2014/15 > Čehija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Čehija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Polija
Vācija

Čehija
 
Austrija Slovākija
Ungārija

Brno, Národní divadlo Brno / National Theatre Brno  / 

Polish Blood (Nedbal) 10 sep-31 decD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Tomáš Pilař
Rusalka (Dvořák,A) 12 sep-30 decD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
The Bartered Bride (Smetana) 13 sep-19 decD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
Osud (Janáček) 21 sep-5 novD: Jakub Klecker; R: Ansgar Haag
Maria di Rohan (Donizetti) 30 sep-4 novD: Ondrej Olos; R: Barbara Klimo
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 okt-11 decD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos / David Švec; R: Sandro Santillo
Carmen (Bizet) 15 okt-29 decD: Jaroslav Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros
Aida (Verdi) 29 okt-4 decD: Jaroslav Kyzlink / Peter Feranec; R: Václav Věžník
Requiem (Dvořák,A) 30 okt
Nabucco (Verdi) 8 nov-27 decD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
Alice in Bed (Medek) 14-23 novR: Rocc
Vec Makropulos (Janáček) 21 nov-20 decD: Marko Ivanović; R: David Radok
The Cunning Little Vixen (Janáček) 22-27 nov
Jenůfa (Janáček) 23 nov
The Excursions of Mr Broucek (Janáček) 25 nov
The Cunning Little Vixen (Janáček) 26 nov
La Dafne (Hanzlík) 2-10 dec
Don Giovanni (Mozart) 3 dec
Der fliegende Holländer (Wagner) 9 dec
Papageno spielt auf der Zauberflöte (Streul) 12-26 dec
I vespri siciliani (Verdi) 16+ decD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik
Turandot (Puccini) 18 dec
Čarokraj (Ivanovič) 6+ feb
Hry o Marii (Martinů) 27+ mar
Tosca (Puccini) 15+ mai
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Robinson Crusoe (Offenbach) 10 sepD: František Babický; R: Martin Otava
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 sepD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
Eva (Foerster,J) 26 sepD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Olomouc, Moravské divadlo Olomouc / Moravian Theatre Olomouc  / 
Paganini (Lehár) 3 sep-11 oktD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Falstaff (Verdi) 7 sep-5 oktD: Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Turandot (Puccini) 8 sep-29 oktD: Petr Šumník; R: Václav Málek
Operetta anthology (Offenbach) 9 sep-10 oktD: Miloslav Oswald; R: Miro Grisa
Netopýr (Strauss,J) 10 sepD: Tomáš Hanák; R: Zbyněk Brabec
Carmen (Bizet) 11 sepD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Noc plná světla (Pololáník) 13 sepD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Polska krev (Nedbal) 3 okt
Pád Antikrista (Ullmann) 18-31 oktD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Jan Antonín Pitínský
Prodaná nevěsta (Smetana) 28 oktD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Hubička (Smetana) 13+ feb
Hraběnka Marica () 17+ apr
Lazebník Sevillský (Rossini) 5+ jūn
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Její pastorkyňa (Janáček) 12+ okt
Macbeth (Verdi) 1+ mar
Veselá Vdova (Lehár) 26+ apr
L'elisir d'amore (Donizetti) 21+ jūn
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Čertova stěna (Smetana) 9 okt-5 maiD: Robert Jindra / Marek Prášil; R: Jiří Nekvasil
Výlety páně Broučkovy (Janáček) 16 okt-31 maiD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
La traviata (Verdi) 23 okt-13 marD: Miriam Němcová; R: Carmen Or
Genoveva (Schumann) 31 okt-16 novD: Charles Olivieri-Munroe / Jakub Žídek; R: Martin Glaser
Ernani (Verdi) 1-8 novD: Tomáš Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský
Kata Kabanova (Janáček) 7-23 novD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Marie Stuartovna (Donizetti) 18 dec-11 jūnD: Tomáš Brauner / Marek Prášil; R: Linda Keprtová
Nabucco (Verdi) 30 dec-13 febD: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; R: Michael Tarant
Ohnivý anděl (Prokofiev) 26 feb-10 jūnD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil
Anna Bolena (Donizetti) 7 mar-11 aprD: Oliver von Dohnányi / Jakub Žídek; R: Ivan Krejčí
Filoktétés (Klusák) 14-21 maiD: Marko Ivanović; R: Jiří Nekvasil
Andrea Chénier (Giordano) 18-23 jūnD: Zbyněk Müller / Sander Teepen; R: Ivan Krejčí
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Prodaná nevěsta (Smetana) 1-2 sepD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová
Polska krev (Nedbal) 4-28 sepD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Jan Ježek
Tosca (Puccini) 20 sepD: Petr Kofroň; R: Jan Burian
Voják a tanečnice (Martinů) 21 sepD: Petr Kofroň; R: Tomáš Pilař
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 30 sepD: Tomáš Brauner; R: Dominik Beneš
Aida (Verdi) 18+ oktD: Frantisek Drs / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 27 aug-30 aprD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Joël Lauwers
Così fan tutte (Mozart) 28 aug-25 jūnD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Martin Čičvák
Le nozze di Figaro (Mozart) 30 aug-6 jūnD: Jakub Klecker / Jan Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek
Don Giovanni (Mozart) 31 aug-27 jūnD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka(original), Lukáš Trpišovský
L'olimpiade (Mysliveček) 3-16 oktD: Václav Luks; R: Ursel Herrmann
Die Zauberflote (Mozart) 5 feb-16 jūnD: Zbyněk Müller; R: Vladimír Morávek
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
Rusalka (Dvořák,A) 2 sep-22 aprD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
The Jacobin (Dvořák,A) 4 sep-13 jūnD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman
The Bartered Bride (Smetana) 12 sep-14 jūnD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
Pad Arkuna (Fibich) 9 okt-18 aprD: John Fiore; R: Jiří Heřman
Simon Boccanegra (Verdi) 17 okt-12 novD: Jaroslav Kyzlink; R: David Pountney
Carmen (Bizet) 22 okt-29 maiR: Jozef Bednárik
Libuse (Smetana) 28 okt-1 maiD: Robert Jindra; R: Petr Novotný
The Devil and Kate (Dvořák,A) 8 nov-14 jūnD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
The Two Widows (Smetana) 10 nov-24 jūnR: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janáček) 15 nov-12 marD: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
Jenůfa (Janáček) 21 nov-17 aprD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Nová země (Hába) 12 decD: Petr Kofroň; R: Miroslav Bambušek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 dec-11 janD: David Švec; R: Simone Sandroni
La traviata (Verdi) 17 feb-23 jūnR: Jana Kališová
Boris Godunov (Mussorgsky) 26 mar-31 maiD: Petr Kofroň; R: Linda Keprtová
From the House of the Dead (Janáček) 14 mai-12 jūnD: Robert Jindra; R: Daniel Špinar
Praha, Státní Opera / State Opera  / 
La bohème (Puccini) 29 aug-5 maiR: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 30 augD: Martin Leginus; R: Petar Selem
Rigoletto (Verdi) 31 aug-5 jūnR: Karel Jernek
Nabucco (Verdi) 3 sep-6 jūnD: Hilary Griffiths / Richard Hein; R: Karel Němec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 sep-14 marD: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; R: Martin Otava
La traviata (Verdi) 5 sep-18 jūnD: Martin Leginus / Richard Hein; R: Arnaud Bernard
Turandot (Puccini) 6 sep-16 jūnD: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Il trovatore (Verdi) 7 sep-9 jūnR: Lubor Cukr
Rusalka (Dvořák,A) 10 sep-24 jūnD: Jan Chalupecký / Jiří Štrunc; R: Zdeněk Troška
Tosca (Puccini) 11 sep-25 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Tomáš Brauner; R: Martin Otava
Carmen (Bizet) 13 sep-27 jūnD: Tomáš Brauner; R: Zdeněk Troška
Madama Butterfly (Puccini) 17 sep-7 maiD: Jiří Štrunc / Hilary Griffiths; R: Karel Jernek
Salome (Strauss) 23 okt-17 jūnD: Heiko Mathias Förster / Jiří Štrunc; R: Mariusz Trelinski
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 dec-31 janD: Enrico Dovico; R: Martin Otava
Mefistofele (Boito) 22 jan-6 jūnD: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Ivan Krejčí
Otello (Verdi) 29 jan-27 maiD: Martin Leginus; R: Dominik Neuner, Lubor Cukr
Tannhäuser (Wagner) 15 mar-28 aprD: Hilary Griffiths / Richard Hein; R: Andrejs Žagars
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 23 apr-21 jūnD: Martin Leginus; R: Matěj Forman
Macbeth (Verdi) 11-26 jūnD: Jiří Štrunc; R: Martin Čičvák