2014/15 > Vācija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Vācija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Dānija Zviedrija
Nīderlande
Beļģija
Luksemburga

Vācija
 
Polija
Čehija
Francija Šveice Austrija

Aachen, Theater Aachen  / 

West Side Story (Bernstein) 21 sep-28 jūnD: Kazem Abdullah; R: Ewa Teilmans
Luisa Miller (Verdi) 9 nov-26 marD: Kazem Abdullah; R: Mario Corradi
Brokeback Mountain (Wuorinen) 7 dec-22 janD: Kazem Abdullah; R: Ludger Engels
Der Freischutz (Weber) 1 feb-30 jūnD: Justus Thorau; R: Martin Philipp
Jenufa (Janacek) 22 mar-4 jūlD: Kazem Abdullah; R: Michael Helle
Norma (concert) (Bellini) 22 mai-3 jūlD: Justus Thorau
The Turn of the Screw (Britten) 13-24 jūnD: Raimund Laufen; R: Lilly Lee
Tosca (Puccini) 3 sep-28 marD: Kazem Abdullah; R: Ludger Engels
West Side Story (Bernstein) 7 okt-25 febD: Volker Hiemeyer; R: Ewa Teilmans
Orlando (Handel) 8 nov-10 febD: Justus Thorau; R: Jarg Pataki
Der satanarchaolugenialkohollische Wunschpunsch (Naske) 20 nov-22 febR: Martin Philipp
Tannhauser (Wagner) 7 feb-26 maiD: Kazem Abdullah; R: Mario Corradi
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 10 apr-29 maiD: Kazem Abdullah; R: Sebastian Hirn
Die verkaufte Braut (Smetana) 5 jūn-10 jūlD: Justus Thorau; R: Béatrice Lachaussée
Altenburg, Landestheater Altenburg  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 12-30 oktD: Laurent Wagner; R: Maximilian von Mayenburg
La boheme (Puccini) 14 dec-8 aprD: Laurent Wagner; R: Anthony Pilavachi
Peter Grimes (Britten) 15 feb-20 marD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Anatevka (Bock) 6 marD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Briefe des van Gogh (Frid) 13 marD: Takahiro Nagasaki; R: Michael Dissmeier
Martha (Flotow) 31 mai-28 jūnD: Thomas Wicklein; R: Anette Leistenschneider
Carmina Burana (Orff) 3-4 jūlD: Laurent Wagner
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 4 okt-8 maiD: Thomas Wicklein; R: Pascale-Sabine Chevroton
Der Rosenkavalier (Strauss) 6-25 decD: Laurent Wagner; R: Maximilian von Mayenburg
Jenufa (Janacek) 7-12 febD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Der Freischutz (Weber) 22 mai-10 jūnD: Laurent Wagner; R: NN
Annaberg-Buchholz, Eduard-von-Winterstein-Theater Annaberg  / 
Die Blume von Hawaii (Abraham) 21 sep-30 janD: Dieter Klug; R: Tamara Korber
Hexe Hillary und der beleidigte Kontrabass (Lund) 4 okt-5 febD: Peggy Einfeldt; R: Birgit Eckenweber
My Fair Lady (Loewe) 10 okt-6 marD: Dieter Klug; R: Dietrich Kunze
Rigoletto (Verdi) 26 okt-2 maiD: Naoshi Takahashi; R: Tamara Korber
Tanhauser (Mangold) 2 nov-28 marD: Naoshi Takahshi; R: Ingolf Huhn
Der Weihnachtsabend (Lortzing) 7-27 decD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Andreas Hofer (Lortzing) 7-27 decD: Naoshi Takahashi; R: Ingolf Huhn
Figaros Hochzeit (Mozart) 18 jan-4 aprD: Naoshi Takahashi / Fabian Enders; R: Ingolf Huhn
Madame Pompadour (Fall) 1 mar-17 maiD: Dieter Klug; R: Rainer Wenke
Hello Dolly! (Herman) 12 apr-10 maiD: Dieter Klug; R: Urs Alexander Schleiff
Augsburg, Theater Augsburg  / 
Jenufa (Janacek) 20 sep-20 decD: Dirk Kaftan; R: Peter Konwitschny
Hansel und Gretel (Humperdinck) 25 okt-14 febD: Lancelot Fuhry; R: Aron Stiehl
Lohengrin (Wagner) 2 nov-27 decD: Lancelot Fuhry; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Wozzeck (Berg) 7 mar-5 maiD: Roland Techet; R: Ludger Engels
Die Schopfung (concert) (Haydn) 23-24 marD: Bruno Weil
La finta giardiniera (Mozart) 18 apr-12 jūnD: Carolin Nordmeyer; R: Roland Schwab
Macbeth (Verdi) 30 mai-14 jūnD: Lancelot Fuhry; R: Lorenzo Fioroni
Zaide (Mozart) 6-7 augD: Peter Valentovic / Christoph Heil; R: Julia Huebner
Der Konig Kandaules (Zemlinsky) 27+ sepD: Domonkos Héja
Macbeth (Verdi) 18+ oktD: Carolin Nordmeyer; R: Lorenzo Fioroni
Hoffmanns Erzahlungen (Offenbach) 28+ novD: Lancelot Fuhry; R: Jim Lucassen
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 27+ febD: Domonkos Héja; R: Otto Pichler
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 16+ aprD: Domonkos Héja; R: Peter Konwitschny
Der Liebestrank (Donizetti) 27+ maiD: Lancelot Fuhry
Baden-Baden, Festspielhaus Baden-Baden  / 
Capuleti e Montecchi (concert) (Bellini) 27 novD: Karel Mark Chichon
Der Rosenkavalier (Strauss) 27 mar-6 aprD: Simon Rattle; R: Brigitte Fassbaender
Die Prinzessin von Trapezunt (Offenbach) 28 mar-5 aprD: Stanley Dodds; R: Anna Drescher
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 29 mar-5 aprD: Simon Rattle
Der kleine Rosenkavalier (Strauss) 2-6 aprD: Stephan Koncz; R: Hersilie Ewald
La traviata (Verdi) 22-29 maiD: Pablo Heras-Casado; R: Rolando Villazón
Orfeo (Monteverdi) 19-21 jūnD: Pablo Heras-Casado; R: Sasha Waltz
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9-11 jūlD: Valery Gergiev
Die Trojaner (concert) (Berlioz) 12 jūlD: Valery Gergiev
Die Hochzeit des Figaro (concert) (Mozart) 16-19 jūlD: Yannick Nézet-Séguin
La fida ninfa (concert) (Vivaldi) 29 oktD: Andrea Marcon
Tristan und Isolde (Wagner) 19-28 marD: Simon Rattle; R: Mariusz Treliński
Il mondo della luna (Haydn) 20-23 mar
Mefistofele (Boito) 13-19 maiD: Stefan Soltesz; R: Philipp Himmelmann
Die Walkure (concert) (Wagner) 7-10 jūlD: Valery Gergiev
Bautzen, Deutsch-Sorbisches Volkstheater Bautzen  / 
Symphony 9 (Beethoven) 6 novD: Gabriele Dona
Sweeney Todd (Sondheim) 16 jan-1 marD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 25 apr-7 jūnD: Ulrich Kern; R: Dorotty Szalma
My Fair Lady (Loewe) 25 jūn-5 jūlD: Tasso Schille; R: Lutz Hillmann
Berlin, Deutsche Oper Berlin  / 
Die Zauberflote (Mozart) 23 augD: Donald Runnicles; R: Gerlinde Pelkowski
Oresteia (Xenakis) 9-16 sepD: Moritz Gnann; R: David Hermann
Dinorah (concert) (Meyerbeer) 1 oktD: Enrique Mazzola
Ariadne auf Naxos (concert) (Strauss) 14 oktD: Ulf Schirmer
Roberto Devereux (concert) (Donizetti) 5-11 novD: Pietro Rizzo
Die Schandung der Lucretia (Britten) 15-16 novD: Nicholas Carter; R: Fiona Shaw
Carmen (Bizet) 28 nov-21 maiD: Jacques Lacombe / Nicholas Carter / Alain Altinoglu; R: Peter Beauvais, Søren Schuhmacher
Falstaff (Verdi) 29 nov-11 decD: Stefan Solyom; R: Christof Loy
Die Zauberflote (Mozart) 6 dec-14 jūnD: Moritz Gnann / Nicholas Carter; R: Günter Krämer
Tannhauser (Wagner) 7 dec-15 febD: Axel Kober / Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Turandot (Puccini) 12 dec-11 aprD: Ivan Repusic; R: Lorenzo Fioroni
Der Rosenkavalier (Strauss) 14-20 decD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Hansel und Gretel (Humperdinck) 16-28 decD: Donald Runnicles / Moritz Gnann; R: Andreas Homoki
Lohengrin (Wagner) 21 dec-25 aprD: Donald Runnicles; R: Kasper Holten
Der Liebestrank (Donizetti) 22 dec-25 maiD: Nicholas Carter; R: Irina Brook
La traviata (Verdi) 4 jan-4 jūlD: Ivan Repusic; R: Götz Friedrich
Tosca (Puccini) 15 jan-25 marD: Donald Runnicles; R: Boleslaw Barlog
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16-28 janD: Moritz Gnann / Nicholas Carter; R: Götz Friedrich
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 25 jan-14 febD: Donald Runnicles; R: Ole Anders Tandberg
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 jan-22 maiD: William Spaulding / Moritz Gnann; R: Katharina Thalbach
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-6 febD: Ivan Repusic; R: Filippo Sanjust
Elektra (Strauss) 4-7 febD: Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Samson und Dalila (Saint-Saens) 21 feb-1 marD: Jacques Lacombe; R: Patrick Kinmonth
La rondine (Puccini) 8 mar-3 jūlD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Rolando Villazón
Das Madchen aus dem Goldenen Westen (Puccini) 13-28 marD: Carlo Rizzi; R: Vera Nemirova
La boheme (Puccini) 20-30 marD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Madama Butterfly (Puccini) 26 mar-31 maiD: Yves Abel; R: Pier Luigi Samaritani
Romeo et Juliette (Berlioz) 18 apr-2 maiD: Donald Runnicles; R: Sasha Waltz
Don Carlo (Verdi) 23 apr-3 maiD: Donald Runnicles; R: Marco Arturo Marelli
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7-24 maiD: Alexander Vedernikov / Ido Arad; R: Götz Friedrich
La Damnation de Faust (Berlioz) 8-15 maiD: Jacques Lacombe; R: Christian Spuck
Valentina (Maskats) 19 maiD: Modestas Pitrenas; R: Viestur Kairish
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 29 mai-12 jūnD: Steven Sloane; R: Robert Carsen
Nabucco (Verdi) 6-20 jūnD: Paolo Arrivabeni; R: Keith Warner
Faust (Gounod) 19 jūn-5 jūlD: Marco Armiliato; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Romeo et Juliette (Berlioz) 28-29 augD: Moritz Gnann; R: Sasha Waltz
Pelleas und Melisande (Debussy) 9-19 sepD: Donald Runnicles; R: Marco Arturo Marelli
Turandot (Puccini) 12 sep-27 novD: Alexander Joel / Ivan Repusic; R: Lorenzo Fioroni
Cavalleria rusticana (Mascagni) 13 sep-26 marD: Ivan Repusic/NN; R: David Pountney
Der Bajazzo (Leoncavallo) 13 sep-26 marD: Ivan Repusic / NN; R: David Pountney
Die Zauberflote (Mozart) 26 sep-8 jūlD: Nicholas Carter / Donald Runnicles / Moritz Gnann / Daniel Cohen; R: Günter Krämer
L'Africaine (Meyerbeer) 4-24 oktD: Enrique Mazzola; R: Vera Nemirova, Sonja Nemirova
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 8-30 oktD: Yves Abel; R: Götz Friedrich
Nabucco (Verdi) 14 okt-30 janD: Ivan Repusic / Francesco Ivan Ciampa; R: Keith Warner
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 okt-4 maiD: Daniel Cohen; R: Filippo Sanjust
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 okt-13 febD: Moritz Gnann / Daniel Cohen; R: Katharina Thalbach
Don Giovanni (Mozart) 28 okt-12 novD: Daniel Cohen; R: Roland Schwab
Tannhauser (Wagner) 31 okt-27 marD: Donald Runnicles / Ivan Repusic; R: Kirsten Harms
Manon Lescaut (Puccini) 5 nov-17 marD: Donald Runnicles; R: Gilbert Deflo
Tosca (Puccini) 21 nov-15 jūnD: Stefano Ranzani; R: Boleslaw Barlog
Aida (Verdi) 22 nov-10 decD: Andrea Battistoni; R: Benedikt von Peter
La favorite (concert) (Donizetti) 2-8 decD: Ivan Repusic
La boheme (Puccini) 4-31 decD: Andrea Battistoni / Nicholas Carter / William Spaulding; R: Götz Friedrich
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 17-27 decD: Donald Runnicles; R: Katharina Thalbach
Der Liebestrank (Donizetti) 18 dec-27 maiD: Nicholas Carter; R: Irina Brook
La traviata (Verdi) 9 jan-6 maiD: Ivan Repusic / Daniel Cohen; R: Götz Friedrich
Salome (Strauss) 24 jan-6 aprD: Alain Altinoglu; R: Claus Guth
Lohengrin (Wagner) 31 jan-8 maiD: Donald Runnicles / Axel Kober; R: Kasper Holten
Peter Grimes (Britten) 7-18 febD: Donald Runnicles; R: David Alden
Die Sache Makropulos (Janacek) 19 feb-30 aprD: Donald Runnicles; R: David Hermann
Rienzi, der letzte der Tribunen (Wagner) 26 feb-11 marD: Evan Rogister; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
I Capuleti e i Montecchi (concert) (Bellini) 29 feb-3 marD: Paolo Arrivabeni
Die Liebe der Danae (Strauss) 12 mar-9 aprD: Sebastian Weigle; R: Kirsten Harms
Die agyptische Helena (Strauss) 19 mar-8 aprD: Andrew Litton; R: Marco Arturo Marelli
Rigoletto (Verdi) 25 mar-30 jūnD: Andrea Battistoni / Giampaolo Bisanti; R: Jan Bosse
Elektra (Strauss) 3 apr-26 jūnD: Donald Runnicles; R: Kirsten Harms
Der Rosenkavalier (Strauss) 10-17 aprD: Ulf Schirmer; R: Götz Friedrich
Carmen (Bizet) 16 apr-7 jūlD: Ivan Repusic / Nicholas Carter; R: Søren Schuhmacher(original), Peter Beauvais(revival)
Morgen und Abend (Haas,Georg) 29 apr-22 maiD: Michael Boder; R: Graham Vick
Norma (concert) (Bellini) 7-12 maiD: Peter Valentovic
Der Troubadour (Verdi) 28 mai-16 jūnD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Hans Neuenfels
Tristan und Isolde (Wagner) 5-18 jūnD: Donald Runnicles; R: Graham Vick
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 17 jūn-6 jūlD: Donald Runnicles / Nicholas Carter; R: Rodrigo García
Das Rheingold (Wagner) 1-13 aprD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Die Walkure (Wagner) 2-14 aprD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Siegfried (Wagner) 5-15 aprD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Gotterdammerung (Wagner) 9-17 aprD: Donald Runnicles; R: Götz Friedrich
Berlin, Komische Oper Berlin  / 
Die Zauberflote (Mozart) 12 sep-21 novD: Henrik Nánási; R: Suzanne Andrade, Barrie Kosky
Ein Sommernachtstraum (Britten) 13 sep-31 oktD: Kristiina Poska; R: Viestur Kairish
Clivia (Dostal) 20 sep-1 novD: Kai Tietje; R: Stefan Huber
Die schone Helena (Offenbach) 11 okt-12 jūlD: Henrik Nánási; R: Barrie Kosky
Das Gespenst von Canterville (Lange) 2 nov-26 decD: Kristiina Poska; R: Jasmina Hadziahmetovic
West Side Story (Bernstein) 7 nov-3 jūlD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky, Otto Pichler
Don Giovanni (Mozart) 30 nov-11 jūlD: Henrik Nánási / Kristiina Poska; R: Herbert Fritsch
Des Kaisers neue Kleider (Vacek) 10 dec-9 janD: Uwe Sandner; R: Lydia Steier
Die Fledermaus (Strauss,J) 18 dec-29 janD: Stefan Soltesz; R: Andreas Homoki
Arizona Lady (concert) (Kalman,E) 21-30 decD: Kai Tietje
Ball im Savoy (Abraham) 10 jan-28 marD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Eine Frau, die weiss, was sie will! (Straus) 30 jan-10 aprD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky, Adam Benzwi, Pavel B Jiracek
Orpheus (Monteverdi) 14 feb-29 marD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
Herzog Blaubarts Burg (Bartok) 1 mar-8 jūlD: Henrik Nánási; R: Calixto Bieito
Gianni Schicchi (Puccini) 1 mar-8 jūlD: Henrik Nánási; R: Calixto Bieito
Die Schneekonigin (Valtinoni) 5-27 marD: Carlos Spierer; R: Anisha Bondy
Maria de Buenos Aires (concert) (Piazzolla) 20-22 marD: Per Arne Glorvigen
Moses und Aron (Schoenberg,A) 19 apr-7 jūlD: Vladimir Jurowski; R: Barrie Kosky
Odysseus (Monteverdi) 23 apr-4 jūnD: André de Ridder; R: Barrie Kosky
Cosi fan tutte (Mozart) 1 mai-13 jūnD: Uwe Sandner; R: Alvis Hermanis
Carmen (Bizet) 6 mai-30 jūnD: Mirga Gražinytė-Tyla; R: Sebastian Baumgarten
Lucio Silla (concert) (Mozart) 9-13 maiD: Kristiina Poska
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 31 mai-9 jūlD: Konrad Junghänel; R: Lydia Steier
Rigoletto (Verdi) 12 jūn-1 jūlD: Henrik Nánási; R: Barrie Kosky
Ball im Savoy (Abraham) 10 sep-15 oktD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 11 sep-31 oktD: Konrad Junghänel; R: Lydia Steier
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 2 okt-9 jūlD: Stefan Blunier; R: Barrie Kosky
West Side Story (Bernstein) 8 okt-29 febD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky, Otto Pichler
Eine Frau, die weiss, was sie will! (Straus) 24 okt-4 marD: Adam Benzwi; R: Barrie Kosky
Schneewittchen und die 77 Zwerge (Kats-Chernin) 1 nov-26 decD: Pawel Poplawski; R: Christian von Götz
Die schone Helena (Offenbach) 6 nov-15 febD: Kristiina Poska; R: Barrie Kosky
My Fair Lady (Loewe) 28 nov-20 febD: Kristiina Poska; R: Andreas Homoki
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6-28 decD: Kristiina Poska; R: Reinhard von der Thannen
Der feurige Engel (Prokofiev) 10 dec-10 janD: Henrik Nánási/Vassily Sinaisky; R: Benedict Andrews
Die Zirkusprinzessin (concert) (Kalman,E) 20-30 decD: Stefan Soltesz
Kiss me, Kate (Porter) 7 jan-22 febD: Koen Schoots / Peter Christian Feigel; R: Barrie Kosky
Jewgeni Onegin (Tchaikovsky,P) 31 jan-6 jūlD: Henrik Nánási; R: Barrie Kosky
Xerxes (Handel) 5 feb-27 marD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Salon Pitzelberger (concert) (Offenbach) 10 feb
Fantasio (concert) (Offenbach) 13-16 febD: Titus Engel
Das Gespenst von Canterville (Lange) 25 feb-21 aprD: Kristiina Poska; R: Jasmina Hadziahmetovic
Don Giovanni (Mozart) 15 apr-4 jūnD: Henrik Nánási; R: Herbert Fritsch
Clivia (Dostal) 22 apr-5 jūnD: Kai Tietje; R: Stefan Huber
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 1-28 maiD: Hendrik Vestmann; R: Barrie Kosky
Geschichten aus dem Wiener Wald (Gruber) 22 mai-7 jūlD: Hendrik Vestmann; R: Michał Zadara
Cendrillon (Massenet) 12 jūn-10 jūlD: Henrik Nánási; R: Damiano Michieletto
Castor et Pollux (Rameau) 22 jūn-3 jūlD: Christian Curnyn; R: Barrie Kosky
Berlin, Konzerthaus Berlin  / 
Der Silbersee (concert) (Weill) 19-21 marD: Iván Fischer
Berlin, Staatsoper im Schiller Theater  / 
La traviata (Verdi) 14 sep-12 jūnD: Domingo Hindoyan / Daniele Rustioni; R: Peter Mussbach
Candide (Bernstein) 18 sep-26 decD: Wayne Marshall / David Robert Coleman; R: Vincent Boussard
Des Simplicius Simplicissimus Jugend (Hartmann) 27 sep-11 oktD: Adrian Heger; R: Friederike Heller
Tosca (Puccini) 3-25 oktD: Daniel Barenboim / Domingo Hindoyan; R: Alvis Hermanis
Rein Gold (Stemann) 5 okt-24 jūnD: Markus Poschner; R: Nicolas Stemann
Tristan und Isolde (Wagner) 11 okt-28 decD: Daniel Barenboim; R: Harry Kupfer
Die Zauberflote (Mozart) 23 okt-16 maiD: Stefan Soltesz / Sebastian Weigle; R: August Everding
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 29 okt-2 janD: Domingo Hindoyan; R: Ruth Berghaus
La Voix humaine (Poulenc) 7-23 novD: Günther Albers; R: Isabel Ostermann
Tagebuch eines Verschollenen (Janacek) 7-23 novD: Günther Albers; R: Isabel Ostermann
The Turn of the Screw (Britten) 15 nov-5 decD: Ivor Bolton; R: Claus Guth
Faust (Gounod) 23 nov-6 decD: Leo Hussain; R: Karsten Wiegand
Hans im Gluck (Coleman,D) 5-28 decD: Harry Lyth; R: Julia Haebler
Aus einem Totenhaus (Janacek) 7-21 decD: Simon Rattle; R: Patrice Chéreau
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 16 jan-16 aprD: Wayne Marshall; R: Vincent Boussard
Der Freischutz (Weber) 18 jan-8 febD: Sebastian Weigle; R: Michael Thalheimer
Macbeth (Verdi) 7-28 febD: Daniel Barenboim; R: Peter Mussbach
Through Roses (Neikrug) 13-28 febD: Felix Krieger; R: Neco Çelik
Lulu (Berg) 21 feb-13 marD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Wozzeck (Berg) 27 feb-14 marD: Daniel Barenboim; R: Andrea Breth
Das tapfere Schneiderlein (Mitterer) 6-22 marD: Ralf Böhme; R: Maximilian von Mayenburg
Parsifal (Wagner) 28 mar-18 aprD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
Tannhauser (Wagner) 2-5 aprD: Daniel Barenboim; R: Sasha Waltz
Tarquin (Krenek) 19-28 aprD: Max Renne; R: Mascha Pörzgen
Emma und Eginhard (Telemann) 26 apr-10 maiD: René Jacobs; R: Eva-Maria Höckmayr
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 30 apr-17 maiD: Christopher Moulds; R: Michael Thalheimer
The Rake's Progress (Stravinsky) 15-29 maiD: Domingo Hindoyan; R: Krzysztof Warlikowski
La straniera (concert) (Bellini) 6-10 jūnD: Peter Valentovic
Ariadne auf Naxos (Strauss) 14-27 jūnD: Ingo Metzmacher; R: Hans Neuenfels
Europeras III and IV (Cage) 16-19 jūnR: Sophia Simitzis, Isabel Ostermann
Neither (Feldman) 19-28 jūnD: David Robert Coleman; R: Katie Mitchell, Joseph W Alford
L'orfeo (Monteverdi) 1-6 jūlD: Torsten Johann; R: Sasha Waltz
Matsukaze (Hosokawa) 10-12 jūlD: David Robert Coleman; R: Sasha Waltz
Geschichte (Strasnoy) 27 sep-12 oktR: Isabel Ostermann
Der Freischutz (Weber) 27 sep-22 oktD: Alexander Soddy; R: Michael Thalheimer
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 3-22 oktD: Daniel Barenboim; R: Andrea Moses
Tosca (Puccini) 13 okt-29 maiD: Domingo Hindoyan; R: Alvis Hermanis, Gudrun Hartmann
Un ballo in maschera (Verdi) 14-24 oktD: Eun Sun Kim; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Es liegt in der Luft (Spoliansky) 23-28 oktD: Max Renne; R: Annika Haller
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 okt-8 novD: Domingo Hindoyan; R: Percy Adlon
Le nozze di Figaro (Mozart) 7-21 novD: Gustavo Dudamel; R: Jürgen Flimm
Der fliegende Hollander (Wagner) 12-25 novD: Markus Poschner; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Aventures, nouvelles aventures (Ligeti) 14-24 novD: Max Renne; R: Michael Höppner
Sur scene (Kagel) 14-24 novD: Max Renne; R: Michael Höppner
Il trionfo del tempo e del disinganno (Handel) 14-23 novD: Sébastien Rouland; R: Jürgen Flimm
Die Zauberflote (Mozart) 29 nov-15 aprD: Stefan Soltesz; R: August Everding
Der gestiefelte Kater (Cui) 5-27 decD: Boris Anifantakis / Vinzenz Weissenburger; R: Isabel Ostermann
Faust (Gounod) 10-23 decD: Simone Young; R: Karsten Wiegand
Don Giovanni (Mozart) 13-29 decD: Massimo Zanetti; R: Claus Guth
La traviata (Verdi) 19-31 decD: Daniel Barenboim; R: Dieter Dorn
La Boheme (Puccini) 8-19 janD: Domingo Hindoyan; R: Lindy Hume
Ariadne auf Naxos (Strauss) 17-24 janD: Karl Heinz Steffens; R: Hans Neuenfels
The Turn of the Screw (Britten) 31 jan-20 febD: Christopher Moulds; R: Claus Guth
Le vin herbe (Martin,F) 5-19 febD: Friedemann Layer; R: Katie Mitchell, Joseph W Alford
Zangezi (Parra) 12-23 febR: Janne Nora Kummer
Dido and Aeneas (Purcell) 25-27 febD: Christopher Moulds; R: Sasha Waltz
Orfeo ed Euridice (Gluck) 18-27 marD: Daniel Barenboim; R: Jürgen Flimm
Parsifal (Wagner) 20-28 marD: Daniel Barenboim; R: Dmitri Tcherniakov
Die Zarenbraut (Rimsky-Korsakov) 3-17 aprD: Alexander Vitlin; R: Dmitri Tcherniakov
Mario und der Zauberer (Oliver) 9-30 aprD: Felix Krieger; R: Aniara Amos
Amor vien dal destino (Steffani) 23 apr-7 maiD: René Jacobs; R: Ingo Kerkhof
Madama Butterfly (Puccini) 28 apr-12 maiD: Stefano Ranzani; R: Eike Gramss
Simon Boccanegra (Verdi) 5-11 maiD: Daniel Barenboim; R: Federico Tiezzi
Tagebuch eines Verschollenen (Janacek) 7-14 maiR: Isabel Ostermann
La Voix humaine (Poulenc) 7-14 maiR: Isabel Ostermann
Juliette (Martinu) 28 mai-18 jūnD: Daniel Barenboim / Domingo Hindoyan; R: Claus Guth
Das Rheingold (Wagner) 11-26 jūnD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Die Walkure (Wagner) 12-26 jūnD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Siegfried (Wagner) 15-30 jūnD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Gotterdammerung (Wagner) 19 jūn-2 jūlD: Daniel Barenboim; R: Guy Cassiers
Neither (Feldman) 22 jūn-3 jūlD: David Robert Coleman; R: Katie Mitchell, Joseph W Alford
Il trovatore (Verdi) 8-14 jūlD: Daniel Barenboim; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Luci mie traditrici (Sciarrino) 10-16 jūlD: David Robert Coleman; R: Jürgen Flimm
Bielefeld, Theater Bielefeld  / 
A Midsummer Night's Dream (concert) (Mendelssohn) 5-7 sepD: Alexander Kalajdzic
Bonnie und Clyde (Wildhorn) 7 sep-8 maiD: William Ward Murta; R: Jens Göbel
Madama Butterfly (Puccini) 27 sep-30 janD: Alexander Kalajdzic; R: Nadja Loschky
La cenerentola (Rossini) 8 nov-22 febD: Elisa Gogou; R: Florian Lutz
Romeo und Julia auf dem Dorfe (Delius) 17 jan-3 aprD: Alexander Kalajdzic; R: Sabine Hartmannshenn
Hamlet (Thomas,A) 28 feb-26 jūnD: Elisa Gogou; R: Andrea Schwalbach
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 20 mar-29 jūnD: William Ward Murta; R: Thomas Winter
Dacher. Platze. Wege. Leute. (Kampe) 29 apr-3 maiD: Gordon Kampe; R: Ivan Bazak
Xerxes (Handel) 3 mai-28 jūnD: Merijn van Driesten; R: Maximilian von Mayenburg
Tannhauser (Wagner) 31 mai-21 jūnD: Alexander Kalajdzic; R: Jochen Biganzoli
Die Zauberflote (Mozart) 26 sep-26 marD: Alexander Kalajdzic; R: Andrea Schwalbach
La scala di seta (Rossini) 28+ sep
Macbeth (Verdi) 16+ jan
Dog Days (Little) 27+ feb
Suor Angelica (Puccini) 29+ apr
Gianni Schicchi (Puccini) 29+ apr
Il tabarro (Puccini) 29+ apr
A Little Night Music (Sondheim) 21+ mai
Bonn, Oper der Stadt Bonn  / 
Ein Kafig voller Narren (Herman) 4 sep-9 aprD: Jürgen Grimm / Christopher Sprenger; R: John Dew
Fidelio (Beethoven) 28 sep-5 maiD: Hendrik Vestmann / Thomas Wise / Stefan Blunier; R: Jakob Peters-Messer
Aida (Verdi) 4-28 oktD: Johannes Pell; R: Dietrich Hilsdorf(original), Mark Daniel Hirsch(revival)
Giovanna d'Arco (Verdi) 26 okt-17 janD: Will Humburg / Johannes Pell; R: Torge Möller, Momme Hinrichs
Hansel und Gretel (Humperdinck) 9 nov-31 janD: Johannes Pell / Ekaterina Klewitz; R: Franziska Severin, Mark Daniel Hirsch
Rinaldo (Handel) 30 nov-30 janD: Wolfgang Katschner / Thomas Wise; R: Jens Daniel Herzog
Die Zauberflote (Mozart) 13 dec-6 aprD: Hendrik Vestmann / Johannes Pell; R: Jürgen Rose
Die Perlenfischer (concert) (Bizet) 1 jan-4 aprD: Johannes Pell
Salome (Strauss) 1 feb-14 jūnD: Stefan Blunier / Hendrik Vestmann; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemerédy
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 15 mar-21 jūnD: Hendrik Vestmann / Johannes Pell; R: Renaud Doucet
Die Winterreise (Schubert) 10-26 aprD: Ekaterina Klewitz; R: Jürgen Weber
Thebans (Anderson,J) 3 mai-4 jūnD: Johannes Pell; R: Pierre Audi
Turandot (Puccini) 23 mai-24 jūnD: Hendrik Vestmann; R: Silviu Purcărete(original), Nikolaus Wolcz(original)
Von allerlei Tieren und anderen schragen Vogeln (Bredenbach) 29 maiD: Ekaterina Klewitz; R: Mark Mahn
Der fliegende Hollander (Wagner) 27 sep-29 jūnD: Hendrik Vestmann; R: Walter Schütze
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 okt-17 janD: Stephan Zilias; R: Philipp Himmelmann
Benvenuto Cellini (Berlioz) 1 nov-13 febD: Stefan Blunier; R: Laura Scozzi
Rusalka (Dvorak,A) 15 nov-4 marD: Stephan Zilias; R: Mark Daniel Hirsch
Cosi fan tutte (Mozart) 6 dec-10 aprD: Hendrik Vestmann; R: Dietrich Hilsdorf
Maria de Buenos Aires (concert) (Piazzolla) 1 jan-8 apr
Jerusalem (Verdi) 31 jan-9 aprD: Will Humburg; R: Francisco Negrín
Vom Madchen, das nicht schlafen wollte (Lange) 21 feb-16 aprD: Thomas Wise; R: Johannes Schmid
Madama Butterfly (Puccini) 17 apr-30 jūnD: Stephan Zilias; R: Mark Daniel Hirsch
Die Zauberflote (Mozart) 24 apr-6 mai
Holofernes (Reznicek) 29 mai-3 jūlR: Jürgen Weber
Brandenburg, Brandenburger Theater  / 
Die Zauberflote (Mozart) 8-16 augD: Michael Helmrath; R: Kay Kuntze
Stabat Mater (Rossini) 28-29 novD: José María Moreno
Maske in Blau (Raymond) 30 dec-5 aprD: Jakob Brenner; R: Sarah Kohrs
La traviata (Verdi) 16-18 janD: Evan Christ; R: Manfred Schweigkofler
Braunschweig, Staatstheater Braunschweig  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 sep-31 decD: Christopher Hein; R: Alfonso Romero Mora
Le prophete (Meyerbeer) 19 okt-16 janD: Ernst van Tiel; R: Stefan Otteni
Die Zauberflote (Mozart) 22 okt-30 decD: Burkhard Bauche; R: Aniara Amos
The Rake's Progress (Stravinsky) 29 nov-22 febD: Roger Epple; R: Christopher Alden
Maria de Buenos Aires (Piazzolla) 6 dec-8 janD: Johanna Motter; R: Philipp Kochheim
My Fair Lady (Loewe) 24 jan-26 aprD: Christopher Hein; R: Philipp Kochheim
Andrea Chenier (Giordano) 20 feb-3 jūnD: Srboljub Dinić; R: Thaddeus Strassberger
Wuthering Heights (Herrmann,B) 11 apr-20 jūnD: Enrico Delamboye; R: Philipp Kochheim
Farnace (Vivaldi) 15 apr-4 jūnD: Michael Schneider; R: Roland Schwab
Another Sunrise (Heggie) 2 mai-28 jūnD: Burkhard Bauche; R: Christina Sievert
For a Look or a Touch (Heggie) 2 mai-28 jūnD: Burkhard Bauche; R: Natalie Schramm
Peer Gynt (Egk) 22 mai-13 jūnD: Christopher Hein; R: Dietrich Hilsdorf
Un ballo in maschera (Verdi) 4-20 jūlD: Georg Menskes; R: Uwe Schwarz
Peer Gynt (Egk) 27 sep-13 novD: Christopher Hein; R: Dietrich Hilsdorf
Rigoletto (Verdi) 24 okt-15 jan
Anna Karenina (Hubay) 6 nov-25 decD: Sebastian Beckedorf; R: Philipp Kochheim
Mansfield Park (Dove) 5 dec-27 feb
My Fair Lady (Loewe) 17 dec-26 febD: Christopher Hein; R: Philipp Kochheim
Maria de Buenos Aires (Piazzolla) 28 dec-16 maiD: Johanna Motter; R: Philipp Kochheim
Die Banditen (Offenbach) 23 jan-14 mai
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 5 mar-3 jūn
La falena (Smareglia) 15 apr-23 jūn
Orlando (Aderhold) 22 apr-22 jūn
Hexenjagd (Ward) 28 mai-25 jūn
Bremen, Theater Bremen  / 
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 21 sep-18 janD: Markus Poschner; R: Benedikt von Peter
Anna Karenina (Kurstner) 25 okt-24 janD: Clemens Heil; R: Armin Petras
La traviata (Verdi) 31 okt-21 novD: Clemens Heil; R: Benedikt von Peter
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 nov-14 jūlD: Rolando Garza Rodríguez; R: Michael Talke
Die Zauberflote (Mozart) 6 dec-21 febD: Daniel Mayr; R: Chris Alexander
Le nozze di Figaro (Mozart) 31 jan-10 maiD: Clemens Heil; R: Felix Rothenhäusler
Im weissen Rossl (Benatzky) 26 feb-17 jūlD: Daniel Mayr; R: Sebastian Kreyer
Carmen (Bizet) 21 mar-15 jūlD: Markus Poschner; R: Anna-Sophie Mahler
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 30 apr-11 jūnD: Daniel Mayr; R: Benedikt von Peter
Oreste (Handel) 24 mai-16 jūlD: Olof Boman; R: Robert Lehniger
Peter Grimes (Britten) 3+ oktD: Markus Poschner; R: Marco Štorman
Rigoletto (Verdi) 24+ oktD: Clemens Heil; R: Michael Talke
Maria de Buenos Aires (Piazzolla) 6+ decD: Rolando Garza Rodriguez; R: Andreas Kriegenburg
Wozzeck (Berg) 13+ febD: Markus Poschner; R: Paul-Georg Dittrich
Maria Stuarda (Donizetti) 2+ aprD: Daniel Mayr; R: Anna-Sophie Mahler
Werther (Massenet) 20 mai
Bremerhaven, Stadttheater Bremerhaven  / 
West Side Story (Bernstein) 20 sep-18 jūnD: Ido Arad / Hartmut Brüsch / Tonio Shiga; R: Roland Hüve
Don Carlos (Verdi) 1 nov-25 janD: Marc Niemann / Ido Arad; R: Christian von Götz
Peer Gynt (Grieg) 25 dec-7 marD: Ido Arad; R: Ulrich Mokrusch
Der Vetter aus Dingsda (Kunneke) 31 jan-3 maiD: Hartmut Brüsch / Tonio Shiga; R: Ansgar Weigner
Die Bluthochzeit (Szokolay) 14 mar-2 maiD: Marc Niemann; R: Andrej Woron
Zar und Zimmermann (Lortzing) 25 apr-27 jūnD: Ido Arad; R: Walter Sutcliffe
La rondine (Puccini) 30 mai-1 jūlD: Marc Niemann; R: Philipp Kochheim
Anything Goes (Porter) 19 sep-17 jūnD: Ido Arad; R: Nico Rabenald
La boheme (Puccini) 7 nov-19 febD: Marc Niemann; R: Oliver Klöter
Platee (Rameau) 25 dec-12 marD: Marc Niemann; R: Hinrich Horstkotte
Madame Pompadour (Fall) 30 jan-11 jūnD: Hartmut Brüsch; R: Ansgar Weigner
Wozzeck (Gurlitt) 5 mar-27 aprD: Marc Niemann; R: Robert Lehmeier
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 23 apr-29 maiD: Marc Niemann; R: Andrzej Woron
Der goldene Drache (Eotvos) 4-23 jūnD: Ido Arad; R: Ulrich Mokrusch
Chemnitz, Städtische Theater Chemnitz  / 
Der Mond (Orff) 3 okt-5 decD: Simon Zimmermann; R: Holger Potocki
Don Giovanni (Mozart) 15 okt-11 janD: Felix Bender; R: Michael Heinicke
Die tote Stadt (Korngold) 25 okt-6 aprD: Frank Beermann; R: Helen Malkowsky
La cenerentola (Rossini) 29 nov-19 aprD: Felix Bender; R: Kobie van Rensburg
My Fair Lady (Loewe) 6 dec-22 marD: Tom Bitterlich; R: Michael Heinicke
Hansel und Gretel (Humperdinck) 13-21 decD: Felix Bender; R: Steffen Piontek
Otello (Verdi) 31 jan-10 maiD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Die Zauberflote fur Kinder (Mozart) 25-26 febD: Tom Bitterlich; R: Sabine Sterken
Paradise Reloaded (Eotvos) 21 mar-28 aprD: Frank Beermann; R: Helen Malkowsky
Parsifal (Wagner) 3-26 aprD: Frank Beermann; R: Marcelo Buscaino
Der Graf von Luxemburg (Lehar) 30 mai-27 jūnD: Felix Bender; R: Ulrich Proschka
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 sep-17 janD: Felix Bender; R: Helen Malkowsky
Der Graf von Luxemburg (Lehar) 18 okt-8 aprD: Felix Bender; R: Ulrich Proschka
Der Zwerg (Zemlinsky) 7 nov-19 aprD: Frank Beermann; R: Walter Sutcliffe
La cenerentola (Rossini) 2 dec-31 marD: Felix Bender; R: Kobie van Rensburg
Hansel und Gretel (Humperdinck) 13-26 decD: Felix Bender; R: Steffen Piontek
Werther (Massenet) 30 jan-7 maiD: Felix Bender; R: Anthony Pilavachi
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 19 mar-8 maiD: Frank Beermann; R: Michael Heinicke
Parsifal (Wagner) 25 mar-24 aprD: Frank Beermann; R: Marcelo Buscaino
Coburg, Landestheater Coburg  / 
Orpheus und Eurydike (Gluck) 12 sep-18 novD: Anna-Sophie Brüning; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemerédy
Savitri (Holst) 12 sep-18 novD: Anna-Sophie Brüning; R: Magdolna Parditka, Alexandra Szemerédy
King Arthur (Purcell) 27 sep-10 decD: Lorenzo Da Rio; R: Matthias Straub
My Fair Lady (Loewe) 18 okt-24 janD: Daxi Pan; R: Holger Hauer
La traviata (Verdi) 25 okt-4 janD: Roland Kluttig; R: Aron Stiehl
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6 dec-11 febD: Anna-Sophie Brüning; R: Jean Renshaw
Salome (Strauss) 7 feb-20 maiD: Roland Kluttig; R: Tobias Theorell
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 21 mar-17 jūnD: Anna-Sophie Brüning; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
Der Vogelhandler (Zeller,C) 2 mai-1 jūlD: Lorenzo Da Rio; R: Volker Vogel
La boheme (Puccini) 13 jūn-15 jūlD: Roland Kluttig; R: Brigitte Fassbaender
Cottbus, Staatstheater Cottbus  / 
Wie einst im Mai (Kollo) 4 sep-16 aprD: Frank Bernard; R: Matthias Winter
Das Geheimnis der Wolfsschlucht (Weber) 25 sep-14 oktD: Frank Bernard; R: Hauke Tesch
Peer Gynt (Egk) 2 okt-28 decD: Evan Christ; R: Martin Schüler
La traviata (Verdi) 4 okt-6 aprD: Evan Christ; R: Manfred Schweigkofler
Carmen (Bizet) 7 okt-15 maiD: Marc Niemann / Ivo Hentschel; R: Matthias Oldag
Grafin Mariza (Kalman,E) 25 okt-13 jūnD: Ivo Hentschel; R: Steffen Piontek
Sechse kommen durch die Welt (Hocke) 28 nov-25 decD: Christian Möbius; R: Hauke Tesch
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 1-28 febD: Frank Bernard; R: Hauke Tesch
Madame Pompadour (Fall) 7 febD: Marc Niemann; R: Bernd Mottl
Hoffmanns Erzahlungen (Offenbach) 18 feb-3 maiD: Evan Christ / Ivo Hentschel; R: Martin Schüler
Alcina (Handel) 14 mar-3 jūnD: Ivo Hentschel; R: Sam Brown
Tosca (Puccini) 31 mai-3 jūlD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Elektra (Strauss) 11+ jūlD: Evan Christ; R: Martin Schüler
Darmstadt, Staatstheater Darmstadt  / 
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 25 sep-28 febD: George Petrou; R: Jay Scheib
Macbeth (Verdi) 27 sep-20 febD: Will Humburg; R: Viestur Kairish
La traviata (Verdi) 2 okt-8 marD: Anna Skryleva; R: John Dew
Hansel und Gretel (Humperdinck) 8 nov-14 febD: Anna Skryleva; R: Karsten Wiegand, Valentin Schwarz
La Boheme (Puccini) 3 dec-25 janD: Elias Grandy; R: John Dew
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 31 jan-22 maiD: Elias Grandy; R: Cordula Däuper
Samson und Dalila (Saint-Saens) 7 mar-3 jūnD: Elias Grandy; R: Inga Levant
Boris Godunow (Musorgsky) 25 apr-4 jūlD: Will Humburg; R: Christian Sedelmayer
Der Freischutz (Weber) 19 jūn-11 jūlD: Marc Piollet; R: Eva-Maria Höckmayr
Prometeo (Nono) 9-19 jūlD: Johannes Harneit
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 19 sep-25 febD: Will Humburg; R: Joan Anton Rechi
Der Freischutz (Weber) 29 okt-24 janD: Marc Piollet; R: Eva Maria Höckmayr
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 26 nov-20 marD: Will Humburg; R: Dirk Schmeding
Hansel und Gretel (Humperdinck) 16-30 decR: Karsten Wiegand, Valentin Schwarz
Rigoletto (Verdi) 28 feb-10 jūlR: Karsten Wiegand
La Calisto (Cavalli) 15 apr-21 jūlR: Cordula Däuper
Carmen (Bizet) 4 jūn-15 jūlD: Will Humburg
Dessau, Anhaltisches Theater Dessau  / 
Casanova (Kanyar) 12 sep-24 maiD: Daniel Carlberg; R: Christian von Götz
Die Walkure (Wagner) 27 sep-24 jūnD: Antony Hermus; R: André Bücker
Tosca (Puccini) 9 okt-31 maiD: Antony Hermus; R: Hans Peter Cloos
Die Zirkusprinzessin (Kalman,E) 11 okt-10 janD: Wolfgang Kluge; R: Wolfgang Dosch
Carmen (Bizet) 8 nov-25 maiD: Daniel Carlberg; R: Jana Eimer, André Bücker
Das Spitzentuch der Konigin (Strauss,J) 4 dec-3 jūnD: Marius Zachmann; R: Felix Losert
Das Rheingold (Wagner) 30 jan-23 jūnD: Antony Hermus; R: André Bücker
Siegfried (Wagner) 29 mar-26 jūnD: Antony Hermus; R: André Bücker
Gotterdammerung (Wagner) 18 apr-28 jūnD: Antony Hermus; R: André Bücker
Zigeunerliebe (concert) (Lehar) 30 mai-6 jūnD: Daniel Carlberg
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 15 sep-11 jūnD: Daniel Carlberg; R: Holger Potocki
Der Troubadour (Verdi) 22 jan-29 maiD: Daniel Carlberg; R: Rebekka Stanzel
Herzog Blaubarts Burg (Bartok) 29 apr-19 jūnD: Daniel Carlberg; R: Benjamin Prins
Lakme (concert) (Delibes) 27 mai-18 jūn
Detmold, Landestheater Detmold  / 
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 aug-11 janD: Matthias Wegele; R: Christian Poewe
West Side Story (Bernstein) 29 aug-24 maiD: Matthias Wegele; R: Kay Metzger
Die Zauberflote (Mozart) 12 sep-21 febD: Lutz Rademacher; R: Hinrich Horstkotte
Otello (Verdi) 26 okt-28 marD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Meine Schwester und ich (Benatzky) 5 dec-12 febD: Matthias Wegele; R: Guta N Rau
Salome (Strauss) 6 feb-13 jūnD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Anatevka (Bock) 8 mar-11 jūnD: Mathias Mönius; R: Tatjana Rese
Die Gartnerin aus Liebe (Mozart) 5-12 jūnD: Matthias Wegele; R: Hinrich Horstkotte
La boheme (Puccini) 18 sep-16 maiD: Lutz Rademacher; R: Gabriele Wiesmüller
Die Gartnerin aus Liebe (Mozart) 4 okt-2 aprD: György Mészáros; R: Hinrich Horstkotte
Anatevka (Bock) 17 okt-4 marD: Mathias Mönius; R: Tatjana Rese
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 okt-6 jūlD: György Mészáros; R: Christian Poewe
Elektra (Strauss) 12 feb-10 jūnD: Lutz Rademacher; R: Christian von Götz
Sogno d'un mattino di primavera (Muno) 8 apr-23 jūnD: Lutz Rademacher; R: Kay Metzger
Zar und Zimmermann (Lortzing) 27 mai-17 jūnD: György Mészáros; R: Wolf Widder
Dortmund, Theater Dortmund-Opernhaus  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 13 sep-25 oktD: Gabriel Feltz; R: Katharina Thoma
Carmen (Bizet) 4 okt-19 decD: Motonori Kobayashi; R: Katharina Thoma
Roxy und ihr Wunderteam (Abraham) 29 nov-15 marD: Philipp Armbruster; R: Thomas Enzinger
Carmina Burana (Orff) 1 janD: Gabriel Feltz
Der Rosenkavalier (Strauss) 25 jan-12 aprD: Gabriel Feltz; R: Jens Daniel Herzog
Anatevka (Bock) 31 jan-19 jūnD: Philipp Armbruster / Motonori Kobayashi; R: Johannes Schmid
Don Giovanni (Mozart) 8 mar-28 jūnD: Gabriel Feltz; R: Jens Daniel Herzog
Saul (Handel) 25 apr-26 jūnD: Motonori Kobayashi; R: Katharina Thoma
Tristan und Isolde (Wagner) 6 sep-29 maiD: Gabriel Feltz; R: Jens Daniel Herzog
Kiss me, Kate (Porter) 27 sep-26 marD: Philipp Armbruster; R: Martin Duncan
Hansel und Gretel (Humperdinck) 8 nov-27 janD: Philipp Armbruster; R: Erik Petersen
La Traviata (Verdi) 28 nov-31 marD: Motonori Kobayashi; R: Tina Lanik
Rinaldo (Handel) 9 jan-28 febD: Motonori Kobayashi; R: Jens Daniel Herzog
Figaros Hochzeit (Mozart) 16 jan-30 marD: Philipp Armbruster; R: Mariame Clément
Der Rosenkavalier (Strauss) 12 mar-2 jūlD: Gabriel Feltz; R: Jens Daniel Herzog
Peter Grimes (Britten) 9 apr-12 jūnD: Gabriel Feltz; R: Tilman Knabe
Dresden, Staatsoperette Dresden  / 
Gasparone (Millocker) 9 sep-29 maiD: Christoph Lichdi / Christian Garbosnik; R: Matthias Oldag
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 24 sep-19 jūnD: Andreas Schüller / Christoph Lichdi; R: Jasmin Solfaghari
Der Zarewitsch (Lehar) 10 okt-22 maiD: Andreas Schüller; R: Robert Lehmeier
Evita (Lloyd Webber) 17 okt-5 jūlD: Peter Christian Feigel; R: Winfried Schneider
Die verkaufte Braut (Smetana) 23 okt-21 jūnD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Giuditta (Lehar) 30 okt-24 maiD: Christian Garbosnik; R: Robert Lehmeier
My Fair Lady (Loewe) 13 nov-15 marD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel
Die Zauberflote (Mozart) 19 mar-31 maiD: Andreas Schüller; R: Axel Köhler
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 apr-12 jūnD: Christian Garbosnik / Peter Christian Feigel; R: Peter Kube
Cagliostro (Strauss,J) 2 mai-7 jūnD: Andreas Schüller; R: Ansgar Weigner
Cagliostro in Wien (Strauss,J) 18 sep-26 jūn
Anatevka (Bock) 23 sep-24 apr
Der Zarewitsch (Lehar) 26 sep-3 jūl
Das Marchen vom Zaren Saltan (Rimsky-Korsakov) 16 okt-15 jūnD: Andreas Schüller; R: Arne Böge
Der kleine Horrorladen (Menken) 23 okt-3 apr
Die Zauberflote (Mozart) 14 nov-8 jūn
Die verkaufte Braut (Smetana) 10 dec-5 jūn
La cage aux folles (Herman) 29 jan-3 jūnD: Christian Garbosnik; R: Andreas Gergen
Evita (Lloyd Webber) 5 mar-19 jūn
Die lustige Witwe (Lehar) 29 apr-29 jūnD: Andreas Schüller; R: Sebastian Ritschel
Die Fledermaus (Strauss,J) 13 mai-12 jūn
Dresden, Sächsische Staatsoper  / 
La boheme (Puccini) 29 aug-12 marD: Rani Calderon / Pier Giorgio Morandi; R: Christine Mielitz
Carmen (Bizet) 30 aug-13 novD: Josep Caballé Domenech; R: Axel Köhler
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 aug-14 jūlD: Josep Caballé Domenech / Matteo Beltrami; R: Grischa Asagaroff
Cosi fan tutte (Mozart) 4 sep-25 oktD: Omer Meir Wellber; R: Andreas Kriegenburg
L'elisir d'amore (Donizetti) 7-25 sepD: Matteo Beltrami; R: Michael Schulz
Daphne (Strauss) 14 sep-15 novD: Omer Meir Wellber; R: Torsten Fischer
Tannhauser (Wagner) 21 sep-31 oktD: Cornelius Meister; R: Peter Konwitschny
Die Nachtausgabe (Ronnefeld) 4-29 oktD: Ekkehard Klemm; R: Manfred Weiss
Fidelio (Beethoven) 16-23 oktD: Rainer Mühlbach; R: Christine Mielitz
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 18 okt-9 decD: Tomáš Netopil; R: Frank Hilbrich
King Arthur (Purcell) 5 nov-10 decD: Felice Venanzoni; R: Tilmann Köhler
Arabella (Strauss) 7-10 novD: Christian Thielemann; R: Florentine Klepper
Capriccio (Strauss) 16-19 novD: Christian Thielemann; R: Marco Arturo Marelli
Elektra (Strauss) 28 nov-15 decD: Lothar Koenigs; R: Barbara Frey
Die Zauberflote (Mozart) 6 dec-13 jūlD: Jonathan Darlington; R: Achim Freyer
Der Rosenkavalier (Strauss) 7-21 decD: Christian Thielemann; R: Uwe Eric Laufenberg
Hansel und Gretel (Humperdinck) 10 dec-2 janD: Mihkel Kütson; R: Katharina Thalbach
Konigskinder (Humperdinck) 19 dec-25 janD: Lothar Koenigs; R: Jetske Mijnssen
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-13 jūnD: Tomáš Hanus; R: Günter Krämer
Pelleas et Melisande (Debussy) 24 jan-11 febD: Marc Soustrot / Michael Güttler; R: Àlex Ollé
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 22 feb-2 marD: Alessandro De Marchi; R: Jens Daniel Herzog
Mise en abyme (Ronchetti) 22 feb-7 jūnD: Felice Venanzoni; R: Axel Köhler
Der fliegende Hollander (Wagner) 14 mar-21 jūnD: Constantin Trinks; R: Florentine Klepper
Die Bruder Lowenherz (Oehring) 14-23 marD: Erik Oña; R: Walter Sutcliffe
Orlando (Handel) 17-27 marD: Jonathan Darlington; R: Andreas Kriegenburg
Die lustige Witwe (Lehar) 18 mar-9 aprD: Thomas Rösner; R: Jérôme Savary
Alcina (Handel) 19-27 mar
Simon Boccanegra (Verdi) 10-25 aprD: Pier Giorgio Morandi; R: Jan Philipp Gloger
Tosca (Puccini) 11 apr-16 maiD: Julian Kovatchev; R: Johannes Schaaf
Der Freischutz (Weber) 1-31 maiD: Christian Thielemann; R: Axel Köhler
Prinz Bussel (Wulff-Woesten) 10-21 jūnD: Johannes Wulff-Woesten; R: Valentina Simeonova
Le nozze di Figaro (Mozart) 20 jūn-4 jūlD: Omer Meir Wellber; R: Johannes Erath
Don Carlo (Verdi) 24 jūn-1 jūlD: Paolo Arrivabeni; R: Eike Gramss
Le nozze di Figaro (Mozart) 7 sep-23 jūnD: Omer Meir Wellber; R: Johannes Erath
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10 sep-29 aprD: Matteo Beltrami / Josep Caballé Domenech; R: Grischa Asagaroff
Der fliegende Hollander (Wagner) 18-25 sepD: John Fiore; R: Florentine Klepper
Elektra (Strauss) 20 sep-22 oktD: Axel Kober; R: Barbara Frey
La boheme (Puccini) 26 sep-26 jūnD: Daniele Callegari / Giampaolo Bisanti / Eun Sun Kim; R: Christine Mielitz
Die Zauberflote (Mozart) 8 okt-11 jūnD: Jonathan Darlington / Moritz Gnann / Stefan Klingele; R: Achim Freyer
Der Wildschutz (Lortzing) 10 okt-19 aprD: Asher Fisch; R: Jens Daniel Herzog
Die Nachtausgabe (Ronnefeld) 15-23 oktD: Ekkehard Klemm; R: Manfred Weiss
Arabella (Strauss) 17-24 oktD: Christian Thielemann; R: Florentine Klepper
Der Freischutz (Weber) 29 okt-21 janD: Rani Calderon / Mihkel Kütson; R: Axel Köhler
Tosca (Puccini) 1 nov-7 maiD: Paolo Arrivabeni; R: Johannes Schaaf
The Great Gatsby (Harbison) 6-21 decD: Wayne Marshall; R: Keith Warner
Hansel und Gretel (Humperdinck) 12-26 decD: Mihkel Kütson; R: Katharina Thalbach
Macbeth (Verdi) 17 dec-2 janD: Ivan Repušić; R: Philipp Himmelmann
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 dec-10 janD: Tomáš Hanus; R: Günter Krämer
Cavalleria rusticana (Mascagni) 16 jan-6 febD: Stefano Ranzani; R: Philipp Stölzl
Pagliacci (Leoncavallo) 16 jan-6 febD: Stefano Ranzani; R: Philipp Stölzl
Orlando (Handel) 7 feb-26 marD: Rinaldo Alessandrini; R: Andreas Kriegenburg
Don Carlo (Verdi) 18-26 febD: Myung-Whun Chung; R: Eike Gramss
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 19 feb-6 marD: Johannes Wulff-Woesten; R: Christiane Lutz
Die Walkure (Wagner) 20-28 febD: Christian Thielemann; R: Willy Decker
Giulio Cesare (Handel) 18-24 marD: Alessandro De Marchi; R: Jens Daniel Herzog
Alcina (Handel) 19-27 marD: Christopher Moulds; R: Jan Philipp Gloger
Faust (Gounod) 2-9 aprD: Ivan Repušić; R: Keith Warner
La traviata (Verdi) 30 apr-7 jūnD: Mikhail Agrest; R: Andreas Homoki
Mathis der Maler (Hindemith) 1-20 maiD: Simone Young; R: Jochen Biganzoli
Carmen (Bizet) 8-14 maiD: Giuliano Carella; R: Axel Köhler
Lohengrin (Wagner) 19-29 maiD: Christian Thielemann; R: Christine Mielitz
Don Giovanni (Mozart) 12 jūn-3 jūlD: Omer Meir Wellber; R: Andreas Kriegenburg
L'elisir d'amore (Donizetti) 15 jūn-1 jūlD: Matteo Beltrami; R: Michael Schulz
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 jūn-9 jūlD: Pietari Inkinen; R: Markus Bothe
Duisburg, Deutsche Oper am Rhein  / 
Gegen die Wand (Vollmer) 21 sep-12 oktD: Wen-Pin Chien; R: Gregor Horres
La traviata (Verdi) 24 sep-1 novD: Christopher Ward / Lukas Beikircher; R: Andreas Homoki
Der fliegende Hollander (Wagner) 17 okt-2 novD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Adolf Dresen
Le nozze di Figaro (Mozart) 26 okt-16 novD: Christoph Altstaedt / Axel Kober; R: Michael Hampe
Die Zirkusprinzessin (Kalman,E) 8 nov-17 jūnD: Wolfram Koloseus / Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Werther (Massenet) 6-28 decD: Lukas Beikircher / Christoph Altstaedt; R: Joan Anton Rechi
Hansel und Gretel (Humperdinck) 7 dec-21 febD: Lukas Beikircher / Wen-Pin Chien; R: Andreas Meyer-Hanno
Die Zauberflote (Mozart) 17-19 decD: Wen-Pin Chien; R: Barrie Kosky, Suzanne Andrade
Rigoletto (Verdi) 11-24 janD: Giuliano Betta / Lukas Beikircher; R: David Hermann
Ronja Raubertochter (Arnecke) 26 feb-12 maiD: Lukas Beikircher / Christoph Stöcker; R: Johannes Schmid
Aida (Verdi) 29 mar-22 maiD: Axel Kober / Wen-Pin Chien; R: Philipp Himmelmann
Lohengrin (Wagner) 11 apr-14 maiD: Wen-Pin Chien; R: Sabine Hartmannshenn
Don Giovanni (Mozart) 16 mai-27 jūnD: Nabil Shehata / Christoph Stöcker; R: Karoline Gruber
Un ballo in maschera (Verdi) 30 mai-21 jūnD: Lukas Beikircher; R: Stein Winge
Aida (Verdi) 23 sep-28 jūnD: Aziz Shokhakimov / Wen-Pin Chien; R: Philipp Himmelmann
L'elisir d'amore (Donizetti) 17 okt-1 aprD: Giuliano Betta; R: Joan Anton Rechi
Die Zauberflote (Mozart) 5 nov-19 jūnD: Giuliano Betta / Axel Kober; R: Barrie Kosky, Suzanne Andrade
Turandot (Puccini) 5-26 decD: Axel Kober / Wen-Pin Chien; R: Huan-Hsiung Li
Hansel und Gretel (Humperdinck) 13 dec-17 janD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Andreas Meyer-Hanno(original), Esther Mertel(revival)
Der fliegende Hollander (Wagner) 28 jan-18 marD: Lukas Beikircher; R: Adolf Dresen
Werther (Massenet) 10-13 febD: Lukas Beikircher; R: Joan Anton Rechi
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 14 feb-28 maiD: Stefan Klingele /NN; R: András Fricsay
Ariadne auf Naxos (Strauss) 25 feb-19 marD: Wen-Pin Chien; R: Dietrich Hilsdorf
Suor Angelica (Puccini) 20 mar-10 aprD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Il tabarro (Puccini) 20 mar-10 aprD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Gianni Schicchi (Puccini) 20 mar-10 aprD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Rigoletto (Verdi) 5-22 maiD: Aziz Shokhakimov; R: David Hermann
Der Rosenkavalier (Strauss) 13-29 maiD: Axel Kober; R: Otto Schenk
What Next? (Carter,E) 4 jūn-2 jūlD: Jesse Wong; R: Tibor Torell
Trouble in Tahiti (Bernstein) 4 jūn-2 jūlD: Patrick Francis Chestnut; R: Philipp Westerbarkei
Dusseldorf, Deutsche Oper am Rhein  / 
Die Zauberflote (Mozart) 13 sep-5 jūnD: Wen-Pin Chien; R: Barrie Kosky, Suzanne Andrade
Tosca (Puccini) 26 sep-23 oktD: Enrico Dovico; R: Dietrich Hilsdorf
Ariadne auf Naxos (Strauss) 27 sep-14 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Vom Madchen, das nicht schlafen wollte (Lange) 22 okt-5 novD: Christoph Stöcker; R: Johannes Schmid
Hansel und Gretel (Humperdinck) 16 nov-18 janD: Lukas Beikircher / Wen-Pin Chien; R: Andreas Meyer-Hanno
Aida (Verdi) 28 nov-30 decD: Axel Kober / Wen-Pin Chien; R: Philipp Himmelmann
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 5 dec-20 febD: Patrick Francis Chestnut; R: Joan Anton Rechi
La traviata (Verdi) 10 dec-10 febD: Christopher Ward / Lukas Beikircher; R: Andreas Homoki
Carmen (Bizet) 23 dec-27 febD: Aziz Shokhakimov; R: Carlos Wagner
Il tabarro (Puccini) 11 jan-7 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Gianni Schicchi (Puccini) 11 jan-7 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Suor Angelica (Puccini) 11 jan-7 maiD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Der fliegende Hollander (Wagner) 23 jan-13 febD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Adolf Dresen
L'elisir d'amore (Donizetti) 30 jan-22 marD: Lukas Beikircher / Patrick Francis Chestnut; R: Joan Anton Rechi
Don Giovanni (Mozart) 19-28 febD: Nabil Shehata / Christoph Stöcker; R: Karoline Gruber
Ronja Raubertochter (Arnecke) 26 mar-21 jūnD: Lukas Beikircher / Christoph Stöcker; R: Johannes Schmid
Werther (Massenet) 29 mar-11 aprD: Lukas Beikircher / Christoph Altstaedt; R: Joan Anton Rechi
Rigoletto (Verdi) 10 apr-14 jūnD: Giuliano Betta / Lukas Beikircher; R: David Hermann
Xerxes (Handel) 22 apr-10 maiD: Konrad Junghänel; R: Stefan Herheim
Der Rosenkavalier (Strauss) 17 mai-7 jūnD: Axel Kober; R: Otto Schenk
Der feurige Engel (Prokofiev) 13-28 jūnD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Le nozze di Figaro (Mozart) 16-27 jūnD: Christoph Altstaedt / Axel Kober; R: Michael Hampe
Arabella (Strauss) 18-26 sepD: Lukas Beikircher; R: Tatjana Gürbaca
Die Zauberflote (Mozart) 19 sep-28 maiD: Giuliano Betta / Axel Kober; R: Barrie Kosky, Suzanne Andrade / Suzanne Andrade / Barrie Kosky
Der feurige Engel (Prokofiev) 16 okt-15 novD: Wen-Pin Chien; R: Immo Karaman
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 5 nov-19 jūnD: Stefan Klingele / NN; R: András Fricsay
Die Zirkusprinzessin (Kalman,E) 13 nov-6 maiD: Giuliano Betta / Patrick Francis Chestnut; R: Josef Ernst Köpplinger
Le nozze di Figaro (Mozart) 17 nov-29 decD: Axel Kober; R: Michael Hampe
Hansel und Gretel (Humperdinck) 26 nov-5 febD: Axel Kober / Lukas Beikircher; R: Andreas Meyer-Hanno, Esther Mertel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 19 dec-3 janD: Aziz Shokhakimov; R: Christof Loy
Tosca (Puccini) 8 jan-6 aprD: Enrico Dovico; R: Dietrich Hilsdorf
Lohengrin (Wagner) 9-30 janD: Wen-Pin Chien; R: Sabine Hartmannshenn
Aida (Verdi) 15 jan-18 jūnD: Aziz Shokhakimov / Wen-Pin Chien; R: Philipp Himmelmann
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 jan-17 jūnD: Giuliano Betta; R: Christof Loy
Don Carlo (Verdi) 13 feb-2 aprD: Andriy Yurkevych / Giuliano Betta; R: Guy Joosten
Don Giovanni (Mozart) 14 feb-21 maiD: Marc Piollet; R: Karoline Gruber
Carmen (Bizet) 18 feb-1 jūlD: Marc Piollet / Aziz Shokhakimov; R: Carlos Wagner
Der goldene Hahn (Rimsky-Korsakov) 15 apr-15 maiD: Axel Kober / Aziz Shokhakimov; R: Dmitry Bertman
L'elisir d'amore (Donizetti) 21 apr-16 jūnD: Giuliano Betta; R: Joan Anton Rechi
Der Zwerg (Zemlinsky) 5-22 maiD: Lukas Beikircher; R: Immo Karaman
Rigoletto (Verdi) 10 jūnD: Aziz Shokhakimov; R: David Hermann
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 24 jūn-9 jūlD: Axel Kober; R: Dietrich Hilsdorf
Der Rosenkavalier (Strauss) 25 jūn-8 jūlD: Axel Kober; R: Otto Schenk
Eisenach, Landestheater Eisenach  / 
Tannhauser (concert) (Wagner) 12-26 sepD: Philippe Bach
Der Zarewitsch (Lehar) 20 sep-11 jūnR: Lars Wernecke
Der Bettelstudent (Millocker) 31 dec-11 aprD: Sierd Quarré; R: Wolfgang Quetes
Gianni Schicchi (Puccini) 17 jan-28 maiD: Leo McFall; R: Ernö Weil, Ansgar Haag
Der Bajazzo (Leoncavallo) 17 jan-28 maiD: Leo McFall; R: Ernö Weil / Ansgar Haag
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 mar-3 jūl
Die Fledermaus (Strauss,J) 23 okt-26 dec
Don Pasquale (Donizetti) 27 feb-8 aprD: Mario Hartmuth; R: Knut Weber
Erfurt, Theater Erfurt  / 
Kiss me, Kate (Porter) 14 sep-20 jūnD: Zoi Tsokanou; R: Ivan Alboresi
Madama Butterfly (Puccini) 27 sep-13 maiD: Joana Mallwitz; R: Matthew Ferraro
Otello (Verdi) 1 okt-14 novD: Armando Victor Krieger; R: Guy Montavon
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 1 nov-25 marD: Joana Mallwitz; R: Yekta Kara
Evita (Lloyd Webber) 15 nov-2 maiD: Peter Leipold / Zoi Tsokanou; R: Nicole Claudia Weber
Das schwarze Blut (Fayt) 29 nov-8 marD: Jean-Paul Penin; R: Marc Adam
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6-27 decD: NN; R: Lutz Schwarz
Die Kronung der Poppea (Monteverdi) 16 jan-15 marD: Samuel Bächli; R: Bettina Lell
Sigurd (Reyer) 30 jan-22 marD: Joana Mallwitz; R: Guy Montavon
Rigoletto (Verdi) 14 mar-17 jūnD: Samuel Bächli; R: Bernard Uzan
Faust (Gounod) 11 apr-13 jūnD: Jari Hämäläinen; R: Benjamin Prins
Pariser Leben (Offenbach) 23 apr-29 maiD: Peter Leipold; R: Samuel Bächli
Der Ring an einem Abend (Wagner) 23 mai-28 jūnD: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs
Andrea Chenier (Giordano) 30 mai-21 jūnD: Manlio Benzi; R: Guy Montavon
Pariser Leben (Offenbach) 6 sep-2 oktD: Peter Leipold; R: Samuel Bächli
Evita (Lloyd Webber) 27 sep-22 novD: Peter Leipold; R: Nicole Claudia Weber
Das Land des Lachelns (Lehar) 10 okt-15 aprD: Samuel Bächli; R: Guy Montavon
Carmen (Bizet) 25 okt-26 decD: Samuel Bächli; R: Bernard Uzan
Iolanta (concert) (Tchaikovsky,P) 31 okt-17 janD: Zoi Tsokanou
Don Giovanni (Mozart) 28 nov-7 maiD: Joana Mallwitz; R: Philipp Kochheim
Rigoletto (Verdi) 5 dec-2 janD: Samuel Bächli; R: Rupert Lummer
Hansel und Gretel (Humperdinck) 13-23 decD: Peter Leipold; R: Lutz Schwarz
Der Mann, der seine Frau mit einem Hut verwechselte (Nyman) 22 jan-15 marD: Peter Leipold; R: Markus Weckesser
Die Heimkehr des Odysseus (Monteverdi) 20 feb-13 maiD: Samuel Bächli; R: Christian Georg Fuchs
Orpheus und Eurydike (Gluck) 27 feb-6 aprD: Zoi Tsokanou; R: Esther Ambrosino
Gutenberg (Kirchner) 24 mar-8 maiD: Samuel Bächli; R: Martina Veh
Sid, die Schlange, die singen wollte (Fox) 9 apr-4 jūnD: Zoi Tsokanou; R: Stephanie Kuhlmann
Macbeth (Verdi) 24 apr-12 jūnD: Joana Mallwitz; R: Pamela Recinella
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 29 mai-11 jūnD: Joana Mallwitz / NN; R: Vera Nemirova
Essen, Aalto-Musiktheater Essen  / 
Nabucco (Verdi) 14 sep-25 maiD: Giuliano Carella / Yannis Pouspourikas; R: Andreas Baesler
Jenufa (Janacek) 28 sep-22 novD: Tomáš Netopil; R: Robert Carsen
Manon Lescaut (Puccini) 4 okt-20 novD: Giacomo Sagripanti; R: Stefan Herheim
Cosi fan tutte (Mozart) 11 okt-16 maiD: Yannis Pouspourikas; R: Johannes Schaaf
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 nov-31 decD: Yannis Pouspourikas; R: Gil Mehmert
Idomeneo re di Creta (Mozart) 29 nov-21 janD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: Francisco Negrín
Die Zauberflote (Mozart) 5-25 decD: Yannis Pouspourikas; R: Ezio Toffolutti
Werther (Massenet) 11 dec-7 febD: Yannis Pouspourikas; R: Carlos Wagner
Luisa Miller (Verdi) 4-23 janD: Friedrich Haider; R: Dietrich Hilsdorf
Turandot (Puccini) 17 jan-6 febD: Yannis Pouspourikas; R: Tilman Knabe
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 24 jan-26 aprD: Jonathan Cohen; R: Jetske Mijnssen
Le Grand Macabre (Ligeti) 14 feb-20 marD: Dima Slobodeniouk; R: Mariame Clément
Die Walkure (Wagner) 21 feb-8 marD: Tomáš Netopil; R: Dietrich Hilsdorf
Die schweigsame Frau (Strauss) 14 mar-30 aprD: Martyn Brabbins / Pedro Halffter; R: Guy Joosten
La traviata (Verdi) 2 apr-6 jūnD: Guillermo García Calvo; R: Josef Ernst Köpplinger
Rusalka (Dvorak,A) 23 mai-25 jūnD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: Lotte de Beer
Fidelio (Beethoven) 30 mai-26 jūnD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: Dietrich Hilsdorf
Ariodante (Handel) 5-18 jūnD: Christopher Moulds; R: Jim Lucassen
Falstaff (Verdi) 20-28 jūnD: Ivan Repušić; R: Dietrich Hilsdorf
Fidelio (Beethoven) 28 aug-31 decD: Yannis Pouspourikas; R: Dietrich Hilsdorf
Madama Butterfly (Puccini) 5 sep-17 oktD: Matthew Halls; R: Tilman Knabe
Macbeth (Verdi) 20 sep-31 oktD: Tomáš Netopil; R: David Hermann
The Greek Passion (Martinu) 26 sep-27 maiD: Tomáš Netopil; R: Jiří Heřman
La Boheme (Puccini) 16 okt-5 decD: Manlio Benzi; R: Silviu Purcărete
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 21 nov-5 jūnD: Yannis Pouspourikas / Tomáš Netopil; R: Laurent Pelly
Un ballo in maschera (Verdi) 27 nov-24 janD: Matteo Beltrami; R: Dietrich Hilsdorf
Die Zauberflote (Mozart) 10 dec-10 janD: Yannis Pouspourikas / Johannes Witt; R: Ezio Toffolutti
Der fliegende Hollander (Wagner) 9 jan-13 marD: Ed Spanjaard; R: Barrie Kosky
Into the Little Hill (Benjamin,G) 15-17 janD: Manuel Nawri; R: Kay Link
Faust (Gounod) 30 jan-2 aprD: Sébastien Rouland; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Aida (Verdi) 6 feb-10 jūlD: Yannis Pouspourikas; R: Dietrich Hilsdorf
Tosca (Puccini) 20 feb-10 aprD: Giuliano Carella; R: Christine Mielitz
Elektra (Strauss) 19 mar-29 maiD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: David Bösch
La Traviata (Verdi) 24 mar-15 maiD: Guillermo García Calvo; R: Josef Ernst Köpplinger
Rusalka (Dvorak,A) 8 apr-5 maiD: Tomáš Netopil / Yannis Pouspourikas; R: Lotte de Beer
Don Giovanni (Mozart) 7-28 maiD: Michael Hofstetter; R: Stefan Herheim
Il Barbiere di Siviglia (Rossini) 4 jūn-9 jūlD: Giacomo Sagripanti; R: Jan Philipp Gloger
Flensburg, Schleswig-Holsteinische Landestheater  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 sep-4 marD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 22 nov-3 marD: Peter Sommerer; R: Julia Riegel
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 7 feb-16 jūlD: Stefan Diederich; R: Markus Hertel
Cosi fan tutte (Mozart) 18 apr-19 jūnD: Florian Erdl; R: Peter Grisebach
Cardillac (Hindemith) 6 jūn-14 jūlD: Peter Sommerer; R: Markus Hertel
La traviata (Verdi) 19+ sep
Hansel und Gretel (Humperdinck) 31+ okt
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 16+ jan
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 12+ mar
Der Revisor (Egk) 28+ mai
Frankfurt, Oper Frankfurt  / 
La boheme (Puccini) 5 sep-25 maiD: Karsten Januschke / Sebastian Zierer / Eun Sun Kim; R: Alfred Kirchner
Sirenen (Riehm) 14 sep-4 oktD: Martyn Brabbins; R: Tobias Heyder
Falstaff (Verdi) 19 sep-24 oktD: Jonathan Darlington; R: Keith Warner
Hansel und Gretel (Humperdinck) 12 okt-2 janD: Sebastian Weigle / Karsten Januschke / Nikolai Petersen / Hartmut Keil / Björn Huestege; R: Keith Warner
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 26 okt-16 novD: Sebastian Weigle; R: Christof Nel
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 29 okt-13 novD: Jérémie Rhorer; R: Christof Loy
Otello (Verdi) 8 nov-19 decD: Pier Giorgio Morandi; R: Johannes Erath
La Sonambula (Bellini) 30 nov-17 janD: Eun Sun Kim; R: Tina Lanik
Ariadne auf Naxos (Strauss) 7 dec-31 janD: Patrick Lange / Hartmut Keil; R: Brigitte Fassbaender
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 20 dec-3 janD: Simone Di Felice; R: Ute M Engelhardt
Die Csardasfurstin (concert) (Kalman,E) 31 dec-9 janD: Eun Sun Kim
Owen Wingrave (Britten) 10-30 janD: Yuval Zorn; R: Walter Sutcliffe
Orontea (Cesti) 1 feb-13 marD: Ivor Bolton; R: Walter Sutcliffe
Rusalka (Dvorak,A) 5-27 febD: Christian Arming; R: Jim Lucassen
Die Passagierin (Weinberg) 1-28 marD: Christoph Gedschold / Leo Hussain; R: Anselm Weber
Parsifal (Wagner) 15 mar-6 aprD: Bertrand de Billy; R: Christof Nel
Euryanthe (Weber) 5 apr-3 maiD: Roland Kluttig; R: Johannes Erath
La cenerentola (Rossini) 11 apr-23 maiD: Alexander Soddy; R: Keith Warner
Murder in the Cathedral (Pizzetti) 18 apr-8 maiD: Karsten Januschke; R: Keith Warner
Simon Boccanegra (Verdi) 24 apr-12 jūnD: Carlo Montanaro; R: Christof Loy
Die agyptische Helena (Strauss) 1-4 maiD: Stefan Soltesz
Der Rosenkavalier (Strauss) 24 mai-11 jūlD: Sebastian Weigle; R: Claus Guth
Don Giovanni (Mozart) 30 mai-16 jūlD: Michael Güttler / Karsten Januschke; R: Christof Loy
An unserem Fluss (Navok) 31 mai-13 jūnD: Sebastian Zierer; R: Corinna Tetzel
Julietta (Martinu) 21 jūn-13 jūlD: Sebastian Weigle; R: Florentine Klepper
Konigskinder (Humperdinck) 4-17 jūlD: Sebastian Zierer; R: David Bösch
Zweimal Alexander (Martinu) 4-17 jūlD: Nikolai Petersen; R: Beate Baron
Messertranen (Martinu) 4-17 jūlD: Nikolai Petersen; R: Beate Baron
Komodie auf der Brucke (Martinu) 4-17 jūlD: Nikolai Petersen; R: Beate Baron
Das Madchen mit den Schwefelholzern (Lachenmann) 20-27 sepD: Erik Nielsen / Matthias Hermann; R: Benedikt von Peter
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 1 okt-1 jūlD: Karsten Januschke / Hartmut Keil; R: Guillaume Bernardi
Die tote Stadt (Korngold) 2 okt-6 novD: Sebastian Weigle / Björn Huestege; R: Anselm Weber
Iwan Sussanin (Glinka) 25 okt-27 novD: Sebastian Weigle; R: Harry Kupfer
Hansel und Gretel (Humperdinck) 1 nov-30 decD: Rasmus Baumann / Nikolai Petersen / Björn Huestege / Sebastian Zierer; R: Keith Warner
Don Carlo (Verdi) 7 nov-23 janD: Pier Giorgio Morandi; R: David McVicar
Der fliegende Hollander (Wagner) 29 nov-23 aprD: Bertrand de Billy / Eun Sun Kim; R: David Bösch
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 5 dec-6 febD: Vlad Iftinca; R: Matthew Jocelyn
Die diebische Elster (Rossini) 11 dec-8 janD: Giacomo Sagripanti; R: David Alden
Der Graf von Luxemburg (concert) (Lehar) 31 dec-3 janD: Eun Sun Kim
Der Rosenkavalier (Strauss) 9 jan-14 febD: Sebastian Weigle; R: Claus Guth
Le cantatrici villane (Fioravanti) 25 jan-7 febD: Karsten Januschke; R: Caterina Panti Liberovici
Stiffelio (Verdi) 31 jan-12 marD: Jérémie Rhorer; R: Benedict Andrews
Die Sache Makropulos (Janacek) 5-19 febD: Jonathan Darlington; R: Richard Jones
Giulio Cesare in Egitto (Handel) 12 feb-26 marD: Erik Nielsen; R: Johannes Erath
Oberto (concert) (Verdi) 18-20 febD: Jader Bignamini
Il tabarro (Puccini) 13 mar-9 aprD: Jakub Hrůša; R: Claus Guth(original), Corinna Tetzel(revival)
Suor Angelica (Puccini) 13 mar-9 aprD: Jakub Hrůša; R: Claus Guth
Gianni Schicchi (Puccini) 13 mar-9 aprD: Jakub Hrůša; R: Claus Guth(original), Corinna Tetzel(revival)
Der Messias (Handel) 27 mar-4 jūnD: Markus Poschner; R: David Freeman
Radamisto (Handel) 3-17 aprD: Simone Di Felice; R: Tilmann Köhler
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 24 apr-12 jūnD: Johannes Debus; R: Ute M Engelhardt
Das Rheingold (Wagner) 5 mai-8 jūlD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Die Walkure (Wagner) 8 mai-10 jūlD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Siegfried (Wagner) 14 mai-15 jūlD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Gotterdammerung (Wagner) 16 mai-17 jūlD: Sebastian Weigle; R: Vera Nemirova
Carmen (Bizet) 5 jūn-16 jūlD: Constantinos Carydis / Sebastian Zierer; R: Barrie Kosky
Wozzeck (Berg) 26 jūn-13 jūlD: Sebastian Weigle; R: Christof Loy
Anna Toll (Langemann) 7-17 jūlD: Nikolai Petersen; R: Hans Walter Richter
Pierrot Lunaire (Schoenberg,A) 7-17 jūlD: Nikolai Petersen; R: Dorothea Kirschbaum
Freiberg, Theater Freiberg  / 
Im weissen Rossl (Benatzky) 23-26 aug
Grafin Mariza (Kalman,E) 13 sep-9 novD: Raoul Grüneis; R: Manfred Straube
Der Rosenkavalier (Strauss) 18 okt-7 novD: Raoul Grüneis; R: Sebastian Ritschel
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 1 nov-11 aprD: Juheon Han; R: Ivan Alboresi
Hansel und Gretel (Humperdinck) 14-30 decD: Raoul Grüneis; R: Ralf-Peter Schulze
My Fair Lady (Loewe) 17 jan-29 marD: Tobias Horschke; R: Jürgen Pöckel
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 14 feb-8 maiD: Raoul Grüneis; R: Ralf-Peter Schulze
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 18 apr-21 jūnD: Raoul Grüneis; R: Judica Semler
Der Vogelhandler (Zeller,C) 27 jūn-18 jūlD: Alexander Livenson; R: Klaus Kühl
Freiburg, Theater Freiburg  / 
Carmen (Bizet) 4 okt-8 maiD: Fabrice Bollon; R: Rosamund Gilmore
Die kleine Zauberflote (Mozart) 21 oktD: Johannes Knapp; R: Tim Jentzen
Die tote Stadt (Korngold) 17 jan-20 marD: Fabrice Bollon; R: Florentine Klepper
Der Troubadour (Verdi) 21 feb-27 jūnD: Gerhard Markson; R: Rudi Gaul, Heiko Voss
Die Konigin von Saba (Goldmark) 18 apr-19 jūnD: Fabrice Bollon; R: Kirsten Harms
Orpheus und Eurydike (Gluck) 30 mai-10 jūlD: Daniel Carter; R: Markus Bothe
Die gute Stadt (Altan) 13 jūn-25 jūlD: Nikolaus Reinke; R: Thalia Kellmeyer
Orlando (Handel) 12-23 jūlD: Julia Jones; R: Joachim Schloemer
Fuerth, Stadttheater Fürth  / 
Sunset Boulevard (Lloyd Webber) 17 okt-31 decD: Heiko Lippmann; R: Gil Mehmert
Baruchs Schweigen (Milch-Sheriff) 13-20 jūnD: Walter Kobéra; R: Bruno Berger-Gorski
Gelsenkirchen, Musiktheater im Revier  / 
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 28 sep-13 decD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Belsazar (Handel) 8 nov-23 janD: Christoph Spering; R: Sonja Trebes
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 19 dec-25 maiD: Svetoslav Borisov; R: Dietrich Hilsdorf
Die Zauberflote (Mozart) 18 jan-8 marD: Rasmus Baumann; R: Michiel Dijkema
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 13 feb-4 aprD: Thomas Rimes; R: Sandra Wissmann
Rigoletto (Verdi) 15 mar-26 jūnD: Rasmus Baumann; R: Michael Schulz
Nahod Simon (Zebeljan) 29 mai-25 jūnD: Valtteri Rauhalammi; R: Michiel Dijkema
A Midsummer Night's Dream (Britten) 3 okt-24 maiD: Julia Jones; R: Michael Schulz
Tosca (Puccini) 12 dec-27 marD: Rasmus Baumann; R: Tobias Heyder
Norma (Bellini) 5 mar-26 maiD: Valtteri Rauhalammi; R: Elisabeth Stöppler
La Gioconda (Ponchielli) 16 apr-29 maiD: Rasmus Baumann; R: Alexandra Szemerédy
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 jūn-3 jūlD: Thomas Rimes; R: Carsten Kirchmeier
Gera, Bühnen der Stadt Gera  / 
Iphigenie auf Tauris (Gluck) 17 okt-22 febD: Laurent Wagner; R: Elmar Gehlen
Briefe des van Gogh (Frid) 25 okt-30 novD: Takahiro Nagasaki; R: Michael Dissmeier
La boheme (Puccini) 23 nov-23 decD: Laurent Wagner; R: Anthony Pilavachi
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 10-11 marD: Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
Jenufa (Janacek) 27 mar-17 aprD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Matthaus-Passion (Bach,JS) 2-3 aprD: Laurent Wagner
Anatevka (Bock) 9 aprD: Thomas Wicklein; R: Matthias Winter
Der Rosenkavalier (Strauss) 24 apr-7 jūnD: Laurent Wagner; R: Maximilian von Mayenburg
Alice im Wunderland (Harneit) 2-31 maiD: Takahiro Nagasaki; R: Cornelia Poppe
Carmina Burana (Orff) 1-5 jūlD: Laurent Wagner; R: Laurent Wagner
Der Rosenkavalier (Strauss) 1 novD: Laurent Wagner; R: Maximilian von Mayenburg
Amahl und die nachtlichen Besucher (Menotti) 21 nov-22 decD: Thomas Wicklein; R: Michael Dissmeier
Rigoletto (Verdi) 27 nov-15 maiD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Jenufa (Janacek) 12 marD: Laurent Wagner; R: Kay Kuntze
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 3-26 jūnD: Thomas Wicklein; R: Pascale-Sabine Chevroton
Giessen, Stadttheater Giessen  / 
For a Look or a Touch (Heggie) 19-28 sepD: Martin Spahr; R: Hans Walter Richter
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 27 sep-28 decD: Michael Hofstetter; R: Benjamin Schad
Someone is Going to Come (Vaage) 19-31 oktD: Martin Spahr; R: Stephanie Kuhlmann
Linda di Chamounix (Donizetti) 31 jan-12 aprD: Florian Ziemen; R: Hans Walter Richter
Der misslungene Brautwechsel (Telemann) 10 apr-21 maiD: Michael Hofstetter; R: Balázs Kovalik
Kehraus um Sankt Stephan (Krenek) 16 mai-11 jūlD: Florian Ziemen; R: Hans Hollmann
La battaglia di Legnano (concert) (Verdi) 30 mai-4 jūnD: Michael Hofstetter
Goerlitz, Theater Goerlitz  / 
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 18 okt-6 aprD: Ulrich Kern; R: Dorotty Szalma
Salon Pitzelberger (Offenbach) 25 okt-25 maiD: Manuel Pujol; R: Rita Schaller
Sweeney Todd (Sondheim) 21 nov-7 marD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Hansel und Gretel (Humperdinck) 22 nov-18 janD: Andrea Sanguineti; R: Sebastian Ritschel
Die tote Stadt (Korngold) 18 apr-14 jūnD: Andrea Sanguineti; R: Klaus Arauner
Ein Kafig voller Narren (Herman) 23 mai-26 jūnD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Ein Kafig voller Narren (Herman) 6 sep-8 maiD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
Der Freischutz (Weber) 25 okt-26 marD: Andrea Sanguineti; R: Jan-Richard Kehl
My Fair Lady (Loewe) 8 nov-13 marD: Albert Seidl; R: Egon Baumgarten
Orphee aux enfers (Offenbach) 22 nov-28 marD: Ulrich Kern; R: Steffen Piontek
Hansel und Gretel (Humperdinck) 8-18 decD: Ulrich Kern; R: Sebastian Ritschel
L'elisir d'amore (Donizetti) 3 apr-29 maiD: Andrea Sanguineti; R: Christian Papke
Jenufa (Janacek) 22-28 maiD: Andrea Sanguineti / Ulrich Kern; R: Klaus Arauner
Hagen, Theater Hagen  / 
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 6 sep-3 decD: Florian Ludwig; R: Thomas Weber-Schallauer
Die spinnen, die Romer (Sondheim) 18 okt-18 marD: Steffen Müller-Gabriel; R: Annette Wolf
Otello (Verdi) 28 okt-8 febD: Florian Ludwig; R: Annette Wolf
Ball im Savoy (Abraham) 29 nov-17 jūnD: David Marlow; R: Roland Hüve
Faust (Gounod) 17 jan-29 aprD: Steffen Müller-Gabriel; R: Holger Potocki
Vanessa (Barber,S) 7 mar-28 maiD: Florian Ludwig; R: Roman Hovenbitzer
Fidelio (Beethoven) 18 apr-24 jūnD: Florian Ludwig; R: Gregor Horres
Madama Butterfly (Puccini) 6-26 jūnD: David Marlow; R: Norbert Hilchenbach
Die Zauberflote (Mozart) 26+ sepD: Florian Ludwig; R: Annette Wolf
Fidelio (Beethoven) 4+ oktD: Florian Ludwig; R: Gregor Horres
Madama Butterfly (Puccini) 8+ oktD: Florian Ludwig; R: Norbert Hilchenbach
Das Land des Lachelns (Lehar) 14+ novD: NN; R: Roland Hüve
Jonny spielt auf (Krenek) 16+ janD: Florian Ludwig; R: Roman Hovenbitzer
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 5+ mar
Der Rosenkavalier (Strauss) 4+ jūn
Halle, Oper Halle  / 
West Side Story (Bernstein) 26 sep-2 aprD: Robbert van Steijn; R: Ralf Rossa
Brundibar (Krasa) 5 nov-24 maiD: Josep Caballé Domenech; R: Matthias Hüstebeck
Arabella (Strauss) 7+ novD: Josep Caballé Domenech; R: Petra Ziegenhorn
Hansel und Gretel (Humperdinck) 2-21 decD: Robbert van Steijn; R: Matthias Hüstebeck
Die Zauberflote (Mozart) 25 dec-1 febD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
My Fair Lady (Loewe) 30 dec-22 marD: Ingo Martin Stadtmüller / Kay Stromberg; R: Karl Absenger
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-2 janD: Andreas Henning; R: Axel Köhler
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 8-27 janD: Katrin Wittrisch / Tino Fiebig; R: Heike Hanefeld
Arminio (Handel) 31 janD: Bernhard Forck; R: Nigel Lowery
La forza del destino (Verdi) 6 feb-29 maiD: Josep Caballé Domenech / Robbert van Steijn; R: Gert-Hagen Seebach
Phaedra (Henze) 13 mar-10 aprD: Robbert van Steijn; R: Florian Lutz
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 3 apr-15 maiD: Josep Caballé Domenech; R: Christian Schuller
Ball im Savoy (Abraham) 9-30 maiD: Andreas Henning; R: Tobias Bonn
Lucio Cornelio Silla (Handel) 5-13 jūnD: Enrico Onofri; R: Stephen Lawless
Der Vampyr (Marschner) 9-10 jūlD: Ingo Martin Stadtmüller; R: Wolf Widder
Carmen (Bizet) 3+ oktD: Andreas Henning; R: Julia Huebner
Das Rheingold (Wagner) 30 oktD: Josep Caballé Domenech; R: Hansgünther Heyme
Die Walkure (Wagner) 1 novD: Josep Caballé Domenech; R: Hansgünther Heyme
Siegfried (Wagner) 6 novD: Josep Caballé Domenech; R: Hansgünther Heyme
Gotterdammerung (Wagner) 8 novD: Josep Caballé Domenech; R: Hansgünther Heyme
Hamburg, Hamburger Kammeroper  / 
Der Bajazzo (Leoncavallo) 19 sep-12 oktD: NN; R: Andreas Franz
Julius Caesar (Handel) 29 okt-8 febD: NN; R: Andreas Franz
La traviata (Verdi) 25 feb-10 maiD: Florian Csizmadia / Ettore Prandi; R: Birgit Scherzer
Die Italienerin in Algier (Rossini) 15 mai-14 jūnD: Florian Csizmadia; R: Andreas Franz
Hamburg, Opernloft  / 
Der Freischutz (Weber) 20 sep-4 decR: Kerstin Steeb
Ring des Nibelungen (Wagner) 10 okt-31 jan
Der fliegende Holländer (Wagner) 19 dec-14 marR: Sebastian Ritschel
La Traviata (Verdi) 27 dec-7 feb
Cosí fan tutte (Mozart) 10 jan-7 marR: Nina Kupczyk
Carmen (Bizet) 15 jan
La Traviata (Verdi) 17 jan-7 feb
Die Prinzessin der Feen (Purcell) 18 jan-22 feb
Die Winterreise (Schubert) 22 jan-19 febR: Inken Rahardt
Orlando Furioso (Vivaldi) 29 jan-27 febR: Inken Rahardt
Der kleine Ring (Wagner) 1 feb
Das Zauberflötchen (Mozart) 15 feb-29 mar
Hamburg, Staatsoper Hamburg  / 
La belle Helene (Offenbach) 20 sep-25 jūnD: Gerrit Prießnitz; R: Renaud Doucet
Aida (Verdi) 25 sep-12 oktD: Stefan Soltesz; R: Guy Joosten
Carmen (Bizet) 9 okt-15 febD: Axel Kober; R: Jens Daniel Herzog
Jenufa (Janacek) 16 okt-1 novD: Susanna Mälkki; R: Olivier Tambosi
Jeanne d'Arc au bucher (concert) (Honegger) 19 oktD: Simone Young
Almira (Handel) 21-31 oktD: Alessandro De Marchi; R: Jetske Mijnssen
La traviata (Verdi) 30 okt-23 maiD: Alexander Joel; R: Johannes Erath
Fidelio (Beethoven) 15-21 novD: Marcus Bosch; R: Hans Neuenfels
Luisa Miller (Verdi) 16 nov-9 decD: Simone Young; R: Andreas Homoki
Die Zauberflote (Mozart) 23 nov-20 decD: Eugene Tzigane / Daniel Carter; R: Achim Freyer
La boheme (Puccini) 28 nov-7 marD: Ivan Repusic; R: Guy Joosten
Hansel und Gretel (Humperdinck) 8-19 decD: Titus Engel; R: Peter Beauvais
Tannhauser (Wagner) 21 dec-17 janD: Bertrand de Billy; R: Harry Kupfer
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22 dec-1 janD: Daniel Carter; R: Gilbert Deflo
La cenerentola (Rossini) 6-18 janD: Giacomo Sagripanti; R: Renaud Doucet
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 23-30 janD: Tomáš Netopil; R: Johannes Erath
La fanciulla del West (Puccini) 1-21 febD: Carlo Montanaro; R: Vincent Boussard
Le nozze di Figaro (Mozart) 3-12 febD: Stefan Soltesz; R: Johannes Schaaf
Elektra (Strauss) 14-24 febD: Simone Young; R: August Everding
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 22 feb-3 marD: Simone Young; R: Nikolaus Lehnhoff
L'elisir d'amore (Donizetti) 27 feb-8 marD: Joana Mallwitz; R: Jean-Pierre Ponnelle
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14-26 marD: Henrik Nánási; R: Sandra Leupold
Die tote Stadt (Korngold) 22 mar-11 aprD: Simone Young; R: Karoline Gruber
Gold! (Evers) 22-26 marD: Ettore Prandi; R: Rebekka Stanzel
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 28 mar-4 aprD: Constantin Trinks; R: Richard Jones
Pelleas et Melisande (Debussy) 6-18 aprD: Simone Young; R: Willy Decker
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 14-25 aprD: Kristiina Poska; R: Johannes Schaaf
La bianca notte (Furrer) 10-31 maiD: Simone Young; R: Ramin Gray
Un ballo in maschera (Verdi) 22 mai-2 jūnD: Asher Fisch; R: Alexander Schulin
Simon Boccanegra (Verdi) 7-21 jūnD: Simone Young; R: Claus Guth
Madama Butterfly (Puccini) 9-24 jūnD: Kirill Karabits; R: Vincent Boussard
In the Locked Room (Watkins,H) 4-12 jūlD: Daniel Carter; R: Petra Müller
Persona (Langemann) 4-12 jūlD: Daniel Carter; R: Petra Müller
Les troyens (Berlioz) 19 sep-11 maiD: Kent Nagano; R: Michael Thalheimer
Il turco in Italia (Rossini) 25 sep-24 oktD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Christof Loy
Elektra (Strauss) 3 okt-29 jūnD: Kent Nagano; R: August Everding
Don Carlos (Verdi) 18 okt-6 novD: Renato Palumbo; R: Peter Konwitschny
Das schlaue Fuchslein (Janacek) 30 okt-14 novD: Alexander Vedernikov; R: Johannes Erath
Carmen (Bizet) 7 nov-8 decD: Vladimir Conta; R: Jens Daniel Herzog
Le nozze di Figaro (Mozart) 15 nov-3 maiD: Ottavio Dantone; R: Stefan Herheim
Die tote Stadt (Korngold) 25 nov-10 decD: Erich Wächter; R: Karoline Gruber
Der kleine Schornsteinfeger (Britten) 5-27 decD: Nathan Brock; R: Tim Jentzen
Manon Lescaut (Puccini) 13-22 decD: Péter Halász; R: Philipp Himmelmann
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 dec-5 janD: Erich Wächter; R: Hans Hollmann
Pelleas et Melisande (Debussy) 6-22 janD: Kent Nagano; R: Willy Decker
La traviata (Verdi) 8 jan-16 maiD: Alexander Joel; R: Johannes Erath
Stilles Meer (Hosokawa) 24 jan-13 febD: Kent Nagano; R: Oriza Hirata
Cosi fan tutte (Mozart) 26 jan-6 febD: Erich Wächter; R: Marco Arturo Marelli
Der fliegende Hollander (Wagner) 11 feb-1 marD: Johannes Fritzsch; R: Marco Arturo Marelli
Il Barbiere di Siviglia (Rossini) 25 feb-17 marD: Johannes Fritzsch; R: Gilbert Deflo
Pierrot Lunaire (Schoenberg,A) 26-28 febD: Simone Young
Guillaume Tell (Rossini) 6-26 marD: Gabriele Ferro; R: Roger Vontobel
Luisa Miller (Verdi) 8-24 marD: Johannes Fritzsch; R: Andreas Homoki
Katja Kabanova (Janacek) 18 mar-3 aprD: Christoph Gedschold; R: Willy Decker
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 2-13 aprD: Stefano Ranzani; R: Adolf Dresen
Tristan und Isolde (Wagner) 17 apr-8 maiD: Kent Nagano; R: Ruth Berghaus
Matthaus-Passion (Bach,JS) 21-24 aprD: Kent Nagano; R: Romeo Castellucci
Der Freischutz (Weber) 19-31 maiD: Christoph Prick; R: Peter Konwitschny
La fanciulla del West (Puccini) 4-24 jūnD: Josep Caballé Domenech; R: Vincent Boussard
Daphne (Strauss) 5-23 jūnD: Michael Boder; R: Christof Loy
L'elisir d'amore (Donizetti) 22-30 jūnD: Nathan Brock; R: Jean-Pierre Ponnelle
Orpheus (Telemann) 8-16 jūlD: Volker Krafft; R: Franziska Kronfoth, Julia Lwowski
Hannover, Staatsoper Hannover  / 
Tosca (Puccini) 2 okt-22 janD: Mark Rohde; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
Castor et Pollux (Rameau) 4 oktD: Benjamin Reiners; R: Alexander Charim
Carmen (Bizet) 5 okt-12 novD: Anja Bihlmaier; R: Monique Wagemakers
Die Schone und das Biest (Gretry) 16 okt-14 janD: Kaling Khouw; R: Zuzana Masaryk
Don Giovanni (Mozart) 30 okt-13 decD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Die Hoffmann Show (Offenbach) 16 nov-24 febD: Anja Bihlmaier; R: Sebastian Welker
Hansel und Gretel (Humperdinck) 30 nov-4 janD: Anja Bihlmaier / Benjamin Reiners; R: Steffen Tiggeler
Caligula (Glanert) 17 jan-21 febD: Karen Kamensek; R: Frank Hilbrich
La traviata (Verdi) 23 jan-28 marD: Gregor Bühl; R: Benedikt von Peter
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 31 jan-10 aprD: Anja Bihlmaier; R: Ingo Kerkhof
Cavalleria rusticana (Mascagni) 8 feb-10 maiD: Mark Rohde; R: Philipp Himmelmann
Der Bajazzo (Leoncavallo) 8 feb-10 maiD: Mark Rohde; R: Philipp Himmelmann
Ein Maskenball (Verdi) 13 feb-10 marD: Mark Rohde; R: Olivier Tambosi
Concert (Wagner) 8 marD: Karen Kamensek
Mefistofele (concert) (Boito) 14 mar-17 aprD: Karen Kamensek
Die Fledermaus (Strauss,J) 29 apr-15 jūlD: Benjamin Reiners; R: Martin G Berger
Werther (Massenet) 23 mai-16 jūlD: Anja Bihlmaier; R: Bernd Mottl
Jenufa (Janacek) 11-17 jūlD: Karen Kamensek; R: Floris Visser
Rusalka (Dvorak,A) 26 sep-17 febD: Anja Bihlmaier; R: Dietrich Hilsdorf
Gold! (Evers) 8 okt-24 novR: Markus Michael Tschubert
Jenufa (Janacek) 9 okt-11 novD: Karen Kamensek; R: Floris Visser
Ein Maskenball (Verdi) 16 okt-28 novD: Benjamin Reiners; R: Olivier Tambosi
Candide (Bernstein) 24 okt-10 janD: Karen Kamensek; R: Matthias Davids
Don Giovanni (Mozart) 31 okt-27 novD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Orlando (reduction) (Handel) 8 nov-6 febD: Siegmund Weinmeister; R: Martin G Berger
Hansel und Gretel (Humperdinck) 22 nov-27 decD: Benjamin Reiners; R: Steffen Tiggeler
Der Freischutz (Weber) 12 dec-19 marD: Karen Kamensek; R: Kay Voges
La boheme (Puccini) 25 dec-16 janD: Mark Rohde; R: Chris Alexander
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-20 marD: Benjamin Reiners; R: Martin G Berger
La traviata (Verdi) 19 jan-21 febD: Benjamin Reiners; R: Benedikt von Peter
Die Macht des Schicksals (Verdi) 30 jan-5 jūnD: Stefan Klingele; R: Frank Hilbrich
Falstaff (Verdi) 12 mar-10 jūnD: Ira Levin; R: Olivier Tambosi
Der gestiefelte Kater (Cui) 7 apr-31 maiD: Kaling Khouw; R: Zuzana Masaryk
Der Traumgorge (Zemlinsky) 16 apr-28 maiD: Mark Rohde; R: Johannes von Matuschka
Werther (Massenet) 24 apr-7 jūnD: Anja Bihlmaier; R: Bernd Mottl
Titus (Mozart) 4-22 jūnD: Benjamin Reiners; R: Tobias Ribitzki
Rigoletto (Verdi) 18-24 jūnD: Mark Rohde; R: Karsten Wiegand
Heidelberg, Theater der Stadt Heidelberg  / 
Echnaton (Glass) 21 sep-15 marD: Dietger Holm / Róbert Farkas; R: Nanine Linning
La traviata (Verdi) 12 okt-18 aprD: Lahav Shani / Dietger Holm / Róbert Farkas / Gad Kadosh; R: Eva-Maria Höckmayr
Death Knocks (Jost) 25 okt-14 febD: Gad Kadosh / Timothy Schwarz; R: Clara Kalus
Erwartung (Schoenberg,A) 25 okt-14 febD: Gad Kadosh / Timothy Schwarz; R: Clara Kalus
Twice Through the Heart (Turnage) 25 okt-14 febD: Gad Kadosh / Timothy Schwarz; R: Clara Kalus
Pelleas et Melisande (Debussy) 15 nov-13 marD: Yordan Kamdzhalov / Dietger Holm / Gad Kadosh; R: Lorenzo Fioroni
Fetonte (Jommelli) 28 nov-23 janD: Felice Venanzoni; R: Demis Volpi
Abends am Fluss (Harneit) 6 feb-12 maiD: Johannes Harneit; R: Peter Konwitschny
Hochwasser (Harneit) 6 feb-12 maiD: Johannes Harneit; R: Peter Konwitschny
Cosi fan tutte (Mozart) 4 apr-20 jūlD: Gad Kadosh / Róbert Farkas; R: Nadja Loschky
Cabaret (Kander) 12 apr-26 jūnD: Dietger Holm / Róbert Farkas; R: Andrea Schwalbach
My Fair Lady (Loewe) 9-31 jūlD: Dietger Holm / Timothy Schwarz; R: Andrea Schwalbach
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 sep-16 maiD: Elias Grandy; R: Nadja Loschky
Hansel und Gretel (Humperdinck) 24 okt-11 decD: Dietger Holm; R: Clara Kalus
Cabaret (Kander) 29 nov-21 aprD: Dietger Holm; R: Andrea Schwalbach
Didone abbandonata (Vinci) 5 dec-31 janD: Wolfgang Katschner; R: Yona Kim
Pym (Kalitzke) 18 feb-22 aprD: Elias Grandy; R: Johann Kresnik
Der fliegende Hollander (Wagner) 9 apr-4 jūlD: Elias Grandy; R: Lydia Steier
La boheme (Puccini) 29 mai-1 jūlD: Gad Kadosh; R: Andrea Schwalbach
Heilbronn, Theater Heilbronn  / 
Hansel und Gretel (Humperdinck) 30 nov-6 febD: Ulrich Wagner; R: Achim Thorwald
Don Pasquale (Donizetti) 23 jan-15 marD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Cosi fan tutte (Mozart) 4 apr-18 jūlD: Ruben Gazarian; R: Axel Vornam
Pariser Leben (Offenbach) 10 sepD: Rodrigo Tomillo; R: Andreas Bronkalla
Die Zauberflote (Mozart) 19 novD: Andreas Schüller; R: Axel Köhler
Medee (Cherubini) 24 marD: Andreas Spering; R: Elisabeth Stöppler
Hildesheim, Theater für Niedersachsen  / 
Die Zauberflote (Mozart) 13 sep-18 maiD: Werner Seitzer; R: Volker Vogel
Der Zarewitsch (Lehar) 9 okt-15 febD: Daniel Stratievsky; R: Klaus-Dieter Köhler
George (Kats-Chernin) 11-18 oktD: Werner Seitzer; R: Axel Ranisch
Die Kinderzauberflote (Mozart) 25 okt-8 febD: Daniel Stratievsky; R: Natascha Flindt nach Volker Vogel
Die Dreigroschenoper (Weill) 27 okt-23 aprD: Leif Klinkhardt; R: Bettina Rehm
Lulu (concert) (Kuhlau) 15 novD: Werner Seitzer
Falstaff (Verdi) 26 nov-20 decD: Leif Klinkhardt; R: Ansgar Weigner
Der Vetter aus Dingsda (Kunneke) 6 dec-21 jūnD: Werner Seitzer; R: Renate Rochell
Fidelio (Beethoven) 8 dec-30 janD: Achim Falkenhausen; R: Guillermo Amaya
Gesprache der Karmeliterinnen (Poulenc) 21 mar-28 jūnD: Werner Seitzer; R: Eike Gramss
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 16 mai-26 jūnD: Jens Troester; R: Georg Blüml
Boccaccio (Suppe) 12+ sepD: Florian Ziemen; R: Guillermo Amaya
Fidelio (Beethoven) 3+ oktD: Achim Falkenhausen; R: Guillermo Amaya
Der Vetter aus Dingsda (Kunneke) 9+ oktD: Leif Klinkhardt; R: Renate Rochell
Madame Butterfly (Puccini) 31+ oktD: Werner Seitzer; R: Frank Van Laecke
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 23+ novD: Jens Troester; R: Georg Blüml
Die Zauberflote (Mozart) 15+ decD: Werner Seitzer; R: Volker Vogel
Fra Diavolo (Auber) 13+ febD: Achim Falkenhausen; R: Guillermo Amaya
Die verkaufte Braut (Smetana) 30+ aprD: Werner Seitzer; R: Guillermo Amaya
Hof, Theater Hof  / 
Turandot (Puccini) 14 sep-25 novD: Arn Goerke; R: Lothar Krause
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 17 okt-13 janD: Roland Vieweg; R: Bernd Plöger
Pariser Leben (Offenbach) 19 dec-30 janD: Roland Vieweg; R: Ulrich Peters
Der Untergang des Hauses Usher (Glass) 13 mar-12 jūnD: Arn Goerke; R: Kay Neumann
Anatevka (Bock) 23 apr-3 jūlD: Roland Vieweg; R: Thomas Schmidt-Ehrenberg
Rosen der Liebe (Lewandowski) 24 apr-21 maiD: NN; R: Guido Hackhausen
Der Ring an einem Abend (concert) (Wagner) 5 jūn-12 jūlD: Arn Goerke
Kaiserslautern, Pfalztheater Kaiserslautern  / 
West Side Story (Bernstein) 21 sep-4 aprD: Markus Bieringer; R: Cusch Jung
Friedenstag (Strauss) 27 sep-12 decD: Uwe Sandner; R: Kerstin Maria Pöhler
Pariser Leben (Offenbach) 8 nov-9 jūlD: Rodrigo Tomillo; R: Andreas Bronkalla
Rigoletto (Verdi) 17 jan-12 jūlD: Markus Bieringer; R: Urs Häberli
Irrelohe (Schreker) 7 mar-8 maiD: Uwe Sandner; R: Holger Müller-Brandes
Halka (Moniuszko) 23 mai-18 jūlD: Rodrigo Tomillo; R: Michael Sturm
Fidelio (Beethoven) 20 jūn-17 jūlD: Uwe Sandner; R: Heinz Lukas-Kindermann
Herzog Blaubarts Burg (Bartok) 19+ sep
Der Zwerg (Zemlinsky) 19+ sep
My Fair Lady (Loewe) 31+ okt
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 19+ dec
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 23+ jan
Tristan und Isolde (Wagner) 9+ apr
Karlsruhe, Badisches Staatstheater  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 21 sep-19 decD: Justin Brown; R: Dominique Mentha
Boris Godunow (Musorgsky) 25 sep-15 febD: Johannes Willig; R: David Hermann
Ein Maskenball (Verdi) 5 okt-6 decD: Johannes Willig / Christoph Gedschold; R: Aron Stiehl
Das Kind und die Zauberdinge (Ravel) 10 okt-8 janD: Christoph Gedschold; R: Tobias Heyder
Die Nachtigall (Stravinsky) 10 okt-8 janD: Christoph Gedschold; R: Tim Plegge
Verlobung im Traum (Krasa) 18 okt-21 janD: Justin Brown; R: Ingo Kerkhof
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 26 okt-7 decD: Justin Brown; R: Tobias Kratzer
Die Fledermaus (Strauss,J) 8 nov-22 marD: Justin Brown; R: Lorenzo Fioroni, Thilo Reinhardt
Fantasio (Offenbach) 13 dec-3 jūlD: Andreas Schüller; R: Bernd Mottl
Tosca (Puccini) 26 dec-27 maiD: Johannes Willig; R: John Dew
Die Zauberflote (Mozart) 10 jan-28 maiD: Ulrich Wagner / Justus Thorau; R: Ulrich Peters
La boheme (Puccini) 24 jan-8 jūlD: Johannes Willig; R: Anna Bergmann
Wo die wilden Kerle wohnen (Knussen) 10 feb-25 aprD: Christoph Gedschold; R: Annette Weber
Teseo (Handel) 20 feb-1 marD: Michael Form; R: Daniel Pfluger
Riccardo Primo (Handel) 24-28 febD: Michael Hofstetter; R: Benjamin Lazar
Parsifal (Wagner) 29 mar-4 jūnD: Justin Brown; R: Keith Warner
La traviata (Verdi) 10 apr-17 jūlD: Johannes Willig; R: Achim Thorwald
Cosi fan tutte (Mozart) 16 mai-18 jūlD: Johannes Willig; R: Achim Thorwald
Iphigenie auf Tauris (Gluck) 13 jūn-14 jūlD: Christoph Gedschold; R: Arila Siegert
Falstaff (Verdi) 12-24 jūlD: Justin Brown; R: Jacopo Spirei
Der Prophet (Meyerbeer) 18 okt-22 aprD: Johannes Willig; R: Tobias Kratzer
My Fair Lady (Loewe) 12-18 decD: Steven Moore; R: Sam Brown
Macbeth (Verdi) 23+ janD: Johannes Willig; R: Holger Müller-Brandes
Arminio (Handel) 13+ febD: George Petrou; R: Max Emanuel Cencic
Tristan und Isolde (Wagner) 27+ marD: Justin Brown; R: Christopher Alden
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 4+ jūnD: Daniele Squeo; R: Tilman Hecker
Das Rheingold (Wagner) 9+ jūlD: Justin Brown; R: David Hermann
Kassel, Staatstheater Kassel  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 12 okt-7 marD: Patrik Ringborg; R: Lorenzo Fioroni
Rigoletto (Verdi) 24 okt-26 aprD: Yoel Gamzou / Alexander Hannemann; R: Sonja Trebes
The Sound of Music (Rodgers) 1 nov-12 jūlD: Alexander Hannemann / Adrian Pavlov / Xin Tan; R: Philipp Kochheim
Hansel und Gretel (Humperdinck) 8 nov-2 janD: Xin Tan; R: Elmar Gehlen
Iphigenie en Tauride (Gluck) 20 dec-27 jūlD: Jörg Halubek; R: Reinhild Hoffmann
Die Zauberflote (Mozart) 9 jan-7 aprD: Xin Tan; R: Katharina Thoma
La Clemenza di Tito (Mozart) 30 jan-13 marD: Alexander Hannemann; R: Schütz Johannes
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10 feb-17 jūlD: Yoel Gamzou / Xin Tan; R: Adriana Altaras
Turandot (Puccini) 17 mar-23 jūlD: Patrik Ringborg / Alexander Hannemann; R: Markus Dietz
Un re in ascolto (Berio) 19 mai-25 jūlD: Alexander Hannemann; R: Paul Esterházy
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 30 jūn-26 jūlD: Ruben Gazarian / Xin Tan; R: Lisa Marie Küssner
Der Mond (Orff) 3-23 jūlD: Alexander Hannemann; R: Espen Fegran
Norma (Bellini) 3 okt-15 maiD: Joakim Unander / Anja Bihlmaier; R: Yona Kim
La boheme (Puccini) 9 okt-28 novD: Anja Bihlmaier / Péter Halász; R: Philipp Kochheim
Kiss me, Kate (Porter) 24 okt-13 jūlD: Alexander Hannemann / Deniola Kuraja / Xin Tan; R: Tom Ryser
Das tapfere Schneiderlein (Mitterer) 31 okt-13 novD: Giulia Glennon / Heiko Pape; R: Espen Fegran
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 6 nov-8 marD: Anja Bihlmaier / Xin Tan; R: Lisa Marie Küssner
Artaserse (Vinci) 12 dec-1 aprD: Jörg Halubek; R: Sonja Trebes
Hansel und Gretel (Humperdinck) 18 dec-2 janD: Patrik Ringborg; R: Elmar Gehlen
Die Herzogin von Chicago (Kalman,E) 23 jan-10 jūlD: Marco Zeiser Celesti / Deniola Kuraja; R: Christoph Biermeier
Saul (Handel) 6-19 febD: Jörg Halubek; R: Katharina Thoma
Die Liebe zu den drei Orangen (Prokofiev) 5 mar-6 jūlD: Patrik Ringborg; R: Dominique Mentha
Rigoletto (Verdi) 18 mar-15 aprD: Alexander Hannemann / Anja Bihlmaier; R: Sonja Trebes
Die tote Stadt (Korngold) 23 apr-22 jūnD: Patrik Ringborg; R: Markus Dietz
Der Mond (Orff) 14 mai-4 jūnD: Alexander Hannemann; R: Espen Fegran
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 18 jūn-14 jūlD: Anja Bihlmaier; R: Adriana Altaras
Kiel, Theater Kiel  / 
Madama Butterfly (Puccini) 14 sep-31 decD: Michael Nündel; R: Matthias von Stegmann
Macbeth (Verdi) 20 sep-8 aprD: Georg Fritzsch; R: Carlos Wagner
Atys (Lully) 4 okt-26 aprD: Rubén Dubrovsky; R: Lucinda Childs
Hansel und Gretel (Humperdinck) 11 okt-2 janD: Whitney Reader; R: Jörg Diekneite
Kiss Me, Kate (Porter) 8 nov-28 maiD: Michael Nündel; R: Ricarda Regina Ludigkeit
Die Zauberflote (Mozart) 26 nov-4 janD: Michael Nündel; R: Daniel Karasek
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 24 jan-21 maiD: Georg Fritzsch; R: Brigitte Fassbaender
Sekretarinnen (Wittenbrink) 27 jan-25 maiD: Bettina Rohrbeck; R: Daniel Karasek, Jörg Diekneite
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 7 mar-28 jūnD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
Der fliegende Hollander (Wagner) 2 apr-29 maiD: Leo Siberski; R: Carlos Wagner
Matsukaze (Hosokawa) 2 mai-18 jūnD: Leo Siberski; R: Matthias von Stegmann
Rienzi (concert) (Wagner) 20 mai-14 jūnD: Michael Nündel
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 13-24 jūlD: Leo Siberski; R: Ansgar Weigner
Nabucco (Verdi) 22-30 augD: Francesco Cilluffo; R: Olaf Strieb
Das Rheingold (Wagner) 26+ sepD: Georg Fritzsch; R: Daniel Karasek
My Fair Lady (Loewe) 7+ okt
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 15+ okt
Die Zauberflote (Mozart) 28+ nov
Carmen (Bizet) 12+ dec
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 26+ dec
Tosca (Puccini) 30+ jan
Die Walkure (Wagner) 12+ mar
Orpheus und Eurydike (Gluck) 7+ mai
Koblenz, Theater der Stadt Koblenz  / 
Samson et Dalila (Saint-Saens) 13 sep-1 jūlD: Joseph Bousso; R: Waltraud Lehner
Emilia Galotti (Simons,Marijn) 25 okt-9 febD: Enrico Delamboye; R: Elmar Goerden
Oliver! (Lionel Bart) 20 decD: Leslie Suganandarajah; R: Markus Dietze
Die Zauberflote (Mozart) 25-28 decD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper
Tosca (Puccini) 24 jan-27 aprD: Giuliano Betta; R: Anja Nicklich
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 7 mar-24 maiD: Leslie Suganandarajah; R: Carlos Wagner
Die menschliche Stimme (Poulenc) 14 mar-2 aprD: Kristina Ruge; R: Inga Schulte
Peter Grimes (Britten) 30 mai-5 jūlD: Enrico Delamboye; R: Markus Dietze
Das sagenhafte Schurri Murri (Mozart) 16+ sepD: Daniel Spogis; R: Doris Schumacher
Fidelio (Beethoven) 19+ sepD: Enrico Delamboye; R: Markus Dietze
My Fair Lady (Loewe) 14+ novD: Karsten Huschke; R: Anja Nicklich
Die Zauberflote (Mozart) 4+ decD: Enrico Delamboye; R: Cordula Däuper
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 16+ janD: Leslie Suganandarajah; R: Marcus Lobbes
L'elisir d'amore (Donizetti) 27+ febD: Guiliano Betta; R: Alexander von Pfeil
A Streetcar named Desire (Previn) 14+ maiD: Enrico Delamboye; R: Markus Dietze
Operetta anthology (Sullivan,A) 21 mai-3 jūnD: Daniel Spogis; R: Michael Hamlett
Köln, Oper Köln  / 
Madama Butterfly (Puccini) 4-14 sepD: Claude Schnitzler; R: Patrick Kinmonth
Der gestiefelte Kater (Montsalvatge) 26 sep-26 oktD: Rainer Mühlbach / Oliver Imig; R: PiaMaria Gehle
Cosi fan tutte (Mozart) 28 sep-12 oktD: Julia Jones; R: Tatjana Gürbaca
Leucippo (Hasse) 2-11 oktD: Gianluca Capuano; R: Tatjana Gürbaca
Jolanthe (concert) (Tchaikovsky,P) 17-19 oktD: Dmitrij Kitajenko
Solaris (Glanert) 2-16 novD: Lothar Zagrosek; R: Patrick Kinmonth
Hexe Hillary geht in die Oper (Lund) 22 nov-21 decD: Rainer Mühlbach / Jean Yves Cornet; R: Eike Ecker
Die Zauberflote (Mozart) 6-26 decD: Will Humburg; R: Mariame Clément
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 7-13 decD: Markus Poschner
Die lustige Witwe (concert) (Lehar) 31 dec-4 janD: Marc Piollet
Die Nachtigall (Stravinsky) 10 jan-8 marD: Rainer Mühlbach / Marco Medved; R: Beka Savic
Der Freischutz (Weber) 27 feb-8 marD: Andreas Schüller; R: Viestur Kairish
Vom Fischer und seiner Frau (Hoffmann,I) 21-31 marD: Marco Medved / Oliver Imig; R: Elena Tzavara
The Turn of the Screw (Britten) 22 mar-5 aprD: Gerrit Prießnitz; R: Benjamin Schad
Ich wandte mich (Zimmermann,B) 27 mar-6 aprD: Gabriel Feltz; R: Markus Bothe
Il prigioniero (Dallapiccola) 27 mar-6 aprD: Gabriel Feltz; R: Markus Bothe
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 10 aprD: Rainer Mühlbach; R: Eike Ecker
Arabella (Strauss) 25 apr-10 maiD: Stefan Soltesz / Gabriel Feltz; R: Renaud Doucet
Konig Arthur (Purcell) 2-31 maiD: Rainer Mühlbach; R: Brigitta Gillessen
La clemenza di Tito (Mozart) 9-24 maiD: Christoph Spering; R: Uwe Eric Laufenberg
Carmen (Bizet) 23 mai-3 jūnD: Claude Schnitzler; R: Christof Loy
Tagebuch eines Verschollenen (Janacek) 30 mai-16 jūnD: Rainer Mühlbach; R: Béatrice Lachaussée
Savitri (Holst) 30 mai-16 jūnD: Rainer Mühlbach; R: Béatrice Lachaussée
Otello (Verdi) 14-27 jūnD: Will Humburg; R: Johannes Schaaf(original), Eike Ecker(revival)
Vom Fischer und seiner Frau (Hoffmann,I) 3-22 oktR: Elena Tzavara
Benvenuto Cellini (Berlioz) 7-26 novD: François-Xavier Roth; R: Carlus Padrissa
Aida (Verdi) 14 nov-30 decD: Will Humburg; R: Johannes Erath
La boheme (Puccini) 22 nov-4 marD: Francesco Angelico; R: Michael Hampe
My Fair Lady (Loewe) 5 dec-2 janD: Andreas Schüller; R: Dietrich Hilsdorf
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 12 dec-13 marD: Claude Schnitzler; R: Stefan Herheim
Szenen aus dem Leben der Heiligen Johanna (Braunfels) 14 feb-27 marD: Lothar Zagrosek; R: Tatjana Gürbaca
Don Giovanni (Mozart) 5 mar-5 maiD: François-Xavier Roth; R: Emmanuelle Bastet
Billy Budd (Britten) 12 mar-29 aprD: Alexander Soddy; R: Willy Decker
Parsifal (Wagner) 25 mar-17 aprD: Will Humburg; R: Carlus Padrissa
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8 apr-13 maiD: Rubén Dubrovsky; R: Johannes Erath
L'italiana in Algeri (Rossini) 16 apr-2 jūnD: NN; R: Jean-Pierre Ponnelle
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 26 apr-6 maiD: Rainer Mühlbach; R: Eike Ecker
Die Eroberung von Mexico (Rihm) 8 mai-4 jūnD: Alejo Pérez; R: Peter Konwitschny
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 15 mai-1 jūlD: Stefan Soltesz; R: Dietrich Hilsdorf
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 5 jūn-8 jūlD: Eun Sun Kim; R: Eva-Maria Höckmayr
Der fliegende Hollander (Wagner) 12 jūn-9 jūlD: Andreas Schüller; R: Dietrich Hilsdorf
Krefeld, Theater Krefeld  / 
Der Rosenkavalier (Strauss) 21 sep-22 decD: Mihkel Kütson; R: Mascha Pörzgen
Die Fledermaus (Strauss,J) 1 okt-31 janD: Andreas Fellner; R: Reinhardt Friese
Stiffelio (Verdi) 13 dec-18 aprD: Mihkel Kütson; R: Helen Malkowsky
Das Geheimnis des Edwin Drood (Holmes) 14 feb-21 jūnD: Andreas Fellner; R: Karl Absenger
Peter Grimes (Britten) 26 sep-8 dec
My Fair Lady (Loewe) 10 okt-3 aprD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 7 nov-22 mar
Hoffmanns Erzahlungen (Offenbach) 16 apr-3 jūlD: Alexander Steinitz; R: Hinrich Horstkotte
Leipzig, Oper Leipzig  / 
Papageno und die Zauberflote (Mozart) 14 sepD: Margherita Colombo; R: Gundula Nowack
Die Fledermaus (Strauss,J) 21 sep-28 decD: Tobias Engeli; R: Volker Vogel
Nabucco (Verdi) 21 sep-5 aprD: Anthony Bramall; R: Dietrich Hilsdorf
Die lustige Witwe (Lehar) 27 sep-22 febD: Stefan Diederich; R: Volker Vogel
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 3 okt-23 novD: Ulf Schirmer; R: Balázs Kovalik
Tosca (Puccini) 4 okt-3 maiD: Anthony Bramall / Matthias Foremny; R: Michiel Dijkema
Faust (Gounod) 11 okt-10 janD: Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Die Zauberflote (Mozart) 12 okt-19 aprD: Ulf Schirmer / Jeremy Carnall; R: Ralf Nürnberger
Im weissen Rossl (Benatzky) 25 okt-5 aprD: Tobias Engeli; R: Volker Vogel
Der Ring fur Kinder (Wagner) 31 okt-13 marD: Stefan Diederich; R: Jasmin Solfaghari
Don Pasquale (Donizetti) 1 nov-10 maiD: Anthony Bramall / Corrado Rovaris; R: Lindy Hume
Requiem (Mozart) 7-19 novD: Jeremy Carnall; R: Mario Schröder
My Fair Lady (Loewe) 7 nov-10 jūlD: Christoph-Johannes Eichhorn; R: Karl Zugowski
Aladdin und die Wunderlampe (Rota) 8 nov-1 febD: Johannes Pell; R: Jasmin Solfaghari
The Rake's Progress (Stravinsky) 14 nov-8 maiD: Anthony Bramall / Jeremy Carnall; R: Damiano Michieletto
Rigoletto (Verdi) 22 nov-31 janD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
La traviata (Verdi) 5 dec-4 aprD: Jeremy Carnall; R: Andreas Homoki
Hansel und Gretel (Humperdinck) 10-17 decD: Anthony Bramall / Matthias Foremny; R: Birgit Eckenweber
La boheme (Puccini) 19 dec-27 febD: Christoph Gedschold / Ulf Schirmer / Jeremy Carnall; R: Peter Konwitschny
Das Rheingold (Wagner) 11 jan-28 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Walkure (Wagner) 18 jan-29 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Manon Lescaut (Puccini) 24 jan-24 aprD: Anthony Bramall / Matthias Foremny; R: Giancarlo Del Monaco
Das Liebesverbot (Wagner) 28 feb-23 maiD: Jeremy Carnall / Matthias Foremny; R: Aron Stiehl
Madama Butterfly (Puccini) 14 mar-23 jūnD: Anthony Bramall; R: Aron Stiehl
Parsifal (Wagner) 3 apr-22 maiD: Ulf Schirmer; R: Roland Aeschlimann
Siegfried (Wagner) 12 apr-30 maiD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 18 apr-8 jūlD: Stefan Diederich; R: Franziska Severin
Pagliacci (Leoncavallo) 9 mai-26 jūnD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
The Canterville Ghost (Getty) 9 mai-26 jūnD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Zar und Zimmermann (Lortzing) 29 mai-3 jūlD: Stefan Diederich; R: Dominik Wilgenbus
Tannhauser (Wagner) 31 mai-7 jūnD: Matthias Foremny
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 13 jūn-12 jūlD: Tobias Engeli; R: Günter Lohse
Charleys Tante (Fischer,E) 11-20 sepD: Ulf Schirmer; R: Franziska Severin
Trouble in Tahiti (Bernstein) 24 sep-4 oktD: Anthony Bramall; R: Patrick Bialdyga
Die Nachtschwalbe (Blacher) 10-18 oktD: Christoph Gedschold; R: Kristof Spiewok
Le nozze di Figaro (Mozart) 14 nov-12 marD: Matthias Foremny; R: Gil Mehmert
Die Zauberflote (Mozart) 21 nov-29 maiD: Matthias Foremny; R: Ralf Nürnberger
Tosca (Puccini) 22 nov-5 jūnD: Matthias Foremny / Anthony Bramall; R: Michiel Dijkema
Madama Butterfly (Puccini) 28 nov-10 aprD: Anthony Bramall; R: Aron Stiehl
Hansel und Gretel (Humperdinck) 29 nov-29 decD: Ulf Schirmer; R: Birgit Eckenweber
La Traviata (Verdi) 5 dec-3 aprR: Andreas Homoki
Dornroschen (Humperdinck) 10-23 decD: Anthony Bramall; R: Verena Graubner
Faust (Gounod) 11 dec-27 marD: NN; R: Michiel Dijkema
La boheme (Puccini) 17-22 decD: Christoph Gedschold; R: Peter Konwitschny
Rigoletto (Verdi) 8 jan-22 aprD: Matthias Foremny; R: Anthony Pilavachi
Nabucco (Verdi) 9 jan-2 aprD: Anthony Bramall; R: Dietrich Hilsdorf
Das Rheingold (Wagner) 23 jan-28 jūnD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Die Walkure (Wagner) 24 jan-29 jūnD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Rienzi (Wagner) 31 jan-22 maiD: Matthias Foremny; R: Nicolas Joël
Siegfried (Wagner) 21 feb-1 jūlD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
La cenerentola (Rossini) 19 mar-19 jūnD: Anthony Bramall; R: Lindy Hume
Parsifal (Wagner) 25 marD: Ulf Schirmer; R: Roland Aeschlimann
Gotterdammerung (Wagner) 30 apr-3 jūlD: Ulf Schirmer; R: Rosamund Gilmore
Das Liebesverbot (Wagner) 20 mai-12 jūnD: Christoph Gedschold; R: Aron Stiehl
Die Feen (Wagner) 21 maiR: Renaud Doucet
Arabella (Strauss) 18-26 jūnD: Ulf Schirmer
Leverkusen, Bayer Kultur  / 
La Dirindina (Scarlatti,D) 17 sep-8 febD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
La serva padrona (Pergolesi) 17 sep-8 febD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
Giove in Argo (Handel) 19 oktD: Werner Ehrhardt; R: Kay Link
Rinaldo (Handel) 20 decD: Wolfgang Katschner; R: Eugenio Monti Colla
Paris und Helena (Heinichen) 12 aprD: Wolfgang Katschner
Lubeck, Theater Lübeck  / 
Tannhauser (Wagner) 31 aug-28 decD: Ryusuke Numajiri; R: Florian Lutz
La cenerentola (Rossini) 25 sep-10 oktD: Jan-Michael Krüger; R: Michael Wallner
La boheme (Puccini) 17 okt-6 jūnD: Roman Brogli-Sacher; R: Paolo Miccichè
Armide (Gluck) 25 okt-19 decD: Jan-Michael Krüger; R: Michael Wallner
Im weissen Rossl (Benatzky) 14 nov-5 jūlD: Ludwig Pflanz; R: Michael Wallner
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6-20 decD: Ryusuke Numajiri; R: Herbert Adler
Der Wildschutz (Lortzing) 18 dec-14 febD: Andreas Wolf; R: Anthony Pilavachi
La Damnation de Faust (Berlioz) 16 jan-28 jūnD: Ryusuke Numajiri; R: Anthony Pilavachi
The Fairy Queen (Purcell) 27 feb-20 jūnD: Andreas Wolf.cond; R: Tom Ryser
Evita (Lloyd Webber) 7 mar-24 jūnD: Ludwig Pflanz; R: Jörg Fallheier
Il prigioniero (Dallapiccola) 11 apr-13 jūnD: Andreas Wolf.cond; R: Pascale-Sabine Chevroton
Suor Angelica (Puccini) 11 apr-13 jūnD: Andreas Wolf.cond; R: Pascale-Sabine Chevroton
Der Operndirektor (Cimarosa) 21 mai-29 jūnD: Romely Pfund; R: Gregor Horres
L'elisir d'amore (Donizetti) 22 mai-4 jūnD: Ryusuke Numajiri; R: Cordula Däuper
Fidelio (Beethoven) 6+ sepD: Ryusuke Numajiri; R: Waltraud Lehner
The Fairy Queen (Purcell) 4+ oktD: Andreas Wolf; R: Tom Ryser
West Side Story (Bernstein) 17+ oktD: Ludwig Pflanz; R: Wolf Widder
L'elisir d'amore (Donizetti) 22+ oktD: Ryusuke Numajiri; R: Cordula Däuper
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 13+ novD: Ryusuke Numajiri; R: Florian Lutz
Hansel und Gretel (Humperdinck) 5+ decD: Ludwig Pflanz; R: Herbert Adler
La boheme (Puccini) 17+ decD: Andreas Wolf; R: Paolo Miccichè
Cosi fan tutte (Mozart) 22+ janD: Andreas Wolf; R: Sandra Leupold
Lady Macbeth von Mzensk (Shostakovich) 4+ marD: Andreas Wolf; R: Jochen Biganzoli
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 8+ aprD: Andreas Wolf; R: Michael Sturm
Im weißen Roßl (Benatzky) 30+ aprD: Ludwig Pflanz; R: Michael Wallner
Attila (Verdi) 21+ maiD: Ryusuke Numajiri; R: Peter Konwitschny
Luneburg, Theater Lüneburg  / 
Rigoletto (Verdi) 20 sep-26 decD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Die Zauberflote (Mozart) 2 okt-14 marD: Thomas Dorsch; R: Iris Ini Gerath
Hansel und Gretel (Humperdinck) 27 nov-23 decD: Hye-Yeon Kim / Stephan Zilias; R: Friedrich von Mansberg
Neues vom Tage (Hindemith) 7 mar-5 jūnD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Der gestiefelte Kater (Cui) 16 apr-23 maiD: Deborah Coombe; R: Alvaro Schoeck
Anatevka (Bock) 20-28 jūnD: Stephan Zilias; R: Holger Hauer
Fidelio (Beethoven) 19 sep-26 decD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Anatevka (Bock) 1 okt-29 aprR: Holger Hauer
Hansel und Gretel (Humperdinck) 27 novD: Hye-Yeon Kim; R: Friedrich von Mansberg
Cavalleria Rusticana (Mascagni) 5 mar-1 jūnD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Der Bajazzo (Leoncavallo) 5 mar-1 jūnD: Thomas Dorsch; R: Hajo Fouquet
Sterntaler und Rabenhexe (Dorsch) 15 aprD: Thomas Dorsch; R: Friedrich von Mansberg
Carmen (concert) (Bizet) 14 maiD: Thomas Dorsch
Im weißen Rossl (Benatzky) 18-26 jūnR: Olaf Schmidt
Magdeburg, Theater Magdeburg  / 
Der Bettelstudent (Millocker) 14 sep-5 decD: Pawel Poplawski; R: Nico Rabenald
Lohengrin (Wagner) 18 sep-23 novD: Titus Engel; R: Andreas Baesler
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 25 sep-25 decD: Michael Balke; R: Christian von Götz
Cosi fan tutte (Mozart) 25 okt-6 jūnD: Kimbo Ishii; R: Karen Stone
Die lustige Witwe (Lehar) 15 nov-22 febD: Pawel Poplawski; R: Leonard Prinsloo
Die Zauberflote (Mozart) 7-22 decD: Michael Balke; R: Holger Potocki
La boheme (Puccini) 22 jan-15 maiD: Kimbo Ishii; R: Karen Stone
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 8 feb-6 marD: Michael Balke; R: Karen Stone
Crazy For You (Gershwin) 14 feb-23 maiD: Hermann Dukek; R: Erik Petersen
Die Braut von Messina (Fibich) 14 mar-10 aprD: Kimbo Ishii; R: Cornelia Crombholz
La traviata (Verdi) 29 mar-1 maiD: Michael Balke; R: Stephen Lawless
Der Prozess (Glass) 2 apr-8 maiD: Hermann Dukek; R: Michael McCarthy
Der Wildschutz (Lortzing) 9 mai-5 jūnD: Michael Balke; R: Aron Stiehl
Ein Maskenball (Verdi) 12 sep-6 janD: Kimbo Ishii; R: Karen Stone
Der Wildschutz (Lortzing) 13 sep-2 jūlD: Michael Balke; R: Aron Stiehl
Die lustige Witwe (Lehar) 27 sep-27 novD: Pawel Poplawski; R: Leonard Prinsloo
Elektra (Strauss) 22 okt-9 janD: Michael Balke; R: Aniara Amos
Pariser Leben (Offenbach) 14 nov-19 febD: Hermann Dukek; R: Michael Wallner
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6-30 decD: Michael Balke; R: Karen Stone
Die tote Stadt (Korngold) 23 jan-15 aprD: Kimbo Ishii; R: Jakob Peters-Messer
Ein Kafig voller Narren (Herman) 13 feb-26 maiD: Hermann Dukek; R: Cornelia Crombholz
La boheme (Puccini) 5 mar-29 maiD: Kimbo Ishii / Pawel Poplawski; R: Karen Stone
Ino (Telemann) 11 marD: Michael Schneider
Damon (Telemann) 12-19 marD: David Stern; R: Aron Stiehl
Messa da Requiem (Verdi) 24-25 marD: Michael Balke
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 7 mai-12 jūnD: NN; R: Christian von Götz
Mainz, Staatstheater Mainz  / 
La traviata (Verdi) 14 sep-26 decD: Hermann Bäumer; R: Vera Nemirova
The Fairy Queen (Purcell) 2 okt-29 decD: Andreas Spering; R: Jo Strømgren
Simplicius Simplicissimus (Hartmann) 18 okt-6 febD: Hermann Bäumer; R: Elisabeth Stöppler
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 okt-8 maiD: Paul-Johannes Kirschner; R: Ronny Jakubaschk
Perela (Dusapin) 16 jan-12 aprD: Hermann Bäumer; R: Lydia Steier
Tosca (Puccini) 1 mar-29 maiD: Paul-Johannes Kirschner; R: Julia Hölscher
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 26 apr-19 jūlD: Hermann Baümert; R: Ronny Jakubaschk
Medee (Cherubini) 13 jūn-14 jūlD: Andreas Spering; R: Elisabeth Stöppler
Der Zwerg (Zemlinsky) 19+ sepD: Hermann Bäumer; R: Rebecca Bienek
Gianni Schicchi (Puccini) 19+ sepD: Hermann Bäumer; R: KD Schmidt
Faust (Gounod) 23+ oktD: Clemens Schuldt; R: Elisabeth Stöppler
Carmina burana (Orff) 22+ novD: Samuel Hogarth
Rigoletto (Verdi) 15+ janD: Clemens Schuldt; R: Lorenzo Fioroni
Der fliegende Hollander (Wagner) 16+ aprD: Hermann Bäumer; R: Anselm Dalferth
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 11+ jūnD: Hermann Bäumer; R: Elisabeth Stöppler
Veremonda (Cavalli) 20+ jūnD: NN; R: Amélie Niermeyer
Mannheim, Nationaltheater Mannheim  / 
Carmen (Bizet) 21 sep-6 decD: Joseph Trafton; R: Gabriele Rech
Stiffelio (Verdi) 26 sep-9 novD: Alois Seidlmeier; R: Regula Gerber
Die Liebe zu drei Orangen (Prokofiev) 27 sep-6 febD: Dan Ettinger / Christiaan Crans; R: Cordula Däuper
Der Freischutz (Weber) 3-16 oktD: Alois Seidlmeier; R: Armin Holz
La Wally (Catalani) 24 okt-8 marD: Alois Seidlmeier; R: Tilman Knabe
La traviata (Verdi) 26 okt-21 decD: Joseph Trafton; R: Achim Freyer
Falstaff (Verdi) 1 nov-21 janD: Dan Ettinger / Alois Seidlmeier; R: Christof Nel
Die Zauberflote (Mozart) 16 nov-5 jūlD: Alois Seidlmeier / Joseph Trafton; R: Joachim Schloemer
Hansel und Gretel (Humperdinck) 23 nov-5 janD: Joseph Trafton; R: Wolfgang Blum
Die Jahreszeiten (concert) (Haydn) 28 nov-2 aprD: Dan Ettinger
Die lustige Witwe (Lehar) 13 dec-25 jūlD: Joseph Trafton; R: Renato Zanella
La boheme (Puccini) 20 dec-13 febD: Markus Poschner / Joseph Trafton; R: Friedrich Meyer-Oertel
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 dec-23 maiD: Alois Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel
Salome (Strauss) 3 jan-29 marD: Dan Ettinger; R: Gabriele Rech
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 jan-18 aprD: Joseph Trafton; R: Andrea Schwalbach
Der Sturm (Purcell) 18 jan-1 jūnD: Mauro Barbierato; R: Calixto Bieito
Carmina Burana (Orff) 25 jan-27 jūlD: Dan Ettinger / Alois Seidlmeier
Alceste (Gluck) 21 feb-9 jūnD: Rubén Dubrovsky; R: Dietrich Hilsdorf
Otello (Verdi) 1 mar-12 jūnD: Alois Seidlmeier; R: Chris Alexander
Cavalleria rusticana (Mascagni) 18 mar-24 jūlD: Joseph Trafton; R: Roland Velte
Pagliacci (Leoncavallo) 18 mar-24 jūlD: Joseph Trafton; R: Roland Velte
Parsifal (Wagner) 3 apr-4 jūnD: Alois Seidlmeier; R: Hans Schüler
La Damnation de Faust (Berlioz) 17 apr-21 jūnD: Alois Seidlmeier; R: Vasily Barkhatov
Die Walkure (Wagner) 26 apr-25 maiD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Le nozze di Figaro (Mozart) 2 mai-3 jūlD: Dan Ettinger / Joseph Trafton; R: Johannes Schaaf(original)
Esame di Mezzanotte (Ronchetti) 29 mai-17 jūlD: Johannes Kalitzke; R: Achim Freyer
Turandot (Puccini) 30 mai-21 jūlD: Alois Seidlmeier; R: Regula Gerber
Schwanengesang (Schubert) 7-23 jūnD: Philippe Vandré; R: Dorian Dreher
Der ferne Klang (Schreker) 10-28 jūlD: Dan Ettinger / Alois Seidlmeier; R: Tatjana Gürbaca
Der Idiot (Weinberg) 26-30 jūlD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber
Turandot (Puccini) 19 sep-28 novD: Alois Seidlmeier; R: Regula Gerber
Der Ring an einem Abend (Wagner) 20 sep-14 novD: Alois Seidlmeier
Die lustige Witwe (Lehar) 24 sep-14 maiD: Joseph Trafton; R: Renato Zanella
Die Bassariden (Henze) 23 okt-20 decD: Rossen Gergov; R: Frank Hilbrich
La Damnation de Faust (Berlioz) 30 okt-3 marD: Alois Seidlmeier; R: Vasily Barkhatov
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 okt-1 aprD: Alois Seidlmeier; R: Friedrich Meyer-Oertel
Die Zauberflote (Mozart) 4 nov-7 aprD: Alois Seidlmeier / Joseph Trafton; R: Joachim Schloemer
Tancredi (Rossini) 4 dec-15 aprD: Rubén Dubrovsky; R: Cordula Däuper
La boheme (Puccini) 6 dec-29 febD: Markus Poschner / Joseph Trafton; R: Friedrich Meyer-Oertel
Alceste (Gluck) 18 dec-19 febD: Rubén Dubrovsky; R: Dietrich Hilsdorf
La juive (Halevy) 10 jan-6 aprD: Alois Seidlmeier; R: Peter Konwitschny
Medee (Cherubini) 23 jan-18 marR: Achim Freyer
Der Spieler (Prokofiev) 27 feb-25 jūlD: Alois Seidlmeier; R: Tilman Knabe
Der Idiot (Weinberg) 11 mar-30 jūnD: Joseph Trafton; R: Regula Gerber
Parsifal (Wagner) 25 mar-5 maiD: Alois Seidlmeier; R: Hans Schüler
Der Golem (Lang,B) 16 apr-10 jūlD: Joseph Trafton; R: Peter Missotten
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 23 apr-9 jūlD: Alois Seidlmeier; R: Monique Wagemakers
Carmina Burana (concert) (Orff) 29 apr-8 jūlD: Dan Ettinger / Alois Seidlmeier
Superflumina (Sciarrino) 7 mai-11 jūnD: Tito Ceccherini; R: Andrea Schwalbach
Das Rheingold (Wagner) 21 mai-21 jūnD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Die Walkure (Wagner) 26 mai-24 jūnD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Siegfried (Wagner) 5-26 jūnD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Die Gotterdammerung (Wagner) 18 jūn-28 jūlD: Dan Ettinger; R: Achim Freyer
Der ferne Klang (Schreker) 10-28 jūlD: Dan Ettinger / Alois Seidlmeier; R: Tatjana Gürbaca
Idomeneo (Mozart) 16-27 jūlD: Dan Ettinger; R: Ingo Kerkhof
Lucio Silla (Mozart) 19-23 jūlR: Günter Krämer
Meiningen, Das Meininger Theater  / 
Tannhauser (Wagner) 12 sep-25 maiD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
Der Zarewitsch (Lehar) 28 sep-24 janD: Arturo Alvarado; R: Lars Wernecke
Der Bajazzo (Leoncavallo) 5 okt-7 maiD: Leo McFall; R: Ansgar Haag
Gianni Schicchi (Puccini) 5 okt-7 maiD: Leo McFall; R: Ernö Weil
Katja Kabanowa (Janacek) 17 okt-12 aprD: Philippe Bach; R: Ansgar Haag
I puritani (Bellini) 25 oktD: Leo McFall; R: Annette Zepperitz / Bernd-Dieter Müller
Der Bettelstudent (Millocker) 7 nov-10 jūlD: Sierd Quarré; R: Wolfgang Quetes
Hansel und Gretel (Humperdinck) 28 nov-3 janD: Philippe Bach; R: Lars Wernecke
Der Rosenkavalier (Strauss) 5 dec-28 marD: Philippe Bach; R: Rudolf Frey
Die Fledermaus (Strauss,J) 27 feb-20 jūnD: Arturo Alvarado; R: Joachim Schamberger
Don Pasquale (Donizetti) 24 apr-21 jūnD: Arturo Alvarado; R: Knut Weber
La traviata (Verdi) 26 jūn-11 jūlD: Leo McFall; R: Christian Poewe
La traviata (Verdi) 20 sep-10 jūnD: Leo McFall; R: Christian Poewe
Don Pasquale (Donizetti) 27 sep-4 decD: Arturo Alvarado; R: Knut Weber
Capriccio (Strauss) 16 okt-26 maiD: Philippe Bach; R: Anthony Pilavachi
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6 nov-27 janD: Philippe Bach; R: Lars Wernecke
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-12 marD: Arturo Alvarado; R: Joachim Schamberger
Der Rosenkavalier (Strauss) 30 jan-3 marD: Mario Hartmuth; R: Rudolf Frey
Regina (Lortzing) 18 mar-4 jūnD: Arturo Alvarado; R: Lars Wernecke
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 6 mai-19 jūn
Mönchengladbach, Theater Mönchengladbach  / 
My Fair Lady (Loewe) 26 sep-23 decD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Don Giovanni (Mozart) 12 okt-6 febD: Alexander Steinitz; R: Kobie van Rensburg
Die Schone und das Biest (Spohr) 1 nov-26 decD: Karsten Seefing; R: Ulrich Proschka
Hoffmanns Erzahlungen (Offenbach) 23 nov-27 marD: Alexander Steinitz; R: Hinrich Horstkotte
Manon (Massenet) 22 feb-25 aprD: Mihkel Kütson / Andreas Fellner; R: François De Carpentries
Peter Grimes (Britten) 2 mai-16 jūnD: Mihkel Kütson; R: Roman Hovenbitzer
Ein Maskenball (Verdi) 11 sep-9 jan
My Fair Lady (Loewe) 31 decD: Andreas Fellner; R: Roland Hüve
Der Rosenkavalier (Strauss) 24 jan-1 mai
Frau Luna (Lincke) 12 mar-21 mai
Katja Kabanova (Janacek) 11 jūn-10 jūl
München, Bayerische Staatsoper  / 
Tosca (Puccini) 20-27 sepD: Asher Fisch; R: Luc Bondy
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 21 sep-21 marD: Constantin Trinks; R: Martin Duncan
Die schweigsame Frau (Strauss) 25 sep-11 oktD: Pedro Halffter; R: Barrie Kosky
Simon Boccanegra (Verdi) 3-10 oktD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
La clemenza di Tito (Mozart) 14-23 oktD: Oksana Lyniv; R: Jan Bosse
Die Sache Makropulos (Janacek) 19 okt-1 novD: Tomáš Hanus; R: Árpád Schilling
Die Soldaten (Zimmermann,B) 31 okt-4 novD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Mirandolina (Martinu) 8 nov-2 decD: Oksana Lyniv; R: Christian Stückl
Rigoletto (Verdi) 8-14 novD: Stefano Ranzani; R: Árpád Schilling
Nabucco (Verdi) 13-21 novD: Paolo Carignani; R: Yannis Kokkos
Manon Lescaut (Puccini) 15 nov-7 decD: Alain Altinoglu; R: Hans Neuenfels
Hansel und Gretel (Humperdinck) 25 nov-4 janD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones
Il turco in Italia (Rossini) 28 nov-5 decD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Die Zauberflote (Mozart) 6 dec-20 jūnD: Dan Ettinger / Asher Fisch; R: August Everding(original), Helmut Lehberger(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 8-17 decD: Ivor Bolton; R: Dieter Dorn
Carmen (Bizet) 19-26 decD: Omer Meir Wellber; R: Lina Wertmüller
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 20-27 decD: Kirill Petrenko; R: Krzysztof Warlikowski
L'elisir d'amore (Donizetti) 29 dec-15 aprD: Asher Fisch; R: David Bösch
Don Giovanni (Mozart) 10-16 janD: Constantinos Carydis; R: Stephan Kimmig
Guillaume Tell (Rossini) 18-25 janD: Dan Ettinger; R: Antú Romero Nunes, Johannes Hofmann
La boheme (Puccini) 23-31 janD: Dan Ettinger; R: Otto Schenk
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 26 jan-11 febD: Kirill Petrenko; R: Barbara Wysocka
Il trovatore (Verdi) 30 jan-10 febD: Paolo Carignani; R: Olivier Py
Falstaff (Verdi) 12-19 febD: Asher Fisch; R: Eike Gramss
Cosi fan tutte (Mozart) 16-22 febD: Jérémie Rhorer; R: Dieter Dorn
Das Rheingold (Wagner) 20 feb-22 marD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Madama Butterfly (Puccini) 21-26 febD: Stefano Ranzani; R: Wolf Busse
Die Walkure (Wagner) 28 feb-23 marD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
La cenerentola (Rossini) 1 mar-26 aprD: Antonello Allemandi; R: Jean-Pierre Ponnelle
Siegfried (Wagner) 8-26 marD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Gotterdammerung (Wagner) 20 mar-5 aprD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 28 mar-4 aprD: Constantin Trinks; R: Richard Jones
Roberto Devereux (Donizetti) 7-17 aprD: Friedrich Haider; R: Christof Loy
Le comte Ory (Rossini) 12 apr-21 jūnD: Oksana Lyniv; R: Marcus H Rosenmüller
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 2-13 maiD: Dan Ettinger; R: Krzysztof Warlikowski
La forza del destino (Verdi) 4-10 maiD: Asher Fisch; R: Martin Kušej
Elektra (Strauss) 14-21 maiD: Asher Fisch; R: Herbert Wernicke
La traviata (Verdi) 24 mai-4 jūnD: Oksana Lyniv; R: Günter Krämer
Lulu (Berg) 25 mai-10 jūnD: Kirill Petrenko; R: Dmitri Tcherniakov
Pinocchio (Valtinoni) 5-11 jūnD: Stellario Fagone; R: Axel Ranisch
Norma (Bellini) 13-29 jūnD: Paolo Carignani; R: Jürgen Rose
Madama Butterfly (Puccini) 19-27 sepD: Keri-Lynn Wilson; R: Wolf Busse
Lulu (Berg) 20-26 sepD: Cornelius Meister; R: Dmitri Tcherniakov
Aida (Verdi) 25 sep-7 oktD: Dan Ettinger; R: Christof Nel
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10-16 oktD: Francesco Angelico; R: Ferruccio Soleri
Ariadne auf Naxos (Strauss) 17-23 oktD: Kirill Petrenko; R: Robert Carsen
Mefistofele (Boito) 24 okt-15 novD: Omer Meir Wellber; R: Roland Schwab
Werther (Massenet) 25 okt-4 novD: Asher Fisch; R: Jürgen Rose
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 7 nov-30 aprD: Ivor Bolton / Christopher Moulds; R: Martin Duncan
Rigoletto (Verdi) 9-17 novD: Daniele Rustioni; R: Árpád Schilling
Cosi fan tutte (Mozart) 20-24 novD: Constantin Trinks; R: Dieter Dorn
Die Walkure (Wagner) 28 nov-5 decD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Der feurige Engel (Prokofiev) 29 nov-12 decD: Vladimir Jurowski; R: Barrie Kosky
Gotterdammerung (Wagner) 13-19 decD: Kirill Petrenko; R: Andreas Kriegenburg
Hansel und Gretel (Humperdinck) 14-22 decD: Tomáš Hanus; R: Richard Jones
Die Zauberflote (Mozart) 23 dec-2 janD: Asher Fisch; R: August Everding
La boheme (Puccini) 30 dec-5 janD: Asher Fisch; R: Otto Schenk
Die Fledermaus (Strauss,J) 31 dec-8 janD: Kirill Petrenko / Oksana Lyniv; R: Helmut Lehberger
Arabella (Strauss) 13-19 janD: Constantin Trinks; R: Andreas Dresen
Don Giovanni (Mozart) 14-20 janD: James Gaffigan; R: Stephan Kimmig
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 23 jan-1 febD: Bertrand de Billy; R: Dmitri Tcherniakov
South Pole (Srnka) 31 jan-11 febD: Kirill Petrenko; R: Hans Neuenfels
Fidelio (Beethoven) 7-20 febD: Zubin Mehta; R: Calixto Bieito
Norma (Bellini) 27 feb-4 marD: Paolo Carignani; R: Jürgen Rose
Un ballo in maschera (Verdi) 6 mar-1 aprD: Zubin Mehta; R: Johannes Erath
Il trovatore (Verdi) 10-17 marD: Antonello Allemandi; R: Olivier Py
Lohengrin (Wagner) 20-31 marD: Lothar Koenigs; R: Richard Jones
Turandot (Puccini) 26 mar-2 aprD: Dan Ettinger; R: Carlus Padrissa
Albert Herring (Britten) 5-14 aprD: Oksana Lyniv
Manon Lescaut (Puccini) 12-18 aprD: Asher Fisch; R: Hans Neuenfels
Elektra (Strauss) 13-22 aprD: Simone Young; R: Herbert Wernicke
Lucrezia Borgia (Donizetti) 20-28 aprD: Paolo Arrivabeni; R: Christof Loy
Boris Godunow (Musorgsky) 23-29 aprD: Vasily Petrenko; R: Calixto Bieito
Der fliegende Hollander (Wagner) 5-11 maiD: Asher Fisch; R: Peter Konwitschny
Tosca (Puccini) 8-14 maiD: Karel Mark Chichon; R: Luc Bondy
Carmen (Bizet) 13-20 maiD: Dan Ettinger; R: Lina Wertmüller
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 16 mai-4 jūnD: Kirill Petrenko; R: David Bösch
Die Sache Makropulos (Janacek) 18-24 maiD: Tomáš Hanus; R: Árpád Schilling
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 25-31 maiD: Oksana Lyniv; R: Barbara Wysocka
La traviata (Verdi) 1-8 jūnD: Andrea Battistoni; R: Günter Krämer
Le nozze di Figaro (Mozart) 11-18 jūnD: Ivor Bolton; R: Dieter Dorn
München, Staatstheater am Gärtnerplatz  / 
Die Zirkusprinzessin (Kalman,E) 17-23 sepD: Karsten Januschke; R: Josef Ernst Köpplinger
Peter Grimes (Britten) 21 okt-2 novD: Marco Comin; R: Balázs Kovalik
Aida (Verdi) 8-12 novD: Michael Brandstätter; R: Torsten Fischer
Wiener Blut (Strauss,J) 26 nov-18 decD: Michael Brandstätter; R: Nicole Claudia Weber
Don Pasquale (Donizetti) 17 jan-29 marD: Marco Comin / Oleg Ptashnikov; R: Brigitte Fassbaender
La resurrezione (concert) (Handel) 6 aprD: Marco Comin
Le Petit Faust (Herve) 16-23 maiD: Michael Brandstätter; R: Rudolf Frey
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 30 mai-7 jūnD: Marco Comin / Jürgen Goriup; R: Stephanie Mohr
Cosi fan tutte (Mozart) 13-27 jūnD: Michael Brandstätter; R: Olivier Tambosi
Ein Sommernachtstraum (concert) (Mendelssohn) 25 jūlD: Marco Comin
La sonnambula (Bellini) 12 okt-2 jūlD: Marco Comin; R: Michael Sturminger
La cenerentola (Rossini) 4-15 novD: Michael Brandstätter; R: Brigitte Fassbaender
Candide (Bernstein) 17 dec-3 janD: Marco Comin; R: Adam Cooper
Salon Pitzelberger (Offenbach) 14-17 janD: Jürgen Goriup; R: Magdalena Schnitzler
Aida (Verdi) 12-18 marD: Marco Comin; R: Torsten Fischer
Der Bettelstudent (Millocker) 2-4 aprD: Michael Brandstätter; R: Emmy Werner
Viktoria und ihr Husar (Abraham) 16-25 jūnD: Michael Brandstätter; R: Josef Ernst Köpplinger
Wiener Blut (Strauss,J) 1-6 jūlD: Michael Brandstätter; R: Nicole Claudia Weber
Münster, Theater Münster  / 
Carmen (Bizet) 6 sep-4 aprD: Fabrizio Ventura; R: Georg Köhl
Die Zauberflote (Mozart) 12 okt-31 decD: Fabrizio Ventura; R: Kobie van Rensburg
Die verkaufte Braut (Smetana) 1 nov-12 febD: Stefan Veselka; R: Yona Kim
Il maestro di musica (Pergolesi) 7 dec-30 marD: Daniel Klein; R: Andreas Beuermann
Joseph Suss (Glanert) 7 feb-12 marD: Thorsten Schmid-Kapfenburg; R: Guy Montavon
Anything Goes (Porter) 28 feb-16 jūnD: Stefan Veselka; R: Ulrich Peters
Ariodante (Handel) 28 mar-26 jūnD: Fabrizio Ventura; R: Kobie van Rensburg
La boheme (Puccini) 16 mai-19 jūnD: Fabrizio Ventura; R: Pavel Fieber
Hoffmanns Erzahlungen (Offenbach) 29 aug-24 janD: Stefan Veselka; R: Ulrich Peters
Die Zauberflote (Mozart) 19 sep-31 oktD: Stefan Veselka; R: Kobie van Rensburg
Anything Goes (Porter) 26 sep-31 decD: Stefan Veselka; R: Ulrich Peters
Hansel und Gretel (Humperdinck) 17 okt-17 marD: Stefan Veselka; R: Andreas Beuermann
Cosi fan tutte (Mozart) 19 dec-29 marD: Fabrizio Ventura; R: Andreas Rosar
Frau Luna (Lincke) 27 feb-8 jūnD: Stefan Veselka; R: Holger Seitz
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 9 apr-1 jūlD: Thorsten Schmid-Kapfenburg; R: Ulrich Peters
Cavalleria rusticana (Mascagni) 21 mai-8 jūlD: Fabrizio Ventura; R: Philipp Kochheim
Der Bajazzo (Leoncavallo) 21 mai-8 jūlD: Fabrizio Ventura; R: Philipp Kochheim
Neustrelitz, Landestheater Mecklenburg  / 
Madame Butterfly (Puccini) 27 sep-12 decD: Markus Baisch; R: Jürgen Pöckel
Die lustige Witwe (Lehar) 18 okt-20 decD: Jörg Pitschmann / Markus Baisch; R: Wolfgang Lachnitt
La cenerentola (Rossini) 30 okt-25 decD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Die Zauberflote (Mozart) 12 nov-22 decD: Jörg Pitschmann; R: Markus Kopf
My Fair Lady (Loewe) 27 nov-7 jūnD: Markus Baisch; R: Wolfgang Lachnitt
Les Pecheurs de perles (Bizet) 27 dec-2 aprD: Markus Baisch
Don Giovanni (Mozart) 24 jan-13 maiD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 14 mar-25 aprD: Emiliano Greizerstein; R: Birgit Kronshage
La traviata (Verdi) 21 mar-24 maiD: Jörg Pitschmann; R: Fabian von Matt
Martha (Flotow) 2 mai-5 jūnD: Markus Baisch; R: Thomas M Meyer
Hello, Dolly! (Herman) 3-26 jūlD: Jörg Pitschmann / Markus Baisch; R: Wolfgang Lachnitt
Heute Abend: Lola Blau (Kreisler,G) 17 sep-23 oktD: Emiliano Greizerstein; R: Birgit Kronshage
Die lustige Witwe (Lehar) 26 sep-17 janD: Jörg Pitschmann / Markus Baisch; R: Wolfgang Lachnitt
Hansel und Gretel (Humperdinck) 17 okt-29 aprD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Martha (Flotow) 29 okt-18 decD: Markus Baisch; R: Thomas M Meyer
Die Zauberflote (Mozart) 18 nov-23 decD: Jörg Pitschmann; R: Markus Kopf
Attila (Verdi) 4 dec-4 jūnD: Jörg Pitschmann
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 14+ janD: Emiliano Greizerstein; R: Rebekah Rota
Der Mann von La Mancha (Leigh) 23 jan-17 jūnD: Markus Baisch; R: Wolfgang Lachnitt
La Traviata (Verdi) 30 jan-22 marD: Jörg Pitschmann; R: Fabian von Matt
Faust (Gounod) 19 mar-16 maiD: Jörg Pitschmann; R: Wolfgang Lachnitt
Zar und Zimmermann (Lortzing) 7 mai-18 jūnD: Markus Baisch; R: Birgit Kronshage
Im weißen Rossl (Benatzky) 8-31 jūlD: Jörg Pitschmann / Markus Baisch; R: Wolfgang Lachnitt
Nordhausen, Theater Nordhausen  / 
Die verkaufte Braut (Smetana) 19 sep-14 janD: Markus L Frank; R: Achim Lenz
Die Banditen (Offenbach) 21 nov-22 febD: Michael Ellis Ingram; R: Toni Burkhardt
Hansel und Gretel (Humperdinck) 30 nov-26 decD: Markus L Frank; R: Bianca Sue Henne
Rigoletto (Verdi) 14 dec-14 marD: Markus L Frank; R: Katharina Thoma
Manon (Massenet) 30 jan-19 aprD: Markus L Frank; R: Toni Burkhardt
My Fair Lady (Loewe) 29 apr-6 jūnD: Michael Ellis Ingram; R: Toni Burkhardt
Carmen (Bizet) 26 jūn-18 jūlD: Markus L Frank / Michael Ellis Ingram; R: Alfonso Romero Mora
Gold! (Evers) 13 sepR: Bianca Sue Henne
Faust (Gounod) 18 sep-20 dec
My Fair Lady (Loewe) 23 okt-3 janD: Michael Ellis Ingram; R: Toni Burkhardt
Der Zarewitsch (Lehar) 20 nov-19 mar
Nabucco (Verdi) 22 jan-23 apr
Nürnberg, Staatstheater Nürnberg  / 
My Fair Lady (Loewe) 28 sep-31 decD: Gábor Káli; R: Thomas Enzinger
Turandot (Puccini) 29 sep-30 decD: Peter Tilling; R: Calixto Bieito
Les Huguenots (Meyerbeer) 14 okt-15 novD: Guido Johannes Rumstadt; R: Tobias Kratzer
Hansel und Gretel (Humperdinck) 27 okt-16 janD: Guido Johannes Rumstadt; R: Andreas Baesler
La Damnation de Faust (Berlioz) 22 nov-21 janD: Guido Johannes Rumstadt
Die Zauberflote (Mozart) 29 nov-26 janD: Peter Tilling; R: Laura Scozzi
Quai West (Campo) 12 jan-7 marD: Marcus Bosch; R: Kristian Frédric
Tristan und Isolde (Wagner) 1 feb-22 marD: Marcus Bosch / Peter Tilling; R: Monique Wagemakers
Krol Roger (Szymanowski) 9 mar-9 maiD: Jacek Kaspszyk / Peter Tilling; R: Lorenzo Fioroni
La traviata (Verdi) 26 mar-22 maiD: Marcus Bosch; R: Peter Konwitschny
Siegfried (Wagner) 8 apr-28 jūnD: Marcus Bosch; R: Georg Schmiedleitner
Un ballo in maschera (Verdi) 1 jūn-14 jūlD: Marcus Bosch / Peter Tilling; R: Vincent Boussard
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 23 jūn-21 jūlD: Peter Tilling / Guido Johannes Rumstadt; R: Mariame Clément
Gotterdammerung (Wagner) 11 okt-24 janD: Marcus Bosch / Guido Johannes Rumstadt; R: Georg Schmiedleitner
Un ballo in maschera (Verdi) 14 okt-8 novD: Marcus Bosch; R: Vincent Boussard
Le nozze di Figaro (Mozart) 21 okt-17 decD: Peter Tilling; R: Mariame Clément
Die Fledermaus (Strauss,J) 7 nov-31 decR: Waut Koeken
La boheme (Puccini) 16 nov-31 janD: Gábor Káli; R: Alexandra Szemerédy, Magdolna Parditka
La juive (Halevy) 12 jan-14 marD: Guido Johannes Rumstadt; R: Gabriele Rech
Aus einem Totenhaus (Janacek) 7 mar-22 maiD: Marcus Bosch; R: Calixto Bieito
Les pecheurs de perles (Bizet) 24 apr-13 jūlD: Gábor Káli
Rigoletto (Verdi) 23 mai-22 jūl
Don Giovanni (Mozart) 24 jūn-17 jūlD: Gábor Káli; R: Georg Schmiedleitner
Oldenburg, Oldenburgisches Staatstheater  / 
Falstaff (Verdi) 27 sep-15 aprD: Roger Epple; R: Tom Ryser
Hercules (Handel) 25 okt-14 jūnD: Jörg Halubek; R: Jürgen Weber
Evita (Lloyd Webber) 15 nov-26 maiD: Jürgen Grimm / Robin Davis / Carlos Vázquez; R: Erik Petersen
Der Vetter aus Dingsda (Kunneke) 10 jan-7 jūnD: Thomas Bönisch; R: Ralf Budde
Der Idiot (Weinberg) 24 jan-17 jūlD: Vito Cristofaro; R: Andrea Schwalbach
Pinocchios Abenteuer (Dove) 22 mar-29 maiD: Carlos Vázquez; R: Jens Kerbel
La dame blanche (Boieldieu) 16 mai-16 jūlD: Vito Cristofaro; R: Nadja Loschky
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 jūn-15 jūlD: Roger Epple; R: Rudolf Frey
Manon Lescaut (Puccini) 26+ sepD: Roger Epple; R: Peter Hailer
Xerxes (Handel) 10+ oktD: Jörg Halubek; R: Jakob Peters-Messer
Le nozze di Figaro (Mozart) 17+ oktD: Vito Cristofaro; R: Rudolf Frey
Die lustige Witwe (Lehar) 7+ novD: Vito Cristofaro; R: Ansgar Weigner
Hansel und Gretel (Humperdinck) 6+ decD: Roger Epple; R: Michael Moxham
Evita (Lloyd Webber) 17+ decD: Jürgen Grimm / Robin Davis / Carlos Vázquez; R: Erik Petersen
Satyagraha (Glass) 6+ febD: Carlos Vázquez; R: Andrea Schwalbach
La Voix humaine (Poulenc) 19+ marD: Carlos Vázquez; R: Julia Wissert
Trouble in Tahiti (Bernstein) 19+ marD: Carlos Vázquez; R: Julia Wissert
Ein Sommernachtstraum (Britten) 9+ aprD: Vito Cristofaro; R: Tom Ryser
Das Tagebuch der Anne Frank (Frid) 10+ aprD: Elias Corrinth; R: Jens Kerbel
Christina Regina di Svezia (Foroni) 21+ maiD: Vito Cristofaro; R: Michael Sturm
Osnabruck, Stadttheater Osnabrück  / 
The Comedian Harmonists (Wittenbrink) 12 sep-1 marD: Florian Appel; R: Alexander May
Le nozze di Figaro (Mozart) 11 okt-20 decD: Andreas Hotz; R: Peter Lund
Soldaten (Gurlitt) 17 jan-27 febD: Andreas Hotz; R: Florian Lutz
Jekyll und Hyde (Wildhorn) 14 mar-6 jūnD: An-Hoon Song; R: Guillermo Amaya
Carmen (Bizet) 2 mai-2 jūlD: Daniel Inbal; R: Adriana Altaras
Germanicus (Telemann) 20 jūn-9 jūlD: Daniel Inbal; R: Alexander May
Carmen (Bizet) 3 sep-4 oktD: Daniel Inbal; R: Adriana Altaras
Passau, Landestheater Niederbayern (Landshut, Passau, Straubing)  / 
La traviata (Verdi) 10 okt-6 aprD: Basil H E Coleman; R: Amir Hosseinpour
Alcina (Handel) 25 okt-7 decD: Hans Huyssen; R: Kobie van Rensburg
West Side Story (Bernstein) 22 nov-11 janD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Der Bettelstudent (Millocker) 24 jan-10 jūlD: Kai Röhrig; R: Mareike Zimmermann
I Capuleti e i Montecchi (Bellini) 21 mar-10 maiD: Basil H E Coleman; R: Ultz
Carmen (Bizet) 16 mai-5 jūlD: Basil H E Coleman; R: Jonathan Lunn
Wiener Blut (Strauss,J) 12 sepD: Christine Strubel; R: Markus Bartl
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 7 novD: Christoph Hammer; R: Sebastian Kerssenbrock
La straniera (Bellini) 19 decD: Basil H E Coleman; R: Alberto Jona
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 27 febD: Basil H E Coleman; R: Margit Gilch
Tristan und Isolde (Wagner) 8 aprD: Basil H E Coleman; R: Stefan Tilch
Aida (Verdi) 14 maiD: Basil H E Coleman; R: Stephen Medcalf
Pforzheim, Theater Pforzheim  / 
Tosca (Puccini) 19 sep-25 marD: Markus Huber; R: Bettina Lell
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 15 nov-25 aprD: Martin Hannus; R: Andrea Raabe
My Fair Lady (Loewe) 6 mar-6 aprD: Tobias Leppert / Diethard Stephan Haupt; R: David Gravenhorst
Rusalka (Dvorak,A) 15 mar-20 maiD: Martin Hannus; R: Bettina Lell
Sweeney Todd (Sondheim) 23 apr-28 jūnD: Tobias Leppert; R: Toni Burkhardt
Lohengrin (Wagner) 6 jūn-10 jūlD: Markus Huber; R: Wolf Widder
Plauen, Theater Plauen-Zwickau  / 
Carmen (Bizet) 20 sep-25 janD: Tobias Engeli; R: Søren Schuhmacher
Madame Pompadour (Fall) 8 nov-23 febD: Lutz de Veer; R: Valentina Simeonova
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11 apr-19 jūnD: Lutz de Veer; R: Jürgen Pöckel
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 30 mai-21 jūnD: Lutz de Veer; R: Jürgen Pöckel
Faust (Gounod) 10-18 jūlD: Thomas Peuschel; R: Jürgen Pöckel
Der Vogelhandler (Zeller,C) 14 nov-11 decD: Thomas Peuschel; R: Wolfgang Dosch
Potsdam, Hans Otto Theater  / 
Betulia liberata (Mozart) 28 nov-6 decD: Antonello Manacorda; R: Jakob Peters-Messer
Cain und Abel (Scarlatti,A) 20-28 novD: Bernhard Forck; R: Andrea Moses
Radebeul, Landesbühnen Sachsen  / 
Der Schauspieldirektor (Mozart) 7 sepD: Florian Merz; R: Manuel Schöbel, Peter Kube
Frau Luna (Lincke) 19 sep-21 novD: Hans-Peter Preu; R: Susanne Knapp
Ariadne auf Naxos (Strauss) 28 sep-27 decD: Jan Michael Horstmann / Hans-Peter Preu; R: Annette Jahns
Edipo Re (Leoncavallo) 11 okt-29 janD: Jan Michael Horstmann; R: Holger Potocki
Gianni Schicchi (Puccini) 11 okt-29 janD: Hans-Peter Preu; R: Holger Potocki
Im weissen Rossl (Benatzky) 6 novD: Hans-Peter Preu / Thomas Gläser; R: Manuel Schöbel
Hansel und Gretel (Humperdinck) 4-23 decD: Matthias Mücksch; R: Helen Malkowsky
Medee (Charpentier,M) 5 dec-10 janD: Jan Michael Horstmann; R: Jan Michael Horstmann
Ein Maskenball (Verdi) 17 jan-9 maiD: Christian Voß / Florian Merz; R: Sebastian Ritschel
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 14 mar-6 aprD: Jan Michael Horstmann / Florian Merz; R: Anja Sündermann
Das Feuerwerk (Burkhard) 4 apr-14 jūnD: Hans-Peter Preu; R: Peter Kube
Dido und Aeneas (Purcell) 18 apr-17 maiD: Jan Michael Horstmann; R: Carlos Matos
Die Fledermaus (Strauss,J) 24 apr-27 jūnD: Hans-Peter Preu / Florian Merz; R: Wolfgang Dosch
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 23 mai-19 jūnD: Jan Michael Horstmann; R: Manuel Schöbel
Der Freischutz (Weber) 15-29 augD: Hans-Peter Preu / Jan Michael Horstmann; R: Horst Otto Kupich
Regensburg, Theater Regensburg  / 
Die Zauberflote (Mozart) 21 sep-2 jūlD: Tom Woods / Israel Gursky / Alistair Lilley; R: Matthias Reichwald
Tristan und Isolde (Wagner) 27 sep-3 janD: Tetsuro Ban; R: Lotte de Beer
Rigoletto (Verdi) 25 okt-30 marD: Tetsuro Ban / Israel Gursky; R: Brigitte Fassbaender
Der Vogelhandler (Zeller,C) 6 dec-16 jūnD: Tom Woods / Israel Gursky; R: Dominik Wilgenbus
Doktor Schiwago (Lubchenko) 24 jan-28 maiD: Anton Lubchenko; R: Silviu Purcărete
Rotkappchen (Barab) 16-18 aprD: Satomi Nishi; R: Eva Maria Eiberger
Saul (Handel) 25 apr-16 jūlD: György Mészáros / Israel Gursky; R: Lydia Steier
The Little Sweep (Britten) 20-21 maiD: Matthias Schlier; R: Eva-Maria Eiberger
Madama Butterfly (Puccini) 13 jūn-19 jūlD: Tetsuro Ban / Israel Gursky; R: Johannes Pölzgutter
Hans Heiling (Marschner) 19 sep-28 oktD: Tom Woods; R: Florian Lutz
Madama Butterfly (Puccini) 27 sep-26 oktD: Tetsuro Ban; R: Johannes Pölzgutter
Cosi fan tutte (Mozart) 24 okt-14 maiD: Tetsuro Ban; R: Andreas Baesler
Im weissen Rossl (Benatzky) 5+ dec
La cenerentola (Rossini) 2+ jūl
Remscheid, Theater der Stadt Remscheid  / 
Ein Kafig voller Narren (Herman) 16 nov
Eine Nacht in Venedig (Strauss,J) 13 jan
Maske in Blau (Raymond) 3 febD: Heinz Hellberg
Hansel und Gretel (Humperdinck) 15 marD: Peter Kuhn; R: Andreas Meyer-Hanno
Cosi fan tutte (Mozart) 16-17 maiD: Peter Kuhn; R: Igor Folwill
Die lustige Witwe (Lehar) 13 sep
Der Bettelstudent (Millocker) 10 jan
Don Giovanni (Mozart) 10 mar
La clemenza di Tito (Mozart) 14-15 mai
Rostock, Volkstheater Rostock  / 
Untergang der Titanic (Siebert) 20 sep-25 oktD: Manfred Hermann Lehner; R: Sewan Latchinian
Don Giovanni (Mozart) 15 nov-21 janD: David Parry; R: Lars Franke
Hansel und Gretel (Humperdinck) 20-26 decD: Manfred Hermann Lehner / Hans-Christoph Borck; R: Rainer Wenke(original), Stefan Bilz(revival)
Symphony 9 (concert) (Beethoven) 29-31 decD: Robin Engelen
Maometto II (concert) (Rossini) 9-29 janD: David Parry
Aufstieg und Fall der Stadt Mahagonny (Weill) 28 feb-17 aprD: Robin Engelen; R: Johanna Schall
Ein Maskenball (Verdi) 16 mai-5 sepD: Manfred Hermann Lehner; R: Edward Dick
Im Weissen Rossl (Benatzky) 4 jūl-8 janD: Hans-Christoph Borck; R: Lars Franke
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 25+ oktR: Babette Bartz
Gold! (Evers) 29+ nov
Ermione (Rossini) 5+ marD: David Parry; R: Lars Franke
Falstaff (Verdi) 30+ aprD: Robin Engelen; R: Anja Nicklich
Candide (Bernstein) 26+ jūnD: Manfred Hermann Lehner; R: Johanna Schall
Saarbrucken, Saarländisches Staatstheater  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 4 okt-3 aprD: Eraldo Salmieri; R: Ben Baur
Stabat Mater (Pergolesi) 5 okt-11 janD: Nicholas Milton; R: Aurelia Eggers
La finta giardiniera (Mozart) 8 okt-31 decD: Ulrich Cornelius Maier; R: Tom Ryser
Hansel und Gretel (Humperdinck) 16 nov-25 decD: Nicholas Milton; R: Andreas Gergen
Der fliegende Hollander (Wagner) 30 nov-10 jūnD: Nicholas Milton; R: Aurelia Eggers
Tosca (Puccini) 4-16 janD: Nicholas Milton; R: Dagmar Schlingmann
Das Kind und die Zauberdinge (Ravel) 25 jan-26 jūnD: Thomas Peuschel; R: Solvejg Bauer
Der goldene Hahn (Rimsky-Korsakov) 14 mar-26 maiD: Christopher Ward; R: Johannes Pölzgutter
Ein Maskenball (Verdi) 13 jūn-25 jūlD: Nicholas Milton; R: Tom Ryser
Bluthaus (Haas,Georg) 17-18 jūlD: Christopher Ward; R: Peter Mussbach
Don Giovanni (Mozart) 19+ sepD: Nicholas Milton; R: Dagmar Schlingmann
Die Piraten von Penzance (Sullivan,A) 22+ novD: Stefan Neubert; R: Mike Leigh
Platee (Rameau) 16+ janD: Christopher Ward; R: Stijn Celis
Peter Grimes (Britten) 12+ marD: Nicholas Milton; R: Brigitte Fassbaender
Rusalka (Dvorak,A) 23+ aprD: Christopher Ward; R: David Hermann
Rigoletto (Verdi) 7+ maiD: Christopher Ward; R: Dagmar Schlingmann
Falstaff (Verdi) 11+ jūnD: Nicholas Milton; R: Johannes Pölzgutter
Schwerin, Mecklenburgisches Staatstheater  / 
La boheme (Puccini) 19 sep-11 aprD: Daniel Huppert; R: Gregor Horres
Rusalka (Dvorak,A) 17 okt-16 janD: Daniel Huppert; R: Hendrik Müller
Die verkaufte Braut (Smetana) 14 nov-18 janD: Gregor Rot; R: Frank-Bernd Gottschalk
Carmen (adaptation) (Bizet) 15 nov-19 decD: Martin Schelhaas; R: Kornelia Repschläger
Sigurd der Drachentoter (Pape) 19 nov-27 decD: Friedemann Braun; R: Markus Wünsch
Der Wildschutz (Lortzing) 23 jan-5 jūnD: Gregor Rot / Martin Schelhaas; R: Kornelia Repschläger
The Rake's Progress (Stravinsky) 17 apr-13 jūnD: Gregor Rot; R: Arila Siegert
Winterreise (Schubert) 24 apr-6 jūnD: Clemens Michael Kraft; R: Hendrik Müller
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 3 mai-17 jūnD: Daniel Huppert / Gregor Rot; R: Georg Rootering
La traviata (Verdi) 3 jūl-9 augD: Daniel Huppert; R: Georg Rootering
Winterreise (Schubert) 13 sepD: Clemens Michael Kraft; R: Hendrik Müller
Der Wildschutz (Lortzing) 3-9 oktD: Gregor Rot / Martin Schelhaas; R: Kornelia Repschläger
Die Zauberflote (Mozart) 23-29 oktD: Gregor Rot; R: David Freeman
Sigurd der Drachentoter (Pape) 8 novD: Friedemann Braun; R: Markus Wünsch
Rusalka (Dvorak,A) 15 novD: Daniel Huppert; R: Hendrik Müller
The Rake's Progress (Stravinsky) 2 decD: Gregor Rot; R: Arila Siegert
Die lustige Witwe (Lehar) 22 janD: Gregor Rot; R: Cordula Däuper
Salome (Strauss) 22 aprD: Daniel Huppert; R: Kornelia Repschläger
Die verkaufte Braut (Smetana) 28 aprD: Gregor Rot; R: Frank-Bernd Gottschalk
Aida (Verdi) 8 jūlD: Daniel Huppert; R: Georg Rootering
Stralsund, Theater Vorpommern (Greifswald/ Stralsund/ Putbus)  / 
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 13 sepD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Der Freischutz (Weber) 11 oktD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Die verkaufte Braut (Smetana) 31 oktD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Hansel und Gretel (Humperdinck) 13 decD: Egbert Funk; R: Horst Kupich
Der Bettelstudent (Millocker) 19 decD: Henning Ehlert; R: Horst Kupich
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 21 marD: Golo Berg; R: Susanne Knapp
Cosi fan tutte (Mozart) 25 aprD: Golo Berg; R: Horst Kupich
Stuttgart, Staatstheater Stuttgart  / 
La boheme (Puccini) 27 sep-12 decD: Simon Hewett; R: Andrea Moses
Tristan und Isolde (Wagner) 28 sep-21 decD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler
Der Freischutz (Weber) 5 okt-3 novD: Timo Handschuh; R: Achim Freyer
Jakob Lenz (Rihm) 25 okt-15 decD: Franck Ollu; R: Andrea Breth
Ariadne auf Naxos (Strauss) 9 nov-20 janD: Georg Fritzsch; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Chowanschtschina (Musorgsky) 23 nov-23 decD: Simon Hewett; R: Andrea Moses
Madama Butterfly (Puccini) 19 dec-26 maiD: Giuliano Carella / Ivan Anguélov; R: Monique Wagemakers
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 dec-11 febD: David Parry; R: Beat Fäh
Nabucco (Verdi) 12 jan-14 marD: Simon Hewett; R: Rudolf Frey
La traviata (Verdi) 25 jan-19 marD: Giuliano Carella; R: Ruth Berghaus
Jenufa (Janacek) 1 feb-27 marD: Sylvain Cambreling; R: Calixto Bieito, Lydia Steier
Vologeso (Jommelli) 15 feb-4 jūnD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
La cenerentola (Rossini) 1 mar-6 aprD: Manlio Benzi; R: Andrea Moses
Platee (Rameau) 22 mar-8 maiD: Christian Curnyn; R: Calixto Bieito
Der Rosenkavalier (Strauss) 12 apr-24 maiD: Marc Soustrot; R: Stefan Herheim
Nixe (Dvorak,A) 16-25 aprD: Till Drömann; R: Barbara Tacchini
Luisa Miller (Verdi) 25 apr-22 jūnD: Marco Comin; R: Markus Dietz
Cosi fan tutte (Mozart) 31 mai-3 jūlD: Sylvain Cambreling; R: Yannis Houvardas
Into the Little Hill (Benjamin,G) 11 jūn-4 jūlD: Nicholas Kok; R: Jenke Nordalm
Rigoletto (Verdi) 28 jūn-18 jūlD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Die Fledermaus (Strauss,J) 5-19 jūlD: Simon Hewett; R: Philipp Stölzl, Mara Kurotschka
Falstaff (Verdi) 26 sep-23 oktD: Sylvain Cambreling / Daniele Rustioni; R: Andrea Moses
Der Freischutz (Weber) 27 sep-30 decD: Roland Kluttig / Simon Hewett; R: Achim Freyer
Madama Butterfly (Puccini) 28 sep-14 decD: Simon Hewett; R: Monique Wagemakers
Fidelio (Beethoven) 25 okt-15 novD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Cosi fan tutte (Mozart) 1 nov-26 janD: Uwe Sandner; R: Yannis Houvardas
Salome (Strauss) 22 nov-30 janD: Emilio Pomárico / Georg Fritzsch; R: Kirill Serebrennikov
La boheme (Puccini) 24 nov-1 febD: Simon Hewett; R: Andrea Moses
Peter Pan (Ayres) 12 dec-5 janD: Roland Kluttig; R: Frank Hilbrich
La cenerentola (Rossini) 17 dec-16 febD: Stephen Barlow; R: Andrea Moses
Jenufa (Janacek) 9 jan-23 febD: Sylvain Cambreling; R: Calixto Bieito
The Fairy Queen (Purcell) 31 jan-22 febD: Christian Curnyn; R: Calixto Bieito
Der Rosenkavalier (Strauss) 14 feb-28 marD: Georg Fritzsch; R: Stefan Herheim
Carmen (Bizet) 21 feb-19 aprD: Marc Soustrot / Willem Wentzel; R: Sebastian Nübling
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 26 feb-26 jūnD: Maurizio Barbacini; R: Beat Fäh
Tosca (Puccini) 27 feb-11 maiD: Simon Hewett; R: Willy Decker
Hoffmanns Erzahlungen (Offenbach) 19 mar-4 maiD: Sylvain Cambreling / Gregor Bühl; R: Christoph Marthaler, Joachim Rathke
Reigen (Boesmans) 24 apr-3 jūnD: Sylvain Cambreling; R: Susanne Kennedy
Rigoletto (Verdi) 27 apr-25 jūlD: Giuliano Carella; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Chowanschtschina (Musorgsky) 8 mai-12 jūnD: Simon Hewett; R: Andrea Moses
Berenike, Konigin von Armenien (Jommelli) 16 mai-22 jūnD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler
Tristan und Isolde (Wagner) 29 mai-7 jūlD: Sylvain Cambreling; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Die Puritaner (Bellini) 8-27 jūlD: Gabriele Ferro; R: Jossi Wieler, Sergio Morabito
Trier, Theater Trier  / 
Carmen (Bizet) 14 sep-17 decD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Sebastian Welker
Orpheus in der Unterwelt (Offenbach) 8 nov-10 maiD: Joongbae Jee; R: Alexander Kerbst
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 17 jan-28 marD: Victor Puhl / Joongbae Jee; R: Sven Grützmacher
Der Mann von La Mancha (Leigh) 21 mar-2 maiD: Christoph Jung; R: Gerhard Weber
La clemenza di Tito (Mozart) 7 jūn-21 jūlD: Joongbae Jee; R: Nina Kühner
Fidelio (Beethoven) 19 sep-30 oktD: Victor Puhl; R: Tilman Knabe
Sweeney Todd (Sondheim) 27 sep-28 oktD: Hariklia Apostolu; R: Rose Divine
Die Großherzogin von Gerolstein (Offenbach) 5 dec-17 aprR: Manuel Schmitt
Tosca (Puccini) 16 jan-13 marD: Victor Puhl; R: Alexander Charim
Die arabische Prinzessin (Arriaga) 5+ jūnR: Julia Haebler
Ulm, Theater Ulm  / 
La traviata (Verdi) 25 sep-25 febD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Die lustige Witwe (Lehar) 6 nov-22 marD: Michael Weiger; R: Benjamin Künzel
Hansel und Gretel (Humperdinck) 16 nov-28 decD: Daniel Montané; R: Benjamin Künzel
Il ritorno d'Ulisse in patria (Monteverdi) 18 dec-1 aprD: Hendrik Haas; R: Matthias Kaiser
Medee (Cherubini) 5 feb-27 maiD: Daniel Montané; R: Igor Folwill
Cosi fan tutte (Mozart) 26 mar-10 jūnD: Timo Handschuh; R: Antje Schupp
Peter Grimes (Britten) 7 mai-9 jūlD: Daniel Montané; R: Matthias Kaiser
West Side Story (Bernstein) 13 jūn-15 jūlD: Hendrik Haas; R: Rhys Martin
Turandot (Puccini) 24 sep-28 oktD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Don Giovanni (Mozart) 10+ decD: Joongbae Jee; R: Matthias Kaiser
Le convenienze ed inconvenienze teatrali (Donizetti) 4+ febD: Michael Weiger; R: Andreas von Studnitz
Schon ist die Welt (Lehar) 5+ marR: Benjamin Künzel
Lohengrin (Wagner) 24+ marD: Timo Handschuh; R: Matthias Kaiser
Werther (Massenet) 5+ maiD: Joongbae Jee; R: NN
Weimar, Deutsches Nationaltheater und Staatskapelle Weimar  / 
La boheme (Puccini) 6 sep-7 maiD: Massimo Zanetti / Martin Hoff; R: Bettina Bruinier
Jonny spielt auf (Krenek) 14 sep-30 novD: Martin Hoff; R: Frank Hilbrich
Pettersson und Findus und der Hahn im Korb (Ramdohr) 16 sep-6 aprD: André Kassel; R: Gabriele Wiesmüller
Werther (Massenet) 18 sep-15 novD: Martin Hoff; R: Michael Talke
Der Rosenkavalier (Strauss) 31 okt-7 jūnD: Stefan Solyom; R: Vera Nemirova
Lohengrin (Wagner) 20 dec-19 aprD: Stefan Solyom; R: Tobias Kratzer
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 14 jan-21 marD: Martin Hoff; R: Nina Gühlstorff
I masnadieri (Verdi) 31 jan-6 jūnD: Martin Hoff; R: Volker Lösch
Erzahl mir von Oma (Grieg) 5 mar-27 maiD: André Kassel / Sebastian Ludwig; R: Julia Huebner
Wie werde ich reich und glucklich? (Spoliansky) 20 mar-30 maiD: Dirk Sobe; R: Christian Weise
Vom Larm der Welt (Helbig) 3 apr-15 maiD: Stefan Solyom; R: Hasko Weber
Die Zauberflote (Mozart) 26 apr-25 jūnD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Nina Gühlstorff
Lola rennt (Vollmer) 13 jūn-2 jūlD: Martin Hoff; R: Michael Dissmeier, Christian Wiehle
Der Triumph des Todes (Rzewski) 30 aug-16 oktD: Dirk Sobe; R: Alexander Fahima
Die Fledermaus (Strauss,J) 19 sep-21 janD: Stefan Solyom / Dominik Beykirch; R: Sabine Hartmannshenn
Lola rennt (Vollmer) 24 sep-14 novD: Martin Hoff; R: Michael Dissmeier, Christian Wiehle
Die Zauberflote (Mozart) 2 okt-23 janD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Nina Gühlstorff
Der Rosenkavalier (Strauss) 17 okt-8 novD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Vera Nemirova
Die Schneekonigin (Albrecht) 28 nov-17 janD: George Alexander Albrecht / Dominik Beykirch; R: Maximilian von Mayenburg
La traviata (Verdi) 4 dec-14 janD: Stefan Solyom / Martin Hoff; R: Karsten Wiegand
Wie werde ich reich und glucklich? (Spoliansky) 10+ decD: Dirk Sobe; R: Christian Weise
Der Freischutz (Weber) 6+ febD: Martin Hoff; R: Andrea Moses
My Fair Lady (Loewe) 17+ aprD: Martin Hoff / Dominik Beykirch; R: Anthony Pilavachi
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 19+ novD: Joana Mallwitz / NN; R: Vera Nemirova
Wiesbaden, Hessiches Staatstheater  / 
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 12 sep-3 maiD: Zsolt Hamar; R: Uwe Eric Laufenberg
Die Dreigroschenoper (Weill) 13 sep-14 febD: Christoph Stiller / Daniela Musca; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Le nozze di Figaro (Mozart) 27 sep-25 oktD: Konrad Junghänel; R: Cesare Lievi
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 5 okt-3 janD: Christoph Stiller; R: Michiel Dijkema
La boheme (Puccini) 10 okt-26 decD: Zsolt Hamar; R: Thorleifur Örn Arnarsson
Candide (Bernstein) 31 okt-12 decD: Albert Horne; R: Bernd Mottl
Norma (Bellini) 18 jan-29 maiD: Will Humburg; R: Gabriele Rech
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 30 jan-27 febD: Michael Helmrath; R: Jakob Peters-Messer
La traviata (Verdi) 6 mar-27 maiD: Zsolt Hamar; R: Nicolas Brieger
Lohengrin (Wagner) 15 mar-25 maiD: Zsolt Hamar; R: Kirsten Harms
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 28 mar-12 jūlD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Herzog Blaubarts Burg (Bartok) 19 apr-21 jūnD: Zsolt Hamar; R: Thorleifur Örn Arnarsson
La Voix Humaine (Poulenc) 19 apr-21 jūnD: Zsolt Hamar; R: Thorleifur Örn Arnarsson
The Turn of the Screw (Britten) 1 mai-9 jūlD: Zsolt Hamar; R: Robert Carsen
Tosca (Puccini) 23 mai-18 jūnD: Will Humburg; R: Sandra Leupold
La Daphne (concert) (Gagliano) 28 maiD: Thomas de Vries
Catone in Utica (Vinci) 30 maiD: Riccardo Minasi; R: Jakob Peters-Messer
Don Pasquale (Donizetti) 17 jūn-10 jūlD: Daniela Musca; R: Markus Bothe
Orpheus und Eurydike (Gluck) 25 jūn-11 jūlD: Konrad Junghänel; R: Ingo Kerkhof
Otello (Verdi) 17 sep-17 oktD: Leo McFall; R: Uwe Eric Laufenberg
Der fliegende Hollander (Wagner) 25 sep-1 maiD: Zsolt Hamar; R: Michiel Dijkema
Der Graf von Luxemburg (Lehar) 17 okt-11 marD: Daniela Musca / Lynn Kao; R: Markus Meyer
Die Irrungen der Liebe (Scarlatti,A) 1 nov-6 decD: Christian Rohrbach; R: Peer Boysen
Cosi fan tutte (Mozart) 1 nov-13 maiD: Konrad Junghänel; R: Uwe Eric Laufenberg
Hansel und Gretel (Humperdinck) 15 nov-31 decD: Michael Helmrath / Christoph Stiller; R: Beka Savić
Katja Kabanowa (Janacek) 16 jan-20 febD: Zsolt Hamar; R: Matthew Wild
Elektra (Strauss) 28 jan-29 maiD: Zsolt Hamar; R: Rebecca Horn
Madama Butterfly (Puccini) 19 feb-2 aprD: Albert Horne; R: John Dew
Boris Godunow (Musorgsky) 25 mar-9 jūlD: Zsolt Hamar; R: Christian Sedelmayer
Agota (Oehring) 5 aprD: Peter Rundel; R: Ingo Kerkhof
Alcina (Handel) 9-29 aprD: Konrad Junghänel; R: Ingo Kerkhof
Die Soldaten (Zimmermann,B) 30 apr-7 jūlD: Zsolt Hamar; R: Vasily Barkhatov
Die Macht des Schicksals (Verdi) 22 mai-15 jūnD: Christoph Stiller; R: Immo Karaman(original), Magdalena Weingut(revival)
L'elisir d'amore (Donizetti) 16 jūn-8 jūlD: David Kram; R: Jim Lucassen
Falstaff (Verdi) 25 jūn-6 jūlD: Leo McFall; R: Christian Spuck(original), Beka Savić(revival)
Wuppertal, Wuppertaler Bühnen  / 
Tosca (Puccini) 5 sep-12 oktD: Toshiyuki Kamioka; R: Stefano Poda
Der Barbier von Sevilla (Rossini) 24 okt-1 marD: Florian Frannek; R: Johannes Weigand
Don Giovanni (Mozart) 8 nov-7 jūnD: Andreas Kowalewitz; R: Thomas Schulte-Michels
Hansel und Gretel (Humperdinck) 5 dec-8 febD: Toshiyuki Kamioka; R: Johannes Weigand
Alice im Wunderland (Tarkmann) 15-28 decD: Ralf Soiron; R: Corinna Jarosch
Parsifal (Wagner) 13 mar-6 aprD: Toshiyuki Kamioka; R: Thilo Reinhardt
Salome (Strauss) 17 apr-30 maiD: Ari Rasilainen; R: Michiel Dijkema
Johannes-Passion (Bach,JS) 22-25 maiD: Jörg Halubek; R: Philipp Harnoncourt
Madama Butterfly (Puccini) 10 okt-4 jūnD: Ulrich Windfuhr; R: Dominik Neuner
West Side Story (Bernstein) 2 dec-6 janD: Christoph Wohlleben; R: Katja Wolff
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 24 jan-21 febD: Toshiyuki Kamioka; R: Ansgar Haag
Lulu (Berg) 14-29 maiD: Toshiyuki Kamioka; R: Beate Baron
Johannes-Passion (Bach,JS) 10-17 jūn
Tosca (Puccini) 2-9 jūlD: Toshiyuki Kamioka; R: Stefano Poda
Würzburg, Mainfranken Theater Würzburg  / 
Madama Butterfly (Puccini) 28 sep-14 febD: Enrico Calesso; R: Arila Siegert
The Rake's Progress (Stravinsky) 4 okt-29 novD: Sebastian Beckedorf / Alexis Agrafiotis; R: Stephan Suschke
Le Villi (concert) (Puccini) 23 okt-15 novD: Alexis Agrafiotis
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 6 dec-15 maiD: Sebastian Beckedorf / Alexis Agrafiotis; R: Uwe Drechsel
Carmen (Bizet) 24 jan-3 maiD: Enrico Calesso; R: Sabine Sterken
Fidelio (Beethoven) 28 mar-9 jūlD: Sebastian Beckedorf / Alexis Agrafiotis; R: Stephan Suschke
The Colour (Stabler) 24-26 aprD: Enrico Calesso; R: Hermann Schneider
Alessandro nell'Indie (Galuppi) 20 jūn-14 jūlD: Enrico Calesso; R: François De Carpentries
Alessandro nell'Indie (Galuppi) 26 sep-25 decD: Sebastian Beckedorf; R: François De Carpentries
Otello (Verdi) 17 okt-24 janD: Enrico Calesso; R: Guy Montavon
Die lustigen Weiber von Windsor (Nicolai) 12 mar-13 jūlD: Enrico Calesso; R: Gregor Horres
Idomeneo (Mozart) 25 jūn-16 jūlD: Enrico Calesso; R: Stephan Suschke
Zwickau, Theater Plauen-Zwickau  / 
Carmen (Bizet) 17 okt-25 marD: Tobias Engeli; R: Søren Schuhmacher
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 31 okt-4 aprD: Lutz de Veer; R: Jürgen Pöckel
Madame Pompadour (Fall) 11 jan-20 maiD: Lutz de Veer; R: Valentina Simeonova
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 23 jan-14 marD: Lutz de Veer; R: Jürgen Pöckel
Der Vogelhandler (Zeller,C) 8 mai-7 jūnD: Thomas Peuschel; R: Wolfgang Dosch
Die Hochzeit des Figaro (Mozart) 13 sep-10 febD: Lutz de Veer; R: Jürgen Pöckel
Der Vogelhandler (Zeller,C) 23 sep-24 oktD: Thomas Peuschel; R: Wolfgang Dosch
Luisa Miller (Verdi) 6 nov-12 decD: Lutz de Veer; R: Thilo Reinhardt
Der gestiefelte Kater (Cui) 29 novD: Maxim Böckelmann; R: Sabine Sterken
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 24 jan-12 febD: Lutz de Veer