2012/13 > Japonia 
*Strona ogólna     >Operabase Professional 
2012/13 > Japonia

 Prapremiera
 Rzadkie wydarzenie
 Nowa produkcja
 Nowa produkcja w tym teatrze

  

Otsu, Biwako Hall  / 

A magic flute (Mozart) 7-8 IVR: Peter Brook
The Twelve Months (Hayashi) 30 VI-1 VIID: Rikuya Terashima; R: Keiichi Nakamura
Die Dreigroschenoper (Weill) 6-8 XD: Ryuichiro Sonoda; R: Masayoshi Kuriyama
Tosca (Puccini) 23 XD: Christian Pollak; R: Lucia Meschwitz
Così fan tutte (Mozart) 30 XI-2 XIID: Ryusuke Numajiri; R: Georges Delnon
La traviata (Verdi) 9-10 IIID: Ryusuke Numajiri; R: Alfonso Antoniozzi
Le nozze di Figaro (Mozart) 30 VID: Giuliano Betta; R: Elmar Goerden
Die Walküre (Wagner) 21-22 IXD: Ryusuke Numajiri; R: Joël Lauwers
Die tote Stadt (Korngold) 8-9 IIID: Ryusuke Numajiri; R: Masayoshi Kuriyama
Tokyo, Tokyo Bunka Kaikan  / 
Salome (Strauss) 14-19 XD: Franz Welser-Möst; R: Jürgen Rose(original), Boleslaw Barlog(revival)
Le nozze di Figaro (Mozart) 20-28 XD: Peter Schneider; R: Jean-Pierre Ponnelle
Anna Bolena (Donizetti) 27 X-2 XID: Evelino Pidò; R: Jacques Gabel, Claire Sternberg
Stabat Mater (Rossini) 6 XIID: Gianandrea Noseda
Tokyo, New National Theatre  / 
Peter Grimes (Britten) 2-14 XD: Richard Armstrong; R: Willy Decker
Tosca (Puccini) 11-23 XID: Numajiri Ryusuke; R: Antonello Madau Diaz
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 28 XI-9 XIID: Carlo Montanaro; R: Josef E Köpplinger
Tannhäuser (Wagner) 23 I-5 IID: Constantin Trinks; R: Hans-Peter Lehmann
L'elisir d'amore (Donizetti) 31 I-12 IID: Julien Salemkour; R: Cesare Lievi
Aida (Verdi) 11-30 IIID: Michael Güttler; R: Franco Zeffirelli
Die Zauberflöte (Mozart) 14-21 IVD: Ralf Weikert; R: Michael Hampe
Nabucco (Verdi) 19 V-4 VID: Paolo Carignani; R: Graham Vick
Così fan tutte (Mozart) 3-15 VID: Yves Abel; R: Damiano Michieletto
Die Dreigroschenoper (Weill) 12-14 VIID: Ryuichiro Sonoda; R: Masayoshi Kuriyama
Rigoletto (Verdi) 3-22 XD: Pietro Rizzo; R: Andreas Kriegenburg
Le nozze di Figaro (Mozart) 20-29 XD: Ulf Schirmer; R: Andreas Homoki
Les contes d'Hoffmann (Offenbach) 28 XI-10 XIID: Frédéric Chaslin; R: Philippe Arlaud
Carmen (Bizet) 19 I-1 IID: Ainārs Rubiķis; R: Uyama Hitoshi
Madama Butterfly (Puccini) 30 I-8 IID: Keri-Lynn Wilson; R: Kuriyama Tamiya
Die tote Stadt (Korngold) 12-24 IIID: Jaroslav Kyzlink; R: Kasper Holten
Wozzeck (Berg) 5-13 IVD: Günter Neuhold; R: Andreas Kriegenburg
Pagliacci (Leoncavallo) 14-30 VD: Renato Palumbo; R: Gilbert Deflo
Cavalleria rusticana (Mascagni) 14-30 VD: Renato Palumbo; R: Gilbert Deflo
Arabella (Strauss) 22 V-3 VID: Bertrand de Billy; R: Philippe Arlaud
Rokumeikan (Ikebe) 19-22 VID: Iimori Norichika; R: Uyama Hitoshi
Tokyo, Bunkamura Orchard Hall  / 
Otello (Verdi) 17-19 IVD: Myung-Whun Chun; R: Francesco Micheli
Tokyo, Suntory Hall  / 
Tosca (concert) (Puccini) 18 ID: Dan Ettinger
Messa da Requiem (Verdi) 30 XID: Gianandrea Noseda