2014/15 > Slovākija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Slovākija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Čehija Polija

Slovākija
 
Ukraina
Austrija Ungārija Rumānija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Les Pêcheurs de perles (Bizet) 10+ sepD: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Hrnčiarsky bál (Dusík) 16 sepD: Ján Procházka; R: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvořák,A) 23 sepD: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Die Herzogin von Chicago (Kálmán) 27 sepR: Jozef Krasula
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 30 sepD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Aida (Verdi) 17 sep-17 jūnD: Peter Valentovic, Rastislav Štúr; R: Miroslav Fischer
Nabucco (Verdi) 19 sep-16 jūnD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
Rigoletto (Verdi) 24 sep-5 jūnD: Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Martin Schüler
La bohème (Puccini) 26 sep-9 jūnD: Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Verena Graubner
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 1 okt-12 jūnD: Rastislav Štúr / Pavol Tužinský; R: Marián Chudovský
I puritani (Bellini) 3 okt-28 febD: Pavol Selecký / Vinicius Kattah / Philipp Pointner; R: Pavol Smolík
Don Giovanni (Mozart) 5 okt-24 marD: Friedrich Haider; R: Jozef Bednárik
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 okt-6 maiD: Rastislav Štúr / Martin Leginus; R: Roman Polák
La clemenza di Tito (Mozart) 15 okt-26 maiD: Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Jiří Nekvasil
Veľká doktorská rozprávka (Dubovský) 17 okt-21 aprD: Marián Lejava / Peter Valentovic; R: Andrea Hlinková
Carmen (Bizet) 21 okt-2 maiD: Rastislav Štúr / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 23 okt-27 decD: Rastislav Štúr / Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 okt-15 aprD: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Salome (Strauss) 14 nov-14 febD: Friedrich Haider; R: Hans-Joachim Ruckhäberle
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 dec-9 janD: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Miro Grisa
Das Land des Lächelns (Lehár) 17 jan-14 jūnD: Dušan Štefánek / Peter Valentovic; R: Juraj Nvota
Jenůfa (Janáček) 14 feb-2 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Martin Otava
Romeo a Julia (Gounod) 6 mar-20 jūnD: Rastislav Štúr; R: Diego de Brea
Dorian Gray (Čekovská) 10 apr-14 maiD: Peter Valentovic / Christopher Ward; R: Nicola Raab
I gioielli della Madonna (Wolf-Ferrari) 29 mai-27 jūnD: Friedrich Haider; R: Manfred Schweigkofler
Il re Teodoro in Venezia (Paisiello) 24-26 jūnD: Marián Lejava; R: Lenka Horinková
Kosice, Štátne Divadlo Košice  / 
La traviata (Verdi) 9+ sepD: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
Nabucco (Verdi) 23+ sepD: Jakub Žídek; R: Václav Věžník
Die Csárdásfürstin (Kálmán) 29+ sepD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 30 sep-25 novD: Igor Dohovič / Peter Valentovic; R: Michael Tarant
Pagliacci (Leoncavallo) 30 sep-25 novD: Igor Dohovič / Peter Valentovic; R: Michael Tarant
Grófka Marica () 18 okt-11 nov
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 29 oktD: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 5 novD: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovic; R: Peter Gábor
Carmen (Bizet) 22 novD: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová