2014/15 > Dānija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Dānija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Islande Norvēģija Zviedrija

Dānija
 
Nīderlande Vācija

Aarhus, Den Jyske Opera / Danish National Opera  / 

La boheme (Puccini) 3-4 oktD: Michael Balke; R: Alfonso Romero Mora
Cosi fan tutte (Mozart) 4-7 febD: Benjamin Bayl; R: Elisabeth Linton
Jenufa (Janacek) 20-26 augD: Jaroslav Kyzlink; R: Annilese Miskimmon
L'amico Fritz (Mascagni) 2-4 oktD: Martin André; R: Michael Barker-Caven
Madama Butterfly (Puccini) 5-13 febD: Christian Kluxen; R: Stephen Barlow
I puritani (Bellini) 17-21 augD: Tobias Ringborg; R: Annilese Miskimmon
Esbjerg, Den Ny Opera  / 
Is-slottet (Am) 16-22 sepR: Daniel Bohr
The Rosenbergs (Holbek) 1-4 marR: Rhea Leman
København, Det Kongelige Teater / Royal Danish Opera  / 
Rosenkavaleren (Strauss) 12 sep-24 janD: Michael Boder / Florian Krumpöck; R: Marco Arturo Marelli
Tosca (Puccini) 12 okt-2 decD: Ivan Anguélov; R: Peter Langdal
Lady Macbeth fra Mtsensk (Shostakovich) 2 nov-25 janD: Alexander Vedernikov; R: Peter Konwitschny
Gesualdo (Holten) 9-15 novD: Bo Holten; R: Deda Cristina Colonna
Lulu (Berg) 20 nov-6 febD: Michael Boder; R: Stefan Herheim
Trylleflojten (Mozart) 15 jan-29 marD: Rory Macdonald / Wolfgang Wengeroth; R: Marco Arturo Marelli
Sol gar op, sol gar ned (Gudmundsen-Holmgreen) 23 jan-1 marD: Jakob Hultberg; R: Eva-Maria Melbye
Alcina (Handel) 21 feb-14 marD: Lars Ulrik Mortensen; R: Francisco Negrín
Cosi fan tutte (Mozart) 12-13 marD: Benjamin Bayl; R: Elisabeth Linton
Maskarade (Nielsen,C) 28 mar-21 maiD: Per-Otto Johansson; R: Kasper Holten
Saul og David (Nielsen,C) 17 apr-9 jūnD: Michael Schønwandt; R: David Pountney
Siciliansk vesper (Verdi) 16 mai-14 jūnD: Paolo Carignani; R: Stefan Herheim
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 5-27 sepD: Michael Boder; R: Kasper Holten
Boulevard Solitude (Henze) 1-31 oktD: Jérémie Rhorer; R: Lotte de Beer
La Traviata (Verdi) 4 okt-11 jūnD: Giacomo Sagripanti / Antonino Fogliani; R: David Radok
Der Freischutz (Weber) 7 nov-16 decD: Dirk Kaftan; R: Kasper Holten
Il tabarro (Puccini) 21 nov-30 janD: Giuliano Carella; R: Damiano Michieletto
Suor Angelica (Puccini) 21 nov-30 janD: Giuliano Carella; R: Damiano Michieletto
Gianni Schicchi (Puccini) 21 nov-30 janD: Giuliano Carella; R: Damiano Michieletto
Lohengrin (Wagner) 22 jan-13 marD: Alexander Vedernikov; R: Nicola Raab
Falstaff (Verdi) 13 feb-19 marD: Pier Giorgio Morandi; R: Peter Langdal
Le nozze di Figaro (Mozart) 28 feb-28 aprD: Andreas Spering; R: Elisa Kragerup
Powder Her Face (Ades) 19 mar-16 aprD: Robert Houssart; R: Orpha Phelan
Salome (Strauss) 17 apr-3 jūnD: Michael Boder; R: Stefan Herheim
Il Barbiere di Siviglia (Rossini) 18 apr-10 maiD: Leif Greibe; R: Anne Barslev
Odense, Den Fynske Opera  / 
Figaros bryllup (Mozart) 4-7 febD: Jakob Bech; R: Simon Duus
The Rosenbergs (Holbek) 6-11 marR: Rhea Leman
Andre Bygninger (Pape) 24 apr-9 maiD: Claus Efland; R: Daniel Bohr
Maskarade (Nielsen,C) 14-19 aug
Candide (Bernstein) 18 sep-3 oktD: Mikkel Rønnow; R: Markus Virta
La serva padrona (Pergolesi) 25-27 febR: Jonathan Paul Cook
Lysistrate (Rohloff) 14-21 aprD: Henrik Vagn Christensen