2014/15 > Francija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Francija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Apvienotā karaliste
Beļģija
Vācija
Luksemburga

Francija
 
Šveice
Spānija Monako
Itālija

Angers, Angers Nantes Opéra  / 

Elena (Cavalli) 14-16 novD: Monica Pustilnik; R: Jean-Yves Ruf
Barbe-bleue (Offenbach) 11-15 janD: Laurent Campellone; R: Waut Koeken(original), Friederike Schulz(revival)
La Tectonique des nuages (Cugny) 28-29 aprD: Laurent Cugny; R: François Rancillac
Eugène Onéguine (Tchaikovsky,P) 14-16 jūnD: Lukasz Borowicz; R: Alain Garichot
Antibes, Anthéa antipolis théâtre d'antibes  / 
Rigoletto (Verdi) 24-26 oktD: Alain Guingal; R: Jean-Louis Grinda
L'Enlèvement au sérail (Mozart) 12-13 febD: Joana Mallwitz; R: Yekta Kara
La petite messe solennelle (Rossini) 7-8 aprD: Nicholas Jenkins; R: Nicola Hümpel
Avignon, Opéra Grand Avignon  / 
Requiem (Mozart) 4-5 oktD: Leonardo García Alarcón
Mireille (Gounod) 30 nov-2 decD: Alain Guingal; R: Robert Fortune
L'enfance du Christ (concert) (Berlioz) 5 decD: Samuel Jean
La belle Hélène (Offenbach) 27-31 decD: Dominique Trottein; R: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Don Pasquale (Donizetti) 25-27 janD: Roberto Forés Veses; R: Andrea Cigni
La bohème (Puccini) 15-17 febD: Balázs Kocsár; R: Nadine Duffaut
Simon Boccanegra (Verdi) 20-22 marD: Alain Guingal; R: Gilles Bouillon
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 12-14 aprD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Hamlet (Thomas,A) 3-6 maiD: Jean-Yves Ossonce; R: Vincent Boussard
Bordeaux, Opéra National de Bordeaux  / 
La bohème (Puccini) 26 sep-7 oktD: Paul Daniel; R: Laurent Laffargue(original), Clovis Bonnaud(revival)
Concert (Wagner) 23-25 okt
Le Journal de Nijinsky (Glanert) 21-25 janD: Darrell Ang; R: Carolyn Sittig
La Damnation de Faust (concert) (Berlioz) 18-22 febD: Paul Daniel
Tristan und Isolde (Wagner) 26 mar-7 aprD: Paul Daniel; R: Giuseppe Frigeni
Dardanus (Rameau) 18-26 aprD: Raphaël Pichon; R: Michel Fau
Die schöne Müllerin (Schubert) 21 apr
Norma (Bellini) 22 mai-9 jūnD: John Fiore; R: Christopher Alden
Caen, Théâtre de Caen  / 
Le Barbier de Séville (Rossini) 13-19 janD: Nicolas Chalvin; R: Jean-François Sivadier
Les Fétes vénitiennes (Campra) 1-2 aprD: William Christie; R: Robert Carsen
Le Vaisseau fantôme (Wagner) 28-30 aprD: François-Xavier Roth; R: Alexander Schulin
Clermont-Ferrand, Centre lyrique Clermont-Auvergne  / 
La Passion de Simone (Saariaho) 14 novD: Clément Mao-Takacs; R: Aleksi Barrière
Aleko (concert) (Rakhmaninov) 18 decD: Patrice Couineau
Rigoletto (Verdi) 14-17 janD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
Armida (Haydn) 25-27 febD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 12-14 marD: Gaspard Brécourt; R: Olivier Desbordes
Carmina Burana (Orff) 12 maiD: Pablo Pavon; R: Josépha Jeunet
Così fan tutte (Mozart) 29-30 maiD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
Compiegne, Théâtre Imperial  / 
Il était une fois... une petite Cenerentola (Rossini) 25 novR: Sandrine Anglade, Sophie Robin
Les Indes galantes (Rameau) 13 decD: Jérôme Correas; R: Constance Larrieu
Rigoletto (Verdi) 1 febD: Amaury du Closel; R: Pierre Thirion-Vallet
La bohème (Puccini) 3-4 febD: Jean Deroyer; R: Guillaume Vincent
Dragonette (Offenbach) 28 maiD: Philippe Hui; R: Yves Coudray
Fleurette (Offenbach) 28 maiD: Philippe Hui; R: Yves Coudray
Dijon, Opéra de Dijon  / 
Castor et Pollux (Rameau) 26 sep-4 oktD: Emmanuelle Haïm; R: Barrie Kosky
Daphnis et Églé (Rameau) 14 novD: William Christie; R: Sophie Daneman
La Naissance d'Osiris (Rameau) 14 novD: William Christie; R: Sophie Daneman
Kátia Kabanová (Janáček) 20-24 janD: Stefan Veselka; R: Laurent Joyeux, Stephen Sazio
Brundibár (Krása) 16-20 febD: Etienne Meyer; R: Christian Duchange
Le Barbier de Séville (Rossini) 20-26 febD: Antonino Fogliani; R: Jean-François Sivadier
Der Kaiser von Atlantis (Ullmann) 11-13 marD: Mihály Menelaos Zeke; R: Benoît Lambert
Wozzeck (Berg) 6-10 maiD: Emilio Pomárico; R: Sandrine Anglade
Carnet d'un disparu (Janáček) 5-7 jūnR: Emmanuelle Cordoliani
Lille, Opéra de Lille  / 
Matsukaze (Hosokawa) 30 sep-3 oktD: David Robert Coleman; R: Sasha Waltz
Castor et Pollux (Rameau) 17-25 oktD: Emmanuelle Haïm; R: Barrie Kosky
Le Journal d'un disparu (Janáček) 12-16 novD: Alain Planès; R: Christian Rizzo
Le Petit Prince (Levinas) 3-7 decD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
Idomeneo re di Creta (Mozart) 27 jan-6 febD: Emmanuelle Haïm; R: Jean-Yves Ruf
Solaris (Fujikura) 24-28 marD: Erik Nielsen; R: Saburo Teshigawara
Le Balcon (Eötvös) 17 aprD: Maxime Pascal; R: Damien Bigourdan
Madama Butterfly (Puccini) 18 mai-7 jūnD: Antonino Fogliani; R: Jean-François Sivadier
Limoges, Opéra-Théâtre de Limoges  / 
Daral Shaga (Defoort) 25-26 sepD: Philippe de Coen; R: Fabrice Murgia
Le bel ambitieux (Tailleferre) 11-13 novD: Christophe Rousset; R: Marie-Eve Signeyrole
La petite messe solennelle (Rossini) 21 novD: Jacques Maresch
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 31 dec-3 janD: Nicolas Chalvin; R: Jean-François Sivadier
Il était une fois... une petite Cenerentola (Rossini) 13 janR: Sandrine Anglade
Der Freischutz (Weber) 8-10 marD: Robert Tuohy; R: David Gauchard
Così fan tutte (Mozart) 10-12 maiD: Robert Tuohy; R: Jim Lucassen
Lyon, Opéra de Lyon  / 
Der fliegende Holländer (Wagner) 11-26 oktD: Kazushi Ono; R: Alex Ollé
Semiramide (concert) (Rossini) 18-20 novD: Evelino Pidò
Rusalka (Dvorak,A) 15 dec-1 janD: Konstantin Chudovsky; R: Stefan Herheim
Le Roi et moi (Rodgers) 16-28 decD: Karine Locatelli; R: Jean Lacornerie
Idomeneo re di Creta (Mozart) 23 jan-6 febD: Gérard Korsten; R: Martin Kušej
Romeo und Julia (Blacher) 24 feb-4 marD: Philippe Forget; R: Jean Lacornerie
Die Gezeichneten (Schreker) 13-28 marD: Alejo Pérez; R: David Boesch
Orphée et Eurydice (Gluck) 14-29 marD: Enrico Onofri; R: David Marton
Sunken Garden (van der Aa) 15-20 marD: Etienne Siebens; R: Michel van der Aa
Carmen (Bizet) 30 apr-17 maiD: Riccardo Minasi; R: Olivier Py
Pelléas et Mélisande (Debussy) 8-18 jūnD: Kazushi Ono; R: Christophe Honoré
Lyon, Théâtre d'Opérette de Lyon  / 
Lakmé (Delibes) 22-23 novD: Andreï Chevtchouk; R: Pierre Sybil
Le Chanteur de Mexico (Lopez,F) 10-11 janD: Andreï Chevtchouk; R: Jack Gervais
La belle de Cadix (Lopez,F) 28 feb-1 marD: Andreï Chevtchouk; R: Jean-Jacques Chazalet
Chanson Gitane (Yvain) 28-29 marD: Andreï Chevtchouk; R: Fabrice Lelièvre
Don Giovanni (Mozart) 30-31 maiD: Andreï Chevtchouk; R: Bernard Pisani
Marseille, Opéra Municipal de Marseille  / 
La Gioconda (Ponchielli) 1-10 oktD: Fabrizio Maria Carminati; R: Jean-Louis Grinda
Moïse et Pharaon (concert) (Rossini) 8-16 novD: Paolo Arrivabeni
Mosè (concert) (Colonna) 13 novD: Jean-Marc Aymes
L'elisir d'amore (Donizetti) 23 dec-4 janD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Arnaud Bernard
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 29 jan-1 febD: Claude Schnizler; R: Oriol Tomas
Tosca (Puccini) 11-20 marD: Fabrizio Maria Carminati; R: Louis Désiré
Der fliegende Holländer (Wagner) 21-29 aprD: Lawrence Foster; R: Charles Roubaud
Requiem (Mozart) 13 maiD: Michel Piquemal
Falstaff (Verdi) 4-14 jūnD: Lawrence Foster; R: Jean-Louis Grinda
Massy, Opéra de Massy  / 
Roméo et Juliette (Gounod) 7-9 novD: Cyril Diederich; R: Paul-Emile Fourny
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 5-7 decD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
Le voyage dans la lune (Offenbach) 10-11 janD: Dominique Trottein; R: Olivier Desbordes
Armida (Haydn) 23 janD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
Don Pasquale (Donizetti) 13-15 febD: Dominique Rouits; R: Andrea Cigni
Un ballo in maschera (Verdi) 21-23 marD: Dominique Rouits; R: Roberta Mattelli
Porgy and Bess (Gershwin) 28-29 marD: William Barkhymer; R: Baayork Lee
Cabaret (Kander) 11-12 aprD: Dominique Trottein; R: Olivier Desbordes
Le Duplicateur (Machuel) 19 maiD: Emmanuèle Dubost; R: Guy-Pierre Couleau
Mérignac, Le Pin Galant  / 
Don Giovanni (Mozart) 20 novD: Martin Mázik; R: Roberta Mattelli
Niobe, Regina di Tebe (concert) (Steffani) 20 janD: Robert Mealy; R: Gilbert Blin
La flute enchantee (Mozart) 3 marD: Philippe Mestres; R: Mireille Larroche
La fille de Madame Angot (Lecocq) 8 marD: Claude Cuguillère; R: Renaud Sorel
Andalousie (Lopez,F) 12 aprD: Claude Cuguillère; R: Christian Blain
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 14 aprD: Gaspard Brécourt; R: Olivier Desbordes
Metz, Opéra-Théâtre de Metz Métropole  / 
Turandot (concert) (Puccini) 21-23 sepD: José Miguel Pérez-Sierra
Un Amour en guerre (Glory) 24-26 oktD: Jacques Blanc; R: Patrick Poivre d'Arvor, Manon Savary
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 21-23 novD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Don Quichotte chez la Duchesse (Boismortier) 18-20 janD: Hervé Niquet; R: Corinne Benizio, Gilles Benizio
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 20-24 febD: Kaspar Zehnder; R: Joël Lauwers
La vie parisienne (Offenbach) 17-19 aprD: Dominique Trottein; R: Jérôme Savary, Frédérique Lombart
Un ballo in maschera (Verdi) 5-9 jūnD: Roberto Rizzi-Brignoli; R: Paul-Emile Fourny
Montpellier, Opéra National de Montpellier  / 
Happy Happy (Nitschke) 19-22 novD: Arno Waschk; R: Urs Schönebaum
Idomeneo, re di Creta (Mozart) 26 dec-8 janD: Sébastien Rouland; R: Jean-Yves Courrègelongue
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 28 feb-1 marD: Jérôme Pillement; R: Sandra Pocceschi
La clemenza di Tito (Mozart) 3-12 aprD: Julien Masmondet; R: Jorinde Keesmaat
Le Château de Barbe-Bleue (Bartók) 5-10 maiD: Pavel Baleff; R: Jean-Paul Scarpitta
Nancy, Opéra national de Lorraine  / 
Owen Wingrave (Britten) 5-11 oktD: Ryan McAdams; R: Marie-Eve Signeyrole
Nabucco (Verdi) 25 nov-4 decD: Rani Calderon; R: John Fulljames
Les mamelles de Tirésias (concert) (Poulenc) 30 dec-6 janD: Jean-Marie Zeitouni
Aleko (Rakhmaninov) 6-15 febD: Rani Calderon; R: Silviu Purcărete
Francesca da Rimini (Rakhmaninov) 6-15 febD: Rani Calderon; R: Silviu Purcărete
Aliados (Rivas) 13-18 marD: Léo Warynski; R: Antoine Gindt
La Ville morte (Korngold) 21-29 aprD: Thomas Rösner; R: Philipp Himmelmann
Armide (Lully) 21-30 jūnD: Christophe Rousset; R: David Hermann
Nantes, Angers Nantes Opéra  / 
Elena (Cavalli) 2-8 novD: Monica Pustilnik; R: Jean-Yves Ruf
Barbe-bleue (Offenbach) 12-19 decD: Laurent Campellone; R: Waut Koeken(original), Friederike Schulz(revival)
La Ville morte (Korngold) 8-17 marD: Thomas Rösner; R: Philipp Himmelmann
La Tectonique des nuages (Cugny) 7-10 aprD: Laurent Cugny; R: François Rancillac
Eugène Onéguine (Tchaikovsky,P) 19-28 maiD: Lukasz Borowicz; R: Alain Garichot
Nice, Opéra de Nice  / 
Messa da Requiem (concert) (Verdi) 13 sepD: Philippe Auguin
Les Vêpres siciliennes (concert) (Verdi) 3-5 oktD: Marco Guidarini
Turandot (Puccini) 12-18 novD: Roland Böer; R: Federico Grazzini
Peter Grimes (Britten) 18-24 janD: Bruno Ferrandis; R: Marc Adam
Così fan tutte (Mozart) 15-21 febD: Roland Kluttig; R: Karen Stone
Semiramide (Rossini) 18-24 marD: George Petrou; R: Jakob Peters-Messer
La juive (Halévy) 17-26 maiD: Frédéric Chaslin; R: Gabriele Rech
Paris, Athénée Théâtre Louis-Jouvet  / 
The Consul (Menotti) 8-12 oktD: Iñaki Encina Oyón; R: Bérénice Collet
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 23 dec-10 janD: Christophe Grapperon; R: Philippe Béziat
La Belle au Bois Dormant (Respighi) 17-22 janD: Vincent Monteil; R: Valentina Carrasco
Avenida de los Incas 3518 (Fiszbein) 19-23 maiD: Maxime Pascal; R: Jacques Osinski
Lohengrin (Sciarrino) 19-23 maiD: Maxime Pascal; R: Jacques Osinski
La metamorphose (Levinas) 12-17 jūnD: Maxime Pascal; R: Nieto
Paris, Théâtre des Champs-Elysées  / 
Roméo et Juliette (concert) (Berlioz) 18 sepD: Daniele Gatti
Stabat Mater (concert) (Rossini) 20 sepD: Gianandrea Noseda
Castor et Pollux (Rameau) 13-21 oktD: Hervé Niquet; R: Christian Schiaretti
Alcina (concert) (Handel) 20 oktD: Harry Bicket
Cléopâtre (concert) (Massenet) 18 novD: Michel Plasson
Semiramide (concert) (Rossini) 23 novD: Evelino Pidò
La Clémence de Titus (Mozart) 10-18 decD: Jérémie Rhorer; R: Denis Podalydès
Le Messie (Handel) 15 decD: Nathalie Stutzmann
Niobe, Regina di Tebe (concert) (Steffani) 24 janD: Paul O'Dette / Stephen Stubbs
Guillaume Tell (concert) (Rossini) 31 janD: Gianluigi Gelmetti
Requiem (concert) (Verdi) 3 febD: Vladimir Jurowski
Stabat Mater (concert) (Dvořák,A) 12 febD: Philippe Herreweghe
L'occasione fa il ladro (concert) (Rossini) 13 febD: Enrique Mazzola
Hercules (concert) (Handel) 14 febD: Harry Bicket
Solaris (Fujikura) 5-7 marD: Erik Nielsen; R: Saburo Teshigawara
Macbeth (Verdi) 4-16 maiD: Daniele Gatti; R: Mario Martone
Requiem (concert) (Verdi) 18 maiD: Andris Poga
Maria Stuarda (Donizetti) 18-27 jūnD: Daniele Callegari; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Paris, Théâtre du Châtelet  / 
Les parapluies de Cherbourg (Legrand) 11-14 sepD: Michel Legrand; R: Vincent Vittoz
An American in Paris (Gershwin) 22 nov-4 decR: Christopher Wheeldon
Il re pastore (Mozart) 22 jan-1 febD: Jean-Christophe Spinosi; R: Nicolas Buffe, Olivier Fredj
Le Petit Prince (Levinas) 9-12 febD: Arie van Beek; R: Lilo Baur
La belle Hélène (Offenbach) 2-21 jūnD: Lorenzo Viotti; R: Giorgio Barberio Corsetti, Pierrick Sorin
Paris, Opéra-Comique  / 
La Chauve-souris (Strauss,J) 21 dec-1 janD: Marc Minkowski; R: Ivan Alexandre
Les Fétes vénitiennes (Campra) 26 jan-2 febD: William Christie; R: Robert Carsen
Au monde (Boesmans) 22-27 febD: Patrick Davin; R: Joël Pommerat
Le Pré aux clercs (Hérold) 23 mar-2 aprD: Paul McCreesh; R: Eric Ruf
Ciboulette (Hahn) 27 apr-7 maiD: Laurence Equilbey; R: Michel Fau
Les contes de la lune vague après la pluie (Dayer) 18-19 maiD: Jean-Philippe Wurtz; R: Vincent Huguet
Les mousquetaires au couvent (Varney) 13-23 jūnD: Laurent Campellone; R: Jérôme Deschamps
Paris, L'Opéra National de Paris (Opéra Bastille, Palais Garnier)  / 
La traviata (Verdi) 8 sep-12 oktD: Dan Ettinger; R: Benoît Jacquot
Le Barbier de Séville (Rossini) 19 sep-3 novD: Carlo Montanaro; R: Damiano Michieletto
Tosca (Puccini) 10 okt-28 novD: Daniel Oren / Evelino Pidò; R: Pierre Audi
L'Enlèvement au sérail (Mozart) 16 okt-15 febD: Philippe Jordan / Marius Stieghorst; R: Zabou Breitman
La Fausse Parisienne (Cimarosa) 13-15 novD: Basilio Timpanaro; R: Gigi Dall'Aglio
Hansel et Gretel (Humperdinck) 20 nov-18 decD: Yves Abel; R: Mariame Clément
La bohème (Puccini) 30 nov-30 decD: Mark Elder; R: Jonathan Miller
Don Giovanni (Mozart) 15 jan-14 febD: Alain Altinoglu; R: Michael Haneke
Ariadne auf Naxos (Strauss) 22 jan-17 febD: Michael Schønwandt; R: Laurent Pelly, Agathe Mélinand
Pelléas et Mélisande (Debussy) 7-28 febD: Philippe Jordan; R: Robert Wilson, Giuseppe Frigeni
Faust (Gounod) 2-28 marD: Michel Plasson; R: Jean-Louis Martinoty
Le Cid (Massenet) 27 mar-21 aprD: Michel Plasson; R: Charles Roubaud
Rusalka (Dvorak,A) 3-26 aprD: Jakub Hrusa; R: Robert Carsen
La flute enchantee (Mozart) 17 apr-28 jūnD: Constantin Trinks / Patrick Lange; R: Robert Carsen
Le Roi Arthus (Chausson) 16 mai-14 jūnD: Philippe Jordan; R: Graham Vick
Alceste (Gluck) 16 jūn-15 jūlD: Marc Minkowski / Sébastien Rouland; R: Olivier Py
Adriana Lecouvreur (Cilea) 23 jūn-15 jūlD: Daniel Oren; R: David McVicar
Paris, Salle Pleyel  / 
Quimper, Théâtre de Cornouaille  / 
Mimi (Verrières) 14 novD: Jean Deroyer; R: Guillaume Vincent
Les Indes galantes (Rameau) 6 janD: Jérôme Correas; R: Constance Larrieu
Reims, Opéra de Reims  / 
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 17-18 oktD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Yumé (Narita) 17 novD: Masaki Nakata; R: Yoshi Oïda
La Chauve souris (Strauss,J) 13-14 decD: Jean-Yves Ossonce; R: Jacques Duparc
Les Indes galantes (Rameau) 19-20 decD: Jérôme Correas; R: Constance Larrieu
Mimi (Verrières) 14-15 janD: Jean Deroyer; R: Guillaume Vincent
Armida (Haydn) 16 janD: Julien Chauvin; R: Mariame Clément
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 1-5 febD: Nicolas Chalvin; R: Jean-François Sivadier
King Arthur (Purcell) 13 febD: Frédérique Chauvet; R: Sybrand Van der Werf
Sweeney Todd (Sondheim) 20-21 marD: Arnaud Thorette / Johan Farjot; R: Olivier Bénézech
La Grande-Duchesse de Gérolstein (Offenbach) 4 aprD: Christophe Grapperon; R: Philippe Béziat
La bohème (Puccini) 17-19 maiD: José Miguel Pérez-Sierra; R: Nadine Duffaut
Le soldat magicien (Philidor) 29 maiR: Juan Kruz Diaz de Garaio Esnaola
Rennes, Opéra de Rennes  / 
Die Schöpfung (concert) (Haydn) 14 oktD: Gildas Oungier
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 12-13 novD: Gildas Pungier; R: Eric Chevalier
Elena (Cavalli) 23-27 novD: Leonardo García Alarcón; R: Jean-Yves Ruf
Barbe-bleue (Offenbach) 29 dec-3 janD: Laurent Campellone; R: Waut Koeken
Lohengrin (Wagner) 31 jan-6 febD: Rudolf Piehlmayer; R: Carlos Wagner
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 23-27 marD: Gwennolé Rufet; R: Oriol Tomas
La cenerentola (Rossini) 28 mai-5 jūnD: Darrell Ang; R: Jérôme Savary(original), Frédérique Lombart(revival)
Rouen, Opéra de Rouen Haute-Normandie  / 
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 3-11 oktD: Jonas Alber; R: Frédéric Roels
Hansel et Gretel (Humperdinck) 12-20 decD: Robert Houssart; R: Federico Grazzini
La cenerentola (Rossini) 16-24 janD: Antonino Fogliani; R: Sandrine Anglade
De quoi j'ai l'air (Various) 10 febD: Maxime Pascal; R: Vincent Vittoz
Les contes de la lune vague après la pluie (Dayer) 20-21 marD: Jean-Philippe Wurtz; R: Vincent Huguet
Lohengrin (Wagner) 13-19 maiD: Luciano Acocella; R: Carlos Wagner
Saint-Etienne, Opéra Théâtre de Saint-Étienne  / 
Fortunio (Messager) 14-18 novD: Laurent Touche; R: Emmanuelle Cordoliani
Don Pasquale (Donizetti) 31 dec-4 janD: NN; R: Andrea Cigni
La Clémence de Titus (Mozart) 25 feb-1 marD: Laurent Campellone; R: Denis Podalydès
La flute enchantee (Mozart) 24-28 aprD: Laurent Campellone; R: Pet Halmen
Le marchand de Venise (Hahn) 27-31 maiD: Laurent Campellone; R: Arnaud Bernard
Concert (concert) (Massenet) 4 jūnD: Laurent Campellone
Strasbourg, L'Opéra national du Rhin  / 
Quai Ouest (Campo) 27 sep-2 oktD: Marcus Bosch; R: Kristian Frédric
L'amico Fritz (Mascagni) 24 okt-7 novD: Paolo Carignani / Fabrizio Maria Carminati; R: Vincent Boussard
La vie parisienne (Offenbach) 13-30 decD: Claude Schnitzler; R: Waut Koeken
La Belle au Bois Dormant (Respighi) 3-9 janD: Vincent Monteil; R: Valentina Carrasco
La clemenza di Tito (Mozart) 6-21 febD: Andreas Spering; R: Katharina Thoma
Tristan und Isolde (Wagner) 18 mar-2 aprD: Axel Kober; R: Antony McDonald
Ariane et Barbe-bleue (Dukas) 26 apr-6 maiD: Daniele Callegari; R: Olivier Py
La Dame de Pique (Tchaikovsky,P) 16-25 jūnD: Marko Letonja; R: Robert Carsen
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 3-4 jūlD: Patrick Davin; R: Christophe Gayral
Toulon, Opéra de Toulon  / 
Lakmé (Delibes) 10-14 oktD: Giuliano Carella; R: Lilo Baur
Anna Bolena (Donizetti) 14-18 novD: Giuliano Carella; R: Marie-Louise Bischofberger
La belle Hélène (Offenbach) 27-31 decD: Nicolas Krüger; R: Bernard Pisani
Kátia Kabanová (Janáček) 25-30 janD: Alexander Briger; R: Nadine Duffaut
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 1-6 marD: Emmanuel Plasson; R: Nicola Berloffa
Jules César en Egypte (Handel) 7-12 aprD: Rinaldo Alessandrini; R: Frédéric Andrau
Simon Boccanegra (Verdi) 17-22 maiD: Giuliano Carella; R: Gilles Bouillon
Toulouse, Théâtre du Capitole  / 
Un Bal masqué (Verdi) 30 sep-12 oktD: Daniel Oren; R: Vincent Boussard
Owen Wingrave (Britten) 21-25 novD: David Syrus; R: Walter Sutcliffe
The Turn of the Screw (Britten) 21-25 novD: David Syrus; R: Walter Sutcliffe
Doña Francisquita (Vives) 21-31 decD: Josep Caballé Domenech; R: Emilio Sagi
Tristan und Isolde (Wagner) 28 jan-11 febD: Claus Peter Flor; R: Nicolas Joël
Porgy and Bess (Gershwin) 17-22 marD: William Barkhymer; R: Baayork Lee
Castor et Pollux (Rameau) 24 mar-2 aprD: Christophe Rousset; R: Mariame Clément
massacre (Mitterer) 12-17 aprD: Peter Rundel; R: Ludovic Lagarde
Les Fiançailles au couvent (Prokofiev) 15-24 maiD: Tugan Sokhiev; R: Martin Duncan
Turandot (Puccini) 19-30 jūnD: Stefan Solyom; R: Calixto Bieito
Tourcoing, Atelier Lyrique de Tourcoing  / 
David et Jonathas (Charpentier,M) 10-12 oktD: Dominique Visse
Concert (Mozart) 15-16 novD: Jean-Claude Malgoire
Messe en si mineur (Bach,JS) 16-18 janD: Jean-Claude Malgoire
Così fan tutte (Mozart) 10-15 marD: Jean-Claude Malgoire / Emmanuel Olivier; R: Pierre Constant
Pelléas et Mélisande (Debussy) 19-23 aprD: Jean-Claude Malgoire; R: Christian Schiaretti
Tours, Grand Théâtre de Tours  / 
Così fan tutte (Mozart) 10-14 oktD: Jean-Yves Ossonce; R: Gilles Bouillon
Die Fledermaus (Strauss,J) 27-31 decD: Jean-Yves Ossonce; R: Jacques Duparc
Les Caprices de Marianne (Sauguet) 13-17 febD: Claude Schnitzler; R: Oriol Tomas
Suor Angelica (Puccini) 13-17 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Paul-Emile Fourny
Il tabarro (Puccini) 13-17 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Paul-Emile Fourny
Gianni Schicchi (Puccini) 13-17 marD: Jean-Yves Ossonce; R: Paul-Emile Fourny
La Voix humaine (Poulenc) 10-14 aprD: Jean-Yves Ossonce; R: Catherine Dune
L'Heure espagnole (Ravel) 10-14 aprD: Jean-Yves Ossonce; R: Catherine Dune
La traviata (Verdi) 20-26 maiD: Jean-Yves Ossonce; R: Nadine Duffaut
Versailles, Opéra Royal de Versailles  / 
Les Boreades (Rameau) 5 oktD: Marc Minkowski
Le Temple de la Gloire (concert) (Rameau) 14 oktD: Guy Van Waas
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 16-18 oktD: Jonas Alber; R: Frédéric Roels
Scylla et Glaucus (concert) (Leclair) 4 novD: Sébastien d'Hérin
Zaïs (concert) (Rameau) 18 novD: Christophe Rousset
Requiem (Mozart) 20-22 novD: Ton Koopman
Concert (Rameau) 22 novD: Hervé Niquet
Siroé (Hasse) 26-30 novD: George Petrou; R: Max Emanuel Cencic
Christophe Colomb (concert) (David) 13 decD: François-Xavier Roth
Oratorio de Noel (Bach,JS) 20 decD: Peter Neumann
Niobe, Regina di Tebe (concert) (Steffani) 22 janD: Paul O'Dette / Stephen Stubbs
Cinq-Mars (concert) (Gounod) 29 janD: Ulf Schirmer
Nabucco (concert) (Falvetti) 31 janD: Leonardo García Alarcón
Don Quichotte chez la Duchesse (Boismortier) 6-8 febD: Hervé Niquet; R: Corinne Benizio, Gilles Benizio
Concert (Mozart) 22 marD: Jean-Claude Malgoire
Le Messie (Handel) 3 aprD: Jean-Christophe Spinosi
Le Bourgeois gentilhomme (Lully) 8-12 aprD: Christophe Coin; R: Denis Podalydès
Dardanus (concert) (Rameau) 5-6 maiD: Raphaël Pichon; R: Michel Fau
Uthal (concert) (Méhul) 30 maiD: Christophe Rousset
Xerxes (Handel) 4-7 jūnD: Jean-Christophe Spinosi; R: Lars Rudolfsson
Catone in Utica (Vinci) 14-21 jūnD: Riccardo Minasi; R: Jakob Peters-Messer