2014/15 > Zviedrija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Zviedrija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Norvēģija

Zviedrija
 
Somija
Dānija Vācija Polija

Göteborg, GöteborgsOperan  / 

Figaros brollop (Mozart) 13 sep-26 novD: Jane Glover / Patrik Ringborg; R: Stephen Langridge
La serva padrona (Pergolesi) 27 sep-1 novD: Joakim Kallhed; R: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 27 sep-1 novD: Joakim Kallhed; R: Mia Ringblom Hjertner
Hans och Greta (Humperdinck) 22 nov-1 febD: Henrik Schaefer; R: Katharina Thoma
A Flowering Tree (Adams) 7 feb-28 marD: Joana Carneiro; R: Nicola Raab
Rigoletto (Verdi) 15 apr-30 maiD: Joakim Kallhed; R: Rikard Bergqvist
Riddar Blaskaggs borg (Bartok) 18 apr-28 maiD: Evan Rogister; R: David Radok
Erwartung (Schoenberg,A) 18 apr-28 maiD: Evan Rogister; R: David Radok
Askungen (Rossini) 14 mai-7 jūnD: Giancarlo Andretta; R: David Radok
Notorious (Gefors) 19 sep-30 oktD: Patrik Ringborg; R: Keith Warner
Vec Makropulos (Janacek) 21 nov-5 febD: Marko Ivanović; R: David Radok
Figaros brollop (Mozart) 17 jan-14 febD: Leo Hussain / Henrik Schaefer; R: Stephen Langridge
Madama Butterfly (Puccini) 13 feb-18 maiD: Manlio Benzi; R: Yoshi Oïda
La serva padrona (Pergolesi) 31 mar-3 aprD: Joakim Kallhed; R: Mattias Ermedahl
The Telephone (Menotti) 31 mar-3 aprD: Joakim Kallhed; R: Mia Ringblom Hjertner
Hamlet (Thomas,A) 9 apr-21 maiD: Henrik Schaefer; R: Stephen Langridge
Karlstad, Wermland Opera  / 
Barberaren i Sevilla (Rossini) 6 nov-27 maiD: Per-Otto Johansson; R: Tobias Kratzer
Figaros Brollop (Mozart) 8 nov-29 maiD: Per-Otto Johansson; R: Tobias Kratzer
Fidelio (Beethoven) 9 nov-31 maiD: Per-Otto Johansson; R: Tobias Kratzer
Die tote Stadt (Korngold) 27 feb-23 aprR: Sofia Jupither
Malmo, Malmö Opera  / 
Romeo och Julia (Gounod) 13 sepD: Bo Wannefors; R: Wilhelm Carlsson
Le comte Ory (Rossini) 15 nov-4 janD: Tobias Ringborg; R: Linda Mallik
Faust et Helene (Boulanger,L) 19 dec-10 janD: Daniel Fjällström; R: Maria Sundqvist
Hans och Greta (Humperdinck) 20 dec-22 febD: Gregor Bühl; R: Linus Fellbom
Aida (Verdi) 20 mar-7 jūnD: Leif Segerstam / Ralf Kircher; R: Staffan Valdemar Holm
Svävande damen (Backman) 1-25 aprD: Annika Bjelk Wahlberg; R: Pelle Öhlund
Quartett (Francesconi) 25 apr-29 maiD: Ralf Kircher; R: Stefan Johansson
Eugen Onegin (Tchaikovsky,P) 15 nov-20 janD: Michail Jurowski; R: Tobias Theorell
Drottningens juvelsmycke (Kraus) 5 mar-9 aprR: Maria Sundqvist
Un ballo in maschera (Verdi) 23 mar-7 jūnD: Pier Giorgio Morandi / Alberto Hold-Garrido; R: Leo Muscato
Pelleas et Melisande (Debussy) 7 mai-4 jūnD: Maxime Pascal; R: Benjamin Lazar
Stockholm, Folkoperan  / 
La traviata (Verdi) 17 sep-30 novD: Maria Eklund / Marit Strindlund; R: Mellika Melouani Melani
Hoffmanns aventyr (Offenbach) 4 mar-19 aprD: Jonas Dominique / Marit Strindlund; R: Linus Fellbom
La traviata (Verdi) 16 sep-29 novD: Marit Strindlund; R: Mellika Melouani Melani
Stockholm, Kungliga Operan / Royal Swedish Opera  / 
Die Zauberflote (concert) (Mozart) 30 augD: Stefan Klingele
Don Giovanni (Mozart) 17 okt-15 novD: Lawrence Renes; R: Ole Anders Tandberg
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 22 okt-15 novD: Thomas Søndergård; R: Johanna Garpe
Madama Butterfly (Puccini) 8 nov-11 jūnD: Lawrence Renes / Raphael Payare; R: Kirsten Harms
Die Zauberflote (Mozart) 13 dec-13 aprD: Alexander Joel / Kristiina Poska
Written on Skin (Benjamin,G) 24 jan-22 febD: Lawrence Renes; R: Kay Metzger
Xerxes (Handel) 6 feb-3 marD: George Petrou; R: Daniel Slater
Otello (Verdi) 14 mar-15 maiD: Alexander Vedernikov / Paolo Olmi; R: David Alden
Tristan und Isolde (Wagner) 24 mar-2 aprD: Lawrence Renes; R: Hans-Peter Lehmann
Maria Stuarda (Donizetti) 24 apr-20 maiD: Pier Giorgio Morandi; R: Ann-Margret Pettersson
La traviata (Verdi) 13 mai-13 jūnD: Giampaolo Bisanti; R: Kasper Holten
Carmen (Bizet) 19 aug-1 oktD: Eugene Tzigane; R: Vincent Boussard
Madama Butterfly (Puccini) 4 sep-13 jūnD: Eun Sun Kim / Alexander Joel / Alexander Soddy; R: Kirsten Harms
Rosenkavaljeren (Strauss) 26 sep-3 novD: Lawrence Renes; R: Christof Loy
Don Giovanni (Mozart) 31 okt-28 aprD: Alexander Joel; R: Ole Anders Tandberg
La boheme (Puccini) 21 nov-14 jūnD: NN; R: José Cura
Figaros brollop (Mozart) 9 dec-2 maiD: Lawrence Renes; R: Ole Anders Tandberg
Medea (Bortz) 23 jan-26 febD: Patrik Ringborg; R: Stefan Larsson
Parsifal (Wagner) 27 feb-28 marD: Lawrence Renes; R: Christof Loy
Pelleas og Melisande (Debussy) 19 mar-23 aprD: Franck Ollu; R: Keith Warner
Falstaff (Verdi) 2 apr-12 maiD: Lawrence Renes; R: Ann-Margret Pettersson
Cosi fan tutte (Mozart) 24 apr-30 maiD: Lawrence Renes; R: Ole Anders Tandberg
Turandot (Puccini) 25 mai-15 jūnD: Pier Giorgio Morandi; R: Marco Arturo Marelli
Umeå, NorrlandsOperan  / 
Elektra (Strauss) 14-23 augD: Rumon Gamba; R: Carlus Padrissa
Blanche and Marie (Larsson Gothe) 10-25 oktD: Niklas Willén; R: Elisabet Ljungar
Figaros brollop (Mozart) 26 feb-28 marD: Tobias Ringborg / Benjamin Bayl; R: Linda Mallik
Rigoletto (Verdi) 1 okt-7 novD: Rumon Gamba; R: Kristofer Steen
Boris Christ (Fjellstrom) 27 oktD: Jonas Dominique; R: Patrik Sörling
The Cunning Little Vixen (Janacek) 25 feb-13 marD: Dalia Stasevska; R: Wilhelm Carlsson
The African Prophetess (concert) (Larsson Gothe) 7 aprD: Rumon Gamba