Календар: Zürich(Oper) 2017/18 
*Сайт за публиката   >Operabase Professional 
  • Zurich(Oper), 24 Sep 2017 - 15 Jul 2018

септември 2017
понеделник 18вторник 19сряда 20четвъртък 21петък 22събота 23неделя 24
Jewgeni Onegin
понеделник 25вторник 26
Zauberflöte
сряда 27
Jewgeni Onegin
четвъртък 28
Salome
петък 29
Zauberflöte
събота 30
Jewgeni Onegin
октомври 2017
неделя 1
Salome
Barbiere
понеделник 2вторник 3сряда 4четвъртък 5
Zauberflöte
петък 6
Barbiere
събота 7
неделя 8
Jewgeni Onegin
Salome
понеделник 9вторник 10
Zauberflöte
сряда 11
Barbiere
четвъртък 12петък 13
Jewgeni Onegin
събота 14
неделя 15
Salome
Zauberflöte
понеделник 16вторник 17сряда 18четвъртък 19
Jewgeni Onegin
петък 20събота 21
Tosca
неделя 22
Jewgeni Onegin
понеделник 23вторник 24сряда 25
Jewgeni Onegin
четвъртък 26петък 27
Tosca
събота 28
Jewgeni Onegin
неделя 29
Tosca
ноември 2017
сряда 1
Tosca
четвъртък 2петък 3събота 4
Tosca
неделя 5
Mahagonny
понеделник 6вторник 7сряда 8четвъртък 9
Mahagonny
петък 10събота 11неделя 12
Mahagonny
понеделник 13вторник 14
Mahagonny
сряда 15четвъртък 16петък 17
Mahagonny
събота 18
Ronja Raubertochter
неделя 19
Mahagonny
понеделник 20вторник 21сряда 22
Mahagonny
четвъртък 23петък 24
Mahagonny
събота 25
неделя 26
Ronja Raubertochter
Fidelio
понеделник 27вторник 28сряда 29
Ronja Raubertochter
четвъртък 30
Fidelio
декември 2017
петък 1събота 2
Traum von Dir
неделя 3
Ronja Raubertochter
Fidelio
понеделник 4вторник 5
Traum von Dir
сряда 6четвъртък 7
Traum von Dir
петък 8
Ronja Raubertochter
Fidelio
събота 9
Ronja Raubertochter
Traum von Dir
неделя 10
Butterfly
понеделник 11вторник 12
Ronja Raubertochter
сряда 13
Fidelio
четвъртък 14
Butterfly
петък 15събота 16
Fille du régiment
неделя 17
Butterfly
понеделник 18вторник 19
Fille du régiment
сряда 20
Butterfly
четвъртък 21
Fanciulla del West
петък 22
Fille du régiment
събота 23
Butterfly
неделя 24
понеделник 25
вторник 26
Fanciulla del West
Butterfly
сряда 27четвъртък 28петък 29
Butterfly
събота 30
Fanciulla del West
неделя 31
Ronja Raubertochter
Comte Ory
януари 2018
понеделник 1
Butterfly
вторник 2
Ronja Raubertochter
Comte Ory
сряда 3четвъртък 4
Comte Ory
петък 5
Butterfly
събота 6
Comte Ory
неделя 7
Fanciulla del West
Butterfly
понеделник 8вторник 9
Comte Ory
сряда 10
Butterfly
четвъртък 11петък 12
Fanciulla del West
събота 13неделя 14
Ronja Raubertochter
понеделник 15вторник 16сряда 17четвъртък 18
петък 19
Enfant et les sortilèges
Heure espagnole
събота 20
неделя 21
Enfant et les sortilèges
Heure espagnole
понеделник 22
Ronja Raubertochter
вторник 23сряда 24четвъртък 25
Ronja Raubertochter
петък 26
Enfant et les sortilèges
Heure espagnole
събота 27
неделя 28
Enfant et les sortilèges
Heure espagnole
февруари 2018
четвъртък 1
Enfant et les sortilèges
Heure espagnole
петък 2събота 3неделя 4
Idomeneo
понеделник 5вторник 6сряда 7
Idomeneo
четвъртък 8петък 9
Scala di seta
събота 10
Idomeneo
неделя 11
Scala di seta
понеделник 12вторник 13
Idomeneo
сряда 14четвъртък 15петък 16
Idomeneo
събота 17
Scala di seta
неделя 18
Idomeneo
понеделник 19вторник 20сряда 21четвъртък 22петък 23
Idomeneo
събота 24
Scala di seta
неделя 25
Parsifal
понеделник 26вторник 27
Idomeneo
сряда 28четвъртък 29
март 2018
четвъртък 1петък 2
Idomeneo
събота 3
Parsifal
неделя 4
Lunea
понеделник 5вторник 6сряда 7
Parsifal
четвъртък 8
Lunea
петък 9събота 10неделя 11
Parsifal
понеделник 12вторник 13
Lunea
сряда 14четвъртък 15
Lunea
петък 16събота 17
неделя 18
Lunea
Holländer
понеделник 19вторник 20сряда 21
Holländer
четвъртък 22петък 23
Lunea
събота 24
Holländer
неделя 25
Lunea
понеделник 26вторник 27сряда 28
Holländer
четвъртък 29петък 30събота 31
Holländer
април 2018
понеделник 2вторник 3сряда 4четвъртък 5петък 6събота 7неделя 8
Maria Stuarda
понеделник 9вторник 10сряда 11
Maria Stuarda
четвъртък 12
Luisa Miller
петък 13събота 14
Maria Stuarda
неделя 15
Luisa Miller
понеделник 16вторник 17
Maria Stuarda
сряда 18четвъртък 19петък 20
Maria Stuarda
събота 21
Luisa Miller
неделя 22
понеделник 23вторник 24
Luisa Miller
сряда 25четвъртък 26
Maria Stuarda
петък 27
Luisa Miller
събота 28
неделя 29
Luisa Miller
Maria Stuarda
май 2018
вторник 1сряда 2
Maria Stuarda
четвъртък 3петък 4събота 5
Maria Stuarda
неделя 6
понеделник 7вторник 8сряда 9
Maria Stuarda
четвъртък 10
Werther
петък 11събота 12
Maria Stuarda
неделя 13
Werther
понеделник 14вторник 15сряда 16четвъртък 17петък 18
Werther
събота 19
Turandot
неделя 20
понеделник 21
Werther
вторник 22сряда 23четвъртък 24
Werther
петък 25
Turandot
събота 26неделя 27
Forza del destino
понеделник 28вторник 29
Werther
сряда 30
Forza del destino
четвъртък 31
Turandot
юни 2018
петък 1събота 2
Forza del destino
неделя 3
Turandot
понеделник 4вторник 5сряда 6четвъртък 7
Forza del destino
петък 8събота 9
неделя 10
Forza del destino
Land des Lächelns
понеделник 11вторник 12сряда 13
Forza del destino
четвъртък 14петък 15събота 16
Land des Lächelns
неделя 17
Forza del destino
понеделник 18вторник 19
Land des Lächelns
сряда 20
Forza del destino
четвъртък 21петък 22
Land des Lächelns
събота 23неделя 24
Incoronazione di Poppea
понеделник 25вторник 26
Land des Lächelns
сряда 27
Incoronazione di Poppea
четвъртък 28
Forza del destino
петък 29
Land des Lächelns
събота 30
Incoronazione di Poppea
юли 2018
неделя 1
Carmen
понеделник 2вторник 3
Incoronazione di Poppea
сряда 4
Carmen
четвъртък 5
Incoronazione di Poppea
петък 6
Traviata
събота 7
Carmen
неделя 8
Traviata
Incoronazione di Poppea
понеделник 9вторник 10
Carmen
сряда 11
Traviata
четвъртък 12
Incoronazione di Poppea
петък 13
Traviata
събота 14
Carmen
неделя 15
Traviata

Постановки: 29
представления: 177