Kõik
Casting Tool
Renditud lavastused
Uuenda profiili
et
Logi sisse
Pro/Casting
et
Otsing: Etendused, Kunstnikud, Ettevõtted, Festivalid, Juhataja, Etenduspaigad, Muusikalised teosed, Videod
Kodu
Etendused
Kunstnikud
Ettevõtted
Festivalid
Mänedžerid
Etenduspaigad
Veel
Hooaeg
Lauluvõistlustel
Heliloojaid
Muusikalised teosed
Videod
Pro Tools
tööstuse spetsialistidele
Publikule
Yuri Alexandrov, Stage director
Videod
Vaadake
Casting Tool
Yuri Alexandrov
/ Videod
Piletid
Vaata
Jaga
Korduma kippuvad küsimused
Vaadake
Casting Tool
Stage director
Ülevaade
Etendused
Repertuaar
Videod
Fotod
Arvustused
Biograafia
Piletid
Vaata
Jaga
Korduma kippuvad küsimused
Vaadake
Casting Tool
Vaadake lisateavet Operabase'i
ülekandetööriistas
Kontakt
Agent
Karjäärigraafikud
Tuleviku repertuaar
Täiustatud filtrid
Vaadake võrgus (otseülekanne ja VOD)
Vaata kõiki
Varasemate tootmisvideod
78
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Oct - Dec 2022
Estonian National Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Kaspar Mänd
Khovanshchina
,
Modest Petrovich Mussorgsky
Sep 2022 - Jul 2023
Mariinsky Theatre
D:
Leonid Baratov
Yuri Alexandrov
Yuri Laptev
C:
Valery Gergiev
Le nozze di Figaro
(The Marriage of Figaro)
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Sep 2022 - Apr 2023
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
Zaurbek Gugkaev
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Mar - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Vaadake veel videot
Vaadake veel videot
Knyaz Igor
(Prince Igor)
,
Alexander Porfir'yevich Borodin
Feb - Jun 2022
Samara Academic Theatre of Opera and Ballet
D:
Yuri Alexandrov
C:
Vladimir Kovalenko
Don Giovanni
,
Wolfgang Amadeus Mozart
Feb - Apr 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Elektra
(Electra)
,
Richard Strauss
Jan - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Tatyana Karpacheva
C:
Maxim Valkov
Les Pêcheurs de perles
(The Pearl Fishers)
,
Georges Bizet
Jan - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
Maxim Valkov
L'elisir d'amore
(The Elixir of Love)
,
Gaetano Donizetti
Dec 2021 - Mar 2022
Novaya Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Eri Klas
Dmitry Volosnikov
Rigoletto
,
Giuseppe Verdi
Nov 2021 - Jan 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Maxim Valkov
Alexander Goikhman
Vaadake veel videot
Vaadake veel videot
Pagliacci
,
Ruggero Leoncavallo
Nov 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Tsarskaya Nevesta
(The Tsar's Bride)
,
Nikolai Rimsky-Korsakov
Nov 2021 - Dec 2022
Estonian National Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Kaspar Mänd
Lucia di Lammermoor
(Lucia of Lammermoor)
,
Gaetano Donizetti
Oct 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Vaadake veel videot
Vaadake veel videot
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Cavalleria rusticana
(Rustic Chivalry)
,
Pietro Mascagni
Oct 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Darya Modzalevskaya
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Oct 2021 - Jun 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Hetag Tedeev
Puss in Boots
,
César Antonovich Cui
Oct 2021 - May 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Red Hat
(The Red Hat)
,
César Antonovich Cui
Sep 2021 - Mar 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Die Fledermaus
(The Bat)
,
Johann Strauss II
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Maxim Valkov
Faust
,
Charles-François Gounod
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Maxim Valkov
Die Csárdásfürstin
(The Gypsy Princess)
,
Emmerich Kálmán
Sep 2021 - Jul 2022
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
C:
Alexander Goikhman
Il barbiere di Siviglia
(The Barber of Seville)
,
Gioachino Rossini
May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
La Bohème
,
Giacomo Puccini
Apr - May 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Alexander Goikhman
Maxim Valkov
Semyon Kotko
(Semjon Kotko)
,
Sergey Sergeyevich Prokofiev
Apr 2021
Mariinsky Theatre
D:
Yuri Alexandrov
C:
Valery Gergiev
La Traviata
(La traviata)
,
Giuseppe Verdi
Feb - Jun 2021
St Petersburg Chamber Opera
D:
Yuri Alexandrov
Tatyana Karpacheva
Natalya Chernikova
Darya Modzalevskaya
C:
Robert Luter
Alexander Goikhman
Olga Mityokina
Lae rohkem
Uurige lisateavet kohta Yuri Alexandrov
Ülevaade
Etendused
Repertuaar
Fotod
Arvustused
Biograafia
Kalender
Pro
Organisatsiooni graafik
Pro
Rolligraafik
Pro
Vaata kõiki