2014/15 > Ungārija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Ungārija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Čehija Slovākija Ukraina
Austrija

Ungārija
 
Rumānija
Slovēnija
Horvātija
Serbija

Budapest, Művészetek Palotája / Palace of Arts  / 

Die Zauberflote (Mozart) 7-11 marD: Iván Fischer; R: Iván Fischer, József Gyabronka
Alexander's Feast (Handel) 28 marD: Rolf Beck; R: Csaba Káel
Das Rheingold (Wagner) 11 jūnD: Ádám Fischer; R: Hartmut Schörghofer(original), Rebekka Stanzel(revival)
Die Walkure (Wagner) 12 jūnD: Ádám Fischer; R: Hartmut Schörghofer(original), Rebekka Stanzel(revival)
Siegfried (Wagner) 13 jūnD: Ádám Fischer; R: Hartmut Schörghofer(original), Rebekka Stanzel(revival)
Gotterdammerung (Wagner) 14 jūnD: Ádám Fischer; R: Hartmut Schörghofer(original), Rebekka Stanzel(revival)
Der fliegende Hollander (Wagner) 20-24 jūnD: Ádám Fischer; R: Balázs Kovalik
Daphne (Strauss) 1-3 oktD: Zoltán Kocsis; R: Csaba Némedi
Friedenstag (Strauss) 1-3 oktD: Zoltán Kocsis; R: Csaba Némedi
The Nose (Shostakovich) 7-8 okt
Cataclysm (concert) (Balassa) 16 okt
Lulu (Berg) 21 nov
L'incoronazione di Poppea (Monteverdi) 26-27 nov
The Magic Flute (Mozart) 13 dec
Isbe (concert) (Mondonville) 6 mar
Das Rheingold (Wagner) 16 jūn
Die Walküre (Wagner) 17 jūn
Siegfried (Wagner) 18 jūn
Götterdämmerung (Wagner) 19 jūn
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 24-26 jūn
Budapest, Budapest Operetta Theatre  / 
The Bayadere (Kalman,E) 19 sep-7 maiD: László Makláry / Dániel Somogyi-Tóth; R: Miklós-Gábor Kerényi
Baroness Lili (Huszka) 8 okt-13 maiD: Gábor Kemény; R: Attila Béres
Das Land des Lachelns (Lehar) 17 okt-1 marD: László Makláry / Krisztián Balassa; R: Miklós-Gábor Kerényi
The Kissing Lady (Zerkovitz) 19 okt-29 maiD: Pál Rónai; R: György Böhm
Die Zirkusprinzessin (Kalman,E) 9 nov-11 janD: László Makláry / Mónika Szabó; R: István Verebes
Wedding Dance (Javori) 14 nov-9 maiD: László Makláry; R: Miklós-Gábor Kerényi / Attila Béres
The Gypsy Princess (Kalman,E) 22 nov-18 jūlD: László Makláry / Krisztián Balassa; R: Miklós-Gábor Kerényi
Viktoria (Abraham) 6 feb-8 marD: László Makláry / Kálmán Szennai; R: Attila Béres
The Gypsy Princess (Kalman,E) 28 aug
Mike the Magnate (Szirmai) 18 sep-8 okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 2-4 okt
Budapest, Magyar Állami Operaház / Hungarian State Opera  / 
The Telephone (Menotti) 6-21 sepR: András Almássy
Il campanello (Donizetti) 6-21 sepD: Balázs Benő Fehér
Don Carlo (Verdi) 12-27 sepD: János Kovács; R: András Mikó(original), Daisy Boschán(revival)
Cavalleria rusticana (Mascagni) 13 sep-11 oktD: Pinchas Steinberg / Máté Hámori; R: Georges Delnon
Pagliacci (Leoncavallo) 13 sep-11 oktD: Pinchas Steinberg / Máté Hámori; R: George Delnon
A Tenor (Dohnanyi) 14-20 sepD: Gregory Vajda; R: András Almássy
Tosca (Puccini) 26 sep-26 novD: Gergely Kesselyák; R: Viktor Nagy
L'elisir d'amore (Donizetti) 1-11 oktD: Géza Köteles; R: Sándor Palcsó
Iphigenie en Tauride (Gluck) 3-19 oktD: György Vashegyi; R: Róbert Alföldi
Cosi fan tutte (Mozart) 10 okt-22 novD: Péter Halász; R: Jiří Menzel
Falstaff (Verdi) 17 okt-8 novD: Domonkos Héja; R: Arnaud Bernard
Requiem (Verdi) 27-28 oktD: Pinchas Steinberg
The Rape of Lucretia (Britten) 5-9 novD: Máté Hámori; R: János Csányi
Vernasz (Szokolay) 7-13 novD: János Kovács; R: Balázs Kovalik
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 9-20 novD: Péter Halász; R: János Szikora
Il trovatore (Verdi) 16-30 novD: Ádám Medveczky; R: László Vámos, Sándor Palcsó
Dozsa Gyorgy (concert) (Erkel) 17 novD: Balázs Kocsár
L'isola disabitata (Haydn) 23 nov-20 decD: NN; R: NN
Tannhauser (Wagner) 25 nov-2 decD: Pinchas Steinberg; R: Miklós Szinetár
Janos Vitez (Kacsoh) 28 nov-13 decD: NN; R: Sándor Palcsó
La boheme (Puccini) 4 dec-11 janD: NN; R: Sándor Palcsó
The Magic Flute for Children (Mozart) 13 dec-31 maiD: Géza Köteles; R: Attila Toronykőy
Der Freischutz (Weber) 14 dec-29 maiD: Péter Halász
Die Zauberflote (Mozart) 19 dec-4 janD: Gergely Madaras
Die Fledermaus (Strauss,J) 30 dec-11 janD: István Dénes; R: Miklós Szinetár
Turandot (Puccini) 7-29 janD: Gergely Kesselyák; R: Balázs Kovalik
Rigoletto (Verdi) 14-31 janD: Tamás Pál; R: Miklós Szinetár
The Rake's Progress (Stravinsky) 18 jan-20 maiD: Erik Nielsen; R: Ferenc Anger
Der fliegende Hollander (Wagner) 30 jan-7 febD: Christian Badea; R: János Szikora
Madama Butterfly (Puccini) 4-25 febD: Günter Neuhold; R: Miklós Gábor Kerényi
Otello (Verdi) 8-21 febD: Marco Comin; R: László Vámos(original), Sándor Palcsó(revival)
Hary Janos (Kodaly) 12-21 febD: Balázs Kocsár; R: Attila Vidnyánszky
Djamileh (Bizet) 20 feb-7 marR: NN
La Princesse jaune (Saint-Saens) 20 feb-7 mar
Bank ban (Erkel) 26 feb-22 marD: Ádám Medveczky; R: Csaba Káel
Hunyadi Laszlo (Erkel) 28 feb-15 marD: Balázs Kocsár; R: Gábor Szűcs
Luisa Miller (Verdi) 6-8 marD: György Selmeczi
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 10-25 marD: Stefan Soltesz; R: András Békés(original), Balázs Kovalik(revival)
Ariadne auf Naxos (Strauss) 20-29 marD: Domonkos Héja; R: NN
Don Giovanni (Mozart) 20-26 marD: NN; R: Gianfranco de Bosio
Das Rheingold (Wagner) 21-28 marD: Péter Halász; R: NN
Parsifal (Wagner) 3-6 aprD: Christian Badea; R: András Mikó
Aida (Verdi) 4-19 aprD: Gergely Kesselyák; R: János Mohácsi
Le nozze di Figaro (Mozart) 10 apr-10 maiD: Péter Halász; R: Judit Galgóczy
Leander es Lenszirom (Taller) 11-19 aprD: NN; R: Sándor Zsótér
Jenufa (Janacek) 18-26 aprD: NN; R: Attila Vidnyánszky
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 3-17 maiD: Balázs Kocsár / Csaba Káel; R: Csaba Káel
Mefistofele (Boito) 28-30 maiD: Carlo Montanaro; R: Balázs Kovalik
Farnace (Vivaldi) 12-20 jūnD: Pál Németh; R: Ferenc Anger
The Queen of Sheba (Goldmark) 3-5 jūlD: Domonkos Héja; R: Csaba Káel
Tosca (Puccini) 7-9 augD: Gergely Kesselyák; R: Viktor Nagy
West Side Story (Bernstein) 11 sep-25 maiD: István Dénes; R: Jerome Robbins(original), Péter Novák(revival)
Otello (Verdi) 24 sep-27 oktD: Pinchas Steinberg; R: Stefano Poda
Werther (Massenet) 22 okt-8 novD: Michel Plasson
Die Konigin von Saba (Goldmark) 24 okt-14 novD: Domonkos Héja; R: Csaba Káel
Lear (Reimann) 28 jan-31 maiR: Jean-Pierre Ponnelle(original), Ferenc Anger(revival)
La boheme (Puccini) 19 feb-3 marD: NN; R: Damiano Michieletto
Die Walkure (Wagner) 3-20 marD: Péter Halász; R: Géza M Tóth
Il trovatore (Verdi) 18 mar-1 aprR: Judit Galgóczy
Pagliacci (Leoncavallo) 27 mar-27 aprR: Georges Delnon
Cavalleria rusticana (Mascagni) 27 mar-27 aprR: Georges Delnon
The Tempest (Ades) 19 mai-1 jūnD: Péter Halász; R: Ludger Engels
Sly (Wolf-Ferrari) 27-29 maiD: NN; R: András Almási-Tóth
The Fairy Queen (Purcell) 17-23 jūnD: Benjamin Bayl
Debrecen, Csokonai Színház  / 
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 22-25 sepD: Dániel Somogyi-Tóth / Jean Pierre Faber; R: Miklós Szinetár
Marica grofno (Kalman,E) 10 okt-11 maiD: Daniel Somogyi-Toth; R: Kero
Rita (Donizetti) 24 okt-22 decR: Artúr Vranyecz
The Fiery Angel (Prokofiev) 14 nov-26 janD: Balázs Kocsár / Ádám Medveczky; R: Silviu Purcărete
Pepito (Offenbach) 28 nov-14 janR: Artúr Vranyecz
Don Giovanni (Mozart) 9 apr-18 maiD: Ádám Medveczky; R: Péter Gemza
Györ, Győri Nemzeti Színház / Győr National Theatre  / 
Magnas Miska (Szirmai) 20 sep-19 apr
Die Zauberflote (Mozart) 28 mar-30 aprD: Ádám Medveczky / István Silló; R: Gábor Szűcs
Miskolc, Miskolc National Theatre  / 
Die lustige Witwe (Lehar) 16 okt-19 aprD: Ádám Cser / Philippe de Chalendar; R: Gábor Rusznyák
Rigoletto (Verdi) 28 nov-29 aprD: Ádám Cser / Philippe de Chalendar; R: Artur Szőcs
Il matrimonio segreto (Cimarosa) 16 jan-30 aprD: Ádám Cser; R: András Hábetler
Pécs, Pécsi Nemzeti Színház / National Theatre of Pécs  / 
The Emperor's New Clothes (Ranki) 3 okt-15 aprD: Péter Oberfrank / Zoltán Bókai; R: László Méhes
Don Giovanni (Mozart) 27 mar-30 aprD: Péter Oberfrank; R: Dénes Gulyás
Szeged, Szegedi Nemzeti Színház / Szeged National Theatre  / 
Macbeth (Verdi) 3-9 oktD: Tamás Pál / Sándor Gyüdi / Gábor Kardos; R: Judit Galgóczy
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 15 okt-22 aprD: Tamás Pál; R: Tamás Juronics
Bob herceg (Huszka) 22 nov-21 decD: Ferenc Koczka / Gábor Kardos; R: János Ács
Il giovedi grasso (Donizetti) 6 dec-25 febD: Tamás Pál / Sándor Gyüdi / Gergely Flórián; R: Attila Toronykőy
Le braci (Tutino) 6 dec-25 febD: Tamás Pál / Sándor Gyüdi; R: Attila Toronykőy
Die lustige Witwe (Lehar) 11 dec-13 marD: Ferenc Koczka / Gábor Kardos; R: Csaba Tasnádi
Ez tortent Becsben (Ivan) 3 jan-15 febD: László Molnár; R: Attila Toronykőy
Symphony 9 (concert) (Beethoven) 1 marD: Roberto Gianola
Tosca (Puccini) 20 mar-4 aprD: Tamás Pál / Sándor Gyüdi; R: Ferenc Anger