2014/15 > Francija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Francija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Apvienotā karaliste
Beļģija
Vācija
Luksemburga

Francija
 
Šveice
Spānija Monako
Itālija

Angers, Angers Nantes Opéra  / 

Elena (Cavalli) 14-16 novD: Monica Pustilnik; R: Jean-Yves Ruf
Barbe-bleue (Offenbach) 11-15 janD: Laurent Campellone; R: Waut Koeken(original), Friederike Schulz(revival)
La Tectonique des nuages (Cugny) 28-29 aprD: Laurent Cugny; R: François Rancillac
Svadba (Sokolovic) 29-31 maiD: Dáirine Ní Mheadhra; R: Ted Huffman, Zack Winokur
Eugene Oneguine (Tchaikovsky,P(yotr Il'yich)) 14-16 jūnD: Lukasz Borowicz; R: Alain Garichot
L'Heure espagnole (Ravel) 22-23 sepD: Pascal Rophé
Hansel et Gretel (Humperdinck) 5-6 janD: Thomas Rösner; R: Emmanuelle Bastet
Les chevaliers de la Table Ronde (Herve) 16-19 janD: Christophe Grapperon; R: Pierre-André Weitz
Don Giovanni (Mozart) 4-8 maiD: Mark Shanahan; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
La Voix humaine (concert) (Poulenc) 17-19 maiD: Pascal Rophé
Requiem (concert) (Verdi) 30 jūnD: Jean-Philippe Tremblay
Antibes, Anthéa antipolis théâtre d'antibes  / 
Rigoletto (Verdi) 24-26 oktD: Alain Guingal; R: Jean-Louis Grinda
L'Enlevement au serail (Mozart) 12-13 febD: Joana Mallwitz; R: Yekta Kara
Petite messe solennelle (Rossini) 7-8 aprD: Nicholas Jenkins; R: Nicola Hümpel
Avignon, Opéra Grand Avignon  / 
Requiem (Mozart) 4-5 oktD: Leonardo García Alarcón
Mireille (Gounod) 30 nov-2 decD: Alain Guingal; R: Robert Fortune
L'enfance du Christ (concert) (Berlioz) 5 decD: Samuel Jean
La belle Helene (Offenbach) 27-31 decD: Dominique Trottein; R: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Don Pasquale (Donizetti) 25-27 janD: Roberto Forés Veses; R: Andrea Cigni
La boheme (Puccini) 15-17 febD: Balázs Kocsár; R: Nadine Duffaut
Simon Boccanegra (Verdi) 20-22 marD: Alain Guingal; R: Gilles Bouillon
La Societe Anonyme des Messieurs Prudents (concert) (Beydts) 27 marD: Samuel Jean
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 12-14 aprD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Hamlet (Thomas,A) 3-6 maiD: Jean-Yves Ossonce; R: Vincent Boussard
Le braci (Tutino) 3 jūnD: Sándor Gyüdi; R: Attila Toronykőy
Acis and Galatea (Handel) 3 oktD: Damien Guillon; R: Anne-Laure Liégeois
Concert (Verdi) 6-8 novD: Roberto Rizzi-Brignoli
L'homme de la Mancha (Leigh) 29 nov-1 decD: Didier Benetti; R: Jean-Louis Grinda
La Chauve-souris (Strauss,J) 26-31 decD: Jérôme Pillement; R: Jacques Duparc
Maria Stuarda (Donizetti) 24-27 janD: Luciano Acocella
The Fairy Queen (Purcell) 10 febD: Sébastien d'Hérin; R: Caroline Mutel
La vie parisienne (Offenbach) 27-28 febD: Dominique Trottein; R: Nadine Duffaut
Lakme (Delibes) 20-22 marD: Laurent Campellone; R: Lilo Baur
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 24-26 aprD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Frédéric Bélier-Garcia
Le Chateau de Barbe-Bleue (Bartok) 15-17 maiD: Peter Eötvös; R: Nadine Duffaut
Senza sangue (Eotvos) 15-17 maiD: Peter Eötvös; R: Robert Alföldi
Carmen (Bizet) 5-7 jūnD: Alain Guingal; R: Louis Désiré
Besancon, Les 2 Scènes  / 
Daral Shaga (Defoort) 7-9 oktD: Philippe de Coen; R: Fabrice Murgia
La double coquette (concert) (Pesson) 2 decD: Héloise Gaillard / Violaine Cochard
Armida (Haydn) 19 febD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
L'Opera de quat'sous (Weill) 2-4 jūl
Le nozze di Figaro (Mozart) 1-4 decD: Alexis Kossenko; R: Galin Stoev
La Petite Renarde rusee (Janacek) 16 marD: Laurent Cuniot; R: Louise Moaty
Hansel et Gretel (Humperdinck) 14-22 jūnR: Charlotte Nessi
Bordeaux, Opéra National de Bordeaux  / 
La boheme (Puccini) 26 sep-7 oktD: Paul Daniel; R: Laurent Laffargue(original), Clovis Bonnaud(revival)
Concert (Wagner) 23-25 okt
Le Journal de Nijinsky (Glanert) 21-25 janD: Darrell Ang; R: Carolyn Sittig
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 18-22 febD: Paul Daniel
Tristan und Isolde (Wagner) 26 mar-7 aprD: Paul Daniel; R: Giuseppe Frigeni
Dardanus (Rameau) 18-26 aprD: Raphaël Pichon; R: Michel Fau
Die schone Mullerin (Schubert) 21 apr
Norma (Bellini) 22 mai-9 jūnD: John Fiore; R: Christopher Alden
Don Carlo (Verdi) 24 sep-2 oktD: Alain Lombard; R: Charles Roubaud
Samson et Dalila (concert) (Saint-Saens) 27-30 oktD: Paul Daniel
Les chevaliers de la Table Ronde (Herve) 22-27 novD: Christophe Grapperon; R: Pierre-André Weitz
Simon Boccanegra (Verdi) 24 jan-3 febD: Paul Daniel; R: Catherine Marnas
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 19-23 febD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
Semiramide (concert) (Rossini) 9-12 marD: Paolo Olmi
Le Tour d'ecrou (Britten) 19-29 aprD: Paul Daniel / Pierre Dumoussaud; R: Dominique Pitoiset
Caen, Théâtre de Caen  / 
Le barbier de Seville (Rossini) 13-19 janD: Nicolas Chalvin; R: Jean-François Sivadier
Aliados (Rivas) 5-6 marD: Léo Warynski; R: Antoine Gindt
Les Fetes venitiennes (Campra) 1-2 aprD: William Christie; R: Robert Carsen
Le Vaisseau fantome (Wagner) 28-30 aprD: François-Xavier Roth; R: Alexander Schulin
Les Pirates de Penzance (Sullivan,A) 24-25 oktD: Timothy Henty; R: Mike Leigh
Xerse (Cavalli) 10-12 janD: Emmanuelle Haïm; R: Guy Cassiers
Giordano Bruno (Filidei) 26 aprD: Léo Warynski; R: Antoine Gindt
Le Trouvere (Verdi) 19-25 jūnD: Nicolas Chalvin; R: Richard Brunel
Clermont-Ferrand, Centre lyrique Clermont-Auvergne  / 
La Passion de Simone (Saariaho) 14 novD: Clément Mao-Takacs; R: Aleksi Barrière
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 18 decD: Patrice Couineau
Rigoletto (Verdi) 14-17 janD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
Armida (Haydn) 25-27 febD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 12-14 marD: Gaspard Brécourt; R: Olivier Desbordes
Carmina Burana (Orff) 12 maiD: Pablo Pavon; R: Josépha Jeunet
Cosi fan tutte (Mozart) 29-30 maiD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
L'Opera de quat'sous (Weill) 20 novD: Manuel Peskine; R: Olivier Desbordes, Eric Perez
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 15-16 janD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
Acis and Galatea (Handel) 4-6 febD: Damien Guillon; R: Anne-Laure Liégeois
Falstaff (Verdi) 4-5 mar
Romeo et Juliette (Benda) 13-14 maiD: Pablo Pavon; R: Josépha Jeunet
Compiegne, Théâtre Imperial  / 
Il etait une fois... une petite Cenerentola (Rossini) 25 novR: Sandrine Anglade, Sophie Robin
Les Indes galantes (Rameau) 13 decD: Jérôme Correas; R: Constance Larrieu
Rigoletto (Verdi) 1 febD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
La Boheme (Puccini) 3-4 febD: Jean Deroyer; R: Guillaume Vincent
Dragonette (Offenbach) 28 maiD: Philippe Hui; R: Yves Coudray
Fleurette (Offenbach) 28 maiD: Philippe Hui; R: Yves Coudray
Les noces de Figaro (Mozart) 8-10 novD: Alexis Kossenko; R: Galin Stoev
Dijon, Opéra de Dijon  / 
Castor et Pollux (Rameau) 26 sep-4 oktD: Emmanuelle Haïm; R: Barrie Kosky
Daphnis et Egle (Rameau) 14 novD: William Christie; R: Sophie Daneman
La Naissance d'Osiris (Rameau) 14 novD: William Christie; R: Sophie Daneman
Katia Kabanova (Janacek) 20-24 janD: Stefan Veselka; R: Laurent Joyeux, Stephen Sazio
La jeune fille sans mains (Walter) 10-13 febD: David Walter; R: Emmanuelle Cordoliani
Brundibar (Krasa) 16-20 febD: Etienne Meyer; R: Christian Duchange
Le Barbier de Seville (Rossini) 20-26 febD: Antonino Fogliani; R: Jean-François Sivadier
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 11-13 marD: Mihály Menelaos Zeke; R: Benoît Lambert
Wozzeck (Berg) 6-10 maiD: Emilio Pomárico; R: Sandrine Anglade
Carnet d'un disparu (Janacek) 5-6 jūnR: Emmanuelle Cordoliani
Le turc en Italie (Rossini) 8-14 janD: Antonello Allemandi; R: Christopher Alden
Mitridate (Mozart) 26 feb-1 marD: Emmanuelle Haïm; R: Clément Hervieu-Léger
Curlew River (Britten) 26-29 aprD: Nicolas Chesneau; R: Guillaume Vincent
Lille, Opéra de Lille  / 
Matsukaze (Hosokawa) 30 sep-3 oktD: David Robert Coleman; R: Sasha Waltz
Castor et Pollux (Rameau) 17-25 oktD: Emmanuelle Haïm; R: Barrie Kosky
Le Journal d'un disparu (Janacek) 12-16 novD: Alain Planès; R: Christian Rizzo
La Voix humaine (Poulenc) 12 nov
Le Petit Prince (Levinas) 3-7 decD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
Idomeneo (Mozart) 27 jan-6 febD: Emmanuelle Haïm; R: Jean-Yves Ruf
Solaris (Fujikura) 24-28 marD: Erik Nielsen; R: Saburo Teshigawara
Le Balcon (Eotvos) 17 aprD: Maxime Pascal; R: Damien Bigourdan
Madama Butterfly (Puccini) 18 mai-7 jūnD: Antonino Fogliani; R: Jean-François Sivadier
Xerse (Cavalli) 2-10 oktD: Emmanuelle Haïm; R: Guy Cassiers
Avenida de los Incas 3518 (Fiszbein) 17 novD: Maxime Pascal; R: Jacques Osinski
Le Trouvere (Verdi) 14 jan-6 febD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Richard Brunel
Marta (Mitterer) 13-21 marD: Clement Power; R: Ludovic Lagarde
Limoges, Opéra-Théâtre de Limoges  / 
Daral Shaga (Defoort) 25-26 sepD: Philippe de Coen; R: Fabrice Murgia
Le bel ambitieux (Tailleferre) 11-13 novD: Christophe Rousset; R: Marie-Eve Signeyrole
Petite messe solennelle (Rossini) 21 novD: Jacques Maresch
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 dec-3 janD: Nicolas Chalvin; R: Jean-François Sivadier
Il etait une fois... une petite Cenerentola (Rossini) 13 janR: Sandrine Anglade
Der Freischutz (Weber) 8-10 marD: Robert Tuohy; R: David Gauchard
Cosi fan tutte (Mozart) 10-12 maiD: Robert Tuohy; R: Jim Lucassen
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-5 novD: Antonello Allemandi; R: Jean-Romain Vesperini
La princesse de Trebizonde (Offenbach) 3-5 janD: Nicolas Krüger; R: Waut Koeken
Eugene Oneguine (Tchaikovsky,P) 8-10 aprD: Robert Tuohy; R: Marie-Eve Signeyrole
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 10-12 maiD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
Lyon, Opéra de Lyon  / 
Der fliegende Hollander (Wagner) 11-26 oktD: Kazushi Ono; R: Alex Ollé
Semiramide (concert) (Rossini) 18-20 novD: Evelino Pidò
Rusalka (Dvorak,A) 15 dec-1 janD: Konstantin Chudovsky; R: Stefan Herheim
Le Roi et moi (Rodgers) 16-28 decD: Karine Locatelli; R: Jean Lacornerie
Idomeneo (Mozart) 23 jan-6 febD: Gérard Korsten; R: Martin Kušej
Romeo und Julia (Blacher) 24 feb-4 marD: Philippe Forget; R: Jean Lacornerie
Die Gezeichneten (Schreker) 13-28 marD: Alejo Pérez; R: David Bösch
Orphee et Eurydice (Gluck) 14-29 marD: Enrico Onofri; R: David Marton
Sunken Garden (van der Aa) 15-20 marD: Etienne Siebens; R: Michel van der Aa
Carmen (Bizet) 30 apr-17 maiD: Riccardo Minasi; R: Olivier Py
Pelleas et Melisande (Debussy) 8-18 jūnD: Kazushi Ono; R: Christophe Honoré
L'Enlevement au serail (Mozart) 22 jūn-15 jūlD: Stefano Montanari; R: Wajdi Mouawad
La Damnation de Faust (Berlioz) 7-22 oktD: Kazushi Ono / Philippe Forget; R: David Marton
Zelmira (Rossini) 8-10 novD: Evelino Pidò
L'homme qui prenait sa femme pour un chapeau (Nyman) 13-17 novD: Philippe Forget; R: Dominique Pitoiset
Mesdames de la Halle (Offenbach) 11-28 decD: Nicholas Jenkins; R: Jean Lacornerie
Le Roi carotte (Offenbach) 12 dec-1 janD: Victor Aviat; R: Laurent Pelly
Lady Macbeth de Mzensk (Shostakovich) 23 jan-6 febD: Kazushi Ono; R: Dmitri Tcherniakov
Benjamin, derniere nuit (Tabachnik) 15-26 marD: Bernhard Kontarsky; R: John Fulljames
La juive (Halevy) 16 mar-3 aprD: Daniele Rustioni; R: Olivier Py
L'empereur d'Atlantis (Ullmann) 17-24 marD: Vincent Renaud; R: Richard Brunel
Brundibar (Krasa) 29-31 marD: Karine Locatelli; R: Jeanne Candel
Iolanta (Tchaikovsky,P) 11-26 maiD: Teodor Currentzis; R: Peter Sellars
Persephone (Stravinsky) 11-26 maiD: Teodor Currentzis; R: Peter Sellars
Lyon, Théâtre d'Opérette de Lyon  / 
Lakme (Delibes) 22-23 novD: Andreï Chevtchouk; R: Pierre Sybil
Le Chanteur de Mexico (Lopez,F) 10-11 janD: Andreï Chevtchouk; R: Jack Gervais
La belle de Cadix (Lopez,F) 28 feb-1 marD: Andreï Chevtchouk; R: Jean-Jacques Chazalet
Chanson Gitane (Yvain) 28-29 marD: Andreï Chevtchouk; R: Fabrice Lelièvre
L'Auberge du Cheval Blanc (Benatzky) 21-22 novD: Andreï Chevtchouk; R: Fabrice Lelièvre
La vie parisienne (Offenbach) 9-10 janD: Andreï Chevtchouk; R: Pierre Sybil
La Veuve joyeuse (Lehar) 5-6 marD: Andreï Chevtchouk; R: Jean-Jacques Chazalet
Nabucco (Verdi) 21-22 maiD: Andreï Chevtchouk; R: Bernard Pisani
Marseille, Opéra Municipal de Marseille  / 
La Gioconda (Ponchielli) 1-10 oktD: Fabrizio Maria Carminati; R: Jean-Louis Grinda
Moise et Pharaon (concert) (Rossini) 8-16 novD: Paolo Arrivabeni
Mose (concert) (Colonna) 13 novD: Jean-Marc Aymes
L'elisir d'amore (Donizetti) 23 dec-4 janD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Arnaud Bernard
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 29 jan-1 febD: Claude Schnizler; R: Oriol Tomas
Tosca (Puccini) 11-20 marD: Fabrizio Maria Carminati; R: Louis Désiré
La flute enchantee (Mozart) 17-19 aprD: Jacques Chalmeau; R: Richard Martin
Der fliegende Hollander (Wagner) 21-29 aprD: Lawrence Foster; R: Charles Roubaud
Requiem (Mozart) 13 maiD: Michel Piquemal
Falstaff (Verdi) 4-14 jūnD: Lawrence Foster; R: Jean-Louis Grinda
Manon (Massenet) 29 sep-7 oktD: Alexander Joel; R: Renée Auphan, Yves Coudray
Semiramide (concert) (Rossini) 18-27 okt
Le Portrait de Manon (Massenet) 30 oktD: Victorien Vanoosten; R: Yves Coudray
I due Foscari (concert) (Verdi) 15-18 novD: Paolo Arrivabeni
La vie parisienne (Offenbach) 29 dec-7 janD: Dominique Trottein; R: Nadine Duffaut
L'Aiglon (Ibert) 13-21 febD: Jean-Yves Ossonce; R: Patrice Caurier(original), Moshe Leiser(original), Renée Auphan(revival)
L'Oristeo (Cavalli) 11-13 marD: Jean-Marc Aymes; R: Olivier Lexa
Madama Butterfly (Puccini) 16-24 marD: Lawrence Foster; R: Numa Sadoul
Madame Chrysantheme (concert) (Messager) 23 marD: Victorien Vanoosten
Cosi fan tutte (Mozart) 19-28 aprD: Lawrence Foster; R: Pierre Constant
Macbeth (Verdi) 7-15 jūnD: Pinchas Steinberg; R: Frédéric Bélier-Garcia
Massy, Opéra de Massy  / 
Romeo et Juliette (Gounod) 7-9 novD: Cyril Diederich; R: Paul-Emile Fourny
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 5-7 decD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
Le Voyage dans la Lune (Offenbach) 10-11 janD: Dominique Trottein / Gaspard Brécourt; R: Olivier Desbordes
Armida (Haydn) 23 janD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
Don Pasquale (Donizetti) 13-15 febD: Dominique Rouits; R: Andrea Cigni
Un ballo in maschera (Verdi) 21-23 marD: Dominique Rouits; R: Roberta Mattelli
Porgy and Bess (Gershwin) 28-29 marD: William Barkhymer; R: Baayork Lee
Cabaret (Kander) 11-12 aprD: Dominique Trottein; R: Olivier Desbordes
Le Duplicateur (Machuel) 19 maiD: Emmanuèle Dubost; R: Guy-Pierre Couleau
Otello (Verdi) 6-8 novD: Luciano Acocella; R: Nadine Duffaut
La Chauve-souris (Strauss,J) 28-29 novD: Dominique Rouits; R: Jacques Duparc
Les chevaliers de la Table Ronde (Herve) 5 decD: Christophe Grapperon; R: Pierre-André Weitz
My Fair Lady (Loewe) 16-17 janD: Didier Benetti; R: Paul-Emile Fourny
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 12-14 febD: Gaspard Brécourt; R: Olivier Desbordes
L'italienne a Alger (Rossini) 11-13 marD: Dominique Rouits; R: Nicola Berloffa
La flute enchantee (Mozart) 30 mar-3 aprD: Dominique Rouits; R: Roberta Mattelli
La Petite Renarde rusee (Janacek) 14-15 aprD: Laurent Cuniot; R: Louise Moaty
Mérignac, Le Pin Galant  / 
Don Giovanni (Mozart) 20 novD: Martin Mázik; R: Roberta Mattelli
Niobe, Regina di Tebe (concert) (Steffani) 20 janD: Robert Mealy; R: Gilbert Blin
La flute enchantee (Mozart) 3 marD: Philippe Mestres; R: Mireille Larroche
La fille de Madame Angot (Lecocq) 8 marD: Claude Cuguillère; R: Renaud Sorel
Andalousie (Lopez,F) 12 aprD: Claude Cuguillère; R: Christian Blain
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 aprD: Gaspard Brécourt; R: Olivier Desbordes
Metz, Opéra-Théâtre de Metz Métropole  / 
Turandot (concert) (Puccini) 21-23 sepD: José Miguel Pérez-Sierra
Un Amour en guerre (Glory) 24-26 oktD: Jacques Blanc; R: Patrick Poivre d'Arvor, Manon Savary
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 21-23 novD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Don Quichotte chez la Duchesse (Boismortier) 18-20 janD: Hervé Niquet; R: Corinne Benizio, Gilles Benizio
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 20-24 febD: Kaspar Zehnder; R: Joël Lauwers
La vie parisienne (Offenbach) 17-19 aprD: Dominique Trottein; R: Jérôme Savary, Frédérique Lombart
Un ballo in maschera (Verdi) 5-9 jūnD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Paul-Emile Fourny
Romeo et Juliette (Gounod) 25-29 sepD: Jacques Mercier; R: Paul-Emile Fourny
Il turco in Italia (Rossini) 22-26 novD: José Miguel Pérez-Sierra; R: Federico Bertolani
My Fair Lady (Loewe) 18 dec-1 janD: Didier Benetti; R: Paul-Emile Fourny
Capriccio (Strauss) 29 jan-2 febD: Benjamin Pionnier; R: Dieter Kaegi
A Midsummer Night's Dream (Britten) 4-8 marD: David T Heusel; R: Paul-Emile Fourny
The Fairy Queen (Purcell) 17-19 marD: Arnaud Thorette / Johan Farjot; R: Laurent-Guillaume Dehlinger
Pagliacci (Leoncavallo) 3-7 jūnD: Jacques Mercier; R: Paul-Emile Fourny
Cavalleria rusticana (Mascagni) 3-7 jūnD: Jacques Mercier; R: Paul-Emile Fourny
Montpellier, Opéra National de Montpellier  / 
Happy Happy (Nitschke) 19-22 novD: Arno Waschk; R: Urs Schönebaum
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 26 dec-8 janD: Sébastien Rouland; R: Jean-Yves Courrègelongue
L'Enfant et les sortileges (Ravel) 28 feb-1 marD: Jérôme Pillement; R: Sandra Pocceschi
La clemenza di Tito (Mozart) 3-12 aprD: Julien Masmondet; R: Jorinde Keesmaat
Le Chateau de Barbe-Bleue (Bartok) 5-10 maiD: Pavel Baleff; R: Jean-Paul Scarpitta
Cherubin (Massenet) 9-18 oktD: Jean-Marie Zeitouni; R: Juliette Deschamps
L'Hirondelle inattendue (Laks) 10-23 decD: David Niemann; R: Sandra Pocceschi
L'Enfant et les sortileges (Ravel) 18-23 decD: David Niemann; R: Sandra Pocceschi
Turandot (Puccini) 7-11 febD: Michael Schønwandt; R: Yannis Kokkos
Genevieve de Brabant (Offenbach) 16-20 marD: Claude Schnitzler; R: Carlos Wagner
Il tabarro (Puccini) 10-16 jūnD: Rani Calderon; R: Marie-Eve Signeyrole
Royal Palace (Weill) 10-16 jūnD: Rani Calderon; R: Marie-Eve Signeyrole
Nancy, Opéra national de Lorraine  / 
Owen Wingrave (Britten) 5-11 oktD: Ryan McAdams; R: Marie-Eve Signeyrole
Nabucco (Verdi) 25 nov-4 decD: Rani Calderon; R: John Fulljames
Les mamelles de Tiresias (concert) (Poulenc) 30 dec-6 janD: Jean-Marie Zeitouni
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 6-15 febD: Rani Calderon; R: Silviu Purcărete
Aleko (Rakhmaninov) 6-15 febD: Rani Calderon; R: Silviu Purcărete
Aliados (Rivas) 13-18 marD: Léo Warynski; R: Antoine Gindt
La Ville morte (Korngold) 21-29 aprD: Thomas Rösner; R: Philipp Himmelmann
Armide (Lully) 21-30 jūnD: Christophe Rousset; R: David Hermann
Orphee aux enfers (Offenbach) 29 dec-3 janD: Laurent Campellone; R: Ted Huffman
L'orfeo (Rossi) 4-10 febD: Raphaël Pichon; R: Jetske Mijnssen
Orphee et Eurydice (Gluck) 29 mar-7 aprD: Rani Calderon; R: Ivan Alexandre
Les pecheurs de perles (Bizet) 3-12 maiD: Rani Calderon; R: Emmanuelle Bastet
La Rose blanche (Zimmermann,U) 20 mai-3 jūnD: Nicolas Farine; R: Stephan Grögler
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 22-30 jūnD: Corrado Rovaris; R: Jean-Louis Martinelli
Nantes, Angers Nantes Opéra  / 
Elena (Cavalli) 2-8 novD: Monica Pustilnik; R: Jean-Yves Ruf
Barbe-bleue (Offenbach) 12-19 decD: Laurent Campellone; R: Waut Koeken(original), Friederike Schulz(revival)
La Ville morte (Korngold) 8-17 marD: Thomas Rösner; R: Philipp Himmelmann
La Tectonique des nuages (Cugny) 7-10 aprD: Laurent Cugny; R: François Rancillac
Eugene Oneguine (Tchaikovsky,P) 19-28 maiD: Lukasz Borowicz; R: Alain Garichot
L'Heure espagnole (concert) (Ravel) 9-11 sepD: Pascal Rophé
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 2-7 novD: Philippe Nahon; R: Louise Moaty
Hansel et Gretel (Humperdinck) 11-18 decD: Thomas Rösner; R: Emmanuelle Bastet
Les chevaliers de la Table Ronde (Herve) 9-14 janD: Christophe Grapperon; R: Pierre-André Weitz
Don Giovanni (Mozart) 4-12 marD: Mark Shanahan; R: Patrice Caurier, Moshe Leiser
Maria Republica (Paris) 19-28 aprD: Daniel Kawka; R: Gilles Rico
La Voix humaine (concert) (Poulenc) 10-12 maiD: Pascal Rophé
Svadba (Sokolovic) 20-25 maiD: Dáirine Ní Mheadhra; R: Ted Huffman, Zack Winokur
Requiem (concert) (Verdi) 22-28 jūnD: Jean-Philippe Tremblay
Nice, Opéra Nice Côte d'Azur  / 
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 13 sepD: Philippe Auguin
Les Vepres siciliennes (concert) (Verdi) 3-5 oktD: Marco Guidarini
Turandot (Puccini) 12-18 novD: Roland Böer; R: Federico Grazzini
Peter Grimes (Britten) 18-24 janD: Bruno Ferrandis; R: Marc Adam
Cosi fan tutte (Mozart) 15-21 febD: Roland Kluttig; R: Karen Stone
Semiramide (Rossini) 18-24 marD: George Petrou; R: Jakob Peters-Messer
La juive (Halevy) 17-26 maiD: Frédéric Chaslin; R: Gabriele Rech
La traviata (Verdi) 11-17 novD: Philippe Auguin; R: Pascale-Sabine Chevroton
Death in Venice (Britten) 20-24 janD: Roland Böer; R: Hermann Schneider
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 24 feb-1 marD: Giampaolo Bisanti; R: Federico Grazzini
Les Huguenots (Meyerbeer) 23-29 marD: Yannis Pouspourikas; R: Tobias Kratzer
Medea (Cherubini) 13-22 maiD: George Petrou; R: Guy Montavon
Paris, Athénée Théâtre Louis-Jouvet  / 
The Consul (Menotti) 8-12 oktD: Iñaki Encina Oyón; R: Bérénice Collet
La Grande-Duchesse de Gerolstein (Offenbach) 23 dec-10 janD: Christophe Grapperon; R: Philippe Béziat
La Belle au Bois Dormant (Respighi) 17-22 janD: Vincent Monteil; R: Valentina Carrasco
Avenida de los Incas 3518 (Fiszbein) 19-23 maiD: Maxime Pascal; R: Jacques Osinski
Lohengrin (Sciarrino) 19-23 maiD: Maxime Pascal; R: Jacques Osinski
La Metamorphose (Levinas) 12-17 jūnD: Maxime Pascal; R: Nieto
Paris, Théâtre des Champs-Elysées  / 
Romeo et Juliette (concert) (Berlioz) 18 sepD: Daniele Gatti
Stabat Mater (concert) (Rossini) 20 sepD: Gianandrea Noseda
Castor et Pollux (Rameau) 13-21 oktD: Hervé Niquet; R: Christian Schiaretti
Alcina (concert) (Handel) 20 oktD: Harry Bicket
Cleopatre (concert) (Massenet) 18 novD: Michel Plasson
Semiramide (concert) (Rossini) 23 novD: Evelino Pidò
La Clemence de Titus (Mozart) 10-18 decD: Jérémie Rhorer; R: Denis Podalydès
Le Messie (concert) (Handel) 15 decD: Nathalie Stutzmann
Niobe, Regina di Tebe (concert) (Steffani) 24 janD: Paul O'Dette / Stephen Stubbs
Guillaume Tell (concert) (Rossini) 31 janD: Gianluigi Gelmetti
Requiem (concert) (Verdi) 3 febD: Vladimir Jurowski
Stabat Mater (concert) (Dvorak,A) 12 febD: Philippe Herreweghe
L'occasione fa il ladro (concert) (Rossini) 13 febD: Enrique Mazzola
Hercules (concert) (Handel) 14 febD: Harry Bicket
Solaris (Fujikura) 5-7 marD: Erik Nielsen; R: Saburo Teshigawara
Macbeth (Verdi) 4-16 maiD: Daniele Gatti; R: Mario Martone
Requiem (concert) (Verdi) 18 maiD: Andris Poga
Maria Stuarda (Donizetti) 18-27 jūnD: Daniele Callegari; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Der Freischutz (concert) (Weber) 14 sepD: Thomas Hengelbrock
L'Enlevement au serail (concert) (Mozart) 21 sepD: Jérémie Rhorer
Theodora (Handel) 10-20 oktD: William Christie; R: Stephen Langridge
Ariane a Naxos (concert) (Strauss) 12 oktD: Kirill Petrenko
Messa di Gloria (concert) (Puccini) 15 oktD: Paolo Arrivabeni
Zelmira (concert) (Rossini) 14 novD: Evelino Pidò
Norma (Bellini) 8-20 decD: Riccardo Frizza; R: Stéphane Braunschweig
Partenope (concert) (Handel) 13 janD: Riccardo Minasi
Mithridate re di Ponto (Mozart) 11-20 febD: Emmanuelle Haïm; R: Clément Hervieu-Léger
Rinaldo (concert) (Handel) 16 febD: Riccardo Minasi
Les Sept Dernieres Paroles du Christ en croix (concert) (Haydn) 16 marD: Philippe Herreweghe
L'Enfant et les sortileges (Ravel) 19-30 marD: Gaël Darchen; R: Gaël Darchen
La Passion selon Saint Jean (concert) (Bach,JS) 23 marD: Stephen Layton
Persee (concert) (Lully) 6 aprD: Hervé Niquet
Werther (concert) (Massenet) 9 aprD: Jacques Lacombe
La somnambule (concert) (Bellini) 11 aprD: Christopher Franklin
Magnificat (concert) (Bach,JS) 13 aprD: Masaaki Suzuki
Oratorio pour la Passion de Notre Seigneur Jesus-Christ (concert) (Scarlatti,A) 22 aprD: Patrick Cohën-Akenine
Tristan et Isolde (Wagner) 12-24 maiD: Daniele Gatti; R: Pierre Audi
Lucia di Lammermoor (concert) (Donizetti) 27 maiD: Gianandrea Noseda
Olympie (concert) (Spontini) 3 jūnD: Jérémie Rhorer
L'italienne a Alger (Rossini) 8-10 jūnD: Jean-Claude Malgoire; R: Christian Schiaretti
Stabat Mater (concert) (Pergolesi) 27 jūn
Paris, Théâtre du Châtelet  / 
Les parapluies de Cherbourg (Legrand) 11-14 sepD: Michel Legrand; R: Vincent Vittoz
An American in Paris (Gershwin) 22 nov-4 decR: Christopher Wheeldon
Il re pastore (Mozart) 22 jan-1 febD: Jean-Christophe Spinosi; R: Nicolas Buffe, Olivier Fredj
Le Petit Prince (Levinas) 9-12 febD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
La belle Helene (Offenbach) 2-21 jūnD: Lorenzo Viotti; R: Giorgio Barberio Corsetti, Pierrick Sorin
Paris, Cité de la musique  / 
Being Beauteous (Henze) 13 febD: Matthias Pintscher
Armide (concert) (Lully) 10 decD: Christophe Rousset
Paris, Opéra-Comique  / 
La Chauve-souris (Strauss,J) 21 dec-1 janD: Marc Minkowski; R: Ivan Alexandre
Les Fetes Venitiennes (Campra) 26 jan-2 febD: William Christie; R: Robert Carsen
Au monde (Boesmans) 22-27 febD: Patrick Davin; R: Joël Pommerat
Le Pre aux clercs (Herold) 23 mar-2 aprD: Paul McCreesh; R: Eric Ruf
Ciboulette (Hahn) 27 apr-7 maiD: Laurence Equilbey; R: Michel Fau
Les contes de la lune vague après la pluie (Dayer) 18-19 maiD: Jean-Philippe Wurtz; R: Vincent Huguet
Les mousquetaires au couvent (Varney) 13-23 jūnD: Laurent Campellone; R: Jérôme Deschamps
Paris, L'Opéra National de Paris (Opéra Bastille, Palais Garnier)  / 
La traviata (Verdi) 8 sep-12 oktD: Dan Ettinger; R: Benoît Jacquot
Le Barbier de Seville (Rossini) 19 sep-3 novD: Carlo Montanaro; R: Damiano Michieletto
Tosca (Puccini) 10 okt-28 novD: Daniel Oren / Evelino Pidò; R: Pierre Audi
L'Enlevement au serail (Mozart) 16 okt-15 febD: Philippe Jordan / Marius Stieghorst; R: Zabou Breitman
La Fausse Parisienne (Cimarosa) 13-15 novD: Basilio Timpanaro; R: Gigi Dall'Aglio
Hansel et Gretel (Humperdinck) 20 nov-18 decD: Yves Abel; R: Mariame Clément
La boheme (Puccini) 30 nov-30 decD: Mark Elder; R: Jonathan Miller
Don Giovanni (Mozart) 15 jan-14 febD: Alain Altinoglu; R: Michael Haneke
Ariadne auf Naxos (Strauss) 22 jan-17 febD: Michael Schønwandt; R: Laurent Pelly, Agathe Mélinand
Pelleas et Melisande (Debussy) 7-28 febD: Philippe Jordan; R: Robert Wilson, Giuseppe Frigeni
Faust (Gounod) 2-28 marD: Michel Plasson; R: Jean-Romain Vesperini
Siegfried et l'Anneau Maudit (Wagner) 23 mar-2 aprD: Vinzenz Praxmarer; R: Charlotte Nessi
Le Cid (Massenet) 27 mar-21 aprD: Michel Plasson; R: Charles Roubaud
Rusalka (Dvorak,A) 3-26 aprD: Jakub Hrůša; R: Robert Carsen
La flute enchantee (Mozart) 17 apr-28 jūnD: Constantin Trinks / Patrick Lange; R: Robert Carsen
Le Roi Arthus (Chausson) 16 mai-14 jūnD: Philippe Jordan; R: Graham Vick
Alceste (Gluck) 16 jūn-15 jūlD: Marc Minkowski / Sébastien Rouland; R: Olivier Py
Adriana Lecouvreur (Cilea) 23 jūn-15 jūlD: Daniel Oren; R: David McVicar
Madama Butterfly (Puccini) 5 sep-13 oktD: Daniele Rustioni; R: Robert Wilson
Platee (Rameau) 7 sep-8 oktD: Marc Minkowski; R: Laurent Pelly
Don Giovanni (Mozart) 12 sep-18 oktD: Patrick Lange / Marius Stieghorst; R: Michael Haneke
Moses und Aron (Schoenberg,A) 17 okt-9 novD: Philippe Jordan; R: Romeo Castellucci
L'elisir d'amore (Donizetti) 2-25 novD: Donato Renzetti; R: Laurent Pelly
La Voix humaine (Poulenc) 20 nov-12 decD: Esa-Pekka Salonen; R: Krzysztof Warlikowski
Le Chateau de Barbe-Bleue (Bartok) 20 nov-12 decD: Esa-Pekka Salonen; R: Krzysztof Warlikowski
Vol retour (Lee) 4-19 decD: Stephen Higgins; R: Katie Mitchell
La Damnation de Faust (Berlioz) 5-29 decD: Philippe Jordan; R: Alvis Hermanis
Capriccio (Strauss) 19 jan-14 febD: Ingo Metzmacher; R: Robert Carsen
Werther (Massenet) 20 jan-4 febD: Alain Lombard; R: Benoît Jacquot
Il trovatore (Verdi) 28 jan-15 marD: Daniele Callegari; R: Alex Ollé
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 2 feb-4 marD: Giacomo Sagripanti; R: Damiano Michieletto
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 1-28 marD: Philippe Jordan; R: Stefan Herheim
Iolanta (Tchaikovsky,P) 7 mar-1 aprD: Alain Altinoglu / Marius Stieghorst; R: Dmitri Tcherniakov
Rigoletto (Verdi) 9 apr-30 maiD: Nicola Luisotti / Pier Giorgio Morandi; R: Claus Guth
Der Rosenkavalier (Strauss) 9-31 maiD: Philippe Jordan; R: Herbert Wernicke
Lear (Reimann) 20 mai-12 jūnD: Fabio Luisi; R: Calixto Bieito
La traviata (Verdi) 20 mai-29 jūnD: Michele Mariotti; R: Benoît Jacquot
Aida (Verdi) 13 jūn-16 jūlD: Daniel Oren; R: Olivier Py
Paris, Salle Pleyel  / 
Quimper, Théâtre de Cornouaille  / 
Mimi (Verrieres) 14 novD: Jean Deroyer; R: Guillaume Vincent
Les Indes galantes (Rameau) 6 janD: Jérôme Correas; R: Constance Larrieu
L'Homme qui prenait sa femme pour un chapeau (Nyman) 24-25 novD: Philippe Forget; R: Dominique Pitoiset
Les Noces de Figaro (Mozart) 5-6 janD: Alexis Kossenko; R: Galin Stoev
Reims, Opéra de Reims  / 
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 17-18 oktD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Yume (Narita) 17 novD: Masaki Nakata; R: Yoshi Oïda
La Chauve souris (Strauss,J) 13-14 decD: Jean-Yves Ossonce; R: Jacques Duparc
Les Indes galantes (Rameau) 19-20 decD: Jérôme Correas; R: Constance Larrieu
Mimi (Verrieres) 14-15 janD: Jean Deroyer; R: Guillaume Vincent
Armida (Haydn) 16 janD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-5 febD: Nicolas Chalvin; R: Jean-François Sivadier
King Arthur (Purcell) 13 febD: Frédérique Chauvet; R: Sybrand Van der Werf
Sweeney Todd (Sondheim) 20-21 marD: Arnaud Thorette / Johan Farjot; R: Olivier Bénézech
La Grande-Duchesse (Offenbach) 4 aprD: Christophe Grapperon; R: Philippe Béziat
La boheme (Puccini) 17-19 maiD: José Miguel Pérez-Sierra; R: Nadine Duffaut
Le soldat magicien (Philidor) 29 maiR: Juan Kruz Diaz De Garaio Esnaola
Romeo et Juliette (Gounod) 11-13 oktD: Jacques Mercier; R: Paul-Emile Fourny
Dido and Aeneas (Purcell) 20 nov-4 mai
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 27 nov-1 decD: Antonello Allemandi; R: Jean-Romain Vesperini
Amok (Cattin) 6 febD: Nicolas Farine; R: Orianne Moretti
La servante maitresse (Pergolesi) 23 febD: Françoise Lasserre
La Petite Renarde rusee (Janacek) 26 febD: Laurent Cuniot; R: Louise Moaty
Madama Butterfly (Puccini) 18-20 marD: Nicolas Chalvin; R: Alain Garichot
Marta (Mitterer) 19 aprD: Clement Power; R: Ludovic Lagarde
Don Cesar de Bazan (Massenet) 29 aprD: Mathieu Romano; R: Damien Bigourdan
Raoul Barbe-Bleue (Gretry) 13 maiD: Pauline Warnier / Hélène Clerc Murgier; R: Juan Kruz Diaz De Garaio Esnaola
Le Voyage dans la Lune (Offenbach) 28-29 maiD: Dominique Trottein; R: Olivier Desbordes
Rennes, Opéra de Rennes  / 
Die Schopfung (concert) (Haydn) 14 oktD: Gildas Oungier
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 12-13 novD: Gildas Pungier; R: Eric Chevalier
Elena (Cavalli) 23-27 novD: Leonardo García Alarcón; R: Jean-Yves Ruf
Barbe-bleue (Offenbach) 29 dec-3 janD: Laurent Campellone; R: Waut Koeken
Lohengrin (Wagner) 31 jan-6 febD: Rudolf Piehlmayer; R: Carlos Wagner
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 23-27 marD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
La cenerentola (Rossini) 28 mai-5 jūnD: Darrell Ang; R: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Don Pasquale (Donizetti) 31 dec-5 janD: Tito Ceccherini; R: Sandro Pasqualetto
Eugene Oneguine (Tchaikovsky,P) 1-7 febD: Roland Kluttig; R: Alain Garichot
Acis et Galatee (concert) (Handel) 11 febD: Damien Guillon
Oresteia (concert) (Xenakis) 30 marD: Sylvain Blassel
La finta giardiniera (Mozart) 30 mai-7 jūnD: Antony Hermus; R: David Lescot
Le petit ramoneur (Britten) 16-18 jūn
Rouen, Opéra de Rouen Haute-Normandie  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3-11 oktD: Jonas Alber; R: Frédéric Roels
Hansel et Gretel (Humperdinck) 12-20 decD: Robert Houssart; R: Federico Grazzini
La cenerentola (Rossini) 16-24 janD: Antonino Fogliani; R: Sandrine Anglade
Les contes de la lune vague apres la pluie (Dayer) 20-21 marD: Jean-Philippe Wurtz; R: Vincent Huguet
Lohengrin (Wagner) 13-19 maiD: Rudolf Piehlmayer; R: Carlos Wagner
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 2-10 oktD: Antonello Allemandi; R: Jean-Romain Vesperini, Claire Manjarres
Daral Shaga (Defoort) 5-6 novD: Philippe de Coen; R: Fabrice Murgia
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 11-15 decD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
Don Giovanni (Mozart) 26 feb-10 marD: Leo Hussain; R: Frédéric Roels
Djamileh (Bizet) 22-26 marR: David Lescot
Ali-Baba (Lecocq) 26-29 aprD: Jean-Pierre Haeck; R: Arnaud Meunier
Saint-Etienne, Opéra Théâtre de Saint-Étienne  / 
Fortunio (Messager) 14-18 novD: Laurent Touche; R: Emmanuelle Cordoliani
Don Pasquale (Donizetti) 31 dec-4 janD: José Luis Domínguez; R: Andrea Cigni
La Clemence de Titus (Mozart) 25 feb-1 marD: David Reiland; R: Denis Podalydès
La flute enchantee (Mozart) 24-28 aprD: David Reiland; R: Pet Halmen
Le marchand de Venise (Hahn) 27-31 maiD: Franck Villard; R: Arnaud Bernard
Concert (Massenet) 4 jūnD: Giuseppe Grazioli
Le medecin malgre lui (Gounod) 16-17 oktD: Laurent Touche; R: Alain Terrat
Tosca (Puccini) 6-10 novD: David Reiland; R: Louis Désiré
L'italienne a Alger (Rossini) 29 dec-3 janD: Giuseppe Grazioli; R: Nicola Berloffa
Le Roi d'Ys (Lalo) 4-8 marD: José Luis Domínguez; R: Jean-Louis Pichon
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 8-12 aprD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
Nabucco (Verdi) 3-7 jūnD: David Reiland; R: Jean-Christophe Mast
Strasbourg, L'Opéra national du Rhin  / 
Quai Ouest (Campo) 27 sep-2 oktD: Marcus Bosch; R: Kristian Frédric
L'amico Fritz (Mascagni) 24 okt-7 novD: Paolo Carignani / Fabrizio Maria Carminati; R: Vincent Boussard
La vie parisienne (Offenbach) 13-30 decD: Claude Schnitzler; R: Waut Koeken
La Belle au Bois Dormant (Respighi) 3-9 janD: Vincent Monteil; R: Valentina Carrasco
La clemenza di Tito (Mozart) 6-21 febD: Andreas Spering; R: Katharina Thoma
Tristan und Isolde (Wagner) 18 mar-2 aprD: Axel Kober; R: Antony McDonald
Ariane et Barbe-bleue (Dukas) 26 apr-6 maiD: Daniele Callegari; R: Olivier Py
La Dame de pique (Tchaikovsky,P) 16-25 jūnD: Marko Letonja; R: Robert Carsen
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 3-4 jūlD: Patrick Davin; R: Christophe Gayral
Penthesilea (Dusapin) 26 sep-1 oktD: Franck Ollu; R: Pierre Audi
Penelope (Faure) 23-31 oktD: Patrick Davin; R: Olivier Py
La traviata (Verdi) 11-29 decD: Pier Giorgio Morandi; R: Vincent Boussard
Cendrillon (Wolf-Ferrari) 9-17 janD: Vincent Monteil; R: Marie-Eve Signeyrole
L'Affaire Makropoulos (Janacek) 7-18 febD: Marko Letonja; R: Robert Carsen(original), Laurie Feldman Santoliquido(revival)
Idomeneo (Mozart) 16-24 marD: Hervé Niquet; R: Christophe Gayral
La cambiale di matrimonio (concert) (Rossini) 31 mar-1 aprD: Antonino Fogliani
Das Liebesverbot (Wagner) 8-22 maiD: Constantin Trinks; R: Mariame Clément
Don Carlo (Verdi) 17-28 jūnD: Daniele Callegari; R: Robert Carsen
Toulon, Opéra de Toulon  / 
Lakme (Delibes) 10-14 oktD: Giuliano Carella; R: Lilo Baur
Anna Bolena (Donizetti) 14-18 novD: Giuliano Carella; R: Marie-Louise Bischofberger
La belle Helene (Offenbach) 27-31 decD: Nicolas Krüger; R: Bernard Pisani
Katia Kabanova (Janacek) 25-30 janD: Alexander Briger; R: Nadine Duffaut
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 1-6 marD: Emmanuel Plasson; R: Nicola Berloffa
Jules Cesar (Handel) 7-12 aprD: Rinaldo Alessandrini; R: Frédéric Andrau
Simon Boccanegra (Verdi) 17-22 maiD: Giuliano Carella; R: Gilles Bouillon
Le Trouvere (Verdi) 9-13 oktD: Giuliano Carella; R: Stefano Vizioli
Cosi fan tutte (Mozart) 22-27 novD: Darell Ang; R: Gilles Bouillon
Les mousquetaires au couvent (Varney) 27-31 decD: Jean-Pierre Haeck; R: Jérôme Deschamps
Pelleas et Melisande (Debussy) 26-31 janD: Serge Baudo; R: René Koering
L'Opera de quat'sous (Weill) 1-6 marD: Nicolas Krüger; R: Bernard Pisani
Tosca (Puccini) 3-8 aprD: Giuliano Carella; R: Claire Servais
La traviata (Verdi) 13-17 maiD: Paolo Olmi; R: Henning Brockhaus
Toulouse, Théâtre du Capitole  / 
Un Bal masque (Verdi) 30 sep-12 oktD: Daniel Oren; R: Vincent Boussard
Owen Wingrave (Britten) 21-25 novD: David Syrus; R: Walter Sutcliffe
The Turn of the Screw (Britten) 21-25 novD: David Syrus; R: Walter Sutcliffe
Dona Francisquita (Vives) 21-31 decD: Josep Caballé Domenech; R: Emilio Sagi
Tristan und Isolde (Wagner) 28 jan-11 febD: Claus Peter Flor; R: Nicolas Joël
Porgy and Bess (Gershwin) 17-22 marD: William Barkhymer; R: Baayork Lee
Castor et Pollux (Rameau) 24 mar-2 aprD: Christophe Rousset; R: Mariame Clément
Massacre (Mitterer) 12-17 aprD: Peter Rundel; R: Ludovic Lagarde
Les Fiancailles au couvent (Prokofiev) 15-24 maiD: Tugan Sokhiev; R: Martin Duncan
Turandot (Puccini) 19-30 jūnD: Stefan Solyom; R: Calixto Bieito
Le Chateau de Barbe-Bleue (Bartok) 2-11 oktD: Tito Ceccherini; R: Aurélien Bory
Il prigioniero (Dallapiccola) 2-11 oktD: Tito Ceccherini; R: Aurélien Bory
Rigoletto (Verdi) 17-29 novD: Daniel Oren; R: Nicolas Joël
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 22-31 janD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Les Fetes venitiennes (Campra) 23-28 febD: William Christie; R: Robert Carsen
Les noces de Figaro (Mozart) 15-26 aprD: Attilio Cremonesi; R: Marco Arturo Marelli
L'italienne a Alger (Rossini) 17-29 maiD: Antonino Fogliani; R: Laura Scozzi
Faust (Gounod) 22 jūn-3 jūlD: Claus Peter Flor; R: Nicolas Joël
Tourcoing, Atelier Lyrique de Tourcoing  / 
David et Jonathas (Charpentier,M) 10-12 oktD: Dominique Visse
Concert (Mozart) 15-16 novD: Jean-Claude Malgoire
Messe en si mineur (Bach,JS) 16-18 janD: Jean-Claude Malgoire
Cosi fan tutte (Mozart) 10-15 marD: Jean-Claude Malgoire / Emmanuel Olivier; R: Pierre Constant
Pelleas et Melisande (Debussy) 19-23 aprD: Jean-Claude Malgoire; R: Christian Schiaretti
Christophe Colomb (concert) (David) 13-15 novD: Jean-Claude Malgoire
Tannhauser (concert) (Wagner) 2-4 febD: Jean-Claude Malgoire
Didon et Enee (Purcell) 15-18 marD: Jean-Claude Malgoire; R: Andréas Linos
Le Combat de Tancrede et Clorinde (Monteverdi) 15-18 marD: Jean-Claude Malgoire; R: Andréas Linos
L'italienne a Alger (Rossini) 20-24 maiD: Jean-Claude Malgoire; R: Christian Schiaretti
Te Deum (concert) (Lully) 17 jūnD: Jean-Claude Malgoire
Requiem (concert) (Campra) 17 jūnD: Jean-Claude Malgoire
Tours, Grand Théâtre de Tours  / 
Cosi fan tutte (Mozart) 10-14 oktD: Jean-Yves Ossonce; R: Gilles Bouillon
Die Fledermaus (Strauss,J) 27-31 decD: Jean-Yves Ossonce; R: Jacques Duparc
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 13-17 febD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Suor Angelica (Puccini) 13-17 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Paul-Emile Fourny
Il Tabarro (Puccini) 13-17 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Paul-Emile Fourny
Gianni Schicchi (Puccini) 13-17 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Paul-Emile Fourny
La Voix Humaine (Poulenc) 10-14 aprD: Jean-Yves Ossonce; R: Catherine Dune
L'Heure espagnole (Ravel) 10-14 aprD: Jean-Yves Ossonce; R: Catherine Dune
La traviata (Verdi) 20-26 maiD: Jean-Yves Ossonce; R: Nadine Duffaut
Madama Butterfly (Puccini) 7-13 oktD: Jean-Yves Ossonce; R: Alain Garichot
La belle Helene (Offenbach) 26-31 decD: Jean-Yves Ossonce; R: Bernard Pisani
La cenerentola (Rossini) 22-26 janD: Dominique Trottein; R: Jérôme Savary, Frédérique Lombard
L'Enlevement au serail (Mozart) 26 feb-1 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Tom Ryser
La Societe Anonyme des Messieurs Prudents (Beydts) 25-29 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Catherine Dune
Trouble in Tahiti (Bernstein) 25-29 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Catherine Dune
Eugene Oneguine (Tchaikovsky,P) 11-15 maiD: Jean-Yves Ossonce; R: Alain Garichot
Versailles, Opéra Royal de Versailles  / 
Les Boreades (Rameau) 5 oktD: Marc Minkowski
Le Temple de la Gloire (concert) (Rameau) 14 oktD: Guy Van Waas
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 16-18 oktD: Jonas Alber; R: Frédéric Roels
Scylla et Glaucus (concert) (Leclair) 4 novD: Sébastien d'Hérin
Zais (concert) (Rameau) 18 novD: Christophe Rousset
Requiem (Mozart) 20-22 novD: Ton Koopman
Concert (Rameau) 22 novD: Hervé Niquet
Siroe (Hasse) 26-30 novD: George Petrou; R: Max Emanuel Cencic
Christophe Colomb (concert) (David) 13 decD: François-Xavier Roth
Oratorio de Noel (Bach,JS) 20 decD: Peter Neumann
Niobe, Regina di Tebe (concert) (Steffani) 22 janD: Paul O'Dette / Stephen Stubbs
Cinq-Mars (concert) (Gounod) 29 janD: Ulf Schirmer
Nabucco (concert) (Falvetti) 31 janD: Leonardo García Alarcón
Don Quichotte chez la Duchesse (Boismortier) 6-8 febD: Hervé Niquet; R: Corinne Benizio, Gilles Benizio
Concert (Mozart) 22 marD: Jean-Claude Malgoire
Le Messie (Handel) 3 aprD: Jean-Christophe Spinosi
Le Bourgeois gentilhomme (Lully) 8-12 aprD: Christophe Coin; R: Denis Podalydès
Dardanus (Rameau) 5-6 maiD: Raphaël Pichon; R: Michel Fau
Uthal (concert) (Mehul) 30 maiD: Christophe Rousset
Xerxes (Handel) 4-7 jūnD: Jean-Christophe Spinosi; R: Lars Rudolfsson
Catone in Utica (Vinci) 14-21 jūnD: Riccardo Minasi; R: Jakob Peters-Messer
Orphee et Eurydice (concert) (Gluck) 7-8 oktD: John Eliot Gardiner
L'orfeo (concert) (Monteverdi) 8-9 novD: John Eliot Gardiner
Armide (Lully) 20-22 novD: David Fallis; R: Marshall Pynkoski
Adriano in Siria (concert) (Pergolesi) 4 decD: Jan Tomasz Adamus
Les noces de Figaro (Mozart) 15-17 janD: Marc Minkowski; R: Ivan Alexandre
La liberazione di Ruggiero dall'isola d'Alcina (concert) (Caccini,F) 30 janD: Paul Van Nevel
Alcina (concert) (Handel) 6 febD: Ottavio Dantone
L'orfeo (Rossi) 19-20 febD: Raphaël Pichon; R: Jetske Mijnssen
Dante (concert) (Godard) 20 febD: Ulf Schirmer
Don Giovanni (Mozart) 17-20 marD: Leo Hussain; R: Frédéric Roels
Persee (concert) (Lully) 15 aprD: Hervé Niquet
Lucio Silla (concert) (Mozart) 2 maiD: Laurence Equilbey
Don Quichotte chez la Duchesse (Boismortier) 10-12 jūnD: Hervé Niquet; R: Corinne Benizio, Gilles Benizio