2014/15 > Polija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Polija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Zviedrija Lietuva
Vācija

Polija
 
Baltkrievija
Čehija Slovākija Ukraina

Bialystok, Opera i Filharmonia Podlaska  / 

Die Zauberflote (Mozart) 19 dec-22 feb
Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 
Halka (Moniuszko) 20-23 sepD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Die Zauberflote (Mozart) 3-5 oktD: Dirk Vermeulen; R: Matthias Remus
Rigoletto (Verdi) 18 okt-20 janD: Maciej Figas; R: Natalia Babińska
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 23-26 oktD: Piotr Wajrak; R: Wojciech Adamczyk
Manru (Paderewski) 5-6 novD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 8-9 novD: Maciej Figas; R: Bodo Igesz
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 27 nov-13 janD: Maciej Figas; R: Janina Niesobska
L'elisir d'amore (Donizetti) 12-14 decD: Piotr Wajrak; R: Krzysztof Nazar
Gräfin Mariza (Kálmán) 31 janD: Maciej Figas; R: Laco Adamik
Bytom, Opera Śląska / Silesian Opera Bytom  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21 sep-21 decD: Tadeusz Serafin; R: Bert Bijnen
Baron cygański (Strauss,J) 30 sep-28 decD: Krzysztof Dziewięcki; R: Henryk Konwiński
Cyganeria (Puccini) 4 okt
Cyrulik sewilski (Rossini) 14 okt
Aida (Verdi) 25 okt
Nabucco (Verdi) 26 okt-13 decD: Tadeusz Serafin; R: Laco Adamik
Don Giovanni (Mozart) 5 nov-14 decD: Tadeusz Serafin; R: Wiesław Ochman
Carmen (Bizet) 14 novD: Tadeusz Serafin; R: Wiesław Ochman
La traviata (Verdi) 16 nov
Tosca (Puccini) 30 novD: Tadeusz Serafin; R: Tadeusz Bradecki
Straszny dwór (Moniuszko) 27 decD: Tadeusz Serafin; R: Wiesław Ochman
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 1 janD: Tadeusz Serafin; R: Henryk Konwiński
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Carmen (Bizet) 19-21 sepD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
Maria (Statkowski) 4-5 oktD: Sylwia Anna Janiak / Jakub Kontz; R: Michael Gieleta
Così fan tutte (Mozart) 17 okt-17 febD: Friedrich Haider; R: Marek Weiss
Tosca (Puccini) 21 nov-25 janD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 29 nov-2 decD: Tadeusz Kozłowski; R: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 11-14 decD: Tadeusz Kozłowski; R: Karolina Sofulak
Krakow, Opera Krakowska  / 
Mefistofele (Boito) 25-30 sepD: Tomasz Tokarczyk; R: Tomasz Konina
La cenerentola (Rossini) 4 okt-8 febD: Sebastian Perłowski; R: Giorgio Madia
Rigoletto (Verdi) 12-14 oktD: Tomasz Tokarczyk; R: Henryk Baranowski
Orpheus and Eurydice (Gluck) 17-18 oktD: Jan Jazownik; R: Giorgio Madia
Madama Butterfly (Puccini) 24-26 oktD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Carmen (Bizet) 14-16 novD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 21-23 novD: Tomasz Tokarczyk; R: Krzysztof Nazar
The Love for Three Oranges (Prokofiev) 28-30 novD: Tomasz Tokarczyk; R: Michał Znaniecki
Tosca (Puccini) 12-14 decD: Michał Klauza; R: Laco Adamik
Der Zigeunerbaron (Strauss,J) 3-25 janD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Die Fledermaus (Strauss,J) 16-18 janD: Tomasz Tokarczyk; R: Janusz Józefowicz
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 30 jan-1 febR: Michał Znaniecki
Le nozze di Figaro (Mozart) 27-28 febD: Tomasz Tokarczyk; R: Laco Adamik
Lodz, Teatr Wielki  / 
Tosca (Puccini) 8 oktD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Straszny dwór (Moniuszko) 17 okt-10 decD: Piotr Wajrak; R: Krystyna Janda
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 25-26 oktD: Eraldo Salmieri; R: Natalia Babińska
Nabucco (Verdi) 30 oktD: Ruben Silva; R: Marek Okopiński
Carmen (Bizet) 5 novD: Bassem Akiki; R: Laco Adamik
Trubadúr (Verdi) 22-25 novD: Eraldo Salmieri; R: Laco Adamik
La traviata (Verdi) 4 decD: Tadeusz Wojciechowski; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Maria Stuarda (Donizetti) 13 decD: Ruben Silva; R: Dieter Kaegi
Poznan, Teatr Wielki  / 
Carmen (Bizet) 19 sep-7 jūnD: Bassem Akiki; R: Denis Krief
Straszny dwór (Moniuszko) 28 sep-4 marD: Maciej Wieloch; R: Emil Wesołowski
Comedy of the Dumb Wife (Kassern) 3-11 oktD: Krzysztof Słowiński; R: Piotr Kruszczyński
Nabucco (Verdi) 10 okt-24 febD: Massimiliano Caldi; R: Marek Weiss-Grzesiński
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 25 okt-29 aprD: Grzegorz Wierus; R: Ran Arthur Braun
The Nightingale (Stravinsky) 25 okt-29 aprD: Grzegorz Wierus; R: Ran Arthur Braun
La traviata (Verdi) 5 nov-19 jūnD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
The Angel of the Odd (Coli) 9 nov-17 marD: Grzegorz Wierus; R: Krzysztof Cicheński
Tamerlano (Handel) 14-15 novD: Alexis Kossenko
Aida (Verdi) 28 nov-28 jūnD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Jaś i Małgosia (Humperdinck) 4 dec-12 mai
Cyganeria (Puccini) 7-11 decD: Gabriel Chmura; R: Ran Arthur Braun
Wesele Figara (Mozart) 13 dec-17 aprD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
The Portrait (Weinberg) 11 janD: Gabriel Chmura; R: David Pountney(original), Anelia Kadieva(revival)
Cyberiada (Meyer,K) 14 janD: Krzysztof Słowiński; R: Ran Arthur Braun
Cavalleria rusticana (Mascagni) 31 jan-31 marD: Gabriel Chmura; R: Leszek Mądzik
Pagliacci (Leoncavallo) 31 jan-31 marD: Gabriel Chmura; R: Krzysztof Cicheński
Don Giovanni (Mozart) 19 feb-18 aprD: Gabriel Chmura; R: Pippo Delbono
Madama Butterfly (Puccini) 27 feb-13 jūnR: Marek Weiss-Grzesiński
Space Opera (Nowak) 14 mar-22 aprD: Marek Moś; R: Ewelina Pietrowiak
Parsifal (Wagner) 20-22 marD: Gabriel Chmura; R: Kirsten Dehlholm
Così fan tutte (Mozart) 10 apr-5 maiD: Gabriel Chmura; R: Grzegorz Jarzyna
Tosca (Puccini) 17 mai-23 jūnD: Tadeusz Kozłowski; R: Laco Adamik
Halka (Moniuszko) 29 mai-6 jūnD: Gabriel Chmura; R: Maciej Prus
Mikołajek i inne chłopaki (Mateja) 6 jūnR: Regina Lissowska
Szczecin, Opera na Zamku  / 
Madama Butterfly (Puccini) 10-11 oktD: Vladimir Kiradjiev; R: Pia Partum
Napój miłosny (Donizetti) 7 nov-11 janD: Vladimir Kiradjiev; R: Jitka Stokalska
Zemsta nietoperza (Strauss,J) 29 nov-8 febD: Jerzy Wołosiuk; R: Jitka Stokalska
Nabucco (Verdi) 13 dec-29 marD: Vladimir Kiradjiev; R: Olga Iwanowa
Hrabina Marica (Kálmán) 31 dec-15 marD: Jerzy Wołosiuk; R: Natalia Babińska
Warszawa, Polish National Opera  / 
The Merchant of Venice (Tchaikowsky) 24-30 oktD: Lionel Friend; R: Keith Warner
Nabucco (Verdi) 2 nov-5 jūnD: Andriy Yurkevych; R: Marek Weiss
Lohengrin (Wagner) 19-28 decD: Stefan Soltesz; R: Antony McDonald, Helen Cooper
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 11-23 janD: Andriy Yurkevych; R: Mariusz Trelinski
Orfeusz i Eurydyka (Gluck) 25-27 janD: Łukasz Borowicz; R: Mariusz Trelinski
Madame Butterfly (Puccini) 6 feb-15 maiD: Andriy Yurkevych / Piotr Staniszewski; R: Mariusz Trelinski
Maria Stuarda (Donizetti) 20-28 febD: Andriy Yurkevych; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Rigoletto (Verdi) 5-8 marD: Carlo Montanaro; R: Gilbert Deflo
La traviata (Verdi) 19-22 marD: Carlo Montanaro; R: Mariusz Trelinski
Straszny dwór (Moniuszko) 3-29 aprD: Jakub Chrenowicz; R: Mikołaj Grabowski
Halka (Moniuszko) 10-12 aprD: José Maria Florêncio; R: Natalia Korczakowska
Powder her face (Adès) 9-19 maiD: Alejo Pérez / Bassem Akiki; R: Mariusz Trelinski
Voyager (Kupczak) 22-24 maiD: Bassem Akiki; R: Michał Borczuch
Requiem for an Icon (Głowacka) 22-24 maiD: Bassem Akiki; R: Michał Borczuch
Guillaume Tell (Rossini) 21-30 jūnD: Andriy Yurkevych; R: David Pountney
Warszawa, Warszawska Opera Kameralna / Warsaw Chamber Opera  / 
Agrippina (Handel) 6-14 sepD: Lilianna Stawarz; R: Natalia Kozłowska
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 19-21 sepD: Tadeusz Karolak; R: Lesław Piecka
Imeno (concert) (Handel) 4 okt
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 10-11 oktD: Ruben Silva; R: Ewelina Pietrowiak
La cenerentola (Rossini) 14-15 novD: Zbigniew Graca; R: Jitka Stokalska
Gianni Schicchi (Puccini) 20-21 novD: Rafał Kłoczko; R: Natalia Kozłowska
Nocleg w Apeninach (Moniuszko) 28-29 novD: Sławomir A Wróblewski; R: Małgorzata Kaczmarska
La serva padrona (Pergolesi) 4-5 decD: Krzysztofa Garstka; R: Aneta Groszyńska
Imeno (Handel) 12-13 decD: Władysław Kłosiewicz; R: Ryszard Peryt
Zamek na Czorsztynie (Kurpiński) 19-20 decD: Paweł Kapuła; R: Błażej Peszek
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Rigoletto (Verdi) 5 sep-13 maiD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 17 sep-12 maiD: Tadeusz Zathey; R: Michał Znaniecki
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 18 sep-25 aprD: Ewa Michnik; R: Hans-Peter Lehmann
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 sep-22 aprD: Tomasz Szreder; R: Anette Leistenschneider
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 sep-17 aprD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
La traviata (Verdi) 21 sep-15 maiD: Ewa Michnik; R: Adam Frontczak
Alice in Wonderland (Chauls) 23 sep-31 marD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Così fan tutte (Mozart) 24 sep-15 aprD: Tomasz Szreder; R: Michał Znaniecki
Parsifal (Wagner) 27 sep-25 marD: Tomasz Szreder; R: Georg Rootering
Angels in America (Eötvös) 3-4 oktD: Peter Eötvös; R: András Almási-Tóth
Paradise Lost (Penderecki) 5 okt-21 febD: Tomasz Szreder; R: Waldemar Zawodzinski
The Trap (Krauze) 9 okt-24 aprD: Tomasz Szreder; R: Ewelina Pietrowiak
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 14 okt-1 jūnD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Boris Godunov (Musorgsky) 15 okt-16 maiD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Chopin (Orefice) 16 okt-7 mai
La bohème (Puccini) 17 okt-8 maiD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Nabucco (Verdi) 18 okt-27 mai
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 okt-6 maiD: Tadeusz Zathey; R: Marek Weiss
Giovanna d'Arco (Verdi) 22 okt-12 apr
The Haunted Manor (Moniuszko) 25 okt-10 maiD: Tomasz Szreder; R: Lado Adamic
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 26 okt-14 maiD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 30 okt-20 maiD: Tadeusz Zathey; R: Igor Przegrodzki
Carmen (Bizet) 4 nov-24 mai
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9 nov-28 mai
Pagliacci (Leoncavallo) 9 nov-28 mai
Otello (Verdi) 12 nov-23 aprD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Falstaff (Verdi) 14 nov-29 maiD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Halka (Moniuszko) 15 nov-17 maiD: Ewa Michnik; R: Laco Adamik
Die Zauberflote (Mozart) 26 nov-16 aprD: Tadeusz Zathey; R: Anna Długołęcka
Der Rosenkavalier (Strauss) 13 dec-9 mai
Die Fledermaus (Strauss,J) 28 dec-6 janD: Ewa Michnik; R: Helena Kaut-Howson
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 7 feb-29 apr
Król Roger (Szymanowski) 13 feb-11 apr
Der fliegende Holländer (Wagner) 19-21 jūnD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński