2014/15 > Polija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Polija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Zviedrija Lietuva
Vācija

Polija
 
Baltkrievija
Čehija Slovākija Ukraina

Bialystok, Opera i Filharmonia Podlaska  / 

La traviata (Verdi) 6-14 sepD: Michał Klauza; R: Roberto Skolmowski
Bydgoszcz, Opera Nova w Bydgoszczy  / 
Halka (Moniuszko) 20-23 sepD: Piotr Wajrak; R: Natalia Babińska
Bytom, Opera Śląska / Silesian Opera Bytom  / 
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 21-27 sep
Gdansk, Opera Bałtycka  / 
Carmen (Bizet) 19-21 sepR: Marek Weiss
Maria (Statkowski) 4-5 oktD: Łukasz Borowicz; R: Michael Gieleta
Così fan tutte (Mozart) 17-19 oktR: Marek Weiss
Tosca (Puccini) 21-23 novR: Marek Weiss
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 29 nov-2 decR: Marek Weiss
La traviata (Verdi) 11-14 decR: Karolina Sofulak
Krakow, Opera Krakowska  / 
Mefistofele (Boito) 25-30 sepD: Tomasz Tokarczyk
La cenerentola (Rossini) 4-5 oktD: Sebastian Perłowski; R: Giorgio Madia
Rigoletto (Verdi) 12-14 oktD: Tomasz Tokarczyk; R: Henryk Baranowski
Orpheus and Eurydice (Gluck) 17-18 oktD: Jan Jazownik; R: Giorgio Madia
Madama Butterfly (Puccini) 24-26 oktD: Tomasz Tokarczyk; R: Waldemar Zawodziński
Lodz, Teatr Wielki  / 
Tosca (Puccini) 8 oktD: Tadeusz Kozłowski; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Straszny dwór (Moniuszko) 17 okt-10 decD: Piotr Wajrak; R: Krystyna Janda
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 25-26 oktD: Eraldo Salmieri; R: Natalia Babińska
Carmen (Bizet) 5 novD: Bassem Akiki; R: Laco Adamik
Trubadúr (Verdi) 22-25 nov
La traviata (Verdi) 4 decD: Eraldo Salmieri; R: Janina Niesobska, Waldemar Zawodziński
Maria Stuarda (Donizetti) 13 decD: Eraldo Salmieri; R: Dieter Kaegi
Poznan, Teatr Wielki  / 
Carmen (Bizet) 19-23 sepD: Bassem Akiki; R: Denis Krief
Straszny dwór (Moniuszko) 28 sep-1 oktD: Maciej Wieloch; R: Emil Wesołowski
Nabucco (Verdi) 10-14 oktD: Massimiliano Caldi; R: Marek Weiss-Grzesiński
L'Enfant et les sortilèges (Ravel) 25-29 oktD: Grzegorz Wierus; R: Ran Arthur Braun
The Nightingale (Stravinsky) 25-29 oktD: Grzegorz Wierus; R: Ran Arthur Braun
La traviata (Verdi) 5-7 novD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
The Angel of the Odd (Coli) 9-12 novD: Grzegorz Wierus; R: Krzysztof Cicheński
Tamerlano (Handel) 14-15 novD: Alexis Kossenko
Aida (Verdi) 28 nov-2 decD: Gabriel Chmura; R: Marek Weiss-Grzesiński
Cyganeria (Puccini) 7-11 decD: Gabriel Chmura; R: Ran Arthur Braun
Wesele Figara (Mozart) 13-14 decD: Zbigniew Graca; R: Marek Weiss-Grzesiński
Warszawa, Polish National Opera  / 
The Merchant of Venice (Tchaikowsky) 24-30 oktD: Lionel Friend; R: Keith Warner
Nabucco (Verdi) 2 nov-5 jūnD: Andriy Yurkevych; R: Marek Weiss
Lohengrin (Wagner) 19-28 decD: Stefan Soltesz; R: Antony McDonald, Helen Cooper
Eugeniusz Oniegin (Tchaikovsky,P) 11-23 janD: Andriy Yurkevych; R: Mariusz Trelinski
Orfeusz i Eurydyka (Gluck) 25-27 janD: Łukasz Borowicz; R: Mariusz Trelinski
Madame Butterfly (Puccini) 6 feb-15 maiD: Andriy Yurkevych / Piotr Staniszewski; R: Mariusz Trelinski
Maria Stuarda (Donizetti) 20-28 febD: Andriy Yurkevych; R: Moshe Leiser, Patrice Caurier
Rigoletto (Verdi) 5-8 marD: Carlo Montanaro; R: Gilbert Deflo
La traviata (Verdi) 19-22 marD: Carlo Montanaro; R: Mariusz Trelinski
Straszny dwór (Moniuszko) 3-29 aprD: Jakub Chrenowicz; R: Mikołaj Grabowski
Halka (Moniuszko) 10-12 aprD: José Maria Florêncio; R: Natalia Korczakowska
Powder her face (Adès) 9-19 maiD: Alejo Pérez / Bassem Akiki; R: Mariusz Trelinski
Voyager (Kupczak) 22-24 maiD: Bassem Akiki; R: Michał Borczuch
Requiem for an Icon (Głowacka) 22-24 maiD: Bassem Akiki; R: Michał Borczuch
Guillaume Tell (Rossini) 21-30 jūnD: Andriy Yurkevych; R: David Pountney
Wroclaw, Opera Wrocławska  / 
Rigoletto (Verdi) 5 sep-8 nov
Samson et Dalila (Saint-Saëns) 17 sepD: Tadeusz Zathey; R: Michał Znaniecki
Die Frau ohne Schatten (Strauss) 18 sep
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 19 sep-30 oktD: Tomasz Szreder; R: Anette Leistenschneider
L'elisir d'amore (Donizetti) 20 sep-6 novD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
La traviata (Verdi) 21 sep-18 dec
Alice in Wonderland (Chauls) 23 sep-18 novD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Così fan tutte (Mozart) 24 sep
Parsifal (Wagner) 27 sepD: Tomasz Szreder; R: Georg Rootering
Angels in America (Eötvös) 3-4 okt
The Trap (Krauze) 5 oktD: Tomasz Szreder; R: Ewelina Pietrowiak
Sunken Garden (van der Aa) 8 okt
Sid, the serpent who wanted to sing (Fox) 14 okt-25 novD: Michał Czubaszek; R: Adam Frontczak
Boris Godunov (Musorgsky) 15 okt-28 novD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Chopin (Orefice) 16 okt-21 nov
Nabucco (Verdi) 18 okt-23 nov
Le nozze di Figaro (Mozart) 19 okt
Giovanna d'Arco (Verdi) 22 okt-20 nov
Król Roger (Szymanowski) 24 okt
The Haunted Manor () 25 okt-19 novD: Tomasz Szreder; R: Lado Adamic
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 26 oktD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Carmen (Bizet) 4 nov-21 dec
Cavalleria rusticana (Mascagni) 9 nov
Pagliacci (Leoncavallo) 9 nov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 11 novD: Tadeusz Zathey; R: Igor Przegrodzki
Otello (Verdi) 12 novD: Ewa Michnik; R: Michał Znaniecki
Die Zauberflöte (Mozart) 13 nov-27 decD: Tadeusz Zathey; R: Anna Długołęcka
Falstaff (Verdi) 14 novD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Halka (Moniuszko) 15-26 novD: Ewa Michnik; R: Laco Adamik
La bohème (Puccini) 29 novD: Ewa Michnik; R: Waldemar Zawodziński
Der Rosenkavalier (Strauss) 13-20 dec
Die Fledermaus (Strauss,J) 28-31 decD: Ewa Michnik; R: Helena Kaut-Howson