2014/15 > Nīderlande 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Nīderlande

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Dānija
Apvienotā karaliste

Nīderlande
 
Vācija
Beļģija Luksemburga

Amsterdam, Het Concertgebouw  / 

Il barbiere di Siviglia (concert) (Rossini) 14 augD: Antonino Fogliani
Mazeppa (concert) (Tchaikovsky,P) 13 sepD: Alexander Vedernikov
Die Entfuhrung aus dem Serail (concert) (Mozart) 20 sepD: René Jacobs
Zais (concert) (Rameau) 15 novD: Christophe Rousset
Das Floss der Medusa (concert) (Henze) 22 novD: Markus Stenz
Il diluvio universale (concert) (Falvetti) 24 janD: Leonardo García Alarcón
Rigoletto (concert) (Verdi) 14 marD: James Gaffigan
Giulio Cesare in Egitto (concert) (Handel) 12 aprD: Michael Chance
La fida ninfa (Vivaldi) 18 aprD: Andrea Marcon
Semele (concert) (Handel) 10 maiD: Ivor Bolton
La straniera (concert) (Bellini) 14 maiD: Giancarlo Andretta
Amsterdam, Dutch National Opera Academy  / 
Die stumme Serenade (Korngold) 2-10 augD: Etienne Siebens; R: Marc Krone
Le nozze di Figaro (Mozart) 15-18 janD: Richard Egarr; R: Alexander Oliver
Amsterdam, De Nationale Opera (was De Nederlandse Opera)  / 
L'orfeo (Monteverdi) 3-6 sepD: Pablo Heras-Casado; R: Sasha Waltz
Gurre-Lieder (Schoenberg,A) 7-23 sepD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
L'etoile (Chabrier) 4-26 oktD: Patrick Fournillier; R: Laurent Pelly
Lohengrin (Wagner) 10-29 novD: Marc Albrecht; R: Pierre Audi
La boheme (Puccini) 4-30 decD: Renato Palumbo; R: Benedict Andrews
Il viaggio a Reims (Rossini) 20 jan-8 febD: Stefano Montanari; R: Damiano Michieletto
Reimsreisje (Rossini) 30 jan-1 febD: Aldert Vermeulen; R: Marcel Sijm
Tamerlano (Handel) 24-28 febD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Alcina (Handel) 25 feb-1 marD: Christophe Rousset; R: Pierre Audi
Die Zauberflote (Mozart) 4-27 marD: Marc Albrecht / Gergely Madaras; R: Simon McBurney
Macbeth (Verdi) 3-28 aprD: Marc Albrecht; R: Andrea Breth
Benvenuto Cellini (Berlioz) 9-31 maiD: Mark Elder; R: Terry Gilliam, Leah Hausman
Lulu (Berg) 1-28 jūnD: Fabio Luisi; R: William Kentridge, Luc de Wit
Der Rosenkavalier (Strauss) 5-30 sepD: Marc Albrecht; R: Jan Philipp Gloger
Il trovatore (Verdi) 8 okt-1 novD: Maurizio Benini; R: Alex Ollé
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 7-29 novD: Stéphane Denève; R: Robert Carsen
Les mamelles de Tiresias (Poulenc) 25-29 novR: Ted Huffman
Hansel und Gretel (Humperdinck) 3-29 decD: Marc Albrecht; R: Lotte de Beer
Ariodante (Handel) 17 jan-3 febD: Andrea Marcon; R: Richard Jones
Khovanshchina (Musorgsky) 27 feb-20 marD: Ingo Metzmacher; R: Christof Loy
Only the sound remains (Saariaho) 15-29 marD: André de Ridder; R: Peter Sellars
Romeo et Juliette (Berlioz) 15 apr-1 maiD: Kazushi Ono
Don Giovanni (Mozart) 7-29 maiD: Marc Albrecht; R: Claus Guth
Pique Dame (Tchaikovsky,P) 9 jūn-3 jūlD: Mariss Jansons; R: Stefan Herheim
Theatre of the world (Andriessen) 11-19 jūnD: Reinbert de Leeuw; R: Pierre Audi
Den Haag, Opera2day  / 
Medee (Cherubini) 28 oktD: Hernán Schvartzman; R: Serge van Veggel
Enschede, Nationale Reisopera  / 
Sweeney Todd (Sondheim) 5-7 sepD: Jeroen Sleyfer; R: Marcel Sijm
Les Pecheurs de perles (Bizet) 23-25 janD: Benjamin Lévy; R: Tim Nelson
Orphee et Eurydice (Gluck) 1-3 maiD: Roger Hamilton; R: Floris Visser
Madama Butterfly (Puccini) 3-9 sepD: Timothy Henty; R: Laurence Dale
Cosi fan tutte (Mozart) 9 febD: Arnaud Oosterbaan; R: Xander Straat
Heemstede, Opera Trionfo  / 
Owen Wingrave (Britten) 30 sepD: Ed Spanjaard; R: Floris Visser
Maastricht, Opera Zuid  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 14-16 novD: Ivan Meylemans; R: Daniel van Klaveren, Miranda van Kralingen
Cenerentola (Rossini) 16 maiD: Per-Otto Johansson; R: Sybrand van de Werf
Akhnaten (Glass) 24-27 jūnD: Jurjen Hempel