2014/15 > Slovākija 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Slovākija

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  
Čehija Polija

Slovākija
 
Ukraina
Austrija Ungārija Rumānija

Banska Bystrica, State Opera Banská Bystrica  / 

Les Pecheurs de perles (Bizet) 10 sep-16 decD: Igor Bulla; R: Andrea Hlinková
Hrnciarsky bal (Dusik) 16 sep-30 aprD: Ján Procházka; R: Jaroslav Moravčík
Rusalka (Dvorak,A) 23 sep-4 jūnD: Marián Vach; R: Jana Pletichová Andělová
Die Herzogin von Chicago (Kalman,E) 27 sep-31 janR: Jozef Krasula
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 30 sep-16 aprD: Igor Bulla; R: Anna Osipenko
Priatel Fritz (Mascagni) 17 okt-21 maiD: Marián Vach; R: Dana Dinková
Cosi fan tutte (Mozart) 20 novR: Jana Andělová Pletichová
Nabucco (Verdi) 22 nov-7 aprD: Ján Procházka; R: Michal Babiak
The Tsarevich (Lehar) 29 nov-9 aprD: Ján Procházka; R: Dagmar Hlúbková
Cardasova princezna (Kalman,E) 12 dec-29 maiD: Ján Procházka; R: Imre Halasi
Macbeth (Verdi) 18 dec-28 aprD: Marián Vach; R: Peter Gábor
Vesela vdova (Lehar) 27 dec-23 maiD: Igor Bulla; R: Dana Dinková
Maria Stuarda (Donizetti) 20 mar-25 aprD: Igor Bulla; R: Gianfranco de Bosio
El gato con botas (Montsalvatge) 16-18 mai
Bratislava, Slovenské národné divadlo / Slovak National Theatre  / 
Aida (Verdi) 17 sep-17 jūnD: Peter Valentovic, Rastislav Stur; R: Miroslav Fischer
Nabucco (Verdi) 19 sep-16 jūnD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Zuzana Gilhuus
Rigoletto (Verdi) 24 sep-5 jūnD: Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Martin Schüler
La boheme (Puccini) 26 sep-9 jūnD: Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Verena Graubner
The Queen of Spades (Tchaikovsky,P) 1 okt-12 jūnD: Rastislav Stur / Pavol Tužinský; R: Marián Chudovský
I Puritani (Bellini) 3 okt-28 febD: Pavol Selecký / Vinicius Kattah / Philipp Pointner; R: Pavol Smolík
Don Giovanni (Mozart) 5 okt-24 marD: Friedrich Haider; R: Jozef Bednárik
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 12 okt-6 maiD: Rastislav Stur / Martin Leginus; R: Roman Polák
La clemenza di Tito (Mozart) 15 okt-26 maiD: Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Jiří Nekvasil
Velka doktorska rozpravka (Dubovsky) 17 okt-21 aprD: Marián Lejava / Peter Valentovic; R: Andrea Hlinková
Carmen (Bizet) 21 okt-2 maiD: Rastislav Stur / Dušan Štefánek; R: Marián Chudovský
La traviata (Verdi) 23 okt-27 decD: Rastislav Stur / Friedrich Haider / Peter Valentovic; R: Marián Chudovský
Macbeth (Verdi) 24 okt-15 aprD: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Marián Chudovský
Salome (Strauss) 14 nov-14 febD: Friedrich Haider; R: Hans-Joachim Ruckhäberle
Die Fledermaus (Strauss,J) 10 dec-9 janD: Dušan Štefánek / Friedrich Haider; R: Miro Grisa
Das Land des Lachelns (Lehar) 17 jan-14 jūnD: Dušan Štefánek / Peter Valentovic; R: Juraj Nvota
Jenufa (Janacek) 14 feb-2 jūnD: Jaroslav Kyzlink / Ondrej Olos; R: Martin Otava
Romeo a Julia (Gounod) 6 mar-20 jūnD: Rastislav Stur; R: Diego de Brea
Dorian Gray (Cekovska) 10 apr-14 maiD: Peter Valentovic / Christopher Ward; R: Nicola Raab
I gioielli della Madonna (Wolf-Ferrari) 29 mai-27 jūnD: Friedrich Haider; R: Manfred Schweigkofler
Il re Teodoro in Venezia (Paisiello) 24 jūnD: Marián Lejava; R: Lenka Horinková
Kosice, Štátne divadlo Košice  / 
La traviata (Verdi) 9 sep-4 maiD: Igor Dohovič; R: Božena Hanáková
Nabucco (Verdi) 23 sep-21 aprD: Jakub Žídek; R: Václav Věžník
Die Csardasfurstin (Kalman,E) 29 sep-10 aprD: Igor Dohovič; R: Imre Halasi
Cavalleria rusticana (Mascagni) 30 sep-16 aprD: Igor Dohovič / Peter Valentovic; R: Michael Tarant
Pagliacci (Leoncavallo) 30 sep-16 aprD: Igor Dohovič / Peter Valentovic; R: Michael Tarant
Grofka Marica (Kalman,E) 18 okt-25 maiD: Igor Dohovič / Jan Novobilský; R: Dagmar Hlubková
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 29 okt-1 aprD: Ondrej Olos / Maroš Potokár; R: Linda Keprtová
Rigoletto (Verdi) 5 nov-20 maiD: Igor Dohovič / Maroš Potokár / Peter Valentovic; R: Peter Gábor
Carmen (Bizet) 22 novD: Igor Dohovič / Jiří Štrunc; R: Blažena Hončarivová
Cenerentola (Rossini) 23 jan-28 maiD: Igor Dohovič; R: Pavel Uher
Manon Lescaut (Puccini) 13 mar-26 maiD: Igor Dohovič / Marián Lejava; R: Peter Gábor
Ariadne auf Naxos (Strauss) 26 marD: Konrad Leitner / Igor Dohovič; R: Linda Keprtová
Il tabarro (Puccini) 15 maiD: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Gianni Schicchi (Puccini) 15 maiD: Igor Dohovič / Ondrej Olos; R: Ján Antonín Pitínský
Madama Butterfly (Puccini) 22 maiD: Jiří Štrunc; R: Andrea Hlinková