Kommende forestillinger I dag og frem
Tidligere forestillinger 2020 – i går
Денис Мацуев, Елена Таросян, Александр Рамм, Beethoven
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdDmitry Masleev, Dmitry Yurovsky, Russian National Youth Symphony Orchestra, BernsteinTsfasmanGershwinShostakovich
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdRussian National Youth Symphony Orchestra, Alexander Lazarev, Vadim Rudenko, BrahmsShostakovich
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdThe language of music. 19th century, BeethovenSchumannMendelssohnRossiniWagner, RichardMussorgskyDebussy
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdRussian National Youth Symphony Orchestra, Philipp Chizhevsky, MahlerSchoenberg, Arnold
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdMozart. "Magical flute" Моцарт. «Волшебная флейта», Mozart
Novosibirsk State Philharmonic SocietyOrchestra
Se medvirkende og produktionsholdDenis Matsuev, Russian National Youth Symphony Orchestra, GriegElgar
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdRussian National Youth Symphony Orchestra, DonizettiBellini
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdMusica sacra nova. From modern to the first avant-garde, ScriabinObukhovStravinskyLourié, A.
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdRussian National Youth Symphony Orchestra, MozartShostakovich
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdRussian National Youth Symphony Orchestra, SchnittkeMahler
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdSubscription №21: Russian National Youth Symphony Orchestra, SibeliusBruckner
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdRussian National Youth Symphony Orchestra, Tchaikovsky, P. I.Beethoven
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdSubscription №55А: "The Language of Music." Cycle II, Bach, J. S.GounodRachmaninoffTchaikovsky, P. I.MozartMosolov, AlexanderKhachaturian, A.Artemyev, Eduard
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdSubscription №1: Another space. Continuo, BergVarèseRomitelli
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionsholdSubscription №55Б: "The Language of Music." Cycle III, BeethovenSchubertSchumannMendelssohnPaganini, NiccolòRossiniWagner, RichardMussorgskyDebussy
Moscow PhilharmonicOrchestra
Se program, medvirkende og produktionshold