2014/15 > Spānija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Spānija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Francija
Portugāle

Spānija
 

Barcelona, Gran Teatre del Liceu  / 

Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14-25 sepD: Giuseppe Finzi; R: Joan Font
La traviata (Verdi) 14-29 oktD: Evelino Pidò; R: David McVicar
La petita Flauta Màgica (Mozart) 18-26 oktD: José Menor; R: Joan Font
Arabella (Strauss) 17-29 novD: Antoni Ros-Marbà; R: Christof Loy
Maria Stuarda (Donizetti) 19 dec-8 janD: Maurizio Benini; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Una voce in off (Montsalvatge) 18-22 janD: Pablo González; R: Paco Azorín
La Voix humaine (Poulenc) 18-22 janD: Pablo González; R: Paco Azorín
Norma (Bellini) 8-17 febD: Renato Palumbo; R: Kevin Newbury
Siegfried (Wagner) 11-23 marD: Josep Pons; R: Robert Carsen
Tristan und Isolde (concert) (Wagner) 18 marD: Valery Gergiev
Carmen (Bizet) 17 apr-2 maiD: Patrick Fournillier; R: Calixto Bieito
I due Foscari (concert) (Verdi) 30 apr-3 maiD: Massimo Zanetti
Così fan tutte (Mozart) 20-30 maiD: Josep Pons; R: Damiano Michieletto
Don Pasquale (Donizetti) 16-27 jūnD: Diego Matheuz; R: Laurent Pelly
La traviata (Verdi) 8-18 jūlD: Evelino Pidò; R: David McVicar
Barcelona, Palau de la Música Catalana  / 
Carmina Burana (Orff) 6-12 dec
Der Messias (Handel) 8 dec
Die Schöpfung (Haydn) 21 marD: Rubén Gimeno
Recital (concert) (Schubert) 19 apr
Don Giovanni (concert) (Mozart) 27 maiD: René Jacobs
La petite messe solennelle (concert) (Rossini) 12 jūlD: Josep Vila i Casañas
Bilbao, Asociación Bilbaína de Amigos de la Ópera  / 
Attila (Verdi) 22 nov-1 decD: Francesco Ivan Ciampa; R: Ruggero Raimondi
Werther (Massenet) 17-26 janD: Michel Plasson; R: David Alagna
Madama Butterfly (Puccini) 14-23 febD: Massimo Zanetti; R: Renzo Giacchieri
Cavalleria rusticana (Mascagni) 25 apr-4 maiD: Alessandro Vitiello; R: Joan Anton Rechi
Pagliacci (Leoncavallo) 25 apr-4 maiD: Alessandro Vitiello; R: Joan Anton Rechi
Otello (Verdi) 16-25 maiD: Riccardo Frizza; R: Ignacio García
Bilbao, Teatro Arriaga de Bilbao  / 
L'equivoco stravagante (Rossini) 15-19 oktD: Speranza Scappucci; R: Emilio Sagi
Vanitas (Sciarrino) 19-21 marR: Rita Cosentino
Jerez, Teatro Villamarta  / 
El Dúo de La Africana (Caballero) 26 sepD: Juan Luis Pérez; R: Francisco López
Tosca (Puccini) 12-14 febD: Carlos Aragón; R: Giancarlo Del Monaco
Aida (Verdi) 25-27 jūnD: José María Moreno; R: Francisco López
La Coruna, Palacio de la Opera  / 
La traviata (Verdi) 4-6 sepD: Ramón Tebar; R: Mario Pontiggia
Concert (Strauss) 13 sepD: Günter Neuhold
Attila (concert) (Verdi) 17 janD: Keri-Lynn Wilson
La fida ninfa (concert) (Vivaldi) 21 aprD: Andrea Marcon
Ermione (concert) (Rossini) 6 jūnD: Alberto Zedda
La flauta mágica (Mozart) 19-21 jūnD: Josep Pons; R: Joan Font
Las Palmas, Teatro Pérez Galdós  / 
León, Auditorio Ciudad de León  / 
Madrid, Teatros del Canal  / 
Carmina Burana (Orff) 16-18 janR: La Fura dels Baus
La opera de cuatro notas (Johnson) 9-19 aprR: Paco Mir
El caserío (Guridi) 21-25 aprD: Manuel Coves; R: Pablo Viar
L'isola disabitata (Garcia,M) 13-17 maiD: Rubén Fernández Aguirre; R: Emilio Sagi
Angelus Novus (Guerra) 22-31 maiR: Vanesa Montfort
Madrid, Teatro Real  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 15-27 sepD: Ivor Bolton; R: Emilio Sagi
La Fille du régiment (Donizetti) 20 okt-10 novD: Bruno Campanella / Jean-Luc Tingaud; R: Laurent Pelly, Christian Rath
Death in Venice (Britten) 4-23 decD: Alejo Pérez; R: Willy Decker
Roméo et Juliette (concert) (Gounod) 16-26 decD: Michel Plasson
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 20 jan-7 febD: Paul Daniel / Diego Rodríguez; R: Laurent Pelly, James Bonas
El Público (Sotelo) 24 feb-13 marD: Pablo Heras-Casado; R: Robert Castro
La traviata (Verdi) 20 apr-9 maiD: Renato Palumbo; R: David McVicar
Fidelio (Beethoven) 27 mai-17 jūnD: Hartmut Haenchen; R: Alex Ollé, Valentina Carrasco
Goyescas (Granados) 30 jūn-12 jūlD: Plácido Domingo; R: José Luis Gomez
Gianni Schicchi (Puccini) 30 jūn-12 jūlD: Giuliano Carella; R: Woody Allen
La ciudad de las mentiras (Mendoza-López) 4-10 jūlD: Titus Engel; R: Matthias Rebstock, Elena Mendoza
Madrid, Teatro de la Zarzuela  / 
Carmen (Bizet) 10-31 oktD: Yi-Chen Lin; R: Ana Zamora
Los Diamantes de la Corona (Barbieri) 26 nov-14 decD: Rafael Frühbeck de Burgos / Oliver Díaz; R: José Carlos Plaza
Luna de miel en El Cairo (Alonso) 31 jan-15 febD: Kevin Farrell; R: Emilio Sagi
Lady, be good (Gershwin) 31 jan-15 febD: Kevin Farrell; R: Emilio Sagi
La gran duquesa de Gerolstein (Offenbach) 13-28 marD: Cristóbal Soler; R: Pier Luigi Pizzi
Clementina (Boccherini) 6-16 maiD: Andrea Marcon; R: Mario Gas
La dogaresa (concert) (Millán) 22-24 maiD: Cristóbal Soler
La marchenera (concert) (Moreno Torroba) 28-31 maiD: Miguel A Gomez-Martinez
Malaga, Teatro Cervantes  / 
Falstaff (concert) (Verdi) 24-26 oktD: Miquel Ortega
Un ballo in maschera (Verdi) 28 feb-1 marD: Martin Mázik / Dominique Rouit; R: Luis Miguel Lainz
L'elisir d'amore (Donizetti) 22-24 maiD: Arturo Díez Boscovich; R: Ignacio García
Mallorca, Teatre Principal de Palma  / 
El Barberillo de Lavapiés (Barbieri) 27-30 novD: Andrés Salado; R: Pablo López
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8-15 febD: José María Moreno; R: Eugenia Corbacho
Aida (Verdi) 15-22 marD: José Ferreira Lobo; R: Francisco López
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 10-17 maiD: José María Moreno; R: Alfonso Romero Mora
Otello (Verdi) 17-21 jūnD: Yaron Traub; R: Alfonso Romero Mora
Murcia, Teatro Romea  / 
Tosca (Puccini) 7 nov
Oviedo, Ópera de Oviedo  / 
Otello (Verdi) 11-20 sepD: Yves Abel; R: Bruno Berger-Gorski
El castillo de Barbazul (Bartók) 12-18 oktD: Rossen Milanov; R: Tim Carroll
Madama Butterfly (Puccini) 13-22 novD: Pablo González / José María Moreno; R: Olivia Fuchs
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 14-20 decD: Ottavio Dantone / Nicola Valentini; R: Mariame Clément
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 28 jan-6 febD: Maximiano Valdés; R: Curro Carreres
Pamplona, Asociación Gayarre Amigos de la Ópera  / 
Marina (Arrieta) 11 oktD: Miquel Ortega; R: Ignacio García
Cavalleria rusticana (Mascagni) 8 novD: José Miguel Pérez-Sierra; R: Gustavo Moral
Pamplona, Baluarte  / 
Cavalleria rusticana (Mascagni) 8 novD: José Miguel Pérez-Sierra; R: Gustavo Moral
Don Giovanni (Mozart) 22 janD: Pablo Mielgo; R: Alfred Kirchner
La Llama (concert) (Usandizaga) 24 marD: Juan José Ocón
Sabadell, Amics de l'Opera de Sabadell  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 29 okt-2 novD: Daniel Martínez Gil de Tejada; R: Pau Monterde
Orfeo ed Euridice (Gluck) 28-30 novD: Rubén Gimeno
L'italiana in Algeri (Rossini) 18-22 febD: Santiago Serrate; R: Carles Ortiz
Turandot (Puccini) 22-26 aprD: Daniel Martínez Gil de Tejada; R: NN
Santa Cruz Tenerife, Auditorio de Tenerife Adán Martín  / 
Aida (Verdi) 3-5 marD: Massimiliano Stefanelli; R: Franco Zeffirelli
Hansel y Gretel (Humperdinck) 11-12 aprD: José María de Vicente; R: Stefania Panighini
Sevilla, Teatro de la Maestranza  / 
Don Giovanni (Mozart) 21-29 novD: Maxim Emelyanychev; R: Mario Gas
Norma (Bellini) 6-14 febD: Maurizio Benini; R: Alberto Fassini(original), Vittorio Borrelli(revival)
Doctor Atomic (Adams) 13-18 marD: Pedro Halffter; R: Yuval Sharon
La del Soto del Parral (Soutullo) 14-17 apr
Tosca (Puccini) 29 mai-13 jūnD: Pedro Halffter; R: Paco Azorín
Valencia, Palau de les Arts Reina Sofia  / 
Juditha Triumphans (concert) (Vivaldi) 21-23 novD: Federico Maria Sardelli
Manon Lescaut (Puccini) 9-27 decD: Plácido Domingo / Jordi Bernàcer; R: Stephen Medcalf
Luisa Fernanda (Moreno Torroba) 15 dec-12 janD: Jordi Bernàcer; R: Emilio Sagi
Don Pasquale (Donizetti) 31 jan-13 febD: Roberto Abbado; R: Jonathan Miller
Norma (Bellini) 8-31 marD: Gustavo Gimeno; R: Davide Livermore
Stabat Mater (Rossini) 10 aprD: Giacomo Sagripanti
Nabucco (Verdi) 30 apr-14 maiD: Nicola Luisotti; R: Yannis Kokkos
Narciso (Scarlatti,D) 22-31 maiD: Juan Luis Martínez; R: Davide Livermore
Valencia, Palau de la Música  / 
El Rey Arturo (concert) (Purcell) 8 novD: Robert King
El Mesias (Handel) 20 decD: José María Moreno
Adriano in Siria (concert) (Veracini) 25 janD: Fabio Biondi
El Caballero de la Rosa (concert) (Strauss) 13 marD: Lawrence Foster
La Pasion segun San Mateo (concert) (Bach,JS) 27 marD: Richard Egarr
Concert (concert) (Wagner) 28 marD: Yaron Traub
Los pescadores de perlas (concert) (Bizet) 16 maiD: Michel Plasson
Valladolid, Teatro Calderón  / 
La Tragedie de Carmen (Bizet) 22-25 janD: Carlos Aragón; R: Pepa Gamboa
Norma (Bellini) 4-8 marD: Guerassim Voronkov; R: Kevin Newbury
La gran duquesa de Gerolstein (Offenbach) 16-19 aprD: Cristóbal Soler; R: Pier Luigi Pizzi