2014/15 > Čehija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Čehija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Polija
Vācija

Čehija
 
Austrija Slovākija
Ungārija

Brno, Národní divadlo / National Theatre Brno  / 

Polish Blood (Nedbal) 10 sep-20 jūnD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Tomáš Pilař
Rusalka (Dvorak,A) 12 sep-21 marD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
The Bartered Bride (Smetana) 13 sep-4 jūnD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: Ondřej Havelka
Osud (Janacek) 21 sep-5 novD: Jakub Klecker; R: Ansgar Haag
Maria di Rohan (Donizetti) 30 sep-19 marD: Ondrej Olos; R: Barbara Klimo
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 3 okt-11 decD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos / David Švec; R: Sandro Santillo
Carmen (Bizet) 15 okt-30 maiD: Jaroslav Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ladislav Štros
Aida (Verdi) 29 okt-22 maiD: Jaroslav Kyzlink / Peter Feranec; R: Václav Věžník
Requiem (concert) (Dvorak,A) 30 oktD: Jaroslav Kyzlink
Nabucco (Verdi) 8 nov-14 jūnD: Jakub Klecker / Jaroslav Kyzlink; R: György Selmeczi
Alice in Bed (Medek) 14-23 novD: Ondrej Olos; R: Rocc
Vec Makropulos (Janacek) 21 nov-20 decD: Marko Ivanović; R: David Radok
The Cunning Little Vixen (Janacek) 22-27 novD: Nikol Kraft; R: David Kříž
Jenufa (Janacek) 23-28 novD: Dirk Kaftan / Mikhail Sinkevich; R: Peter Konwitschny
The Excursions of Mr Broucek (Janacek) 25 novD: Robert Jindra; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
The Cunning Little Vixen (Janacek) 26 novD: Robert Jindra; R: Ondřej Havelka
La Dafne (Hanzlik) 2 dec-31 maiD: Ondrej Olos; R: Rocc
Don Giovanni (Mozart) 3 dec-16 jūnD: Ondrej Olos / Marko Ivanović; R: Bruno Berger-Gorski
Der fliegende Hollander (Wagner) 9 dec-19 maiD: Jakub Klecker / Pavel Šnajdr; R: Roman Polák
Papageno spielt auf der Zauberflote (Streul) 12 dec-24 aprR: Tomáš Pilař
I vespri siciliani (Verdi) 16 dec-3 marD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Laco Adamik
Turandot (Puccini) 18 dec-9 maiD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil
Na ty louce zeleny (Benes,Jara) 8-19 jan
Hubicka (Smetana) 19+ janD: Jakub Klecker; R: Linda Keprtová
Powder Her Face (Ades) 29 jan
Enchantia (Ivanovic) 6 feb-11 apr
La traviata (Verdi) 12 feb-26 mai
Hry o Marii (Martinu) 27 mar-19 apr
Madama Butterfly (Puccini) 17 apr-27 mai
Tosca (Puccini) 15 mai-17 jūn
The Cunning Little Vixen (Janacek) 19-23 jūnD: Jakub Klecker; R: James Conway
Tosca (Puccini) 11 sep-15 jūnD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Heřman
Polish Blood (Nedbal) 13 sep-3 jūnD: Jakub Klecker / Onderj Olos; R: Tomáš Pilař
Rusalka (Dvorak,A) 18 sep-14 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Vladimír Morávek
Aida (Verdi) 22 sep-17 febD: Jaroslav Kyzlink; R: Václav Věžník
Jenufa (Janacek) 2 okt-7 novD: Marko Ivanović; R: Martin Glaser
Prodana nevesta (Smetana) 15 okt-16 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Jakub Klecker; R: Ondřej Havelka
Alice in Bed (Medek) 16-27 oktD: Ondrej Olos; R: Rocc
Nabucco (Verdi) 25 okt-12 jūnD: Jakub Klecker; R: György Selmeczi
Hry o Marii (Martinu) 3 nov-23 marD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Heřman
Papageno spielt auf der Zauberflote (Streul) 12 nov-17 maiD: Onderj Olos; R: Tomáš Pilař
Hubicka (Smetana) 4 dec-20 aprD: Jakub Klecker; R: Linda Keprtová
La Dafne (Hanzlik) 6 dec-6 jūnD: Ondrej Olos; R: Rocc
Carokraj (Ivanovic) 15 dec-10 janD: Marko Ivanović; R: Petr Forman
Don Giovanni (Mozart) 17 jan-25 febD: Marko Ivanović / Ondrej Olos; R: Bruno Berger-Gorski
Powder Her Face (Ades) 29 jan-4 maiD: Marko Ivanović; R: Tomáš Studený
La traviata (Verdi) 2 feb-31 maiD: Jaroslav Kyzlink; R: Zbyněk Srba
Turandot (Puccini) 6 feb-29 maiD: Jakub Klecker / Ondrej Olos; R: Jiří Nekvasil
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10 feb-7 marD: Ondrej Olos; R: Sandro Santillo
Der fliegende Hollander (Wagner) 20 feb-17 aprD: Jakub Klecker / Pavel Šnajdr; R: Roman Polák
Carmen (Bizet) 18 mar-9 jūnD: Ondrej Olos; R: Tomáš Pilař
The Cunning Little Vixen (Janacek) 1 apr-1 jūnD: Jakub Klecker; R: James Conway
Madama Butterfly (Puccini) 9-23 aprD: Jaroslav Kyzlink; R: Jiří Nekvasil
Dido and Aeneas (Purcell) 13 mai-10 jūnD: Václav Luks; R: Jiří Heřman
Epic of Gilgamesh (Martinu) 13 mai-10 jūnD: Marko Ivanović; R: Jiří Heřman
Ceské Budějovice, Jihočeské divadlo / South Bohemian Theatre  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 6 dec-19 janD: Mario De Rose; R: Josef Průdek
Carmen (Bizet) 3 janD: Mario De Rose; R: Jana Kališová
Et nunc et semper (De Rose) 23 janD: Mario De Rose; R: Miloslav Veselý
Cavalleria rusticana (Mascagni) 23 janD: Mario De Rose; R: Miloslav Veselý
Carmen (Bizet) 16-26 jūlD: Mario De Rose, Jan Bubák; R: Jana Kališová
Rusalka (Dvorak,A) 4-9 augD: Mario De Rose / Martin Peschík; R: Jiří Heřman
Liberec, Divadlo F X Šaldy Liberec  / 
Robinson Crusoe (Offenbach) 10 sepD: František Babický; R: Martin Otava
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 23 sep-4 febD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
Eva (Foerster,J) 26 sep-21 janD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
La forza del destino (Verdi) 25 novD: Martin Doubravský; R: Tomáš Pilař
Polish Blood (Nedbal) 28 nov-14 febD: František Babický; R: Gabriela Petráková
Rusalka (Dvorak,A) 29 nov-25 janD: František Babický; R: Martin Otrava
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 decD: František Babický; R: Martin Otava
La traviata (Verdi) 11 decD: Martin Doubravský; R: Martin Otava
The Legend of the Catherine (Bodorova) 19 dec-24 febR: Martin Otava
Nabucco (Verdi) 17 janD: Martin Doubravský; R: Zdeněk Kaloč
The Bartered Bride (Smetana) 20 feb
Don Quichotte (Massenet) 22 febD: Martin Doubravský; R: Linda Keprtová
Olomouc, Moravské divadlo / Moravian Theatre Olomouc  / 
Paganini (Lehar) 3 sep-28 febD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Falstaff (Verdi) 7 sep-1 febD: Miloslav Oswald; R: Andrea Hlinková
Turandot (Puccini) 8 sep-3 aprD: Petr Šumník; R: Václav Málek
Operetta anthology (Offenbach) 9 sep-29 marD: Miloslav Oswald; R: Miro Grisa
Netopyr (Strauss,J) 10 sep-26 febD: Tomáš Hanák; R: Zbyněk Brabec
Carmen (Bizet) 11 sep-27 febD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Noc plna svetla (Pololanik) 13 sep-5 aprD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Polska krev (Nedbal) 3 okt-20 janD: Tomáš Hanák / Pavel Šnajdr; R: Gustav Skála
Pad Antikrista (Ullmann) 18 okt-21 aprD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Jan Antonín Pitínský
Prodana nevesta (Smetana) 28 oktD: Petr Šumník; R: Michael Tarant
Rose-Marie (Friml) 5 dec-10 marD: Petr Šumník / Tomáš Hanák; R: Gustav Skála
Hubicka (Smetana) 13 feb-17 marD: Tomáš Hanák / Petr Šumník; R: Martin Dubovic
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 aprD: Miloslav Oswald; R: Martin Otava
Hrabenka Marica (Kalman,E) 17-27 aprD: Miloslav Oswald / Petr Šumník; R: Dagmar Hlubková
Lazebnik Sevillsky (Rossini) 5+ jūn
Opava, Slezské divadlo / Silesian Theatre Opava  / 
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 25 sep-19 janD: Petr Chromčák; R: Lubor Cukr
Jeji pastorkyna (Janacek) 12 okt-17 janD: Petr Šumník; R: Jana Pletichová Andělová
Cosi fan tutte (Mozart) 6 nov-31 janD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová Pletichová
Nabucco (Verdi) 22 nov-25 decD: Tomáš Hanák; R: Jana Andělová-Pletichová
Macbeth (Verdi) 1+ mar
Vesela vdova (Lehar) 26+ apr
L'elisir d'amore (Donizetti) 21+ jūn
Ostrava, Národní Divadlo Moravskoslezské / National Moravian-Silesian Theatre  / 
Certova stena (Smetana) 9 okt-5 maiD: Robert Jindra / Marek Prášil; R: Jiří Nekvasil
Vylety pane Brouckovy (Janacek) 16 okt-31 maiD: Robert Jindra / Jan Šrubař; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
La traviata (Verdi) 23 okt-13 marD: Miriam Němcová; R: Carmen Or
Genoveva (Schumann) 31 okt-16 novD: Charles Olivieri-Munroe / Jakub Žídek; R: Martin Glaser
Ernani (Verdi) 1-8 novD: Tomáš Brauner / Jan Šrubař; R: Marián Chudovský
Kata Kabanova (Janacek) 7-23 novD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Marie Stuartovna (Donizetti) 18 dec-11 jūnD: Tomáš Brauner / Marek Prášil; R: Linda Keprtová
Nabucco (Verdi) 30 dec-13 febD: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; R: Michael Tarant
Ohnivy andel (Prokofiev) 26 feb-10 jūnD: Robert Jindra / Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil
Anna Bolena (Donizetti) 7 mar-11 aprD: Oliver von Dohnányi / Jakub Žídek; R: Ivan Krejčí
Filoktetes (Klusak) 14-21 maiD: Marko Ivanović; R: Jiří Nekvasil
Andrea Chenier (Giordano) 18 jūn-15 marD: Zbyněk Müller / Sander Teepen; R: Ivan Krejčí
Andrea Chenier (Giordano) 9 sep-15 marD: Zbyněk Müller / Sander Teepen; R: Ivan Krejčí
The Bartered Bride (Smetana) 27 sep-12 decD: Jan Šrubař; R: Ilja Racek
The Fiery Angel (Prokofiev) 2 okt-28 maiD: Jan Kučera; R: Jiří Nekvasil
The Three Wishes (Martinu) 15 okt-12 maiD: Jakub Klecker / Robert Kružík; R: Jiří Nekvasil
Nabucco (Verdi) 27 okt-26 aprD: Tomáš Brauner / Jakub Žídek; R: Michael Tarant
La traviata (Verdi) 13 nov-15 aprD: Jakub Klecker; R: Carmen Or
Roberto Devereux (Donizetti) 10 dec-20 maiD: Zbyněk Müller / Jan Šrubař; R: Peter Gábor
The Devil's Wall (Smetana) 16-30 janD: Jakub Klecker; R: Jiří Nekvasil
Maria Stuarda (Donizetti) 5 feb-10 aprD: Tomáš Brauner / Marek Prášil; R: Linda Keprtová
Hamlet (Thomas,A) 3 mar-15 jūnD: Tomáš Brauner; R: Radovan Lipus
Anna Bolena (Donizetti) 11 mar-14 aprD: Jakub Žídek; R: Ivan Krejčí
The Brandenburgers in Bohemia (Smetana) 9-18 jūnD: Jakub Klecker / Marek Prášil; R: Jiří Nekvasil
Plzen, J K Tyl Theatre  / 
Prodana nevesta (Smetana) 1 sep-28 oktD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová
Polska krev (Nedbal) 4 sep-3 janD: Pavel Kantořík / Jiří Petrdlík; R: Jan Ježek
Tosca (Puccini) 20 sep-19 decD: Petr Kofroň; R: Jan Burian
Vojak a tanecnice (Martinu) 21 sep-9 janD: Petr Kofroň; R: Tomáš Pilař
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 30 sep-4 janD: Tomáš Brauner; R: Dominik Beneš
Aida (Verdi) 18 okt-6 jūnD: Frantisek Drs / Jiří Štrunc; R: Tomáš Pilař
La traviata (Verdi) 25 okt-9 decD: Tomáš Brauner / Jiří Petrdlík; R: Linda Keprtová
Prodana nevesta (Smetana) 10 dec-21 janD: Oliver von Dohnányi; R: Jana Kališová
Cavalleria rusticana (Mascagni) 24-27 jan
Pagliacci (Leoncavallo) 24-27 jan
Praha, Stavovské divadlo / Theatre of the Estates  / 
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 27 aug-30 aprD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Joël Lauwers
Cosi fan tutte (Mozart) 28 aug-25 jūnD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Martin Čičvák
Le nozze di Figaro (Mozart) 30 aug-6 jūnD: Jakub Klecker / Jan Chalupecký / Robert Jindra; R: Josef Průdek
Don Giovanni (Mozart) 31 aug-27 jūnD: Jan Chalupecký / David Švec; R: Martin Kukučka(original), Lukáš Trpišovský
L'olimpiade (Myslivecek) 3-16 oktD: Václav Luks; R: Ursel Herrmann
Die Zauberflote (Mozart) 5 feb-16 jūnD: Zbyněk Müller; R: Vladimír Morávek
Don Giovanni (Mozart) 4 sep-14 jūnD: Jan Chalupecký / David Svec; R: Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský
Die Zauberflote (Mozart) 10 sep-8 jūnD: Jaroslav Kyzlink / David Svec; R: Vladimír Morávek
Le nozze di Figaro (Mozart) 16 sep-17 jūnD: Jan Chalupecký / Robert Jindra / Jakub Klecker; R: Josef Průdek
Cosi fan tutte (Mozart) 1 okt-17 marD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Martin Cičvák
La cenerentola (Rossini) 21 jan-11 jūnD: Jan Kučera; R: Enikő Eszenyi
Concert (Mozart) 27 jan
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 27 apr-28 maiD: David Svec; R: Joël Lauwers
Praha, Národní divadlo / National Theatre Prague  / 
Rusalka (Dvorak,A) 2 sep-22 aprD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
The Jacobin (Dvorak,A) 4 sep-13 jūnD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman
The Bartered Bride (Smetana) 12 sep-14 jūnD: Jaroslav Kyzlink / David Švec; R: Magdalena Švecová
Pad Arkuna (Fibich) 9 okt-18 aprD: John Fiore; R: Jiří Heřman
Simon Boccanegra (Verdi) 17 okt-12 novD: Jaroslav Kyzlink; R: David Pountney
Carmen (Bizet) 22 okt-29 maiD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik
Libuse (Smetana) 28 okt-1 maiD: Robert Jindra; R: Petr Novotný
The Devil and Kate (Dvorak,A) 8 nov-14 jūnD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
The Two Widows (Smetana) 10 nov-24 jūnD: Robert Jindra / Jan Chalupecký; R: Jiří Nekvasil
The Cunning Little Vixen (Janacek) 15 nov-12 marD: Robert Jindra / Zbynĕk Müller; R: Ondřej Havelka
Jenufa (Janacek) 21 nov-17 aprD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Nova zeme (Haba) 12 decD: Petr Kofroň; R: Miroslav Bambušek
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 dec-11 janD: David Švec; R: Simone Sandroni
La traviata (Verdi) 17 feb-23 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jana Kališová
Boris Godunov (Mussorgsky) 26 mar-31 maiD: Petr Kofroň; R: Linda Keprtová
From the House of the Dead (Janacek) 14 mai-12 jūnD: Robert Jindra; R: Daniel Špinar
The Jacobin (Dvorak,A) 1 sep-14 aprD: Zbyněk Müller / David Švec; R: Jiří Heřman
Carmen (Bizet) 3 sep-4 jūnD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Jozef Bednárik
The Bartered Bride (Smetana) 9 sep-30 jūnD: Jaroslav Kyzlink / David Svec; R: Magdalena Svecová
La traviata (Verdi) 12 sep-29 jūnD: Zbyněk Müller / Jaroslav Kyzlink; R: Jana Kališová
The Devil and Kate (Dvorak,A) 20 sep-30 aprD: Jan Chalupecký; R: Marián Chudovský
Rusalka (Dvorak,A) 22 sep-28 aprD: Jaroslav Kyzlink / Zbyněk Müller; R: Jiří Heřman
Orango (Shostakovich) 6 okt-2 decD: Jan Kučera; R: Sláva Daubnerová
Le Rossignol (Stravinsky) 22 okt-22 aprD: Jan Latham-Koenig / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
Iolanta (Tchaikovsky,P) 22 okt-22 aprD: Jan Latham-Koenig / Jan Chalupecký; R: Dominik Beneš
Libuse (Smetana) 28 okt-8 maiD: Robert Jindra; R: Petr Novotný
The Cunning Little Vixen (Janacek) 31 okt-12 jūnD: Robert Jindra / Zbyněk Müller; R: Ondřej Havelka
Boris Godunov (Musorgsky) 6 nov-6 aprD: Petr Kofroň / Jan Chalupecký; R: Linda Keprtová
Jenufa (Janacek) 3 feb-9 aprD: Robert Jindra; R: Jiří Nekvasil
Juliette (Martinu) 24 mar-1 jūnD: Jaroslav Kyzlink
Andrea Chenier (Giordano) 5 mai-7 jūnD: Petr Kofroň; R: Michal Dočekal
From the House of the Dead (Janacek) 17-23 maiD: Robert Jindra / David Švec; R: Daniel Špinar
Enchantia (Ivanovic) 24-27 jūnD: Marko Ivanović / David Svec; R: Petr Forman
Praha, Státní Opera / State Opera  / 
La boheme (Puccini) 29 aug-5 maiD: Jiří Štrunc / Tomáš Brauner; R: Ondřej Havelka
Aida (Verdi) 30 augD: Martin Leginus; R: Petar Selem
Rigoletto (Verdi) 31 aug-5 jūnD: Richard Hein; R: Karel Jernek
Nabucco (Verdi) 3 sep-6 jūnD: Hilary Griffiths / Richard Hein / Rastislav Stur; R: Karel Němec
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 sep-14 marD: Tomáš Brauner / Enrico Dovico; R: Martin Otava
La traviata (Verdi) 5 sep-18 jūnD: Martin Leginus / Richard Hein; R: Arnaud Bernard
Turandot (Puccini) 6 sep-16 jūnD: Enrico Dovico / Richard Hein; R: Václav Věžník
Il trovatore (Verdi) 7 sep-9 jūnD: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; R: Lubor Cukr
Rusalka (Dvorak,A) 10 sep-24 jūnD: Jan Chalupecký / Jiří Štrunc; R: Zdeněk Troška
Tosca (Puccini) 11 sep-25 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Tomáš Brauner; R: Martin Otava
Carmen (Bizet) 13 sep-27 jūnD: Tomáš Brauner; R: Zdeněk Troška
Madama Butterfly (Puccini) 17 sep-7 maiD: Jiří Štrunc / Hilary Griffiths; R: Karel Jernek
Salome (Strauss) 23 okt-17 jūnD: Heiko Mathias Förster / Jiří Štrunc; R: Mariusz Treliński
Die Fledermaus (Strauss,J) 14 dec-31 janD: Enrico Dovico; R: Martin Otava
Mefistofele (Boito) 22 jan-6 jūnD: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Ivan Krejčí
Otello (Verdi) 29 jan-27 maiD: Martin Leginus; R: Dominik Neuner, Lubor Cukr
Tannhauser (Wagner) 15 mar-28 aprD: Hilary Griffiths / Richard Hein; R: Andrejs Žagars
Hansel und Gretel (Humperdinck) 23 apr-21 jūnD: Martin Leginus / Richard Hein; R: Matěj Forman
Macbeth (Verdi) 11-26 jūnD: Jiří Štrunc / Marek Šedivý; R: Martin Čičvák
Carmen (Bizet) 21 aug-11 jūnD: Tomáš Brauner / Zbynĕk Müller; R: Zdeněk Troška
Aida (Verdi) 22 aug-21 maiD: Martin Leginus / Richard Hein; R: Petar Selem
Rusalka (Dvorak,A) 28 aug-6 aprD: Jiří Štrunc / Zbyněk Müller; R: Zdeněk Troška
Nabucco (Verdi) 29 aug-4 jūnD: Hilary Griffiths / Richard Hein; R: Karel Němec
La boheme (Puccini) 30 aug-11 maiD: Tomáš Brauner / Jiří Štrunc; R: Ondřej Havelka
Macbeth (Verdi) 3 sep-15 jūnD: Jiří Štrunc / Marek Šedivý; R: Martin Čičvák
Tosca (Puccini) 5 sep-3 janD: Martin Leginus; R: Martin Otava
Il trovatore (Verdi) 9 sep-19 aprD: Jan Latham-Koenig / Jiří Štrunc; R: Lubor Cukr
Norma (Bellini) 2 okt-17 jūnD: Enrico Dovico; R: Tomo Sugao
Rigoletto (Verdi) 9 okt-29 aprD: Richard Hein / Hilary Griffiths; R: Karel Jernek
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10 okt-15 maiD: Enrico Dovico / Tomáš Brauner; R: Martin Otava
Salome (Strauss) 12 nov-13 decD: Jiří Štrunc; R: Mariusz Treliński
Mefistofele (Boito) 20 nov-9 jūnD: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Ivan Krejčí
Hansel und Gretel (Humperdinck) 2 dec-1 jūnD: Martin Leginus / Richard Hein / Jiří Štrunc; R: Matěj Forman
Die Fledermaus (Strauss,J) 20 dec-20 janD: Enrico Dovico; R: Martin Otava
Madam Butterfly (Puccini) 4 feb-28 jūnD: Martin Leginus; R: Jiří Heřman
Turandot (Puccini) 12 mar-5 maiD: Enrico Dovico / Richard Hein / Martin Leginus; R: Václav Věžník
La traviata (Verdi) 27 mar-1 jūlD: Richard Hein / Martin Leginus; R: Arnaud Bernard
Romeo et Juliette (Gounod) 21 apr-16 jūnD: Marco Guidarini / Richard Hein; R: Sláva Daubnerová
Die Zauberflote (Mozart) 1 mai-21 jūnD: Martin Leginus; R: Ladislav Štros
Elektra (Strauss) 10-25 jūnR: Keith Warner
Ustí nad Labem, Severočeské divadlo / North Bohemian Theatre of Opera and Ballet  / 
Hrabenka Marica (Kalman,E) 8 sep-25 novD: Milan Kaňák; R: Zbyněk Brabec
Tosca (Puccini) 10 sep-28 decD: Miloš Formáček; R: Tomáš Pilař
Nabucco (Verdi) 16 sepD: Milan Kaňák; R: Martin Dubovic
Ruze z Argentiny (Benes,Jara) 29 sep-9 oktD: Norbert Baxa; R: Bronislav Kotiš
Prodana nevesta (Smetana) 3 okt-16 janD: Milan Kaňák / Miloš Formáček; R: Zbyněk Brabec
Aida (Verdi) 15 oktD: Norbert Baxa, Tvrtko Karlovič; R: Jaromír Brych
La traviata (Verdi) 22 okt-28 janD: Miloš Formáček; R: Martin Dubovic