore (Verdi) 3 sep-12 oktD: Alfred Eschwé; R: Dietrich Hilsdorf, Ralf Budde
Guys and Dolls (Loesser) 6 sep-13 oktD: Joseph Olefirowicz; R: Heinz Marecek
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 11 sep-7 oktD: Alfred Eschwé; R: Hinrich Horstkotte
Kiss me, Kate (Porter) 14 sep-13 novD: Lorenz C Aichner; R: Bernd Mottl
Onkel Prasident (Cerha) 11-27 oktD: Alfred Eschwé; R: Josef Ernst Köpplinger
Turandot (Puccini) 18 okt-8 novD: Guido Mancusi; R: Renaud Doucet
Frau Luna (Lincke) 21 okt-9 decD: Lorenz C Aichner; R: Peter Lund
La traviata (Verdi) 25 okt-4 jūnD: Alexander Joel; R: Hans Gratzer
Hansel und Gretel (Humperdinck) 8 dec-6 janD: Eun Sun Kim; R: Karl Dönch
My Fair Lady (Loewe) 27 dec-11 aprD: Michael Tomaschek; R: Robert Herzl
Die lustige Witwe (Lehar) 2-27 janD: Michael Tomaschek; R: Marco Arturo Marelli
Viva la Mamma (Donizetti) 17 jan-4 marD: Kristiina Poska; R: Rolando Villazón
Carmen (Bizet) 24 jan-2 maiD: Gerrit Prießnitz; R: Guy Joosten(original)
Sweeney Todd (Sondheim) 30 jan-23 jūnD: Joseph Olefirowicz; R: Matthias Davids
Pariser Leben (Offenbach) 21 feb-19 aprD: Sébastien Rouland; R: Michiel Dijkema
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 28 feb-21 marD: Alfred Eschwé; R: Marco Arturo Marelli
Erwin, das Naturtalent (Svoboda,M) 7-18 marD: Gerald Wirth; R: Susanne Sommer
Albert Herring (Britten) 8-17 marD: Gerrit Prießnitz; R: Brigitte Fassbaender
Hello, Dolly! (Herman) 19 mar-16 maiD: David Levi; R: Josef Ernst Köpplinger
Fidelio (Beethoven) 22 mar-7 aprD: Julia Jones; R: Markus Bothe
La boheme (Puccini) 23 apr-22 maiD: Marc Piollet; R: Harry Kupfer
Cosi fan tutte (Mozart) 15 mai-29 jūnD: Julia Jones; R: Bruno Klimek
Grafin Mariza (Kalman,E) 23 mai-28 jūnD: Gerrit Prießnitz; R: Thomas Enzinger