2014/15 > Amerikas savienotās valstis 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Amerikas savienotās valstis

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  

Albuquerque, Opera Southwest  / 

Amleto (Faccio) 25 okt-2 novD: Anthony Barrese; R: David Bartholomew
La bohème (Puccini) 22-29 marD: Anthony Barrese; R: David Bartholomew
Anchorage, Anchorage Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 7-9 novD: Gerald Steichen; R: Albert Sherman
The Impresario (Mozart) 20 feb-1 marD: Richard Gordon; R: Mari Hahn
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 20 feb-1 marD: Richard Gordon; R: Mari Hahn
Annapolis, Annapolis Opera  / 
Hansel and Gretel (Humperdinck) 31 jan
Così fan tutte (Mozart) 13-15 mar
Arlington, UrbanArias  / 
Three Decembers (Heggie) 27 sep-4 oktD: Robert Wood; R: Michael McConnell
Atlanta, Atlanta Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 8-16 novD: Arthur Fagen; R: Tomer Zvulun
Rigoletto (Verdi) 28 feb-8 marD: Joseph Rescigno; R: Tomer Zvulun
The Marriage of Figaro (Mozart) 4-12 aprD: Arthur Fagen; R: Tara Faircloth
Three Decembers (Heggie) 28-31 maiR: Emma Griffin
Austin, Austin Opera  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 8-16 novR: Leon Major
Roméo et Juliette (Gounod) 24 jan-1 febD: Richard Buckley; R: Douglas Scholz-Carlson
Don Giovanni (Mozart) 25 apr-3 maiD: Richard Buckley; R: Rebecca Herman
Baltimore, Lyric Opera Baltimore  / 
Madama Butterfly (Puccini) 7-9 novD: Steven White; R: James Harp
Baltimore, Peabody Institute of the Johns Hopkins University  / 
Cendrillon (Massenet) 14-16 nov
Mansfield Park (Dove) 12-15 feb
Die Entführung aus dem Serail (Mozart) 7-8 mar
Binghamton, Tri-cities Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 24-26 oktD: Steven Crawford
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 6-8 feb
Faust (Gounod) 17-19 apr
Birmingham AL, Opera Birmingham  / 
Hamlet (Thomas,A) 23-25 janD: Craig Kier; R: Dona D Vaughn
La bohème (Puccini) 13-15 marD: Steven White
Bloomington, Indiana University Opera  / 
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 19-27 sepD: Marzio Conti; R: Julia Pevsner
La bohème (Puccini) 17-25 oktD: Paul Nadler; R: Jeffrey Buchman
The Last Savage (Menotti) 14-21 novD: Constantine Kitsopoulos; R: Ned Canty
Alcina (Handel) 6-14 febD: Arthur Fagen; R: Chas Rader-Shieber
South Pacific (Rodgers) 27 feb-7 marD: Constantine Kitsopoulos; R: Vincent Liotta
The Magic Flute (Mozart) 10-18 aprD: David Effron; R: Helena Binder
Boise, Opera Idaho  / 
The King and I (concert) (Rodgers) 15-17 aug
Orpheus and Eurydice (Gluck) 24-26 okt
Rigoletto (Verdi) 14-16 nov
Evgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13-15 feb
Brundibár (Krása) 16 apr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8-10 mai
Boston, Boston Lyric Opera  / 
La traviata (Verdi) 10-19 oktD: Arthur Fagen; R: Chas Rader-Shieber
Le vin herbé (Martin,F) 19-23 novD: David Angus; R: David Schweizer
Katya Kabanova (Janáček) 13-22 marD: David Angus; R: Tim Albery
Don Giovanni (Mozart) 1-10 jūnD: David Angus; R: Emma Griffin
Boston, Handel and Haydn Society  / 
The Messiah (concert) (Handel) 28-30 novD: Harry Christophers
Elijah (concert) (Mendelssohn) 6-8 marD: NN
The Creation (concert) (Haydn) 1-3 maiD: Harry Christophers
Charleston WV, West Virginia Symphony Orchestra  / 
Charlotte, Opera Carolina  / 
Nabucco (Verdi) 18-26 oktD: James Meena; R: Michael Baumgarten
Turandot (Puccini) 24 jan-1 febD: James Meena; R: Michael Baumgarten
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11-19 aprD: James Meena; R: Michael Baumgarten
Chicago, Lyric Opera of Chicago  / 
Don Giovanni (Mozart) 27 sep-29 oktD: Andrew Davis; R: Robert Falls
Capriccio (Strauss) 6-28 oktD: Andrew Davis; R: John Cox(original), Peter McClintock(revival)
Il trovatore (Verdi) 27 okt-29 novD: Asher Fisch; R: David McVicar(original), Leah Hausman(revival)
Porgy and Bess (Gershwin) 17 nov-20 decD: Ward Stare; R: Francesca Zambello
Anna Bolena (Donizetti) 6 dec-16 janD: Patrick Summers; R: Kevin Newbury
Tosca (Puccini) 24 jan-14 marD: Dmitri Jurowski; R: John Caird
Tannhäuser (Wagner) 9 feb-6 marD: Andrew Davis; R: Tim Albery
The Passenger (Weinberg) 24 feb-15 marD: Andrew Davis; R: David Pountney
El pasado nunca se termina (Martinez) 28-29 marR: Leonard Foglia
Carousel (Rodgers) 10-26 aprD: Rob Fisher; R: Rob Ashford
Columbus, Opera Columbus  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 4-8 mar
La Voix humaine (Poulenc) 3-7 jūn
Pagliacci (Leoncavallo) 3-7 jūn
Dallas, The Dallas Opera  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 24 okt-9 novD: Emmanuel Villaume; R: Kevin Moriarty
Salome (Strauss) 30 okt-8 novD: Evan Rogister; R: Francesca Zambello
La Wally (Catalani) 30 jan-7 febD: Anthony Barrese; R: Candace Evans
Everest (Talbot) 30 jan-7 febD: Nicole Paiement; R: Leonard Foglia
La bohème (Puccini) 13-29 marD: Riccardo Frizza; R: Peter Kazaras
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10-18 aprD: Emmanuel Villaume; R: Christian Rath
Dayton, Dayton Opera  / 
The Magic Flute (Mozart) 21-23 novD: Patrick Reynolds; R: Kathleen Clawson
Dead Man Walking (Heggie) 27 feb-1 marD: Jerome Shannon; R: Gary Briggle
The Pearl Fishers (Bizet) 17-19 aprD: Neal Gittleman; R: Thomas Bankston
Denver, Opera Colorado  / 
Madama Butterfly (Puccini) 15-23 novD: Ari Pelto; R: Keturah Stickann
The Magic Flute (Mozart) 2-10 maiD: Joseph Mechavich; R: Daniel Witzke
Aida (Verdi) 7-15 sepD: Ari Pelto; R: David Gately
The Scarlet Letter (Laitman) 7-15 maiD: Ari Pelto; R: Beth Greenberg
Detroit, Michigan Opera Theatre  / 
Elektra (Strauss) 18-26 oktD: Steven Mercurio; R: Nicholas Muni
Madama Butterfly (Puccini) 15-23 novD: Steven Lord; R: Bernard Uzan
The Merry Widow (Lehár) 11-19 aprD: Ted Sperling; R: Kelly Robinson
Faust (Gounod) 9-17 maiD: Steven Mercurio; R: Bernard Uzan
Eugene, Eugene Opera  / 
The Elixir of Love (Donizetti) 31 dec-4 jan
Fargo, Fargo-Moorhead Opera  / 
The Merry Wives of Windsor (Nicolai) 1-2 nov
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 10-12 apr
Fort Lee, New Jersey Association of Verismo Opera  / 
La bohème (Puccini) 19-26 okt
La traviata (Verdi) 6 aprD: Anthony Morss; R: Evelyn la Quaif
Grand Rapids, Opera Grand Rapids  / 
Carmen (Bizet) 31 okt-1 nov
Noah's Flood (Britten) 13-15 feb
Tosca (Puccini) 1-2 mai
Honolulu, Hawaii Opera Theatre  / 
Madama Butterfly (Puccini) 10-14 oktD: Ivan Törzs; R: Henry Akina
The Flying Dutchman (Wagner) 13-17 febD: John Keenan; R: Sara Widzer
Siren Song (Dove) 20-28 marD: Vincent de Kort; R: Henry Akina
Houston, Opera in the Heights  / 
Rigoletto (Verdi) 26 sep-5 oktR: Susan Stone Li
Hänsel und Gretel (Humperdinck) 14-23 novR: Mary Birnbaum
La clemenza di Tito (Mozart) 30 jan-8 feb
Carmen (Bizet) 20-29 mar
Houston, Houston Grand Opera  / 
Otello (Verdi) 24 okt-7 novD: Patrick Summers; R: John Cox
Così fan tutte (Mozart) 31 okt-15 novD: Patrick Summers; R: Harry Silverstein
A Christmas Carol (Bell) 5-21 decD: Warren Jones; R: Simon Callow
The Magic Flute (Mozart) 20 jan-14 febD: Robert Spano; R: Ian Rutherford
Madame Butterfly (Puccini) 23 jan-8 febD: Giancarlo Guerrero; R: Louisa Muller
Die Walküre (Wagner) 18 apr-3 maiD: Patrick Summers; R: Carlus Padrissa, Esteban Muñoz
Sweeney Todd (Sondheim) 24 apr-9 maiD: James Lowe; R: Lee Blakeley
Kansas City, Lyric Opera of Kansas City  / 
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 11-16 aug
La traviata (Verdi) 27 sep-5 oktR: David Gately
Silent Night (Puts) 21 feb-1 mar
Tosca (Puccini) 18-26 apr
Knoxville, Knoxville Opera  / 
HMS Pinafore (Sullivan,A) 21-23 nov
Carmen (Bizet) 13-15 feb
Il trovatore (Verdi) 24-26 apr
Long Beach, Long Beach Opera  / 
Therese Raquin (Picker) 24 jan-1 feb
Marilyn forever (Bryars) 21-29 mar
Hydrogen Jukebox (Glass) 30 mai-7 jūn
Los Angeles, LA Opera  / 
La traviata (Verdi) 13-28 sepD: James Conlon; R: Marta Domingo
Bluebeard's Castle (Bartók) 25 okt-15 novD: Steven Sloane; R: Barrie Kosky
Dido and Aeneas (Purcell) 25 okt-15 novD: Steven Sloane; R: Barrie Kosky
Florencia en el Amazonas (Catán) 22 nov-20 decD: Grant Gershon; R: Francesca Zambello
The Ghosts of Versailles (Corigliano) 7 feb-1 marD: James Conlon; R: Darko Tresnjak
The Barber of Seville (Rossini) 28 feb-22 marD: James Conlon; R: Emilio Sagi
The Marriage of Figaro (Mozart) 21 mar-12 aprD: James Conlon; R: Ian Judge
Dog Days (Little) 11-14 jūnD: Alan Pierson; R: Robert Woodruff
Los Angeles, LA Phil  / 
Missa Solemnis (Beethoven) 9-11 janD: Michael Tilson Thomas; R: Michael Levine
Frankenstein (Gruber) 13 janD: John Adams
Alice in Wonderland (Chin) 27-28 febD: Susanna Mälkki; R: Netia Jones
Louisville, Kentucky Opera  / 
Fidelio (Beethoven) 19-21 sepD: Joseph Mechavich; R: Lillian Groag
La fanciulla del West (Puccini) 14-16 novD: David J Jackson; R: John Hoomes
A Streetcar named Desire (Previn) 15-18 febD: Joseph Mechavich; R: Jose Maria Condemi
A Woman in Morocco (avant-premiere) (Hagen) 15-17 maiR: Daron Aric Hagen
Madison, Madison Opera  / 
Fidelio (Beethoven) 21-23 novD: John DeMain; R: Tara Faircloth
Sweeney Todd (Sondheim) 6-8 febD: John DeMain; R: Norma Saldivar
The Barber of Seville (Rossini) 24-26 aprD: John DeMain; R: Doug Scholz-Carlson
Memphis, Opera Memphis  / 
Don Giovanni (Mozart) 9-11 okt
Hansel and Gretel (Humperdinck) 15-17 jan
Glory Denied (Cipullo) 9-11 apr
Les mamelles de Tirésias (Poulenc) 10-18 apr
Dido and Aeneas (Purcell) 17-18 apr
Miami, Florida Grand Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 15-22 novD: Ramón Tebar; R: Marc Astafan
Così fan tutte (Mozart) 24-27 janD: Ramón Tebar; R: Bernard Uzan
The Pearl Fishers (Bizet) 28 feb-3 marD: Anthony Barrese; R: A Scott Parry
The Consul (Menotti) 9-16 maiD: Andrew Bisantz; R: Julie Maykowski
Milwaukee, Florentine Opera  / 
The Flying Dutchman (Wagner) 24-26 oktD: Joseph Rescigno; R: Paula Suozzi
Wuthering Heights (concert) (Floyd) 9-11 jan
Milwaukee, Skylight Music Theatre  / 
A Cinderella (Rossini) 19 sep-5 oktD: Viswa Subbaraman; R: Jill Anna Ponasik
The Ring in One Evening (Wagner) 15 mai-7 jūnR: Daniel J Brylow
Minneapolis, Minnesota Opera  / 
La fanciulla del West (Puccini) 20-28 sepD: Michael Christie; R: Doug Scholz-Carlson
Hansel and Gretel (Humperdinck) 1-8 novD: Anne Manson; R: Doug Varone
The Elixir of Love (Donizetti) 24-31 janD: Leonardo Vordoni; R: Helena Binder
The Manchurian Candidate (Puts) 7-14 marD: Michael Christie; R: Kevin Newbury
Carmen (Bizet) 25 apr-3 maiD: Michael Christie; R: Michael Cavanagh
Mobile, Mobile Opera  / 
Werther (Massenet) 24-26 okt
Manon Lescaut (Puccini) 27-29 mar
Nashville, Nashville Opera  / 
La bohème (Puccini) 9-11 oktD: Jerome Shannon; R: John Hoomes
Romulus Hunt (Simon) 5-7 decD: Dean Williamson; R: John Hoomes
Florencia en el Amazonas (Catán) 23-27 janD: Dean Williamson; R: John Hoomes
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 9-11 aprD: William Boggs; R: Dean Anthony
New Orleans, New Orleans Opera  / 
Carmen (Bizet) 10-12 oktD: Robert Lyall; R: Brad Dalton
Rusalka (Dvorak,A) 14-16 novD: Robert Lyall; R: Bill Murray
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13-15 marD: Robert Lyall; R: E Loren Meeker
The Marriage of Figaro (Mozart) 10-12 aprD: Robert Lyall; R: Jose Maria Condemi
New York, Brooklyn Academy of Music  / 
As One (Kaminsky) 4-7 sepD: Steven Osgood; R: Ken Cazan
The Source (Hearne) 22-25 oktR: Daniel Fish
New York, Chelsea Opera  / 
The Face on the Barroom Floor (Mollicone) 7-8 novD: Henry Mollicone; R: Lynne Hayden-Findlay
Emperor Norton (Mollicone) 7-8 novD: Henry Mollicone; R: Lynne Hayden-Findlay
Tosca (Puccini) 5-6 jūn
New York, Gotham Chamber Opera  / 
Alexandre Bis (Martinů) 14-18 oktD: Neal Goren; R: James Marvel
The Comedy on the Bridge (Martinů) 14-18 oktD: Neal Goren; R: James Marvel
El gato con botas (Montsalvatge) 6-14 decD: Neal Goren; R: Moisés Kaufman
New York, Teatro Grattacielo  / 
New York, The Juilliard School  / 
Il turco in Italia (Rossini) 19-23 novD: Speranza Scappucci; R: John Giampietro
New York, Little Opera Theatre of New York  / 
Slow Dusk (Floyd) 5-14 decD: Richard Cordova; R: Philip Shneidman
Markheim (Floyd) 5-14 decD: Richard Cordova; R: Philip Shneidman
New York, The Metropolitan Opera  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 22 sep-20 decD: James Levine / Edo de Waart; R: Richard Eyre
La bohème (Puccini) 23 sep-24 janD: Riccardo Frizza; R: Franco Zeffirelli
Macbeth (Verdi) 24 sep-18 oktD: Fabio Luisi; R: Adrian Noble
Carmen (Bizet) 30 sep-7 marD: Pablo Heras-Casado / Louis Langrée; R: Richard Eyre
Die Zauberflote (Mozart) 6 okt-8 novD: Adam Fischer; R: Julie Taymor
The Death of Klinghoffer (Adams) 20 okt-15 novD: David Robertson; R: Tom Morris
Aida (Verdi) 30 okt-20 aprD: Marco Armiliato / Plácido Domingo; R: Sonja Frisell
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 10-29 novD: James Conlon; R: Graham Vick
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 nov-6 decD: Michele Mariotti; R: Bartlett Sher
Die Meistersinger von Nürnberg (Wagner) 2-23 decD: James Levine; R: Otto Schenk
La traviata (Verdi) 11 dec-24 janD: Marco Armiliato; R: Willy Decker
Hansel and Gretel (Humperdinck) 18 dec-8 janD: Andrew Davis; R: Richard Jones
The Merry Widow (Lehár) 31 dec-7 maiD: Andrew Davis / NN / Fabio Luisi; R: Susan Stroman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 12 jan-21 marD: Yves Abel / James Levine; R: Bartlett Sher
Iolanta (Tchaikovsky,P) 26 jan-21 febD: Valery Gergiev / Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Bluebeard's Castle (Bartók) 26 jan-21 febD: Valery Gergiev / Pavel Smelkov; R: Mariusz Trelinski
Don Giovanni (Mozart) 4 feb-6 marD: Alan Gilbert; R: Michael Grandage
La donna del lago (Rossini) 16 feb-14 marD: Michele Mariotti; R: Paul Curran
Manon (Massenet) 9-28 marD: Emmanuel Villaume; R: Laurent Pelly
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 mar-10 aprD: Maurizio Benini; R: Mary Zimmerman
Ernani (Verdi) 20 mar-11 aprD: James Levine / NN; R: Pier Luigi Samaritani
Don Carlos (Verdi) 30 mar-25 aprD: Yannick Nézet-Séguin; R: Nicholas Hytner
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14 apr-8 maiD: Fabio Luisi; R: David McVicar
Pagliacci (Leoncavallo) 14 apr-8 maiD: Fabio Luisi; R: David McVicar
Un ballo in maschera (Verdi) 23 apr-9 maiD: James Levine; R: David Alden
The Rake's Progress (Stravinsky) 1-9 maiD: James Levine; R: Jonathan Miller
New York, Manhattan School of Music  / 
Macbeth (Bloch) 10-14 decD: Laurent Pillot; R: Dona D Vaughn
Die Zauberflote (Mozart) 29 apr-2 maiD: George Manahan; R: Jay Lesenger
Norfolk, Virginia Opera  / 
HMS Pinafore (Sullivan,A) 7-11 novD: Adam Turner; R: Nicola Bowie
Salome (Strauss) 30 jan-3 febD: Ari Pelto; R: Stephen Lawless
La traviata (Verdi) 13-17 marD: Andrew Bizantz; R: Lillian Groag
Omaha, Opera Omaha  / 
Rigoletto (Verdi) 17-19 oktD: Steven White; R: Tomer Zvulun(original), Stephanie Havey(revival)
A Flowering Tree (Adams) 13-15 feb
Fidelio (Beethoven) 17-19 aprD: Nicholas Cleobury; R: Michael Shell
Pensacola, Pensacola Opera  / 
La bohème (Puccini) 23-25 jan
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 13-15 mar
Philadelphia, Academy of Vocal Arts Opera Theatre  / 
L'italiana in Algeri (Rossini) 8-15 nov
La bohème (Puccini) 7-14 feb
Faust (Gounod) 25 apr-2 mai
Philadelphia, Opera Philadelphia  / 
The Barber of Seville (Rossini) 26 sep-5 oktD: Corrado Rovaris; R: Michael Shell
Oscar (Morrison) 6-15 febD: Evan Rogister; R: Kevin Newbury
Ariadne auf Naxos (Strauss) 4-8 marD: George Manahan; R: Chas Rader-Shieber
Don Carlos (Verdi) 24 apr-3 maiD: Corrado Rovaris; R: Tim Albery
Charlie Parker's Yardbird (Schnyder) 5-14 jūnD: Corrado Rovaris; R: Ron Daniels
Phoenix, Arizona Opera  / 
Cruzar la Cara de la Luna (Martinez) 10-12 oktD: José Martinez; R: Leonard Foglia
Rigoletto (Verdi) 14-16 novD: Dean Williamson; R: Fenlon Lamb
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 6-8 febD: Steven White; R: Tara Faircloth
The Magic Flute (Mozart) 27 feb-1 mar
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 10-12 aprD: Keitaro Harada; R: John de los Santos
Pittsburgh, Pittsburgh Opera  / 
Otello (Verdi) 8-16 novD: Antony Walker; R: Kristine McIntyre
Rodelinda (Handel) 24 jan-1 febD: Michael Beattie; R: Crystal Manich
Sumeida's Song (Fairouz) 21 feb-1 marD: Glenn Lewis; R: Jennifer Williams
Carmen (Bizet) 21-29 marD: Antony Walker; R: Marc Astafan
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 2-10 maiD: Antony Walker; R: NN
Portland OR, Portland Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 7-15 novD: George Manahan; R: Chas Rader-Shieber
Carmen (Bizet) 6-14 febD: George Manahan; R: Eric Einhorn
Show Boat (Kern) 1-9 maiD: Hal France; R: Ray Roderick
The Rake's Progress (Stravinsky) 11-14 jūnD: Ari Pelto; R: Roy Rallo
The Elixir of Love (Donizetti) 17 jūl-1 augD: Nicholas Fox; R: Ned Canty
Raleigh, North Carolina Opera  / 
Tristan and Isolde (concert) (Wagner) 9 novD: Timothy Myers
Approaching Ali (Sparr) 29 janD: Samuel McCoy; R: David Carl Toulson
La traviata (Verdi) 27 feb-1 marD: Timothy Myers; R: Candace Evans
Don Giovanni (Mozart) 18-26 aprD: Timothy Myers; R: Crystal Manich
Roanoke, Opera Roanoke  / 
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 22 nov
Cinderella (Rossini) 20 mar
Salt Lake City, Utah Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 11-19 oktD: Robert Tweten; R: Garnett Bruce
The Pearl Fishers (Bizet) 17-25 janD: Carlos Izcaray; R: Kristine McIntyre
Così fan tutte (Mozart) 14-22 marR: Crystal Manich
The Rake's Progress (Stravinsky) 9-17 maiD: Thierry Fischer
San Antonio, Opera Piccola San Antonio  / 
Trouble in Tahiti (Bernstein) 1-2 novD: Kristin Roach; R: Joshua Miller
The Italian Lesson (Hoiby) 1-2 novD: Kristin Roach; R: Joshua Miller
Dido and Aeneas (Purcell) 21-22 febD: Kristin Roach
San Diego, San Diego Opera  / 
La bohème (Puccini) 24 jan-1 febD: Karen Keltner
Don Giovanni (Mozart) 14-22 febD: Daniele Callegari
Nixon in China (Adams) 14-22 marD: Joseph Mechavich; R: James Robinson
El pasado nunca se termina (Martinez) 25 aprD: Jose Pepe Martinez
San Francisco, Opera Parallèle  / 
Dead Man Walking (Heggie) 20-22 feb
Heart of Darkness (O'Regan) 1-3 mai
San Francisco, San Francisco Opera  / 
Norma (Bellini) 5-30 sepD: Nicola Luisotti; R: Kevin Newbury
Susannah (Floyd) 6-21 sepD: Karen Kamensek; R: Michael Cavanagh
A Masked Ball (Verdi) 4-22 oktD: Nicola Luisotti; R: Jose Maria Condemi
Partenope (Handel) 15 okt-2 novD: Christian Curnyn; R: Christopher Alden
Tosca (Puccini) 23 okt-8 novD: Riccardo Frizza; R: Jose Maria Condemi
Cinderella (Rossini) 9-26 novD: Jesús López-Cobos; R: Jean-Pierre Ponnelle
La bohème (Puccini) 14 nov-7 decD: Giuseppe Finzi; R: John Caird
Les troyens (Berlioz) 7 jūn-7 jūlD: Donald Runnicles; R: David McVicar
La Ciociara (Tutino) 13-30 jūnD: Nicola Luisotti; R: Francesca Zambello
The Marriage of Figaro (Mozart) 14 jūn-5 jūlD: Patrick Summers; R: Robin Guarino
San Jose CA, Opera San José  / 
Rigoletto (Verdi) 6-21 sepD: Joseph Marcheso; R: Brad Dalton
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 15-30 novD: Ming Luke; R: Michael Shell
Where Angels Fear to Tread (Weiser) 7-22 febD: Joseph Marcheso; R: Lillian Groag
The Magic Flute (Mozart) 18 apr-3 maiD: George Cleve; R: Brad Dalton
Santa Barbara, Opera Santa Barbara  / 
Rigoletto (Verdi) 7-9 novD: Christopher Allen; R: Brad Dalton
L'italiana in Algeri (Rossini) 6-8 marD: Craig Kier
A Streetcar named Desire (Previn) 24-26 aprD: Mark Morash; R: Jose Maria Condemi
Sarasota, Sarasota Opera  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 31 okt-15 novD: Victor DeRenzi
Tosca (Puccini) 7 feb-28 marD: Victor DeRenzi
The Marriage of Figaro (Mozart) 14 feb-27 mar
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 21 feb-19 mar
Don Carlos (Verdi) 7-24 marD: Victor DeRenzi
Seattle, Seattle Opera  / 
Don Giovanni (Mozart) 18 okt-1 novD: Gary Thor Wedow; R: Chris Alexander
Tosca (Puccini) 10-24 janD: Julian Kovatchev; R: Jose Maria Condemi
Semele (Handel) 21 feb-7 marD: Gary Thor Wedow; R: Tomer Zvulun
Ariadne auf Naxos (Strauss) 2-16 maiD: Lawrence Renes; R: Chris Alexander
Shreveport, Shreveport Opera  / 
La traviata (Verdi) 15 novD: Jerry Shannon
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 21 febD: Steven Mosteller; R: Bill Fabris
Cinderella (Rossini) 11 apr
Syracuse, Syracuse Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 24-26 okt
A Little Night Music (Sondheim) 6-15 feb
The Barber of Seville (Rossini) 17-19 apr
Tacoma, Tacoma Opera  / 
The Magic Flute (Mozart) 31 okt-2 nov
The Mikado (Sullivan,A) 6-8 feb
Roméo et Juliette (Gounod) 10-12 apr
Tampa, Opera Tampa  / 
Rigoletto (Verdi) 13-15 febD: Daniel Lipton
Madama Butterfly (Puccini) 13-15 marD: Daniel Lipton
Toledo, Toledo Opera  / 
Tosca (Puccini) 10-12 okt
Susannah (Floyd) 13-15 febD: Robert Mirakian
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 24-26 aprD: James Meena
Tucson, Arizona Opera  / 
Cruzar la Cara de la Luna (Martinez) 18-19 oktD: José Martinez; R: Leonard Foglia
Rigoletto (Verdi) 22-23 novD: Dean Williamson; R: Fenlon Lamb
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 31 jan-1 febD: Steven White; R: Tara Faircloth
The Magic Flute (Mozart) 7-8 mar
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 18-19 aprD: Keitaro Harada; R: John de los Santos
Tulsa, Tulsa Opera  / 
Cinderella (Rossini) 24-26 okt
Romeo and Juliet (Gounod) 13-15 feb
Of Mice and Men (Floyd) 10-12 apr
Washington, Washington Concert Opera  / 
I Capuleti e i Montecchi (concert) (Bellini) 28 oktD: Antony Walker
Guntram (concert) (Strauss) 1 marD: Antony Walker
Washington, Opera Lafayette  / 
Les Fêtes de l'hymen et de l'amour (Rameau) 6 okt
L'Epreuve villageoise (Grétry) 27-28 maiD: Ryan Brown; R: Nick Olcott
Washington, Washington National Opera  / 
Florencia in the Amazons (Catán) 20-28 sepD: Carolyn Kuan; R: Francesca Zambello
La bohème (Puccini) 1-15 novD: Philippe Auguin / Timothy Myers; R: Jo Davies
The Little Prince (Portman) 19-21 decR: Francesca Zambello
Penny (Pew) 23-24 janD: Anne Manson; R: Alan Paul
Dialogues des Carmélites (Poulenc) 21 feb-10 marD: Antony Walker; R: Francesca Zambello
The Flying Dutchman (Wagner) 7-21 aprD: Philippe Auguin / Eric Weimer; R: Stephen Lawless
Cinderella (Rossini) 9-21 maiD: Speranza Scappucci; R: Joan Font
The Rhinegold (Wagner) 30 apr-17 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
The Valkyrie (Wagner) 2-18 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
Siegfried (Wagner) 4-20 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
The Twilight of the Gods (Wagner) 6-22 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
West Palm Beach, Palm Beach Opera  / 
La bohème (Puccini) 16-18 janD: Daniele Callegari; R: Fenlon Lamb
Enemies, A Love Story (Moore,B) 20-22 febD: David Stern; R: Sam Helfrich
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 20-22 marD: Antonino Fogliani; R: Dona D Vaughn
Wilmington, OperaDelaware  / 
Lakmé (concert) (Delibes) 8-16 mai
La Tragédie de Carmen (Bizet) 9-17 maiD: Anthony Barrese; R: Cynthia du Pont Tobias
Winston Salem, Piedmont Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 31 okt-4 nov