2014/15 > Belorusija 
*Vstopna stran     >Operabase Professional 
2014/15 > Belorusija

 Svetovna premiera
 Redkost
 Nova produkcija
 Nova produkcija tega organizacije

  
Litva Latvija
Poljska

Belorusija
 
Rusija
Ukrajina

Minsk, National Academic Bolshoi Theatre Opera and Ballet  / 

Pikovaya Dama (Tchaikovsky,P) 7 Sep-21 OktD: Ivan Kostiakhin; D: Plamen Kartaloff
Carmen (Bizet) 11 Sep-15 NovD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov / Oleg Lesun; D: Galina Galkovskaya
Rigoletto (Verdi) 14 Sep-7 OktD: Andrew Ivanov / Oleg Lesun; D: Neeme Kuningas
Eugene Onegin (Tchaikovsky,P) 16 Sep-23 NovD: Alexander Anisimov.cond / Vyacheslav Volich; D: Valery Shishov(original), Alexander Prokhorenko(revival)
Turandot (Puccini) 18 Sep-30 NovD: Vyacheslav Volich; D: Mikhail Pandzhavidze
Nabucco (Verdi) 21 Sep-11 NovD: Vyacheslav Volich; D: Mikhail Pandzhavidze
Prince Igor (Borodin) 23 Sep-6 NovD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; D: Uriy Aleksandrov
Madama Butterfly (Puccini) 25 Sep-28 NovD: Victor Ploskina / Vyacheslav Volich / Andrew Galanov / Andrey Ivanov; D: Galina Galkovskaya
The Grey Legend (Smolsky) 28 Sep-14 OktD: Vyacheslav Volich / Andrey Ivanov; D: Mikhail Pandzhavidze
La traviata (Verdi) 30 Sep-13 NovD: Vyacheslav Volich / Ivan Kostiakhin / Oleg Lesun; D: Susanna Ciryuk
Iolanta (Tchaikovsky,P) 2 Okt-26 NovD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov / Oleg Lesun; D: Oleg Melnikov
Un ballo in maschera (Verdi) 11 OktD: Vyacheslav Volich; D: Semen Stein
Winnie-the-Pooh (Petrova) 12 OktD: Ivan Kostiakhin; D: Olga Buravlyova
Aleko (Rakhmaninov) 12 OktD: Valeriy Anisenko
Die Zauberflöte (Mozart) 16 OktD: Ivan Kostiakhin / Andrey Ivanov / Oleg Lesun; D: Margarita Izvorska-Elizarieva
Der fliegende Holländer (Wagner) 18 OktD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; D: Hans-Joachim Frey
The Little Tower Chamber (Polskiy) 19 Okt-23 NovD: Andrey Ivanov; D: Natalia Kuzmenkova
Aida (Verdi) 25 Okt-18 NovD: Ivan Kostyakhin / Andrey Galanov
Il barbiere di Siviglia (Rossini) 4 NovD: Nikolay Kolyadko / Vyacheslav Volich; D: Mikhail Pandzhavidze
Kashchey the Immortal (Rimsky-Korsakov) 8 NovD: Ivan Kostyakhin / Oleg Lesun; D: Galina Galkovskaya
The Magic Music (Minkov) 9 NovD: Ivan Kostyakhin, Andrey Ivanov; D: Galina Galkovskaya
Khovanshchina (Musorgsky) 22 NovD: Viktor Ploskina / Andrey Ivanov; D: Margarita Izvorska-Elizarieva(original), Oleg Melnikov(revival)
Tosca (Puccini) 25 NovD: Andrey Ivanov / Andrey Galanov; D: Mikhail Pandzhavidze