2014/15 > Šveice 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Šveice

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Vācija
Francija
Monako

Šveice
 
Lihtenšteina
Austrija
Itālija

Basel, Theater Basel  / 

Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 17+ sepD: Enrico Delamboye / Christoph Gedschold; R: Elmar Goerden
Don Pasquale (Donizetti) 24+ oktD: Giuliano Betta; R: Massimo Rocchi
Otello (Verdi) 29+ novD: Gabriel Feltz/Giuliano Betta; R: Calixto Bieito
Médée (Charpentier,M) 15+ janD: Andrea Marcon; R: Nicolas Brieger
Daphne (Strauss) 13+ febD: Tomas Hanus / Giuliano Betta; R: Christof Loy
The Rape of Lucretia (Britten) 29+ marR: Ulrike Jühe
Così fan tutte (Mozart) 24+ aprD: Ryusuke Numajiri / Giuliano Betta; R: Calixto Bieito
Biel, Theater Orchester Biel Solothurn  / 
Viva la Mamma (Donizetti) 19 sep-15 febD: Franco Trinca; R: Pierre-Emmanuel Rousseau
Rusalka (Dvořák,A) 31 okt-10 aprD: Kaspar Zehnder; R: Daniel Pfluger
King Arthur (Purcell) 6 feb-22 maiD: Marco Zambelli; R: Katharina Rupp
La Tragedie de Carmen (Bizet) 20 mar-12 jūnD: Harald Siegel; R: Dieter Kaegi
Genève, Grand Théâtre de Genève  / 
Rigoletto (Verdi) 3-16 sepD: Alexander Joel; R: Robert Carsen(original), Olivier Fredj(revival)
Eugène Onéguine (Tchaikovsky,P) 9-19 oktD: Michail Jurowski; R: Robert Carsen(original), Paula Scozzi(revival)
Capuleti e Montecchi (concert) (Bellini) 30 novD: Karel Mark Chichon
La Grande duchesse de Gerolstein (Offenbach) 15-31 decD: Franck Villard; R: Laurent Pelly
Le Petit Prince (Levinas) 6-10 janD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
Iphigenie en Tauride (Gluck) 25 jan-4 febD: Hartmut Haenchen; R: Lukas Hemleb
Porgy and Bess (Gershwin) 13-24 febD: William Barkhymer; R: Baayork Lee
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 8-13 marD: Semyon Bychkov
Medea (Cherubini) 9-24 aprD: Marko Letonja; R: Christof Loy
Fidelio (Beethoven) 10-25 jūnD: Pinchas Steinberg; R: Matthias Hartmann
Lausanne, Opéra de Lausanne  / 
Manon (Massenet) 3-12 oktD: Jesús López-Cobos; R: Arnaud Bernard
Le Petit Prince (Levinas) 5-12 novD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
La Veuve joyeuse (Lehár) 21-31 decD: Cyril Diederich; R: Jérôme Savary, Frédérique Lombart
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 16-18 janD: Laurent Gendre; R: Tom Ryser
La traviata (Verdi) 6-15 febD: Corrado Rovaris; R: Jean-Louis Grinda
Tancredi (Rossini) 20-29 marD: Ottavio Dantone; R: Emilio Sagi
Solaris (Fujikura) 24-26 aprD: Erik Nielsen; R: Saburo Teshigawara
Die Zauberflöte (Mozart) 5-14 jūnD: Diego Fasolis; R: Pet Halmen
Luzern, Luzerner Theater  / 
Die Antilope (Staud) 3+ sepD: Howard Arman; R: Dominique Mentha
Der satanarchäolügenialkohöllische Wunschpunsch (Naske) 14+ sepD: Florian Pestell; R: Dominique Mentha
Die lustige Witwe (Lehár) 8+ novD: Howard Arman; R: Dominique Mentha
Cantos de Sirena (Various) 10+ janD: Howard Arman; R: Carlus Padrissa
La bohème (Puccini) 27+ febR: Achim Thorwald
Ariadne auf Naxos (Strauss) 19+ aprD: Howard Arman; R: Holger Müller-Brandes
Prima la musica, poi le parole (=) 13+ maiD: Andrew Dunscombe; R: Christian Kipper
St Gallen, Theater St Gallen  / 
Die tote Stadt (Korngold) 25 sep-21 janD: Otto Tausk; R: Jan Schmidt-Garre
Carmen (Bizet) 18 okt-19 aprD: Modestas Pitrenas / Attilio Tomasello; R: Nicola Berloffa
Gräfin Mariza (Kálmán) 20 decD: Stéphane Fromageot; R: Stefan Huber
Lucrezia Borgia (Donizetti) 14 mar-6 jūnD: Pietro Rizzo / Attilio Tomasello; R: Tobias Kratzer
I due Foscari (Verdi) 14 mar-6 jūnD: Pietro Rizzo; R: Tobias Kratzer
Written on Skin (Benjamin) 2 mai-5 jūnD: Otto Tausk; R: Nicola Raab
I due Foscari (Verdi) 19 jūn-3 jūlD: Attilio Tomasello; R: Carlos Wagner
Winterthur, Theater Winterthur  / 
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 25-28 sepD: Pawel Poplawski; R: Christian von Götz
Iphigenie auf Tauris (Traetta) 3-5 decD: Wolfgang Katschner; R: Rudolf Frey
Maske in Blau (Raymond) 31 dec-4 janD: Heinz Hellberg; R: Heinz Hellberg
Il re pastore (Mozart) 11-21 febD: Christopher Moulds; R: Grischa Asagaroff
Carmen (Bizet) 24 mar-12 aprD: Fabrice Bollon; R: Rosamund Gilmore
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 26-29 marD: Inga Hilsberg; R: Birgit Eckenweber
Die Zauberflöte (Mozart) 6-12 maiD: Mirga Gražinyté-Tyla; R: Nigel Lowery
Zurich, Oper im Knopfloch  / 
L'importanza di esser Franco (Castelnuovo-Tedesco) 18-26 oktD: Charl de Villiers; R: Claudia Blersch
Zurich, Opernhaus Zürich  / 
Die Gaensemagd (Schiphorst) 20 sep-28 jūnD: Thomas Barthel; R: Nina Russi
Lohengrin (Wagner) 21 sep-11 jūlD: Simone Young; R: Andreas Homoki
La fanciulla del West (Puccini) 24 sep-10 oktD: Marco Armiliato; R: Barrie Kosky
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 26 sep-11 oktD: Enrique Mazzola; R: Cesare Lievi
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 24 okt-9 novD: Riccardo Minasi; R: Cordula Däuper
The Turn of the Screw (Britten) 2-23 novD: Constantin Trinks; R: Willy Decker
Die Zauberflöte (Mozart) 7 nov-11 decD: Cornelius Meister; R: Tatjana Gürbaca
Robin Hood (Schwemmer) 15 nov-27 jūnD: Michael Zlabinger; R: Tomo Sugao
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 22 nov-6 decD: Fabio Luisi; R: David Pountney
Luisa Miller (Verdi) 16 dec-2 janD: Carlo Rizzi; R: Damiano Michieletto
La cenerentola (Rossini) 31 dec-15 janD: Giancarlo Andretta; R: Cesare Lievi
Le nozze di Figaro (Mozart) 10-24 janD: Henrik Nánási; R: Sven-Eric Bechtolf
Tristan und Isolde (Wagner) 25 jan-7 febD: Jiří Bělohlávek; R: Claus Guth
Norma (Bellini) 31 jan-21 febD: Fabio Luisi; R: Robert Wilson
Il re pastore (Mozart) 11-21 febD: Christopher Moulds; R: Grischa Asagaroff
Juliette (Martinů) 14 feb-4 marD: Fabio Luisi; R: Andreas Homoki
Ariadne auf Naxos (Strauss) 15 feb-3 marD: Fabio Luisi; R: Claus Guth
Rote Laterne (Jost) 6-27 marD: Alain Altinoglu; R: Nadja Loschky
Anna Bolena (Donizetti) 20 mar-2 aprD: Andriy Yurkevych; R: Giancarlo Del Monaco
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6-25 aprD: Nello Santi; R: Damiano Michieletto
La traviata (Verdi) 18 apr-23 maiD: Marco Armiliato; R: David Hermann
Fidelio (Beethoven) 26 apr-10 maiD: Markus Poschner; R: Andreas Homoki
Slutchaï (Strasnoy) 8-21 maiD: Carrie-An Matheson; R: Jan Eßinger
La verita in cimento (Vivaldi) 25 mai-16 jūnD: Ottavio Dantone; R: Jan Philipp Gloger
Aida (Verdi) 6-20 jūnD: Michele Mariotti; R: Tatjana Gürbaca
Capuleti e Montecchi (Bellini) 21 jūn-12 jūlD: Fabio Luisi; R: Christof Loy
L'elisir d'amore (Donizetti) 26 jūn-5 jūlD: Giacomo Sagripanti; R: Grischa Asagaroff
Elektra (Strauss) 28 jūn-10 jūlD: Lothar Koenigs; R: Martin Kušej