2014/15 > Amerikas savienotās valstis 
*Publiski pieejama vietne      >Operabase Professional 
2014/15 > Amerikas savienotās valstis

 Pasaules pirmizrāde
 Retums
 Jauns iestudējums
 Jauni iestudējumi

  

Albuquerque, Opera Southwest  / 

Amleto (Faccio) 25 okt-2 novD: Anthony Barrese; R: David Bartholomew
La boheme (Puccini) 22-29 marD: Anthony Barrese; R: David Bartholomew
Aida (Verdi) 25 okt-1 novD: Anthony Barrese; R: Design Dahl Delu
Il Turco in Italia (Rossini) 3-10 aprD: Anthony Barrese; R: David Bartholomew
Anchorage, Anchorage Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 7-9 novD: Gerald Steichen; R: Albert Sherman
The Impresario (Mozart) 20 feb-1 marD: Richard Gordon; R: Mari Hahn
Mozart and Salieri (Rimsky-Korsakov) 20 feb-1 marD: Richard Gordon; R: Mari Hahn
Carmen (Bizet) 23-25 okt
Maria de Buenos Aires (Piazzolla) 21-24 jan
The Mikado (Sullivan,A) 15-17 apr
Annapolis, Annapolis Opera  / 
Hansel and Gretel (Humperdinck) 31 jan
Cosi fan tutte (Mozart) 13-15 mar
Arlington, UrbanArias  / 
Three Decembers (Heggie) 27 sep-4 oktD: Robert Wood; R: Michael McConnell
Atlanta, Atlanta Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 8-16 novD: Arthur Fagen; R: Tomer Zvulun
Rigoletto (Verdi) 28 feb-8 marD: Joseph Rescigno; R: Tomer Zvulun
The Marriage of Figaro (Mozart) 4-12 aprD: Arthur Fagen; R: Tara Faircloth
Three Decembers (Heggie) 28-31 maiR: Emma Griffin
Winterreise (Schubert) 16-20 sep
La boheme (Puccini) 3-11 oktD: Arthur Fagen; R: Tomer Zvulun
Soldier Songs (Little) 11-15 novD: Christopher Rountree; R: Tomer Zvulun
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 5-13 marD: David Agler; R: Seán Curran
Romeo and Juliet (Gounod) 7-15 maiD: Arthur Fagen; R: Tomer Zvulun
Austin, Austin Opera  / 
Un ballo in maschera (Verdi) 8-16 novR: Leon Major
Romeo et Juliette (Gounod) 24 jan-1 febD: Richard Buckley; R: Douglas Scholz-Carlson
Don Giovanni (Mozart) 25 apr-3 maiD: Richard Buckley; R: Rebecca Herman
Aida (Verdi) 7-15 novD: Richard Buckley; R: Brian Deedrick
Of Mice and Men (Floyd) 23-31 janD: Richard Buckley; R: Kristine McIntyre
The Barber of Seville (Rossini) 23 apr-1 maiD: Richard Buckley; R: Alain Gauthier
Baltimore, Lyric Opera Baltimore  / 
Madama Butterfly (Puccini) 7-9 novD: Steven White; R: James Harp
Baltimore, Peabody Institute of the Johns Hopkins University  / 
Cendrillon (Massenet) 14-16 nov
Mansfield Park (Dove) 12-15 feb
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 7-8 mar
Binghamton, Tri-cities Opera  / 
Rigoletto (Verdi) 24-26 oktD: Steven Crawford
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 6-8 feb
Faust (Gounod) 17-19 apr
The Telephone (Menotti) 18-21 sep
Trouble in Tahiti (Bernstein) 18-21 sep
The Barber of Seville (Rossini) 23-25 oktD: Vlad Iftinca
Iolanta (Tchaikovsky,P) 12-15 nov
Sweeney Todd (Sondheim) 29 apr-1 maiR: Jonathan Pape
Birmingham AL, Opera Birmingham  / 
Hamlet (Thomas,A) 23-25 janD: Craig Kier; R: Dona D Vaughn
La boheme (Puccini) 13-15 marD: Steven White; R: John Hoomes
La traviata (Verdi) 22-24 jan
Bloomington, Indiana University Opera  / 
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 19-27 sepD: Marzio Conti; R: Julia Pevsner
La boheme (Puccini) 17-25 oktD: Paul Nadler; R: Jeffrey Buchman
The Last Savage (Menotti) 14-21 novD: Constantine Kitsopoulos; R: Ned Canty
Alcina (Handel) 6-14 febD: Arthur Fagen; R: Chas Rader-Shieber
South Pacific (Rodgers) 27 feb-7 marD: Constantine Kitsopoulos; R: Vincent Liotta
The Magic Flute (Mozart) 10-18 aprD: David Effron; R: Helena Binder
The Barber of Seville (Rossini) 18-26 sepD: Paul Nadler; R: Garnett Bruce
Dead Man Walking (Heggie) 16-24 oktD: David Neely; R: Jose Maria Condemi
Die Fledermaus (Strauss,J) 13-20 novD: Arthur Fagen; R: Robin Guarino
Cosi fan tutte (Mozart) 5-13 febD: Arthur Fagen; R: Michael Shell
Carmen (Bizet) 26 feb-5 marD: David Effron; R: Jeffrey Marc Buchman
Boise, Opera Idaho  / 
The King and I (concert) (Rodgers) 15-17 aug
Orpheus and Eurydice (Gluck) 24-26 okt
Rigoletto (Verdi) 14-16 nov
Evgeny Onegin (Tchaikovsky,P) 13-15 feb
Brundibar (Krasa) 16 apr
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 8-10 mai
The Magic Flute (Mozart) 30 okt-1 nov
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 27-29 dec
La traviata (Verdi) 29-31 jan
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 1 apr
Glory Denied (Cipullo) 28-30 apr
Boston, Boston Lyric Opera  / 
La traviata (Verdi) 10-19 oktD: Arthur Fagen; R: Chas Rader-Shieber
Le vin herbe (Martin,F) 19-23 novD: David Angus; R: David Schweizer
Katya Kabanova (Janacek) 13-22 marD: David Angus; R: Tim Albery
Don Giovanni (Mozart) 1-10 jūnD: David Angus; R: Emma Griffin
La boheme (Puccini) 2-11 oktD: David Angus; R: Rosetta Cucchi
In the Penal Colony (Glass) 11-15 novD: Ryan Turner; R: R B Schlather
Werther (Massenet) 11-20 marD: David Angus; R: Crystal Manich
The Merry Widow (Lehar) 29 apr-8 maiD: Alexander Joel; R: Lillian Groag
Boston, Handel and Haydn Society  / 
The Messiah (concert) (Handel) 28-30 novD: Harry Christophers
Elijah (concert) (Mendelssohn) 6-8 marD: NN
The Creation (concert) (Haydn) 1-3 maiD: Harry Christophers
Requiem (concert) (Mozart) 2-4 oktD: Harry Christophers
The Messiah (concert) (Handel) 27-29 novD: Harry Christophers
St John Passion (concert) (Bach,JS) 11-13 marD: Harry Christophers
Saul (concert) (Handel) 29 apr-1 maiD: Harry Christophers
Cedar Rapids, Cedar Rapids Opera Theatre  / 
Don Giovanni (Mozart) 16-18 janD: Daniel Kleinknecht; R: William Ferrara
Charleston WV, West Virginia Symphony Orchestra  / 
Charlotte, Opera Carolina  / 
Nabucco (Verdi) 18-26 oktD: James Meena; R: Michael Baumgarten
Turandot (Puccini) 24 jan-1 febD: James Meena; R: Michael Baumgarten
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 11-19 aprD: James Meena; R: Michael Baumgarten
Fidelio (Beethoven) 17-25 oktD: James Meena; R: Tom Diamond
Romeo et Juliette (Gounod) 24-30 janD: James Meena; R: Bernard Uzan
Aleko (Rakhmaninov) 10-16 aprD: Xu Zhong
Pagliacci (Leoncavallo) 10-16 aprD: Xu Zhong
Chicago, Lyric Opera of Chicago  / 
Don Giovanni (Mozart) 27 sep-29 oktD: Andrew Davis; R: Robert Falls
Capriccio (Strauss) 6-28 oktD: Andrew Davis; R: John Cox(original), Peter McClintock(revival)
Il trovatore (Verdi) 27 okt-29 novD: Asher Fisch; R: David McVicar(original), Leah Hausman(revival)
Porgy and Bess (Gershwin) 17 nov-20 decD: Ward Stare; R: Francesca Zambello
Anna Bolena (Donizetti) 6 dec-16 janD: Patrick Summers; R: Kevin Newbury
Tosca (Puccini) 24 jan-14 marD: Dmitri Jurowski; R: John Caird
Tannhauser (Wagner) 9 feb-6 marD: Andrew Davis; R: Tim Albery
The Passenger (Weinberg) 24 feb-15 marD: Andrew Davis; R: David Pountney
El pasado nunca se termina (Martinez) 28-29 marR: Leonard Foglia
Carousel (Rodgers) 10-26 aprD: Rob Fisher; R: Rob Ashford
The Marriage of Figaro (Mozart) 26 sep-26 oktD: Henrik Nánási; R: Barbara Gaines
Cinderella (Rossini) 4-30 oktD: Andrew Davis; R: Joan Font
Wozzeck (Berg) 1-21 novD: Andrew Davis; R: David McVicar
The Merry Widow (Lehar) 14 nov-13 decD: Andrew Davis; R: Susan Stroman
Bel Canto (Lopez,J) 7 dec-17 janD: Andrew Davis; R: Kevin Newbury
Nabucco (Verdi) 23 jan-12 febD: Carlo Rizzi; R: Daniele Abbado
Der Rosenkavalier (Strauss) 8 feb-13 marD: Edward Gardner; R: Otto Schenk(original), Martina Weber(revival)
Romeo et Juliette (Gounod) 22 feb-19 marD: Emmanuel Villaume; R: Bartlett Sher
The King and I (Rodgers) 29 apr-22 mai
Columbus, Opera Columbus  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 4-8 mar
La voix humaine (Poulenc) 3-7 jūn
Pagliacci (Leoncavallo) 3-7 jūn
Armide (Lully) 17-20 sep
La boheme (Puccini) 2-6 mar
La traviata (Verdi) 1-5 jūn
Dallas, The Dallas Opera  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 24 okt-9 novD: Emmanuel Villaume; R: Kevin Moriarty
Salome (Strauss) 30 okt-8 novD: Evan Rogister; R: Francesca Zambello
La Wally (Catalani) 30 jan-7 febD: Anthony Barrese; R: Candace Evans
Everest (Talbot) 30 jan-7 febD: Nicole Paiement; R: Leonard Foglia
La boheme (Puccini) 13-29 marD: Riccardo Frizza; R: Peter Kazaras
Iolanta (Tchaikovsky,P) 10-18 aprD: Emmanuel Villaume; R: Christian Rath
Great Scott (Heggie) 30 okt-15 novD: Patrick Summers; R: Jack O'Brien
Tosca (Puccini) 6-22 novD: Emmanuel Villaume; R: Ellen Douglas Schlaefer
Becoming Santa Claus (Adamo) 4-12 decD: Emmanuel Villaume; R: Paul Curran
Manon (Massenet) 4-12 marD: Graeme Jenkins; R: David McVicar
Show Boat (Kern) 15 apr-1 maiD: Emmanuel Villaume; R: E Loren Meeker
Dayton, Dayton Opera  / 
The Magic Flute (Mozart) 21-23 novD: Patrick Reynolds; R: Kathleen Clawson
Dead Man Walking (Heggie) 27 feb-1 marD: Jerome Shannon; R: Gary Briggle
The Pearl Fishers (Bizet) 17-19 aprD: Neal Gittleman; R: Thomas Bankston
Madame Butterfly (Puccini) 20-22 nov
Otello (Verdi) 26-28 feb
Carmina Burana (Orff) 20-22 mai
The Book Collector (Sung) 20-22 mai
Denver, Opera Colorado  / 
Madama Butterfly (Puccini) 15-23 novD: Ari Pelto; R: Keturah Stickann
The Magic Flute (Mozart) 2-10 maiD: Joseph Mechavich; R: Daniel Witzke
Aida (Verdi) 7-15 sepD: Ari Pelto; R: David Gately
The Scarlet Letter (Laitman) 7-15 maiD: Ari Pelto; R: Beth Greenberg
Detroit, Michigan Opera Theatre  / 
Elektra (Strauss) 18-26 oktD: Steven Mercurio; R: Nicholas Muni
Madama Butterfly (Puccini) 15-23 novD: Steven Lord; R: Bernard Uzan
The Merry Widow (Lehar) 11-19 aprD: Ted Sperling; R: Kelly Robinson
Faust (Gounod) 9-17 maiD: Steven Mercurio; R: Bernard Uzan
La boheme (Puccini) 17-25 oktD: Leonardo Vordoni
The Passenger (Weinberg) 14-22 novD: Steven Mercurio; R: David Pountney
Macbeth (Verdi) 16-24 aprD: Valerio Galli; R: Bernard Uzan
The Magic Flute (Mozart) 14-22 mai
Eugene, Eugene Opera  / 
The Elixir of Love (Donizetti) 31 dec-4 jan
The Turn of the Screw (Britten) 30 okt-1 nov
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 31 dec-3 jan
Fargo, Fargo-Moorhead Opera  / 
The Merry Wives of Windsor (Nicolai) 1-2 nov
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 10-12 apr
Fort Lee, New Jersey Association of Verismo Opera  / 
La boheme (Puccini) 19-26 okt
La traviata (Verdi) 6 aprD: Anthony Morss; R: Evelyn la Quaif
Carmen (Bizet) 26 aprD: Anthony Morss; R: Evelyn La Quaif
Grand Rapids, Opera Grand Rapids  / 
Carmen (Bizet) 31 okt-1 novD: Robert Lyall; R: Candace Evans
Noah's Flood (Britten) 13-15 febD: Robert Lyall; R: Robert Lyall
Tosca (Puccini) 1-2 maiD: Leonardo Vordoni; R: James Marvel
Requiem (concert) (Verdi) 30 oktD: Steven Mercurio
Orpheus and Eurydice (Gluck) 8-9 aprR: Timothy Nelson
Romeo and Juliet (Gounod) 29-30 aprD: James Meena; R: Bernard Uzan
Honolulu, Hawaii Opera Theatre  / 
Madama Butterfly (Puccini) 10-14 oktD: Ivan Törzs; R: Henry Akina
The Flying Dutchman (Wagner) 13-17 febD: John Keenan; R: Sara Widzer
Sweeney Todd (Sondheim) 24-28 febD: Adam Turner; R: Karen Tiller
Siren Song (Dove) 20-28 marD: Vincent de Kort; R: Henry Akina
Houston, Opera in the Heights  / 
Rigoletto (Verdi) 26 sep-5 oktD: Keith Chapman; R: Susan Stone Li
Hansel und Gretel (Humperdinck) 14-23 novD: Keith Chapman; R: Mary Birnbaum
La clemenza di Tito (Mozart) 30 jan-8 febD: Eiki Isomura; R: Keturah Stickann
La Tragedie de Carmen (Bizet) 20-29 mar
Pagliacci (Leoncavallo) 18-27 sep
The Telephone (Menotti) 30 okt-8 nov
The Medium (Menotti) 30 okt-8 nov
La cenerentola (Rossini) 5-14 feb
Orfeo ed Euridice (Gluck) 8-17 apr
Houston, Houston Grand Opera  / 
Otello (Verdi) 24 okt-7 novD: Patrick Summers; R: John Cox
Cosi fan tutte (Mozart) 31 okt-15 novD: Patrick Summers; R: Harry Silverstein
A Christmas Carol (Bell) 5-21 decD: Warren Jones; R: Simon Callow
The Magic Flute (Mozart) 20 jan-14 febD: Robert Spano; R: Ian Rutherford
Madame Butterfly (Puccini) 23 jan-8 febD: Giancarlo Guerrero; R: Louisa Muller
Die Walkure (Wagner) 18 apr-3 maiD: Patrick Summers; R: Carlus Padrissa, Esteban Muñoz
Sweeney Todd (Sondheim) 24 apr-9 maiD: James Lowe; R: Lee Blakeley
Tosca (Puccini) 23 okt-14 novD: Patrick Summers; R: John Caird
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 30 okt-13 novD: Michael Hofstetter; R: Jacopo Spirei
The Little Prince (Portman) 4-20 decD: Bradley Moore; R: Ellen Douglas Schlaefer
The Marriage of Figaro (Mozart) 22 jan-7 febD: Harry Bicket; R: Michael Grandage
Rusalka (Dvorak,A) 29 jan-12 febD: Harry Bicket; R: Melly Still
Prince of Players (Floyd) 5-13 marD: Patrick Summers; R: Michael Gieleta
Siegfried (Wagner) 16 apr-1 maiD: Patrick Summers; R: Carlus Padrissa
Carousel (Rodgers) 22 apr-7 maiD: Richard Bado; R: Rob Ashford
Kansas City, Lyric Opera of Kansas City  / 
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 11-16 aug
La traviata (Verdi) 27 sep-5 oktR: David Gately
Silent Night (Puts) 21 feb-1 mar
Tosca (Puccini) 18-26 apr
Don Giovanni (Mozart) 26 sep-4 oktR: Kristine McIntyre
Rusalka (Dvorak,A) 7-15 novR: Eric Simonson
The Elixir of Love (Donizetti) 12-20 marR: James Robinson
Carmen (Bizet) 23 apr-1 maiR: Jose Maria Condemi
Knoxville, Knoxville Opera  / 
HMS Pinafore (Sullivan,A) 21-23 novD: Brian Salesky; R: Brian Deedrick
Carmen (Bizet) 13-15 febD: Brian Salesky; R: Chuck Hudson
Il trovatore (Verdi) 24-26 aprD: Brian Salesky; R: Keturah Stickann
Lancaster, OperaLancaster  / 
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 7 decR: John Darrenkamp
Don Pasquale (Donizetti) 28-31 maiR: John Darrenkamp
Logan, Utah Festival Opera  / 
Vanessa (Barber,S) 9 jūl-2 augD: Barbara Day Turner; R: Daniel Helfgot
Oklahoma! (Rodgers) 10 jūl-8 augD: Karen Keltner; R: Maggie L Harrer
The Student Prince (Romberg) 11 jūl-9 augD: Barbara Day Turner; R: Jack Shouse
La boheme (Puccini) 8 jūl-7 augD: Barbara Day Turner; R: Daniel Helfgot
Carousel (Rodgers) 9 jūl-7 augD: Karen Keltner; R: Maggie L Harrer
The Man of La Mancha (Leigh) 11 jūl-8 augD: Karen Keltner; R: Jack Shouse
Long Beach, Long Beach Opera  / 
I Was Looking at the Ceiling and then I Saw the Sky (Adams) 23 augD: Andreas Mitisek; R: Andreas Mitisek
Therese Raquin (Picker) 24 jan-1 febD: Andreas Mitisek; R: Ken Cazan
Marilyn forever (Bryars) 21-29 marD: Bill Linwood; R: Andreas Mitisek
Hydrogen Jukebox (Glass) 30 mai-7 jūn
Candide (Bernstein) 23-30 jan
Fallujah (Stokes) 12-20 mar
La Voix humaine (Poulenc) 8-17 apr
Los Angeles, LA Opera  / 
La traviata (Verdi) 13-28 sepD: James Conlon; R: Marta Domingo
Bluebeard's Castle (Bartok) 25 okt-15 novD: Steven Sloane; R: Barrie Kosky
Dido and Aeneas (Purcell) 25 okt-15 novD: Steven Sloane; R: Barrie Kosky
Florencia en el Amazonas (Catan) 22 nov-20 decD: Grant Gershon; R: Francesca Zambello
The Ghosts of Versailles (Corigliano) 7 feb-1 marD: James Conlon; R: Darko Tresnjak
The Barber of Seville (Rossini) 28 feb-22 marD: James Conlon; R: Emilio Sagi
The Marriage of Figaro (Mozart) 21 mar-12 aprD: James Conlon; R: Ian Judge
Dog Days (Little) 11-14 jūnD: Alan Pierson; R: Robert Woodruff
Pagliacci (Leoncavallo) 12 sep-3 oktD: Plácido Domingo; R: Franco Zeffirelli
Gianni Schicchi (Puccini) 12 sep-3 oktD: Grant Gershon; R: Woody Allen
Moby-Dick (Heggie) 31 okt-28 novD: James Conlon; R: Leonard Foglia
Norma (Bellini) 21 nov-13 decD: James Conlon; R: Anne Bogart
The Magic Flute (Mozart) 13 feb-6 marD: James Conlon; R: Suzanne Andrade
Madama Butterfly (Puccini) 12 mar-3 aprD: James Conlon; R: Lee Blakeley
La boheme (Puccini) 14 mai-12 jūnD: Speranza Scappucci / Gustavo Dudamel; R: Herbert Ross(original), Peter Kazaras(revival)
Los Angeles, LA Phil  / 
Missa Solemnis (Beethoven) 9-11 janD: Michael Tilson Thomas; R: James Darrah
Frankenstein (Gruber) 13 janD: John Adams; R: Roxie Perkins
Alice in Wonderland (Chin) 27-28 febD: Susanna Mälkki; R: Netia Jones
Symphony 9 (Beethoven) 4-11 oktD: Gustavo Dudamel
Pelleas et Melisande (Debussy) 19-21 febD: Esa-Pekka Salonen; R: David Edwards
Requiem (concert) (Mozart) 19-22 maiD: Gustavo Dudamel
Louisville, Kentucky Opera  / 
Fidelio (Beethoven) 19-21 sepD: Joseph Mechavich; R: Lillian Groag
La fanciulla del West (Puccini) 14-16 novD: David J Jackson; R: John Hoomes
A Streetcar named Desire (Previn) 15-18 febD: Joseph Mechavich; R: Jose Maria Condemi
A Woman in Morocco (avant-premiere) (Hagen) 15-17 maiR: Daron Aric Hagen
Macbeth (Verdi) 18-20 sep
Three Decembers (Heggie) 13-15 nov
Show Boat (Kern) 19-21 feb
Madison, Madison Opera  / 
Fidelio (Beethoven) 21-23 novD: John DeMain; R: Tara Faircloth
Sweeney Todd (Sondheim) 6-8 febD: John DeMain; R: Norma Saldivar
The Barber of Seville (Rossini) 24-26 aprD: John DeMain; R: Doug Scholz-Carlson
La Boheme (Puccini) 13-15 novD: John DeMain; R: David Lefkowich
Little Women (Adamo) 5-7 febD: Kyle Knox; R: Candace Evans
The Tales of Hoffmann (Offenbach) 15-17 aprD: John DeMain; R: Kristine McIntrye
Memphis, Opera Memphis  / 
Don Giovanni (Mozart) 9-11 oktD: Ari Pelto; R: Ned Canty
Hansel and Gretel (Humperdinck) 15-17 janD: Benjamin Makino; R: Joshua Borths
Glory Denied (Cipullo) 9-11 aprD: Steven Osgood; R: Ned Canty
Les Mamelles de Tiresias (Poulenc) 10-18 aprD: Benjamin Makino; R: Ned Canty
Dido and Aeneas (Purcell) 17-18 aprD: Zak Ozmo; R: Jesse Koza
Miami, Florida Grand Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 15-22 novD: Ramón Tebar; R: Marc Astafan
Cosi fan tutte (Mozart) 24-27 janD: Ramón Tebar; R: Bernard Uzan
The Pearl Fishers (Bizet) 28 feb-3 marD: Anthony Barrese; R: A Scott Parry
The Consul (Menotti) 9-16 maiD: Andrew Bisantz; R: Julie Maykowski
The Barber of Seville (Rossini) 14-21 novD: Ramón Tebar; R: Marc Astafan
Norma (Bellini) 23-30 janD: Giuseppe Finzi / Anthony Barrese; R: Nic Muni
The Passenger (Weinberg) 2-9 aprD: Steven Mercurio; R: David Pountney, Rob Kearley
Don Pasquale (Donizetti) 7-14 maiD: Ramón Tebar; R: Renaud Doucet
Milwaukee, Florentine Opera  / 
The Flying Dutchman (Wagner) 24-26 oktD: Joseph Rescigno; R: Paula Suozzi
Wuthering Heights (concert) (Floyd) 9-11 janD: Joseph Mechavich
Elmer Gantry (Aldridge) 13-15 marD: Christopher Larkin; R: Frank Kelley
The Elixir of Love (Donizetti) 8-10 maiD: Joseph Rescigno; R: William Florescu
Madama Butterfly (Puccini) 16-18 oktD: Francesco Lecce-Chong; R: William Florescu
The Flying Dutchman (Wagner) 24-26 oktD: Joseph Rescigno; R: Paula Suozzi
Wuthering Heights (Floyd) 9-11 janD: Joseph Mechavich; R: William Florescu
Three Decembers (Heggie) 11-20 marD: Joseph Rescigno; R: William Florescu
Die Fledermaus (Strauss,J) 13-15 maiD: Joseph Rescigno; R: John Hoomes
Milwaukee, Skylight Music Theatre  / 
Cinderella (Rossini) 19 sep-5 oktD: Viswa Subbaraman; R: Jill Anna Ponasik
The Ring in One Evening (Wagner) 15 mai-7 jūnD: Robert Frankenberry; R: Daniel J Brylow
Into the Woods (Sondheim) 22 mai-14 jūnD: Mark Mandarano; R: Edwin Cahill
Minneapolis, Minnesota Opera  / 
La fanciulla del West (Puccini) 20-28 sepD: Michael Christie; R: Doug Scholz-Carlson
Hansel and Gretel (Humperdinck) 1-8 novD: Anne Manson; R: Doug Varone
The Elixir of Love (Donizetti) 24-31 janD: Leonardo Vordoni; R: Helena Binder
The Manchurian Candidate (Puts) 7-14 marD: Michael Christie; R: Kevin Newbury
Carmen (Bizet) 25 apr-3 maiD: Michael Christie; R: Michael Cavanagh
Ariadne auf Naxos (Strauss) 26 sep-4 oktD: Michael Christie
The Magic Flute (Mozart) 14-21 novD: Michael Christie
Rusalka (Dvorak,A) 23-31 janD: Michael Christie; R: Eric Simonson
Tosca (Puccini) 12-19 marD: Anne Manson / Jonathan Brandani
The Shining (Moravec) 7-15 maiD: Michael Christie; R: Eric Simonson
Mobile, Mobile Opera  / 
Werther (Massenet) 24-26 okt
Manon Lescaut (Puccini) 27-29 mar
Modesto, Townsend Opera Players  / 
Tosca (Puccini) 1-3 maiD: Ryan Murray; R: Joseph Bascetta
A Streetcar named Desire (Previn) 23-25 jūnD: Ryan Murray; R: Brad Dalton
Nashville, Nashville Opera  / 
La boheme (Puccini) 9-11 oktD: Jerome Shannon; R: John Hoomes
Romulus Hunt (Simon) 5-7 decD: Dean Williamson; R: John Hoomes
Florencia en el Amazonas (Catan) 23-27 janD: Dean Williamson; R: John Hoomes
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 9-11 aprD: William Boggs; R: Dean Anthony
Turandot (Puccini) 8-10 okt
Hydrogen Jukebox (Glass) 13-15 nov
Cosi fan tutte (Mozart) 22-26 jan
Die Fledermaus (Strauss,J) 7-9 apr
New Orleans, New Orleans Opera  / 
Carmen (Bizet) 10-12 oktD: Robert Lyall; R: Brad Dalton
Rusalka (Dvorak,A) 14-16 novD: Robert Lyall; R: Bill Murray
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 13-15 marD: Robert Lyall; R: E Loren Meeker
The Marriage of Figaro (Mozart) 10-12 aprD: Robert Lyall; R: Jose Maria Condemi
La traviata (Verdi) 9-11 okt
Die Fledermaus (Strauss,J) 13-15 nov
Dead Man Walking (Heggie) 4-6 mar
Tosca (Puccini) 8-10 apr
New York, Brooklyn Academy of Music  / 
As One (Kaminsky) 4-7 sepD: Steven Osgood; R: Ken Cazan
The Source (Hearne) 22-25 oktR: Daniel Fish
New York, Opera Company of Brooklyn  / 
Der Schauspieldirektor (Mozart) 11 aprD: Jay Meetze
Pagliacci (Leoncavallo) 11 apr
Trouble in Tahiti (Bernstein) 25 apr
Falstaff (Verdi) 9 mai
Salome (Strauss) 20 mai
Faust (Gounod) 23 mai
The Barber of Seville (Rossini) 6 jūn
Il trovatore (Verdi) 11 jūl
The Elixir of Love (Donizetti) 25 jūl
Le nozze di Figaro (Mozart) 8 aug
La traviata (Verdi) 22 aug
La rondine (Puccini) 12 sep
Otello (Verdi) 26 sep
Elektra (Strauss) 10 okt
Nabucco (Verdi) 24 okt
The Rake's Progress (Stravinsky) 7 nov
Turandot (Puccini) 21 nov
Aida (Verdi) 5 dec
Amahl and the Night Visitors (Menotti) 19 dec
New York, Chelsea Opera  / 
The Face on the Barroom Floor (Mollicone) 7-8 novD: Henry Mollicone; R: Lynne Hayden-Findlay
Emperor Norton (Mollicone) 7-8 novD: Henry Mollicone; R: Lynne Hayden-Findlay
Tosca (Puccini) 5-6 jūnD: Samuel McCoy; R: Lynne Hayden-Findlay
New York, Gotham Chamber Opera  / 
Alexandre bis (Martinu) 14-18 oktD: Neal Goren; R: James Marvel
Comedy on the Bridge (Martinu) 14-18 oktD: Neal Goren; R: James Marvel
El gato con botas (Montsalvatge) 6-14 decD: Neal Goren; R: Moisés Kaufman
New York, Teatro Grattacielo  / 
New York, The Juilliard School  / 
Il turco in Italia (Rossini) 19-23 novD: Speranza Scappucci; R: John Giampietro
New York, Little Opera Theatre of New York  / 
Slow Dusk (Floyd) 5-14 decD: Richard Cordova; R: Philip Shneidman
Markheim (Floyd) 5-14 decD: Richard Cordova; R: Philip Shneidman
New York, The Metropolitan Opera  / 
Le nozze di Figaro (Mozart) 22 sep-20 decD: James Levine / Edo de Waart; R: Richard Eyre
La boheme (Puccini) 23 sep-24 janD: Riccardo Frizza; R: Franco Zeffirelli
Macbeth (Verdi) 24 sep-18 oktD: Fabio Luisi; R: Adrian Noble
Carmen (Bizet) 30 sep-7 marD: Pablo Heras-Casado / Louis Langrée; R: Richard Eyre
Die Zauberflote (Mozart) 6 okt-8 novD: Adam Fischer; R: Julie Taymor
The Death of Klinghoffer (Adams) 20 okt-15 novD: David Robertson; R: Tom Morris
Aida (Verdi) 30 okt-20 aprD: Marco Armiliato / Plácido Domingo; R: Sonja Frisell
Lady Macbeth of Mtsensk (Shostakovich) 10-29 novD: James Conlon; R: Graham Vick
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 18 nov-6 decD: Michele Mariotti; R: Bartlett Sher
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 2-23 decD: James Levine; R: Otto Schenk
La traviata (Verdi) 11 dec-24 janD: Marco Armiliato; R: Willy Decker
Hansel and Gretel (Humperdinck) 18 dec-8 janD: Andrew Davis; R: Richard Jones
The Merry Widow (Lehar) 31 dec-7 maiD: Andrew Davis / NN / Fabio Luisi; R: Susan Stroman
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 12 jan-21 marD: Yves Abel / James Levine; R: Bartlett Sher
Bluebeard's Castle (Bartok) 26 jan-21 febD: Valery Gergiev / Pavel Smelkov; R: Mariusz Treliński
Iolanta (Tchaikovsky,P) 26 jan-21 febD: Valery Gergiev / Pavel Smelkov; R: Mariusz Treliński
Don Giovanni (Mozart) 4 feb-6 marD: Alan Gilbert; R: Michael Grandage
La donna del lago (Rossini) 16 feb-14 marD: Michele Mariotti; R: Paul Curran
Manon (Massenet) 9-28 marD: Emmanuel Villaume; R: Laurent Pelly
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 16 mar-10 aprD: Maurizio Benini; R: Mary Zimmerman
Ernani (Verdi) 20 mar-11 aprD: James Levine / NN; R: Pier Luigi Samaritani
Don Carlo (Verdi) 30 mar-25 aprD: Yannick Nézet-Séguin; R: Nicholas Hytner
Pagliacci (Leoncavallo) 14 apr-8 maiD: Fabio Luisi; R: David McVicar
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14 apr-8 maiD: Fabio Luisi; R: David McVicar
Un ballo in maschera (Verdi) 23 apr-9 maiD: James Levine; R: David Alden
The Rake's Progress (Stravinsky) 1-9 maiD: James Levine; R: Jonathan Miller
Otello (Verdi) 21 sep-6 novD: Yannick Nézet-Séguin / Adam Fischer; R: Bartlett Sher
Turandot (Puccini) 23 sep-30 janD: Paolo Carignani; R: Franco Zeffirelli
Il trovatore (Verdi) 25 sep-13 febD: Marco Armiliato; R: David McVicar
Anna Bolena (Donizetti) 26 sep-9 janD: Marco Armiliato; R: David McVicar
Tannhauser (Wagner) 8-31 oktD: James Levine; R: Otto Schenk
Tosca (Puccini) 16 okt-1 decD: Plácido Domingo / Joseph Colaneri; R: Luc Bondy
Rigoletto (Verdi) 20 okt-17 decD: Pablo Heras-Casado / Roberto Abbado; R: Michael Mayer
La boheme (Puccini) 23 okt-5 maiD: Paolo Carignani / Dan Ettinger; R: Franco Zeffirelli
Lulu (Berg) 5 nov-3 decD: James Levine; R: William Kentridge, Luc de Wit
Die Fledermaus (Strauss,J) 4 dec-7 janD: James Levine; R: Jeremy Sams
La donna del lago (Rossini) 11-26 decD: Michele Mariotti; R: Paul Curran
The Barber of Seville (Rossini) 16 dec-2 janD: Antony Walker; R: Bartlett Sher
Les Pecheurs de perles (Bizet) 31 dec-4 febD: Gianandrea Noseda; R: Penny Woolcock
Pagliacci (Leoncavallo) 21 jan-26 febD: Fabio Luisi; R: David McVicar
Cavalleria rusticana (Mascagni) 21 jan-26 febD: Fabio Luisi; R: David McVicar
Maria Stuarda (Donizetti) 29 jan-20 febD: Riccardo Frizza; R: David McVicar
Manon Lescaut (Puccini) 12 feb-11 marD: Fabio Luisi; R: Richard Eyre
Madama Butterfly (Puccini) 19 feb-12 aprD: Karel Mark Chichon; R: Anthony Minghella (original), Carolyn Choa(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 25 feb-26 marD: Fabio Luisi; R: Richard Eyre
Don Pasquale (Donizetti) 4-18 marD: Maurizio Benini; R: Otto Schenk
L'elisir d'amore (Donizetti) 10 mar-7 aprD: Enrique Mazzola; R: Bartlett Sher
Roberto Devereux (Donizetti) 24 mar-19 aprD: Maurizio Benini; R: David McVicar
Simon Boccanegra (Verdi) 1-16 aprD: James Levine; R: Giancarlo Del Monaco
Elektra (Strauss) 14 apr-7 maiD: Esa-Pekka Salonen; R: Patrice Chéreau(original), Vincent Huguet(revival)
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 22 apr-7 maiD: James Levine; R: John Dexter(original), Max Charruyer(revival)
New York, Manhattan School of Music  / 
Macbeth (Bloch) 10-14 decD: Laurent Pillot; R: Dona D Vaughn
Die Zauberflote (Mozart) 29 apr-2 maiD: George Manahan; R: Jay Lesenger
New York, Taconic Opera  / 
Falstaff (Verdi) 18-19 okt
La traviata (Verdi) 22 mar
Norfolk, Virginia Opera  / 
HMS Pinafore (Sullivan,A) 7-11 novD: Adam Turner; R: Nicola Bowie
Salome (Strauss) 30 jan-3 febD: Ari Pelto; R: Stephen Lawless
La traviata (Verdi) 13-17 marD: Andrew Bizantz; R: Lillian Groag
Omaha, Opera Omaha  / 
Rigoletto (Verdi) 17-19 oktD: Steven White; R: Tomer Zvulun(original), Stephanie Havey(revival)
A Flowering Tree (Adams) 13-15 febD: Christopher Rountree; R: James Darrah
Fidelio (Beethoven) 17-19 aprD: Nicholas Cleobury; R: Michael Shell
The Barber of Seville (Rossini) 14-18 okt
La fanciulla del West (Puccini) 12-14 feb
Semele (Handel) 8-10 apr
Palo Alto, West Bay Opera  / 
Il trovatore (Verdi) 17-26 oktD: José Luis Moscovich; R: Igor Vieira
Die Entfuhrung aus dem Serail (Mozart) 13-22 febD: José Luis Moscovich; R: Eugene Brancoveanu
Faust (Gounod) 22-31 mai
Pensacola, Pensacola Opera  / 
La boheme (Puccini) 23-25 janD: Jerome Shannon; R: Dean Anthony
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 13-15 marD: Jerome Shannon; R: Brian Leudloff
La traviata (Verdi) 22-24 jan
The Merry Widow (Lehar) 11-13 mar
Philadelphia, Academy of Vocal Arts Opera Theatre  / 
L'italiana in Algeri (Rossini) 8-15 nov
La boheme (Puccini) 7-14 feb
Faust (Gounod) 25 apr-2 maiD: Christofer Macatsoris; R: Tito Capobianco
Philadelphia, Opera Philadelphia  / 
The Barber of Seville (Rossini) 26 sep-5 oktD: Corrado Rovaris; R: Michael Shell
Oscar (Morrison) 6-15 febD: Evan Rogister; R: Kevin Newbury
Ariadne auf Naxos (Strauss) 4-8 marD: George Manahan; R: Chas Rader-Shieber
Don Carlo (Verdi) 24 apr-3 maiD: Corrado Rovaris; R: Tim Albery
Charlie Parker's Yardbird (Schnyder) 5-14 jūnD: Corrado Rovaris; R: Ron Daniels
La traviata (Verdi) 2-9 oktD: Corrado Rovaris; R: Paul Curran
Cold Mountain (Higdon) 5-14 febD: Corrado Rovaris; R: Leonard Foglia
Capriccio (Strauss) 2-6 marR: Chas Rader-Schieber
The Elixir of Love (Donizetti) 29 apr-8 maiD: Corrado Rovaris; R: Stephen Lawless
Phoenix, Arizona Opera  / 
Cruzar la Cara de la Luna (Martinez) 10-12 oktD: José Martinez; R: Leonard Foglia
Rigoletto (Verdi) 14-16 novD: Dean Williamson; R: Fenlon Lamb
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 6-8 febD: Steven White; R: Tara Faircloth
The Magic Flute (Mozart) 27 feb-1 marD: Scott Terrell; R: Dan Rigazzi
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 10-12 aprD: Keitaro Harada; R: John de los Santos
Arizona Lady (Kalman,E) 16-18 oktD: Kathleen Kelly; R: Matthew Ozawa
Florencia en el Amazonas (Catan) 13-15 novD: Joseph Mechavich; R: Joshua Borths
Carmen (Bizet) 5-7 febD: Keitaro Harada; R: Tara Faircloth
Don Giovanni (Mozart) 26-28 febD: Steven White; R: Jose Maria Condemi
Falstaff (Verdi) 1-3 aprD: Eric Melear; R: Louisa Muller
Pittsburgh, Pittsburgh Opera  / 
Otello (Verdi) 8-16 novD: Antony Walker; R: Kristine McIntyre
Rodelinda (Handel) 24 jan-1 febD: Michael Beattie; R: Crystal Manich
Sumeida's Song (Fairouz) 21 feb-1 marD: Glenn Lewis; R: Jennifer Williams
Carmen (Bizet) 21-29 marD: Antony Walker; R: Marc Astafan
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 2-10 maiD: Antony Walker; R: NN
Nabucco (Verdi) 10-18 okt
Cosi fan tutte (Mozart) 7-15 nov
The Barber of Seville (Rossini) 2-10 apr
The Rake's Progress (Stravinsky) 30 apr-8 mai
Pittsburgh, Opera Theatre of Pittsburgh  / 
The Marriage of Figaro (Mozart) 10 jūl-1 aug
A New Kind of Fallout (Lyons) 18-26 jūlD: Robert Frankenberry
Capriccio (Strauss) 25 jūl-2 augR: Greg Lahane
Portland OR, Portland Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 7-15 novD: George Manahan; R: Chas Rader-Shieber
Carmen (Bizet) 6-14 febD: George Manahan; R: Eric Einhorn
Show Boat (Kern) 1-9 maiD: Hal France; R: Ray Roderick
The Rake's Progress (Stravinsky) 11-14 jūnD: Ari Pelto; R: Roy Rallo
The Elixir of Love (Donizetti) 17 jūl-1 augD: Nicholas Fox; R: Ned Canty
The Magic Flute (Mozart) 6-14 mai
Sweeney Todd (Sondheim) 3-11 jūn
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 8-26 jūl
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 22 jūl-6 aug
Raleigh, North Carolina Opera  / 
Tristan and Isolde (concert) (Wagner) 9 novD: Timothy Myers
Approaching Ali (Sparr) 29 janD: Samuel McCoy; R: David Carl Toulson
La traviata (Verdi) 27 feb-1 marD: Timothy Myers; R: Marc Astafan
Don Giovanni (Mozart) 18-26 aprD: Timothy Myers; R: Crystal Manich
Madama Butterfly (Puccini) 30 okt-1 novD: Timothy Myers; R: E Loren Meeker
Eugene Onegin (concert) (Tchaikovsky,P) 24 janD: Timothy Myers
The Barber of Seville (Rossini) 1-3 aprD: Timothy Myers; R: Marc Astafan
Roanoke, Opera Roanoke  / 
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 22 nov
Cinderella (Rossini) 20 mar
Salt Lake City, Utah Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 11-19 oktD: Robert Tweten; R: Garnett Bruce
The Pearl Fishers (Bizet) 17-25 janD: Carlos Izcaray; R: Kristine McIntyre
Cosi fan tutte (Mozart) 14-22 marD: Will Crutchfield; R: Crystal Manich
The Rake's Progress (Stravinsky) 9-17 maiD: Thierry Fischer; R: Roy Rallo
Tosca (Puccini) 10-18 oktD: Robert Tweten; R: Kathleen Clawson
The Merry Widow (Lehar) 16-24 janD: Gerald Steichen; R: David Gately
Aida (Verdi) 12-20 marD: Ari Pelto; R: Garnett Bruce
The Marriage of Figaro (Mozart) 7-15 maiD: Gary Thor Wedow; R: Tara Faircloth
San Antonio, 417 8th Street  / 
Fantastic Mr Fox (Picker) 23-28 sepD: Andres Cladera
Salome (Strauss) 8-11 janD: Sebastian Lang-Lessing; R: James Robinson
La voix humaine (Poulenc) 12-15 marD: Andres Cladera; R: James Petosa
Il segreto di Susanna (Wolf-Ferrari) 12-15 marD: Andres Cladera; R: James Petosa
Madama Butterfly (Puccini) 1-3 oktD: Sebastian Lang-Lessing
San Antonio, Opera Piccola San Antonio  / 
Trouble in Tahiti (Bernstein) 1-2 novD: Kristin Roach; R: Joshua Miller
The Italian Lesson (Hoiby) 1-2 novD: Kristin Roach; R: Joshua Miller
Dido and Aeneas (Purcell) 21-22 febD: Kristin Roach
The Abduction from the Seraglio (Mozart) 6-7 febD: Kristin Roach; R: Josh Shaw
Phaedra (Britten) 21-22 maiD: Kristin Roach; R: Cynthia Stokes
Acis and Galatea (Handel) 21-22 maiD: Kristin Roach; R: Cynthia Stokes
San Diego, San Diego Opera  / 
La boheme (Puccini) 24 jan-1 febD: Karen Keltner; R: Isabella Bywater
Don Giovanni (Mozart) 14-22 febD: Daniele Callegari; R: Nicholas Muni
Nixon in China (Adams) 14-22 marD: Joseph Mechavich; R: James Robinson
El Pasado Nunca se Termina (Martinez) 25 aprD: Jose Pepe Martinez
Tosca (Puccini) 13-21 febD: Massimo Zanetti
Madama Butterfly (Puccini) 16-24 aprD: Yves Abel; R: Garnett Bruc
Great Scott (Heggie) 7-15 maiD: Joseph Mechavich; R: Jack O'Brien
San Francisco, Opera Parallèle  / 
Dead Man Walking (Heggie) 20-22 feb
Heart of Darkness (O'Regan) 1-3 mai
The Lighthouse (Davies,PM) 29 apr-1 mai
San Francisco, Pocket Opera  / 
Don Pasquale (Donizetti) 17 jan
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 1-8 febR: Andrew Morgan
The Pearl Fishers (Bizet) 22 marR: Nicolas Aliaga Garcia
Alcina (Handel) 19 apr
Pagliacci (Leoncavallo) 31 mai-14 jūnD: Frank Johnson; R: Nicolas Aliaga Garcia
Cosi fan tutte (Mozart) 12-19 jūlR: Nicolas Aliaga Garcia
San Francisco, San Francisco Opera  / 
Norma (Bellini) 5-30 sepD: Nicola Luisotti; R: Kevin Newbury
Susannah (Floyd) 6-21 sepD: Karen Kamensek; R: Michael Cavanagh
A Masked Ball (Verdi) 4-22 oktD: Nicola Luisotti; R: Jose Maria Condemi
Partenope (Handel) 15 okt-2 novD: Christian Curnyn; R: Christopher Alden
Tosca (Puccini) 23 okt-8 novD: Riccardo Frizza; R: Jose Maria Condemi
Cinderella (Rossini) 9-26 novD: Jesús López-Cobos; R: Jean-Pierre Ponnelle
La boheme (Puccini) 14 nov-7 decD: Giuseppe Finzi; R: John Caird
Les troyens (Berlioz) 7 jūn-7 jūlD: Donald Runnicles; R: David McVicar
La Ciociara (Tutino) 13-30 jūnD: Nicola Luisotti; R: Francesca Zambello
The Marriage of Figaro (Mozart) 14 jūn-5 jūlD: Patrick Summers; R: Robin Guarino
Luisa Miller (Verdi) 11-27 sepD: Nicola Luisotti; R: Francesca Zambello, Laurie Feldman Santoliquido
Sweeney Todd (Sondheim) 12-29 sepD: Patrick Summers; R: Lee Blakeley
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 8-28 oktD: Nicola Luisotti; R: Michael Cavanagh
The Magic Flute (Mozart) 20 okt-20 novD: Lawrence Foster; R: Harry Silverstein
Die Meistersinger von Nurnberg (Wagner) 18 nov-6 decD: Mark Elder; R: David McVicar(original), Ian Rutherford(original)
The Barber of Seville (Rossini) 25 nov-9 decD: Giuseppe Finzi; R: Emilio Sagi(original), Roy Rallo(revival)
The Fall of the House of Usher (Debussy) 8-13 decD: Lawrence Foster; R: David Pountney
Usher House (Getty) 8-13 decD: Lawrence Foster; R: David Pountney
Carmen (Bizet) 27 mai-3 jūlD: Carlo Montanaro; R: Calixto Bieito, Joan Anton Rechi
Don Carlo (Verdi) 12-29 jūnD: Nicola Luisotti; R: Emilio Sagi
Jenufa (Janacek) 14 jūn-1 jūlD: Jiří Bělohlávek; R: Olivier Tambosi
San Jose CA, Opera San Jose  / 
Rigoletto (Verdi) 6-21 sepD: Joseph Marcheso; R: Brad Dalton
The Italian Girl in Algiers (Rossini) 15-30 novD: Ming Luke; R: Michael Shell
Where Angels Fear to Tread (Weiser) 7-22 febD: Joseph Marcheso; R: Lillian Groag
The Magic Flute (Mozart) 18 apr-3 maiD: George Cleve; R: Brad Dalton
Tosca (Puccini) 12-27 sepD: Joseph Marcheso; R: Brad Dalton
The Marriage of Figaro (Mozart) 14-29 novD: George Cleve; R: Lillian Groag
Carmen (Bizet) 13-28 febD: Ming Luke; R: Layna Chianakas
A Streetcar named Desire (Previn) 16 apr-1 maiD: Joseph Marcheso; R: Brad Dalton
Santa Barbara, Opera Santa Barbara  / 
Rigoletto (Verdi) 7-9 novD: Christopher Allen; R: Brad Dalton
L'italiana in Algeri (Rossini) 6-8 marD: Craig Kier; R: Omer Ben Seadia
A Streetcar named Desire (Previn) 24-26 aprD: Mark Morash; R: Jose Maria Condemi
Don Giovanni (Mozart) 6-8 novD: Douglas Kinney Frost; R: Kelly Robinson
L'elisir d'amore (Donizetti) 4-6 marD: Leonardo Vordoni; R: Alan E Hicks
Gianni Schicchi (Puccini) 22-24 aprD: José Luis Moscovich; R: Fenlon Lamb
Suor Angelica (Puccini) 22-24 aprD: José Luis Moscovich; R: Fenlon Lamb
Sarasota, Sarasota Opera  / 
Pagliacci (Leoncavallo) 31 okt-15 novD: Victor DeRenzi
Tosca (Puccini) 7 feb-28 marD: Victor DeRenzi; R: Martha Collins
The Marriage of Figaro (Mozart) 14 feb-27 marD: Marcello Cormio; R: Allison Grant
The Golden Cockerel (Rimsky-Korsakov) 21 feb-19 marD: Ekhart Wycik; R: Tom Diamond
Don Carlos (Verdi) 7-24 marD: Victor DeRenzi; R: Stephanie Sundine
La boheme (Puccini) 30 okt-17 nov
Brundibar (Krasa) 14 nov
Aida (Verdi) 30 jan-19 marD: Victor DeRenzi; R: Stephanie Sundine
Cosi fan tutte (Mozart) 6 feb-12 mar
Fidelio (Beethoven) 13 feb-11 mar
The Battle of Legnano (Verdi) 27 feb-18 mar
Concert (concert) (Verdi) 17 mar
Concert (concert) (Verdi) 20 mar
Seattle, Seattle Opera  / 
Don Giovanni (Mozart) 18 okt-1 novD: Gary Thor Wedow; R: Chris Alexander
Tosca (Puccini) 10-24 janD: Julian Kovatchev; R: Jose Maria Condemi
Semele (Handel) 21 feb-7 marD: Gary Thor Wedow; R: Tomer Zvulun
Ariadne auf Naxos (Strauss) 2-16 maiD: Lawrence Renes; R: Chris Alexander
Nabucco (Verdi) 8-22 augD: Carlo Montanaro; R: François Racine
An American Dream (Perla) 21-23 augD: Judith Yan; R: Peter Kazaras
The Pearl Fishers (Bizet) 17-31 oktD: Emmanuel Joel-Hornak; R: Andrew Sinclair
The Marriage of Figaro (Mozart) 16-30 janD: Gary Thor Wedow; R: Aidan Lang
Mary Stuart (Donizetti) 27 feb-12 marD: Carlo Montanaro; R: Kevin Newbury
The Flying Dutchman (Wagner) 7-21 maiD: Sebastian Lang-Lessing; R: Christopher Alden
Shreveport, Shreveport Opera  / 
La traviata (Verdi) 15 novD: Jerry Shannon
The Pirates of Penzance (Sullivan,A) 21 febD: Steven Mosteller; R: Bill Fabris
Cinderella (Rossini) 11 aprD: Jerome Shannon; R: Stephanie Havey
Carmen (Bizet) 24 okt
HMS Pinafore (Sullivan,A) 20 feb
Dead Man Walking (Heggie) 23 apr
Syracuse, Syracuse Opera  / 
Die Fledermaus (Strauss,J) 24-26 okt
A Little Night Music (Sondheim) 6-15 feb
The Barber of Seville (Rossini) 17-19 aprD: Douglas Kinney Frost; R: Jeffrey Buchman
Glory Denied (Cipullo) 6-8 nov
La Boheme (Puccini) 5-7 feb
West Side Story (Bernstein) 8-10 apr
Tacoma, Tacoma Opera  / 
The Magic Flute (Mozart) 31 okt-2 novD: Bernard Kwiram; R: Noel Koran
HMS Pinafore (Sullivan,A) 6-8 febD: Bernard Kwiram; R: Philip Kraus
Romeo et Juliette (Gounod) 10-12 aprD: Keith Clark; R: Noel Koran
Don Giovanni (Mozart) 30 okt-1 nov
Die Fledermaus (Strauss,J) 12-14 feb
The Threepenny Opera (Weill) 29 apr-1 mai
Tampa, Opera Tampa  / 
Rigoletto (Verdi) 13-15 febD: Daniel Lipton
Madama Butterfly (Puccini) 13-15 marD: Daniel Lipton
Cosi fan tutte (Mozart) 19-21 febD: Daniel Lipton
La traviata (Verdi) 11-13 marD: Daniel Lipton
Don Giovanni (Mozart) 8-10 apr
Toledo, Toledo Opera  / 
Tosca (Puccini) 10-12 okt
Susannah (Floyd) 13-15 febD: Robert Mirakian
Lucia di Lammermoor (Donizetti) 24-26 aprD: James Meena
Madama Butterfly (Puccini) 2-4 okt
Porgy and Bess (Gershwin) 12-14 feb
Romeo et Juliette (Gounod) 8-10 apr
Trenton, Bohème Opera  / 
La boheme (Puccini) 24-26 aprD: Joseph Pucciatti; R: Eric Gibson
Tucson, Arizona Opera  / 
Cruzar la Cara de la Luna (Martinez) 18-19 oktD: José Martinez; R: Leonard Foglia
Rigoletto (Verdi) 22-23 novD: Dean Williamson; R: Fenlon Lamb
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 31 jan-1 febD: Steven White; R: Tara Faircloth
The Magic Flute (Mozart) 7-8 mar
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 18-19 aprD: Keitaro Harada; R: John de los Santos
Arizona Lady (Kalman,E) 10-11 oktD: Kathleen Kelly; R: Matthew Ozawa
Florencia en el Amazonas (Catan) 21-22 novD: Joseph Mechavich; R: Joshua Borths
Carmen (Bizet) 30-31 janD: Keitaro Harada; R: Tara Faircloth
Don Giovanni (Mozart) 5-6 febD: Steven White; R: Jose Maria Condemi
Falstaff (Verdi) 9-10 aprD: Eric Melear; R: Louisa Muller
Tulsa, Tulsa Opera  / 
Cinderella (Rossini) 24-26 okt
Romeo and Juliet (Gounod) 13-15 feb
Of Mice and Men (Floyd) 10-12 apr
La boheme (Puccini) 16-18 okt
A Streetcar named Desire (Previn) 4-6 mar
Samson and Delilah (Saint-Saens) 6-8 mai
Washington, Opera Camerata of Washington  / 
Carmen (Bizet) 15 mai
Tosca (Puccini) 5 dec
Washington, Washington Concert Opera  / 
I Capuleti e i Montecchi (concert) (Bellini) 28 oktD: Antony Walker
Guntram (concert) (Strauss) 1 marD: Antony Walker
Semiramide (Rossini) 22 nov
La favorite (Donizetti) 4 mar
Washington, Opera Lafayette  / 
Les Fetes de l'hymen et de l'amour (Rameau) 6 okt
L'epreuve villageoise (Gretry) 27-28 maiD: Ryan Brown; R: Nick Olcott
Washington, Washington National Opera  / 
Florencia in the Amazons (Catan) 20-28 sepD: Carolyn Kuan; R: Francesca Zambello
La boheme (Puccini) 1-15 novD: Philippe Auguin / Timothy Myers; R: Jo Davies
The Little Prince (Portman) 19-21 decR: Francesca Zambello
Penny (Pew) 23-24 janD: Anne Manson; R: Alan Paul
Dialogues des Carmelites (Poulenc) 21 feb-10 marD: Antony Walker; R: Francesca Zambello
The Flying Dutchman (Wagner) 7-21 aprD: Philippe Auguin / Eric Weimer; R: Stephen Lawless
Cinderella (Rossini) 9-21 maiD: Speranza Scappucci; R: Joan Font
Carmen (Bizet) 19+ sepD: Evan Rogister; R: E Loren Meeker
Appomattox (Glass) 14-22 novD: Dennis Russell Davies; R: Tazewell Thompson
Hansel and Gretel (Humperdinck) 12-20 decR: Sarah Meyers
Lost in the stars (Weill) 12+ febD: John DeMain; R: Tazewell Thompson
The Rhinegold (Wagner) 30 apr-17 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
The Valkyrie (Wagner) 2-18 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
Siegfried (Wagner) 4-20 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
The Twilight of the Gods (Wagner) 6-22 maiD: Philippe Auguin; R: Francesca Zambello
West Palm Beach, Palm Beach Opera  / 
La boheme (Puccini) 16-18 janD: Daniele Callegari; R: Fenlon Lamb
Enemies, A Love Story (Moore,B) 20-22 febD: David Stern; R: Sam Helfrich
The Daughter of the Regiment (Donizetti) 20-22 marD: Antonino Fogliani; R: Dona D Vaughn
Carmen (Bizet) 22-24 janD: David Stern; R: John de los Santos
Goyescas (Granados) 29 jan
Don Pasquale (Donizetti) 19-21 febD: Antonino Fogliani
Ariadne auf Naxos (Strauss) 18-20 marD: Andreas Delfs; R: Daniel Witzke
Wilmington, OperaDelaware  / 
Lakme (concert) (Delibes) 8-16 mai
La Tragedie de Carmen (Bizet) 9-17 maiD: Anthony Barrese; R: Cynthia du Pont Tobias
Winston Salem, Piedmont Opera  / 
Madama Butterfly (Puccini) 31 okt-4 nov
Rigoletto (Verdi) 23-27 okt